Scouting Gillesa: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
k (-http (anders werkt de link niet)) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 15: | Regel 15: | ||
== Speltakken == | == Speltakken == | ||
De groep heeft de volgende speltakken: | De groep heeft de volgende speltakken: | ||
{| cellpadding=2 cellspacing=1 border=1| | |||
|- | |||
! Leeftijdsgroep | |||
! Leeftijd | |||
! Speltak | |||
! Draaitijd | |||
|- | |||
| [[Bevers]] | |||
| 5 t/m 7 jaar | |||
| De bevers | |||
| zaterdag 10:00u - 12:00u | |||
|- | |||
| rowspan=2| [[Welpen]] | |||
| rowspan=2| 7 t/m 10 jaar | |||
| Cachorro-horde | |||
| vrijdag 18:30u - 20:30u | |||
|- | |||
| Tamamba-horde | |||
| zaterdag 10:00u - 12:00u | |||
|- | |||
| rowspan=2| [[Kabouters]] | |||
| rowspan=2| 7 t/m 10 jaar | |||
| Kabouters 1 | |||
| zaterdag 14:00u - 16:00u | |||
|- | |||
| Kawati's | |||
| vrijdag 18:30u - 20:30u | |||
|- | |||
| rowspan=2| [[Verkenners]] | |||
| rowspan=2| 10 t/m 14 jaar | |||
| Vexaro-troep | |||
| zaterdag 10:00u - 12:30u | |||
|- | |||
| Spataloci-troep | |||
| vrijdag 19:00u - 21:30u | |||
|- | |||
| rowspan=2| [[Gidsen]] | |||
| rowspan=2| 10 t/m 14 jaar | |||
| Margarita-vendel | |||
| zaterdag 13:30u - 16:00u | |||
|- | |||
| Ajota-vendel | |||
| vrijdag 19:00u - 21:30u | |||
|- | |||
| rowspan=2| [[Explorers|Rowan/Sherpa's]] | |||
| rowspan=2| 10 t/m 14 jaar | |||
| RSA Gils | |||
| vrijdag 19:30u - 22:00u | |||
|- | |||
| Dixi's Gilze | |||
| vrijdag 19:30u - 22:00u | |||
|- | |||
| [[Pivo's]] | |||
| 17 t/m 23 jaar | |||
| Slix Gils | |||
| zaterdag 19:30u - 22:00u | |||
|- | |||
| [[Plus-Scouts]] | |||
| 23+ | |||
| De Stam | |||
| donderdag | |||
|} | |||
[[Categorie:Scoutinggroep in Regio Hart van Brabant|Gillesa]] | [[Categorie:Scoutinggroep in Regio Hart van Brabant|Gillesa]] |
Versie van 31 jul 2007 13:21
[[Categorie:Scoutinggroep in Hart van Brabant]]
Scouting Gillesa is een scoutinggroep in Gilze
Geschiedenis[bewerken | brontekst bewerken]
De groep werd opgericht in 1934
Speltakken[bewerken | brontekst bewerken]
De groep heeft de volgende speltakken:
Leeftijdsgroep | Leeftijd | Speltak | Draaitijd |
---|---|---|---|
Bevers | 5 t/m 7 jaar | De bevers | zaterdag 10:00u - 12:00u |
Welpen | 7 t/m 10 jaar | Cachorro-horde | vrijdag 18:30u - 20:30u |
Tamamba-horde | zaterdag 10:00u - 12:00u | ||
Kabouters | 7 t/m 10 jaar | Kabouters 1 | zaterdag 14:00u - 16:00u |
Kawati's | vrijdag 18:30u - 20:30u | ||
Verkenners | 10 t/m 14 jaar | Vexaro-troep | zaterdag 10:00u - 12:30u |
Spataloci-troep | vrijdag 19:00u - 21:30u | ||
Gidsen | 10 t/m 14 jaar | Margarita-vendel | zaterdag 13:30u - 16:00u |
Ajota-vendel | vrijdag 19:00u - 21:30u | ||
Rowan/Sherpa's | 10 t/m 14 jaar | RSA Gils | vrijdag 19:30u - 22:00u |
Dixi's Gilze | vrijdag 19:30u - 22:00u | ||
Pivo's | 17 t/m 23 jaar | Slix Gils | zaterdag 19:30u - 22:00u |
Plus-Scouts | 23+ | De Stam | donderdag |