Gebruiker:Egel: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
k (Robot: automatisch tekst vervangen (-Zuid Holland +Zuid-Holland)) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 37: | Regel 37: | ||
|- | |- | ||
|{{Scoutpedia 2 klas|datum=4 feb 2009 18:15 (UTC)}} | |{{Scoutpedia 2 klas|datum=4 feb 2009 18:15 (UTC)}} | ||
|- | |||
|{{Scoutpedia 1 klas|datum=29 nov 2014 20:39 (CET)}} | |||
|- | |||
|{{Scoutpedia kroon|datum=29 nov 2014 20:39 (CET)}} | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
Versie van 29 nov 2014 21:39
|
Loopbaan bij Scouting:
Welp | Jan Lijdinggroep | Zwolle |
Zeeverkenner | Christofoor Zeeverkenners | Zwolle |
Matroos ter Wilde Vaart | Christofoor Zeeverkenners | Zwolle |
'Stuurman' | Christofoor Zeeverkenners | Zwolle |
'Voortrekker' | Delftsche Zwervers | Delft |
Plus Scout/GALBAK | Delftsche Zwervers | Delft |
Het mijlpaalinsigne, voor het schrijven van zowel het 600ste als het 700ste artikel op deze scoutpedia
Gefeliciteerd met Baden Baden-Powell! :-)