Lijst met Gilwelltrainingen in Nederland: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 423: | Regel 423: | ||
|| Voortrekkers||34|| 1961||?||?|| | || Voortrekkers||34|| 1961||?||?|| | ||
|- | |- | ||
|| | || W ||223||13-20 jun 1964|| ? || Ada's Hoeve || Welpen | ||
|- | |- | ||
|| WV ||267||9-14 mei 1972||9-10 sep|| St. Walrick ||"Een cursus waarop men deed alsof het niet regende" | || WV ||267||9-14 mei 1972||9-10 sep|| St. Walrick || "Een cursus waarop men deed alsof het niet regende" | ||
|- | |- | ||
|| WV ||271||25 mei-3 jun 1973||eind aug|| St. Walrick ||Verkennersleiding | || WV ||271||25 mei-3 jun 1973||eind aug|| St. Walrick ||Verkennersleiding | ||
Regel 434: | Regel 434: | ||
|- | |- | ||
|| W || 325a ||15-22 okt 1977|| 10-12 feb 1978 || St. Walrick || Rowan- en Wilde Vaartbegeleiders | || W || 325a ||15-22 okt 1977|| 10-12 feb 1978 || St. Walrick || Rowan- en Wilde Vaartbegeleiders | ||
|- | |||
|| W || 338 ||okt 1979|| || St. Walrick || ? | |||
|- | |||
|| W || 352 || 1980 || 1980(?) || St. Walrick || Welpen | |||
|- | |- | ||
|| W || 373B ||16-23 okt 1982|| 4-6 feb 1983 || St. Walrick || ? | || W || 373B ||16-23 okt 1982|| 4-6 feb 1983 || St. Walrick || ? |
Versie van 23 feb 2021 15:40
Dit is een lijst van Gilwelltrainingen die probeert om (ooit) alle Gilwelltrainingen in Nederland in kaart te brengen.
Cursustype | nr. | Datum | Datum terugkom | Plaats | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|
Verkenners | 1 | 9-21 jul 1923 | ? | Ada's Hoeve | |
Verkenners | 2 | 20 aug-1 sep 1923 | ? | Ada's Hoeve | |
Welpen | 1 | 1924 | ? | Ada's Hoeve | (mannen) |
Welpen | 2 | 6 jul-11 jul 1925 | ? | Ada's Hoeve | |
Verkenners | 3 | 9-21 jun 1924 | ? | Ada's Hoeve | |
Verkenners | 5 | 13-25 jul 1925 | ? | Ada's Hoeve | |
Verkenners | 8 | 1-15 aug 1927 | ? | Ada's Hoeve | |
Welpen | 5 | 15-20 aug 1927 | ? | Ada's Hoeve | |
Welpen | 6 | 22-27 aug 1927 | ? | Ada's Hoeve | (mannen) |
Welpen | 7 | 13-18 aug 1928 | ? | Ada's Hoeve | |
Welpen | 8 | 20-25 aug 1928 | ? | Ada's Hoeve | (mannen) |
Verkenners | 9 | 30 jul-11 aug 1928 | ? | Ada's Hoeve | |
Verkenners | ? | 15-27 aug 1928 | ? | Ada's Hoeve | |
Welpen | 14 | 20-25 jun 1932 | ? | Ada's Hoeve | KV |
Welpen | 13 | 25-30 jul 1932 | ? | Ada's Hoeve | NPV |
Verkenners | 14 | 15-27 aug 1932 | ? | Ada's Hoeve | NPV |
Verkenners | 15 | 28 aug-8 sep 1932 | ? | Ada's Hoeve | KV |
Welpen | 15 | 3-8 jul 1933 | ? | Ada's Hoeve | KV |
Welpen | 16 | 14-19 aug 1933 | ? | Ada's Hoeve | NPV |
Verkenners | 16 | 17-29 jul 1933 | ? | Ada's Hoeve | KV |
Verkenners | 17 | 31 jul-12 aug 1933 | ? | Ada's Hoeve | NPV |
Welpen | 17 | 21-26 aug 1933 | ? | Ada's Hoeve | NPV (mannen) |
Welpen | 18 | 25-30 jun 1934 | ? | Ada's Hoeve | KV |
Verkenners | 19 | 2-14 jul 1934 | ? | Ada's Hoeve | KV |
Verkenners | 20 | 16-28 jul 1934 | ? | Ada's Hoeve | NPV |
Welpen | 19 | 30 jul-4 aug 1934 | ? | Ada's Hoeve | NPV |
Welpen | 20 | 6 -11 aug 1934 | ? | Ada's Hoeve | KV |
Verkenners | 21 | 13-25 aug 1934 | ? | Ada's Hoeve | KV |
Welpen | 21 | 27 aug-1 sep 1934 | ? | Ada's Hoeve | NPV (mannen) |
Verkenners | 22 | 15-16,21-26 jun 1935 | ? | "Duinrell" Wassenaar | |
Welpen | 21 | 24-29 jun 1935 | ? | Ada's Hoeve | KV |
Welpen | 22 | 1-6 jul 1935 | ? | Ada's Hoeve | NPV |
Verkenners | 23 | 8-20 jul 1935 | ? | Ada's Hoeve | KV |
Verkenners | 24 | 22 jul-3 Aug 1935 | ? | Ada's Hoeve | NPV |
Verkenners | 25 | 5-17 aug 1935 | ? | Ada's Hoeve | KV |
Welpen | 23 | 19-24 aug 1935 | ? | Ada's Hoeve | KV |
Welpen | 24 | 26-31 aug 1935 | ? | Ada's Hoeve | NPV (mannen) |
Verkenners | 27 | 6-18 jul 1936 | ? | Ada's Hoeve | KV |
Verkenners | 26 | 11-19 jul 1936 | ? | "Duinrell" Wassenaar | |
Welpen | 25 | 20-25 jul 1936 | ? | Ada's Hoeve | KV |
Voortrekkers | 1 | 25 jul-1 aug 1936 | ? | Ada's Hoeve | terrein: 2e Leidersveld |
Verkenners | 28 | 27 jul-8 aug 1936 | ? | Ada's Hoeve | KV |
Verkenners | 29 | 10-22 aug 1936 | ? | Ada's Hoeve | |
Welpen | 26 | 24-29 aug 1936 | ? | Ada's Hoeve | |
Welpen | 27 | 24-29 aug 1936 | ? | Ada's Hoeve | KV terrein: 2e Leidersveld |
Welpen | 28 | 4-9 jul 1938 | ? | Ada's Hoeve | NPV terrein: 2e Leidersveld |
Verkenners | 30 | 4-16 jul 1938 | ? | Ada's Hoeve | KV terrein: 1e Leidersveld |
Welpen | 29 | 11-16 jul 1938 | ? | Ada's Hoeve | KV terrein: 2e Leidersveld |
Verkenners | 31 | 18-30 jul 1938 | ? | Ada's Hoeve | NPV terrein: 1e Leidersveld |
Verkenners | 32 | 18-30 jul 1938 | ? | Ada's Hoeve | NPV terrein: 2e Leidersveld |
Verkenners | 33 | 30 jul-6 aug 1938 | ? | Ada's Hoeve | KV terrein: 1e Leidersveld |
Voortrekkers | 2 | 30 jul-6 aug 1938 | ? | Ada's Hoeve | NPV |
Welpen | 30 | 1-6 aug 1938 | ? | Ada's Hoeve | NPV terrein: 2e Leidersveld |
Verkenners | 34 | 6-13 aug 1938 | ? | Ada's Hoeve | NPV terrein: 1e Leidersveld |
Voortrekkers | 3 | 6-13 aug 1938 | ? | Ada's Hoeve | KV |
Welpen | 31 | 8-13 aug 1938 | ? | Ada's Hoeve | KV terrein: 2e Leidersveld |
Welpen | 32 | 15-20 aug 1938 | ? | Ada's Hoeve | KV terrein: 2e Leidersveld |
Verkenners | 35 | 15-27 aug 1938 | ? | Ada's Hoeve | KV terrein: 1e Leidersveld |
Welpen | 33 | 22-27 aug 1938 | ? | Ada's Hoeve | NPV terrein: 2e Leidersveld, mannen |
Verkenners | 35 | 3-15 jul 1939 | ? | Ada's Hoeve | KV terrein: Leidersveld |
Welpen | 34 | 10-15 jul 1939 | ? | Ada's Hoeve | KV terrein: Welpenveld |
Verkenners | 36 | 17-29 jul 1939 | ? | Ada's Hoeve | NPV terrein: Leidersveld |
Welpen | 35 | 24-29 jul 1939 | ? | Ada's Hoeve | NPV (mannen) terrein: Welpenveld |
Welpen | 36 | 31 jul -5 aug 1939 | ? | Ada's Hoeve | NPV terrein: Welpenveld |
Verkenners | 37 | 31 jul-12 aug 1939 | ? | Ada's Hoeve | KV terrein: Leidersveld |
Welpen | 37 | 7-12 aug 1939 | ? | Ada's Hoeve | NPV terrein: Welpenveld |
Verkenners | 38 | 12-19 aug 1939 | ? | Ada's Hoeve | NPV terrein: Leidersveld |
Welpen | 38 | 14-19 aug 1939 | ? | Ada's Hoeve | KV terrein: Welpenveld |
Voortrekkers | 4 | 19-26 aug 1939 | ? | Ada's Hoeve | NPV terrein: Leidersveld |
Voortrekkers | 5 | 19-26 aug 1939 | ? | Ada's Hoeve | KV terrein: Voortrekkersveld (vervallen) |
Welpen | 39 | 21-26 aug 1939 | ? | Ada's Hoeve | KV terrein: Welpenveld |
Verkenners | 39 | 8-20 jul 1940 | ? | Ada's Hoeve | KV terrein: Leidersveld (gepland) |
Welpen | 40 | 15-20 jul 1940 | ? | Ada's Hoeve | NPV terrein: Welpenveld (gepland) |
Verkenners | 40 | 21-27 jul 1940 | ? | Ada's Hoeve | NPV terrein: Leidersveld, verkort (gepland) |
Welpen | 41 | 22-27 jul 1940 | ? | Ada's Hoeve | KV terrein: Welpenveld (gepland) |
Voortrekkers | 5 | 27 jul-4 aug 1940 | ? | Ada's Hoeve | KV terrein: Leidersveld (gepland) |
Welpen | 42 | 29 jul-3 aug 1940 | ? | Ada's Hoeve | NPV terrein: Welpenveld (gepland) |
Welpen | 43 | 5-10 aug 1940 | ? | Ada's Hoeve | KV terrein: Welpenveld (gepland) |
Verkenners | 41 | 5-17 aug 1940 | ? | Ada's Hoeve | NPV terrein: Leidersveld (gepland) |
Voortrekkers | 6 | 17-24 aug 1940 | ? | Ada's Hoeve | NPV terrein: Leidersveld (vervallen) |
Verkenners | 56 | 16-27 jul 1946 | ? | Ada's Hoeve | KV terrein: 3e Leidersveld |
Welpen | 60 | 22-27 jul 1946 | ? | Ada's Hoeve | KV terrein: Bloemendaal |
Welpen | 61 | 22-27 jul 1946 | ? | Ada's Hoeve | NPV terrein: Zwitserland |
Verkenners | 57 | 23 jul-3 aug 1946 | ? | Ada's Hoeve | KV terrein: 2e Leidersveld |
Verkenners | 58 | 23 jul-3 aug 1946 | ? | Ada's Hoeve | NPV terrein: 1e Leidersveld |
Welpen | 62 | 29 jul-3 aug 1946 | ? | Ada's Hoeve | KV terrein: Bloemendaal |
Verkenners | 59 | 30 jul-10 aug 1946 | ? | Ada's Hoeve | KV terrein: 3e Leidersveld |
Verkenners | 60 | 3-11 aug 1946 | ? | Ada's Hoeve | KV terrein: 2e Leidersveld, verkort |
Voortrekkers | 6 | 3-10 aug 1946 | ? | Ada's Hoeve | NPV terrein: Zwitserland |
Welpen | 63 | 5-10 aug 1946 | ? | Ada's Hoeve | KV terrein: Bloemendaal |
Verkenners | 61 | 6-17 aug 1946 | ? | Ada's Hoeve | NPV terrein: 1e Leidersveld |
Verkenners | 62 | 10-18 aug 1946 | ? | Ada's Hoeve | KV terrein: 3e Leidersveld, verkort |
Voortrekkers | 7 | 10-17 aug 1946 | ? | Ada's Hoeve | KV terrein: Zwitserland |
Welpen | 64 | 12-17 aug 1946 | ? | Ada's Hoeve | NPV terrein: Bloemendaal |
Verkenners | 63 | 13-24 aug 1946 | ? | Ada's Hoeve | KV terrein: 2e Leidersveld |
Voortrekkers | 8 | 17-24 aug 1946 | ? | Ada's Hoeve | NPV terrein: Zwitserland |
Welpen | 65 | 19-24 aug 1946 | ? | Ada's Hoeve | KV terrein: Bloemendaal |
Verkenners | 64 | 20-31 aug 1946 | ? | Ada's Hoeve | NPV terrein: 1e Leidersveld |
Verkenners | 65 | 20-31 aug 1946 | ? | Ada's Hoeve | KV terrein: 3e Leidersveld |
Voortrekkers | 9 | 24-31 aug 1946 | ? | Ada's Hoeve | KV terrein: Zwitserland |
Welpen | 66 | 26-31 aug 1946 | ? | Ada's Hoeve | KV terrein: Zwitserland |
Welpen | 68 | 16-21 jun 1947 | ? | Ada's Hoeve | VKJB |
Verkenners | 67 | 16-27 jun 1947 | ? | Ada's Hoeve | VKJB |
Welpen | 69 | 16-21 jun 1947 | ? | Ada's Hoeve | VKJB |
Welpen | 71 | 23-28 jun 1947 | ? | Ada's Hoeve | VKJB |
Welpen | 77 | 30 jun-5 jul 1947 | ? | Ada's Hoeve | VKJB terrein: Zwitserland |
Verkenners | 69 | 30 jun-11 jul 1947 | ? | Ada's Hoeve | VKJB |
Verkenners | 71 | 1-12 jul 1947 | ? | Ada's Hoeve | VKJB |
Voortrekkers | 10 | 5-12 jul 1947 | ? | Ada's Hoeve | NPV terrein: Bloemendaal |
Welpen | 73 | 7 jul-12 jul 1947 | ? | Ada's Hoeve | VKJB |
Welpen | 74 | 14-19 jul 1947 | ? | Ada's Hoeve | NPV terrein: Bloemendaal |
Welpen | 75 | 14-19 jul 1947 | ? | Ada's Hoeve | VKJB terrein: Zwitserland |
Verkenners | 72 | 14-25 jul 1947 | ? | Ada's Hoeve | VKJB terrein: 2de Leidersveld |
Verkenners | 73 | 15-26 jul 1947 | ? | Ada's Hoeve | NPV terrein: 1e Leidersveld |
Verkenners | 74 | 15-26 jul 1947 | ? | Ada's Hoeve | VKJB terrein: 3de Leidersveld |
Voortrekkers | 8 | 19-26 jul 1947 | ? | Ada's Hoeve | VKJB terrein: Zwitserland |
Welpen | 76 | 21-26 jul 1947 | ? | Ada's Hoeve | NPV terrein: Bloemendaal |
Welpen | 78 | 28 jul-2 aug 1947 | ? | Ada's Hoeve | NPV, terrein: Bloemendaal, mannen |
Welpen | 79 | 28 jul-2 aug 1947 | ? | Ada's Hoeve | VKJB terrein: Zwitserland |
Verkenners | 75 | 28 jul-8 aug 1947 | ? | Ada's Hoeve | VKJB terrein: 2de Leidersveld |
Verkenners | 76 | 29 jul-9 aug 1947 | ? | Ada's Hoeve | NPV terrein: 1e Leidersveld |
Verkenners | 77 | 29 jul-9 aug 1947 | ? | Ada's Hoeve | VKJB terrein: 3de Leidersveld |
Voortrekkers | 11 | 2-9 aug 1947 | ? | Ada's Hoeve | NPV terrein: Bloemendaal |
Welpen | 80 | 4-9 aug 1947 | ? | Ada's Hoeve | VKJB terrein: Zwitserland |
Welpen | 81 | 11-16 aug 1947 | ? | Ada's Hoeve | NPV terrein: Bloemendaal |
Welpen | 82 | 11-16 aug 1947 | ? | Ada's Hoeve | VKJB terrein: Zwitserland |
Welpen | 83 | 18-23 aug 1947 | ? | Ada's Hoeve | NPV terrein: Bloemendaal |
Welpen | 84 | 18-23 aug 1947 | ? | Ada's Hoeve | VKJB terrein: Zwitserland |
Verkenners | 78 | 18-29 aug 1947 | ? | Ada's Hoeve | VKJB terrein: 2de Leidersveld |
Verkenners | 79 | 19-30 aug 1947 | ? | Ada's Hoeve | NPV terrein: 1e Leidersveld |
Verkenners | 80 | 19-30 aug 1947 | ? | Ada's Hoeve | VKJB terrein: 3de Leidersveld |
Voortrekkers | 12 | 23-30 aug 1947 | ? | Ada's Hoeve | VKJB terrein: Bloemendaal |
Welpen | 85 | 25-30 aug 1947 | ? | Ada's Hoeve | VKJB terrein: Zwitserland |
Welpen | 86 | 21-26 jun 1948 | ? | Ada's Hoeve | |
Verkenners | 82 | 21 jun-2 jul 1948 | ? | Ada's Hoeve | |
Verkenners | 83 | 22 jun-3 jul 1948 | ? | Ada's Hoeve | |
Welpen | 88 | 28 jun-3 jul 1948 | ? | Ada's Hoeve | |
Welpen | 90 | 5-10 jul 1948 | ? | Ada's Hoeve | |
Verkenners | 85 | 5-16 jul 1948 | ? | Ada's Hoeve | zeeverkennersleiders |
Verkenners | 86 | 6-17 jul 1948 | ? | Ada's Hoeve | |
Welpen | 92 | 12-17 jul 1948 | ? | Ada's Hoeve | |
Verkenners | 88 | 19-30 jul 1948 | ? | Ada's Hoeve | |
Welpen | 94 | 19-24 jul 1948 | ? | Ada's Hoeve | |
Verkenners | 89 | 20-31 jul 1948 | ? | Ada's Hoeve | |
Welpen | 96 | 26-31 jul 1948 | ? | Ada's Hoeve | |
Welpen | 98 | 2-7 aug 1948 | ? | Ada's Hoeve | |
Verkenners | 90 | 2-12 aug 1948 | ? | Ada's Hoeve | |
Voortrekkers | 13 | 7-14 aug 1948 | ? | Ada's Hoeve | |
Welpen | 99 | 9-14 aug 1948 | ? | Ada's Hoeve | |
Welpen | 100 | 16-21 aug 1948 | ? | Ada's Hoeve | |
Verkenners | 92 | 16-27 aug 1948 | ? | Ada's Hoeve | |
Verkenners | 94 | 14-25 jun 1949 | ? | Ada's Hoeve | |
Welpen | 103 | 20-25 jun 1949 | ? | Ada's Hoeve | |
Welpen | 104 | 27 jun-2 jul 1949 | ? | Ada's Hoeve | |
Verkenners | 95 | 27 jun-8 jul 1949 | ? | Ada's Hoeve | |
Verkenners | 96 | 28 jun-9 jul 1949 | ? | Ada's Hoeve | |
Welpen | 106 | 4-9 jul 1949 | ? | Ada's Hoeve | |
Welpen | 108 | 11-16 jul 1949 | ? | Ada's Hoeve | |
Verkenners | 98 | 11-22 jul 1949 | ? | Ada's Hoeve | |
Welpen | 110 | 18-23 jul 1949 | ? | Ada's Hoeve | |
Welpen | 111 | 25-30 jul 1949 | ? | Ada's Hoeve | |
Verkenners | 100 | 25 jul-5 aug 1949 | ? | Ada's Hoeve | |
Verkenners | 101 | 26 jul-6 aug 1949 | ? | Ada's Hoeve | |
Welpen | 113 | 1-6 aug 1949 | ? | Ada's Hoeve | |
Welpen | 114 | 8-13 aug 1949 | ? | Ada's Hoeve | |
Verkenners | 103 | 8-19 aug 1949 | ? | Ada's Hoeve | |
Voortrekkers | 14 | 20-27 aug 1949 | ? | Ada's Hoeve | |
Aalmoezeniers | 2 | 8-13 mei 1950 | ? | St. Walrick | VKJB |
Verkenners | 105 | 30 mei-10 jun | ? | St. Walrick | VKJB |
Welpen | 117 | 12-17 jun 1950 | ? | St. Walrick | VKJB |
Welpen | 118 | 19-24 jun 1950 | ? | St. Walrick | VKJB |
Verkenners | 106 | 26 jun-7 jul 1950 | ? | Ada's Hoeve | NPV |
Welpen | 119 | 26-30 jun 1950 | ? | Ada's Hoeve | NPV |
Welpen | 120 | 26 jun-1 jul 1950 | ? | St. Walrick | VKJB |
Welpen | 121 | 3-8 jul 1950 | ? | St. Walrick | VKJB |
Verkenners | 109 | 17-28 jul 1950 | ? | St. Walrick | VKJB |
Welpen | 123 | 17-22 jul 1950 | ? | Ada's Hoeve | NPV |
Welpen | 125 | 7-12 aug 1950 | ? | St. Walrick | VKJB |
Welpen | 128 | 14-19 aug 1950 | ? | St. Walrick | VKJB |
Verkenners | 111 | 21 aug—1 Sep 1950 | ? | Ada's Hoeve | NPV |
Voortrekkers | 16 | 21-26 aug 1950 | ? | St. Walrick | VKJB |
Aalmoezeniers | 3 | 4-9 sep 1950 | ? | St. Walrick | VKJB |
Verkenners | 112 | 14-22 apr 1951 | ? | St. Walrick | VKJB |
Aalmoezeniers | 4 | 4-9 jun 1951 | ? | St. Walrick | VKJB |
Verkenners | 113 | 4-15 jun 1951 | ? | Ada's Hoeve | NPV |
Voortrekkers | 18 | 16-24 jun 1951 | ? | Ada's Hoeve | NPV |
Welpen | 129 | 18-23 jun 1951 | ? | St. Walrick | VKJB |
Welpen | 130 | 25-30 jun 1951 | ? | Ada's Hoeve | NPV |
Predikanten | 4 | 2-6 jul 1951 | ? | Ada's Hoeve | NPV |
Welpen | 131 | 2-7 jul 1951 | ? | St. Walrick | VKJB |
Verkenners | 114 | 2-13 jul 1951 | ? | St. Walrick | VKJB |
Verkenners | 115 | 9-20 jul 1951 | ? | Ada's Hoeve | NPV |
Welpen | 132 | 16-21 jul 1951 | ? | Ada's Hoeve | NPV |
Welpen | 133 | 16-21 jul 1951 | ? | St. Walrick | VKJB |
Verkenners | 116 | 16-27 jul 1951 | ? | St. Walrick | VKJB |
Welpen | 134 | 30 jul-4 aug 1951 | ? | St. Walrick | VKJB |
Verkenners | 117 | 4-12 aug 1951 | ? | St. Walrick | VKJB |
Welpen | 135 | 13-18 aug 1951 | ? | Ada's Hoeve | NPV |
Welpen | 136 | 13-18 aug 1951 | ? | Ada's Hoeve | NPV |
Welpen | 137 | 13-18 aug 1951 | ? | St. Walrick | VKJB |
Verkenners | 118 | 18-25 aug 1951 | ? | St. Walrick | VKJB |
Voortrekkers | 20 | 18-25 aug 1951 | ? | St. Walrick | VKJB |
Verkenners | 119 | 20-31 aug 1951 | ? | Ada's Hoeve | NPV |
Aalmoezeniers | 5 | 27 aug-1 sep 1951 | ? | St. Walrick | VKJB |
Welpen | 195 | 21-28 mei 1960 | ? | ? | |
Welpen | 197 | 16-23 jul 1960 | ? | ? | |
Verkenners | 185 | 21-30 jul 1960 | ? | ? | ZV |
Welpen | 199 | 15-21 aug 1960 | ? | ? | |
Verkenners | 187 | 15-24 aug 1960 | ? | ? | V |
Voortrekkers | 34 | 1961 | ? | ? | |
W | 223 | 13-20 jun 1964 | ? | Ada's Hoeve | Welpen |
WV | 267 | 9-14 mei 1972 | 9-10 sep | St. Walrick | "Een cursus waarop men deed alsof het niet regende" |
WV | 271 | 25 mei-3 jun 1973 | eind aug | St. Walrick | Verkennersleiding |
W | 310 | 24-31 jul 1976 | ? | ? | Samengevoegd met W311, daardoor gecombineerd Welpen en Verkenners |
W | 311 | 24-31 jul 1976 | ? | ? | Samengevoegd met W310, daardoor gecombineerd Welpen en Verkenners |
W | 325a | 15-22 okt 1977 | 10-12 feb 1978 | St. Walrick | Rowan- en Wilde Vaartbegeleiders |
W | 338 | okt 1979 | St. Walrick | ? | |
W | 352 | 1980 | 1980(?) | St. Walrick | Welpen |
W | 373B | 16-23 okt 1982 | 4-6 feb 1983 | St. Walrick | ? |
W | 391 | 20-27 jul ? | ? | ? | ? |
W | 417 | 12-19 aug 1989 | 8-10 dec 1989 | ? | Leiding; thema "jouw manier van LEIDINGGEVEN?!" |
B | 450 | 1994 | 14-15 feb 1995 | ? | ? |
B | 489 | afgelast (was: 29 maa, 10-13 apr, 1-4 mei 2003) | - | Buitenzorg | Weekenden (Leidinggeven/Besturen/Begeleiden) |
B | 490 | 12-18 okt 2003 | 11 maa 2004 | Maredsous | Buitensport |
B | 491 | 28-31 okt 2003, 18-21 nov 2003 | ? | Buitenzorg | Weekenden |
B | 492 | 16-23 okt 2004 | 5-6 maa 2005 | Maredsous, België | Buitensport |
B | 493 | nov 2004 | maa 2005 | Buitenzorg | Weekenden |
B | 494 | 1-8 mei 2005 | 30 sep-1 okt 2005 | regio Eindhoven | Combi |
B | 495 | 22-29 okt 2005 | 17-18 maa 2006 | Maredsous, België | Buitensport |
B | 496 | 30 apr-mei 2006 | 14-15 okt 2006 | Drenthe (basiskamp in Odoorn) | Trektocht |
B | 497 | 14-21 okt 2006 | ? | Brexbachtal(D) | Buitensport |
B | 498 | 2-5 en 16-19 nov 2006 | ? | Buitenzorg | Combi |
B | 499 | 28 apr-5 mei | 6-7 okt 2007 | Buitenzorg | Kamperen |
B | 500 | 20-27 okt 2007 | 11-12 apr 2008 | Brexbachtal(D) | Buitensport & Trektocht |
B | 501 | 27 okt, 1-4 en 22-25 nov 2007 | 9-10 mei 2008 | Buitenzorg | Weekenden |
B | 502 | 16-23 aug 2008 | 6-7 feb 2009 | Ada's Hoeve | Kamperen. Kampthema: Kerstmis |
B | 503 | 11-18 okt 2008 | 3-4 apr 2009 | Brexbachtal(D) | Buitensport |
B | 504 | 25 okt, 30 okt-2 nov en 20-23 nov 2008 | 8-9 mei 2009 | Buitenzorg | Weekenden |
B | 505 | 12-19 sep 2009 | geen (ivm internationale deelnemers) | ? (in Nederland) | Kamperen Internationaal (Eurodutch) |
B | 506 | 17-25 okt 2009 | 9-10 apr 2010 | Brexbachtal(D) | Buitensport |
B | 507 | 31 okt, 5-8 en 19-22 nov 2009 | 23-24 apr 2010 | Buitenzorg | Weekenden |
B | 508 | 16-23 okt 2010 | 8-9 apr 2011 | Brexbachtal(D) | Buitensport |
B | 509 | 30 okt, 4-7, 18-21 nov 2010 | 7-8 mei 2011 | Buitenzorg | Weekenden; gezamenlijk terugkomweekend met B510 in Oirschot. |
B | 510 | 2, 7-10, 21-24 okt 2010 | 7-8 mei 2011 | Buitenzorg | Leiderschap bij veranderingen; gezamenlijk terugkomweekend met B509 in Oirschot. |
B | 511 | 1, 6-9, 27-31 okt 2011 | 6-8 apr 2012 | Delft, Oirschot, Utrecht | Programma Scouting Talent (PST2) |
B | 512 | 15-22 okt 2011 | 14-15 apr 2012 | Brexbachtal(D) | Buitensport |
B | 513 | 3-6, 17-20 nov 2011 | 12-13 mei 2012 | Buitenzorg | Weekenden |
B | 514 | ? | ? | ? | ? |
B | 515 | 13-20 okt 2012 | 13-14 apr 2013 | Brexbachtal (D) | Buitensport |
B | 516 | 4, 8-11 en 22-25 nov 2012 | 20-21 apr 2013 | Buitenzorg | Weekenden |
B | 517 | 3, 7-10, 28 mar-1 apr 2013 | 28-29 sep 2013 | LSC;Buitenzorg; Oirschot; Koog aan de Zaan | Roaring 20's: voor 20-30 jarigen (Weekenden) |
B | 518 | 27 apr-4 mei 2013 | ? | Oirschot | Internationale Gilwell |
B | 519 | 19-26 okt 2013 | 11/12 apr 2014 | Brexbachtal (D) | Buitensport |
B | 520 | 3, 7-10, 21-24 nov 2013 | 23-24 mei 2014 | Buitenzorg; terugkom Scouting Ginneken | Weekenden; thema "The yellow brick road" |
B | 521 | ? | 8-9 maa 2014 | ? | Programma Scouting Talent (PST3) |
B | 522 | 26 apr-3 mei 2014 | 6-7 sep 2014 | rond Ada's Hoeve; Elst | Trektocht |
B | 524 | nov 2014 | 25-26 apr 2015 | Buitenzorg | Weekenden |
B | 525 | 21-28 feb 2015 | sep? | Ommen | Trektocht |
B | 525a | 18-25 jul 2015 | 6-7 feb 2016 | Ommen (terugkom: Bergeijk) | Zomerspecial |
B | 526 | 17-24 okt 2015 | ? apr/mei 2016 | Brexbachtal(D) | Buitensport |
B | 527 | 31 okt, 5-8 en 19-22 nov 2015 | ? apr/mei 2016 | Oene | Weekenden |
B | 528 | 30 apr-7 mei 2016 | 24-25 sep 2016 | Scoutinglandgoed Zeewolde | Voorjaarstraining |
B | 529 | 18 jun, 12-21 aug 2016 | 11-12 feb 2017 | Kandersteg | Kanderstegtraining |
B | 530 | 1 okt 2016 | 23 apr 2017 | Ada's Hoeve | Programma Scouting Talent (PST4) |
B | 531 | 15-23 okt 2016 | 8-9 apr 2017 | Brexbachtal(D) | Buitensport |
B | 532 | 30 okt, 3-6 en 17-20 nov 2016 | 22-23 apr 2017 | Scoutcentrum Harderhaven, Zeewolde | Weekenden |
B | 533 | 18-25 maa 2017 | 29 sep-1 okt 2017 | Buitenzorg | Voorjaarstraining |
B | 534 | 1-8 jul 2017 | 9-10 dec 2017 | Startpunt Antwerpen | Samen onderweg, een Vlaams-Nederlandse Gilwell |
B | 535 | 14-22 okt 2017 | 9-10 apr 2018 | Brexbachtal(D) | Buitensport |
B | 536 | 28/29 okt, 2-5 en 16-19 nov 2017 | 22-23 apr 2018 | LSC; Buitenzorg;Nistelrode | Weekenden; Sjakie en de Chocoladefabriek |
B | 537 | afgelast (was: 18, 22-25 maa, 5-8 apr 2018) | was: 22-23 apr 2018 | was: Ommen (kennismaking), Buitenzorg (1e wknd) en Mook (2e wknd) | Weekenden |
B | 538 | 26 mei-2 jun 2018 | 17-18 nov 2018 | Startpunt in Limburg | Trektocht |
B | 539 | 20-27 okt 2018 | 6-7 apr 2019[1] | Brexbachtal(D) | Buitensport |
B | 540 | 28 okt, 1-4, 15-18 nov 2018 | 18-19 mei 2019 | Ommen (kennismaking), Buitenzorg (1e wknd) en Wijchen (2e wknd) | Weekenden (extra geschikt voor praktijkbegeleiders, groepsbegeleiders, trainers, opleiders en WJ-ers die actief zijn als contigentstaf en troepstaf) |
B | 541 | 9 feb, 13-20 apr 2019 | 5-6 okt 2019 | LSC; Gilwell Park (GB); Ada's Hoeve | Jubileumgilwell (weektraining; i.h.k.v. 100 jaar Gilwell) |
B | 542 | afgelast (was: 22-28 jun 2019) | - | Scoutcentrum Zeeland | Zeilende Gilwell |
B | 542a | 8 sep 2018-27 okt 2019 | - | Kruithuis, Ada's Hoeve & Buitenzorg | Programma Scouting Talent (PST5) |
B | 543 | 3, 7-10, 21-24 nov 2019 | voorjaar 2020 | Eindhoven (3 nov); Westelbeers (overig) | Weekenden |
B | 544 | 22-29 feb 2020 | zomer 2020 | Met diverse vervoersmiddelen door Nederland | Treasure Hunt |
B | 545 | 8 mrt 2020, 10-13 apr 2020 | Tussenstand op 13 jun & 11 okt | LSC & Ada's Hoeve | Teamwell by Gilwell |
B | 546 | 13 jun, 21-28 aug 2021 | 18-20 mar 2022 | Kandersteg | Kandersteg Gilwell; oorspronkelijk gepland in 2020. |
B | 547 | 16-23 okt 2021 (was 10-17 okt 2021 resp. 17-24 okt 2020) | Brexbachtal(D) | Buitensport; 2x uitgesteld vanwege Corona | |
B | 548 | 28 feb, 4-7, 18-21 mrt 2021 | Ada's Hoeve | Weekenden |