Op eigenschap zoeken
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Deze pagina biedt een eenvoudige bladerinteractie voor het vinden van entiteiten met een eigenschap met een bepaalde waarde. Andere beschikbare zoekinteracties zijn de zoekpagina voor pagina-eigenschappen en de zoekopdrachtbouwer.
Lijst van resultaten
- Associazione Guide Esploratori Cattolici Sammarinesi + (december 1, 1993)
- Misaershaff National Youth Scout Centre + (december 2, 1993)
- De Navajo's + (1994)
- Sakartvelos Skauturi Modzraobis Organizatsia + (1994)
- Scouting Pastoor Simonsgroep + (januari 1, 1994)
- Partio Jylhä + (1994)
- Pompedomp + (00:00:00, 21 maart 1994)
- Scouting Doven Nederland + (00:00:00, 12 juni 1994)
- Lange Doener + (00:00:00, 21 juni 1994)
- Scouting Lieshout - Mariahout + (september 17, 1994)
- Lijst van Afdelingen/651-700 + (00:00:00, 27 oktober 1994)
- Scoutinggroep De Gold'n Zende + (november 1, 1994)
- Liga dos Escuteiros de Moçambique + (november 6, 1994)
- Lijst van Afdelingen/651-700 + (00:00:00, 9 december 1994)
- Universal Solidarity + (1995)
- Scouting de Meridiaan + (februari 20, 1995)
- Lijst van Afdelingen/651-700 + (00:00:00, 21 februari 1995)
- Lijst van Afdelingen/651-700 + (00:00:00, 16 maart 1995)
- Medische en EHBO Stam + (april 21, 1995)
- Lijst van Afdelingen/651-700 + (00:00:00, 27 april 1995)
- Scouting Euregio Glanerbrug + (juni 13, 1995)
- Gebruiker:Nijtram1 + (juli 13, 1995)
- Wereldjamboree 1995 + (augustus 1, 1995)
- Fries Zomerkamp + (augustus 5, 1995)
- Gebruiker:Mxpd3 + (september 25, 1995)
- Scouting Saffatin + (september 26, 1995)
- Scouting Drumband Den Haag + (oktober 1, 1995)
- Gebruiker:V + (oktober 13, 1995)
- Orkidia Groep 14 + (oktober 21, 1995)
- Lijst van Afdelingen/651-700 + (00:00:00, 21 november 1995)
- Asotsiatsiya Haydiv Ukraïni + (november 25, 1995)
- Scoutinggroep Gäöl + (december 6, 1995)
- De Feniks + (1996)
- Kameleongroep Scouting Vasse e.o. + (1996)
- Zeilschip Mytilus + (1939)
- Scouting Rijnsburg + (februari 4, 1996)
- Scouting Jambowa + (februari 10, 1996)
- Lijst van Afdelingen/651-700 + (00:00:00, 12 april 1996)
- STK Met vel en gamel + (april 18, 1996)
- Gebruiker:Jeudi + (mei 5, 1996)
- Scouting Aalst-Waalre + (mei 11, 1996)
- International Link of Orthodox Christian Scouts + (juli 7, 1996)
- Homenetmen Almelo + (augustus 14, 1996)
- Lijst van Afdelingen/651-700 + (00:00:00, 15 oktober 1996)
- Lijst van Afdelingen/651-700 + (00:00:00, 15 oktober 1996)
- Scouting Stratum + (november 25, 1996)
- Scouting Made + (1997)
- Con Tutti + (1997)
- Eurasia Scout Region (WOSM) + (1997)
- Pfadfinderzeltplatz Alte Kälberkoppel + (1997)
- Scouting A15 + (januari 6, 1997)
- Lijst van Afdelingen/651-700 + (00:00:00, 3 februari 1997)
- Sioniegroep (Veenendaal) + (maart 1, 1997)
- Corvus Corone + (maart 26, 1997)
- Savez Izviđača Republike Srpske + (mei 6, 1997)
- Lijst van Afdelingen/651-700 + (00:00:00, 21 mei 1997)
- De Twirre + (mei 31, 1997)
- Kanderstam + (oktober 8, 1997)
- Stadhouder Willem III/Lady Baden-Powell + (november 1, 1997)
- Azərbaycan Skautlar Assosiasiyası + (november 10, 1997)
- Scouting Mondriaan + (december 30, 1997)
- Salt Scout + (1998)
- Bundeshof Birkenfelde + (1998)
- Girlscouting Lichtenvoorde + (maart 1, 1998)
- Scouting Lancker + (maart 27, 1998)
- Black Castle (vereniging) + (april 30, 1998)
- De Verbinding + (juni 8, 1998)
- Shoqata e Guidave dhe Skoutëve në Shqipëri + (juli 20, 1998)
- Scoutinggroep Graaf Daron + (november 7, 1998)
- Wereldjamboree 1999 + (december 27, 1998)
- Picarquín + (december 27, 1998)
- Scouting Kantankye + (januari 1, 1999)
- Kampterrein Aan de Kerkdijk + (1999)
- Arab Scout Movement in Israel + (1999)
- Lagerplatz Obere Burg + (1999)
- Lijst van Afdelingen/651-700 + (00:00:00, 13 januari 1999)
- Scoutinggroep de Burcht + (april 10, 1999)
- Scout Camp Projekt DUGA + (mei 1, 1999)
- Lijst van Afdelingen/651-700 + (00:00:00, 5 oktober 1999)
- Eesti Gaidide Liit + (oktober 23, 1999)
- Lijst van Afdelingen/651-700 + (00:00:00, 2 november 1999)
- Martinistam + (november 24, 1999)
- Lijst van Afdelingen/651-700 + (00:00:00, 10 december 1999)
- InterLink Computer Interesse Stam + (december 14, 1999)
- Scouting Celtica + (januari 1, 2000)
- Scouting De Doerebouten + (januari 1, 2000)
- Hamrar + (2000)
- Skaut-Český Skautting ABS + (januari 1, 2000)
- Scouts de Uruguay + (januari 1, 2000)
- Scouting Aruba + (april 15, 2000)
- Grupo Scout Baden Powell + (april 23, 2000)
- Districtsjins St.-Priscilla + (september 2000)
- Corpo do Escutismo Católico Cabo-Verdiano + (november 30, 2000)
- EUSK + (2001)
- Regio + (00:00:00, 1 januari 2001)
- Asociación Argentina de Scouts de Baden Powell + (juli 2001)
- Scouting Esjeeka + (augustus 30, 2001)
- ScoutLink Activiteiten Stam Holland + (december 11, 2001)
- Johan & Cornelis de Witt - Medo + (januari 1, 2002)
- Scouting Sweder van Voorst + (februari 1, 2002)
- Eaton Vale Scout and Guide Activity Centre + (februari 2002)
- De Toekan + (mei 1, 2002)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (00:00:00, 30 mei 2002)
- Scouting Boxtel + (september 1, 2002)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (00:00:00, 4 september 2002)
- Agrupación Scout Independiente de Venezuela + (november 11, 2002)
- Wereldjamboree 2003 + (december 28, 2002)
- Scouting Fundays + (2003)
- Scouting Alphen aan den Rijn + (januari 1, 2003)
- De Ontdekkers + (maart 2003)
- Scouts y Guías Adultos de Argentina + (april 4, 2003)
- Scouting Discovery + (mei 14, 2003)
- Lijst van Afdelingen/401-450 + (00:00:00, 1 juli 2003)
- Gebruiker:Mdjonihossan + (juli 4, 2003)
- Scouting Burgemeester Welschen + (augustus 16, 2003)
- Osbornegroep + (augustus 30, 2003)
- Scouting El Andalus + (september 1, 2003)
- Scouting Osbornegroep + (september 2003)
- Scouting Linkeroever + (september 2003)
- Explorers Jubileumweekend 2003 + (oktober 11, 2003)
- La versenne + (2004)
- Scouting Ireland + (januari 1, 2004)
- Beslidhja Skaut Albanië + (2004)
- Plusscouts + (00:00:00, 1 januari 2004)
- Vereniging Vrienden van Scouting + (00:00:00, 1 januari 2004)
- Russische vereniging van Navigators / Scouts + (januari 30, 2004)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (00:00:00, 24 maart 2004)
- Scout Club of Hainan + (mei 2004)
- Lady Olave Baden-Powell Groep + (mei 25, 2004)
- World Buddhist Scout Council + (juli 21, 2004)
- Scouts et Guides de France + (november 1, 2004)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (00:00:00, 8 maart 2005)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (00:00:00, 17 maart 2005)
- Scouting Van Swietengroep + (maart 19, 2005)
- De Heeren van de Lemniscaat + (april 6, 2005)
- Laros + (mei 18, 2005)
- Eurojam 2005 + (juli 29, 2005)
- Koningin Máxima + (00:00:00, 14 september 2005)
- De Stokstaartjes + (september 17, 2005)
- Scouting Doven Nederland + (oktober 1, 2005)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (00:00:00, 22 oktober 2005)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (00:00:00, 10 november 2005)
- Arbeidsomstandighedenwet + (00:00:00, 7 maart 2006)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (00:00:00, 28 maart 2006)
- Coordinación De Asociaciones Diocesanas De Scouts Católicos Argentinos + (april 25, 2006)
- Lijst van Afdelingen/051-100 + (00:00:00, 12 mei 2006)
- International Forum of Jewish Scouts + (november 2, 2006)
- Savez Izviđača Crne Gore + (november 19, 2006)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (00:00:00, 27 november 2006)
- Chalet Géisserei + (2007)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (00:00:00, 19 maart 2007)
- National Organization of the Scouts of Ukraine + (maart 27, 2007)
- Renatum 57 + (april 14, 2007)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (00:00:00, 4 juni 2007)
- 1st Facebook Scout Group + (juli 21, 2007)
- Wereldjamboree 2007 + (juli 27, 2007)
- Scouting The Challenge + (augustus 24, 2007)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (00:00:00, 27 augustus 2007)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (00:00:00, 28 augustus 2007)
- Scouting Rustenburg + (september 1, 2007)
- Brownsea Island Campsite + (september 14, 2007)
- Maatschappelijke stage + (00:00:00, 15 november 2007)
- Éclaireuses et Éclaireurs de la Nature + (december 8, 2007)
- Aralez Scout Group + (2008)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (maart 4, 2008)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (00:00:00, 18 maart 2008)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (00:00:00, 28 april 2008)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (00:00:00, 28 april 2008)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (00:00:00, 29 mei 2008)
- Scoutingvereniging De Schouw + (september 9, 2008)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (00:00:00, 23 september 2008)
- StamP + (september 26, 2008)
- Scouting St. Pancratius / Maria Immaculata Erica + (november 1, 2008)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (00:00:00, 18 december 2008)
- Scouting Anne Frank & St. Nicolaas + (januari 1, 2009)
- Scouts en Gidsen Peer + (2009)
- Roma Scout Center + (2009)
- Scouting Anne Frank - St. Jan Heer + (januari 1, 2009)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (00:00:00, 18 februari 2009)
- Scouting Groenlo + (maart 22, 2009)
- Rotterdam Jamboree + (april 29, 2009)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (00:00:00, 8 juni 2009)
- Scoutinggroep Waterland + (juni 11, 2009)
- Flamboree + (juli 29, 2009)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (00:00:00, 5 augustus 2009)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (00:00:00, 5 augustus 2009)
- Scouting Rheijnewoud + (september 1, 2009)
- De Rietkampers/Don Bosco Afferden + (oktober 17, 2009)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (00:00:00, 13 november 2009)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (00:00:00, 13 november 2009)
- Maurits-Vioolgroep + (januari 1, 2010)
- Kusafiri World Centre + (2010)
- St.-Dominicus + (januari 1, 2010)
- Bevers (Scouting Nederland) + (00:00:00, 1 januari 2010)
- Scoutinggroep Van Isendoorn + (januari 24, 2010)
- Scouting Gimborngroep + (april 1, 2010)
- Brouwers Interesse Kamp + (april 3, 2010)
- Scouts2day + (00:00:00, 15 mei 2010)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (00:00:00, 23 juni 2010)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (00:00:00, 23 juni 2010)
- JubJam100 + (juli 26, 2010)
- Asociación Civil Scouts Independientes de Venezuela + (september 13, 2010)
- Judith Raupp + (oktober 5, 2010)
- Scouting Academy + (2011)
- Vavatsiniá + (2011)
- Scouting Leckelant + (februari 15, 2011)
- Messengers of Peace + (april 26, 2011)
- Lijst van Afdelingen/351-400 + (00:00:00, 21 juni 2011)
- Hayg Hovsepian Campsite + (juli 11, 2011)
- 3de WFIS Wereldjamboree 2011 + (juli 16, 2011)
- Wereldjamboree 2011 + (juli 27, 2011)
- ESG-B 1e Antwerpen + (september 1, 2011)
- Grupo Scouts 1556 "Esperanza Blanca" + (september 4, 2011)
- Savez izviđača Bosne i Hercegovine + (december 17, 2011)
- Rainbow Scouting Austria + (januari 2012)
- Scouterna + (januari 1, 2012)
- Lijst van Afdelingen/301-350 + (00:00:00, 1 januari 2012)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (00:00:00, 7 februari 2012)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (00:00:00, 17 april 2012)
- Scouting Wereldspelen Tiel + (mei 11, 2012)
- Castle Saunderson International Scout Centre + (augustus 18, 2012)
- Scouting De Cirkel + (september 1, 2012)
- Scouts of P. R. China + (september 7, 2012)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (00:00:00, 13 november 2012)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (00:00:00, 13 november 2012)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (00:00:00, 22 november 2012)
- International Scout Centre Rustavi + (2013)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (00:00:00, 10 januari 2013)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (00:00:00, 26 februari 2013)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (00:00:00, 26 maart 2013)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (00:00:00, 17 april 2013)
- Plusscoutskring Aurora + (augustus 1, 2013)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (00:00:00, 1 september 2013)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (00:00:00, 24 september 2013)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (00:00:00, 26 september 2013)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (00:00:00, 15 oktober 2013)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (00:00:00, 4 november 2013)
- Prinses Amalia Groep Zeist + (januari 1, 2014)
- Landelijk Trainingsteam + (2014)
- Awardteam + (2014)
- Scout Out + (2014)
- Scouting Nuth + (januari 1, 2014)
- KampEvent + (2014)
- Scouting Academy Support + (2014)
- Europascouts Den Haag + (2014)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (00:00:00, 9 januari 2014)
- All-Russian Scout Association + (februari 15, 2014)
- Asociaţia Cercetaşilor Tradiţionali din România + (maart 18, 2014)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (00:00:00, 31 maart 2014)
- Clubhuis 't Dok + (juni 1, 2014)
- De Drones + (juni 14, 2014)
- World Scout Bureau (Kuala Lumpur) + (juni 18, 2014)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (00:00:00, 4 juli 2014)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (00:00:00, 10 juli 2014)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (00:00:00, 1 september 2014)
- De Zonnegloren + (2015)
- Scouting Bosgeest + (januari 1, 2015)
- Portmarnock Scouts and Guide Center + (2015)
- Pfadfinder Kanucamp Tarnschlucht + (2015)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (00:00:00, 23 februari 2015)
- Scouting Vereniging Leger des Heils + (mei 9, 2015)
- Gebruiker:Scouting Leger des Heils + (mei 9, 2015)
- Scoutinglandgoed Zeewolde + (juni 13, 2015)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (00:00:00, 25 juni 2015)
- Majoor Bosshardt groep + (juni 26, 2015)
- Wereldjamboree 2015 + (juli 28, 2015)
- Scouting Nijkerk + (september 1, 2015)
- Scout-In + (september 2015)
- De Grizzly + (september 5, 2015)
- Noordelijke Hike Wedstrijden + (oktober 16, 2015)
- Europascouts Tilburg + (2016)
- Scouting Charlois Rotterdam + (februari 22, 2016)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (00:00:00, 3 mei 2016)
- Gerda Elgersmafonds + (mei 12, 2016)
- F.R.E.T. + (mei 19, 2016)
- Scouting Novo Mundo + (juni 13, 2016)
- Scoutgroep Generaal Maczek + (juli 7, 2016)
- ESG-B 2e Antwerpen + (september 1, 2016)
- Studentenscouting Amsterdam + (september 1, 2016)
- Scouting Jampeldekamp + (november 2, 2016)
- Cluster Inhoud + (2017)
- Cluster Ondersteuning + (2017)
- Rainbow Scouting (NL) + (januari 2017)
- Scouting Chaam + (januari 1, 2017)
- Scouting Scherpenzeel e.o. + (januari 1, 2017)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (00:00:00, 26 januari 2017)
- Scouting Museum Fryslân + (februari 8, 2017)
- Scoutingcentrum Fryslân + (april 8, 2017)
- Sleutelstam + (juni 1, 2017)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (00:00:00, 24 november 2017)
- Landelijk team vakopleiders EHBO + (2018)
- Zeeverkenners Joh. de Doper + (juni 24, 2018)
- Scouting Polaris + (september 13, 2018)
- LEDStam + (september 19, 2018)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (00:00:00, 22 september 2018)
- U.F.O.-Stam + (september 25, 2018)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (00:00:00, 5 oktober 2018)
- Scouting Weststellingwerf + (november 17, 2018)
- Scoutingcentrum Fryslân + (00:00:00, 1 januari 2019)
- Centro di Campamento SA-SFSA-SKA + (januari 7, 2019)
- Scouting Hanckema + (juni 29, 2019)
- Scout Center Badboeschelchen + (juli 6, 2019)
- Wereldjamboree 2019 + (juli 22, 2019)
- De Kariboes + (augustus 15, 2019)
- Scouting De Paauw + (januari 1, 2020)
- BS Stam + (februari 4, 2020)
- Vlavovodivo + (april 17, 2020)
- Scouting Pegasus + (april 17, 2020)
- Spelteam ScoutCraft + (april 28, 2020)
- Girls Scouts Pohnpei + (mei 23, 2020)
- Scoutinggroep Delta + (juni 29, 2020)
- Luwt Stam + (september 2, 2020)
- Labelterrein Heerenveen + (november 28, 2020)
- Ring deutscher Pfadfinder*innenverbände + (juni 9, 2021)
- NICES + (augustus 2, 2021)
- Universal Organization of Independent and Traditional Scouts + (september 1, 2021)
- Scouting de Korhoenders + (februari 16, 2022)
- Trolleystam + (februari 22, 2022)
- Studentenscouting Nederland + (november 24, 2022)
- Vlierbelten + (januari 1, 2023)
- Scouting Terraqua + (januari 1, 2023)
- Skyhawks Dr88 + (maart 31, 2023)
- Ardennen Oriëntatie Tocht + (mei 26, 2023)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (11:18:00, 28 juni 2023)
- Wereldjamboree 2023 + (augustus 1, 2023)
- Gebruiker:Ruudwijffelaars + (juli 27, 2024)
- Houthakkers en Natuurbeheerderskamp Brabant + (december 27, 2024)
- Zeeuws Houthakkers Kamp + (december 27, 2024)