Op eigenschap zoeken
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Deze pagina biedt een eenvoudige bladerinteractie voor het vinden van entiteiten met een eigenschap met een bepaalde waarde. Andere beschikbare zoekinteracties zijn de zoekpagina voor pagina-eigenschappen en de zoekopdrachtbouwer.
Lijst van resultaten
- Regio De Meierij + (4700)
- Regio Overijsselse Vechtstreek + (4706)
- Scouting De Doerebouten + (4723)
- Regio Klein Gelderland + (4725)
- Regio Westland + (4728)
- Regio Roermond + (4734)
- Scouting Regio Helmond + (4735)
- Regio Neder-Veluwe + (4742)
- Regio Alva + (4747)
- Martinistam + (4754)
- Regio Delfland + (4762)
- Regio Zuidoost-Brabant + (4764)
- Steunpunt Scouting Brabant + (4768)
- Osbornegroep + (4770)
- Waterscouting Elfregi Giethoorn + (4786)
- De Lichtdraagsters (Arnhem) + (48 (NPG))
- Mrs. Storrowgroep + (5)
- Calvijngroep + (57)
- Weegbreegroep (Almelo) + (6)
- Scouting Albrandswaard + (601193)
- Guido de Fontgalland (Kloosterzande) + (608)
- Harlugroep + (64)
- Mercator + (7)
- Tuulihaukat + (78)
- ESG-B 7e Brussel (Jeruzalem) + (7de Brussel)
- Vloedgat + (8)
- 1e Charles de Foucauld Groep (Utrecht) + (8)
- Heather Baden-Powellgroep + (8)
- Kludde + (80)
- Maria van Reigersberggroep + (81)
- 81ste Sint-Laurentius + (81)
- Wandelaar + (9)
- Admiraliteit Fryske Marren + (9264)
- Kampeerterrein het Naaldenveld + (9274)
- Kampeerterrein Buitenlust + (9275)
- Scoutcentrum Buitenzorg + (9275)
- Kampeerterrein Dwingeloo + (9277)
- Kampeerterrein Spelderholt + (9278)
- Kampeerterrein Eerde + (9280)
- Buitencentrum Gilwell Ada's Hoeve + (9282)
- Kampeerterrein Achter 't Heezerenbosch + (9283)
- Scoutingkampeerterrein St. Walrick + (9286)
- Zeeverkennerscentrum Kagerplassen + (9290)
- Kampeerterrein 't Herrendal + (9292)
- Scoutcentrum Rotterdam + (9296)
- Kampeerterrein Bieslandse Bos + (9297)
- Brabo-Marnix + (95-122)
- Medo-groep + (99)
- Gouw Antwerpen + (A1000P)
- 25 St. Joris (Antwerpen) + (A1125G)
- Zaoeja + (A1128G)
- Scouts Hoboken + (A1133G)
- 1e St.-Jacob + (A1201S A1225M)
- Onze-Lieve-Vrouwegroep + (A1202G)
- 4e St.-Jan Berchmans Antwerpen + (A1204G)
- 10e St.-Paulus Antwerpen + (A1210S)
- 18e BP.Corneel Mayné + (A1218G)
- 5-19e St.-Lutgardis Maria Mediatrix + (A1224M)
- 30e Prins-Boudewijn + (A1230G)
- 35e Onze-Lieve-Vrouw ster der zee + (A1235G)
- 40-15e St.-Eligius St.-Augustinus + (A1240G)
- Scouts-Gidsen 20-72 Zurenborg + (A1272G)
- Districtsjins St.-Priscilla + (A1283G)
- 15e St.-Augustinus Antwerpen + (A1315S)
- 1e Zeescouts Georges de Hasque + (A1401S)
- 2e BP.Zeescouts Corneel Mayné + (A1402S)
- 9e Zeescouts Sus Antigoon + (A1409M)
- 13e St.-Joris Zeescouts + (A1413S)
- 37 St. Godelieve - 50 Pius XI + (A1537M A1550S)
- Gouw Heide + (A2000P)
- 4e Sint-Joris + (A2304M)
- 71ste Jozef + (A2571G)
- Gouw Opsinjoor + (A3000P)
- 115e Sint-Xaverius-Guldenvlies + (A3111G)
- 43e Sint-Benedictus + (A3143G)
- Scouts, Gidsen en Akabe Duffel + (A3277S)
- Scouts, Gidsen en Akabe Lint + (A3204G)
- Woudlopers (Mechelen) + (A3406S)
- Gouw Kempen + (A4000P)
- St.-Pieter (Mol) + (A4201S)
- St. Martinus (Retie) + (A4216G)
- Gouw Webra + (B1000P)
- Kruisridders - Hever-Schiplaken + (B1410G)
- Gouw Obra + (B2000P)
- Damiaanscouts Wilsele-Putkapel + (B2301G)
- Ispa-groep + (Den Haag 22)
- De Woudloopers (Loosduinen) + (Den Haag VI)
- Ridder van Liergroep + (Groep 1 Puttershoek)
- TOP-groep + (Groep 28)
- Cunera van Meerdervoortgroep + (Groep 423)
- Idunagroep + (Groep 6)
- Willem de Zwijgergroep (Utrecht, joods) + (Groep 7)
- Gouw Limburg + (L1000P)
- Scouts en Gidsen Alken + (L1104M/S)
- Pebbles + (L1214G)
- Scouts en Gidsen Peer + (L1217G)
- Scouts en Gidsen Tessenderlo Centrum + (L1401/02G)
- Scouts Trappers Bolderberg + (L1412G)
- Sint-Trudo + (L1605S)
- Sint-Augustinusscouts + (L1606S)
- Gouw Gent + (O1000P)
- Baden-Powell (Eeklo) + (O1112G)
- Sint-Bernadette + (O1304G)
- Scouts en Gidsen Haegepoorters + (O1306G)
- Gouw Land van Egmont + (O2000P)
- Scouts Sjaloom Oosterzele + (O2205M)
- Gouw Waas + (O3000P)
- Scouts Hoogland + (O3201S)
- Sint-Antonius Moerbeke + (O3204G)
- Scouts Thomas + (O3214G)
- Scouts St. Jan Berchmans, Rupelmonde + (O3307S)
- Scouts en Gidsen Buggenhout-Briel + (O3405G)
- Scouts en gidsen Zele + (O3408S/O03409G/O3410G)
- Scouting Dendermonde + (O3411G)
- Gouw Noordzee + (W1000P)
- Scouts en Gidsen Sint-Amandus + (W1101G)
- Scouts en Gidsen Sint-Joris Knokke + (W1103M)
- St-Rembert + (W1307G)
- De Graal + (W1309M)
- Zeescouts de Schorre Oostende + (W1404G)
- Noordland + (W1408)
- Scouts en Gidsen Zeedustra + (W1413G)
- Scouts en Gidsen Gisco Regenboog + (W1414G)
- Gouw Zuid-West-Vlaanderen + (W2000P)
- J.F. Kennedy (Menen) + (W2107G)
- Padvinders van Sint-Joris + (W2201S)
- Zeescouts Jan Bart (Harelbeke) + (W2409G)
- Nakota stam + (groep 4)
- Lischgroep + (2031 (oud: 210127)
- Scouting Jan van Hoof (Gouda) + (2302)