Willem de Zwijger (Utrecht) | september 1945 |
Scouting Heesch | 1 september 1947 |
Sint Jorisgroep Maasniel | 1 januari 1946 |
Scouting Pegasus | 17 april 2020 |
Amsterdamsche Maatschappij voor Jongemannen | 16 november 1918 |
Scouting St. Tarcisius (Waalre) | 29 augustus 1945 |
Noordelijke Hike Wedstrijden | 16 oktober 2015 |
Vereniging voor Experimenteel Radio Onderzoek Nederland | 21 oktober 1945 |
Scouting Sint Maarten (Valkenswaard) | 11 november 1944 |
Scouting Rustenburg | 1 september 2007 |
Robin-Hood-Wegeli | 1 november 1972 |
St. Joris (Kerkrade) | 1 januari 1955 |
Wereldjamboree 1995 | 1 augustus 1995 |
Dansk Spejderkorps Sydslesvig | 10 augustus 1919 |
Scouting Charles de Foucauld/Simone Weil | 18 november 1929 |
Zeilschip Mytilus | 1939 1996 |
Mokunogroep | 1 november 1945 |
François Louis Oudendal | 27 mei 1891 |
Joannes Jacobus Wilhelmus Beuns | 9 november 1879 |
InterLink Computer Interesse Stam | 14 december 1999 |
Miep de Wit-van de Stadt | 23 december 1913 |
Goos Mante | 5 september 1898 |
Lolke van der Werf | 23 september 1989 |
Belarusian Scout Association | 1991 |
Scouting Novo Mundo | 13 juni 2016 |
Pivanagroep | 7 december 1957 |
Gouden Cirkelgroep | 1 december 1945 |
Scouting Irmin-Taweb | 6 juli 1945 |
Don Boscogroep (Den Haag) | 1 april 1945 |
Constance Arntzenius | 20 mei 1883 |
Scouting Bunnik | 1 januari 1980 |
Jan Wijgerinck | 6 november 1912 |
Petrus Chanellgroep | 1 juli 1961 |
Buitencentrum Gilwell Ada's Hoeve | 1923 |
St. Radboudgroep (Santpoort) | 4 september 1945 |
Scouting Willem de Zwijgergroep 1 | 30 juni 1932 |
Scouting Ussen | 1 januari 1983 |
Jugendburg Balduinstein | 22 mei 1974 |
De Hinde | 1970 |
Sint Joris (Zutphen) | 14 december 1934 |
Scouting Bos en Duin | 1 september 1974 |
Alphons Steger | 9 juli 1874 |
KampEvent | 2014 |
Dag Hammarskjöldgroep (Kortenhoef) | 25 oktober 1961 |
P.B.C. Austerlitz | 1949 |
NICES | 2 augustus 2021 |
Liesbeth Redeke-Hoek | 30 maart 1880 |
Siem Jacob Mak van Waay | 17 mei 1875 |
Willem Maarten van der Hoeven | 12 juni 1889 |
Scouting Sint Nicolaas | 1 maart 1946 |
Catholic Guides of Ireland | 1928 |
De Esdoorn | 16 oktober 1989 |
Cornelis Ferguson | 4 oktober 1879 |
Athabascangroep | 10 oktober 1946 |
Scouting Eijsden | 1 januari 1933 |
Scouting Zoeterwoude | 1 september 1945 |
Conrad Collette | 11 november 1859 |
Huysmangroep | 1 oktober 1919 |
Frank van Hasselt | 29 november 1904 |
Scouting Jan Wandelaar | 10 januari 1985 |
Scouts et Guides Pluralistes de Belgique | 1966 |
Misaershaff National Youth Scout Centre | 2 december 1993 |
Centenary of the Founder's Birth, 1957 | 19 januari 1957 |
Prinses Irene Groep 45 | 7 mei 1945 |
Jacques Zaneveld | 9 december 1909 |
Brownsea Island | 31 juli 1907 |
Han Schokking | 16 augustus 1909 |
Scoutinggroep Van Isendoorn | 24 januari 2010 |
Sioniegroep (Veenendaal) | 1 maart 1997 |
Anton Herbschleb | 28 maart 1891 |
Scouting De Peelspeurders | 1 september 1982 |
Clubhuis 't Dok | 1 juni 2014 |
Johan & Cornelis de Witt - Medo | 1 januari 2002 |
De Katwijkse Zeeverkenners | 15 mei 1930 |
Arnold Beekes | 14 maart 1898 |
Scouting Boxtel | 1 september 2002 |
Jacob Graadt van Roggen | 12 augustus 1898 |
Koning Boudewijn | 7 september 1930 |
1st Buckingham Palace Guide Company | 6 september 1937 |
M.s. De Steur | 1923 |
Scouting Gordongroep | 1 december 1955 |
Gerda Elgersmafonds | 12 mei 2016 |
Lein Schuman | 14 april 1904 |
Georges de Hasque | 2 december 1876 |
Look Wide | 1 januari 1946 |
Scouting Sint Hubertus (Nuth) | 23 april 1945 |
Ger Koopmans | 14 augustus 1962 |
Scouting Puttershoek | 15 april 1958 |
United Arab Airlines Vlucht 869 (1963) | 1965 |
Jaap Copini | 9 oktober 1942 |
Gustaaf Adolfgroep | 1 september 1956 |
Scouting Andreas Zijlmansgroep | 10 oktober 1934 |
Frits Janssens | 23 februari 1899 |
Scouting Bramzijger | 1 maart 1982 |
Scouting Zuilen | maart 1946 |
Bert van der Burg | 11 juli 1914 |
Frits Venstra | 22 oktober 1915 |
Govert Bastiaan Pellikaan | 1 maart 1902 |
Nationale Padvindstersraad | 13 maart 1948 |
Boudewijn Revis | 21 juli 1974 |
Scouting Sint Martinus (Princenhage) | 1 januari 1932 |
Aloha Council | 1914 |
Scouting Sint Aloysius | 6 september 1946 |
Dorschkampgroep | 14 juli 1947 |
Hans G. Kresse | 3 december 1921 |
Scouting Mr. J.P.G. Moorrees | 1 januari 1969 |
Scouting Dorus Rijkers Nesselande | 28 september 1948 |
Scoutinggroep Roncalli | 1 maart 1948 |
Jeanne d'Arcgroep (Groenlo) | 1 september 1956 |
Wouter Kalkman | 10 juni 1888 |
Scouts y Guías Adultos de Argentina | 4 april 2003 |
OPV-Schoonoord | 13 september 1926 |
Anthony Fokkergroep | 1 januari 1990 |
Gorinchemse Zeeverkenners | 1 januari 1969 |
Landgoed Velder | 1948 |
Marca Appoldro | 12 september 1988 |
St. Ludgergroep (Groenlo) | 29 december 1934 |
(Schiedams) Schoolbuitenhuis | 1956 |
Scouting Willibrordus (Gemert) | 10 juli 1946 |
Willem de Zwijger (Rotterdam) | 16 september 1945 |
Scoutinggroep Merhula | 6 juli 1964 |
Andries Marten Eertje Grabowsky | 30 december 1890 |
Zeeverkenners Joh. de Doper | 24 juni 2018 |
Prinses Benedikte van Denemarken | 29 april 1944 |
Heeromagroep | 1 juli 1920 |
De Nederlandse Padvinders | 11 december 1915 |
St. Willehadusgroep | 1 januari 1949 |
Wijnaendts Franckengroep | 1 januari 1962 |
Fatimagroep (Bergen op Zoom) | 1 juli 1947 |
Wereldjamboree 1967 | 31 juli 1967 |
Scoutinggroep Don Bosco | 11 januari 1945 |
John Thurman | 4 april 1911 |
Universal Organization of Independent and Traditional Scouts | 1 september 2021 |
Sagara Satrya's | 1 januari 1946 |
Alfrey Activity Centre Broadwater | 1968 |
Scouting Ginneken | 1 januari 1988 |
Christiaan Stokhuijzen | 10 juni 1907 |
Jos Hoenen | 19 mei 1924 |
Henri Behrens | 26 mei 1882 |
Scouting Ernst van Kempen | 1 januari 1973 |
Anita Irma Gerding-Charmes | 22 november 1927 |
Marius Holmer | 12 mei 1925 |
Flamboree | 29 juli 2009 |
Baden Powell | 22 augustus 1796 |
Bob van Griethuysen | 13 december 1912 |
Medische en EHBO Stam | 21 april 1995 |
Karel Doormangroep (Amersfoort) | 17 mei 1946 |
Herman François Hesselink van Suchtelen | 11 oktober 1852 |
Colonel Dunlop Stam | 18 mei 1944 |
Scouting Rijsbergen | 15 augustus 1945 |
European Scout Federation (British Association) | 1959 |
Impeesa (Voorschoten) | 1 juni 1945 |
Scout and Guide Graduate Association | 21 april 1957 |
Scouting Berghem - P.G. Frassati | 9 mei 1946 |
Scouting Satoko Kitahara | 1 februari 1963 |
Korps Surinaamsche Boy Scouts | 12 september 1910 |
Bob Blom | 14 december 1919 |
Scouting Malden | 1 november 1985 |
Scouting Nijkerk | 1 september 2015 |
Beaudesert | 1937 |
Scouting Skoltaro | 1 januari 1945 |
Lies Redeke | 17 januari 1903 |
Scouting Celtica | 1 januari 2000 |
Scouting Albertus (Nijmegen) | 19 november 1932 |
De Lutherverkenners | 5 november 1938 |
Scouting Margaretha Sinclair (Denekamp) | 1946 |
1e Charles de Foucauld Groep (Utrecht) | 28 februari 1928 |
Scoutinggroep Be Pals-Prinses Juliana | 10 oktober 1931 |
Boazgroep | 8 februari 1930 |
Scouting Sint Victor (Waddinxveen) | 1 januari 1988 |
Jelke van Wattum | 25 augustus 1929 |
Brigitta Mulock Houwer-Schottee de Vries | 27 december 1894 |
Han Rozendaal | 25 oktober 1900 |
Girl-Guides de Belgique | 17 december 1919 |
Henk Bruntgroep | 23 januari 1920 |
Wiltz International Scout Centre | 1929 |
Waterscouting Matthijs Heldt Groep | 21 november 1961 |
Pim van Dorp | 6 april 1940 |
Scouting Baden-Powell (Venlo) | 1 januari 1976 |
M.s. Risico | 15 juli 1913 |
Jacques Dutilh | 19 juni 1884 |
Garth Morrison | 8 april 1943 |
Iet Stants | 17 januari 1903 |
St. Bernulphus | 10 juli 1945 |
Paul Posthumus Meyjes | 9 juli 1890 |
Johan Buitendijk | 16 juni 1898 |
Guido de Fontgalland (Kloosterzande) | 1 januari 1935 |
De Soester Padvinders | 19 januari 1919 |
Idunagroep | 16 maart 1925 |
Willem Fuijt | 1 september 1904 |
GIRL GUIDES South Africa | 1910 |
M.s. De Volharding | 1914 |
Corpo Nacional de Escutas - Madeira | 8 december 1928 |
Scouting Jubam | 1978 |
Scouting Ireland | 1 januari 2004 |
Scoutinggroep Waterland | 11 juni 2009 |
Vlaams Verbond der Katholieke Scouts | 1930 |
Scouting Tono-groep | 21 maart 1934 |
Scouting Metrogroep | 15 september 1968 |
Jutters-Rainiero | 10 juni 1911 |
Kanderstam | 8 oktober 1997 |
Scouting Rijen | 26 december 1936 |
Scouting St. Lambertus (Udenhout) | 17 juni 1948 |
Elisabeth Hendrika Piepers | 7 januari 1873 |
Associação dos Escuteiros de Cabo Verde | 2 december 1990 |
Hessengroep (Hummelo en Keppel) | 1 augustus 1945 |
Scouting Jeanne d’Arc (Uden) | 6 oktober 1964 |
Scouting de Jutters | 9 april 1986 |
P. Joh. Smits | 12 december 1871 |
Lodewijk Hendrik le Fèvre de Montigny | 13 november 1905 |
Pfadfinder Kanucamp Tarnschlucht | 2015 |
Pim Froger | 24 april 1905 |
Scouting Wapata | 1967 |
Cornelia Takx | 11 januari 1909 |
Scouting St. Lambertus (Kerkrade) | mei 1946 |
Opgeheven organisaties in de Verenigde Staten | 1910 5 mei 1910 1913 |
Scouting Lancker | 27 maart 1998 |
Hubertus-Brandaan | 1989 |
Jan van Hoof | 7 augustus 1922 |
Dr. Akkermansgroep | 17 oktober 1946 |
Brexbachtal | 1950 |
Scouting Dieren | 1973 |
Eduard van de Mortel | 17 november 1869 |
Scoutinggroep St. Jan Sprundel | 15 september 1945 |
Valleigroep | 1 januari 1985 |
Nederlandsche Padverkenners | 10 maart 1911 |
Miguel Pro Waterscouting | 14 maart 1928 |
Plusscoutskring Aurora | 1 augustus 2013 |
Ossewa | 19 mei 1950 |
Albert Coblijn | 1 november 1883 |
Padvinders van Sint-Joris | 1922 |
Scouting Deurne | 21 oktober 1934 |
Scouting Gijsbrecht van Aemstel | 1 april 1911 |
Baden Baden-Powell | 22 mei 1860 |
Rotterdamsche Christelijke Padvinders Vereeniging | 18 mei 1926 |
Scouting Leeghwater | 1 december 1945 |
Scouting Kantankye | 1 januari 1999 |
All-Russian Scout Association | 15 februari 2014 |
Wereldjamboree 1963 | 1 augustus 1963 |
Folke Bernadotte | 2 januari 1895 |
Johannes Osten | 14 september 1879 |
Willem del Campo Hartman | 19 juni 1898 |
Prins Bernhard | 29 juni 1911 |
Scouting Ferguson | 13 augustus 1918 |
Canisiusgroep (Helmond) | 15 oktober 1930 |
Pieter Anthonius Drughorn | 28 juni 1896 |
Johan Frederik van Hoytema | 5 augustus 1884 |
Ynze de Boer | 21 december 1920 |
Scouting The Challenge | 24 augustus 2007 |
St. Christophorusgroep (Arnhem) | 16 juni 1933 |