Gebruiker:Mlh 8861: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 10: | Regel 10: | ||
|Provincie = Friesland | |Provincie = Friesland | ||
|Land = Nederland | |Land = Nederland | ||
|Levensbeschouwing = | |Levensbeschouwing = | ||
|Genootschap = | |Genootschap = | ||
|Geboortedatum = 27 december 1980 | |Geboortedatum = 27 december 1980 | ||
Regel 38: | Regel 38: | ||
|- | |- | ||
|[[Leiding|Explorerbegeleiding]]||[[St._Michiel_%26_Lioba]]||Harlingen||1999-2005 | |[[Leiding|Explorerbegeleiding]]||[[St._Michiel_%26_Lioba]]||Harlingen||1999-2005 | ||
|- | |||
|Kijker||[[Delftsche Zwervers]]||Delft||Eind 2000 | |||
|- | |- | ||
|[[PKD|Staflid explorerkamp PKD]]||[[PKD]]||Dwingeloo||2001-2004 | |[[PKD|Staflid explorerkamp PKD]]||[[PKD]]||Dwingeloo||2001-2004 |
Versie van 20 nov 2013 16:47
|
Loopbaan bij Scouting:
Welp | St._Michiel_&_Lioba | Harlingen | 1987-1991 |
Verkenner | St._Michiel_&_Lioba | Harlingen | 1991-1994 |
Explorer RSA 252 | St._Michiel_&_Lioba | Harlingen | 1994-1997 |
Stamlid KBS | St._Michiel_&_Lioba | Harlingen | 1997-1999 |
Explorerbegeleiding | St._Michiel_&_Lioba | Harlingen | 1999-2005 |
Kijker | Delftsche Zwervers | Delft | Eind 2000 |
Staflid explorerkamp PKD | PKD | Dwingeloo | 2001-2004 |
Zomerkampleider | De Ontdekkers | Harlingen | 2003-2010 |
Beverleiding | St._Michiel_&_Lioba | Harlingen | 2004-2005 |
Coördinator explorerkamp | PKD | Dwingeloo | 2004-2005 |
Teamleider beverleiding | St._Michiel_&_Lioba | Harlingen | 2005-2007 |
Praktijkbegeleider | St._Michiel_&_Lioba | Harlingen | 2010-2012 |
Stamadviseur | St._Michiel_&_Lioba | Harlingen | 2011-2012 |
Trainer | Regio Fryslân | Leeuwarden | 2010-heden |
Praktijkcoach | Regio Fryslân | Leeuwarden | 2011-heden |
Coördinator Team Trainingen | Regio Fryslân | Leeuwarden | 2012-heden |
Bestuurslid trainingen | Regio Fryslân | Leeuwarden | 2012-heden |