Gebruiker:Mlh 8861: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Regel 53: | Regel 53: | ||
|- | |- | ||
|[[Teamleider|Teamleider beverleiding]]||[[St._Michiel_%26_Lioba]]||Harlingen||2005-2007 | |[[Teamleider|Teamleider beverleiding]]||[[St._Michiel_%26_Lioba]]||Harlingen||2005-2007 | ||
|- | |||
|[[Pluslid]]||[[St._Michiel_%26_Lioba]]||Harlingen||2007-2010 | |||
|- | |- | ||
|[[Praktijkbegeleider|Praktijkbegeleider]]||[[St._Michiel_%26_Lioba]]||Harlingen||2010-2012 | |[[Praktijkbegeleider|Praktijkbegeleider]]||[[St._Michiel_%26_Lioba]]||Harlingen||2010-2012 |
Versie van 20 nov 2013 16:56
|
Algemeen
Melle van der Heide is al bijna zijn leven lang scout. Hij is in het dagelijks leven ambtenaar. Momenteel is hij actief bij de regio Fryslân. Omdat zijn levensmotto dat van Baden-Powell is, wil hij graag een bijdrage leveren aan Scoutpedia. Zijn specialismen zijn Harlinger groepen, de regio Fryslân en Scouting Academy.
Loopbaan bij Scouting (chronologisch)
Welp | St._Michiel_&_Lioba | Harlingen | 1987-1991 |
Verkenner | St._Michiel_&_Lioba | Harlingen | 1991-1994 |
Explorer RSA 252 | St._Michiel_&_Lioba | Harlingen | 1994-1997 |
Stamlid KBS | St._Michiel_&_Lioba | Harlingen | 1997-1999 |
Explorerbegeleiding | St._Michiel_&_Lioba | Harlingen | 1999-2005 |
Kijker | Delftsche Zwervers | Delft | Eind 2000 |
Staflid explorerkamp PKD | PKD | Dwingeloo | 2001-2004 |
Zomerkampleider | De Ontdekkers | Harlingen | 2003-2010 |
Beverleiding | St._Michiel_&_Lioba | Harlingen | 2004-2005 |
Coördinator explorerkamp | PKD | Dwingeloo | 2004-2005 |
Teamleider beverleiding | St._Michiel_&_Lioba | Harlingen | 2005-2007 |
Pluslid | St._Michiel_&_Lioba | Harlingen | 2007-2010 |
Praktijkbegeleider | St._Michiel_&_Lioba | Harlingen | 2010-2012 |
Stamadviseur | St._Michiel_&_Lioba | Harlingen | 2011-2012 |
Trainer | Regio Fryslân | Leeuwarden | 2010-heden |
Praktijkcoach | Regio Fryslân | Leeuwarden | 2011-heden |
Coördinator Team Trainingen | Regio Fryslân | Leeuwarden | 2012-heden |
Bestuurslid trainingen | Regio Fryslân | Leeuwarden | 2012-heden |