Lijst van scoutinggroepen in Nederland: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Regel 10: | Regel 10: | ||
==Friesland== | ==Friesland== | ||
Beetsterzwaag: [[Ba-Ow]] | * Beetsterzwaag: [[Ba-Ow]] | ||
Bolsward: [[Jambowa]] | * Bolsward: [[Jambowa]] | ||
Dokkum: [[De Granaet]] | * Dokkum: [[De Granaet]] | ||
Drachten: [[Wâldswalkers]] | * Drachten: [[Wâldswalkers]] | ||
Franker: [[Andromeda]] | * Franker: [[Andromeda]] | ||
Harlingen: [[Caspar di Robles]] | * Harlingen: [[Caspar di Robles]] | ||
Harlingen: [[De Ontdekkers]] | * Harlingen: [[De Ontdekkers]] | ||
Harlingen: [[St. Michiel & Lioba]] | * Harlingen: [[St. Michiel & Lioba]] | ||
Heerenv]]een (Oranjewoud): [[Van Maasdijk]] | * Heerenv]]een (Oranjewoud): [[Van Maasdijk]] | ||
Joure: [[Borgergroep]] | * Joure: [[Borgergroep]] | ||
Leeuwarden: [[Burmania]] | * Leeuwarden: [[Burmania]] | ||
Leeuwarden: [[Duco van Martena]] | * Leeuwarden: [[Duco van Martena]] | ||
Leeuwarden: [[De Esdoorn]] | * Leeuwarden: [[De Esdoorn]] | ||
Leeuwarden: [[Schout bij Nacht Doorman]] | * Leeuwarden: [[Schout bij Nacht Doorman]] | ||
Makkum: [[Burdine]] | * Makkum: [[Burdine]] | ||
Oosterwolde: [[Biezenhutters]] | * Oosterwolde: [[Biezenhutters]] | ||
Sneek: [[Greate Pier]] | * Sneek: [[Greate Pier]] | ||
Sneek: [[Tibrag]] | * Sneek: [[Tibrag]] | ||
Tytsjerkeradiel (Noardburgum): [[De Twirre]] | * Tytsjerkeradiel (Noardburgum): [[De Twirre]] | ||
Wolvega: [[Litjo]] | * Wolvega: [[Litjo]] | ||
==Gelderland== | ==Gelderland== |
Versie van 20 apr 2006 21:00
Dit is een lijst van scoutinggroepen die probeert om (ooit) alle scoutinggroepen in Nederland in kaart te brengen. Staat jouw groep er niet tussen? Zet hem er dan bij! Over scoutinggroepen met rode letters is nog geen artikel.
Onderstaande groepen zijn voorlopig ingedeeld per provincie. Wanneer de lijst te lang wordt, zullen de groepen ingedeeld worden per regio of admiraliteit.
Drenthe[bewerken | brontekst bewerken]
- Paterswolde: Trekvogels
Flevoland[bewerken | brontekst bewerken]
Friesland[bewerken | brontekst bewerken]
- Beetsterzwaag: Ba-Ow
- Bolsward: Jambowa
- Dokkum: De Granaet
- Drachten: Wâldswalkers
- Franker: Andromeda
- Harlingen: Caspar di Robles
- Harlingen: De Ontdekkers
- Harlingen: St. Michiel & Lioba
- Heerenv]]een (Oranjewoud): Van Maasdijk
- Joure: Borgergroep
- Leeuwarden: Burmania
- Leeuwarden: Duco van Martena
- Leeuwarden: De Esdoorn
- Leeuwarden: Schout bij Nacht Doorman
- Makkum: Burdine
- Oosterwolde: Biezenhutters
- Sneek: Greate Pier
- Sneek: Tibrag
- Tytsjerkeradiel (Noardburgum): De Twirre
- Wolvega: Litjo
Gelderland[bewerken | brontekst bewerken]
- Amerongen: Zuylensteyn
- Bennekom: Scouting Bennekom
- Borculo: Scouting Cycloongroep Borculo.
- Dieren: Bospatrouille 74 (onafhankelijke groep)
- Ede: Jan Hilgers
- Ede: Langenberg
- Ede: Pieter Maritz
- Ede: Tarcisius
- Eerbeek: Tapawingo
- Herveld: De Spoorzoekers
- Lunteren: Hessengroep
- Lunteren: De Zandkleppers
- Oosterbeek: OPV-Schoonoord
- Renkum: Don Bosco Lucia
- Renkum: Emmagroep
- Rhenen: Jhr.Schimmelpenninck
- Scherpenzeel: Valleigroep
- Scherpenzeel: Willaergroep
- Veenendaal: De Zwervers
- Veenendaal: Sionie
- Wageningen: Die Wiltgraeff
- Wageningen: Yggdrasilstam (studentenscouting; onderdeel van Die Wiltgraeff)
- Wageningen: Musinga-Rijn
Groningen[bewerken | brontekst bewerken]
- Delfzijl: Fivel
- Hoogezand-Sappemeer: De Trappers
- Haren: De Trekvogels
- Groningen: De Jutters
- Groningen: De Havik
- Groningen: De Zwervers Groningen
- Groningen: Woudlopers Kipling
- Groningen: KDS Karel Doorman Stam (communicatie)
- Groningen: Martinistam (studentenscouting)
- Slochteren: Freaylema
- Uithuizen: Menkema
- Veendam: Veendam
- Winschoten: Sint Vitus
- Winsum: Vinchem
Limburg[bewerken | brontekst bewerken]
- Kerkrade: St. Lambertus
- Kerkrade: Scouting St. Willibrord
- Kerkrade: Scouting St. Joris
- Kerkrade: Scouting St. Hubertus (gefuseerd met St. Lidwina tot Scouting Eygelshoven)
- Kerkrade: Verkennersgroep St. Hubertus
- Kerkrade: Scouting Eygelshoven
- Kerkrade: Scouting Gregor Brokamp
- Kerkrade: Scouting St. Petrus (opgeheven)
- Kerkrade: Scouting Indaba (opgeheven)
- Kerkrade: Gidsengroep St. Lidwina (gefuseerd met St. Hubertus tot Scouting Eygelshoven)
- Kerkrade: Scouting Charles de Foucauld (opgeheven)
- Kerkrade: Scouting St. Jozef (opgeheven)
Noord-Brabant[bewerken | brontekst bewerken]
- Bergen op Zoom: Scouting Delmo
- Bergen op Zoom: Scouting Kizito
- Bergen op Zoom: Scouting Markiezaatsgroep
- Bergen op Zoom: Menno van Coehoorngroep
- Bergen op Zoom: Petrus en Paulusgroep
- Bergen op Zoom: Van Glymesgroep
- Bergen op Zoom: Scheldestam
- Bergen op Zoom: Zoomgroep
- Bergen op Zoom: Karel Doormangroep Waterscouts
- Etten-Leur: Scouting Paulus
- Helmond: Scouting Paulus
- Oosterhout: Erasmusgroep
- Oosterhout: Marioagroep
- Oss: Dorus Rijkers Groep Waterscouts
Noord-Holland[bewerken | brontekst bewerken]
- Alkmaar: Dirk Duyvel
- Alkmaar: Graaf Daron
- Amstelveen: Scouting Hedera
- Amstelveen: Scouting Keizer Karel Groep Amstelveen
- Overveen: Camerons-Duinzwervers
- Schagen: Ridder Magnusgroep
- Schagen: Vita Nova
- Uithoorn: Admiralengroep
- Zwaag: Scouting Discovery
Overijssel[bewerken | brontekst bewerken]
- Dalfsen: D'Alflandgroep
- Dedemsvaart: Scouting Dedemsvaart
- Elburg: Scouting N.S. Rambonnet
- Emmeloord: Scouting Emmeloord
- Enschede: Scouting Euregio Glanerbrug
- Enschede: Scouting Nanne Zwiep
- Enschede: Vaandrig Lepping Groep
- Giethoorn: Scouting Brederwiede
- Hardenberg: Stanleygroep
- Hasselt: Scouting de Veste
- Hattem: Voermangroep
- Hattem: Wijnaendts Franckengroep
- Heino: Scouting Heino
- Harderwijk: Tjerk Hiddes
- Kampen: Henk Bruntgroep
- Kampen: Hanzeluiden
- Kampen: Martin Gasmangroep
- Nieuwleusen: Gold'n Zendegroep
- Ommen: Van Pallandtgroep
- Vilsteren: Lodewijkgroep
- Zwartsluis: Pieter Marits
- Zwolle: Christofoor Zeeverkenners
- Zwolle: Henk Eelsinggroep
- Zwolle: Hopman Kippersgroep
- Zwolle: Huysmangroep III
- Zwolle: Scoutinggroep Indaba
- Zwolle: IJsselgroep
- Zwolle: Jan Lijdinggroep
- Zwolle: Vaandrig Lengton Groep
- Zwolle: Zwolse Zeeverkenners
Utrecht[bewerken | brontekst bewerken]
- Soest: Hopman Masselmangroep
- Utrecht: Willem de Zwijger
Zeeland[bewerken | brontekst bewerken]
- Oostburg: Scouting Oostburg
Zuid-Holland[bewerken | brontekst bewerken]
- Delft: Scouting Aymon
- Delft: Scouting Hedera
- Delft: Scouting Paulus
- Delft: Delftsche Zwervers (studentenscouting)
- Delft: Scouting Nautilus
- Delft: Willem de Zwijger
- Den Haag: De Mohicanen
- Den Haag: Scouting Haagse Hout
- Dordrecht: Willem de Zwijgergroep
- Dordrecht: Scouting Van Speijk
- Gorinchem: APV
- Gorinchem: Gorinchemse Zeeverkenners
- Gouda: Die Kantanky's
- Hardinxveld-Giessendam: Scouting A15
- Hardinxveld-Giessendam: Scouting Lutine (gefuseerd tot A15)
- Hardinxveld-Giessendam: Scouting Zilvermeeuwen (gefuseerd tot A15)
- Hillegom: Tjarda Hillegom
- Lisse: Lisser Kaninefaten
- Pijnacker: Scouting Pijnacker
- Rijswijk: Scoutinggroep 'De Jaguars'
- Rotterdam: Willem de Zwijger
- Sassenheim: Tjarda Sassenheim
- Vlaardingen: Willem de Zwijger
- Voorburg: Scouting Sint Maarten-Hildegard
- Voorburg: Scouting Orion
- Wassenaar: Van Wassenaer Van Obdam
- Zoetermeer: Scouting Impeesa
- Zoetermeer: Brownsea Island groep (FSE/CES groep)
Overig[bewerken | brontekst bewerken]
- Ossewa - scouting voor gehandicapten, in Groningen/Drenthe/Friesland
- Scouting Doven Nederland - Scouting voor Doven in heel Nederland.