Op eigenschap zoeken
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Deze pagina biedt een eenvoudige bladerinteractie voor het vinden van entiteiten met een eigenschap met een bepaalde waarde. Andere beschikbare zoekinteracties zijn de zoekpagina voor pagina-eigenschappen en de zoekopdrachtbouwer.
Lijst van resultaten
- De Ouistities + (157)
- Scouting Kizito Maarheeze + (1571 (oud nr: 180519))
- Scouting Rythovius + (1572)
- Scouting Dick van Toor + (1573 (oud 180523))
- Scouting Sint Maarten (Valkenswaard) + (1574 (oud 180525))
- Scouting St. Stefanus + (1575)
- Stanislaskostka groep + (1577)
- Scouting Gillesa + (1579)
- Scouting Rijen + (1580)
- Scouting Aarle-Rixtel + (1585)
- Scouting Beek en Donk + (1586)
- Scouting Willibrordus (Gemert) + (1587)
- Scouting Rijpelberg + (1589)
- Scouting Leonardus + (1590)
- Scouting Brouwhuis + (1591)
- Scouting Paulus (Helmond) + (1592)
- Scouting Lieshout - Mariahout + (1594)
- Scouting Mierlo + (1595)
- Scouting Jan Baloys Stiphout + (1596)
- Scouting Berlicum + (1598)
- Scouting Den Bosch Noord + (1600)
- Scouting Columbus + (1601)
- Scoutinggroep Jan de Rooij + (1603)
- Jeroen Bosch Verkennersband + (1604)
- Zeeverkennersgroep Sint Joris + (1605)
- Scouting St. Martinus (Zaltbommel) + (1606 (oud 180828))
- Scouting Prins Willem van Oranje + (1610)
- Scouting Sparrenburg + (1611)
- Scouting Schijndel + (1615)
- Scouting Bladel + (1619)
- Scouting Hertog Jan van Brabant + (1622)
- Scouting Were-di + (1625 (oud 180917))
- De Bevers (Aarschot) + (163)
- Scouting Boxtel + (1631)
- Scoutinggroep St. Joris (Haaren) + (1633)
- Scouting Don Garcia Moreno + (1635)
- Scouting Sint Odulphus Oirschot + (1637)
- Scouting Oisterwijk + (1638)
- Scouting St. Lambertus (Udenhout) + (1639)
- Scouting De Paraplu + (1640 (oud 181031))
- Scouting Berkel-Enschot + (1641)
- Scouting Boxmeer + (1645)
- Mgr. De la Geneste + (1647)
- Oranjeboomgroep + (165)
- Dr. Akkermansgroep + (1656)
- Scouting St. Jansgroep + (1657)
- St. Vicktor + (1658)
- Scouting Pastoor Simonsgroep + (1660)
- Scouting Garcia Moreno + (1661)
- Scouting Andreas Zijlmansgroep + (1663 (oud 181214))
- Scouting Mgr. Bekkersgroep (Waalwijk) + (1664)
- Scouting Maurice Flacard + (1665)
- St. Jozefgroep (Dongen) + (1667)
- Scouting Laurentius Dongen + (1668 (oud 181303))
- Scouting Hank + (1670)
- Scouting Zwalaho + (1671)
- Scouting Raamsdonksveer + (1674)
- Mafeking Waterscouts (Geertruidenberg) + (1675)
- Scouting D'n Hartel + (1677 (oud 181335))
- Regio Noordoost Brabant + (1678)
- Scouting Berghem - P.G. Frassati + (1679)
- Scouting Geffen + (1680)
- Scouting Heesch + (1681)
- Scouting Mira Ceti + (1682)
- Titus Brandsmagroep (Oss) + (1684 (oud 181415))
- Dorus Rijkersgroep Oss + (1685)
- Dr. Saal van Zwanenberggroep + (1688)
- Scouting Ravenstein + (1689)
- Scouting Schaijk + (1690)
- Scouting Asten + (1693 (oud 181501))
- Scouting St. Jozef Deurne + (1694)
- Scouting Deurne + (1695)
- Scouting Titus Brandsma (Someren-Eind) + (1699)
- Prins Albert + (17)
- Jan Bautoengroep + (1702)
- Luchtscouts "Seppe" + (1704 (oud 181607))
- Scouting St. Jan (Roosendaal) + (1706)
- Scouting Prinses Irene + (1708)
- Scouting Fridtjof Nansen + (1709 (oud 181617))
- Scouting Willemstad + (1711)
- Scouting Zevenbergen + (1714)
- Waterscouting Matthijs Heldt Groep + (1715)
- Scouting Andriessengroep + (1716)
- Regio Hart van Brabant + (1717)
- Scouting St. Willibrord (Goirle) + (1718)
- Scouting Lord Baden-Powell (Tilburg) + (1720)
- Scouting Charles de Foucauld (Tilburg) + (1721)
- Scouting Prins Hendrik groep 1 + (1723)
- Scouting Pieter de Jong + (1727)
- Dr. Mollergroep (Tilburg) + (1729)
- Scouting Groenewoud + (1731)
- Scouting Esjeeka + (1732 (oud 181730))
- Pastoor Vroomansgroep + (1733 (oud 181732))
- Scouting Boekel + (1735)
- Scouting Rooi + (1736)
- Scouting Uotha + (1737 (oud: 181807))
- Scouting Jeanne d’Arc (Uden) + (1738 (oud: 181808))
- Scouting Veghel + (1739)
- Scouting Volkel + (1740)
- Admiraliteit Haaks Gronden + (1748)
- Regio Noord-Holland Noord + (1749)
- I.N.K.A. + (1750)
- Jutters-Rainiero + (1751)
- Scouting Jutters Willemsoord + (1752)
- Scoutinggroep Aquarius + (1757 (oud 190111))
- Vita Nova + (1759 (oud 190115))
- Scouting Texel + (1760)
- Scouting Anna Paulowna + (1762)
- Scouting Don Bosco Alkmaar + (1766)
- De Geuzen (Alkmaar) + (1767)
- Scouting Sint Laurentius (Alkmaar) + (1769)
- Scouting Marco Polo (Alkmaar) + (1770)
- Sint Joris (Heerhugowaard) + (1776)
- Scouting Angela + (1777)
- Scouting Don Bosco Ursem + (1779)
- Scoutinggroep Mercury + (1783)
- Scouting Martin Luther King (Hoorn) + (1784 (oud 190311))
- Vaandrig Peetoom Vendel + (1785)
- Titus Brandsma (Medemblik) + (1786)
- Mees Toxopeus + (1796 (oud 190407))
- Wiawaha Beverwijk + (1797 (oud 190408))
- Die Wijcker Duinjaghers + (1798)
- Luchtscouts Vliegveld Lelystad + (1799)
- Scouting St. Wilfried + (1800)
- Adelbertusgroep + (1802)
- Scouting Burgemeester Herman Witte + (180357)
- Scouting Uitgeest + (1806)
- Scouting Uitgeest Don Bosco + (1806)
- Wiawaha + (1807)
- De IJmondtrekkers + (1808 (oud 190429))
- Scouting Limmen + (1809)
- Scouting Doven Nederland + (1810)
- Scouting Assendelft + (1811)
- Scouting Krommenie + (1815)
- Scouting Lamoraal van Egmond + (1816)
- Claes Compaen groep + (1817)
- Regio Haarlem + (1820)
- Scouting Bos en Duin + (1821)
- Scouting Elswout + (1822)
- BIM-bakennessergroep + (1823)
- Scouting Brigitta (Haarlem) + (1826)
- Camerons-Duinzwervers + (1827)
- Kameleon Kinheim + (1829 (oud 190724))
- Scouting Kon-Tiki (Haarlem) + (1831)
- Scouting Menno Simonsz + (1833)
- Spaarnegeuzen + (1844 (oud 190751))
- Scouting The Buffalo's + (1849)
- St. Radboudgroep (Santpoort) + (1850)
- Nannie van der Wiele + (1852 (oud 190765))
- Stella Maris - St. Willibrordus + (1853)
- Scouting Tiflo Aalsmeer + (1857)
- Scouting Kantankye + (1859 (oud 110608)<br />1862 (oud 110612)<br />1864 (oud 110614))
- Keizer Karel Groep (Amstelveen) + (1861)
- Radboudgroep (Amstelveen) + (1865)
- Scouting Leeghwater + (1867)
- Paula Geertsgroep (Hoofddorp) + (1869)
- Scouting St. Maarten (Hoofddorp) + (1870)
- St. Joannesgroep + (1871)
- Scouting Jan van Speyk (Mijdrecht) + (1872)
- Admiralengroep + (1875)
- Regio Het Gooi + (1877)
- Scouting Erica + (1879)
- Scouting Himalaya + (1880 (oud 190909))
- Scouting Montgomery (Huizen) + (1881)
- Scouting Vasanta + (1884)
- Maggy Lekeuxgroep + (1886)
- Scouting Olav + (1888)
- Argonauten (Hilversum) + (1891 (oud 191001))
- Athabascangroep + (1892 (oud 191002))
- Scouting Heidepark + (1895)
- Scouting Hilfertheem - 1e Hilversumsche Groep + (1896)
- De Kievit + (190)
- Scoutinggroep de Burcht + (1901 (oud 191017))
- Zuiderkruisgroep + (1902 (oud 191018))
- Scouting Klaas Toxopeus + (1904)
- Mango Kwane Wilco Jiskoot + (1905 (oud 191026))
- Steunpunt Scouting Overijssel + (1906)
- De Reiger + (191)
- Dr. Ariëns-Buettegroep + (1910)
- Scoutinggroep LOAAH Deventer + (1911)
- President Steyngroep + (1912)
- Scouting Westenenk + (1913)
- BE St. Joris Overijssel + (1914 (oud 200115))
- Scouting Achille Ratti + (1915)
- Scouting Kornet van Limburg Stirum + (1917)
- Scouting Titus Brandsma (Deventer) + (1919)
- De Wouw + (192)
- Gelregroep + (1920)
- De Vundelaar + (1921)
- Scouting Aalten + (1921)
- Scouting St. Stephanus Martina + (1925)
- Scouting Twickel + (1926)
- Van Rossum-Elisabethgroep + (1928)
- Kardinaal Van Rossumgroep + (1928)
- Twickelgroep (Delden) + (1929)
- Scouting Stoevelaargroep + (1930)
- Scouting Dr. Ariëns Ingrid + (1931)
- Bataven Ludger + (1933)
- Scouting Hasselo + (1934)
- St. Christoffel (Hengelo) + (1935)
- Hendrik Hudson Groep + (1936)
- Scouting Cunera-St. Marcellinus + (1938 (oud 200233))
- Scouting Jeanne d'Arc / St. Patrick + (1939)
- De Poema's + (194)
- 't Saksisch Ros + (1940)
- Scouting Euregio Glanerbrug + (1943 (oud 200305))
- Scouting de Klomp + (1944)
- Scouting Han Jordaan + (1945)
- Scouting Emisario + (1947 (oud 200320))
- Vaandrig Leppink Groep + (1948 (oud 200327))
- Scouting Nanne Zwiep + (1949 (oud nr. 200330))
- Scouting 't Geuzennest + (1951)
- Scouting 't Volbert + (1952 (oud 200340))
- Scouting Margaretha Sinclair (Denekamp) + (1954)
- Dr. Ariënsgroep + (1955)
- Scouting Peerke Donders (Oldenzaal) + (1957)
- Titus Brandsmagroep (Oldenzaal) + (1959)
- H.J.B. Llanos + (1968 (oud 200510))
- De Tubanten + (1970)
- H.J.B. Wateregge + (1972)
- Scouting Oosterhof-Niej Begin + (1978)
- Scouting Oosterhof + (1978)
- Scouting Azoelen + (1982)
- Scouting Dedemsvaart + (1984)
- Voermangroep (Hattem) + (1985 (oud 200602))
- Wijnaendts Franckengroep + (1986 (oud 200603))
- Stanleygroep Hardenberg + (1987 (oud 200604))
- D'Alflandgroep + (1988)
- Jan Houtmanstam + (1988)
- Scoutinggroep De Gold'n Zende + (1989)
- BS Stam + (1989)
- Van Pallandtgroep + (1990 (oud 200608))
- St. Lodewijkgroep + (1991)
- Scouting Pieter Marits (Zwartsluis) + (1992)
- Christofoor Zeeverkenners + (1993)
- Huysmangroep + (1994 (oud 200617))
- Vaandrig Lengton Groep + (1996 (oud 200620))
- Indabagroep + (1997)
- Jan Lijdinggroep + (1999)
- ESG-B 1e Antwerpen + (1e Antwerpen)
- ESG-B 1e Gent - Heilige Don Bosco + (1e Gent)
- ESG-B 1e Halle-Vilvoorde - St. Lambertus + (1e Halle-Vilvoorde)
- De Westhinder + (2)
- Bezuidenhoutgroep + (20)
- De Vleermuis + (200)
- De IJsselgroep + (2000)
- De Zilverdassen + (2000)
- Scouting Emmeloord + (2002 (oud 200631))
- Henk Bruntgroep + (2003 (oud 200638))
- Martin Gasmangroep + (2005)
- Rozendaelgroep Scouting Heino + (2007)