Lijst van scoutinggroepen in Nederland: verschil tussen versies
(246 tussenliggende versies door 5 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 15: | Regel 15: | ||
Dit is een '''lijst van scoutinggroepen''' die probeert om (ooit) alle [[scoutinggroep]]en in Nederland in kaart te brengen. Over scoutinggroepen met rode letters is nog geen artikel. Onderstaande groepen zijn voorlopig ingedeeld per provincie. Wanneer de lijst te lang wordt, zullen de groepen ingedeeld worden per [[regio]] of [[admiraliteit]]. | Dit is een '''lijst van scoutinggroepen''' die probeert om (ooit) alle [[scoutinggroep]]en in Nederland in kaart te brengen. Over scoutinggroepen met rode letters is nog geen artikel. Onderstaande groepen zijn voorlopig ingedeeld per provincie. Wanneer de lijst te lang wordt, zullen de groepen ingedeeld worden per [[regio]] of [[admiraliteit]]. | ||
==Drenthe== | == Drenthe == | ||
===Scouting Regio Drenthe=== | === Scouting Regio Drenthe === | ||
*Assen: [[Thriantastam]] | * Assen: [[Thriantastam]] | ||
*Assen: [[De Zwervers (Assen)|De Zwervers]] | * Assen: [[De Zwervers (Assen)|De Zwervers]] | ||
*Assen: [[Johannes Post Groep]] (JPG) | * Assen: [[Johannes Post Groep]] (JPG) | ||
*Assen: [[Anthonie van Diemenstam]] (AVD) | * Assen: [[Anthonie van Diemenstam]] (AVD) | ||
*Assen: [[St. George]] | * Assen: [[St. George]] | ||
*Beilen: [[Scouting Beyloo ter Horst|Beyloo ter Horstgroep]] | * Beilen: [[Scouting Beyloo ter Horst|Beyloo ter Horstgroep]] | ||
*Borger: [[Woudlopers (Borger)|Woudlopers]] | * Borger: [[Woudlopers (Borger)|Woudlopers]] | ||
*Coevorden: [[Drostengroep]] | * Coevorden: [[Drostengroep]] | ||
*Diever: [[Schultegroep]] | * Diever: [[Schultegroep]] | ||
*Eesveen: [[Johan van den Kornput]] | * Eesveen: [[Johan van den Kornput]] | ||
*Emmen: [[Scouting Emmen]] | * Emmen: [[Scouting Emmen]] | ||
*Erica: [[St. Pancratius / Maria Immaculata]] | * Erica: [[St. Pancratius / Maria Immaculata]] | ||
*Exloo: [[Hunze Hikers]] | * Exloo: [[Hunze Hikers]] | ||
*Hoogeveen: [[Scouting Hoogeveen]] | * Hoogeveen: [[Scouting Hoogeveen]] | ||
*Leek: [[Scouting Nienoord]] | * Leek: [[Scouting Nienoord]] | ||
*Meppel: [[Scouting Meppel]] | * Meppel: [[Scouting Meppel]] | ||
*Paterswolde: [[De Trekvogels]] | * Paterswolde: [[De Trekvogels]] | ||
*Roden: [[Mensinghe]] | * Roden: [[Mensinghe]] | ||
*Vledder: [[Scouting Van Swietengroep]] | * Vledder: [[Scouting Van Swietengroep]] | ||
*Vries: [[Scouting Vries]] | * Vries: [[Scouting Vries]] | ||
*Zuidlaren: [[De Rangers]] | * Zuidlaren: [[De Rangers]] | ||
===Opgeheven=== | === Opgeheven === | ||
*Assen: [[Vioolgroep (Assen)|Vioolgroep]] | * Assen: [[Vioolgroep (Assen)|Vioolgroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8">Plaatsingslijst archief Het Nederlandse Padvindstersgilde, Katholiek Documentatiecentrum, 2021</ref> | ||
*Assen: [[Robinson Crusoegroep]] | * Assen: [[Robinson Crusoegroep]] | ||
*Beilen: [[Horstgroep]] | * Beilen: [[Horstgroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | ||
*Beilen: [[Eekschellers]] | * Beilen: [[Eekschellers]] | ||
*Coevorden: [[Klein Candia]] | * Coevorden: [[Klein Candia]] | ||
*Coevorden: [[Van Heutszgroep]] | * Coevorden: [[Van Heutszgroep]] | ||
*Coevorden: [[St. Jeroengroep (Coevorden)|St. Jeroengroep]] | * Coevorden: [[St. Jeroengroep (Coevorden)|St. Jeroengroep]] | ||
*Coevorden: [[ABIOS-groep]] | * Coevorden: [[ABIOS-groep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | ||
*Erica: [[Scoutinggroep Maria Immaculata]] (fusie in 2008) | * Emmen: [[Hunengroep (Emmen)]] | ||
*Erica: [[Scoutinggroep Sint Pancratius]] (fusie in 2008) | * Emmen: [[Heidegroep (Emmen)]] | ||
*Nieuw Schoonebeek: [[Scouting Sint Willehadus Nieuw Schoonebeek|St. Willehadus]] | * Erica: [[Scoutinggroep Maria Immaculata]] (fusie in 2008) | ||
* Erica: [[Scoutinggroep Sint Pancratius]] (fusie in 2008) | |||
* Hoogeveen: [[Ter Stegegroep]] | |||
* Hoogeveen: [[Veedimvendel]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Nieuw Schoonebeek: [[Scouting Sint Willehadus Nieuw Schoonebeek|St. Willehadus]] | |||
==Flevoland== | == Flevoland == | ||
===Regio Noord-Veluwe / Flevoland=== | === Regio Noord-Veluwe / Flevoland === | ||
* Almere: [[Con Tutti]] | * Almere: [[Con Tutti]] | ||
* Almere: [[Scouting Cornelis Lelygroep]] | * Almere: [[Scouting Cornelis Lelygroep]] | ||
Regel 70: | Regel 74: | ||
* Zeewolde: [[Scouting Jan Wandelaar]] | * Zeewolde: [[Scouting Jan Wandelaar]] | ||
===Regio Overijsselse Vechtstreek=== | === Regio Overijsselse Vechtstreek === | ||
* Emmeloord: [[Scouting Emmeloord]] | * Emmeloord: [[Scouting Emmeloord]] | ||
* Urk: [[Scouting Jampeldekamp]] | * Urk: [[Scouting Jampeldekamp]] | ||
===Opgeheven=== | === Opgeheven === | ||
* Almere: [[Joseph Batesgroep]] | * Almere: [[Joseph Batesgroep]] | ||
* Lelystad: [[Charles Alexandergroep]] | * Lelystad: [[Charles Alexandergroep]] | ||
Regel 80: | Regel 84: | ||
* Lelystad: [[Luchtverkenners Eskader]] | * Lelystad: [[Luchtverkenners Eskader]] | ||
==Fryslân== | == Fryslân == | ||
===Regio Fryslân=== | === Regio Fryslân === | ||
* Beetsterzwaag: [[Ba-Ow]] | * Beetsterzwaag: [[Ba-Ow]] | ||
* Beetsterzwaag: [[Ossewa]] (bestuur gevestigd te Groningen; dus valt onder [[regio Groningen]]) | * Beetsterzwaag: [[Ossewa]] (bestuur gevestigd te Groningen; dus valt onder [[regio Groningen]]) | ||
Regel 108: | Regel 112: | ||
* Wolvega: [[De Linde]] | * Wolvega: [[De Linde]] | ||
===Opgeheven=== | === Opgeheven === | ||
* Bolsward: [[De Hanzestadt]] | |||
* Damwoude: [[Dowa doyngha]] (1993) | * Damwoude: [[Dowa doyngha]] (1993) | ||
* | * Dokkum: [[Dorus Rijkersgroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | ||
* Drachten: [[Margrietgroep (Drachten)]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Franeker: [[Anne Maria van Schurmanngroep]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002766020:00027 De Schalmei, 11-1950]</ref> | * Franeker: [[Anne Maria van Schurmanngroep]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002766020:00027 De Schalmei, 11-1950]</ref> | ||
* Harlingen: [[A. Agnesgroep]] | |||
* Heerenveen: [[St. Christofoorgroep (Heerenveen)]] | * Heerenveen: [[St. Christofoorgroep (Heerenveen)]] | ||
* Heerenveen: [[Henry Dunantgroep (Heerenveen)]] | * Heerenveen: [[Henry Dunantgroep (Heerenveen)]] | ||
Regel 117: | Regel 124: | ||
* Heerenveen: [[Oranje-Nassaugroep (Heerenveen)]] | * Heerenveen: [[Oranje-Nassaugroep (Heerenveen)]] | ||
* Heerenveen: [[Prinses Irenegroep (Heerenveen)]] | * Heerenveen: [[Prinses Irenegroep (Heerenveen)]] | ||
* Heerenveen: [[Oranjeboomgroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Joure: [[Jan van Hoof groep (Joure)|Jan van Hoofgroep]] (vóór 1973) | * Joure: [[Jan van Hoof groep (Joure)|Jan van Hoofgroep]] (vóór 1973) | ||
* Leeuwarden: [[Ijafik]] (1995) | * Leeuwarden: [[Ijafik]] (1995) | ||
Regel 125: | Regel 133: | ||
* Leeuwarden: [[Stanley]] (opgegaan in de Esdoorn in 1989) | * Leeuwarden: [[Stanley]] (opgegaan in de Esdoorn in 1989) | ||
* Leeuwarden: [[WiWeWa]] (opgegaan in de Esdoorn in 1989) | * Leeuwarden: [[WiWeWa]] (opgegaan in de Esdoorn in 1989) | ||
* Schiermonnikoog: [[Dûnotters]] | |||
* Sint Nicolaasga: [[Oorspronggroep]] (mogelijk opgegaan in Van Maasdijk) | * Sint Nicolaasga: [[Oorspronggroep]] (mogelijk opgegaan in Van Maasdijk) | ||
* Sneek: [[Albert Schweitzergroep (Sneek)]] | * Sneek: [[Albert Schweitzergroep (Sneek)]] | ||
* Sneek: [[Wetterfügelgroep]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002766018:00028 De Schalmei, 10-1950]</ref> | * Sneek: [[Wetterfügelgroep]]<ref name="automatisch aangemaakt4">[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002766018:00028 De Schalmei, 10-1950]</ref> | ||
* Surhuisterveen: [[Wikel]] (2014 uitgeschreven in SOL) | * Steenwijk: [[Carpe Diemgroep (Steenwijk)]] | ||
* Surhuisterveen: [[De Wikel]] (2014 uitgeschreven in SOL) | |||
* Terschelling (Lies): [[Strandlopers]] | * Terschelling (Lies): [[Strandlopers]] | ||
* Wolvega: [[Litjo]] | * Wolvega: [[Litjo]] | ||
==Gelderland== | == Gelderland == | ||
===Regio Noord-Veluwe / Flevoland=== | === Regio Noord-Veluwe / Flevoland === | ||
* 't Harde: [[Gustaaf Adolfgroep]] | * 't Harde: [[Gustaaf Adolfgroep]] | ||
* Elburg: [[N.S. Rambonnetgroep]] | * Elburg: [[N.S. Rambonnetgroep]] | ||
Regel 147: | Regel 157: | ||
* Putten: [[Kon-Tiki]] | * Putten: [[Kon-Tiki]] | ||
===Regio Scouting Achterhoek=== | === Regio Scouting Achterhoek === | ||
* Aalten: [[Scouting Aalten]] | * Aalten: [[Scouting Aalten]] | ||
* Borculo: Scouting [[Cycloongroep]] | * Borculo: Scouting [[Cycloongroep]] | ||
Regel 160: | Regel 170: | ||
* Gendringen: [[Scouting Gendringen]] | * Gendringen: [[Scouting Gendringen]] | ||
* Gorssel: [[Scouting IJsselgroep]] | * Gorssel: [[Scouting IJsselgroep]] | ||
* Gorssel: [[ | * Gorssel: [[Sint Joris (Zutphen)|Scoutinggroep Sint Joris]] | ||
* Gorssel: | * Gorssel: [[Kompasnaaldgroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | ||
* Groenlo: [[Jeanne d'Arc & St Ludger|Scouting Groenlo]] | * Groenlo: [[Jeanne d'Arc & St Ludger|Scouting Groenlo]] | ||
* Hummelo en Keppel: [[Scouting Sweder van Voorst]] | * Hummelo en Keppel: [[Scouting Sweder van Voorst]] | ||
Regel 178: | Regel 188: | ||
* Zutphen: [[Karel Doorman (Zutphen)]] | * Zutphen: [[Karel Doorman (Zutphen)]] | ||
===Regio ZON=== | === Regio ZON === | ||
* Angeren: [[St. Augustinusgroep]] | * Angeren: [[St. Augustinusgroep]] | ||
* Beek-Ubbergen: [[Unit Scouting Beek]] | * Beek-Ubbergen: [[Unit Scouting Beek]] | ||
Regel 189: | Regel 199: | ||
* Lent: [[Scouting Lent]] | * Lent: [[Scouting Lent]] | ||
* Malden: [[Scouting Malden]] | * Malden: [[Scouting Malden]] | ||
* Nijmegen: [[De Bevers (Nijmegen)|De Bevers]] | * Nijmegen: [[De Bevers (Nijmegen)|De Bevers]] | ||
* Nijmegen: [[Scouting Amalgama]] | * Nijmegen: [[Scouting Amalgama]] | ||
* Nijmegen: [[Scouting Brakkenstein]] | * Nijmegen: [[Scouting Brakkenstein]] | ||
* Nijmegen: [[Scouting Jan van Hoof (Nijmegen)|Scouting Jan van Hoof]] | |||
* Nijmegen: [[Scouting Karel de Stoute]] | * Nijmegen: [[Scouting Karel de Stoute]] | ||
* Nijmegen: [[Scouting Keizer Karel (Nijmegen)|Scouting Keizer Karel]] | * Nijmegen: [[Scouting Keizer Karel (Nijmegen)|Scouting Keizer Karel]] | ||
* Nijmegen: [[Scouting Paul Kruger]] | * Nijmegen: [[Scouting Paul Kruger]] | ||
* Nijmegen: [[Scouting Traianus]] | * Nijmegen: [[Scouting Traianus]] | ||
* Nijmegen: [[ | * Nijmegen: [[De Batavieren|ZV De Batavieren]] | ||
* Valburg: [[Scouting Valburg]] | * Valburg: [[Scouting Valburg]] | ||
* Weurt: [[Scouting Beuningen '76]] (SB'76) | * Weurt: [[Scouting Beuningen '76]] (SB'76) | ||
Regel 206: | Regel 216: | ||
* Winssen: [[Karmijngroep]] | * Winssen: [[Karmijngroep]] | ||
===Regio Neder Veluwe=== | === Regio Neder Veluwe === | ||
* Bennekom: [[Scouting Bennekom]] | * Bennekom: [[Scouting Bennekom]] | ||
* Ede: [[Jan Hilgers]] | * Ede: [[Jan Hilgers]] | ||
Regel 223: | Regel 233: | ||
* Wageningen: [[Musinga-Rijn]] | * Wageningen: [[Musinga-Rijn]] | ||
===Regio Klein Gelderland=== | === Regio Klein Gelderland === | ||
* Arnhem: [[Aerendheemgroep]] | * Arnhem: [[Aerendheemgroep]] | ||
* Arnhem: [[De Geuzen (Arnhem)|De Geuzen]] | * Arnhem: [[De Geuzen (Arnhem)|De Geuzen]] | ||
Regel 254: | Regel 264: | ||
* Zevenaar: [[Subanhara Liemersgroep]] | * Zevenaar: [[Subanhara Liemersgroep]] | ||
===Regio Rondom de IJssel=== | === Regio Rondom de IJssel === | ||
* Apeldoorn: [[Scouting Paulus en Petrus Dondersgroep]] | * Apeldoorn: [[Scouting Paulus en Petrus Dondersgroep]] | ||
* Apeldoorn: [[Scouting Balmoral]] | * Apeldoorn: [[Scouting Balmoral]] | ||
Regel 273: | Regel 283: | ||
* Vaassen: [[Scouting Maarten van Rossum]] | * Vaassen: [[Scouting Maarten van Rossum]] | ||
===Regio Rivierenland=== | === Regio Rivierenland === | ||
* Beneden-Leeuwen: [[Scouting Don Bosco (Beneden-Leeuwen)|Scouting Don Bosco]] | * Beneden-Leeuwen: [[Scouting Don Bosco (Beneden-Leeuwen)|Scouting Don Bosco]] | ||
* Culemborg: [[Scouting St. Stanislaus]] | * Culemborg: [[Scouting St. Stanislaus]] | ||
* Dreumel: [[Paulusgroep (Dreumel)|Paulusgroep]] | * Dreumel: [[Paulusgroep (Dreumel)|Paulusgroep]] | ||
* Geldermalsen: [[Scouting Graaf van Gelre]] | * Geldermalsen: [[Scouting Graaf van Gelre]] | ||
* Leerdam: [[Hagemans]] | * Leerdam: [[Scouting Hagemans]] | ||
* Maurik: [[Scouting Saffatin]] | * Maurik: [[Scouting Saffatin]] | ||
* Tiel: [[Scouting Phoenix Tiel]] | * Tiel: [[Scouting Phoenix Tiel]] | ||
* Zetten: [[Scouting Zetten]] | * Zetten: [[Scouting Zetten]] | ||
===Regio De Meierij=== | === Regio De Meierij === | ||
* Zaltbommel: [[Scouting St. Martinus (Zaltbommel)|Scouting St. Martinus]] | * Zaltbommel: [[Scouting St. Martinus (Zaltbommel)|Scouting St. Martinus]] | ||
===Opgeheven=== | === Opgeheven === | ||
* Apeldoorn: [[Scouting Berg en Bos]] | * Apeldoorn: [[Scouting Berg en Bos]] | ||
* Apeldoorn: [[Scouting Paulus (Apeldoorn)|Scouting Paulus]] | * Apeldoorn: [[Scouting Paulus (Apeldoorn)|Scouting Paulus]] | ||
* Apeldoorn: [[Petrus Dondersgroep (Apeldoorn)|Petrus Dondersgroep]] | * Apeldoorn: [[Petrus Dondersgroep (Apeldoorn)|Petrus Dondersgroep]] | ||
* Apeldoorn: [[Maria Christinagroep]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn= | * Apeldoorn: [[Maria Christinagroep]]<ref name="automatisch aangemaakt4" /> | ||
* Apeldoorn: [[Maria Jonesgroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Apeldoorn: [[Mimi Wredegroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Apeldoorn: [[Viosgroep]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMCODA01:000158248:mpeg21:a0016 Nieuwe Apeldoornsche Courant, 19 december 1936]</ref> | |||
* Arnhem: [[Carolus Boromeusgroep]] | * Arnhem: [[Carolus Boromeusgroep]] | ||
* Arnhem: [[Colignygroep (Arnhem)]] | |||
* Arnhem: [[De Lichtdraagsters (Arnhem)]] | * Arnhem: [[De Lichtdraagsters (Arnhem)]] | ||
* Arnhem: [[De Zwervers (Arnhem)|De Zwervers]] | * Arnhem: [[De Zwervers (Arnhem)|De Zwervers]] | ||
* Arnhem: [[Heilig Hartgroep (Arnhem)|Heilig Hartgroep]] | |||
* Arnhem: [[Oranjegroep (Arnhem)|Oranjegroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Arnhem: [[Rijngroep (Arnhem)|Rijngroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Arnhem: [[Zabedogroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Arnhem: [[St. Bonifatiusgroep (Arnhem)|St. Bonifatiusgroep]] | * Arnhem: [[St. Bonifatiusgroep (Arnhem)|St. Bonifatiusgroep]] | ||
* Arnhem: [[St. Maartengroep (Arnhem)|St. Maartengroep]] | * Arnhem: [[St. Maartengroep (Arnhem)|St. Maartengroep]] | ||
Regel 306: | Regel 323: | ||
* Arnhem: [[Veluwse Verkenners (Arnhem)|Veluwse Verkenners]] | * Arnhem: [[Veluwse Verkenners (Arnhem)|Veluwse Verkenners]] | ||
* Arnhem: [[Wichard van Gelregroep (Arnhem)|Wichard van Gelregroep]] | * Arnhem: [[Wichard van Gelregroep (Arnhem)|Wichard van Gelregroep]] | ||
* | * Beekbergen: [[Bosgroep (Beekbergen)|Bosgroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | ||
* Bennekom: [[Musinga Bennekom]] (opgegaan in [[Scouting Bennekom]]) | * Bennekom: [[Musinga Bennekom]] (opgegaan in [[Scouting Bennekom]]) | ||
* | * Bennekom: [[Schakelgroep (Bennekom)|Schakelgroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | ||
* Doesburg: [[IJsselgroep]] | * Borculo: [[Ixenietagroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | ||
* Culemborg: [[Vredesgroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Dieren: [[Bambi]]<ref name="automatisch aangemaakt4" /> | |||
* Doesburg: [[IJsselgroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Doetinchem: [[Martikagroep]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMECAL02:179991158:mpeg21:a00015 De Graafschapper, 19 juni 1948]</ref> | * Doetinchem: [[Martikagroep]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMECAL02:179991158:mpeg21:a00015 De Graafschapper, 19 juni 1948]</ref> | ||
* Ede: [[Rohdagroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Ede: [[Wintapgroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /><ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB08:000112542:mpeg21:a0053 Arnhemsche Courant, 4 maart 1947]</ref><ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB19:000317024:mpeg21:a00053 Arnhemsche Courant, 28 oktober 1960]</ref> | |||
* Ede: [[Valouweranders]] | |||
* Eerbeek: [[Ehrbeckegroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Eibergen: [[St. Mattheusgroep (Eibergen)]] | * Eibergen: [[St. Mattheusgroep (Eibergen)]] | ||
* Eibergen: [[Florence Nightingalegroep (Eibergen)]] | * Eibergen: [[Florence Nightingalegroep (Eibergen)]] | ||
* Ermelo: [[Tawebgroep]] (opgegaan in [[Scouting Irmin-Taweb|Irmingroep]]) | * Ermelo: [[Tawebgroep]] (opgegaan in [[Scouting Irmin-Taweb|Irmingroep]]) | ||
* Ermelo: [[Ottawagroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Geldermalsen: [[Gelra's]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Heerde: [[Klaverbladgroep (Heerde)]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Hoenderlo: [[Beatrixgroep (Hoenderlo)]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Laren: [[Dr. W.C.H. Staringgroep]] | |||
* Lunteren: [[Hessengroep]] (gefuseerd in 1973 tot [[Scouting Lunteren]]) | * Lunteren: [[Hessengroep]] (gefuseerd in 1973 tot [[Scouting Lunteren]]) | ||
* Lunteren: [[De Zandkleppers]] (gefuseerd in 1973 tot [[Scouting Lunteren]]) | * Lunteren: [[De Zandkleppers]] (gefuseerd in 1973 tot [[Scouting Lunteren]]) | ||
Regel 320: | Regel 349: | ||
* Nijkerk: [[Scoutinggroep Roncalli]] | * Nijkerk: [[Scoutinggroep Roncalli]] | ||
* Nijkerk: [[Kiliaen van Rensselaer I]] | * Nijkerk: [[Kiliaen van Rensselaer I]] | ||
* Nijmegen: [[ | * Nijmegen: [[1ste Groep (Nijmegen)]] | ||
* Nijmegen: [[ | * Nijmegen: [[2de Groep CJMV (Nijmegen)]] | ||
* Nijmegen: [[3de Groep (Nijmegen)]] | |||
* Nijmegen: [[4de Groep CJMV (Nijmegen)]] | |||
* Nijmegen: [[5de Groep NCVP (Nijmegen)]] | |||
* Nijmegen: [[6de Groep (Nijmegen)]] | |||
* Nijmegen: [[7de Groep (Nijmegen)]] | |||
* Nijmegen: [[André de Thayegroep (Nijmegen)]] | |||
* Nijmegen: [[Anne Frankgroep (Nijmegen)|Anne Frankgroep]] | |||
* Nijmegen: [[Broeder Koenraadgroep]] | |||
* Nijmegen: [[Germanengroep]] | |||
* Nijmegen: [[Groenewoudgroep I]] | |||
* Nijmegen: [[Groenewoudgroep II]] | |||
* Nijmegen: [[Groenewoudgroep (Nijmegen)]] | |||
* Nijmegen: [[Jeanne d'Arcgroep (Nijmegen)]]<ref name="automatisch aangemaakt13">[https://studiezaal.nijmegen.nl/detail.php?id=302026438&query=%22Maria%20Adelheidgroep%22&highlight=Ik1hcmlhIEFkZWxoZWlkZ3JvZXAi De Gelderlander, 10 januari 1941]</ref><ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMNIOD05:000103983:mpeg21:a0021 De Gelderlander, 1 maart 1945]</ref> | |||
* Nijmegen: [[J.N. Andrewsgroep]] | |||
* Nijmegen: [[Johannes Berckmangroep]] | |||
* Nijmegen: [[Klokkenberggroep]] | |||
* Nijmegen: [[Kwakkenbergroep]] | * Nijmegen: [[Kwakkenbergroep]] | ||
* Nijmegen: [[Loreto luchtverkenners]] | |||
* Nijmegen: [[Maria Adelheidgroep (Nijmegen)]]<ref>[https://studiezaal.nijmegen.nl/detail.php?id=239280574&query=%22Adelheidgroep%22&highlight=IkFkZWxoZWlkZ3JvZXAi De Gelderlander, 26 maart 1937]</ref><ref>[https://studiezaal.nijmegen.nl/detail.php?id=239284908&query=%22Adelheidgroep%22&highlight=IkFkZWxoZWlkZ3JvZXAi De Gelderlander, 18 februari 1938]</ref><ref name="automatisch aangemaakt13" /> | |||
* Nijmegen: [[Maria Ducegroep]] | |||
* Nijmegen: [[Mgr. Hamergroep]] | |||
* Nijmegen: [[Mgr. Hamer/St. Stephanus]]groep | |||
* Nijmegen: [[Scouting Brakkenstein|Pater Eymardgroep (Nijmegen)]] | |||
* Nijmegen: [[Rambonnetgroep (Nijmegen)]] | |||
* Nijmegen: [[Scouting Albertus (Nijmegen)|Scouting Albertus]] | |||
* Nijmegen: [[Scouting d'Almaras]] | |||
* Nijmegen: [[Scouting Grootstal]] | * Nijmegen: [[Scouting Grootstal]] | ||
* Nijmegen: [[Scouting | * Nijmegen: [[Scouting Lindenholt]] | ||
* Nijmegen: [[Scouting | * Nijmegen: [[Scouting Margriet (Nijmegen)|Scouting Margriet]] | ||
* Nijmegen: [[Sint Paulus Zeeverkenners]] | * Nijmegen: [[Scouting Nijmegen-Oost]] | ||
* Nijmegen: [[Scouting Numaga]] | |||
* Nijmegen: [[Scouting Phoenix (Nijmegen)|Scouting Phoenix]] | |||
* Nijmegen: [[Scouting 't Schependom]] | |||
* Nijmegen: [[Scouting Amalgama|Scouting Adelbertus Nijmegen]] | |||
* Nijmegen: [[St. Dominicusgroep (Nijmegen)]] | |||
* Nijmegen: [[St. Franciscus (Nijmegen)|Scouting St. Franciscus]] | |||
* Nijmegen: [[St. Jorisgroep (Nijmegen)]] | |||
* Nijmegen: [[St. Jozefgroep (Nijmegen)]] | |||
* Nijmegen: [[Sint Paulus Zeeverkenners|St. Paulus Zeeverkenners]] | |||
* Nijmegen: [[St. Petrus Canisiusgroep (Nijmegen)]] | |||
* Nijmegen: [[St. Stephanusgroep (Nijmegen)]] | |||
* Nijmegen: [[St. Tarcisiusgroep (Nijmegen)|St. Tarcisiusgroep]] | |||
* Nijmegen: [[St. Walrickgroep (Hatert)|St. Walrickgroep]] | |||
* Nijmegen: [[St. Willibrordusgroep (Nijmegen)|St. Willibrordusgroep]] | |||
* Nijmegen: [[Theresia van Lisieuxgroep (Nijmegen)]] | |||
* Nijmegen: [[Trekvogelsgroep (Nijmegen)]] | |||
* Ommeren: [[Baron van Brakell]] | * Ommeren: [[Baron van Brakell]] | ||
* Oosterbeek: [[Schoonoordgroep]] | * Oosterbeek: [[Schoonoordgroep]] | ||
Regel 333: | Regel 403: | ||
* Scherpenzeel: [[Valleigroep]] | * Scherpenzeel: [[Valleigroep]] | ||
* Scherpenzeel: [[Willaergroep]] | * Scherpenzeel: [[Willaergroep]] | ||
* Scherpenzeel: [[Stehopagroep]] | |||
* Tiel: [[Scouting Tiel]] | * Tiel: [[Scouting Tiel]] | ||
* Vaassen: [[Margriet van Rossumgroep]] | * Vaassen: [[Margriet van Rossumgroep]] | ||
* Vaassen: [[De Brunholdgroep]] | * Vaassen: [[De Brunholdgroep]] | ||
* Vaassen: [[Bernadettegroep (Vaassen)]] | * Vaassen: [[Bernadettegroep (Vaassen)]] | ||
* Wageningen: [[Zonnegroep]]<ref | * Wageningen: [[Zonnegroep]]<ref name="automatisch aangemaakt4" /> | ||
* Winterswijk: [[Swedergroep]] (opgegaan in [[Scouting Winterswijk]]) | * Winterswijk: [[Swedergroep]] (opgegaan in [[Scouting Winterswijk]]) | ||
* Winterswijk: [[General Rossgroep]] | |||
* Zevenaar: [[Scouting Gimborngroep]] | * Zevenaar: [[Scouting Gimborngroep]] | ||
* Zutphen: [[ | * Zutphen: [[Sint Joris (Zutphen)|Scoutinggroep Sint Joris]] | ||
* Zutphen: [[Zutphense Padvinders]] (NPO) | * Zutphen: [[Zutphense Padvinders]] (NPO) | ||
* Zutphen: [[Schilddragersgroep]] (NPG) | * Zutphen: [[Schilddragersgroep]] (NPG) | ||
Regel 346: | Regel 418: | ||
* Zutphen: [[St. Walburgisgroep (Zutphen)]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMRAZ03:179293106:mpeg21:a00022 Zutphensch dagblad voor Achterhoek en Veluwezoom, 7 mei 1948]</ref> | * Zutphen: [[St. Walburgisgroep (Zutphen)]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMRAZ03:179293106:mpeg21:a00022 Zutphensch dagblad voor Achterhoek en Veluwezoom, 7 mei 1948]</ref> | ||
==Groningen== | == Groningen == | ||
===Regio Groningen=== | === Regio Groningen === | ||
* Delfzijl: [[Fivelgroep-Eemsmond]] | * Delfzijl: [[Fivelgroep-Eemsmond]] | ||
* Groningen: [[De Heeren van de Lemniscaat]] | * Groningen: [[De Heeren van de Lemniscaat]] | ||
Regel 364: | Regel 436: | ||
* Midlaren: [[Scouting Nicolaas]] | * Midlaren: [[Scouting Nicolaas]] | ||
* Nieuwe Pekela: [[Scouting Pekela]] | * Nieuwe Pekela: [[Scouting Pekela]] | ||
* Noordhorn: | * Noordhorn: [[Scouting Hanckema]] | ||
* Paterswolde: [[De Trekvogels]] | * Paterswolde: [[De Trekvogels]] | ||
* Slochteren: [[Scoutinggroep Fraeylema]] | * Slochteren: [[Scoutinggroep Fraeylema]] | ||
* Stadskanaal [[Scouting Stadskanaal]] (Schotse- en Pagistagroep) | * Stadskanaal [[Scouting Stadskanaal]] (Schotse- en Pagistagroep) | ||
* Stedum: [[De Struners]] | * Stedum: [[De Struners]] | ||
* Ter Apel [[Guy de Fontgalland]] | * Ter Apel [[Guy de Fontgalland]] | ||
* Uithuizen: [[Scouting Menkema]] | * Uithuizen: [[Scouting Menkema]] | ||
Regel 375: | Regel 447: | ||
* Winsum: [[Vinchem]] | * Winsum: [[Vinchem]] | ||
===Opgeheven=== | === Opgeheven === | ||
* Delfzijl: [[Eemsgroep]] | * Appingedam: [[Wilgengroep (Appingedam)]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | ||
* Groningen: [[Scouting Impeesa (Groningen)|Scouting Impeesa]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002452007:00021 De Padvindster, 1949-07]</ref> | * Delfzijl: [[Eemsgroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | ||
* Groningen: [[Scouting Impeesa (Groningen)|Scouting Impeesa]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /><ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002452007:00021 De Padvindster, 1949-07]</ref> | |||
* Groningen: [[F.A. Stahlgroep]] | * Groningen: [[F.A. Stahlgroep]] | ||
* Groningen: [[Rudyard Kipling]] | * Groningen: [[Rudyard Kipling]] | ||
* Groningen: [[Prins Willem-Alexander]] | * Groningen: [[Prins Willem-Alexander]] | ||
* Groningen: [[De Bevers]] | * Groningen: [[De Bevers]] | ||
* Groningen: [[Yo Munkatgroep]]<ref | * Groningen: [[Yo Munkatgroep]]<ref name="automatisch aangemaakt4" /> | ||
* Noordbroek: [[Bederogroep]] | * Noordbroek: [[Bederogroep]] | ||
* Noorddijk: [[Noorddijkgroep]] | |||
* Schildwolde: [[Karel Doorman Stam]] (communicatie) | * Schildwolde: [[Karel Doorman Stam]] (communicatie) | ||
* Veendam: [[Boazgroep]] | * Veendam: [[Boazgroep]] | ||
* Winschoten: [[Winschoter Joodse Jeugd Groep]] | * Winschoten: [[Winschoter Joodse Jeugd Groep]] | ||
* Winschoten: [[Groep III (Winschoten)|Groep III]] (fusie 1945) | * Winschoten: [[Groep III (Winschoten)|Groep III]] (fusie 1945) | ||
* Winschoten: [[André de Thayegroep (Winschoten)|André de Thayegroep]] (fusie 1967) | * Winschoten: [[André de Thayegroep (Winschoten)|André de Thayegroep]] (fusie 1967) | ||
* Winschoten: [[Widagroep (Winschoten|Widagroep]] (fusie 1972) | * Winschoten: [[Widagroep (Winschoten|Widagroep]] (fusie 1972) | ||
==Limburg== | == Limburg == | ||
===Regio ZON=== | === Regio ZON === | ||
* Afferden: [[Scouting De Rietkampers]] | * Afferden: [[Scouting De Rietkampers]] | ||
* Middelaar: [[Scouting Sint Gabriël]] | * Middelaar: [[Scouting Sint Gabriël]] | ||
Regel 400: | Regel 474: | ||
* Mook: [[Scouting Don Bosco Mook]] | * Mook: [[Scouting Don Bosco Mook]] | ||
===Scouting Regio Maasven=== | === Scouting Regio Maasven === | ||
* Belfeld: [[Scouting Belfeld]] | * Belfeld: [[Scouting Belfeld]] | ||
* Blitterswijck: [[Scoutinggroep de Meuleberg]] | * Blitterswijck: [[Scoutinggroep de Meuleberg]] | ||
Regel 406: | Regel 480: | ||
* Reuver: [[Scouting Lambertus]] | * Reuver: [[Scouting Lambertus]] | ||
* Tegelen: [[Scouting Tichlouw]] | * Tegelen: [[Scouting Tichlouw]] | ||
* Venlo: [[Scouting Baden-Powell (Venlo)|Scouting Baden-Powell]] | * Venlo: [[Scouting Baden-Powell (Venlo)|Scouting Baden-Powell]] | ||
* Venlo: [[Belletable Stella-Maris]] | * Venlo: [[Belletable Stella-Maris]] | ||
* Venlo: [[Scouting Miguel-Pro]] | * Venlo: [[Scouting Miguel-Pro]] | ||
* Venlo: [[Scouting St. Paulus (Venlo)]] | * Venlo: [[Scouting St. Paulus (Venlo)]] | ||
* Venlo: [[Scouting Mgr. Feron]] | * Venlo: [[Scouting Mgr. Feron]] | ||
* Venlo: [[Scouting St. Lambertus (Venlo)]] | * Venlo: [[Scouting St. Lambertus (Venlo)]] | ||
* Venlo: [[Scouting Manresa]] | * Venlo: [[Scouting Manresa]] | ||
* Venray: [[Peelspeurders]] | * Venray: [[Peelspeurders]] | ||
* Wellerlooi: [[Scouting Wellerlooi]] | * Wellerlooi: [[Scouting Wellerlooi]] | ||
===Regio Roermond=== | === Regio Roermond === | ||
* Echt: [[Scouting Maria Goretti Pey]] | * Echt: [[Scouting Maria Goretti Pey]] | ||
* Heel: [[De Terwindtvaarders]] | * Heel: [[De Terwindtvaarders]] | ||
Regel 432: | Regel 504: | ||
* Roermond: [[Verkennersgroep St. Hubertus (Roermond)|Verkennersgroep St. Hubertus]] | * Roermond: [[Verkennersgroep St. Hubertus (Roermond)|Verkennersgroep St. Hubertus]] | ||
===Regio Weert=== | === Regio Weert === | ||
* Nederweert: [[Scouting Paus Pius X]] | * Nederweert: [[Scouting Paus Pius X]] | ||
* Weert: [[Scouting St. Maarten (Weert)|Scouting Sint Maarten]] | * Weert: [[Scouting St. Maarten (Weert)|Scouting Sint Maarten]] | ||
Regel 441: | Regel 513: | ||
* Weert: [[Scouting Tungelroy]] - Kardinaal Mindszenty Groep | * Weert: [[Scouting Tungelroy]] - Kardinaal Mindszenty Groep | ||
===Regio Westelijke Mijnstreek=== | === Regio Westelijke Mijnstreek === | ||
* Beek: [[Scouting Beek|Scouting St. Martinusgroep]] | * Beek: [[Scouting Beek|Scouting St. Martinusgroep]] | ||
* Elsloo: [[Scouting Elsloo]] | * Elsloo: [[Scouting Elsloo]] | ||
Regel 453: | Regel 525: | ||
* Sittard: [[Scouting Don Bosco Sittard]] | * Sittard: [[Scouting Don Bosco Sittard]] | ||
* Spaubeek: [[Scouting de Windroos]] | * Spaubeek: [[Scouting de Windroos]] | ||
* Stein: [[Scouting Stein]] | * Stein: [[Scouting Stein]] | ||
* Susteren: [[Scouting Jeanne d'Arc (Susteren)|Scouting Jeanne d'Arc]] | * Susteren: [[Scouting Jeanne d'Arc (Susteren)|Scouting Jeanne d'Arc]] | ||
* Ulestraten: [[Scouting Don Bosco Ulestraten]] | * Ulestraten: [[Scouting Don Bosco Ulestraten]] | ||
* Urmond: [[Scouting St. Tarcisius (Urmond)|Scouting St. Tarcisius]] | * Urmond: [[Scouting St. Tarcisius (Urmond)|Scouting St. Tarcisius]] | ||
===Scouting Regio Zuid-Oost Limburg=== | === Scouting Regio Zuid-Oost Limburg === | ||
* Brunssum: [[St. Willibrordus (Treebeek)|St. Willibrordus]] | * Brunssum: [[St. Willibrordus (Treebeek)|St. Willibrordus]] | ||
* Brunssum: [[Scouting de Landgraaf]] | * Brunssum: [[Scouting de Landgraaf]] | ||
Regel 464: | Regel 536: | ||
* Brunssum: [[Scouting St. Vincentius Brunssum|Scouting St. Vincentius]] | * Brunssum: [[Scouting St. Vincentius Brunssum|Scouting St. Vincentius]] | ||
* Eygelshoven: [[Scouting Eygelshoven]] | * Eygelshoven: [[Scouting Eygelshoven]] | ||
* Heerlen [[ Scouting Amicus]], Vroeger Willibrordus Heerlen en 't Eikske Landgraaf | * Heerlen [[Scouting Amicus]], Vroeger Willibrordus Heerlen en 't Eikske Landgraaf | ||
* Heerlen: [[Scouting Sint Jan Baptist (Heerlen)|Scouting Sint Jan Baptist]] | * Heerlen: [[Scouting Sint Jan Baptist (Heerlen)|Scouting Sint Jan Baptist]] | ||
* Heerlen: [[Scouting Don Bosco Heerlerbaan]] | * Heerlen: [[Scouting Don Bosco Heerlerbaan]] | ||
* Heerlen: [[Scouting Kapelaan Berix]] | * Heerlen: [[Scouting Kapelaan Berix]] | ||
Regel 487: | Regel 559: | ||
* Voerendaal: [[Scouting Voerendaal]] (ook Scouting Windthagen-city Zuyd) | * Voerendaal: [[Scouting Voerendaal]] (ook Scouting Windthagen-city Zuyd) | ||
===Regio Maastricht en Mergelland=== | === Regio Maastricht en Mergelland === | ||
* Berg & Terblijt: [[St. Monulphus]] | * Berg & Terblijt: [[St. Monulphus]] | ||
* Bunde [[Scouting Bunde]] | * Bunde [[Scouting Bunde]] | ||
Regel 509: | Regel 581: | ||
* Valkenburg: [[Scouting St. Franciscus Valkenburg]] | * Valkenburg: [[Scouting St. Franciscus Valkenburg]] | ||
===Opgeheven=== | === Opgeheven === | ||
* Brunssum: [[Scouting de Landgraaf|Dr. Poelsgroep (Brunssum)]] | |||
* Brunssum: [[Scouting de Landgraaf|Eerste Brunssumsche Groep (NCVP)]] | |||
* Brunssum: [[Scouting de Landgraaf|Jan van Riebeeckgroep (Brunssum)]] | |||
* Brunssum: [[Scouting Maria Adelheid]] | |||
* Eygelshoven: [[Verkennersgroep St. Hubertus]] | * Eygelshoven: [[Verkennersgroep St. Hubertus]] | ||
* Eygelshoven: [[Gidsengroep St. Lidwina]] | * Eygelshoven: [[Gidsengroep St. Lidwina]] | ||
* Geleen: [[Webeheli]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Heerlen: [[Scouting 't Eikske]] | * Heerlen: [[Scouting 't Eikske]] | ||
* Heerlen: [[Scouting Sint Willibrordus (Heerlen)]] | * Heerlen: [[Scouting Sint Willibrordus (Heerlen)]] | ||
* Heerlen: [[St. Maartengroep (Heerlen)]] | |||
* Heerlen: [[St. Joris (Heerlen)]] | * Heerlen: [[St. Joris (Heerlen)]] | ||
* Heerlen: [[Tesselschadegroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Kerkrade: [[Scouting St. Petrus]] | * Kerkrade: [[Scouting St. Petrus]] | ||
* Kerkrade: [[Scouting St. Lambertus (Kerkrade)|Scouting St. Lambertus]] | * Kerkrade: [[Scouting St. Lambertus (Kerkrade)|Scouting St. Lambertus]] | ||
Regel 521: | Regel 600: | ||
* Kerkrade: [[Scouting Charles de Foucauld (Kerkrade)|Scouting Charles de Foucauld]] | * Kerkrade: [[Scouting Charles de Foucauld (Kerkrade)|Scouting Charles de Foucauld]] | ||
* Kerkrade: [[Scouting St. Jozef (Kerkrade)|Scouting St. Jozef]] | * Kerkrade: [[Scouting St. Jozef (Kerkrade)|Scouting St. Jozef]] | ||
* Kerkrade-Rolduc, zie [[St. Adelbertusgroep (Rolduc)]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=ddd:010933863:mpeg21:a0051 Limburgsch Dagblad, 28 juni 1937]</ref> | |||
* Maastricht: [[Scouting Lord Baden-Powell (Maastricht)|Scouting Lord Baden-Powell]] | * Maastricht: [[Scouting Lord Baden-Powell (Maastricht)|Scouting Lord Baden-Powell]] | ||
* Maastricht: [[Scouting Christus Koning (Maastricht)|Scouting Christus Koning]] | * Maastricht: [[Scouting Christus Koning (Maastricht)|Scouting Christus Koning]] | ||
* Maastricht: [[Scouting Lambertus - Sterre der Zee]] | * Maastricht: [[Scouting Lambertus - Sterre der Zee]] | ||
* Maastricht: [[St. Bernardusgroep (Maastricht)]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMCC01:048168022:mpeg21:a00074 De Nieuwe Limburger, 26 februari 1970]</ref> | |||
* Maastricht: [[Margaretha Sinclairgroep (Maastricht)]]<ref name="automatisch aangemaakt14">[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMCC01:048077007:mpeg21:a00077 De Nieuwe Limburger, 28 februari 1962]</ref> | |||
* Maastricht: [[Maria Adelheidgroep (Maastricht)]]<ref name="automatisch aangemaakt14" /> | |||
* Maastricht: [[Trajectum ad Mosam]]<ref name="automatisch aangemaakt14" /> | |||
* Maastricht: [[St. Juliagroep (Maastricht)]]<ref name="automatisch aangemaakt14" /> | |||
* Maastricht: [[Gemma Galganigroep (Scharn)]]<ref name="automatisch aangemaakt14" /> | |||
* Nederweert: [[St. Pancratiusgroep (Nederweert)|St. Pancratiusgroep]] | * Nederweert: [[St. Pancratiusgroep (Nederweert)|St. Pancratiusgroep]] | ||
* Overhoven: [[St. Servaasgroep (Overhoven)|St. Servaasgroep]] | * Overhoven: [[St. Servaasgroep (Overhoven)|St. Servaasgroep]] | ||
Regel 533: | Regel 619: | ||
* Sittard: [[Theodor Hordengroep]] | * Sittard: [[Theodor Hordengroep]] | ||
* Sittard: [[Scoutinggroep Verkenners Kluis Geleen|Christus Koninggroep (Sittard)]] | * Sittard: [[Scoutinggroep Verkenners Kluis Geleen|Christus Koninggroep (Sittard)]] | ||
* Tegelen: [[Prins Willem-Alexandergroep (Tegelen)]] | |||
* Tegelen: [[St. Martinusgroep (Tegelen)]] | |||
* Tegelen: [[Margaretha Sinclairgroep (Tegelen)]] | |||
* Tegelen: [[Scouting St. Michaël]] | |||
* Venlo: [[Frassatigroep (Venlo)]] | * Venlo: [[Frassatigroep (Venlo)]] | ||
* Venlo: [[Scouting Hertog Reinoud]] | |||
==Noord-Brabant== | == Noord-Brabant == | ||
===Scouting Regio De Baronie=== | === Scouting Regio De Baronie === | ||
* Bavel: [[Scouting Frederik Hendrik (Bavel)|Scouting Frederik Hendrik]] | * Bavel: [[Scouting Frederik Hendrik (Bavel)|Scouting Frederik Hendrik]] | ||
* Breda: [[Scouting Murk Jansen]] (Blauwe vogels) | * Breda: [[Scouting Murk Jansen]] (Blauwe vogels) | ||
Regel 547: | Regel 638: | ||
* Breda: [[Scouting Ginneken]] | * Breda: [[Scouting Ginneken]] | ||
* Breda: [[Scoutgroep Generaal Maczek]] | * Breda: [[Scoutgroep Generaal Maczek]] | ||
* Breda: [[St. Franciscusgroep (Breda)]] | * Breda: [[St. Franciscusgroep (Breda)]] | ||
* Dongen: [[De Stormvogels (Dongen)|De Stormvogels]] (Blauwe vogels) | * Dongen: [[De Stormvogels (Dongen)|De Stormvogels]] (Blauwe vogels) | ||
* Dongen: [[Scouting Laurentius Dongen]] | * Dongen: [[Scouting Laurentius Dongen]] | ||
* Dongen: [[St. Jozefgroep (Dongen)|St. Jozefgroep]] | * Dongen: [[St. Jozefgroep (Dongen)|St. Jozefgroep]] | ||
* Etten-Leur: [[Scouting Paulus (Etten-Leur)|Scouting Paulus]] | * Etten-Leur: [[Scouting Paulus (Etten-Leur)|Scouting Paulus]] | ||
* Etten-Leur: [[Scouting Tarcisius (Etten-Leur)|Scouting Tarcisius]] | * Etten-Leur: [[Scouting Tarcisius (Etten-Leur)|Scouting Tarcisius]] | ||
* Etten-Leur: [[Scouting St. Lambertus (Etten-Leur)|Scouting Sint Lambertus]] | * Etten-Leur: [[Scouting St. Lambertus (Etten-Leur)|Scouting Sint Lambertus]] | ||
* Gorinchem: [[Scouting A.P.V.]] | * Gorinchem: [[Scouting A.P.V.]] | ||
Regel 566: | Regel 657: | ||
* Raamsdonksveer: [[Mafeking Waterscouts (Geertruidenberg)|Mafekingroep]] (waterscouts) | * Raamsdonksveer: [[Mafeking Waterscouts (Geertruidenberg)|Mafekingroep]] (waterscouts) | ||
* Rijsbergen: [[Scouting Rijsbergen]] | * Rijsbergen: [[Scouting Rijsbergen]] | ||
* Sleeuwijk: [[Scouting Altena]] | * Sleeuwijk: [[Scouting Altena]] (waterscouts) | ||
* Terheijden: [[D'n Hartel]] | * Terheijden: [[D'n Hartel]] | ||
* Teteringen: [[Scouting Driesprong]] | * Teteringen: [[Scouting Driesprong]] | ||
* Woudrichem: [[Scouting Loevestein]] | * Woudrichem: [[Scouting Loevestein]] | ||
===Regio De Meierij=== | === Regio De Meierij === | ||
* Berlicum: [[Scouting Berlicum]] | * Berlicum: [[Scouting Berlicum]] | ||
* Cromvoirt / Den Bosch: [[Prins Willem van Oranje groep]] (PWVO) | * Cromvoirt / Den Bosch: [[Prins Willem van Oranje groep]] (PWVO) | ||
Regel 586: | Regel 677: | ||
* Zaltbommel: [[Scouting St. Martinus (Zaltbommel)|Scouting St. Martinus]] | * Zaltbommel: [[Scouting St. Martinus (Zaltbommel)|Scouting St. Martinus]] | ||
===Regio De Langstraat=== | === Regio De Langstraat === | ||
* Drunen: [[Dr. Akkermansgroep]] | * Drunen: [[Dr. Akkermansgroep]] | ||
* Elshout: [[Scouting St. Jansgroep]] | * Elshout: [[Scouting St. Jansgroep]] | ||
* Kaatsheuvel [[Martin Luther King (Kaatsheuvel)|Martin Luther King]] | * Kaatsheuvel [[Martin Luther King (Kaatsheuvel)|Martin Luther King]] | ||
* Loon op Zand: [[Pastoor Simons Groep]] | * Loon op Zand: [[Pastoor Simons Groep]] | ||
* Nieuwkuijk: [[Scouting Garcia Moreno]] | * Nieuwkuijk: [[Scouting Garcia Moreno]] | ||
* Sprang-Capelle: [[Jan de Rooij]] | * Sprang-Capelle: [[Jan de Rooij]] | ||
* Vlijmen: [[Maurice Flacard]] | * Vlijmen: [[Maurice Flacard]] | ||
* Waalwijk: [[Scouting Andreas Zijlmansgroep]] | * Waalwijk: [[Scouting Andreas Zijlmansgroep]] | ||
* Waalwijk [[Scouting Mgr. Bekkersgroep (Waalwijk)|Scouting Mgr. Bekkersgroep]] | * Waalwijk [[Scouting Mgr. Bekkersgroep (Waalwijk)|Scouting Mgr. Bekkersgroep]] | ||
=== Regio Scouting Eindhoven=== | === Regio Scouting Eindhoven === | ||
* Best: [[Scouting Frama]] | * Best: [[Scouting Frama]] | ||
* Best: [[Scouting Oud Best]] | * Best: [[Scouting Oud Best]] | ||
Regel 606: | Regel 697: | ||
* Eindhoven: [[Scouting President F.D. Roosevelt]] | * Eindhoven: [[Scouting President F.D. Roosevelt]] | ||
* Eindhoven: [[Scouting St. Rafaël]] | * Eindhoven: [[Scouting St. Rafaël]] | ||
* Eindhoven: [[Waterscouting Dr. A.F. Philips]] (waterscouts) | * Eindhoven: [[Waterscouting Dr. A.F. Philips]] (waterscouts) | ||
* Eindhoven: [[Scouting Livingstone (Eindhoven)|Scouting Livingstone]] | * Eindhoven: [[Scouting Livingstone (Eindhoven)|Scouting Livingstone]] | ||
* Eindhoven: [[Scouting Père Kersten]] | * Eindhoven: [[Scouting Père Kersten]] | ||
Regel 624: | Regel 715: | ||
* Son en Breugel: [[Dutmella|Scouting Dutmella]] | * Son en Breugel: [[Dutmella|Scouting Dutmella]] | ||
=== Regio Hart van Brabant=== | === Regio Hart van Brabant === | ||
* Alphen: [[Stanislaskostka groep|Scouting Alphen]] | * Alphen: [[Stanislaskostka groep|Scouting Alphen]] | ||
* Berkel-Enschot: [[Scouting Berkel-Enschot]] | * Berkel-Enschot: [[Scouting Berkel-Enschot]] | ||
Regel 636: | Regel 727: | ||
* Oirschot: [[Scouting Sint Odulphus Oirschot]] | * Oirschot: [[Scouting Sint Odulphus Oirschot]] | ||
* Oisterwijk: [[Scouting Oisterwijk]] | * Oisterwijk: [[Scouting Oisterwijk]] | ||
* Oost- west en Middelbeers : [[ Scouting Don Garcia Moreno]] | * Oost- west en Middelbeers : [[Scouting Don Garcia Moreno]] | ||
* Riel : [[Scouting Bolstergroep]] | * Riel : [[Scouting Bolstergroep]] | ||
* Rijen: [[Scouting Rijen|Sint Bonifaas Groep]] | * Rijen: [[Scouting Rijen|Sint Bonifaas Groep]] | ||
Regel 645: | Regel 736: | ||
* Tilburg: [[Celtica]] | * Tilburg: [[Celtica]] | ||
* Tilburg: [[Scouting Rey de Carle]] | * Tilburg: [[Scouting Rey de Carle]] | ||
* Tilburg: [[Scouting The Challenge]] | * Tilburg: [[Scouting The Challenge]] | ||
* Tilburg: [[Scouting Lord Baden-Powell (Tilburg)|Scouting Lord Baden-Powell]] | * Tilburg: [[Scouting Lord Baden-Powell (Tilburg)|Scouting Lord Baden-Powell]] | ||
* Udenhout: [[Scouting De Paraplu]] | * Udenhout: [[Scouting De Paraplu]] | ||
* Udenhout: [[Scouting St. Lambertus (Udenhout)]] | * Udenhout: [[Scouting St. Lambertus (Udenhout)]] | ||
=== Scouting Regio Helmond=== | === Scouting Regio Helmond === | ||
* Aarle-Rixtel: [[Scouting Aarle-Rixtel]] | * Aarle-Rixtel: [[Scouting Aarle-Rixtel]] | ||
* Asten: [[Scouting Asten]] | * Asten: [[Scouting Asten]] | ||
Regel 664: | Regel 755: | ||
* Helmond: [[Scouting Leonardus]] | * Helmond: [[Scouting Leonardus]] | ||
* Helmond: [[Scouting Rijpelberg (Helmond)|Scouting Rijpelberg]] | * Helmond: [[Scouting Rijpelberg (Helmond)|Scouting Rijpelberg]] | ||
* Lierop: [[St. Willibrordusgroep (Lierop)]] | * Lierop: [[St. Willibrordusgroep (Lierop)]] | ||
* Lieshout: [[Scouting Lieshout|Scouting Lieshout - Mariahout]] | * Lieshout: [[Scouting Lieshout|Scouting Lieshout - Mariahout]] | ||
* Mierlo: [[Scouting Mierlo]] | * Mierlo: [[Scouting Mierlo]] | ||
Regel 670: | Regel 761: | ||
* Someren: [[Scouting Someren]] | * Someren: [[Scouting Someren]] | ||
===Regio Noordoost Brabant=== | === Regio Noordoost Brabant === | ||
* Berghem: [[Scouting Berghem - P.G. Frassati]] | * Berghem: [[Scouting Berghem - P.G. Frassati]] | ||
* Boekel: [[Scouting Boekel]] | * Boekel: [[Scouting Boekel]] | ||
* Geffen: [[Scouting Geffen]] | * Geffen: [[Scouting Geffen]] | ||
* Heesch: [[Scouting Heesch]] | * Heesch: [[Scouting Heesch]] | ||
* Nistelrode: [[Scouting Mira Ceti]] | * Nistelrode: [[Scouting Mira Ceti]] | ||
* Oss: [[Dorus Rijkersgroep Oss]] (waterscouts) | * Oss: [[Dorus Rijkersgroep Oss]] (waterscouts) | ||
Regel 681: | Regel 772: | ||
* Oss: [[Titus Brandsmagroep (Oss)|Titus Brandsmagroep]] | * Oss: [[Titus Brandsmagroep (Oss)|Titus Brandsmagroep]] | ||
* Ravenstein: [[Scouting Ravenstein]] | * Ravenstein: [[Scouting Ravenstein]] | ||
* Schaijk: [[Scouting Schaijk]] | * Schaijk: [[Scouting Schaijk]] | ||
* Sint-Oedenrode: [[Scouting Rooi]] | * Sint-Oedenrode: [[Scouting Rooi]] | ||
* Uden: [[Scouting Jeanne d'Arc (Uden)|Scouting Jeanne d'Arc]] | * Uden: [[Scouting Jeanne d'Arc (Uden)|Scouting Jeanne d'Arc]] | ||
Regel 688: | Regel 779: | ||
* Volkel: [[Scouting Volkel]] | * Volkel: [[Scouting Volkel]] | ||
=== Regio West-Brabant=== | === Regio West-Brabant === | ||
* Bergen op Zoom: [[Karel Doormangroep (Bergen op Zoom)|Karel Doormangroep]] | * Bergen op Zoom: [[Karel Doormangroep (Bergen op Zoom)|Karel Doormangroep]] | ||
* Bergen op Zoom: [[Menno van Coehoorngroep]] | * Bergen op Zoom: [[Menno van Coehoorngroep]] | ||
Regel 699: | Regel 790: | ||
* Hoeven: [[Scouting Maria Goretti (Hoeven)]] | * Hoeven: [[Scouting Maria Goretti (Hoeven)]] | ||
* Hoogerheide: [[Scouting Hoogerheide]] | * Hoogerheide: [[Scouting Hoogerheide]] | ||
* Klundert: [[Jan Bautoengroep]] | * Klundert: [[Jan Bautoengroep]] | ||
* Numansdorp: [[Driestromengroep]] | * Numansdorp: [[Driestromengroep]] | ||
Regel 714: | Regel 804: | ||
* Willemstad: [[St. Scouting Willemstad]] | * Willemstad: [[St. Scouting Willemstad]] | ||
* Wouw: [[Scouting Wouw]] | * Wouw: [[Scouting Wouw]] | ||
* Zevenbergen: [[Scouting Zevenbergen]] | * Zevenbergen: [[Scouting Zevenbergen]] | ||
* Zevenbergen: [[Matthijs | * Zevenbergen: [[Waterscouting Matthijs Heldt Groep]] | ||
===Regio Zuidoost-Brabant=== | === Regio Zuidoost-Brabant === | ||
* Bergeijk: [[Sint Lambertus]] | * Bergeijk: [[Sint Lambertus]] | ||
* Bladel: [[Scouting Bladel]] | * Bladel: [[Scouting Bladel]] | ||
* Budel: [[Frere Jacques]] | * Budel: [[Frere Jacques]] | ||
* Duizel: [[Jubam]] | * Duizel: [[Jubam]] | ||
* Eersel: [[Scouting Eersel]] | * Eersel: [[Scouting Eersel]] | ||
* Heeze: [[Sint Nicasius]] | * Heeze: [[Sint Nicasius]] | ||
* Geldrop: [[Scoutinggroep Don Bosco]] | * Geldrop: [[Scoutinggroep Don Bosco]] | ||
Regel 740: | Regel 830: | ||
* Waalre: [[Scouting Aalst-Waalre]] (SAW2) | * Waalre: [[Scouting Aalst-Waalre]] (SAW2) | ||
===Regio Zuidoost Nederland (Regio ZON)=== | === Regio Zuidoost Nederland (Regio ZON) === | ||
* Boxmeer: [[Scouting Boxmeer]] | * Boxmeer: [[Scouting Boxmeer]] | ||
* Overloon: [[St. Theobaldusgroep]] | * Overloon: [[St. Theobaldusgroep]]<ref>[https://www.bhic.nl/memorix/images/search/detail/3e007b6c-45fa-11e3-b7ad-b7ec32bceb8d/media/a8aa4c62-44ec-2e88-c831-23f41bab7eb1 BHIC]</ref> | ||
* Wijchen: [[Scouting Woezik]] | * Wijchen: [[Scouting Woezik]] | ||
===Opgeheven=== | === Opgeheven === | ||
* Bavel: [[Scouting Prins Maurits (Bavel)]] | * Bavel: [[Scouting Prins Maurits (Bavel)]] | ||
* Bavel: [[Scouting Jacintha (Bavel)]] | * Bavel: [[Scouting Jacintha (Bavel)]] | ||
* Beek en Donk: [[Scouting Beek en Donk|St. Willibrordusgroep]] | |||
* Bergen op Zoom: [[Zoomgroep]] | * Bergen op Zoom: [[Zoomgroep]] | ||
* Bergen op Zoom: [[Scouting Kizito (Bergen op Zoom)|Scouting Kizito]] | * Bergen op Zoom: [[Scouting Kizito (Bergen op Zoom)|Scouting Kizito]] | ||
Regel 788: | Regel 879: | ||
* Breda: [[St. Jan de Dopergroep]] | * Breda: [[St. Jan de Dopergroep]] | ||
* Breda: [[Scouting Stephanus]] | * Breda: [[Scouting Stephanus]] | ||
* Breda: [[Agnes Baden-Powellgroep (Breda)]] | * Breda: [[Agnes Baden-Powellgroep (Breda)]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | ||
* Breda: [[Engelbert van Nassaugroep]] | * Breda: [[Engelbert van Nassaugroep]] | ||
* Breda: [[Christus Koninggroep (Breda)]] | * Breda: [[Christus Koninggroep (Breda)]] | ||
Regel 804: | Regel 895: | ||
* Den Bosch: [[Pier Giorgio Frassatigroep (Den Bosch)]] | * Den Bosch: [[Pier Giorgio Frassatigroep (Den Bosch)]] | ||
* Den Bosch: [[St. Tarcisiusgroep (Den Bosch)]] | * Den Bosch: [[St. Tarcisiusgroep (Den Bosch)]] | ||
* Den Bosch: [[André Witloxgroep]] | |||
* Den Bosch: [[Onvublaa]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Den Bosch: [[Scouting St. Jacob (Den Bosch)]] | |||
* Den Bosch: [[Genoveva van Brabantgroep]] | |||
* Eersel: [[D’n Hazlaar]] | * Eersel: [[D’n Hazlaar]] | ||
* Eindhoven: [[Scouting Stratum|Groep Een - Hopman Fens]] | * Eindhoven: [[Scouting Stratum|Groep Een - Hopman Fens]] | ||
Regel 817: | Regel 912: | ||
* Eindhoven: [[Scouting St. Joris (Eindhoven)|Scouting St. Joris]] | * Eindhoven: [[Scouting St. Joris (Eindhoven)|Scouting St. Joris]] | ||
* Eindhoven: [[Scouting Hopman Latour]] | * Eindhoven: [[Scouting Hopman Latour]] | ||
* Eindhoven: [[Zonnewijzersgroep]] | * Eindhoven: [[Zonnewijzersgroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | ||
* Eindhoven: [[De Roode Vlam (Eindhoven)]] | |||
* Eindhoven: [[Marie Adelheidgroep (Eindhoven)]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMRHCE02:163625036:mpeg21:a00173 Eindhovensch Dagblad, 10 augustus 1957]</ref> | |||
* Geldrop: [[Stella Maris Zeeverkenners]] (waterscouts) | * Geldrop: [[Stella Maris Zeeverkenners]] (waterscouts) | ||
* Gorinchem: [[Torenvalken]] | * Gorinchem: [[Torenvalken]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | ||
* Heesch: [[Scouting Heesch|Pater van de Berggroep]] | * Heesch: [[Scouting Heesch|Pater van de Berggroep]] | ||
* Heesch: [[Scouting Heesch|Pius X-groep]] | * Heesch: [[Scouting Heesch|Pius X-groep]] | ||
* Heeswijk: [[De Pontonniers]]<ref>[https://www.bhic.nl/memorix/images/search/detail/c80672a9-2cb6-bf49-38b1-e7e4052a2c60/media/bbf4a3ee-10e0-63c0-6210-d57263a4cc73 BHIC]</ref> | |||
* Helmond: [[Groep 1 (Helmond)]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002326011:00007 Weest Paraat, 1934-12]</ref> | |||
* Helmond: [[Albert Schweitzergroep (Helmond)]] | |||
* Helmond: [[André de Thayegroep (Helmond)]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002324005:00008 Weest Paraat, 1932-05]</ref> | |||
* Helmond: [[De Wulpgroep]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002336003:00040 Weest Paraat, 1938-03]</ref><ref>[https://www.vrijheid.scouting.nl Piet Fentener van Vlissingen]</ref> | |||
* Helmond: [[Jeanne d'Arcgroep (Helmond)]] | |||
* Helmond: [[Lwangagroep (Helmond)]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002334004:00032 Weest Paraat, 1936-04]</ref> | |||
* Helmond: [[St. Gregoriusgroep (Helmond)]]<ref name="automatisch aangemaakt15">[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002326008:00011 Weest Paraat, 1934-09]</ref> | |||
* Helmond: [[St. Jorisgroep (Helmond)]] | |||
* Helmond: [[St. Lambertusgroep (Helmond)]] | |||
* Helmond: [[St. Tarcisiusgroep (Helmond)]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002324010:00012 Weest Paraat, 1932-11]</ref> | |||
* Heusden [[St. Vicktor]] | * Heusden [[St. Vicktor]] | ||
* Huijbergen: [[Scouting Huijbergen]] | |||
* Klundert: [[Schellingergroep]] | |||
* Langeweg: [[St. Franciscusgroep (Langeweg)|St. Franciscusgroep]] | * Langeweg: [[St. Franciscusgroep (Langeweg)|St. Franciscusgroep]] | ||
* Langenboom: [[Scouting Langenboom]] | * Langenboom: [[Scouting Langenboom]] | ||
Regel 830: | Regel 940: | ||
* Oosterhout: [[St. Jansgroep (Oosterhout)|St. Jansgroep]] | * Oosterhout: [[St. Jansgroep (Oosterhout)|St. Jansgroep]] | ||
* Oss: [[Scouting Mgr. Jurgens]] | * Oss: [[Scouting Mgr. Jurgens]] | ||
* Oudenbosch: [[Saint Louisgroep]]<ref>[https://www.bhic.nl/memorix/images/search/detail/9c161acf-9b51-efa9-f099-0ccbc8212aae/media/0a018a73-d0e7-8641-0174-86f6630a1506 BHIC]</ref> | |||
* Rijsbergen: [[Sint Bavogroep (Rijsbergen)|St. Bavogroep]] | * Rijsbergen: [[Sint Bavogroep (Rijsbergen)|St. Bavogroep]] | ||
* Rijsbergen: [[St. Amandusgroep (Rijsbergen|St. Amandusgroep]] | * Rijsbergen: [[St. Amandusgroep (Rijsbergen|St. Amandusgroep]] | ||
Regel 849: | Regel 960: | ||
* Tilburg: [[St. Christoffel (Tilburg)|St. Christoffel]] | * Tilburg: [[St. Christoffel (Tilburg)|St. Christoffel]] | ||
* Tilburg: [[William Doyle (Tilburg)|William Doyle]] | * Tilburg: [[William Doyle (Tilburg)|William Doyle]] | ||
* Tilburg: [[Don | * Tilburg: [[Scouting Groenewoud|Don Sartogroep]] | ||
* Tilburg: [[Scouting Groenewoud|Johanna Sjougroep]] | |||
* Tilburg: [[Pastoor Vroomans II]] | * Tilburg: [[Pastoor Vroomans II]] | ||
* Tilburg: [[Dr. Mollergroep]] | * Tilburg: [[Dr. Mollergroep]] | ||
Regel 856: | Regel 968: | ||
* Tilburg: [[Scouting St. Jan Baptist]] (gefuseerd tot Scouting Esjeeka) | * Tilburg: [[Scouting St. Jan Baptist]] (gefuseerd tot Scouting Esjeeka) | ||
* Tilburg: [[Scouting St. Stanislaus Kostka]] (gefuseerd tot Scouting Esjeeka) | * Tilburg: [[Scouting St. Stanislaus Kostka]] (gefuseerd tot Scouting Esjeeka) | ||
* Tilburg: [[Mgr. Zwijsengroep]] | * Tilburg: [[Mgr. Zwijsengroep]] | ||
* Tilburg: [[Miguel Progroep (Tilburg)|Miguel Progroep]] | * Tilburg: [[Miguel Progroep (Tilburg)|Miguel Progroep]] | ||
Regel 864: | Regel 975: | ||
* Tilburg: [[Petrus Canisiusgroep (Tilburg)|Petrus Canisiusgroep]] | * Tilburg: [[Petrus Canisiusgroep (Tilburg)|Petrus Canisiusgroep]] | ||
* Tilburg: [[St. Jorisgroep (Tilburg)]] | * Tilburg: [[St. Jorisgroep (Tilburg)]] | ||
* Tilburg: [[Scouting Pieter de Jong]] | |||
* Tilburg: [[Scouting Pieter Jong | |||
* Tilburg: [[Egidiushorde]] | * Tilburg: [[Egidiushorde]] | ||
* Tilburg: [[Paula Geertsgroep]] | * Tilburg: [[Paula Geertsgroep]] | ||
* Uden: [[Scouting Icarus]] (Opgeheven "Luchtverkenners Groep Icarus" (Luchtscouts)) | * Uden: [[Scouting Icarus]] (Opgeheven "Luchtverkenners Groep Icarus" (Luchtscouts)) | ||
* Uden: [[Scouting Gabriël]] (Gefuseerd tot "Luchtverkenners Groep Icarus") | * Uden: [[Scouting Gabriël]] (Gefuseerd tot "Luchtverkenners Groep Icarus") | ||
Regel 881: | Regel 985: | ||
* Uden: [[Scouting Icarus]] | * Uden: [[Scouting Icarus]] | ||
* Uden: [[Fiorettigroep]] | * Uden: [[Fiorettigroep]] | ||
* Vlijmen: [[St. Jansgroep]] | * Vlijmen: [[St. Jansgroep]] | ||
* Vorstenbosch: [[Scouting Vorstenbosch]] | * Vorstenbosch: [[Scouting Vorstenbosch]] | ||
* Vught: [[Deken Van Oppengroep]]<ref>[https://www.bhic.nl/memorix/images/search/detail/530d9a84-c9ce-469b-12f9-540872556082/media/e60b06ab-4ac1-651c-8b7c-1d889498579b BHIC]</ref> | |||
* Vught: [[St.Agnesgroep (Vught)]]<ref>[https://www.bhic.nl/memorix/images/search/detail/94d9bcb1-3d42-74bd-2ab5-e24a184a76fc/media/a61e3155-9e88-9a77-7d73-002843a0ce0d BHIC]</ref> | |||
* Waalre: [[Scouting Anton Coolen]] (in 1996 gefuseerd tot Scouting Aalst-Waalre) | * Waalre: [[Scouting Anton Coolen]] (in 1996 gefuseerd tot Scouting Aalst-Waalre) | ||
* Waalre: [[St. Tarcisius (Waalre)|St. Tarcisius]] (in 1996 gefuseerd tot Scouting Aalst-Waalre) | * Waalre: [[St. Tarcisius (Waalre)|St. Tarcisius]] (in 1996 gefuseerd tot Scouting Aalst-Waalre) | ||
* Waalwijk: [[ | * Waalwijk: [[Emmagroep (Waalwijk)]] | ||
* Zevenbergen: [[St. Christoffelgroep (Zevenbergen|St. Christoffelgroep]]<ref>[https://heemkundezevenbergen.nl/dist_v1.10_rc2_algemeen/index.html?diw-id=brabantcloud_enb-112-beeldmateriaal_enb-112.beeldmateriaal-957193e3-f3a9-6e4d-97ff-9f7390c41e86-0ae6114e-155d-f207-daf9-dbb669e76bbf Heemkunde Zevenbergen]</ref> | |||
==Noord-Holland== | == Noord-Holland == | ||
===Scouting Regio Noord-Holland Noord=== | === Scouting Regio Noord-Holland Noord === | ||
* Akersloot: [[Jacobusgroep]] | * Akersloot: [[Jacobusgroep]] | ||
* Alkmaar: [[Scoutinggroep Graaf Daron]] | * Alkmaar: [[Scoutinggroep Graaf Daron]] | ||
Regel 924: | Regel 1.030: | ||
* Wognum: [[Pius X]] | * Wognum: [[Pius X]] | ||
===Regio Noord-Holland Midden=== | === Regio Noord-Holland Midden === | ||
* Assendelft: [[Scouting Assendelft]] | * Assendelft: [[Scouting Assendelft]] | ||
* Beverwijk: [[Die Wijcker Duinjaghers]] | * Beverwijk: [[Die Wijcker Duinjaghers]] | ||
Regel 930: | Regel 1.036: | ||
* Beverwijk: [[Mees Toxopeus]] | * Beverwijk: [[Mees Toxopeus]] | ||
* Beverwijk: [[M'Hlala Panzi]] | * Beverwijk: [[M'Hlala Panzi]] | ||
* Beverwijk: [[Scouting Admiraal Van Kinsbergen]] | * Beverwijk: [[Scouting Admiraal Van Kinsbergen]] | ||
* Castricum: [[Scouting JL Die Bogeheimers]] | * Castricum: [[Scouting JL Die Bogeheimers]] | ||
* Heemskerk: [[Adelbertusgroep]] | * Heemskerk: [[Adelbertusgroep]] | ||
* Heemskerk: [[Graaf Floris V]] | * Heemskerk: [[Graaf Floris V]] | ||
* Heemskerk: [[Elfregi Helen Keller]] | * Heemskerk: [[Elfregi Helen Keller]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | ||
* IJmuiden: [[de IJmondtrekkers]] | * IJmuiden: [[de IJmondtrekkers]] | ||
* Koog aan de Zaan: [[Scouting Koog-Zaandijk]] | * Koog aan de Zaan: [[Scouting Koog-Zaandijk]] | ||
Regel 944: | Regel 1.050: | ||
* Zaandam: [[Scouting Elfregi Zaanstreek]] | * Zaandam: [[Scouting Elfregi Zaanstreek]] | ||
===Regio Amsterdam Amstelland=== | === Regio Amsterdam Amstelland === | ||
* Aalsmeer: [[Scouting Tiflo Aalsmeer]] | * Aalsmeer: [[Scouting Tiflo Aalsmeer]] | ||
* Aalsmeer: [[WIOL & Willem Barendsz]] | * Aalsmeer: [[WIOL & Willem Barendsz]] | ||
Regel 966: | Regel 1.072: | ||
* Amsterdam: [[Wartburggroep]] | * Amsterdam: [[Wartburggroep]] | ||
* Amsterdam: [[Majoor Bosshardt groep]] | * Amsterdam: [[Majoor Bosshardt groep]] | ||
* Badhoevedorp: [[ | * Badhoevedorp: [[Scouting Terraqua]] | ||
* De Kwakel: [[St. Joannesgroep]] | |||
* De Kwakel: [[St. | |||
* Diemen: [[Scouting Diemen I]] | * Diemen: [[Scouting Diemen I]] | ||
* Hoofddorp: [[St. Maartengroep]] | * Hoofddorp: [[St. Maartengroep]] | ||
Regel 976: | Regel 1.081: | ||
* Uithoorn: [[Admiralengroep]] | * Uithoorn: [[Admiralengroep]] | ||
===Regio het Gooi=== | === Regio het Gooi === | ||
* Blaricum: [[Tymen de Sayer]] | * Blaricum: [[Tymen de Sayer]] | ||
* Bunschoten-Spakenburg: [[Scouting De Eempad]] | * Bunschoten-Spakenburg: [[Scouting De Eempad]] | ||
Regel 998: | Regel 1.103: | ||
* Naarden: [[Scouting Flevo (Huizen)]] | * Naarden: [[Scouting Flevo (Huizen)]] | ||
===Regio Haarlem=== | === Regio Haarlem === | ||
* Bloemendaal: [[Scouting Bos en Duin]] | * Bloemendaal: [[Scouting Bos en Duin]] | ||
* Bloemendaal: [[Scouting Elswout]] | * Bloemendaal: [[Scouting Elswout]] | ||
* Haarlem: [[Prins Willem]] | * Haarlem: [[Prins Willem]] | ||
* Haarlem: [[Vliegende Pijl]] | * Haarlem: [[De Vliegende Pijl]] | ||
* Haarlem: [[Doortje | * Haarlem: [[Scouting Dorus en Doortje Rijkersgroep]] | ||
* Haarlem: [[Hildebrand]] | * Haarlem: [[Scouting Hildebrand]] | ||
* Haarlem: [[Scouting Menno Simonsz]] | * Haarlem: [[Scouting Menno Simonsz]] | ||
* Haarlem: [[Marco Polo]] | * Haarlem: [[Marco Polo Waterscouts (Haarlem)]] | ||
* Haarlem: [[Kon Tiki]] | * Haarlem: [[Scouting Kon-Tiki (Haarlem)]] | ||
* Haarlem: [[Kameleon Kinheim]] | * Haarlem: [[Kameleon Kinheim]] | ||
* Haarlem: [[Brigitta]] | * Haarlem: [[Scouting Brigitta (Haarlem)]] | ||
* Haarlem: [[ | * Haarlem: [[BIM-bakennessergroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | ||
* Heemstede: [[Graaf Bernadotte]] | * Heemstede: [[Graaf Bernadotte]] | ||
* Heemstede: [[Wabo]] | * Heemstede: [[Wabo]] | ||
Regel 1.019: | Regel 1.124: | ||
* Overveen: [[Camerons-Duinzwervers]] | * Overveen: [[Camerons-Duinzwervers]] | ||
* Santpoort-Zuid: [[St. Radboudgroep (Santpoort)|St. Radboudgroep]] | * Santpoort-Zuid: [[St. Radboudgroep (Santpoort)|St. Radboudgroep]] | ||
* Velsen Zuid: [[Michiel Adriaenszn de Ruyter]] | * Velsen-Zuid: [[Michiel Adriaenszn de Ruyter (Velsen-Zuid)]] | ||
* Zandvoort: [[Stella Maris - St. Willibrordus]] | * Zandvoort: [[Stella Maris - St. Willibrordus]] | ||
* Zandvoort: [[The Buffalo's]] | * Zandvoort: [[The Buffalo's]] | ||
* Zwanenburg: [[Rijnlandgroep]] | * Zwanenburg: [[Rijnlandgroep]] | ||
===Opgeheven=== | === Opgeheven === | ||
* Alkmaar: [[Scouting Sint Laurentius (Alkmaar)|Kaasdragers]] | * Alkmaar: [[Scouting Sint Laurentius (Alkmaar)|Kaasdragers]] | ||
* Alkmaar: [[De Kaninefaten (Alkmaar)|De Kaninefaten]] | * Alkmaar: [[De Kaninefaten (Alkmaar)|De Kaninefaten]] | ||
Regel 1.040: | Regel 1.145: | ||
* Alkmaar: [[Victoriegroep]] | * Alkmaar: [[Victoriegroep]] | ||
* Alkmaar: [[Pius X-groep (Alkmaar)|Pius X-groep]] | * Alkmaar: [[Pius X-groep (Alkmaar)|Pius X-groep]] | ||
* Amsterdam:[[Florence Nightingalegroep (Amsterdam)|Florence Nightingalegroep]] | * Amsterdam: [[Betodigroep]] | ||
* Amsterdam: [[Pro Regegroep]]<ref | * Amsterdam: [[C. Mumfordgroep]] | ||
* Amsterdam: [[Goodwillgroep]] | |||
* Amsterdam: [[Halarengroep]] | |||
* Amsterdam: [[Irenegroep (Amsterdam)]] | |||
* Amsterdam: [[Maorigroep]] | |||
* Amsterdam: [[Olymposgroep]] | |||
* Amsterdam: [[Prinses Christinagroep (Amsterdam)]] | |||
* Amsterdam: [[Reedigroep]] | |||
* Amsterdam: [[Vaste Burchtgroep]] | |||
* Amsterdam: [[Veentrappers (Amsterdam)]] | |||
* Amsterdam: [[Walravengroep]] | |||
* Amsterdam: [[Winston Churchillgroep (Amsterdam)]] | |||
* Amsterdam: [[Montgomerygroep (Amsterdam)]] | |||
* Amsterdam: [[Florence Nightingalegroep (Amsterdam)|Florence Nightingalegroep]] | |||
* Amsterdam: [[Pro Regegroep]]<ref name="automatisch aangemaakt4" /> | |||
* Amsterdam: [[Jan Roothaangroep (Amsterdam)]] | * Amsterdam: [[Jan Roothaangroep (Amsterdam)]] | ||
* Amsterdam: [[Scouting Marsband]] | * Amsterdam: [[Scouting Marsband]] | ||
Regel 1.049: | Regel 1.168: | ||
* Amsterdam: [[Echnatongroep]] | * Amsterdam: [[Echnatongroep]] | ||
* Amsterdam: [[Mytylgroep]] | * Amsterdam: [[Mytylgroep]] | ||
* Amsterdam: [[Oranjegroep (Amsterdam)]] | |||
* Amsterdam: [[Oranje-Vredesgroep]] | * Amsterdam: [[Oranje-Vredesgroep]] | ||
* Amsterdam: [[Impeesa groep 19]] | * Amsterdam: [[Impeesa groep 19]] | ||
Regel 1.062: | Regel 1.182: | ||
* Amsterdam: [[Kagawa Toyohiko]] | * Amsterdam: [[Kagawa Toyohiko]] | ||
* Amsterdam: [[Fr. D. Rooseveltgroep 54]] | * Amsterdam: [[Fr. D. Rooseveltgroep 54]] | ||
* Amsterdam: [[St. Clara]] | * Amsterdam: [[St. Clara]] | ||
* Amsterdam: [[Ludwig Nommensen]] | * Amsterdam: [[Ludwig Nommensen]] | ||
Regel 1.079: | Regel 1.198: | ||
* Amsterdam: [[Impeesa groep 19]] | * Amsterdam: [[Impeesa groep 19]] | ||
* Amsterdam: [[Menodgroep]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002762002:00015 De Schalmei, 1947-01]</ref> | * Amsterdam: [[Menodgroep]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002762002:00015 De Schalmei, 1947-01]</ref> | ||
* Amsterdam: [[Maarten Luthergroep]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn= | * Amsterdam: [[Maarten Luthergroep]]<ref name="automatisch aangemaakt4" /> | ||
* Amsterdam: [[Nen de Guignegroep]] | |||
* Amsterdam: [[St. Adelbertusgroep (Amsterdam)]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=ddd:011201061:mpeg21:a0027 De Tijd, 22 maart 1948]</ref> | |||
* Amsterdam: [[St. Josephgroep (Amsterdam)]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB04:000198702:mpeg21:a0070 De Maasbode, 21 juni 1931]</ref> | |||
* Amsterdam: [[St. Michaelgroep (Amsterdam)]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB04:000198702:mpeg21:a0070 De Maasbode, 21 juni 1931]</ref> | |||
* Amsterdam: [[St. Jorisgroep (Amsterdam)]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB04:000198702:mpeg21:a0070 De Maasbode, 21 juni 1931]</ref> | |||
* Amsterdam: [[St. Willibrordgroep (Amsterdam)]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB04:000198702:mpeg21:a0070 De Maasbode, 21 juni 1931]</ref> | |||
* Amstelveen: [[District Amsterdam-Zuid]] | * Amstelveen: [[District Amsterdam-Zuid]] | ||
* Amstelveen: [[Amestellagroep]] | * Amstelveen: [[Amestellagroep]] | ||
Regel 1.086: | Regel 1.211: | ||
* Amstelveen: [[Heimansgroep]] | * Amstelveen: [[Heimansgroep]] | ||
* Amstelveen: [[Margarita]] | * Amstelveen: [[Margarita]] | ||
* Amstelveen: [[Vernum | * Amstelveen: [[Vernum]] naar: 190810 [[Jac.P. Thijsse]] | ||
* Amstelveen: [[District Amstelland]] | * Amstelveen: [[District Amstelland]] | ||
* Beverwijk: [[André de Thaye (Beverwijk)]] | * Badhoevedorp: [[Scouting Lady Baden-Powell (Badhoevedorp)]] | ||
* Badhoevedorp: [[Scouting Leeghwater]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Bergen: [[Devaghetgroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Bergen: [[Duintrappersgroep]] | |||
* Beverwijk: [[André de Thaye (Beverwijk)]] | |||
* Beverwijk: [[De Banjaert]] | * Beverwijk: [[De Banjaert]] | ||
* Bloemendaal: [[Capreragroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Bloemendaal: [[Harlugroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Bussum: [[Scouting Himalaya]] | * Bussum: [[Scouting Himalaya]] | ||
* Bussum: [[Arrowegroep]] | * Bussum: [[Arrowegroep]] | ||
* Bussum: [[Victorygroep]] | |||
* Bussum: [[Todraas]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Castricum: [[Julliette Lowgroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Den Helder: [[I.N.K.A.]] | * Den Helder: [[I.N.K.A.]] | ||
* Den Helder: [[Prinses Wilhelmina]] | * Den Helder: [[Prinses Wilhelmina]] | ||
* Haarlem: [[de Brug]] | * Den Helder: [[Rainierogroep I]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | ||
* Haarlem: [[ | * Den Helder: [[Rainierogroep II]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | ||
* Egmond-Binnen: [[St. Adelbertusgroep (Egmond-Binnen)]] | |||
* Egmond-Binnen: [[St. Odagroep (Egmond-Binnen)]] | |||
* Haarlem: [[1ste Groep (Haarlem)]] | |||
* Haarlem: [[2de Groep (Haarlem)]] | |||
* Haarlem: [[3de Groep (Haarlem)]] | |||
* Haarlem: [[4de Groep (Haarlem)]] | |||
* Haarlem: [[5de Groep (CJMV) (Haarlem)]] | |||
* Haarlem: [[6de Groep (CJMV) (Haarlem)]] | |||
* Haarlem: [[7de Groep (CJMV) (Haarlem)]] | |||
* Haarlem: [[8ste Groep (CJMV) (Haarlem)]] | |||
* Haarlem: [[9de Groep (CJMV) (Haarlem)]] | |||
* Haarlem: [[10de Groep (CJMV) (Haarlem)]] | |||
* Haarlem: [[11de Groep (Haarlem)]] | |||
* Haarlem: [[12de Groep (CJMV) (Haarlem)]] | |||
* Haarlem: [[13de Groep (CJMV) (Haarlem)]] | |||
* Haarlem: [[14de Groep (NCVP) (Haarlem)]] | |||
* Haarlem: [[15de Groep (Haarlem)]] | |||
* Haarlem: [[André de Thayegroep (Haarlem)]] | |||
* Haarlem: [[Bakennessegroep]] | |||
* Haarlem: [[B.I.M.]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Haarlem: [[Brederodegroep]] | |||
* Haarlem: [[Cruquiusgroep]] | |||
* Haarlem: [[De Brug]] | |||
* Haarlem: [[De Camerons]] | |||
* Haarlem: [[De Grijze Driehoek]] | |||
* Haarlem: [[Dr. Nolensgroep]] | |||
* Haarlem: [[Driekoningengroep (Haarlem)]] | |||
* Haarlem: [[Elfregi (Haarlem)]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Haarlem: [[Elswoutgroep]] | |||
* Haarlem: [[Heemstedegroep]] | |||
* Haarlem: [[Heemsteedse Trekkersgroep]] | |||
* Haarlem: [[Het Geuzenvendel]] | |||
* Haarlem: [[Kameleongroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Haarlem: [[Kameleon Kinheim|Kinheim Zwervers]] | |||
* Haarlem: [[K.S. Hasselaargroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Haarlem: [[Kennemer Padvinders]]<ref>[https://hdl.handle.net/21.12102/EF4F9678FB8E11DF9E4D523BC2E286E2 Noordhollands Archief]</ref><ref>[https://hdl.handle.net/21.12102/4E1F8848FB8F11DF9E4D523BC2E286E2 Noordhollands Archief]</ref> | |||
* Haarlem: [[Kortenaergroep (Haarlem)]] (opgegaan in de Anthony Fokkergroep (Heemstede) in voorjaar 1959) | |||
* Haarlem: [[Kromhout]] | * Haarlem: [[Kromhout]] | ||
* Haarlem: [[ | * Haarlem: [[Luther Warrengroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | ||
* Haarlem: [[St. | * Haarlem: [[Paschalis Baylongroep]] | ||
* Haarlem: [[ | * Haarlem: [[Pieter Hasselaargroep]] | ||
* Haarlem: [[ | * Haarlem: [[Pieter Maritzgroep (Haarlem)]] | ||
* Haarlem: [[Rijnlandgroep (Haarlem)]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Haarlem: [[Roelantgroep (Haarlem)]] | |||
* Haarlem: [[Scouting Dorus en Doortje Rijkersgroep|Rosa de Limagroep]] | |||
* Haarlem: [[Spaarnegroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Haarlem: [[St. Adalbertgroep (Haarlem)]] | |||
* Haarlem: [[St. Augustinusgroep (Haarlem)]] | |||
* Haarlem: [[St. Bavogroep (Haarlem)]] | |||
* Haarlem: [[St. Bernadettegroep (Haarlem)]] | |||
* Haarlem: [[St. Bernardusgroep (Haarlem)]]<ref name="automatisch aangemaakt5">[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002326002:00008 Weest Paraat, 1934-02]</ref> | |||
* Haarlem: [[St. Christoforusgroep (Haarlem)]] | |||
* Haarlem: [[St. Christoforusgroep II (Haarlem)]] | |||
* Haarlem: [[St. Franciscusgroep (Haarlem)]] | |||
* Haarlem: [[St. Hubertusgroep (Haarlem)]] | |||
* Haarlem: [[St. Hubertusgroep II (Haarlem)]] | |||
* Haarlem: [[St. Jacobusgroep (Haarlem)]] | |||
* Haarlem: [[St. Jozefgroep (Haarlem)]] | |||
* Haarlem: [[St. Norbertusgroep (Haarlem)]] | |||
* Haarlem: [[St. Paulusgroep (Haarlem)]] | |||
* Haarlem: [[St. Stanislausgroep (Haarlem)]] | |||
* Haarlem: [[Scouting Dorus en Doortje Rijkersgroep|St. Tarcisiusgroep (Haarlem)]] | |||
* Haarlem: [[St. Timotheusgroep (Haarlem)]] | |||
* Haarlem: [[Tweede Haarlemse Groep]] | |||
* Haarlem: [[De Vliegende Pijl (7de Groep CJMV)]] | |||
* Haarlem: [[Witte van Haamstedegroep (Haarlem)]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Haarlem: [[Wiwihegogroep]] | * Haarlem: [[Wiwihegogroep]] | ||
* Haarlem: [[Yoaligroep]] | |||
* Heemskerk: [[Heemskerkse Trekkers]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002394003:00008 De Verkenner, 1950-03]</ref> | |||
* Heemstede: [[Anthony Fokkergroep (Heemstede)|Anthony Fokkergroep]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB27:017783086:mpeg21:a00204 Nieuw Utrechtsch Dagblad, 12 april 1954]</ref> | * Heemstede: [[Anthony Fokkergroep (Heemstede)|Anthony Fokkergroep]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB27:017783086:mpeg21:a00204 Nieuw Utrechtsch Dagblad, 12 april 1954]</ref> | ||
* Heiloo: [[Wahekapa]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Hem/Venhuizen: [[St. Lidwina]] | * Hem/Venhuizen: [[St. Lidwina]] | ||
* Hilversum: [[Abraham Lincoln (Hilversum)]] | |||
* Hilversum: [[Anne Frank (Hilversum)]] | |||
* Hilversum: [[Beukenwoudgroep]] | |||
* Hilversum: [[Biallik]] | |||
* Hilversum: [[Celliers]] | |||
* Hilversum: [[Charles de Foucauld (Hilversum)]] | |||
* Hilversum: [[Dag Hammarskjöldgroep (Hilversum)]] | |||
* Hilversum: [[Danny Kayegroep (Hilversum)]] | |||
* Hilversum: [[De Meeko's]] | |||
* Hilversum: [[Die Gooische Treckers]] | |||
* Hilversum: [[Father Westerwoutgroep Hilversum)]] | |||
* Hilversum: [[Fröken Parmgroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Hilversum: [[Generaal Winkelman (Hilversum)]] | |||
* Hilversum: [[Gooische Zwervers (Hilversum)]] | |||
* Hilversum: [[Heidepark ten Boom]] | |||
* Hilversum: [[Hilversumse Zwervers]] | |||
* Hilversum: [[M’hlala Panzi (Hilversum)]] | |||
* Hilversum: [[Jan van Hoof (Hilversum)]] | |||
* Hilversum: [[Jeanne d'Arc (Hilversum)]] | |||
* Hilversum: [[Juliana de Falconierigroep]] | |||
* Hilversum: [[Karel Doorman (Hilversum)]] | |||
* Hilversum: [[Kiowa]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Hilversum: [[Kirje Yama Muro]] | |||
* Hilversum: [[Klimopgroep (Hilversum)]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Hilversum: [[Ludgerus (Hilversum)]] | |||
* Hilversum: [[Maria Adelheid (Hilversum)]] | |||
* Hilversum: [[Naerdinclant]] | |||
* Hilversum: [[Nellie van der Kolgroep]] | |||
* Hilversum: [[Pater Damiaan (Hilversum)]] | |||
* Hilversum: [[Paul Krüger (Hilversum)]] | |||
* Hilversum: [[Peddelaars]] | |||
* Hilversum: [[Pieter Maritsgroep (Hilversum)]] | |||
* Hilversum: [[Rudyard Kipling (Hilversum)]] | |||
* Hilversum: [[St. Franciscus (Hilversum)]] | |||
* Hilversum: [[St. Irmin (Hilversum)]] | |||
* Hilversum: [[St. Michaël (Hilversum)]] | |||
* Hilversum: [[St. Petrus (Hilversum)]] | |||
* Hilversum: [[St. Radboud (Hilversum)]] | |||
* Hilversum: [[St. Tarcisius (Hilversum)]] | |||
* Hilversum: [[Ten Boomgroep]] | |||
* Hilversum: [[Wawowe]] | |||
* Hoofddorp: [[Dik Trom]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Hoorn: [[Eenhoorngroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Huizen: [[Wilikuna]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Koog-Zaandijk: [[H.B. Stowegroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Kortenhoef: [[Dag Hammarskjöldgroep (Kortenhoef)|Dag Hammarskjöldgroep]] | * Kortenhoef: [[Dag Hammarskjöldgroep (Kortenhoef)|Dag Hammarskjöldgroep]] | ||
* Kortenhoef: [[St. Michaëlgroep (Kortenhoef)|St. Michaëlgroep]] | * Kortenhoef: [[St. Michaëlgroep (Kortenhoef)|St. Michaëlgroep]] | ||
* Krommenie: [[Bestevaer]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Landsmeer: [[Veentrappersgroep]] | |||
* Langedijk: [[Scouting Langedijk]] | * Langedijk: [[Scouting Langedijk]] | ||
* Laren: [[Raboes Versteeggroep]] | |||
* Monnickendam: [[Joseph Wolff]] | * Monnickendam: [[Joseph Wolff]] | ||
* Muiden: [[Scouting Himalaya]] | * Muiden: [[Scouting Himalaya]] | ||
* Uitgeest: [[Thor Heyerdahl]] | * Uitgeest: [[Thor Heyerdahl]] | ||
* Velserbroek: [[Scouting Velserbroek]] | * Velserbroek: [[Scouting Velserbroek]] | ||
* Zaandam: [[Luminegroep]]<ref | * Zaandam: [[Luminegroep]]<ref name="automatisch aangemaakt4" /> | ||
* Zwaag: [[Scouting Discovery]] | * Zwaag: [[Scouting Discovery]] | ||
==Overijssel== | == Overijssel == | ||
===Regio Twenteland=== | === Regio Twenteland === | ||
* Almelo: [[Luctor et Emergo - de Blauwe Reigers Twente]] | * Almelo: [[Luctor et Emergo - de Blauwe Reigers Twente]] | ||
* Almelo: [[Homenetmen]] | * Almelo: [[Homenetmen]] | ||
Regel 1.141: | Regel 1.387: | ||
* Hengelo: [['t Saksisch Ros]] | * Hengelo: [['t Saksisch Ros]] | ||
* Hengelo: [[Sint Georges Scouting]] | * Hengelo: [[Sint Georges Scouting]] | ||
* Rijssen: [[Scouting Oosterhof-Niej Begin]] | * Rijssen: [[Scouting Oosterhof-Niej Begin]] | ||
* Vriezenveen: [[Scouting Admiraal Kruys]] | * Vriezenveen: [[Scouting Admiraal Kruys]] | ||
===Regio Rondom de IJssel=== | === Regio Rondom de IJssel === | ||
* Bathmen: [[Scouting James Lovell]] | * Bathmen: [[Scouting James Lovell]] | ||
* Deventer: [[Scouting Westenenk]] | |||
* Deventer: [[Scouting Titus Brandsma (Deventer)]] | |||
* Diepenveen: [[Scoutinggroep President Steyn]] | |||
* Heeten: [[Scouting Achille Ratti]] | |||
* Holten: [[BE St. Joris Overijssel]] | * Holten: [[BE St. Joris Overijssel]] | ||
* Olst: [[Scouting Kornet van Limburg Stirum]] | |||
* Raalte: [[Scouting Miguel Pro]] | * Raalte: [[Scouting Miguel Pro]] | ||
* Schalkhaar: [[Scoutinggroep LOAAH Deventer]] | |||
* Schalkhaar: [[Dr. Ariëns-Buettegroep]] | |||
* Zutphen: [[Nautilus Zutphen]] | |||
===Regio Overijsselse Vechtstreek=== | === Regio Overijsselse Vechtstreek === | ||
* Dalfsen: [[D'Alflandgroep]] | * Dalfsen: [[D'Alflandgroep]] | ||
* Dedemsvaart: [[Scouting Dedemsvaart]] | * Dedemsvaart: [[Scouting Dedemsvaart]] | ||
Regel 1.157: | Regel 1.410: | ||
* Hasselt: [[Scouting de Veste]] | * Hasselt: [[Scouting de Veste]] | ||
* Hattem: [[Voermangroep]] | * Hattem: [[Voermangroep]] | ||
* Hattem: [[Wijnaendts Franckengroep]] | * Hattem: [[Wijnaendts Franckengroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | ||
* Heino: [[Rozendaelgroep Scouting Heino]] | * Heino: [[Rozendaelgroep Scouting Heino]] | ||
* Kampen: [[Henk Bruntgroep]] | * Kampen: [[Henk Bruntgroep]] | ||
Regel 1.175: | Regel 1.428: | ||
* Zwolle: [[Zwolsche Zeeverkenners]] | * Zwolle: [[Zwolsche Zeeverkenners]] | ||
===Regio Essnlaand=== | === Regio Essnlaand === | ||
* Denekamp: [[Scouting Margaretha Sinclair (Denekamp)|Scouting Margaretha Sinclair]] | * Denekamp: [[Scouting Margaretha Sinclair (Denekamp)|Scouting Margaretha Sinclair]] | ||
* Enschede: [[Scouting 't Volbert]] | * Enschede: [[Scouting 't Volbert]] | ||
* Enschede: [[Scouting Euregio Glanerbrug]] | * Enschede: [[Scouting Euregio Glanerbrug]] | ||
* Enschede: [[Scouting 't Geuzennest]] | * Enschede: [[Scouting 't Geuzennest]] | ||
Regel 1.192: | Regel 1.443: | ||
* Vasse: [[Kameleongroep]] | * Vasse: [[Kameleongroep]] | ||
===Opgeheven=== | === Opgeheven === | ||
* Almelo: [[H.J.B. Boemerang]] | * Almelo: [[H.J.B. Boemerang]] | ||
* Almelo: [[De Tubanten]] | * Almelo: [[De Tubanten]] | ||
Regel 1.198: | Regel 1.449: | ||
* Almelo: [[Gemmagroep]] | * Almelo: [[Gemmagroep]] | ||
* Almelo: [[AJV-scouting Twente]] | * Almelo: [[AJV-scouting Twente]] | ||
* Dedemsvaart: [[Judith van Marlegroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Enschede: [[Albert Schweitzergroep (Enschede)|Albert Schweitzergroep]] | |||
* Enschede: [[André de Thayegroep (Enschede)|André de Thayegroep]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002323003:00004 Weest Paraat, 1931-02]</ref> | |||
* Enschede: [[Anne Frankgroep (Enschede)|Anne Frankgroep]] | |||
* Enschede: [[Charles de Foucauldgroep (Enschede)|Charles de Foucauldgroep]] | |||
* Enschede: [[Don Boscogroep (Enschede)|Don Boscogroep]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002324007:00007 Weest Paraat]</ref> | |||
* Enschede: [[Groep 1 (Enschede)]]<ref name="automatisch aangemaakt10">[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002323008:00004 Weest Paraat, 1931-07]</ref> | |||
* Enschede: [[Groep 2 CJMV (Enschede)]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002323006:00005 Weest Paraat, 1931-05]</ref> | |||
* Enschede: [[Groep 3 (Enschede)]]<ref name="automatisch aangemaakt10" /> | |||
* Enschede: [[Guido de Fontgallandgroep (Enschede)|Guido de Fontgallandgroep]]<ref name="automatisch aangemaakt11">[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002326004:00009 Weest Paraat, 1934-04]</ref> | |||
* Enschede: [[Jeanne d'Arcgroep]] | |||
* Enschede: [[John F. Kennedygroep (Enschede)|John F. Kennedygroep]] | |||
* Enschede: [[John F. Kennedy/Anne Frank]] | |||
* Enschede: [[Joshua van Himesgroep]] | |||
* Enschede: [[Pius XI-groep (Enschede)]]<ref name="automatisch aangemaakt12">[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002323009:00007 Weest Paraat, 1931-09]</ref> | |||
* Enschede: [[Samedo]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Enschede: [[Scouting Emisario]] | |||
* Enschede: [[Scouting Mgr. Ariënsgroep]]<ref name="automatisch aangemaakt12" /> | |||
* Enschede: [[St. Franciscusgroep (Enschede)|St. Franciscusgroep]]<ref name="automatisch aangemaakt11" /> | |||
* Enschede: [[St. Henricusgroep]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002336006:00039 Weest Paraat, 1938-06]</ref> | |||
* Enschede: [[St. Koenraadgroep]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002336005:00046 Weest Paraat, 1938-05]</ref> | |||
* Enschede: [[St. Willibrordgroep (Enschede)|St. Willibrordgroep]] | |||
* Enschede: [[Tip 1]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Enschede: [[William Doylegroep (Enschede)|Willian Doylegroep]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002336005:00048 Weest Paraat, 1938-05]</ref> | |||
* Goor: [[Scouting Stoevelaargroep|De Coppel]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Goor: [[Scouting Stoevelaargroep|St. Tarcisiusgroep (Goor)]] | |||
* Goor: [[Scouting Stoevelaargroep|Margaretha Maria Alacoquegroepl]] | |||
* Haaksbergen: [[1e groep NPG]] | * Haaksbergen: [[1e groep NPG]] | ||
* Hardenberg: [[Oostloorngroep]]<ref>[ | * Hardenberg: [[Oostloorngroep]]<ref name="automatisch aangemaakt4" /> | ||
* Hellendoorn: [[Mrs. Helen Osborne Storrow Groep NPG]] | |||
* Hengelo: [[De Bataven]] (gefuseerd met Ludger-ursula groep tot Bataven Ludger) | * Hengelo: [[De Bataven]] (gefuseerd met Ludger-ursula groep tot Bataven Ludger) | ||
* Hengelo: [[Ludger-ursula groep]] (gefuseerd met De Bataven tot Bataven Ludger) | * Hengelo: [[Ludger-ursula groep]] (gefuseerd met De Bataven tot Bataven Ludger) | ||
* Hengelo: [[Look Widegroep (Hengelo)]]<ref>[ | * Hengelo: [[Look Widegroep (Hengelo)]]<ref name="automatisch aangemaakt4" /> | ||
* Hengelo: [[BIMM-groep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Hengelo: [[Ait Vedan]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Hengelo: [[Heraldagroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Holten: [[Waardenboschgroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Holten: [[Waardenborghgroep]] | |||
* Holten: [[Scouting de Korhoenders]] | |||
* Oldenzaal: [[St. Agnesgroep (Oldenzaal)]] | * Oldenzaal: [[St. Agnesgroep (Oldenzaal)]] | ||
* Ommen: [[Alvogroep]] | * Ommen: [[Alvogroep]] | ||
* Rijssen: [[Scouting Oosterhof]] | |||
* Rijssen: [[Scouting Niej Begin]] | |||
* Ruurlo: [[Van Heeckeren van Kell]] | * Ruurlo: [[Van Heeckeren van Kell]] | ||
* Vilsteren: [[St. Lodewijkgroep]] | * Vilsteren: [[St. Lodewijkgroep]] | ||
* Wierden: [[Scouting Lancker]] | * Wierden: [[Scouting Lancker]] | ||
* Zwolle: [[Prins van Wijngaardengroep]]<ref | * Zwolle: [[Prins van Wijngaardengroep]]<ref name="automatisch aangemaakt4" /> | ||
==Utrecht== | == Utrecht == | ||
===Regio Utrechtse Heuvelrug=== | === Regio Utrechtse Heuvelrug === | ||
* Amerongen-Leersum: [[Scouting Zuylensteyn]] | * Amerongen-Leersum: [[Scouting Zuylensteyn]] | ||
Regel 1.235: | Regel 1.522: | ||
* Maartensdijk: [[Scouting Agger Martini]] | * Maartensdijk: [[Scouting Agger Martini]] | ||
* Odijk: [[Scouting Katimavik]] | * Odijk: [[Scouting Katimavik]] | ||
* Soest: [[Waterscouting Paltz- & Eemgeuzen]] | * Soest: [[Waterscouting Paltz- & Eemgeuzen]] | ||
* Soest: [[Scouting Don Bosco (Soest)|Scouting Don Bosco]] | * Soest: [[Scouting Don Bosco (Soest)|Scouting Don Bosco]] | ||
* Soest: [[Fakkeldraagsters|Scouting De Fakkeldraagsters]] | * Soest: [[Fakkeldraagsters|Scouting De Fakkeldraagsters]] | ||
Regel 1.245: | Regel 1.532: | ||
* Zeist: [[Woudlopers (Zeist)|Woudlopers]] | * Zeist: [[Woudlopers (Zeist)|Woudlopers]] | ||
===Regio Drie Rivieren Utrecht=== | === Regio Drie Rivieren Utrecht === | ||
* Baambrugge: [[Scouting Pandergroep]] | * Baambrugge: [[Scouting Pandergroep]] | ||
* Breukelen: [[Scouting Niftarlake]] | * Breukelen: [[Scouting Niftarlake]] | ||
Regel 1.283: | Regel 1.570: | ||
* Woerden: [[Scouting Albert Schweitzer]] | * Woerden: [[Scouting Albert Schweitzer]] | ||
===Regio Neder Veluwe=== | === Regio Neder Veluwe === | ||
* Veenendaal: [[De Zwervers (Veenendaal)|De Zwervers]] | * Veenendaal: [[De Zwervers (Veenendaal)|De Zwervers]] | ||
===Opgeheven=== | === Opgeheven === | ||
* Amersfoort: [[Gabriëlgroep (Amersfoort)|Gabriëlgroep]] | * Amersfoort: [[Gabriëlgroep (Amersfoort)|Gabriëlgroep]] | ||
* Amersfoort: [[Heather Baden-Powellgroep]] | * Amersfoort: [[Heather Baden-Powellgroep]] | ||
Regel 1.296: | Regel 1.583: | ||
* Amersfoort: [[St. Franciscus Xaveriusgroe]] | * Amersfoort: [[St. Franciscus Xaveriusgroe]] | ||
* Amersfoort: [[Triangelgroep]] (I en II) | * Amersfoort: [[Triangelgroep]] (I en II) | ||
* Bilthoven: [[Akoteh]] | * Bilthoven: [[Akoteh]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | ||
* Bilthoven: [[R.O.O.S.T.E.R.]] | * Bilthoven: [[R.O.O.S.T.E.R.]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | ||
* Bilthoven: [[Sterregroep (Bilthoven)|Sterregroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Bunnik: [[Scouting Bunnik]] (gefuseerd met [[Scouting Katimavik]] uit Odijk) | * Bunnik: [[Scouting Bunnik]] (gefuseerd met [[Scouting Katimavik]] uit Odijk) | ||
* De Meern: [[Scouting Rhenova|Jacinthagroep (De Meern)]] | * De Meern: [[Scouting Rhenova|Jacinthagroep (De Meern)]] | ||
* De Meern: [[Scouting Rhenova|Pastoor Boelensgroep]] | * De Meern: [[Scouting Rhenova|Pastoor Boelensgroep]] | ||
* De Meern: [[Scouting Castellum]] | * De Meern: [[Scouting Castellum]] | ||
* Doorn: [[Vossenbosgroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Driebergen: [[De Kalongs (Driebergen)]] | |||
* Driebergen: [[Acaciagroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Driebergen: [[Otto van Wassenaergroep]] | |||
* Houten: [[Scouting Utrecht west]] | * Houten: [[Scouting Utrecht west]] | ||
* Huis ter Heide: [[A.J.V. Hiram Edson]] | * Huis ter Heide: [[A.J.V. Hiram Edson]] | ||
Regel 1.314: | Regel 1.606: | ||
* Nieuwegein: [[Scouting Prins Bernhard]] | * Nieuwegein: [[Scouting Prins Bernhard]] | ||
* Utrecht: [[1e Charles de Foucauld Groep (Utrecht)|1e Charles de Foucauldgroep]] (opgeheven/gefuseerd met de [[Willem de Zwijger]]groep) | * Utrecht: [[1e Charles de Foucauld Groep (Utrecht)|1e Charles de Foucauldgroep]] (opgeheven/gefuseerd met de [[Willem de Zwijger]]groep) | ||
* Utrecht: [[Groep 7 Padvinders Groep "Brigade Prinses Irene" ]] (opgeheven/gefuseerd met de [[Willem de Zwijger]]groep) | * Utrecht: [[Groep 7 Padvinders Groep "Brigade Prinses Irene"]] (opgeheven/gefuseerd met de [[Willem de Zwijger]]groep) | ||
* Utrecht: [[Kardinaal De Jonggroep (Utrecht)]] (oud-[[KV]]-groep) | * Utrecht: [[Kardinaal De Jonggroep (Utrecht)]] (oud-[[KV]]-groep) | ||
* Utrecht: [[St. Bonifaciusgroep (Utrecht)]] | |||
* Utrecht: [[Paulus/Paula Groep]] (opgeheven/gefuseerd met de [[1e Charles de Foucauld Groep (Utrecht)|1e Charles de Foucauldgroep]]) | * Utrecht: [[Paulus/Paula Groep]] (opgeheven/gefuseerd met de [[1e Charles de Foucauld Groep (Utrecht)|1e Charles de Foucauldgroep]]) | ||
* Utrecht: [[Padvindersgroep Johan Friso]] (opgeheven/gefuseerd met de [[1e Charles de Foucauld Groep (Utrecht)|1e Charles de Foucauldgroep]]) | * Utrecht: [[Padvindersgroep Johan Friso]] (opgeheven/gefuseerd met de [[1e Charles de Foucauld Groep (Utrecht)|1e Charles de Foucauldgroep]]) | ||
Regel 1.333: | Regel 1.626: | ||
* Utrecht: [[Scouting Monica-Bernadettegroep]] | * Utrecht: [[Scouting Monica-Bernadettegroep]] | ||
* Utrecht: [[Les Fleurs]] | * Utrecht: [[Les Fleurs]] | ||
* Utrecht: [[Tuindorpgroep]] | |||
* Utrecht: [[Wilhelminagroep (Utrecht)]] | |||
* Veenendaal: [[Sioniegroep (Veenendaal)|Sioniegroep]] | * Veenendaal: [[Sioniegroep (Veenendaal)|Sioniegroep]] | ||
* Vianen: [[Scouting Lekstad Vianen]] | * Vianen: [[Scouting Lekstad Vianen]] | ||
Regel 1.342: | Regel 1.637: | ||
* Zeist: [[Sleutelgroep]] | * Zeist: [[Sleutelgroep]] | ||
* Zeist: [[Scoutinggroep St. Joris (Zeist)]] | * Zeist: [[Scoutinggroep St. Joris (Zeist)]] | ||
* Zeist: [[Eduhlagroep]] | |||
* Zeist: [[St. Adelbertusgroep (Zeist)]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002397013:00025 Leidersblad, 1950-02]</ref> | |||
==Zeeland== | == Zeeland == | ||
===Regio Scouting Zeeland=== | === Regio Scouting Zeeland === | ||
* Arnemuiden: [[Baden-Powell (Arnemuiden)|Baden-Powell]] | * Arnemuiden: [[Baden-Powell (Arnemuiden)|Baden-Powell]] | ||
* Axel: [[Scouting De Vier Ambachten]] | * Axel: [[Scouting De Vier Ambachten]] | ||
Regel 1.350: | Regel 1.647: | ||
* Bruinisse: [[Prinses Margrietgroep]] | * Bruinisse: [[Prinses Margrietgroep]] | ||
* Burgh(-Haamstede): [[Kaninefatengroep]]/[[Scouting Westerschouwen]] | * Burgh(-Haamstede): [[Kaninefatengroep]]/[[Scouting Westerschouwen]] | ||
* Goes: [[Hertog van Beijeren-Gosaha]] | * Goes: [[Hertog van Beijeren-Gosaha]] | ||
* Goes: [[ | * Goes: [[Scoutinggroep Delta]] | ||
* Hulst: [[Scouting ’t Jagertje Hulst]] | * Hulst: [[Scouting ’t Jagertje Hulst]] | ||
* IJzendijke: [[St. Paulustroep]] | * IJzendijke: [[St. Paulustroep]] | ||
Regel 1.362: | Regel 1.658: | ||
* Middelburg: [[Gouden Cirkelgroep]] | * Middelburg: [[Gouden Cirkelgroep]] | ||
* Middelburg: [[Scouting Kazan de Wolfgroep]] | * Middelburg: [[Scouting Kazan de Wolfgroep]] | ||
* Middelburg: [[Waterscouting Paul Kruger| Paul Krugergroep]] | * Middelburg: [[Waterscouting Paul Kruger|Paul Krugergroep]] | ||
* | * Middelburg: [[Scouting Lutemgroep]] | ||
* Middelburg: [[Scouting Blauwe Jungle]] | * Middelburg: [[Scouting Blauwe Jungle]] | ||
* Oostburg: [[Scouting Oostburg]] | * Oostburg: [[Scouting Oostburg]] | ||
Regel 1.375: | Regel 1.671: | ||
* Vlissingen: [[De Watergeuzen-St. Willibrordus]] | * Vlissingen: [[De Watergeuzen-St. Willibrordus]] | ||
* Vlissingen: [[Golfbrekers]] | * Vlissingen: [[Golfbrekers]] | ||
* Westdorpe: [[WeWeKaBo]] | * Westdorpe: [[WeWeKaBo]] | ||
* Yerseke: [[Ridder Boudewijngroep]] | * Yerseke: [[Ridder Boudewijngroep]] | ||
* Zierikzee: [[Mr. Bakkergroep]] | * Zierikzee: [[Mr. Bakkergroep]] | ||
===Opgeheven=== | === Opgeheven === | ||
* Aardenburg: [[Scouting St. Baafs (Aardenburg)|St. Baafsgroep]] | * Aardenburg: [[Scouting St. Baafs (Aardenburg)|St. Baafsgroep]] | ||
* Axel: [[Gregoriusgroep]] (oud KV/VKJB) | * Axel: [[Gregoriusgroep]] (oud KV/VKJB) | ||
* Axel: [[groep 1/ Ottawa groep]] (oud NPV) | * Axel: [[groep 1/ Ottawa groep]] (oud NPV) | ||
* Axel: [[Jhr. de Casembrootgroep]] (oud NPV) | * Axel: [[Jhr. de Casembrootgroep]] (oud NPV) | ||
* Axel: [[Oda-groep]] (oud NGB) | * Axel: [[Oda-groep]] (oud NGB) | ||
* Axel: [[Szydlowskigroep]] (oud NPG) | * Axel: [[Szydlowskigroep]] (oud NPG) | ||
* Goes: [[Frans Naereboutgroep]] | |||
* Goes: [[Gosaha]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Goes: [[Jacob Valcke]] | * Goes: [[Jacob Valcke]] | ||
* Goes: [[Scouting Bernadette (Goes)]] | |||
* Kloosterzande: [[De Zwarte Dassen (Kloosterzande)|De Zwarte Dassen]] (in 1985 met St. Canisius gefuseerd tot [[Canisiusgroep]]) | * Kloosterzande: [[De Zwarte Dassen (Kloosterzande)|De Zwarte Dassen]] (in 1985 met St. Canisius gefuseerd tot [[Canisiusgroep]]) | ||
* Kloosterzande-Groenendijk: [[Charles de Foucauld (Kloosterzande)|Charles de Foucauld]] (na de oorlog St.[[Canisiusgroep]]) | * Kloosterzande-Groenendijk: [[Charles de Foucauld (Kloosterzande)|Charles de Foucauld]] (na de oorlog St.[[Canisiusgroep]]) | ||
Regel 1.398: | Regel 1.697: | ||
* Vogelwaarde: [[Scouting Vogelwaarde]] | * Vogelwaarde: [[Scouting Vogelwaarde]] | ||
==Zuid-Holland== | == Zuid-Holland == | ||
===Regio Delfland=== | === Regio Delfland === | ||
(Delft, Nootdorp-Pijnacker en Zoetermeer) | (Delft, Nootdorp-Pijnacker en Zoetermeer) | ||
Regel 1.415: | Regel 1.714: | ||
* Zoetermeer: [[Scouting Ashanti]] | * Zoetermeer: [[Scouting Ashanti]] | ||
====Opgeheven==== | ==== Opgeheven ==== | ||
* Delft: [[Juliana van Stolberggroep]] | * Delft: [[Juliana van Stolberggroep]] | ||
* Delft: [[Keerlengroep]] | * Delft: [[Keerlengroep]] | ||
* Delft: [[Kennemersgroep]] | * Delft: [[Kennemersgroep]] | ||
* Delft: [[Maria van Reigersberggroep]] | * Delft: [[Maria van Reigersberggroep]] | ||
* Delft: [[Marnix van Sint Aldegondegroep (Delft)|Marnix van Sint Aldegondegroep]] | * Delft: [[Marnix van Sint Aldegondegroep (Delft)|Marnix van Sint Aldegondegroep]] | ||
* Delft: [[Scouting Aymon]] | * Delft: [[Scouting Aymon]] | ||
* Delft: [[St. Bernardusgroep (Delft)]]<ref name="automatisch aangemaakt5" /><ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002261003:00015 Goudland, 7 januari 1939]</ref> | |||
* Delft: [[Weegbreegroep]] | * Delft: [[Weegbreegroep]] | ||
* Zoetermeer: [[Brownsea Island groep]] | * Zoetermeer: [[Brownsea Island groep]] | ||
* Zoetermeer: [[Irisgroep]] | * Zoetermeer: [[Irisgroep]] | ||
===Regio Den Haag=== | === Regio Den Haag === | ||
* Den Haag: [[Scouting Rijswijkse Meeuwen Watergeuzen]] | * Den Haag: [[Scouting Rijswijkse Meeuwen Watergeuzen]] | ||
* Den Haag: [[Scoutinggroep Be Pals-Prinses Juliana]] | * Den Haag: [[Scoutinggroep Be Pals-Prinses Juliana]] | ||
Regel 1.443: | Regel 1.743: | ||
* Scheveningen: [[Sint Jorisgroep 5]] | * Scheveningen: [[Sint Jorisgroep 5]] | ||
====Opgeheven==== | ==== Opgeheven ==== | ||
* Scheveningen: [[Admiraal De Ruytergroep (Den Haag)]] | * Scheveningen: [[Admiraal De Ruytergroep (Den Haag)]] | ||
* Den Haag: [[Admiraal Heemskerckgroep (Den Haag)]] | * Den Haag: [[Admiraal Heemskerckgroep (Den Haag)]] | ||
* Den Haag: [[Admiraal Trompgroep (Den Haag)]] | * Den Haag: [[Admiraal Trompgroep (Den Haag)]] | ||
* Den Haag: [[Allister Smithgroep]] (LdH) | * Den Haag: [[Allister Smithgroep]] (LdH) | ||
* Den Haag: [[André de Thayegroep (Den Haag)]] | * Den Haag: [[André de Thayegroep (Den Haag)]] | ||
* Den Haag: [[Archipelgroep]] | * Den Haag: [[Archipelgroep]] | ||
* Den Haag: [[Arentsburghgroep]] | * Den Haag: [[Arentsburghgroep]] | ||
* Den Haag: [[Aymongroep]] | * Den Haag: [[Aymongroep]] | ||
* Den Haag: [[Scoutinggroep Be Pals-Prinses Juliana|Be Palsgroep II]] | * Den Haag: [[Scoutinggroep Be Pals-Prinses Juliana|Be Palsgroep II]] | ||
* Den Haag: [[Scoutinggroep Be Pals-Prinses Juliana|Be Palsgroep III]] | * Den Haag: [[Scoutinggroep Be Pals-Prinses Juliana|Be Palsgroep III]] | ||
* Den Haag: [[Jacob Andreas/Beata|Beatagroep]] | * Den Haag: [[Jacob Andreas/Beata|Beatagroep]] | ||
* Den Haag: [[Beatrixgroep (Den Haag)]] | * Den Haag: [[Beatrixgroep (Den Haag)]] | ||
* Den Haag: [[Scouting Stanley 55|Benoordenhoutgroep]] | * Den Haag: [[Scouting Stanley 55|Benoordenhoutgroep]] | ||
* Den Haag: [[Bernadettegroep (Den Haag)|Bernadettegroep]] | * Den Haag: [[Bernadettegroep (Den Haag)|Bernadettegroep]] | ||
* Den Haag: [[Bethelgroep]] | * Den Haag: [[Bethelgroep]] | ||
* Den Haag: [[Bezuidenhoutgroep]] | * Den Haag: [[Bezuidenhoutgroep]] | ||
* Den Haag: [[Bloys van Treslonggroep]] | * Den Haag: [[Bloys van Treslonggroep]] | ||
* Den Haag: [[Scouting Buitengeest]] | * Den Haag: [[Scouting Buitengeest]] | ||
* Den Haag: [[Scouting Ferguson|Burgemeester De Monchygroep]] | * Den Haag: [[Scouting Ferguson|Burgemeester De Monchygroep]] | ||
* Den Haag: [[Camerons]] | * Den Haag: [[Camerons]] | ||
* Den Haag: [[Duinzwervers]] | * Den Haag: [[Damiaangroep (Den Haag)]] | ||
* Den Haag: [[Catharina van der Hoevegroep]] | * Den Haag: [[Duinzwervers]] | ||
* Den Haag: [[Charles de Foucauldgroep (Den Haag)|Charles de Foucauldgroep]] | * Den Haag: [[Catharina van der Hoevegroep]] | ||
* Den Haag: [[Charlotte de Bourbongroep]] | * Den Haag: [[Charles de Foucauldgroep (Den Haag)|Charles de Foucauldgroep]] | ||
* Den Haag: [[Christelijke scoutinggroep Wulfila]] | * Den Haag: [[Charlotte de Bourbongroep]] | ||
* Den Haag: [[Christelijke scoutinggroep Wulfila]] | |||
* Den Haag: [[Christiaan de Wetgroep I/Generaal Spoorgroep]] | * Den Haag: [[Christiaan de Wetgroep I/Generaal Spoorgroep]] | ||
* Den Haag: [[Christiaan de Wetgroep II]] | * Den Haag: [[Christiaan de Wetgroep II]] | ||
* Den Haag: [[Christiaan Huygensgroep]] | * Den Haag: [[Christiaan Huygensgroep]] | ||
* Den Haag: [[Scouting Haagse Hout|Christophorusgroep]] | * Den Haag: [[Scouting Haagse Hout|Christophorusgroep]] | ||
* Den Haag: [[Christus Koninggroep]] | * Den Haag: [[Christus Koninggroep]] | ||
* Den Haag: [[Claragroep]] | * Den Haag: [[Claragroep]] | ||
* Den Haag: [[Colijngroep]] | * Den Haag: [[Colijngroep]] | ||
* Den Haag: [[Commandant v.d. Werken (LdH)]] | * Den Haag: [[Commandant v.d. Werken (LdH)]] | ||
* Den Haag: [[David O'Mackaygroep]] | * Den Haag: [[David O'Mackaygroep]] | ||
* Den Haag: [[Danny Kayegroep]] | * Den Haag: [[Danny Kayegroep]] | ||
* Scheveningen: [[De Colignygroep]] | * Scheveningen: [[De Colignygroep]] | ||
* Den Haag: [[De Duinjagersgroep]] | * Den Haag: [[De Duinjagersgroep]] | ||
* Den Haag: [[HWS Baron van Pallandtgroep|Haagsche Waterscouts]] | * Den Haag: [[HWS Baron van Pallandtgroep|Haagsche Waterscouts]] | ||
* Den Haag: [[De Jonge Speurders]] (niet-NPV en niet-KV)<ref name="automatisch aangemaakt3">[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB23:001503042:mpeg21:p00006 Het Vaderland, 17 januari 1916]</ref> | * Den Haag: [[De Jonge Speurders]] (niet-NPV en niet-KV)<ref name="automatisch aangemaakt3">[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB23:001503042:mpeg21:p00006 Het Vaderland, 17 januari 1916]</ref> | ||
* Den Haag: [[De Jonge Verkenners]]<ref name="automatisch aangemaakt3" /> | * Den Haag: [[De Jonge Verkenners]]<ref name="automatisch aangemaakt3" /> | ||
* Den Haag: [[De Inca's]] | * Den Haag: [[De Inca's]] | ||
* Den Haag: [[De Jacob]] | * Den Haag: [[De Jacob]] | ||
* Den Haag: [[De Millipitten]] | * Den Haag: [[De Millipitten]] | ||
* Den Haag: [[Scouting De Mohicanen|De Mohicanen 33]] | * Den Haag: [[Scouting De Mohicanen|De Mohicanen 33]] | ||
* Den Haag: [[Scouting De Mohicanen|De Mohicanen 88]] | * Den Haag: [[Scouting De Mohicanen|De Mohicanen 88]] | ||
* Den Haag: [[De Pioniers (Den Haag)|De Pioniers]] | * Den Haag: [[De Pioniers (Den Haag)|De Pioniers]] | ||
* Den Haag: [[De Roode Burcht]] | * Den Haag: [[De Roode Burcht]] | ||
* Den Haag: [[De Jonge Speurders]] | * Den Haag: [[De Jonge Speurders]] | ||
* Den Haag: [[Scoutinggroep Be Pals-Prinses Juliana|De Speurders]] | * Den Haag: [[Scoutinggroep Be Pals-Prinses Juliana|De Speurders]] | ||
* Den Haag: [[De Spoorzoekers (Den Haag)]] | * Den Haag: [[De Spoorzoekers (Den Haag)]] | ||
* Den Haag: [[HWS Baron van Pallandtgroep|De Stormvogels]] | * Den Haag: [[HWS Baron van Pallandtgroep|De Stormvogels]] | ||
* Den Haag: [[De Vonkende Vlam]] | * Den Haag: [[De Vonkende Vlam]] | ||
* Den Haag: [[De Woudloopers]] | * Den Haag: [[De Woudloopers]] | ||
* Den Haag: [[Dom Helder Camara Scouts]] | * Den Haag: [[Dom Helder Camara Scouts]] | ||
* Den Haag: [[Don | * Den Haag: [[Don Boscogroep (Den Haag)|Don Boscogroep]] | ||
* Den Haag: [[Doolhofgroep]] | * Den Haag: [[Doolhofgroep]] | ||
* Den Haag: [[Waterscouting Dorus Rijkers|Dorus Rijkers]] | * Den Haag: [[Waterscouting Dorus Rijkers|Dorus Rijkers]] | ||
* Den Haag: [[Martin Luther King Groep|Dr. Martin Luther King (Rijswijk)]] | * Den Haag: [[Martin Luther King Groep|Dr. Martin Luther King (Rijswijk)]] | ||
* Den Haag: [[Driekoningengroep (Den Haag)]] (zeeverkenners [[KV]]) | * Den Haag: [[Driekoningengroep (Den Haag)]] (zeeverkenners [[KV]]) | ||
* Den Haag: [[Scouting Ferguson|Ds. Fergusongroep II]] | * Den Haag: [[Scouting Ferguson|Ds. Fergusongroep II]] | ||
* Den Haag: [[Scouting Ferguson|Ds. Fergusongroep III]] | * Den Haag: [[Scouting Ferguson|Ds. Fergusongroep III]] | ||
* Den Haag: [[Ds. Kalkman II]] | * Den Haag: [[Ds. Kalkman II]] | ||
* Den Haag: [[Ds. Laarman I]] | * Den Haag: [[Ds. Laarman I]] | ||
Regel 1.514: | Regel 1.815: | ||
* Den Haag: [[Duinoordgroep]] | * Den Haag: [[Duinoordgroep]] | ||
* Den Haag: [[Duinwolven]] | * Den Haag: [[Duinwolven]] | ||
* Den Haag: [[Edmund Campiongroep]] | * Den Haag: [[Edmund Campiongroep]] | ||
* Den Haag: [[Eerste Voorburgsche]] | * Den Haag: [[Eerste Voorburgsche]] | ||
* Den Haag: [[Scouting El Andalus]] | * Den Haag: [[Scouting El Andalus]] | ||
* Den Haag: [[Eurogroep]] | * Den Haag: [[Eurogroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | ||
* Den Haag: [[Scouting de Rimboejagers|Elthetogroep]] <ref> | * Den Haag: [[Scouting de Rimboejagers|Elthetogroep]] <ref name="automatisch aangemaakt4" /><ref name="automatisch aangemaakt8" /> | ||
* Den Haag: [[Scouting de Rimboejagers|Eltheto - De Rimboejagers]] | * Den Haag: [[Scouting de Rimboejagers|Eltheto - De Rimboejagers]] | ||
* Den Haag: [[Epistel ]] | * Den Haag: [[Epistel]] | ||
* Den Haag: [[ | * Den Haag: [[Eymardgroep (Den Haag)]] | ||
* Den Haag: [[Wegeli|Flonkerende Sterren]] | * Den Haag: [[Wegeli|Flonkerende Sterren]] | ||
* Den Haag: [[Franciscus Xaveriusgroep (Den Haag)]] | * Den Haag: [[Franciscus Xaveriusgroep (Den Haag)]] | ||
* Den Haag: [[Fridtjof Nansen (Den Haag)]] | * Den Haag: [[Fridtjof Nansen (Den Haag)]] | ||
* Den Haag: [[G.S. Railton (LdH)]] | * Den Haag: [[G.S. Railton (LdH)]] | ||
* Den Haag: [[Gemini 66]] | * Den Haag: [[Gemini 66]] | ||
* Den Haag: [[Generaal Colette]] | * Den Haag: [[Generaal Colette]] | ||
* Den Haag: [[Bezuidenhoutgroep|George Williamsgroep]] | * Den Haag: [[Bezuidenhoutgroep|George Williamsgroep]] | ||
* Den Haag: [[De Vliegende Hollander (Den Haag)|De Gouden Pijl]] | * Den Haag: [[De Vliegende Hollander (Den Haag)|De Gouden Pijl]] | ||
* Den Haag: [[De Vliegende Hollander (Den Haag)|Graaf Willem]] | * Den Haag: [[De Vliegende Hollander (Den Haag)|Graaf Willem]] | ||
* Den Haag: [[Groep 22 - Wassenaar]] | * Den Haag: [[Groep 22 - Wassenaar]] | ||
Regel 1.537: | Regel 1.838: | ||
* Den Haag: [[Groep 28]] | * Den Haag: [[Groep 28]] | ||
* Scheveningen: [[Groep 81]] | * Scheveningen: [[Groep 81]] | ||
* Den Haag: [[Gustav Adolf ]] | * Den Haag: [[Gustav Adolf]] | ||
* Den Haag: [[H.H. Driekoningen ]] | * Den Haag: [[H.H. Driekoningen]] | ||
* Den Haag: [[Haagsche Woudloopers ]] | * Den Haag: [[Haagsche Woudloopers]] | ||
* Den Haag: [[Haagse Speurders]] | * Den Haag: [[Haagse Speurders]] | ||
* Den Haag: [[Haagse Trappers ]] | * Den Haag: [[Haagse Trappers]] | ||
* Den Haag: [[Haagse voortrekkersstam]] | * Den Haag: [[Haagse voortrekkersstam]] | ||
* Den Haag: [[Haschomrim (Den Haag)|Haschomrim]] | * Den Haag: [[Haschomrim (Den Haag)|Haschomrim]] | ||
* Den Haag: [[Hercogroep (WIK)]] | * Den Haag: [[Hercogroep (WIK)]] | ||
* Den Haag: [[Hildegard]] | * Den Haag: [[Hildegard]] | ||
* Den Haag: [[Himlala Panistam]] | * Den Haag: [[Himlala Panistam]] | ||
* Den Haag: [[Scouting De Hoeve|Hoeve Ypenburg ]] | * Den Haag: [[Scouting De Hoeve|Hoeve Ypenburg]] | ||
* Den Haag: [[De Vliegende Hollander (Den Haag)|Hopman Spijkermangroep]] | * Den Haag: [[De Vliegende Hollander (Den Haag)|Hopman Spijkermangroep]] | ||
* Den Haag: [[Houtduiven]] | * Den Haag: [[Houtduiven]] | ||
* Den Haag: [[Huvavendel]] | * Den Haag: [[Huvavendel]] | ||
* Den Haag: [[Ilmarinen]] | * Den Haag: [[Ilmarinen]] | ||
* Den | * Den Haag: [[Imeldagroep]]<ref name="automatisch aangemaakt6">[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB19:002054070:mpeg21:a00047 Het Binnenhof, 21 september 1959]</ref> | ||
* Den Haag: [[Impeesa (Den Haag)]] | * Den Haag: [[Impeesa (Den Haag)]] | ||
* Den Haag: [[Impeesa/Jutters]] | * Den Haag: [[Impeesa/Jutters]] | ||
* Den Haag: [[Ispa-groep|Ispa]] | * Den Haag: [[Ispa-groep|Ispa]] | ||
* Den Haag: [[Jacob Andreas/Beata|Jacob Andreas]] | * Den Haag: [[Jacinthagroep (Den Haag)]] | ||
* Den Haag: [[Jacob Andreas/Beata]] | * Den Haag: [[Jacob Andreas/Beata|Jacob Andreas]] | ||
* Den Haag: [[Jacob Andreas/Beata]] | |||
* Den Haag: [[Jean de Bréboeufgroep]] | * Den Haag: [[Jean de Bréboeufgroep]] | ||
* Den Haag: [[Johan de Witttroep]] | |||
* Den Haag: [[Scouting Ferguson|Jan van Hoof I]] | * Den Haag: [[Scouting Ferguson|Jan van Hoof I]] | ||
* Den Haag: [[Scouting Ferguson|Jan van Hoof II/Kenya]] | * Den Haag: [[Scouting Ferguson|Jan van Hoof II/Kenya]] | ||
Regel 1.571: | Regel 1.874: | ||
* Den Haag: [[Juliana Kinderzoekenhuisgroep]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002328011:00013 Weest Paraat november 1935]]</ref> | * Den Haag: [[Juliana Kinderzoekenhuisgroep]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002328011:00013 Weest Paraat november 1935]]</ref> | ||
* Den Haag: [[Kala Nag]] | * Den Haag: [[Kala Nag]] | ||
* Den Haag: [[Kalongs]] | * Den Haag: [[Kalongs (Den Haag)]] | ||
* Den Haag: [[Scouting Brigitta Valentijn|Kamperfoeliegroep]] | * Den Haag: [[Scouting Brigitta Valentijn|Kamperfoeliegroep]] | ||
* Den Haag: [[Kapitein Steinbuchtroep]] | * Den Haag: [[Kapitein Steinbuchtroep]] | ||
* Den Haag: [[Karel Doorman (Den Haag)]] | * Den Haag: [[Karel Doorman (Den Haag)]] | ||
* Den Haag: [[Kimball O'Hara (Den Haag)]] | * Den Haag: [[Kimball O'Hara (Den Haag)]] | ||
* Den Haag: [[King Arthur]] | * Den Haag: [[King Arthur]] | ||
* Den Haag: [[Koekoekgroep]] | * Den Haag: [[Koekoekgroep]] | ||
* Den Haag: [[Koningin Sophiagroep]] (BE-groep) | * Den Haag: [[Koningin Sophiagroep]] (BE-groep) | ||
* Den Haag: [[Kravo I]]<ref | * Den Haag: [[Kravo I]]<ref name="automatisch aangemaakt4" /> | ||
* Den Haag: [[Kravo II]] | * Den Haag: [[Kravo II]] | ||
* Den Haag: [[Kravo III]] | * Den Haag: [[Kravo III]] | ||
* Den Haag: [[Le Clan]] | * Den Haag: [[Le Clan]] | ||
* Den Haag: [[Le Cocq d'Armandvillegroep]] | * Den Haag: [[Le Cocq d'Armandvillegroep]] | ||
* Den Haag: [[Leonardus van Veghelgroep]] | * Den Haag: [[Leonardus van Veghelgroep]] | ||
* Den Haag: [[Scouting Livingstone-Miriam|Livingstone]] | * Den Haag: [[Scouting Livingstone-Miriam|Livingstone]] | ||
* Den Haag: [[Lourdesgroep]]<ref name="automatisch aangemaakt2">[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB19:002044047:mpeg21:a00069 Het Binnenhof, 25 april 1960]</ref> | * Den Haag: [[Lourdesgroep]]<ref name="automatisch aangemaakt2">[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB19:002044047:mpeg21:a00069 Het Binnenhof, 25 april 1960]</ref> | ||
* Den Haag: [[Luchtbruggroep]] | * Den Haag: [[Luchtbruggroep]] | ||
* Den Haag: [[Luthergroep]] | * Den Haag: [[Luthergroep]] | ||
* Den Haag: [[Scoutinggroep Macdonald|Macdonald II]] | * Den Haag: [[Scoutinggroep Macdonald|Macdonald II]] | ||
* Den Haag: [[Scouting Haagse Hout|Margaretha Sinclair]] | * Den Haag: [[Scouting Haagse Hout|Margaretha Sinclair]] | ||
Regel 1.606: | Regel 1.909: | ||
* Den Haag: [[Musschenberggroep]] | * Den Haag: [[Musschenberggroep]] | ||
* Den Haag: [[Nelsongroep]] (BE) | * Den Haag: [[Nelsongroep]] (BE) | ||
* Den Haag: [[Nelson 23]] | * Den Haag: [[Nelson 23]] | ||
* Den Haag: [[Nettenboetstersvendel]] | * Den Haag: [[Nettenboetstersvendel]] | ||
* Den Haag: [[Noordhindergroep]] | * Den Haag: [[Noordhindergroep]] | ||
Regel 1.620: | Regel 1.923: | ||
* Den Haag: [[Pater Damiaangroep]] | * Den Haag: [[Pater Damiaangroep]] | ||
* Den Haag: [[Petrus en Paulusgroep (Den Haag)]] | * Den Haag: [[Petrus en Paulusgroep (Den Haag)]] | ||
* Den Haag: [[Pivanagroep]] | * Den Haag: [[Pivanagroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | ||
* Den Haag: [[Prairiejagersgroep]] | * Den Haag: [[Prairiejagersgroep]] | ||
* Den Haag: [[Prempehgroep]] | * Den Haag: [[Prempehgroep]] | ||
* Den Haag: [[Prinses Irenegroep/Andrew Rowangroep]] | * Den Haag: [[Prinses Irenegroep/Andrew Rowangroep]] | ||
* Den Haag: [[Scoutinggroep Be Pals-Prinses Juliana|Prinses Julianagroep]] | * Den Haag: [[Scoutinggroep Be Pals-Prinses Juliana|Prinses Julianagroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | ||
* Den Haag: [[Prinses Margrietgroep (Den Haag)|Prinses Margrietgroep]] | * Den Haag: [[Prinses Margrietgroep (Den Haag)|Prinses Margrietgroep]] | ||
* Den Haag: [[Radenggroep]] | * Den Haag: [[Radenggroep]] | ||
Regel 1.641: | Regel 1.944: | ||
* Den Haag: [[St. Andreasgroep]] | * Den Haag: [[St. Andreasgroep]] | ||
* Den Haag: [[St. Antonius (Den Haag)]] | * Den Haag: [[St. Antonius (Den Haag)]] | ||
* Den Haag: [[St. Bernardusgroep I (Den Haag)]]<ref name="automatisch aangemaakt7">[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMNIOD05:000105688:mpeg21:p002 De Telex, 7 mei 1945]</ref> | |||
* Den Haag: [[St. Bernardusgroep II (Den Haag)]]<ref name="automatisch aangemaakt7" /> | |||
* Den Haag: [[Scouting Brigitta Valentijn|St. Brigitta]] | * Den Haag: [[Scouting Brigitta Valentijn|St. Brigitta]] | ||
* Den Haag: [[Scouting Haagse Hout|St. Christophorus]] | * Den Haag: [[Scouting Haagse Hout|St. Christophorus]] | ||
Regel 1.653: | Regel 1.958: | ||
* Den Haag: [[St. Joris 3]] | * Den Haag: [[St. Joris 3]] | ||
* Den Haag: [[St. Joris 15]] | * Den Haag: [[St. Joris 15]] | ||
* Den Haag: [[St. Liduinagroep (Den Haag)|St. Liduinagroep]] | |||
* Den Haag: [[St. Lodewijk]] | * Den Haag: [[St. Lodewijk]] | ||
* Den Haag: [[St. Lucia (Den Haag)]] | * Den Haag: [[St. Lucia (Den Haag)]] | ||
Regel 1.660: | Regel 1.966: | ||
* Den Haag: [[St. Paulus / St. Thecla]] | * Den Haag: [[St. Paulus / St. Thecla]] | ||
* Den Haag: [[Rad'In|St. Radboudgroep (Den Haag)]] | * Den Haag: [[Rad'In|St. Radboudgroep (Den Haag)]] | ||
* Den Haag: [[St. | * Den Haag: [[St. Sebastiaangroep (Den Haag)]] | ||
* Den Haag: [[St. Stanislaus (Den Haag)]] | * Den Haag: [[St. Stanislaus (Den Haag)]] | ||
* Den Haag: [[St. Tarcisius (Den Haag)]] | * Den Haag: [[St. Tarcisius (Den Haag)]] | ||
Regel 1.667: | Regel 1.973: | ||
* Den Haag: [[Dom Helder Camara Scouts|St. Victor]] | * Den Haag: [[Dom Helder Camara Scouts|St. Victor]] | ||
* Den Haag: [[St. Willibrordusgroep (Den Haag)]] | * Den Haag: [[St. Willibrordusgroep (Den Haag)]] | ||
* Den Haag: [[Scouting De Mohicanen|Sterrengroep (Den Haag)]] | * Den Haag: [[Scouting De Mohicanen|Sterrengroep (Den Haag)]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | ||
* Den Haag: [[Sterrengroep (Loosduinen)]] | * Den Haag: [[Sterrengroep (Loosduinen)]] | ||
* Den Haag: [[Scouting Rustenburg|Theresia van Lisieux]] | * Den Haag: [[Scouting Rustenburg|Theresia van Lisieux]] | ||
Regel 1.675: | Regel 1.981: | ||
* Den Haag: [[Transvaalgroep]] | * Den Haag: [[Transvaalgroep]] | ||
* Den Haag: [[Trekvogels (Den Haag)]] | * Den Haag: [[Trekvogels (Den Haag)]] | ||
* Den Haag: [[Triop]]<ref> | * Den Haag: [[Triop]]<ref name="automatisch aangemaakt4" /><ref name="automatisch aangemaakt8" /> | ||
* Den Haag: [[Triop I]] | * Den Haag: [[Triop I]] | ||
* Den Haag: [[Triop II]] | * Den Haag: [[Triop II]] | ||
* Den Haag: [[Ulver - Wassenaar]] | * Den Haag: [[Ulver - Wassenaar]] | ||
* Den Haag: [[Zevende Haagsche|Troep 1]] | * Den Haag: [[Zevende Haagsche|Troep 1 (CJMV)]] | ||
* Den Haag: [[McKenziegroep|Troep 2]] | * Den Haag: [[McKenziegroep|Troep 2 (CJMV)]] | ||
* Den Haag: [[Scoutinggroep Macdonald|Troep 3]] | * Den Haag: [[Scoutinggroep Macdonald|Troep 3 (CJMV)]] | ||
* Den Haag: [[Scouting Ferguson|Troep 4]] | * Den Haag: [[Scouting Ferguson|Troep 4 (CJMV)]] | ||
* Den Haag: [[Troep 4]] | |||
* Den Haag: [[Troep 5]] | * Den Haag: [[Troep 5]] | ||
* Den Haag: [[Troep 6]] | * Den Haag: [[Troep 6]] | ||
* Den Haag: [[Troep 7]] | * Den Haag: [[Troep 7]] | ||
* Den Haag: [[Troep 8]] | * Den Haag: [[Troep 8]] | ||
* Den Haag: [[Groep 41]] | |||
* Den Haag: [[Van de Veldegroep]] | * Den Haag: [[Van de Veldegroep]] | ||
* Den Haag: [[Scouting Brigitta Valentijn| | * Den Haag: [[Scouting Brigitta Valentijn|Valentijngroep]] | ||
* Den Haag: [[Van Heutszgroep]] | * Den Haag: [[Van Heutszgroep]] | ||
* Den Haag: [[Van | * Den Haag: [[Van Laargroep]] | ||
* Den Haag: [[De Vliegende Hollander (Den Haag)|Van Laergroep]] | * Den Haag: [[De Vliegende Hollander (Den Haag)|Van Laergroep]] | ||
* Den Haag: [[Van Oosteromgroep]] (slechthorenden) | * Den Haag: [[Van Oosteromgroep]] (slechthorenden) | ||
* Den Haag: [[Van | * Den Haag: [[Van Overvoordegroep]] | ||
* Den Haag: [[Veronicagroep]]<ref | * Den Haag: [[Veronicagroep]]<ref name="automatisch aangemaakt6" /> | ||
* Den Haag: [[Vikingengroep]] | * Den Haag: [[Vikingengroep]] | ||
* Den Haag: [[Vliegende Honden]] | * Den Haag: [[Vliegende Honden]] | ||
* Den Haag: [[Vliegenzwammen]] | * Den Haag: [[Vliegenzwammen]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | ||
* Den Haag: [[WIK-groep 1|W.I.K. 1]] | * Den Haag: [[WIK-groep 1|W.I.K. 1]] | ||
* Den Haag: [[WIK-groep 2|W.I.K. 2]] | * Den Haag: [[WIK-groep 2|W.I.K. 2]] | ||
Regel 1.710: | Regel 2.018: | ||
* Den Haag: [[Wegeli|WEGELI-Archipel]] | * Den Haag: [[Wegeli|WEGELI-Archipel]] | ||
* Den Haag: [[Wegeli|WEGELI-Centrum]] | * Den Haag: [[Wegeli|WEGELI-Centrum]] | ||
* Den Haag: [[Wegeli|WEGELI-Duinwijk]] | * Den Haag: [[Wegeli|WEGELI-Duinwijk]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | ||
* Den Haag: [[Wegeli|WEGELI - Van Pallandt]] | * Den Haag: [[Wegeli|WEGELI - Van Pallandt]] | ||
* Den Haag: [[Wegeli|WEGELI-Waalsdorp]] | * Den Haag: [[Wegeli|WEGELI-Waalsdorp]] | ||
* Den Haag: [[Wegeli|WEGELI-West]] | * Den Haag: [[Wegeli|WEGELI-West]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | ||
* Den Haag: [[Wij zijn bereid]]<ref name="automatisch aangemaakt3" /> | * Den Haag: [[Wij zijn bereid]]<ref name="automatisch aangemaakt3" /> | ||
* Den Haag: [[McKenziegroep II/William Carey]] | * Den Haag: [[McKenziegroep II/William Carey]] | ||
* Den Haag: [[Dom Helder Camara Scouts|William Doylegroep]] | * Den Haag: [[Dom Helder Camara Scouts|William Doylegroep]] | ||
* Den Haag: [[Wolfskuil]] | * Den Haag: [[Wolfskuil]] | ||
* Scheveningen: [[Zeemeeuwengroep]]<ref | * Scheveningen: [[Zeemeeuwengroep]]<ref name="automatisch aangemaakt4" /> | ||
* Den Haag: [[Zevende Haagse Groep]] | * Den Haag: [[Zevende Haagse Groep]] | ||
* Den Haag: [[Zevende Haagse Groep II]] | * Den Haag: [[Zevende Haagse Groep II]] | ||
* Den Haag: [[Zwarte Panters]] | * Den Haag: [[Zwarte Panters]] | ||
====Opgeheven Haagse [[muziekscouting| | ==== Opgeheven Haagse [[muziekscouting|scoutingbands]] ==== | ||
* Den Haag: [[Archipelband]] | * Den Haag: [[Archipelband]] | ||
* Den Haag: [[CJMV-padvindersband]] | * Den Haag: [[CJMV-padvindersband]] | ||
Regel 1.742: | Regel 2.050: | ||
* Den Haag: [[WIK-band]] | * Den Haag: [[WIK-band]] | ||
===Regio Hollands Midden=== | === Regio Hollands Midden === | ||
(Noorden van Zuid-Holland: Leiden en omstreken) | (Noorden van Zuid-Holland: Leiden en omstreken) | ||
* Alphen aan den Rijn: [[Scouting Alphen aan den Rijn]] | * Alphen aan den Rijn: [[Scouting Alphen aan den Rijn]] | ||
Regel 1.781: | Regel 2.089: | ||
* Zoeterwoude: [[Scouting Zoeterwoude]] | * Zoeterwoude: [[Scouting Zoeterwoude]] | ||
====Opgeheven==== | ==== Opgeheven ==== | ||
* Alphen aan den Rijn: [[Scouting De Hollandse Nachtegalen]] | * Alphen aan den Rijn: [[Scouting De Hollandse Nachtegalen]] | ||
* Alphen aan den Rijn: [[Scouting Willem Barendsz]] | * Alphen aan den Rijn: [[Scouting Willem Barendsz]] | ||
* Alphen aan den Rijn: [[Sprokkelaarsgroep]]<ref | * Alphen aan den Rijn: [[Sprokkelaarsgroep]]<ref name="automatisch aangemaakt4" /> | ||
* Boskoop: [[Heestergroep]] | * Boskoop: [[Heestergroep]] | ||
* Boskoop: [[Sint Jan de Dopergroep (Boskoop)|Sint Jan de Dopergroep]] | * Boskoop: [[Sint Jan de Dopergroep (Boskoop)|Sint Jan de Dopergroep]] | ||
* Boskoop: [[Sinte Zitagroep (Boskoop)|Sinte Zitagroep]] | * Boskoop: [[Sinte Zitagroep (Boskoop)|Sinte Zitagroep]] | ||
* Hazerswoude: [[St. Hubertusgroep (Hazerswoude)]] | |||
* Hillegom: [[Scouting De Bollenrakkers]] | * Hillegom: [[Scouting De Bollenrakkers]] | ||
* Hillegom: [[St. Bernardusgroep (Hillegom)]]<ref name="automatisch aangemaakt15" /><ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMNHA03:179225038:mpeg21:a00095 Nieuwe Haarlemsche Courant, 16 september 1946]</ref> | |||
* Katwijk: [[Brittenburggroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Katwijk: [[Scouting Limes]] | * Katwijk: [[Scouting Limes]] | ||
* Katwijk: [[Gemma]] | * Katwijk: [[Gemma]] | ||
Regel 1.821: | Regel 2.132: | ||
* Wassenaar: [[Wohaliagroep]] | * Wassenaar: [[Wohaliagroep]] | ||
===Regio Lek- en IJsselstreek=== | === Regio Lek- en IJsselstreek === | ||
(Rond de Lek en de Hollandse IJssel) | (Rond de Lek en de Hollandse IJssel) | ||
* Boskoop: [[Scoutingvereniging De Schouw]] | * Boskoop: [[Scoutingvereniging De Schouw]] | ||
Regel 1.832: | Regel 2.143: | ||
* Gouda: [[Scouting Wilo]] | * Gouda: [[Scouting Wilo]] | ||
* Krimpen a/d IJssel: [[Jan Willem Friso]] | * Krimpen a/d IJssel: [[Jan Willem Friso]] | ||
* Krimpen a/d Lek: [[Admiraal De Ruyter]] | * Krimpen a/d Lek: [[Admiraal De Ruyter (Krimpen a/d Lek)]] | ||
* Moordrecht: [[Scouting Moordrecht]] | * Moordrecht: [[Scouting Moordrecht]] | ||
* Nieuwerkerk a/d IJssel: [[Scouting Nieuwerkerk]] | * Nieuwerkerk a/d IJssel: [[Scouting Nieuwerkerk]] | ||
Regel 1.838: | Regel 2.149: | ||
* Ouderkerk a/d IJssel: [[Scouting Christiaan de Wet (Ouderkerk)|Scouting Christiaan de Wet]] | * Ouderkerk a/d IJssel: [[Scouting Christiaan de Wet (Ouderkerk)|Scouting Christiaan de Wet]] | ||
* Oudewater: [[Scouting Jorisgroep]] | * Oudewater: [[Scouting Jorisgroep]] | ||
* Reeuwijk: [[St. Willibrordus ( | * Reeuwijk: [[St. Willibrordus (Gouda)|St. Willibrordus]] | ||
* Reeuwijk: [[Scouting Reeuwijk]] | * Reeuwijk: [[Scouting Reeuwijk]] | ||
* Schoonhoven: [[Olivier van Noort II]] | * Schoonhoven: [[Olivier van Noort II]] | ||
Regel 1.844: | Regel 2.155: | ||
* Waddinxveen: [[Scouting Sint Victor (Waddinxveen)|Sint Victor]] | * Waddinxveen: [[Scouting Sint Victor (Waddinxveen)|Sint Victor]] | ||
====Opgeheven==== | ==== Opgeheven ==== | ||
* Gouda: [[Copigro]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Moordrecht: [[Albert Schweitzergroep (Moordrecht)]] | * Moordrecht: [[Albert Schweitzergroep (Moordrecht)]] | ||
* Schoonhoven: [[Aloëgroep]] | * Schoonhoven: [[Aloëgroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | ||
===Regio Maasdelta=== | === Regio Maasdelta === | ||
(Zuidwesten van Zuid-Holland: Van Schiedam, Vlaardingen, Maassluis en de Zuid-Hollandse eilanden tot Goeree-Overflakkee) | (Zuidwesten van Zuid-Holland: Van Schiedam, Vlaardingen, Maassluis en de Zuid-Hollandse eilanden tot Goeree-Overflakkee) | ||
* Barendrecht: [[Jhr. Beelaerts van Blokland]] | * Barendrecht: [[Jhr. Beelaerts van Blokland]] | ||
* Barendrecht: [[Fridtjof Nansen Groep 12]] | * Barendrecht: [[Fridtjof Nansen Groep 12]]<ref name="automatisch aangemaakt9">[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB32:164680049:mpeg21:a00055 Rotterdamsch Nieuwsblad, 13 december 1935]</ref> | ||
* Barendrecht: [[Zeeverkennersgroep Brandaen]] | * Barendrecht: [[Zeeverkennersgroep Brandaen]] | ||
* Brielle: [[Bas 't Hart]] | * Brielle: [[Bas 't Hart]] | ||
Regel 1.867: | Regel 2.179: | ||
* Puttershoek: [[Scouting Puttershoek]] | * Puttershoek: [[Scouting Puttershoek]] | ||
* Rockanje: [[G.J. Geysendorffergroep]] | * Rockanje: [[G.J. Geysendorffergroep]] | ||
* Rozenburg: [[ | * Rozenburg: [[Albert Schweitzer Groep Rotterdam]] | ||
* Rotterdam: [[Scouting Charlois]] | * Rotterdam: [[Scouting Charlois]] | ||
* Schiedam: [[Burgemeester van Haarengroep]] | * Schiedam: [[Burgemeester van Haarengroep]] | ||
Regel 1.885: | Regel 2.197: | ||
* Vlaardingen: [[Wesselgroep]] | * Vlaardingen: [[Wesselgroep]] | ||
===Opgeheven=== | ==== Opgeheven ==== | ||
* IJsselmonde: [[Groeninx van Zoelengroep]] | |||
* Klaaswaal: [[Knotwilgen]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Rotterdam: [[Martelaren van Gorkumgroep]] | * Rotterdam: [[Martelaren van Gorkumgroep]] | ||
* Rotterdam: [[St. Franciscusgroep (Rotterdam)]] | * Rotterdam: [[St. Franciscusgroep (Rotterdam)]] | ||
Regel 1.891: | Regel 2.205: | ||
* Rotterdam: [[Maria Gorettigroep (Rotterdam)]] | * Rotterdam: [[Maria Gorettigroep (Rotterdam)]] | ||
* Rotterdam: [[Scouting Menod]] | * Rotterdam: [[Scouting Menod]] | ||
* Rotterdam: [[Wadobgroep]] | |||
* Rotterdam: [[Dodusigroep]] | |||
* Rotterdam: [[Madame Curiegroep]] | |||
* Rotterdam: [[A.R. Rutgersgroep]] | |||
* Rotterdam: [[Carnissegroep]]<ref>[https://hdl.handle.net/21.12133/065F7E1EC27B47CE8BD2706319A91938 Stadsarchief Rotterdam]</ref> | |||
* Vlaardingen: [[Prins Mauritsgroep (Vlaardingen)]] (gefuseerd) | * Vlaardingen: [[Prins Mauritsgroep (Vlaardingen)]] (gefuseerd) | ||
* Vlaardingen: [[Prinses Irene]] | * Vlaardingen: [[Prinses Irene]] | ||
* Vlaardingen: [[Vioolgroep]] (gefuseerd) | * Vlaardingen: [[Vioolgroep]] (gefuseerd) | ||
===Regio Rond de Biesbosch=== | === Regio Rond de Biesbosch === | ||
(Zuiden van Zuid-Holland: Dordrecht en omstreken) | (Zuiden van Zuid-Holland: Dordrecht en omstreken) | ||
* Alblasserdam: [[Scouting Alblasserdam]] | * Alblasserdam: [[Scouting Alblasserdam]] | ||
* Dordrecht: [[Arooda]] | * Dordrecht: [[Arooda]] | ||
* Dordrecht: [[Thomas Estill Schoch de Ravallet]] | * Dordrecht: [[Thomas Estill Schoch de Ravallet]] | ||
* Dordrecht: [[Royal Rangers]] (pinkstergemeente / niet scouting Nederland) | * Dordrecht: [[Royal Rangers]] (pinkstergemeente / niet scouting Nederland) | ||
Regel 1.906: | Regel 2.225: | ||
* Dordrecht: [[Willem de Zwijger (Dordrecht)|Willem de Zwijger]] | * Dordrecht: [[Willem de Zwijger (Dordrecht)|Willem de Zwijger]] | ||
* Hardinxveld-Giessendam: [[Scouting A15]] | * Hardinxveld-Giessendam: [[Scouting A15]] | ||
* Hendrik | * Hendrik Ido Ambacht: [[Scouting Vikings]] | ||
* Papendrecht: [[Scouting van Brederode]] | * Papendrecht: [[Scouting van Brederode]] | ||
* Woudrichem: [[Scouting Loevestein]] | * Woudrichem: [[Scouting Loevestein]] | ||
* Zwijndrecht: [[Scouting Panoord]] | * Zwijndrecht: [[Scouting Panoord]] | ||
====Opgeheven==== | ==== Opgeheven ==== | ||
* Alblasserdam: [[Louis Wesselsgroep]] (jongens, in 2004 gefuseerd tot Scouting Alblasserdam) | * Alblasserdam: [[Louis Wesselsgroep]] (jongens, in 2004 gefuseerd tot Scouting Alblasserdam) | ||
* Alblasserdam: [[Maketgroep]] (meisjes, in 2004 gefuseerd tot Scouting Alblasserdam) | * Alblasserdam: [[Maketgroep]] (meisjes, in 2004 gefuseerd tot Scouting Alblasserdam) | ||
* Dordrecht: [[Louise de Colignygroep (Dordrecht)]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Dordrecht: [[Schoch de Ravalletgroep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Dordrecht: [[Medo-groep]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Hardinxveld-Giessendam: [[Scouting Lutine]] (gefuseerd tot A15) | * Hardinxveld-Giessendam: [[Scouting Lutine]] (gefuseerd tot A15) | ||
* Hardinxveld-Giessendam: [[Scouting Zilvermeeuwen]] (gefuseerd tot A15) | * Hardinxveld-Giessendam: [[Scouting Zilvermeeuwen]] (gefuseerd tot A15) | ||
* Sliedrecht: [[Merwegroep]] | * Sliedrecht: [[Merwegroep]] | ||
===Regio Rond de Rotte=== | === Regio Rond de Rotte === | ||
(Rotterdam Noord en West) | (Rotterdam Noord en West) | ||
* Berkel en Rodenrijs: [[Scouting Olave St. Clair]] | * Berkel en Rodenrijs: [[Scouting Olave St. Clair]] | ||
Regel 1.931: | Regel 2.252: | ||
* Ridderkerk: [[Scouting Sint Joris (Ridderkerk)|Scouting Sint Joris]] | * Ridderkerk: [[Scouting Sint Joris (Ridderkerk)|Scouting Sint Joris]] | ||
* Ridderkerk: [[Scouting Florence Nightingale]] | * Ridderkerk: [[Scouting Florence Nightingale]] | ||
* Rotterdam: [[Albert Schweitzergroep (Rotterdam)]] | |||
* Rotterdam: [[Brownsea Groep 66]] | * Rotterdam: [[Brownsea Groep 66]] | ||
* Rotterdam: [[Calandtroep]] | * Rotterdam: [[Calandtroep]] | ||
* Rotterdam: [[Cornelis | * Rotterdam: [[Cornelis Trompgroep 14]] | ||
* Rotterdam: [[Scouting De Argonauten (Rotterdam)]] | |||
* Rotterdam: [[Scouting Dorus Rijkers Nesselande]] | * Rotterdam: [[Scouting Dorus Rijkers Nesselande]] | ||
* Rotterdam: [[Hillegersberg]] | * Rotterdam: [[Dr. John Mottgroep]] | ||
* Rotterdam: [[Scoutinggroep Hillegersberg]] | |||
* Rotterdam: [[Hendrik van Halewijn]] | * Rotterdam: [[Hendrik van Halewijn]] | ||
* Rotterdam: [[Ibn Battuta]] | |||
* Rotterdam: [[Impeesagroep]] | * Rotterdam: [[Impeesagroep]] | ||
* Rotterdam: [[J.C.J. van Speijk No 2]] | |||
* Rottredam: [[John F. Coltheartgroep]] | |||
* Rotterdam: [[Kralingsche Troep 10]] | * Rotterdam: [[Kralingsche Troep 10]] | ||
* Rotterdam: [[Klaas Kitten Groep]] | * Rotterdam: [[Klaas Kitten Groep]] | ||
* Rotterdam: [[Lischgroep]] | * Rotterdam: [[Lischgroep]] | ||
* Rotterdam: [[Maasgroep 18]] | * Rotterdam: [[Maasgroep 18]]<ref name="automatisch aangemaakt9" /> | ||
* Rotterdam: [[Menod]] (Plusscoutkring) | |||
* Rotterdam: [[Metrogroep]] (BE/BV) | |||
* Rotterdam: [[Oranje-Blauwgroep]]<ref name="automatisch aangemaakt9" /> | |||
* Rotterdam: [[Margrietengroep]] | * Rotterdam: [[Margrietengroep]] | ||
* Rotterdam: [[Scouting Olivier van Noort]] | * Rotterdam: [[S.B.N. Doorman - MOVO]] | ||
* Rotterdam: [[Prinses Irene Groep 45]] | * Rotterdam: [[Scouting Olivier van Noort]]<ref>[https://hdl.handle.net/21.12133/E235491903F0455E961EC2F56741A594 Stadsarchief Rotterdam]</ref> | ||
* Rotterdam: [[Scouting De Ruyter (Rotterdam)]] | |||
* Rotterdam: [[Prinses Irene Groep 45]]<ref>[https://hdl.handle.net/21.12133/53611942EA314EBEB60E1E7AE0E20153 Stadsarchief Rotterdam]</ref> | |||
* Rotterdam: [[The Rangers Rotterdam]] | * Rotterdam: [[The Rangers Rotterdam]] | ||
* Rotterdam: [[De Spoorzoekers (Rotterdam)|De Spoorzoekers]] | * Rotterdam: [[De Spoorzoekers (Rotterdam)|De Spoorzoekers]] | ||
* Rotterdam: [[Scouting Sint Patrick (Rotterdam)|Scouting Sint Patrick]] | * Rotterdam: [[Scouting Sint Patrick (Rotterdam)|Scouting Sint Patrick]] | ||
* Rotterdam: [[Starrenburg]] | * Rotterdam: [[Scouting Starrenburg Groep 38]] | ||
* Rotterdam: [[Stella Maris (Rotterdam)|Stella Maris]] | * Rotterdam: [[Stella Maris (Rotterdam)|Stella Maris]] | ||
* Rotterdam: [[Willem de Zwijger (Rotterdam)|Willem de Zwijger]] | * Rotterdam: [[Willem de Zwijger (Rotterdam)|Willem de Zwijger]] | ||
====Opgeheven==== | ==== Opgeheven ==== | ||
* Capelle a/d IJssel: [[Guy Gibson squadron]] | * Capelle a/d IJssel: [[Guy Gibson squadron]] | ||
* Hoogvliet: [[Rijnmondgroep (Hoogvliet)]]<ref name="automatisch aangemaakt8" /> | |||
* Rotterdam: [[Je Maintiendrai groep 67]]<ref>[https://hdl.handle.net/21.12133/F84A7E12E8784BEF8027BDE4EF5534DF Stadsarchief Rotterdam]</ref> | |||
* Rotterdam: [[De Vredesduifjes]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB04:000144490:mpeg21:a0123 Haagsche Courant, 13 november 1926]</ref> | * Rotterdam: [[De Vredesduifjes]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB04:000144490:mpeg21:a0123 Haagsche Courant, 13 november 1926]</ref> | ||
* Rotterdam: [[Philips van Uyternessegroep]]<ref>[https://hdl.handle.net/21.12133/717BEF4A40024F89A8E75A390E4A2C1C Stadsarchief Rotterdam]</ref> | |||
* Rotterdam: [[Cornelis de Houtmangroep (Rotterdam)]]<ref>[https://hdl.handle.net/21.12133/05B633F197A547CDBC3099B7F55FA1B7 Stadsarchief Rotterdam]</ref> | |||
* Rotterdam: [[Decimagroep]]<ref name="automatisch aangemaakt9" /> | |||
* Rotterdam: [[De Pioniers (Rotterdam)]]<ref name="automatisch aangemaakt9" /> | |||
* Rotterdam: [[Calandgroep]]<ref name="automatisch aangemaakt9" /> | |||
* Rotterdam: [[De Verkenners (Rotterdam)]]<ref name="automatisch aangemaakt9" /> | |||
* Rotterdam: [[Berggroep (Rotterdam)]]<ref name="automatisch aangemaakt9" /> | |||
* Rotterdam: [[Livingstonegroep (Rotterdam)]]<ref name="automatisch aangemaakt9" /> | |||
* Rotterdam: [[De Tommies]]<ref name="automatisch aangemaakt9" /> | |||
* Rotterdam: [[Prins Hendrikgroep (Rotterdam)]]<ref name="automatisch aangemaakt9" /> | |||
* Rotterdam: [[Movogroep]] | * Rotterdam: [[Movogroep]] | ||
* Rotterdam: [[St. Franciscusgroep (Rotterdam)|St. Franciscusgroep]] | * Rotterdam: [[St. Franciscusgroep (Rotterdam)|St. Franciscusgroep]] | ||
Regel 1.980: | Regel 2.324: | ||
* Rotterdam: [[Damiaangroep]]<ref>De Oud Rotterdammer, Dinsdag 16 september 2008 - Jaargang 4, nr. 19</ref> | * Rotterdam: [[Damiaangroep]]<ref>De Oud Rotterdammer, Dinsdag 16 september 2008 - Jaargang 4, nr. 19</ref> | ||
* Rotterdam: [[Titus Brandsmagroep (Rotterdam)]]<ref>De Oud Rotterdammer, dinsdag 7 maart 2017</ref> | * Rotterdam: [[Titus Brandsmagroep (Rotterdam)]]<ref>De Oud Rotterdammer, dinsdag 7 maart 2017</ref> | ||
* Rotterdam: [[De Ketting]]<ref>[https://hdl.handle.net/21.12133/5D54AB0E8EF84C3A91446EDA1DE59274 Stadsarchief Rotterdam]</ref> | |||
===Regio Vlietstreek=== | === Regio Vlietstreek === | ||
(Midden van Zuid-Holland: Rijswijk, Voorburg en Leidschendam) | (Midden van Zuid-Holland: Rijswijk, Voorburg en Leidschendam) | ||
* Leidschendam: [[Scouting Pius XII]] | * Leidschendam: [[Scouting Pius XII]] | ||
Regel 1.994: | Regel 2.339: | ||
* Voorburg: [[Scouting Orion]] | * Voorburg: [[Scouting Orion]] | ||
====Opgeheven==== | ==== Opgeheven ==== | ||
* Leidschendam: [[Anthony Fokkergroep (Leidschendam)|Anthony Fokkergroep]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=ABCDDD:010937006:mpeg21:a0100 Trouw, 19 februari 1949]</ref> | * Leidschendam: [[Anthony Fokkergroep (Leidschendam)|Anthony Fokkergroep]]<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=ABCDDD:010937006:mpeg21:a0100 Trouw, 19 februari 1949]</ref> | ||
* Rijswijk: [[Scouting Gordongroep]] | * Rijswijk: [[Scouting Gordongroep]] | ||
Regel 2.009: | Regel 2.354: | ||
* Voorburg: [[Scouting Orion|Waingungagroep]] | * Voorburg: [[Scouting Orion|Waingungagroep]] | ||
===Regio Westland=== | === Regio Westland === | ||
* De Lier: [[Scouting De Lier]] | * De Lier: [[Scouting De Lier]] | ||
* 's-Gravenzande: [[Graaf Florisgroep]] | * 's-Gravenzande: [[Graaf Florisgroep]] | ||
Regel 2.022: | Regel 2.367: | ||
* Wateringen: [[Scouting Wateringen]] | * Wateringen: [[Scouting Wateringen]] | ||
====Opgeheven==== | ==== Opgeheven ==== | ||
* Maasdijk: [[Scouting Maasdijk]] | * Maasdijk: [[Scouting Maasdijk]] | ||
* Naaldwijk: [[Scouting Miriam (Naaldwijk)]] | |||
* Naaldwijk: [[Laurentiusgroep (Naaldwijk)]] | |||
===Overige regio's=== | === Overige regio's === | ||
(Gorinchem is een deel van de Regio De Baronie) | (Gorinchem is een deel van de Regio De Baronie) | ||
* Gorinchem: [[Scouting APV]] | * Gorinchem: [[Scouting APV]] | ||
* Gorinchem: [[Gorinchemse Zeeverkenners]] (Scouting GZV) | * Gorinchem: [[Gorinchemse Zeeverkenners]] (Scouting GZV) | ||
==Landelijke stammen== | == Landelijke stammen == | ||
* [[Bermudastam]], Leusden | * [[Bermudastam]], Leusden | ||
* [[Cyberscouts]], Leusden | * [[Cyberscouts]], Leusden |
Versie van 29 apr 2024 10:44
Beste bezoeker,
Staat jouw scoutinggroep er niet tussen? Zet hem er dan bij! Dit doe je zo:
Zet in onderstaande lijst géén link naar de website van jouw scoutinggroep: Links naar andere websites worden namelijk van deze pagina verwijderd. |
Dit is een lijst van scoutinggroepen die probeert om (ooit) alle scoutinggroepen in Nederland in kaart te brengen. Over scoutinggroepen met rode letters is nog geen artikel. Onderstaande groepen zijn voorlopig ingedeeld per provincie. Wanneer de lijst te lang wordt, zullen de groepen ingedeeld worden per regio of admiraliteit.
Drenthe[bewerken | brontekst bewerken]
Scouting Regio Drenthe[bewerken | brontekst bewerken]
- Assen: Thriantastam
- Assen: De Zwervers
- Assen: Johannes Post Groep (JPG)
- Assen: Anthonie van Diemenstam (AVD)
- Assen: St. George
- Beilen: Beyloo ter Horstgroep
- Borger: Woudlopers
- Coevorden: Drostengroep
- Diever: Schultegroep
- Eesveen: Johan van den Kornput
- Emmen: Scouting Emmen
- Erica: St. Pancratius / Maria Immaculata
- Exloo: Hunze Hikers
- Hoogeveen: Scouting Hoogeveen
- Leek: Scouting Nienoord
- Meppel: Scouting Meppel
- Paterswolde: De Trekvogels
- Roden: Mensinghe
- Vledder: Scouting Van Swietengroep
- Vries: Scouting Vries
- Zuidlaren: De Rangers
Opgeheven[bewerken | brontekst bewerken]
- Assen: Vioolgroep[1]
- Assen: Robinson Crusoegroep
- Beilen: Horstgroep[1]
- Beilen: Eekschellers
- Coevorden: Klein Candia
- Coevorden: Van Heutszgroep
- Coevorden: St. Jeroengroep
- Coevorden: ABIOS-groep[1]
- Emmen: Hunengroep (Emmen)
- Emmen: Heidegroep (Emmen)
- Erica: Scoutinggroep Maria Immaculata (fusie in 2008)
- Erica: Scoutinggroep Sint Pancratius (fusie in 2008)
- Hoogeveen: Ter Stegegroep
- Hoogeveen: Veedimvendel[1]
- Nieuw Schoonebeek: St. Willehadus
Flevoland[bewerken | brontekst bewerken]
Regio Noord-Veluwe / Flevoland[bewerken | brontekst bewerken]
- Almere: Con Tutti
- Almere: Scouting Cornelis Lelygroep
- Almere: Scouting Hannie Schaft
- Almere: Scouting de Meridiaan
- Almere: Scouting Novo Mundo
- Almere: Scouting De Cirkel
- Biddinghuizen: Scouting Osbornegroep
- Dronten: Flevo-Scouts Dronten
- Emmeloord: Scouting Emmeloord
- Lelystad: Ascanen
- Lelystad: Bramzijger
- Lelystad: Scouting John F. Kennedy
- Lelystad: Luchtscouts Vliegveld Lelystad
- Zeewolde: Scouting Jan Wandelaar
Regio Overijsselse Vechtstreek[bewerken | brontekst bewerken]
- Emmeloord: Scouting Emmeloord
- Urk: Scouting Jampeldekamp
Opgeheven[bewerken | brontekst bewerken]
- Almere: Joseph Batesgroep
- Lelystad: Charles Alexandergroep
- Lelystad: Albert Schweitzergroep
- Lelystad: Luchtverkenners Eskader
Fryslân[bewerken | brontekst bewerken]
Regio Fryslân[bewerken | brontekst bewerken]
- Beetsterzwaag: Ba-Ow
- Beetsterzwaag: Ossewa (bestuur gevestigd te Groningen; dus valt onder regio Groningen)
- Bolsward: Scouting Jambowa
- Buitenpost: Brimzen
- Dokkum: De Granaet
- Drachten: de Drones
- Drachten: de Wâldswalkers
- Franeker: Andromeda
- Harlingen: Caspar di Robles
- Harlingen: De Ontdekkers
- Harlingen: St. Michiel & Lioba
- Heerenveen: Scouting Polaris
- Heerenveen (Oranjewoud): Van Maasdijk
- Joure: Borgergroep
- Leeuwarden: Burmania
- Leeuwarden: Duco van Martena
- Leeuwarden: De Esdoorn
- Leeuwarden: FRET
- Leeuwarden: Schout bij nacht Doorman
- Makkum: Burdine
- Oosterwolde: De Biezenhutters
- Sneek: Greate Pier
- Sneek: Tibrag
- Tytsjerkeradiel (Noardburgum): De Twirre
- Wolvega: De Linde
Opgeheven[bewerken | brontekst bewerken]
- Bolsward: De Hanzestadt
- Damwoude: Dowa doyngha (1993)
- Dokkum: Dorus Rijkersgroep[1]
- Drachten: Margrietgroep (Drachten)[1]
- Franeker: Anne Maria van Schurmanngroep[2]
- Harlingen: A. Agnesgroep
- Heerenveen: St. Christofoorgroep (Heerenveen)
- Heerenveen: Henry Dunantgroep (Heerenveen)
- Heerenveen: Montygroep (Heerenveen)
- Heerenveen: Oranje-Nassaugroep (Heerenveen)
- Heerenveen: Prinses Irenegroep (Heerenveen)
- Heerenveen: Oranjeboomgroep[1]
- Joure: Jan van Hoofgroep (vóór 1973)
- Leeuwarden: Ijafik (1995)
- Leeuwarden: Impeesa (opgegaan in de Esdoorn in 1989)
- Leeuwarden: Lolke van der Werf (1997)
- Leeuwarden: Prinses Julianagroep (opgegaan in Duco van Martena in 1984)
- Leeuwarden: Prins Bernhardgroep (opgegaan in Duco van Martena in 1984)
- Leeuwarden: Stanley (opgegaan in de Esdoorn in 1989)
- Leeuwarden: WiWeWa (opgegaan in de Esdoorn in 1989)
- Schiermonnikoog: Dûnotters
- Sint Nicolaasga: Oorspronggroep (mogelijk opgegaan in Van Maasdijk)
- Sneek: Albert Schweitzergroep (Sneek)
- Sneek: Wetterfügelgroep[3]
- Steenwijk: Carpe Diemgroep (Steenwijk)
- Surhuisterveen: De Wikel (2014 uitgeschreven in SOL)
- Terschelling (Lies): Strandlopers
- Wolvega: Litjo
Gelderland[bewerken | brontekst bewerken]
Regio Noord-Veluwe / Flevoland[bewerken | brontekst bewerken]
- 't Harde: Gustaaf Adolfgroep
- Elburg: N.S. Rambonnetgroep
- Ermelo: Alexandergroep
- Ermelo: Irmingroep
- Ermelo: Kamphuis Fijnoord
- Harderwijk Scouting Ragay Redoz
- Harderwijk Tjerk Hiddes
- Harderwijk Scouting Verbraak-Margriet
- Nijkerk: Scouting Nijkerk
- Nijkerk: Kiliaen van Rensselaer II (waterscouting)
- Nunspeet: Scouting Nunspeet
- Putten: Kon-Tiki
Regio Scouting Achterhoek[bewerken | brontekst bewerken]
- Aalten: Scouting Aalten
- Borculo: Scouting Cycloongroep
- Breedenbroek: Scouting Saksenheerd
- Doesburg: Scouting Doesburg
- Doetinchem Scouting Graaf Ottogroep
- Doetinchem Scouting Hamaland
- Doetinchem Scouting Roothaangroep
- Eefde: Jan van Riebeeck (JVR)
- Eibergen: Scouting Skoltaro
- Gaanderen: Scoga, Scouting Gaanderen
- Gendringen: Scouting Gendringen
- Gorssel: Scouting IJsselgroep
- Gorssel: Scoutinggroep Sint Joris
- Gorssel: Kompasnaaldgroep[1]
- Groenlo: Scouting Groenlo
- Hummelo en Keppel: Scouting Sweder van Voorst
- Lichtenvoorde: Girlscouting Lichtenvoorde
- Lichtenvoorde: Sint Bernardusgroep Lichtenvoorde
- Lochem: Scouting Graaf Otto Groep
- Lochem: Scouting de Witte Wieven
- Neede: Pakaweversgroep Scouting Neede
- Silvolde: Jonkogroep
- Ulft: Scouting Ulft
- Voorst: Hélène H. Wilkensgroep
- Vorden: David G Alford (DGA)
- Warnsveld: Scouting Zona
- Winterswijk: van Starckenrodegroep (Scouting Winterswijk)
- Zutphen: Nautilus
- Zutphen: Karel Doorman (Zutphen)
Regio ZON[bewerken | brontekst bewerken]
- Angeren: St. Augustinusgroep
- Beek-Ubbergen: Unit Scouting Beek
- Bemmel: Scouting Bemmel
- Deest: Scouting de Woutergroep
- Doornenburg: Scouting Sint Maarten
- Elst: St. Werenfridusgroep
- Ewijk: Scouting Ewijk
- Huissen: Scouting Huissen-zand
- Lent: Scouting Lent
- Malden: Scouting Malden
- Nijmegen: De Bevers
- Nijmegen: Scouting Amalgama
- Nijmegen: Scouting Brakkenstein
- Nijmegen: Scouting Jan van Hoof
- Nijmegen: Scouting Karel de Stoute
- Nijmegen: Scouting Keizer Karel
- Nijmegen: Scouting Paul Kruger
- Nijmegen: Scouting Traianus
- Nijmegen: ZV De Batavieren
- Valburg: Scouting Valburg
- Weurt: Scouting Beuningen '76 (SB'76)
- Weurt: Scouting St. Andries Weurt
- Wijchen: Scouting St. Franciscus
- Wijchen: Scouting Alverna
- Wijchen: Scouting Woezik
- Winssen: Karmijngroep
Regio Neder Veluwe[bewerken | brontekst bewerken]
- Bennekom: Scouting Bennekom
- Ede: Jan Hilgers
- Ede: Langenberg
- Ede: Pieter Maritz
- Ede: Tarcisius
- Herveld: De Spoorzoekers
- Lunteren: Scouting Lunteren
- Lunteren: Scouting Fleur de Lis
- Oosterbeek: OPV-Schoonoord
- Renkum: Emmagroep
- Rhenen: Jhr. Schimmelpenninckgroep
- Scherpenzeel: Scouting Scherpenzeel e.o.
- Wageningen: Scouting Die Wiltgraeff
- Wageningen: Yggdrasilstam (Studentenscouting, onderdeel van Scouting Die Wiltgraeff)
- Wageningen: Musinga-Rijn
Regio Klein Gelderland[bewerken | brontekst bewerken]
- Arnhem: Aerendheemgroep
- Arnhem: De Geuzen
- Arnhem: Lincolngroep
- Arnhem: Kastanjegroep
- Arnhem: Miguel Pro Waterscouting
- Arnhem: Ruitergidsen Anne de Guigné
- Arnhem: Scouting André de Thaye
- Arnhem: Scoutinggroep Lido '76
- Arnhem: St. Christoforus-Lichtdraagsters groep
- Arnhem: WASA Willem Alexander Scouting Arnhem
- Didam: Scouting St. Willibrord
- Dieren: Extender Dieren
- Dieren: Scouting Dieren
- Dieren: Bospatrouille 74 (onafhankelijke groep)
- Duiven : Scouting Duiven
- Eerbeek: Tapawingo
- Giesbeek: Scouting Abel Tasman Giesbeek
- Groessen: Scouting Groessen
- Huissen: Scouting Dannenburcht
- Lobith: Scouting Rijnwaarden
- Loenen: Scoutinggroep Valeouwe
- Oosterbeek: St. Bernulphus
- Rheden: Rhedense Pioniers
- Velp: De Markesteen
- Velp: Scouting Pegasus
- Velp: Velpsche Woudloopers
- Westervoort: St. Jorisgroep
- Zeddam: Scouting St. Oswaldus
- Zevenaar: Subanhara Liemersgroep
Regio Rondom de IJssel[bewerken | brontekst bewerken]
- Apeldoorn: Scouting Paulus en Petrus Dondersgroep
- Apeldoorn: Scouting Balmoral
- Apeldoorn: Scouting Dr. Ariënsgroep
- Apeldoorn: Scouting St. Victor
- Apeldoorn: Scoutinggroep Jagermeester Johan Bentinck
- Apeldoorn: Stadhouder Willem III/Lady Baden-Powell
- Apeldoorn: Scoutinggroep Hertog van Gelre
- Apeldoorn: Scouting Mr. J.P.G. Moorrees
- Apeldoorn: Marca Appoldro
- Heerde/Epe: Buys Ballot
- Hattem: Voermangroep
- Hattem: Wijnaendts Franckengroep
- Twello: De Vundelaar
- Twello: Gelregroep
- Ugchelen: Ugchelse Woudlopers-Groep II
- Vaassen: Scoutinggroep Van Isendoorn
- Vaassen: Scouting Maarten van Rossum
Regio Rivierenland[bewerken | brontekst bewerken]
- Beneden-Leeuwen: Scouting Don Bosco
- Culemborg: Scouting St. Stanislaus
- Dreumel: Paulusgroep
- Geldermalsen: Scouting Graaf van Gelre
- Leerdam: Scouting Hagemans
- Maurik: Scouting Saffatin
- Tiel: Scouting Phoenix Tiel
- Zetten: Scouting Zetten
Regio De Meierij[bewerken | brontekst bewerken]
- Zaltbommel: Scouting St. Martinus
Opgeheven[bewerken | brontekst bewerken]
- Apeldoorn: Scouting Berg en Bos
- Apeldoorn: Scouting Paulus
- Apeldoorn: Petrus Dondersgroep
- Apeldoorn: Maria Christinagroep[3]
- Apeldoorn: Maria Jonesgroep[1]
- Apeldoorn: Mimi Wredegroep[1]
- Apeldoorn: Viosgroep[4]
- Arnhem: Carolus Boromeusgroep
- Arnhem: Colignygroep (Arnhem)
- Arnhem: De Lichtdraagsters (Arnhem)
- Arnhem: De Zwervers
- Arnhem: Heilig Hartgroep
- Arnhem: Oranjegroep[1]
- Arnhem: Rijngroep[1]
- Arnhem: Zabedogroep[1]
- Arnhem: St. Bonifatiusgroep
- Arnhem: St. Maartengroep
- Arnhem: Oosterbeekse Padvinders
- Arnhem: St. Pancratiusgroep
- Arnhem: St. Paulusgroep
- Arnhem: St. Petrus Canisiusgroep
- Arnhem: St. Sebastiaangroep
- Arnhem: Spoorzoekers
- Arnhem: St. Tarcisiusgroep
- Arnhem: Veluwse Verkenners
- Arnhem: Wichard van Gelregroep
- Beekbergen: Bosgroep[1]
- Bennekom: Musinga Bennekom (opgegaan in Scouting Bennekom)
- Bennekom: Schakelgroep[1]
- Borculo: Ixenietagroep[1]
- Culemborg: Vredesgroep[1]
- Dieren: Bambi[3]
- Doesburg: IJsselgroep[1]
- Doetinchem: Martikagroep[5]
- Ede: Rohdagroep[1]
- Ede: Wintapgroep[1][6][7]
- Ede: Valouweranders
- Eerbeek: Ehrbeckegroep[1]
- Eibergen: St. Mattheusgroep (Eibergen)
- Eibergen: Florence Nightingalegroep (Eibergen)
- Ermelo: Tawebgroep (opgegaan in Irmingroep)
- Ermelo: Ottawagroep[1]
- Geldermalsen: Gelra's[1]
- Heerde: Klaverbladgroep (Heerde)[1]
- Hoenderlo: Beatrixgroep (Hoenderlo)[1]
- Laren: Dr. W.C.H. Staringgroep
- Lunteren: Hessengroep (gefuseerd in 1973 tot Scouting Lunteren)
- Lunteren: De Zandkleppers (gefuseerd in 1973 tot Scouting Lunteren)
- Neede: St. Bonifacius (Neede)
- Neede: Gidsengroep (Neede)[8][9]
- Nijkerk: Scoutinggroep Roncalli
- Nijkerk: Kiliaen van Rensselaer I
- Nijmegen: 1ste Groep (Nijmegen)
- Nijmegen: 2de Groep CJMV (Nijmegen)
- Nijmegen: 3de Groep (Nijmegen)
- Nijmegen: 4de Groep CJMV (Nijmegen)
- Nijmegen: 5de Groep NCVP (Nijmegen)
- Nijmegen: 6de Groep (Nijmegen)
- Nijmegen: 7de Groep (Nijmegen)
- Nijmegen: André de Thayegroep (Nijmegen)
- Nijmegen: Anne Frankgroep
- Nijmegen: Broeder Koenraadgroep
- Nijmegen: Germanengroep
- Nijmegen: Groenewoudgroep I
- Nijmegen: Groenewoudgroep II
- Nijmegen: Groenewoudgroep (Nijmegen)
- Nijmegen: Jeanne d'Arcgroep (Nijmegen)[10][11]
- Nijmegen: J.N. Andrewsgroep
- Nijmegen: Johannes Berckmangroep
- Nijmegen: Klokkenberggroep
- Nijmegen: Kwakkenbergroep
- Nijmegen: Loreto luchtverkenners
- Nijmegen: Maria Adelheidgroep (Nijmegen)[12][13][10]
- Nijmegen: Maria Ducegroep
- Nijmegen: Mgr. Hamergroep
- Nijmegen: Mgr. Hamer/St. Stephanusgroep
- Nijmegen: Pater Eymardgroep (Nijmegen)
- Nijmegen: Rambonnetgroep (Nijmegen)
- Nijmegen: Scouting Albertus
- Nijmegen: Scouting d'Almaras
- Nijmegen: Scouting Grootstal
- Nijmegen: Scouting Lindenholt
- Nijmegen: Scouting Margriet
- Nijmegen: Scouting Nijmegen-Oost
- Nijmegen: Scouting Numaga
- Nijmegen: Scouting Phoenix
- Nijmegen: Scouting 't Schependom
- Nijmegen: Scouting Adelbertus Nijmegen
- Nijmegen: St. Dominicusgroep (Nijmegen)
- Nijmegen: Scouting St. Franciscus
- Nijmegen: St. Jorisgroep (Nijmegen)
- Nijmegen: St. Jozefgroep (Nijmegen)
- Nijmegen: St. Paulus Zeeverkenners
- Nijmegen: St. Petrus Canisiusgroep (Nijmegen)
- Nijmegen: St. Stephanusgroep (Nijmegen)
- Nijmegen: St. Tarcisiusgroep
- Nijmegen: St. Walrickgroep
- Nijmegen: St. Willibrordusgroep
- Nijmegen: Theresia van Lisieuxgroep (Nijmegen)
- Nijmegen: Trekvogelsgroep (Nijmegen)
- Ommeren: Baron van Brakell
- Oosterbeek: Schoonoordgroep
- Rekken: Gustaaf Adolfgroep (Rekken)
- Renkum: Don Bosco Lucia
- Scherpenzeel: Valleigroep
- Scherpenzeel: Willaergroep
- Scherpenzeel: Stehopagroep
- Tiel: Scouting Tiel
- Vaassen: Margriet van Rossumgroep
- Vaassen: De Brunholdgroep
- Vaassen: Bernadettegroep (Vaassen)
- Wageningen: Zonnegroep[3]
- Winterswijk: Swedergroep (opgegaan in Scouting Winterswijk)
- Winterswijk: General Rossgroep
- Zevenaar: Scouting Gimborngroep
- Zutphen: Scoutinggroep Sint Joris
- Zutphen: Zutphense Padvinders (NPO)
- Zutphen: Schilddragersgroep (NPG)
- Zutphen: St. Franciscusgroep (KV)
- Zutphen: St. Walburgisgroep (Zutphen)[14]
Groningen[bewerken | brontekst bewerken]
Regio Groningen[bewerken | brontekst bewerken]
- Delfzijl: Fivelgroep-Eemsmond
- Groningen: De Heeren van de Lemniscaat
- Groningen: De Jutters
- Groningen: De Zwervers
- Groningen: Woudlopers Kipling
- Groningen: De Voerman
- Groningen: De Havik
- Groningen: Martinistam (studentenscouting)
- Haren: Bestevaer
- Haren: Look Wide
- Haren: Tecumseh
- Hoogezand-Sappemeer: De Trappers
- Lettelbert: Waterscoutinggroep de Bevers
- Lettelbert: Chauken
- Midlaren: Scouting Nicolaas
- Nieuwe Pekela: Scouting Pekela
- Noordhorn: Scouting Hanckema
- Paterswolde: De Trekvogels
- Slochteren: Scoutinggroep Fraeylema
- Stadskanaal Scouting Stadskanaal (Schotse- en Pagistagroep)
- Stedum: De Struners
- Ter Apel Guy de Fontgalland
- Uithuizen: Scouting Menkema
- Veendam: Scouting Veendam
- Winschoten: Scouting St. Vitus
- Winsum: Vinchem
Opgeheven[bewerken | brontekst bewerken]
- Appingedam: Wilgengroep (Appingedam)[1]
- Delfzijl: Eemsgroep[1]
- Groningen: Scouting Impeesa[1][15]
- Groningen: F.A. Stahlgroep
- Groningen: Rudyard Kipling
- Groningen: Prins Willem-Alexander
- Groningen: De Bevers
- Groningen: Yo Munkatgroep[3]
- Noordbroek: Bederogroep
- Noorddijk: Noorddijkgroep
- Schildwolde: Karel Doorman Stam (communicatie)
- Veendam: Boazgroep
- Winschoten: Winschoter Joodse Jeugd Groep
- Winschoten: Groep III (fusie 1945)
- Winschoten: André de Thayegroep (fusie 1967)
- Winschoten: Widagroep (fusie 1972)
Limburg[bewerken | brontekst bewerken]
Regio ZON[bewerken | brontekst bewerken]
- Afferden: Scouting De Rietkampers
- Middelaar: Scouting Sint Gabriël
- Middelaar: Loodsenstam Lucifer
- Middelaar: Zeeverkenners Canisius
- Middelaar: Zeeverkennergroep Phileretmai
- Mook: Scouting Don Bosco Mook
Scouting Regio Maasven[bewerken | brontekst bewerken]
- Belfeld: Scouting Belfeld
- Blitterswijck: Scoutinggroep de Meuleberg
- Leunen: Scouting Don Bosco Leunen
- Reuver: Scouting Lambertus
- Tegelen: Scouting Tichlouw
- Venlo: Scouting Baden-Powell
- Venlo: Belletable Stella-Maris
- Venlo: Scouting Miguel-Pro
- Venlo: Scouting St. Paulus (Venlo)
- Venlo: Scouting Mgr. Feron
- Venlo: Scouting St. Lambertus (Venlo)
- Venlo: Scouting Manresa
- Venray: Peelspeurders
- Wellerlooi: Scouting Wellerlooi
Regio Roermond[bewerken | brontekst bewerken]
- Echt: Scouting Maria Goretti Pey
- Heel: De Terwindtvaarders
- Horn: Robert Kennedy Groep
- Koningsbosch: Scouting Christus Koning
- Maasbracht: De Oude Tip
- Roermond: Scouting Sint Joris Leeuwen
- Roermond: Scouting René Höppener
- Roermond: Waterscouting St. Franciscus
- Roermond: Scouting Pater Bleijs
- Roermond: Waterscouting Beatrix
- Roermond: Sint Jorisgroep Maasniel
- Roermond: Verkennersgroep St. Hubertus
Regio Weert[bewerken | brontekst bewerken]
- Nederweert: Scouting Paus Pius X
- Weert: Scouting Sint Maarten
- Weert: Scouting Keent-Moesel
- Weert: Scouting St. Job Leuken-Weert
- Weert: St. Rumoldus
- Weert: Scouting Hubovra
- Weert: Scouting Tungelroy - Kardinaal Mindszenty Groep
Regio Westelijke Mijnstreek[bewerken | brontekst bewerken]
- Beek: Scouting St. Martinusgroep
- Elsloo: Scouting Elsloo
- Geleen: Scouting Christiaan de Wet
- Geleen: Scoutinggroep Verkenners Kluis Geleen
- Geleen: Scouting Don Bosco Lindenheuvel
- Limbricht: Scouting Sint Salvius Limbricht
- Munstergeleen: Scoutinggroep Munstergeleen
- Sittard: St. Tarcisius-Limburg
- Sittard: Scouting St. Jozef
- Sittard: Scouting Don Bosco Sittard
- Spaubeek: Scouting de Windroos
- Stein: Scouting Stein
- Susteren: Scouting Jeanne d'Arc
- Ulestraten: Scouting Don Bosco Ulestraten
- Urmond: Scouting St. Tarcisius
Scouting Regio Zuid-Oost Limburg[bewerken | brontekst bewerken]
- Brunssum: St. Willibrordus
- Brunssum: Scouting de Landgraaf
- Brunssum: Scouting St. Franciscus
- Brunssum: Scouting St. Vincentius
- Eygelshoven: Scouting Eygelshoven
- Heerlen Scouting Amicus, Vroeger Willibrordus Heerlen en 't Eikske Landgraaf
- Heerlen: Scouting Sint Jan Baptist
- Heerlen: Scouting Don Bosco Heerlerbaan
- Heerlen: Scouting Kapelaan Berix
- Heerlen: Scouting Nieuw-Einde
- Heerlen: Scouting Bekkerveld, vroeger: St Joris, St Hubertus en St Lidwina
- Heerlen: Scouting Welten
- Hoensbroek: De Stutters
- Hoensbroek: H. de Montfort
- Hoensbroek: Scouting St. Christoffel
- Kerkrade: Scouting St. Willibrord
- Kerkrade: Scouting Gregor Brokamp
- Kerkrade: Scouting St. Hubertus
- Landgraaf: Scouting Pius XII (Landgraaf)
- Landgraaf: Scouting St. Tarcisius
- Landgraaf: Scouting Pioniers Oude Mijnstreek
- Mechelen: St. Martinus
- Nuth: Scouting Nuth
- Schinnen: Scouting Schinnen
- Schinnen: Royal Rangers (niet-Scouting Nederland)
- Simpelveld: Scouting Sint Lucia Simpelveld
- Voerendaal: Scouting Voerendaal (ook Scouting Windthagen-city Zuyd)
Regio Maastricht en Mergelland[bewerken | brontekst bewerken]
- Berg & Terblijt: St. Monulphus
- Bunde Scouting Bunde
- Eijsden: Scouting Eijsden
- Geulle: Scoutinggroep Gäöl (tussen 2000 en 2004 enige tijd onder de naam "Scouting Sint Joris Geulle")
- Maastricht: De Gordiaanse Knoop
- Maastricht: Waterscouting Jan van Gent
- Maastricht: Scoutinggroep Sint Gerlach
- Maastricht: Scouting Henri Dunant - Florence Nightingale
- Maastricht: De Eburonen
- Maastricht: Scouting Theresia
- Maastricht: Titus Brandsma
- Maastricht: Scouting Don Bosco (Maastricht)
- Maastricht: Scouting Fons Olterdissen
- Maastricht: Scouting Maastricht-West
- Maastricht: Scouting Amby
- Maastricht: Scouting Anne Frank - St. Jan Heer
- Margraten: Scouting Margraten
- Margraten: Jeanne d'Arc (Margraten)
- Meerssen: St. Jozefgroep (Meerssen)
- Valkenburg: Scouting St. Franciscus Valkenburg
Opgeheven[bewerken | brontekst bewerken]
- Brunssum: Dr. Poelsgroep (Brunssum)
- Brunssum: Eerste Brunssumsche Groep (NCVP)
- Brunssum: Jan van Riebeeckgroep (Brunssum)
- Brunssum: Scouting Maria Adelheid
- Eygelshoven: Verkennersgroep St. Hubertus
- Eygelshoven: Gidsengroep St. Lidwina
- Geleen: Webeheli[1]
- Heerlen: Scouting 't Eikske
- Heerlen: Scouting Sint Willibrordus (Heerlen)
- Heerlen: St. Maartengroep (Heerlen)
- Heerlen: St. Joris (Heerlen)
- Heerlen: Tesselschadegroep[1]
- Kerkrade: Scouting St. Petrus
- Kerkrade: Scouting St. Lambertus
- Kerkrade: St. Joris
- Kerkrade: Scouting Indaba
- Kerkrade: Scouting Charles de Foucauld
- Kerkrade: Scouting St. Jozef
- Kerkrade-Rolduc, zie St. Adelbertusgroep (Rolduc)[16]
- Maastricht: Scouting Lord Baden-Powell
- Maastricht: Scouting Christus Koning
- Maastricht: Scouting Lambertus - Sterre der Zee
- Maastricht: St. Bernardusgroep (Maastricht)[17]
- Maastricht: Margaretha Sinclairgroep (Maastricht)[18]
- Maastricht: Maria Adelheidgroep (Maastricht)[18]
- Maastricht: Trajectum ad Mosam[18]
- Maastricht: St. Juliagroep (Maastricht)[18]
- Maastricht: Gemma Galganigroep (Scharn)[18]
- Nederweert: St. Pancratiusgroep
- Overhoven: St. Servaasgroep
- Roermond: Scouting Secretaris Moonen
- Roermond: St. Jozef
- Sittard: Sint Servatiusgroep (Sittard)
- Sittard: Deken Thijssengroep
- Sittard: Jac P. Thijssegroep (Sittard)
- Sittard: Theodor Hordengroep
- Sittard: Christus Koninggroep (Sittard)
- Tegelen: Prins Willem-Alexandergroep (Tegelen)
- Tegelen: St. Martinusgroep (Tegelen)
- Tegelen: Margaretha Sinclairgroep (Tegelen)
- Tegelen: Scouting St. Michaël
- Venlo: Frassatigroep (Venlo)
- Venlo: Scouting Hertog Reinoud
Noord-Brabant[bewerken | brontekst bewerken]
Scouting Regio De Baronie[bewerken | brontekst bewerken]
- Bavel: Scouting Frederik Hendrik
- Breda: Scouting Murk Jansen (Blauwe vogels)
- Breda: Scouting Sint Martinus
- Breda: Scouting Sint-Joris
- Breda: Scouting Blauwe Kei
- Breda: Titus Brandsma (waterscouts)
- Breda: Scouting Haagse Beemden
- Breda: Albert Schweitzer Groep
- Breda: Scouting Ginneken
- Breda: Scoutgroep Generaal Maczek
- Breda: St. Franciscusgroep (Breda)
- Dongen: De Stormvogels (Blauwe vogels)
- Dongen: Scouting Laurentius Dongen
- Dongen: St. Jozefgroep
- Etten-Leur: Scouting Paulus
- Etten-Leur: Scouting Tarcisius
- Etten-Leur: Scouting Sint Lambertus
- Gorinchem: Scouting A.P.V.
- Gorinchem: Gorinchemse Zeeverkenners
- Hank: Scouting Hank
- Lage Zwaluwe: Scouting Zwalaho
- Made: Scouting Made
- Oosterhout: Scouting Erasmus
- Oosterhout: Het Zuiderkruis (waterscouts)
- Oosterhout: Mariagroep
- Prinsenbeek: Scouting Thomas More
- Raamsdonksveer: Scouting Raamsdonksveer
- Raamsdonksveer: Mafekingroep (waterscouts)
- Rijsbergen: Scouting Rijsbergen
- Sleeuwijk: Scouting Altena (waterscouts)
- Terheijden: D'n Hartel
- Teteringen: Scouting Driesprong
- Woudrichem: Scouting Loevestein
Regio De Meierij[bewerken | brontekst bewerken]
- Berlicum: Scouting Berlicum
- Cromvoirt / Den Bosch: Prins Willem van Oranje groep (PWVO)
- Den Bosch: Scouting Lucas
- Den Bosch: Scouting Petrus en Paulus (P&P)
- Den Bosch: Scouting Columbus
- Den Bosch: Scouting Den Bosch Noord (DeBoNo)
- Den Bosch: Jeroen Bosch Verkennersband
- Hintham-Rosmalen: Scouting Sint-Christoffel
- Rosmalen: St. Tarcisius
- Sint-Michielsgestel Scouting Petrus Donders
- Vught: Scouting Vught Noord
- Vught: Scouting Jeep
- Zaltbommel: Scouting St. Martinus
Regio De Langstraat[bewerken | brontekst bewerken]
- Drunen: Dr. Akkermansgroep
- Elshout: Scouting St. Jansgroep
- Kaatsheuvel Martin Luther King
- Loon op Zand: Pastoor Simons Groep
- Nieuwkuijk: Scouting Garcia Moreno
- Sprang-Capelle: Jan de Rooij
- Vlijmen: Maurice Flacard
- Waalwijk: Scouting Andreas Zijlmansgroep
- Waalwijk Scouting Mgr. Bekkersgroep
Regio Scouting Eindhoven[bewerken | brontekst bewerken]
- Best: Scouting Frama
- Best: Scouting Oud Best
- Eindhoven: Scouting Burgemeester Herman Witte
- Eindhoven: Scouting Wielewaal
- Eindhoven: Scouting Johannes Vianney
- Eindhoven: Scouting St. Sebastiaan (Eindhoven)
- Eindhoven: Scouting President F.D. Roosevelt
- Eindhoven: Scouting St. Rafaël
- Eindhoven: Waterscouting Dr. A.F. Philips (waterscouts)
- Eindhoven: Scouting Livingstone
- Eindhoven: Scouting Père Kersten
- Eindhoven: Scouting St. Frans
- Eindhoven: Scouting Burgemeester Welschen
- Eindhoven: Scouting Doornakkers
- Eindhoven: Scouting Graaf Folke Bernadotte groep 2
- Eindhoven: Scouting Angelo Roncalli
- Eindhoven: Scouting Stratum
- Eindhoven: Dr. Albert Schweitzer (Eindhoven)
- Eindhoven: William Millergroep
- Eindhoven: Studenten Scouting Eindhoven
- Geldrop: Stella Maris Waterscouting Eindhoven
- Nuenen: Scouting Rudyard Kipling
- Nuenen: Scouting Panta Rhei
- Son en Breugel: Scouting Mgr. Bekkersgroep
- Son en Breugel: Scouting Dutmella
Regio Hart van Brabant[bewerken | brontekst bewerken]
- Alphen: Scouting Alphen
- Berkel-Enschot: Scouting Berkel-Enschot
- Boxtel: Scouting Boxtel
- Chaam: Scouting Chaam
- Gilze: Scouting Gillesa
- Goirle: Scouting St. Willibrord (Goirle)
- Haaren: Scoutinggroep St. Joris
- Hilvarenbeek: Scouting Hilvarendeek
- Moergestel: Scouting Moergestel
- Oirschot: Scouting Sint Odulphus Oirschot
- Oisterwijk: Scouting Oisterwijk
- Oost- west en Middelbeers : Scouting Don Garcia Moreno
- Riel : Scouting Bolstergroep
- Rijen: Sint Bonifaas Groep
- Tilburg: Pastoor Vroomansgroep
- Tilburg: Scouting Esjeeka
- Tilburg: Scouting Groenewoud
- Tilburg: Scouting Peerke Donders
- Tilburg: Celtica
- Tilburg: Scouting Rey de Carle
- Tilburg: Scouting The Challenge
- Tilburg: Scouting Lord Baden-Powell
- Udenhout: Scouting De Paraplu
- Udenhout: Scouting St. Lambertus (Udenhout)
Scouting Regio Helmond[bewerken | brontekst bewerken]
- Aarle-Rixtel: Scouting Aarle-Rixtel
- Asten: Scouting Asten
- Beek en Donk: Scouting Beek en Donk
- Deurne: Scouting Deurne
- Deurne: Scouting St. Jozef (Deurne)
- Gemert: Scouting Willibrordus
- Helmond: Scouting Jan Baloys Stiphout
- Helmond: Scouting Mierlo-Hout
- Helmond: Scouting Paulus
- Helmond: Scouting Brandevoort
- Helmond: Scouting Brouwhuis
- Helmond: Scouting Leonardus
- Helmond: Scouting Rijpelberg
- Lierop: St. Willibrordusgroep (Lierop)
- Lieshout: Scouting Lieshout - Mariahout
- Mierlo: Scouting Mierlo
- Someren: Scouting Titus Brandsma
- Someren: Scouting Someren
Regio Noordoost Brabant[bewerken | brontekst bewerken]
- Berghem: Scouting Berghem - P.G. Frassati
- Boekel: Scouting Boekel
- Geffen: Scouting Geffen
- Heesch: Scouting Heesch
- Nistelrode: Scouting Mira Ceti
- Oss: Dorus Rijkersgroep Oss (waterscouts)
- Oss: Scouting Ussen
- Oss: Dr. Saal van Zwanenberggroep
- Oss: Titus Brandsmagroep
- Ravenstein: Scouting Ravenstein
- Schaijk: Scouting Schaijk
- Sint-Oedenrode: Scouting Rooi
- Uden: Scouting Jeanne d'Arc
- Uden: Scouting Uotha
- Veghel: Scouting Veghel
- Volkel: Scouting Volkel
Regio West-Brabant[bewerken | brontekst bewerken]
- Bergen op Zoom: Karel Doormangroep
- Bergen op Zoom: Menno van Coehoorngroep
- Bergen op Zoom: Scheldestam
- Bergen op Zoom: Petrus en Paulusgroep
- Bergen op Zoom: Scouting Markiezaatsgroep
- Bergen op Zoom: Scouting Delmo
- Goudswaard: Suanablake
- Halsteren: Scouting Jeanne d'Arc (Halsteren)
- Hoeven: Scouting Maria Goretti (Hoeven)
- Hoogerheide: Scouting Hoogerheide
- Klundert: Jan Bautoengroep
- Numansdorp: Driestromengroep
- Ossendrecht: Scouting Ossendrecht
- Oudenbosch: Scouting Oudenbosch
- Oud Gastel: Scouting Andriessengroep
- Roosendaal: Scouting Fridtjof Nansen
- Roosendaal: Scouting Prinses Irene
- Roosendaal: Scouting Baden-Powell
- Roosendaal: Scouting St. Jan (luchtscouts)
- Roosendaal: Luchtscouts "Seppe" (luchtscouts)
- Rucphen: Scoutinggroep St. Jan
- Steenbergen: Scouting Steenbergen
- Willemstad: St. Scouting Willemstad
- Wouw: Scouting Wouw
- Zevenbergen: Scouting Zevenbergen
- Zevenbergen: Waterscouting Matthijs Heldt Groep
Regio Zuidoost-Brabant[bewerken | brontekst bewerken]
- Bergeijk: Sint Lambertus
- Bladel: Scouting Bladel
- Budel: Frere Jacques
- Duizel: Jubam
- Eersel: Scouting Eersel
- Heeze: Sint Nicasius
- Geldrop: Scoutinggroep Don Bosco
- Geldrop: Hikegroep
- Geldrop: Neil Armstrong Scouting
- Luyksgestel: Sint Andries
- Riethoven: Rythovius
- Soerendonk: Scouting Kizito Maarheeze
- Steensel: Margarita
- Valkenswaard: Sint Stefanus
- Valkenswaard: Dick van Toor
- Valkenswaard: Scouting Sint Maarten
- Veldhoven: Hertog Jan van Brabant
- Veldhoven: Were-Di
- Veldhoven: Sint Stanislaus Kostka
- Veldhoven-Zeelst: Sint Aloysuis
- Waalre: Scouting Aalst-Waalre (SAW2)
Regio Zuidoost Nederland (Regio ZON)[bewerken | brontekst bewerken]
- Boxmeer: Scouting Boxmeer
- Overloon: St. Theobaldusgroep[19]
- Wijchen: Scouting Woezik
Opgeheven[bewerken | brontekst bewerken]
- Bavel: Scouting Prins Maurits (Bavel)
- Bavel: Scouting Jacintha (Bavel)
- Beek en Donk: St. Willibrordusgroep
- Bergen op Zoom: Zoomgroep
- Bergen op Zoom: Scouting Kizito
- Bergen op Zoom: Van Glymesgroep
- Bergen op Zoom: St. Tarcisiusgroep
- Bergen op Zoom: Adolf Kolpinggroep
- Bergen op Zoom: Mbagagroep
- Bergen op Zoom: Oostgroep
- Bergen op Zoom: Sint Jorisgroep
- Bergen op Zoom: Scheldegroep
- Bergen op Zoom: St. Elisabethgroep
- Bergen op Zoom: St. Theresiagroep
- Bergen op Zoom: St. Gertrudisgroep
- Bergen op Zoom: Fatimagroep
- Bergen op Zoom: Bernadettegroep
- Bergen op Zoom: Petrus Chanellgroep
- Boekel: St. Franciscusgroep (Boekel)
- Boekel: St. Agathagroep (Boekel)
- Boxtel: Scouting St. Pieter
- Boxtel: Scouting St. Paulus
- Boxtel: Scouting Rosa van Lima
- Boxtel: Scouting Kardinaal Lavigerie
- Boxtel: Pioniers '85
- Breda: Clemens Maria Hofbouwer (Blauwe vogels)
- Breda: St. Gerardus Majellagroep
- Breda: Heilig Hartgroep
- Breda: Pels Rijckengroep
- Breda: St. Antoniusgroep (Breda)
- Breda: Prins Mauritsgroep (Breda)
- Breda: Scouting Baronie
- Breda: Scouting Charles de Foucauld/Simone Weil
- Breda: Meekokigroep
- Breda: Hieronymusgroep
- Breda: Irenegroep (Breda)
- Breda: Jeanne d'Arcgroep (Breda)
- Breda: Mbagagroep (Breda)
- Breda: Liduina en Rafaelgroep
- Breda: Scouting Michaël (Breda)
- Breda: Scouting Bernadette
- Breda: St. Jan de Dopergroep
- Breda: Scouting Stephanus
- Breda: Agnes Baden-Powellgroep (Breda)[1]
- Breda: Engelbert van Nassaugroep
- Breda: Christus Koninggroep (Breda)
- Breda: St. Jozefgroep (Breda)
- Breda: Scouting Paulus (Breda)
- Breda: Onze-Lieve-Vrouwe-van-Fatimagroep
- Breda: St. Christophorusgroep (Breda)
- Breda: Che Guevaragroep
- Breda: St. Tarcisiusgroep (Breda)
- Breda: André de Thayegroep (Breda)
- Chaam: Scouting De Kraanvogels
- Den Dungen: Scouting Bernadette
- Den Bosch: Scouting Sint Joris
- Den Bosch: St. Paulusgroep
- Den Bosch: Pier Giorgio Frassatigroep (Den Bosch)
- Den Bosch: St. Tarcisiusgroep (Den Bosch)
- Den Bosch: André Witloxgroep
- Den Bosch: Onvublaa[1]
- Den Bosch: Scouting St. Jacob (Den Bosch)
- Den Bosch: Genoveva van Brabantgroep
- Eersel: D’n Hazlaar
- Eindhoven: Groep Een - Hopman Fens
- Eindhoven: De Kempenaars
- Eindhoven: De Roode Vlam
- Eindhoven: Hikegroep
- Eindhoven: Paul Krügergroep (Eindhoven)
- Eindhoven: Gabrielgroep
- Eindhoven: St. Aloysiusgroep (Eindhoven)
- Eindhoven: St. Ignatiusgroep (Eindhoven) (zwarte das, gele leeuw in daspunt)
- Eindhoven: St. Willibrordus (Eindhoven)
- Eindhoven: Toxandriagroep
- Eindhoven: Scouting St. Joris
- Eindhoven: Scouting Hopman Latour
- Eindhoven: Zonnewijzersgroep[1]
- Eindhoven: De Roode Vlam (Eindhoven)
- Eindhoven: Marie Adelheidgroep (Eindhoven)[20]
- Geldrop: Stella Maris Zeeverkenners (waterscouts)
- Gorinchem: Torenvalken[1]
- Heesch: Pater van de Berggroep
- Heesch: Pius X-groep
- Heeswijk: De Pontonniers[21]
- Helmond: Groep 1 (Helmond)[22]
- Helmond: Albert Schweitzergroep (Helmond)
- Helmond: André de Thayegroep (Helmond)[23]
- Helmond: De Wulpgroep[24][25]
- Helmond: Jeanne d'Arcgroep (Helmond)
- Helmond: Lwangagroep (Helmond)[26]
- Helmond: St. Gregoriusgroep (Helmond)[27]
- Helmond: St. Jorisgroep (Helmond)
- Helmond: St. Lambertusgroep (Helmond)
- Helmond: St. Tarcisiusgroep (Helmond)[28]
- Heusden St. Vicktor
- Huijbergen: Scouting Huijbergen
- Klundert: Schellingergroep
- Langeweg: St. Franciscusgroep
- Langenboom: Scouting Langenboom
- Mierlo: St Luciagroep
- Mierlo: St. Lodewijkgroep
- Mierlo: Kardinaal Van Enckevoirtgroep[29]
- Oosterhout: St. Jansgroep
- Oss: Scouting Mgr. Jurgens
- Oudenbosch: Saint Louisgroep[30]
- Rijsbergen: St. Bavogroep
- Rijsbergen: St. Amandusgroep
- Schaijk: Joanna Hisiaogroep
- Schijndel: Scouting Schijndel
- Sint Oedenrode: St. Maartensgroep (Sint Oedenrode)
- Sint Oedenrode: Anne Frankgroep (Sint Oedenrode)
- Sint-Oedenrode: Scouting Rooi
- Sint Willebrord: Scouting Sint Willebrord
- Someren: Scouting Abbé Pierre
- Son en Breugel: Scouting Margaretha Sinclair
- Tilburg: Adulphusgroep (Tilburg)
- Tilburg: St. Raphaël
- Tilburg: St. Leonard I
- Tilburg: St. Leonard II
- Tilburg: St. Wilbert
- Tilburg: St. Huibert I
- Tilburg: St. Huibert II
- Tilburg: St. Christoffel
- Tilburg: William Doyle
- Tilburg: Don Sartogroep
- Tilburg: Johanna Sjougroep
- Tilburg: Pastoor Vroomans II
- Tilburg: Dr. Mollergroep
- Tilburg: Scouting Charles de Foucauld (gefuseerd tot Scouting The Challenge)
- Tilburg: Scouting Prins Hendrik groep 1 (gefuseerd tot Scouting The Challenge)
- Tilburg: Scouting St. Jan Baptist (gefuseerd tot Scouting Esjeeka)
- Tilburg: Scouting St. Stanislaus Kostka (gefuseerd tot Scouting Esjeeka)
- Tilburg: Mgr. Zwijsengroep
- Tilburg: Miguel Progroep
- Tilburg: St. Patrickgroep
- Tilburg: Heilig Hartgroep
- Tilburg: Titus Brandsmagroep
- Tilburg: Petrus Canisiusgroep
- Tilburg: St. Jorisgroep (Tilburg)
- Tilburg: Scouting Pieter de Jong
- Tilburg: Egidiushorde
- Tilburg: Paula Geertsgroep
- Uden: Scouting Icarus (Opgeheven "Luchtverkenners Groep Icarus" (Luchtscouts))
- Uden: Scouting Gabriël (Gefuseerd tot "Luchtverkenners Groep Icarus")
- Uden: Scouting ADM. Kortenaer (Opgeheven "Zeeverkenners Groep ADM. Kortenaer" (Waterscouts)) (Gelieerd met Scouting Icarus)
- Uden: Pius X-groep
- Uden: Scouting Bitswijk
- Uden: Scouting Icarus
- Uden: Fiorettigroep
- Vlijmen: St. Jansgroep
- Vorstenbosch: Scouting Vorstenbosch
- Vught: Deken Van Oppengroep[31]
- Vught: St.Agnesgroep (Vught)[32]
- Waalre: Scouting Anton Coolen (in 1996 gefuseerd tot Scouting Aalst-Waalre)
- Waalre: St. Tarcisius (in 1996 gefuseerd tot Scouting Aalst-Waalre)
- Waalwijk: Emmagroep (Waalwijk)
- Zevenbergen: St. Christoffelgroep[33]
Noord-Holland[bewerken | brontekst bewerken]
Scouting Regio Noord-Holland Noord[bewerken | brontekst bewerken]
- Akersloot: Jacobusgroep
- Alkmaar: Scoutinggroep Graaf Daron
- Alkmaar: Scouting Marco Polo
- Alkmaar: Scouting St. Laurentius
- Alkmaar: Dirk Duyvel
- Alkmaar: De Geuzen
- Alkmaar: Don Bosco
- Anna Paulowna: Scouting Anna Paulowna
- Bergen: Scoutinggroep de Heerlijkheid
- Den Burg (Texel): Scouting Texel
- Den Helder: Helders Jachthoornkorps
- Den Helder: Minerva
- Den Helder: Scouting Jutters Willemsoord
- Den Helder: Jutters Rainiero
- Den Oever: Corvus Corone
- Dirkshorn: Scoutinggroep Aquarius
- Enkhuizen: Scoutinggroep Mercury
- Grootebroek: Arcadia
- Heerhugowaard: Scouting Angela
- Heerhugowaard: Sint Joris
- Heiloo: Scouting Rurik Heiloo
- Heiloo: Scouting Victorie
- Hoorn: Scouting Martin Luther King
- Hoorn: Vaandrig Peetoom Vendel
- Julianadorp: Abel Tasman
- Medemblik: Titus Brandsma
- Nieuwe Niedorp: Scouting Dirck Rembrantsz
- Purmerend: Lamoraal van Egmond
- Schagen: Ridder Magnusgroep
- Schagen: Vita Nova
- Ursem: Don Bosco
- Wieringerwerf: Scouting Die Robben
- Wognum: Pius X
Regio Noord-Holland Midden[bewerken | brontekst bewerken]
- Assendelft: Scouting Assendelft
- Beverwijk: Die Wijcker Duinjaghers
- Beverwijk: Wiawaha Beverwijk
- Beverwijk: Mees Toxopeus
- Beverwijk: M'Hlala Panzi
- Beverwijk: Scouting Admiraal Van Kinsbergen
- Castricum: Scouting JL Die Bogeheimers
- Heemskerk: Adelbertusgroep
- Heemskerk: Graaf Floris V
- Heemskerk: Elfregi Helen Keller[1]
- IJmuiden: de IJmondtrekkers
- Koog aan de Zaan: Scouting Koog-Zaandijk
- Krommenie: Scouting Krommenie
- Limmen Scouting Limmen
- Uitgeest: Scouting Uitgeest Don Bosco
- Velsen Zuid: Wiawaha
- Zaandam: De Watergeuzen (Zaandam)
- Zaandam: Scouting Elfregi Zaanstreek
Regio Amsterdam Amstelland[bewerken | brontekst bewerken]
- Aalsmeer: Scouting Tiflo Aalsmeer
- Aalsmeer: WIOL & Willem Barendsz
- Amstelveen / Nes a/d Amstel: De Jonge Woudlopers
- Amstelveen: Radboudgroep
- Amstelveen: Livingstonegroep
- Amstelveen: Kantankye
- Amstelveen: Japanse Scouting Amsterdam
- Amstelveen: Keizer Karel Groep (Amstelveen)
- Amstelveen: Scouting Hedera
- Amsterdam: Scouting Oost I
- Amsterdam: Scouting Holendrecht
- Amsterdam: Scouting Gijsbrecht van Aemstel
- Amsterdam: Scouting Frankendael
- Amsterdam: Scouting Sarto
- Amsterdam: Scouting Phoenix
- Amsterdam: St. Maarten
- Amsterdam: Dunnewold & Hendrick de Keyser
- Amsterdam: Elfregi Zeeverkenners Amsterdam
- Amsterdam: Scouting Erskine
- Amsterdam: Wartburggroep
- Amsterdam: Majoor Bosshardt groep
- Badhoevedorp: Scouting Terraqua
- De Kwakel: St. Joannesgroep
- Diemen: Scouting Diemen I
- Hoofddorp: St. Maartengroep
- Hoofddorp: Paula Geertsgroep
- Monnickendam: Scoutinggroep Waterland
- Nieuw-Vennep: Scouting Kagiwepi
- Uithoorn: Admiralengroep
Regio het Gooi[bewerken | brontekst bewerken]
- Blaricum: Tymen de Sayer
- Bunschoten-Spakenburg: Scouting De Eempad
- Bussum: Scouting Erica
- Hilversum: Scouting Arrowe
- Hilversum: Zuiderkruisgroep
- Hilversum: Scoutinggroep de Burcht
- Hilversum: St. Paulus
- Hilversum: Scouting Hilfertheem - 1e Hilversumsche Groep
- Hilversum: Scouting Heidepark
- Hilversum: Athabascangroep
- Hilversum: Argonauten
- Hilversum: Hilversum International Scouts
- Huizen: Scouting Montgomery
- Huizen: Scouting Vasanta
- Kortenhoef: Scouting Klaas Toxopeus
- Laren: Scouting Raboes
- Laren: Maggy Lekeuxgroep
- Muiden: Scouting Pampus Muiden
- Naarden: Scouting Olav
- Naarden: Scouting Flevo (Huizen)
Regio Haarlem[bewerken | brontekst bewerken]
- Bloemendaal: Scouting Bos en Duin
- Bloemendaal: Scouting Elswout
- Haarlem: Prins Willem
- Haarlem: De Vliegende Pijl
- Haarlem: Scouting Dorus en Doortje Rijkersgroep
- Haarlem: Scouting Hildebrand
- Haarlem: Scouting Menno Simonsz
- Haarlem: Marco Polo Waterscouts (Haarlem)
- Haarlem: Scouting Kon-Tiki (Haarlem)
- Haarlem: Kameleon Kinheim
- Haarlem: Scouting Brigitta (Haarlem)
- Haarlem: BIM-bakennessergroep[1]
- Heemstede: Graaf Bernadotte
- Heemstede: Wabo
- Heemstede: Spaarnegeuzen
- Heemstede: Paschalis Baylon
- Heemstede: NVJ de Haven
- IJmuiden: Nannie van der Wiele
- Overveen: Camerons-Duinzwervers
- Santpoort-Zuid: St. Radboudgroep
- Velsen-Zuid: Michiel Adriaenszn de Ruyter (Velsen-Zuid)
- Zandvoort: Stella Maris - St. Willibrordus
- Zandvoort: The Buffalo's
- Zwanenburg: Rijnlandgroep
Opgeheven[bewerken | brontekst bewerken]
- Alkmaar: Kaasdragers
- Alkmaar: De Kaninefaten
- Alkmaar: Impeesa
- Alkmaar: Kennemer Woudloopers
- Alkmaar: St. Dominicusgroep
- Alkmaar: Scouting Koalpa
- Alkmaar: Scouting Huiswaard
- Alkmaar: André de Thayegroep
- Alkmaar: 't Oude Hoen
- Alkmaar: Maria Gorettigroep
- Alkmaar: St. Raphaelgroep
- Alkmaar: Jeanne d'Arcgroep
- Alkmaar: Florence Nightingalegroep
- Alkmaar: Victoriegroep
- Alkmaar: Pius X-groep
- Amsterdam: Betodigroep
- Amsterdam: C. Mumfordgroep
- Amsterdam: Goodwillgroep
- Amsterdam: Halarengroep
- Amsterdam: Irenegroep (Amsterdam)
- Amsterdam: Maorigroep
- Amsterdam: Olymposgroep
- Amsterdam: Prinses Christinagroep (Amsterdam)
- Amsterdam: Reedigroep
- Amsterdam: Vaste Burchtgroep
- Amsterdam: Veentrappers (Amsterdam)
- Amsterdam: Walravengroep
- Amsterdam: Winston Churchillgroep (Amsterdam)
- Amsterdam: Montgomerygroep (Amsterdam)
- Amsterdam: Florence Nightingalegroep
- Amsterdam: Pro Regegroep[3]
- Amsterdam: Jan Roothaangroep (Amsterdam)
- Amsterdam: Scouting Marsband
- Amsterdam: Agnes Povlsengroep
- Amsterdam: Scouting St. Stefanus
- Amsterdam: Hendrick de Keyser
- Amsterdam: Echnatongroep
- Amsterdam: Mytylgroep
- Amsterdam: Oranjegroep (Amsterdam)
- Amsterdam: Oranje-Vredesgroep
- Amsterdam: Impeesa groep 19
- Amsterdam: Tarcisius-groep
- Amsterdam: District Amsterdam-West
- Amsterdam: Scouting Sloterplas
- Amsterdam: Lucasgroep
- Amsterdam: Aladingroep
- Amsterdam: District Amsterdam-Oost
- Amsterdam: Jan van Nassaugroep
- Amsterdam: Novastoshnah
- Amsterdam: De Zwervers
- Amsterdam: Kagawa Toyohiko
- Amsterdam: Fr. D. Rooseveltgroep 54
- Amsterdam: St. Clara
- Amsterdam: Ludwig Nommensen
- Amsterdam: Th. de Celles
- Amsterdam: Alma
- Amsterdam: Amsterdam-Zuid/Amstelveen VVS
- Amsterdam: A'dam-Noord Zuidwaterland VVS
- Amsterdam: Gewest Amsterdam/Amstel
- Amsterdam: Scouting de Piraten
- Amsterdam: Scouting SPBA
- Amsterdam: Scouting Jasmin
- Amsterdam: Mawadda
- Amsterdam: Scouting Sint Maarten
- Amsterdam: Franklin Delano Rooseveltgroep 74
- Amsterdam: Scouting Sloterplas
- Amsterdam: Impeesa groep 19
- Amsterdam: Menodgroep[34]
- Amsterdam: Maarten Luthergroep[3]
- Amsterdam: Nen de Guignegroep
- Amsterdam: St. Adelbertusgroep (Amsterdam)[35]
- Amsterdam: St. Josephgroep (Amsterdam)[36]
- Amsterdam: St. Michaelgroep (Amsterdam)[37]
- Amsterdam: St. Jorisgroep (Amsterdam)[38]
- Amsterdam: St. Willibrordgroep (Amsterdam)[39]
- Amstelveen: District Amsterdam-Zuid
- Amstelveen: Amestellagroep
- Amstelveen: Tyltyl Mytylgroep / Scouting de Teil
- Amstelveen: Guy de Larigaudie
- Amstelveen: Heimansgroep
- Amstelveen: Margarita
- Amstelveen: Vernum naar: 190810 Jac.P. Thijsse
- Amstelveen: District Amstelland
- Badhoevedorp: Scouting Lady Baden-Powell (Badhoevedorp)
- Badhoevedorp: Scouting Leeghwater[1]
- Bergen: Devaghetgroep[1]
- Bergen: Duintrappersgroep
- Beverwijk: André de Thaye (Beverwijk)
- Beverwijk: De Banjaert
- Bloemendaal: Capreragroep[1]
- Bloemendaal: Harlugroep[1]
- Bussum: Scouting Himalaya
- Bussum: Arrowegroep
- Bussum: Victorygroep
- Bussum: Todraas[1]
- Castricum: Julliette Lowgroep[1]
- Den Helder: I.N.K.A.
- Den Helder: Prinses Wilhelmina
- Den Helder: Rainierogroep I[1]
- Den Helder: Rainierogroep II[1]
- Egmond-Binnen: St. Adelbertusgroep (Egmond-Binnen)
- Egmond-Binnen: St. Odagroep (Egmond-Binnen)
- Haarlem: 1ste Groep (Haarlem)
- Haarlem: 2de Groep (Haarlem)
- Haarlem: 3de Groep (Haarlem)
- Haarlem: 4de Groep (Haarlem)
- Haarlem: 5de Groep (CJMV) (Haarlem)
- Haarlem: 6de Groep (CJMV) (Haarlem)
- Haarlem: 7de Groep (CJMV) (Haarlem)
- Haarlem: 8ste Groep (CJMV) (Haarlem)
- Haarlem: 9de Groep (CJMV) (Haarlem)
- Haarlem: 10de Groep (CJMV) (Haarlem)
- Haarlem: 11de Groep (Haarlem)
- Haarlem: 12de Groep (CJMV) (Haarlem)
- Haarlem: 13de Groep (CJMV) (Haarlem)
- Haarlem: 14de Groep (NCVP) (Haarlem)
- Haarlem: 15de Groep (Haarlem)
- Haarlem: André de Thayegroep (Haarlem)
- Haarlem: Bakennessegroep
- Haarlem: B.I.M.[1]
- Haarlem: Brederodegroep
- Haarlem: Cruquiusgroep
- Haarlem: De Brug
- Haarlem: De Camerons
- Haarlem: De Grijze Driehoek
- Haarlem: Dr. Nolensgroep
- Haarlem: Driekoningengroep (Haarlem)
- Haarlem: Elfregi (Haarlem)[1]
- Haarlem: Elswoutgroep
- Haarlem: Heemstedegroep
- Haarlem: Heemsteedse Trekkersgroep
- Haarlem: Het Geuzenvendel
- Haarlem: Kameleongroep[1]
- Haarlem: Kinheim Zwervers
- Haarlem: K.S. Hasselaargroep[1]
- Haarlem: Kennemer Padvinders[40][41]
- Haarlem: Kortenaergroep (Haarlem) (opgegaan in de Anthony Fokkergroep (Heemstede) in voorjaar 1959)
- Haarlem: Kromhout
- Haarlem: Luther Warrengroep[1]
- Haarlem: Paschalis Baylongroep
- Haarlem: Pieter Hasselaargroep
- Haarlem: Pieter Maritzgroep (Haarlem)
- Haarlem: Rijnlandgroep (Haarlem)[1]
- Haarlem: Roelantgroep (Haarlem)
- Haarlem: Rosa de Limagroep
- Haarlem: Spaarnegroep[1]
- Haarlem: St. Adalbertgroep (Haarlem)
- Haarlem: St. Augustinusgroep (Haarlem)
- Haarlem: St. Bavogroep (Haarlem)
- Haarlem: St. Bernadettegroep (Haarlem)
- Haarlem: St. Bernardusgroep (Haarlem)[42]
- Haarlem: St. Christoforusgroep (Haarlem)
- Haarlem: St. Christoforusgroep II (Haarlem)
- Haarlem: St. Franciscusgroep (Haarlem)
- Haarlem: St. Hubertusgroep (Haarlem)
- Haarlem: St. Hubertusgroep II (Haarlem)
- Haarlem: St. Jacobusgroep (Haarlem)
- Haarlem: St. Jozefgroep (Haarlem)
- Haarlem: St. Norbertusgroep (Haarlem)
- Haarlem: St. Paulusgroep (Haarlem)
- Haarlem: St. Stanislausgroep (Haarlem)
- Haarlem: St. Tarcisiusgroep (Haarlem)
- Haarlem: St. Timotheusgroep (Haarlem)
- Haarlem: Tweede Haarlemse Groep
- Haarlem: De Vliegende Pijl (7de Groep CJMV)
- Haarlem: Witte van Haamstedegroep (Haarlem)[1]
- Haarlem: Wiwihegogroep
- Haarlem: Yoaligroep
- Heemskerk: Heemskerkse Trekkers[43]
- Heemstede: Anthony Fokkergroep[44]
- Heiloo: Wahekapa[1]
- Hem/Venhuizen: St. Lidwina
- Hilversum: Abraham Lincoln (Hilversum)
- Hilversum: Anne Frank (Hilversum)
- Hilversum: Beukenwoudgroep
- Hilversum: Biallik
- Hilversum: Celliers
- Hilversum: Charles de Foucauld (Hilversum)
- Hilversum: Dag Hammarskjöldgroep (Hilversum)
- Hilversum: Danny Kayegroep (Hilversum)
- Hilversum: De Meeko's
- Hilversum: Die Gooische Treckers
- Hilversum: Father Westerwoutgroep Hilversum)
- Hilversum: Fröken Parmgroep[1]
- Hilversum: Generaal Winkelman (Hilversum)
- Hilversum: Gooische Zwervers (Hilversum)
- Hilversum: Heidepark ten Boom
- Hilversum: Hilversumse Zwervers
- Hilversum: M’hlala Panzi (Hilversum)
- Hilversum: Jan van Hoof (Hilversum)
- Hilversum: Jeanne d'Arc (Hilversum)
- Hilversum: Juliana de Falconierigroep
- Hilversum: Karel Doorman (Hilversum)
- Hilversum: Kiowa[1]
- Hilversum: Kirje Yama Muro
- Hilversum: Klimopgroep (Hilversum)[1]
- Hilversum: Ludgerus (Hilversum)
- Hilversum: Maria Adelheid (Hilversum)
- Hilversum: Naerdinclant
- Hilversum: Nellie van der Kolgroep
- Hilversum: Pater Damiaan (Hilversum)
- Hilversum: Paul Krüger (Hilversum)
- Hilversum: Peddelaars
- Hilversum: Pieter Maritsgroep (Hilversum)
- Hilversum: Rudyard Kipling (Hilversum)
- Hilversum: St. Franciscus (Hilversum)
- Hilversum: St. Irmin (Hilversum)
- Hilversum: St. Michaël (Hilversum)
- Hilversum: St. Petrus (Hilversum)
- Hilversum: St. Radboud (Hilversum)
- Hilversum: St. Tarcisius (Hilversum)
- Hilversum: Ten Boomgroep
- Hilversum: Wawowe
- Hoofddorp: Dik Trom[1]
- Hoorn: Eenhoorngroep[1]
- Huizen: Wilikuna[1]
- Koog-Zaandijk: H.B. Stowegroep[1]
- Kortenhoef: Dag Hammarskjöldgroep
- Kortenhoef: St. Michaëlgroep
- Krommenie: Bestevaer[1]
- Landsmeer: Veentrappersgroep
- Langedijk: Scouting Langedijk
- Laren: Raboes Versteeggroep
- Monnickendam: Joseph Wolff
- Muiden: Scouting Himalaya
- Uitgeest: Thor Heyerdahl
- Velserbroek: Scouting Velserbroek
- Zaandam: Luminegroep[3]
- Zwaag: Scouting Discovery
Overijssel[bewerken | brontekst bewerken]
Regio Twenteland[bewerken | brontekst bewerken]
- Almelo: Luctor et Emergo - de Blauwe Reigers Twente
- Almelo: Homenetmen
- Almelo: H.J.B. Llanos
- Almelo: H.J.B. Wateregge
- Almelo: John F. Kennedygroep
- Almelo: Het Twentse Ros
- Ambt Delden: Scouting Twickel Borne
- Ambt Delden: Scouting Bentelo Paus Adria
- Borne: Scouting Twickel
- Delden: Van Rossum-Elisabethgroep
- Den Ham & Vroomshoop: Scouting Azoelen
- Goor: Scouting Stoevelaargroep
- Haarle: Scouting Albaldah
- Hellendoorn - Nijverdal: Reggegroep
- Hengelo: Scouting Hasselo
- Hengelo: dr. Ariëns Ingrid
- Hengelo: St. Jeroen Bambi
- Hengelo: St. Christoffel
- Hengelo: Bataven Ludger
- Hengelo: Scouting Cunera-St. Marcellinus
- Hengelo: Hendrik Hudson Groep
- Hengelo: Jeanne d'Arc/St. Patrick
- Hengelo: 't Saksisch Ros
- Hengelo: Sint Georges Scouting
- Rijssen: Scouting Oosterhof-Niej Begin
- Vriezenveen: Scouting Admiraal Kruys
Regio Rondom de IJssel[bewerken | brontekst bewerken]
- Bathmen: Scouting James Lovell
- Deventer: Scouting Westenenk
- Deventer: Scouting Titus Brandsma (Deventer)
- Diepenveen: Scoutinggroep President Steyn
- Heeten: Scouting Achille Ratti
- Holten: BE St. Joris Overijssel
- Olst: Scouting Kornet van Limburg Stirum
- Raalte: Scouting Miguel Pro
- Schalkhaar: Scoutinggroep LOAAH Deventer
- Schalkhaar: Dr. Ariëns-Buettegroep
- Zutphen: Nautilus Zutphen
Regio Overijsselse Vechtstreek[bewerken | brontekst bewerken]
- Dalfsen: D'Alflandgroep
- Dedemsvaart: Scouting Dedemsvaart
- Hardenberg: Stanleygroep
- Giethoorn: Scouting Brederwiede
- Hasselt: Scouting de Veste
- Hattem: Voermangroep
- Hattem: Wijnaendts Franckengroep[1]
- Heino: Rozendaelgroep Scouting Heino
- Kampen: Henk Bruntgroep
- Kampen: Hanzeluiden
- Kampen: Martin Gasmangroep
- Nieuwleusen: Scoutinggroep De Gold'n Zende
- Ommen: Van Pallandtgroep
- Zwartsluis: Pieter Marits
- Zwolle: Christofoor Zeeverkenners
- Zwolle: Henk Eelsinggroep
- Zwolle: Hopman Kippersgroep
- Zwolle: Huysmangroep III
- Zwolle: Indabagroep
- Zwolle: IJsselgroep
- Zwolle: Jan Lijdinggroep
- Zwolle: Vaandrig Lengtongroep
- Zwolle: Zwolsche Zeeverkenners
Regio Essnlaand[bewerken | brontekst bewerken]
- Denekamp: Scouting Margaretha Sinclair
- Enschede: Scouting 't Volbert
- Enschede: Scouting Euregio Glanerbrug
- Enschede: Scouting 't Geuzennest
- Enschede: Scouting Nanne Zwiep
- Enschede: Vaandrig Leppink Groep
- Enschede: Enschedese Padvinders Marsband
- Enschede: Radix Enschede
- Haaksbergen: Scouting de Klomp
- Haaksbergen: Scouting Han Jordaan
- Ootmarsum: Scouting Ootmarsum
- Oldenzaal: Titus Brandsmagroep
- Vasse: Kameleongroep
Opgeheven[bewerken | brontekst bewerken]
- Almelo: H.J.B. Boemerang
- Almelo: De Tubanten
- Almelo: Weegbreegroep
- Almelo: Gemmagroep
- Almelo: AJV-scouting Twente
- Dedemsvaart: Judith van Marlegroep[1]
- Enschede: Albert Schweitzergroep
- Enschede: André de Thayegroep[45]
- Enschede: Anne Frankgroep
- Enschede: Charles de Foucauldgroep
- Enschede: Don Boscogroep[46]
- Enschede: Groep 1 (Enschede)[47]
- Enschede: Groep 2 CJMV (Enschede)[48]
- Enschede: Groep 3 (Enschede)[47]
- Enschede: Guido de Fontgallandgroep[49]
- Enschede: Jeanne d'Arcgroep
- Enschede: John F. Kennedygroep
- Enschede: John F. Kennedy/Anne Frank
- Enschede: Joshua van Himesgroep
- Enschede: Pius XI-groep (Enschede)[50]
- Enschede: Samedo[1]
- Enschede: Scouting Emisario
- Enschede: Scouting Mgr. Ariënsgroep[50]
- Enschede: St. Franciscusgroep[49]
- Enschede: St. Henricusgroep[51]
- Enschede: St. Koenraadgroep[52]
- Enschede: St. Willibrordgroep
- Enschede: Tip 1[1]
- Enschede: Willian Doylegroep[53]
- Goor: De Coppel[1]
- Goor: St. Tarcisiusgroep (Goor)
- Goor: Margaretha Maria Alacoquegroepl
- Haaksbergen: 1e groep NPG
- Hardenberg: Oostloorngroep[3]
- Hellendoorn: Mrs. Helen Osborne Storrow Groep NPG
- Hengelo: De Bataven (gefuseerd met Ludger-ursula groep tot Bataven Ludger)
- Hengelo: Ludger-ursula groep (gefuseerd met De Bataven tot Bataven Ludger)
- Hengelo: Look Widegroep (Hengelo)[3]
- Hengelo: BIMM-groep[1]
- Hengelo: Ait Vedan[1]
- Hengelo: Heraldagroep[1]
- Holten: Waardenboschgroep[1]
- Holten: Waardenborghgroep
- Holten: Scouting de Korhoenders
- Oldenzaal: St. Agnesgroep (Oldenzaal)
- Ommen: Alvogroep
- Rijssen: Scouting Oosterhof
- Rijssen: Scouting Niej Begin
- Ruurlo: Van Heeckeren van Kell
- Vilsteren: St. Lodewijkgroep
- Wierden: Scouting Lancker
- Zwolle: Prins van Wijngaardengroep[3]
Utrecht[bewerken | brontekst bewerken]
Regio Utrechtse Heuvelrug[bewerken | brontekst bewerken]
- Amerongen-Leersum: Scouting Zuylensteyn
- Amersfoort: Karel Doormangroep
- Amersfoort: Scouting St. Ansfridus
- Amersfoort: Scouting Cay-Noya
- Amersfoort: Scouting Impeesa
- Amersfoort: Scouting Mondriaan
- Amersfoort/Hoogland: Scouting Soekwa
- Baarn: Scouting Ernst van Kempen
- Baarn: Mango Kwane Wilco Jiskoot
- Baarn: Scoutinggroep Merhula
- De Bilt: Scouting Ben Labre
- Bilthoven: Scouting Laurentius
- Bilthoven: Rover Crofts Groep
- Doorn: Scouting Thorheim
- Driebergen: Scouting Dr. A.E. Hermansgroep
- Hoevelaken: Scouting Hiawatha
- Hooglanderveen: Scouting St. Jozef
- Huis ter Heide: A.J.V. Dirk Vink
- Leusden: Scouting Manitoba
- Maarn: Scouting Ridder Fulco
- Maartensdijk: Scouting Agger Martini
- Odijk: Scouting Katimavik
- Soest: Waterscouting Paltz- & Eemgeuzen
- Soest: Scouting Don Bosco
- Soest: Scouting De Fakkeldraagsters
- Soest: Hopman Masselmangroep
- Zeist: Scouting De Bison
- Zeist: Scouting Luvaze
- Zeist: Prinses Amalia Groep
- Zeist: Scouting Rambonnet
- Zeist: Woudlopers
Regio Drie Rivieren Utrecht[bewerken | brontekst bewerken]
- Baambrugge: Scouting Pandergroep
- Breukelen: Scouting Niftarlake
- Culemborg: Triton Scouting Culemborg
- De Meern: Scouting Rhenova
- Den Bosch: Zeeverkennersgroep Sint Joris
- Harmelen: Scouting Willem Alexander
- Houten: Scouting Schonauwen
- IJsselstein: Scouting Anne Frank & St. Nicolaas
- IJsselstein: Nico Steenbeekgroep
- Lopik: Scouting Cliffort Reichert
- Maarssen: Zeeverkenners Joh. de Doper
- Maarssen: Scouting Marsua
- Mijdrecht: Scouting Jan van Speyk (Mijdrecht)
- Montfoort: Scouting Montfoort
- Nieuwegein: Scouting Jan van Hoof
- Nieuwegein: Scouting Vreeswijk
- Oudewater: Scouting Jorisgroep Oudewater
- Tienhoven: Scouting Jan Campert
- Utrecht: Scouting Tekakwitha Zeeverkenners
- Utrecht: Willem de Zwijger
- Utrecht: Scouting Zuilen
- Utrecht: Scouting Hoograven
- Utrecht: Scouting Utrecht Oost
- Utrecht: Scouting Baracuda
- Utrecht: Scouting de Vliegende Pijl
- Utrecht: Scouting Peka 18
- Utrecht: Scouting Wilhelmina
- Utrecht: Scouting Jan Pieterszoon Coen
- Utrecht: Scouting Wepadojeb
- Utrecht: Scouting Derde Utrechtse
- Utrecht: Scouting Salwega
- Vianen: Scouting Batenstein
- Vinkeveen: Scouting Eliboe
- Vleuten: Scouting Ridderhofgroep
- Wijk bij Duurstede: Scouting Sea Lions
- Woerden: Scouting Albert Schweitzer
Regio Neder Veluwe[bewerken | brontekst bewerken]
- Veenendaal: De Zwervers
Opgeheven[bewerken | brontekst bewerken]
- Amersfoort: Gabriëlgroep
- Amersfoort: Heather Baden-Powellgroep
- Amersfoort: Scouting 't Zand
- Amersfoort: Scouting Flehite
- Amersfoort: Henricus
- Amersfoort: Scouting Schakelgroep
- Amersfoort: Amersfoortse Padvindsters
- Amersfoort: St. Franciscus Xaveriusgroe
- Amersfoort: Triangelgroep (I en II)
- Bilthoven: Akoteh[1]
- Bilthoven: R.O.O.S.T.E.R.[1]
- Bilthoven: Sterregroep[1]
- Bunnik: Scouting Bunnik (gefuseerd met Scouting Katimavik uit Odijk)
- De Meern: Jacinthagroep (De Meern)
- De Meern: Pastoor Boelensgroep
- De Meern: Scouting Castellum
- Doorn: Vossenbosgroep[1]
- Driebergen: De Kalongs (Driebergen)
- Driebergen: Acaciagroep[1]
- Driebergen: Otto van Wassenaergroep
- Houten: Scouting Utrecht west
- Huis ter Heide: A.J.V. Hiram Edson
- IJsselstein: Scouting Anne Frank
- IJsselstein: Scouting Sint Nicolaas
- IJsselstein: Scouting Wemeel
- Loosdrecht: Bernadottegroep[54]
- Maarn-Maarsbergen: Scouting Maarn-Maarsbergen
- Maarssen: Scouting Willy Hems (gefusserd met Scouting Jan Campert)
- Maarssen: Dr. Ariëns
- Nieuwegein: Scouting Livingstone
- Nieuwegein: Scouting Prins Bernhard
- Utrecht: 1e Charles de Foucauldgroep (opgeheven/gefuseerd met de Willem de Zwijgergroep)
- Utrecht: Groep 7 Padvinders Groep "Brigade Prinses Irene" (opgeheven/gefuseerd met de Willem de Zwijgergroep)
- Utrecht: Kardinaal De Jonggroep (Utrecht) (oud-KV-groep)
- Utrecht: St. Bonifaciusgroep (Utrecht)
- Utrecht: Paulus/Paula Groep (opgeheven/gefuseerd met de 1e Charles de Foucauldgroep)
- Utrecht: Padvindersgroep Johan Friso (opgeheven/gefuseerd met de 1e Charles de Foucauldgroep)
- Utrecht: Scouting Jong Verkenners
- Utrecht: De Scheepsjongen
- Utrecht: Jan Ellermangroep
- Utrecht: St. Nicolaasgroep
- Utrecht: Mgr. Ariënsgroep
- Utrecht: Olave
- Utrecht: Archipel (Utrecht)
- Utrecht: Howkola Zeeverkenners
- Utrecht: Koningin Emma
- Utrecht: Brigade Prinses Irene
- Utrecht: Scouting Lunetten III
- Utrecht: St. Walburgis (Utrecht)
- Utrecht: St. Nicolaas (Utrecht)
- Utrecht: Scouting Monica-Bernadettegroep
- Utrecht: Les Fleurs
- Utrecht: Tuindorpgroep
- Utrecht: Wilhelminagroep (Utrecht)
- Veenendaal: Sioniegroep
- Vianen: Scouting Lekstad Vianen
- Vianen: Kristofoor
- Vleuten: St. Theresiagroep (Vleuten)
- Wijk bij Duurstede: Alvozoagroep
- Zeist: Scouting Dryade (opgeheven 31 december 2014)(Per 1-1-2014 gefuseerd met de Prinses Beatrix Groep)
- Zeist: Prinses Beatrix Groep (opgeheven 31 december 2014)(Per 1-1-2014 gefuseerd met Scouting Dryade)
- Zeist: Sleutelgroep
- Zeist: Scoutinggroep St. Joris (Zeist)
- Zeist: Eduhlagroep
- Zeist: St. Adelbertusgroep (Zeist)[55]
Zeeland[bewerken | brontekst bewerken]
Regio Scouting Zeeland[bewerken | brontekst bewerken]
- Arnemuiden: Baden-Powell
- Axel: Scouting De Vier Ambachten
- Brouwershaven Grevelingengroep
- Bruinisse: Prinses Margrietgroep
- Burgh(-Haamstede): Kaninefatengroep/Scouting Westerschouwen
- Goes: Hertog van Beijeren-Gosaha
- Goes: Scoutinggroep Delta
- Hulst: Scouting ’t Jagertje Hulst
- IJzendijke: St. Paulustroep
- Kapelle: Ridder van der Maelstedegroep
- Kamperland: Zandkreekgroep+
- Koudekerke: de Valkeniers
- Kloosterzande: (St.)Canisiusgroep
- Middelburg: Berdenis van Berlekomgroep
- Middelburg: Gouden Cirkelgroep
- Middelburg: Scouting Kazan de Wolfgroep
- Middelburg: Paul Krugergroep
- Middelburg: Scouting Lutemgroep
- Middelburg: Scouting Blauwe Jungle
- Oostburg: Scouting Oostburg
- Sas van Gent: Lodewijkgroep
- 's-Gravenpolder: Voortrappers groep
- Sluiskil: Scouting Sluiskil
- Terneuzen: Scouting EOS / St. Hubertus
- Terneuzen: Doormangroep
- Tholen: Scouting Heenetrecht
- Vlissingen: Scheldezwervers
- Vlissingen: De Watergeuzen-St. Willibrordus
- Vlissingen: Golfbrekers
- Westdorpe: WeWeKaBo
- Yerseke: Ridder Boudewijngroep
- Zierikzee: Mr. Bakkergroep
Opgeheven[bewerken | brontekst bewerken]
- Aardenburg: St. Baafsgroep
- Axel: Gregoriusgroep (oud KV/VKJB)
- Axel: groep 1/ Ottawa groep (oud NPV)
- Axel: Jhr. de Casembrootgroep (oud NPV)
- Axel: Oda-groep (oud NGB)
- Axel: Szydlowskigroep (oud NPG)
- Goes: Frans Naereboutgroep
- Goes: Gosaha[1]
- Goes: Jacob Valcke
- Goes: Scouting Bernadette (Goes)
- Kloosterzande: De Zwarte Dassen (in 1985 met St. Canisius gefuseerd tot Canisiusgroep)
- Kloosterzande-Groenendijk: Charles de Foucauld (na de oorlog St.Canisiusgroep)
- Kloosterzande: Greetje Schouten groep (oud NGB)
- Overslag: St. Gerlofgroep (oud KV/VKJB
- Terneuzen: Sint Gertrudis groep (RK - meisjesgroep)
- Terneuzen: Sint Hubertusgroep (RK - jongensgroep) (opgegaan in fusiegroep EOS/St. Hubertus)
- Terneuzen: Eendracht Ons Streven / EOS-groep (opgegaan in fusiegroep EOS/St. Hubertus)
- Vogelwaarde: St. Liduinagroep (Stoppeldijk), gefuseerd tot Scouting Vogelwaarde op 23 februari 1968[56]
- Vogelwaarde: St. Franciscusgroep (Vogelwaarde), gefuseerd tot Scouting Vogelwaarde op 23 februari 1968[56]
- Vogelwaarde: Scouting Vogelwaarde
Zuid-Holland[bewerken | brontekst bewerken]
Regio Delfland[bewerken | brontekst bewerken]
(Delft, Nootdorp-Pijnacker en Zoetermeer)
- Delft: Scouting Hedera
- Delft: Scouting Paulus
- Delft: Delftsche Zwervers (studentenscouting)
- Delft: Scouting Nautilus
- Delft: Willem de Zwijger
- Delft: Scouting Marco Polo Delft
- Nootdorp: Scouting Nootdorp
- Pijnacker: Scouting Pijnacker
- Zoetermeer: Scouting Impeesa
- Zoetermeer: Scouting John McCormick
- Zoetermeer: Scouting Pocahontas
- Zoetermeer: Scouting Ashanti
Opgeheven[bewerken | brontekst bewerken]
- Delft: Juliana van Stolberggroep
- Delft: Keerlengroep
- Delft: Kennemersgroep
- Delft: Maria van Reigersberggroep
- Delft: Marnix van Sint Aldegondegroep
- Delft: Scouting Aymon
- Delft: St. Bernardusgroep (Delft)[42][57]
- Delft: Weegbreegroep
- Zoetermeer: Brownsea Island groep
- Zoetermeer: Irisgroep
Regio Den Haag[bewerken | brontekst bewerken]
- Den Haag: Scouting Rijswijkse Meeuwen Watergeuzen
- Den Haag: Scoutinggroep Be Pals-Prinses Juliana
- Den Haag: Scoutinggroep Macdonald
- Den Haag: Scouting Brigitta Valentijn
- Den Haag: Scouting Stanley 55
- Den Haag: Scouting Ferguson
- Den Haag: Scouting De Mohicanen
- Den Haag: HWS Baron van Pallandtgroep
- Den Haag: Scouting Haagse Hout
- Den Haag: Scouting de Rimboejagers
- Den Haag: Scouting Rustenburg
- Den Haag: De Vliegende Hollander
- Den Haag: Scouting Van Weerden Poelman
- Den Haag: Wegelaergroep (BE-scouting)
- Scheveningen: Sint Jorisgroep 5
Opgeheven[bewerken | brontekst bewerken]
- Scheveningen: Admiraal De Ruytergroep (Den Haag)
- Den Haag: Admiraal Heemskerckgroep (Den Haag)
- Den Haag: Admiraal Trompgroep (Den Haag)
- Den Haag: Allister Smithgroep (LdH)
- Den Haag: André de Thayegroep (Den Haag)
- Den Haag: Archipelgroep
- Den Haag: Arentsburghgroep
- Den Haag: Aymongroep
- Den Haag: Be Palsgroep II
- Den Haag: Be Palsgroep III
- Den Haag: Beatagroep
- Den Haag: Beatrixgroep (Den Haag)
- Den Haag: Benoordenhoutgroep
- Den Haag: Bernadettegroep
- Den Haag: Bethelgroep
- Den Haag: Bezuidenhoutgroep
- Den Haag: Bloys van Treslonggroep
- Den Haag: Scouting Buitengeest
- Den Haag: Burgemeester De Monchygroep
- Den Haag: Camerons
- Den Haag: Damiaangroep (Den Haag)
- Den Haag: Duinzwervers
- Den Haag: Catharina van der Hoevegroep
- Den Haag: Charles de Foucauldgroep
- Den Haag: Charlotte de Bourbongroep
- Den Haag: Christelijke scoutinggroep Wulfila
- Den Haag: Christiaan de Wetgroep I/Generaal Spoorgroep
- Den Haag: Christiaan de Wetgroep II
- Den Haag: Christiaan Huygensgroep
- Den Haag: Christophorusgroep
- Den Haag: Christus Koninggroep
- Den Haag: Claragroep
- Den Haag: Colijngroep
- Den Haag: Commandant v.d. Werken (LdH)
- Den Haag: David O'Mackaygroep
- Den Haag: Danny Kayegroep
- Scheveningen: De Colignygroep
- Den Haag: De Duinjagersgroep
- Den Haag: Haagsche Waterscouts
- Den Haag: De Jonge Speurders (niet-NPV en niet-KV)[58]
- Den Haag: De Jonge Verkenners[58]
- Den Haag: De Inca's
- Den Haag: De Jacob
- Den Haag: De Millipitten
- Den Haag: De Mohicanen 33
- Den Haag: De Mohicanen 88
- Den Haag: De Pioniers
- Den Haag: De Roode Burcht
- Den Haag: De Jonge Speurders
- Den Haag: De Speurders
- Den Haag: De Spoorzoekers (Den Haag)
- Den Haag: De Stormvogels
- Den Haag: De Vonkende Vlam
- Den Haag: De Woudloopers
- Den Haag: Dom Helder Camara Scouts
- Den Haag: Don Boscogroep
- Den Haag: Doolhofgroep
- Den Haag: Dorus Rijkers
- Den Haag: Dr. Martin Luther King (Rijswijk)
- Den Haag: Driekoningengroep (Den Haag) (zeeverkenners KV)
- Den Haag: Ds. Fergusongroep II
- Den Haag: Ds. Fergusongroep III
- Den Haag: Ds. Kalkman II
- Den Haag: Ds. Laarman I
- Den Haag: Ds. Laarman II/Ds. Kalkman
- Den Haag: Ds. Laarman III/De Inca’s
- Den Haag: Ds. Van den Bosch I
- Den Haag: Ds. Van den Bosch II
- Den Haag: Ds. Van Evert
- Den Haag: Duinoordgroep
- Den Haag: Duinwolven
- Den Haag: Edmund Campiongroep
- Den Haag: Eerste Voorburgsche
- Den Haag: Scouting El Andalus
- Den Haag: Eurogroep[1]
- Den Haag: Elthetogroep [3][1]
- Den Haag: Eltheto - De Rimboejagers
- Den Haag: Epistel
- Den Haag: Eymardgroep (Den Haag)
- Den Haag: Flonkerende Sterren
- Den Haag: Franciscus Xaveriusgroep (Den Haag)
- Den Haag: Fridtjof Nansen (Den Haag)
- Den Haag: G.S. Railton (LdH)
- Den Haag: Gemini 66
- Den Haag: Generaal Colette
- Den Haag: George Williamsgroep
- Den Haag: De Gouden Pijl
- Den Haag: Graaf Willem
- Den Haag: Groep 22 - Wassenaar
- Scheveningen: Groep 23
- Den Haag: Groep 24
- Den Haag: Groep 26
- Den Haag: Groep 28
- Scheveningen: Groep 81
- Den Haag: Gustav Adolf
- Den Haag: H.H. Driekoningen
- Den Haag: Haagsche Woudloopers
- Den Haag: Haagse Speurders
- Den Haag: Haagse Trappers
- Den Haag: Haagse voortrekkersstam
- Den Haag: Haschomrim
- Den Haag: Hercogroep (WIK)
- Den Haag: Hildegard
- Den Haag: Himlala Panistam
- Den Haag: Hoeve Ypenburg
- Den Haag: Hopman Spijkermangroep
- Den Haag: Houtduiven
- Den Haag: Huvavendel
- Den Haag: Ilmarinen
- Den Haag: Imeldagroep[59]
- Den Haag: Impeesa (Den Haag)
- Den Haag: Impeesa/Jutters
- Den Haag: Ispa
- Den Haag: Jacinthagroep (Den Haag)
- Den Haag: Jacob Andreas
- Den Haag: Jacob Andreas/Beata
- Den Haag: Jean de Bréboeufgroep
- Den Haag: Johan de Witttroep
- Den Haag: Jan van Hoof I
- Den Haag: Jan van Hoof II/Kenya
- Den Haag: Jan van Schaffelaar I
- Den Haag: Jan van Schaffelaar II
- Den Haag: J.J. Buitendijkgroep/Mount Everestgroep
- Den Haag: Joan Bosco en Theresia van Lisieux
- Den Haag: Joan Bosco
- Den Haag: John F. Kennedygroep (Den Haag)
- Den Haag: Jornagroep
- Den Haag: Joseph Bates
- Den Haag: Juliana Kinderzoekenhuisgroep[60]
- Den Haag: Kala Nag
- Den Haag: Kalongs (Den Haag)
- Den Haag: Kamperfoeliegroep
- Den Haag: Kapitein Steinbuchtroep
- Den Haag: Karel Doorman (Den Haag)
- Den Haag: Kimball O'Hara (Den Haag)
- Den Haag: King Arthur
- Den Haag: Koekoekgroep
- Den Haag: Koningin Sophiagroep (BE-groep)
- Den Haag: Kravo I[3]
- Den Haag: Kravo II
- Den Haag: Kravo III
- Den Haag: Le Clan
- Den Haag: Le Cocq d'Armandvillegroep
- Den Haag: Leonardus van Veghelgroep
- Den Haag: Livingstone
- Den Haag: Lourdesgroep[61]
- Den Haag: Luchtbruggroep
- Den Haag: Luthergroep
- Den Haag: Macdonald II
- Den Haag: Margaretha Sinclair
- Den Haag: Marlijngroep - Wassenaar
- Den Haag: Mary Slessor (LdH)
- Den Haag: McDuffgroep
- Den Haag: McKenziegroep
- Den Haag: McKenziegroep II
- Den Haag: Meeuwentroep
- Den Haag: Miguel Progroep
- Den Haag: Minnie Carpentergroep
- Den Haag: Miriamgroep
- Den Haag: Movertro II
- Den Haag: Movertro Fakkels
- Den Haag: Movertro Zwaarden
- Den Haag: Movogroep
- Den Haag: Musschenberggroep
- Den Haag: Nelsongroep (BE)
- Den Haag: Nelson 23
- Den Haag: Nettenboetstersvendel
- Den Haag: Noordhindergroep
- Den Haag: Oranjegroep
- Den Haag: Oubaas Buitendijkgroep
- Den Haag: Paschalis Baylongroep
- Den Haag: Scouting PéPé Loosduinen
- Den Haag: Père de Hongroep
- Den Haag: Pieter Maritsgroep I
- Den Haag: Pieter Maritsgroep II
- Den Haag: Pieter Maritsgroep III
- Den Haag: Parcivalgroep
- Den Haag: Pater Damiaangroep
- Den Haag: Petrus en Paulusgroep (Den Haag)
- Den Haag: Pivanagroep[1]
- Den Haag: Prairiejagersgroep
- Den Haag: Prempehgroep
- Den Haag: Prinses Irenegroep/Andrew Rowangroep
- Den Haag: Prinses Julianagroep[1]
- Den Haag: Prinses Margrietgroep
- Den Haag: Radenggroep
- Den Haag: Rad'In
- Den Haag: Repelaergroep (WIK)
- Den Haag: Robavertroep
- Den Haag: Robin Hoodgroep
- Den Haag: Roothaangroep
- Den Haag: Ruufflairttroep
- Den Haag: Savak
- Scheveningen: Shawano's (Scheveningen)[62][63][64][65][66]
- Den Haag: Sioniegroep
- Den Haag: Spoorwijkgroep
- Den Haag: St. Agnes (Den Haag)
- Den Haag: St. Aloysius (Den Haag)
- Den Haag: St. Andreasgroep
- Den Haag: St. Antonius (Den Haag)
- Den Haag: St. Bernardusgroep I (Den Haag)[67]
- Den Haag: St. Bernardusgroep II (Den Haag)[67]
- Den Haag: St. Brigitta
- Den Haag: St. Christophorus
- Den Haag: St. Frans van Assisie
- Den Haag: St. Hubertusgroep (Den Haag)[68]
- Den Haag: St. Ignatius (Den Haag)
- Den Haag: St. Ingridgroep (Den Haag)
- Den Haag: St. Joan Baptiste de la Salle
- Den Haag: St. Jacobs
- Den Haag: St. Joris
- Den Haag: St. Joris 2
- Den Haag: St. Joris 3
- Den Haag: St. Joris 15
- Den Haag: St. Liduinagroep
- Den Haag: St. Lodewijk
- Den Haag: St. Lucia (Den Haag)
- Den Haag: St. Martinusgroep
- Den Haag: St. Michael (Den Haag)
- Den Haag: St. Paulusgroep (Den Haag)[61]
- Den Haag: St. Paulus / St. Thecla
- Den Haag: St. Radboudgroep (Den Haag)
- Den Haag: St. Sebastiaangroep (Den Haag)
- Den Haag: St. Stanislaus (Den Haag)
- Den Haag: St. Tarcisius (Den Haag)
- Den Haag: St. Tecla (Den Haag)
- Den Haag: St. Thomas van Aquinogroep (Den Haag)
- Den Haag: St. Victor
- Den Haag: St. Willibrordusgroep (Den Haag)
- Den Haag: Sterrengroep (Den Haag)[1]
- Den Haag: Sterrengroep (Loosduinen)
- Den Haag: Theresia van Lisieux
- Den Haag: Thorbeckegroep
- Den Haag: Timber
- Den Haag: Top
- Den Haag: Transvaalgroep
- Den Haag: Trekvogels (Den Haag)
- Den Haag: Triop[3][1]
- Den Haag: Triop I
- Den Haag: Triop II
- Den Haag: Ulver - Wassenaar
- Den Haag: Troep 1 (CJMV)
- Den Haag: Troep 2 (CJMV)
- Den Haag: Troep 3 (CJMV)
- Den Haag: Troep 4 (CJMV)
- Den Haag: Troep 4
- Den Haag: Troep 5
- Den Haag: Troep 6
- Den Haag: Troep 7
- Den Haag: Troep 8
- Den Haag: Groep 41
- Den Haag: Van de Veldegroep
- Den Haag: Valentijngroep
- Den Haag: Van Heutszgroep
- Den Haag: Van Laargroep
- Den Haag: Van Laergroep
- Den Haag: Van Oosteromgroep (slechthorenden)
- Den Haag: Van Overvoordegroep
- Den Haag: Veronicagroep[59]
- Den Haag: Vikingengroep
- Den Haag: Vliegende Honden
- Den Haag: Vliegenzwammen[1]
- Den Haag: W.I.K. 1
- Den Haag: W.I.K. 2
- Den Haag: W.I.K. 3
- Den Haag: W.I.K. 4
- Den Haag: W.I.K. 5
- Den Haag: W.I.K. 6
- Den Haag: Waldhoorngroep
- Den Haag: Watergeuzen
- Den Haag: Wegeli II
- Den Haag: WEGELI-Arcewa
- Den Haag: WEGELI-Archipel
- Den Haag: WEGELI-Centrum
- Den Haag: WEGELI-Duinwijk[1]
- Den Haag: WEGELI - Van Pallandt
- Den Haag: WEGELI-Waalsdorp
- Den Haag: WEGELI-West[1]
- Den Haag: Wij zijn bereid[58]
- Den Haag: McKenziegroep II/William Carey
- Den Haag: William Doylegroep
- Den Haag: Wolfskuil
- Scheveningen: Zeemeeuwengroep[3]
- Den Haag: Zevende Haagse Groep
- Den Haag: Zevende Haagse Groep II
- Den Haag: Zwarte Panters
Opgeheven Haagse scoutingbands[bewerken | brontekst bewerken]
- Den Haag: Archipelband
- Den Haag: CJMV-padvindersband
- Den Haag: Drum & Brass Corps Scouting
- Den Haag: Drumband Sterrengroep
- Den Haag: Eltheto Drumband
- Den Haag: Haagse Districtsband NPV
- Den Haag: Haagse Padvindsters Band
- Den Haag: Jachthoornkorps Scouting
- Den Haag: Jeugddrumband Scouting Den Haag
- Den Haag: Jonge Verkenners Band
- Den Haag: Melchior Band
- Den Haag: N.P.G. Drumband
- Den Haag: Padvindsters Drumband
- Den Haag: Randstad Brass Adventure
- Den Haag: Scouting Drumband Den Haag
- Den Haag: St.Hubertus Groepsband
- Den Haag: WIK-band
Regio Hollands Midden[bewerken | brontekst bewerken]
(Noorden van Zuid-Holland: Leiden en omstreken)
- Alphen aan den Rijn: Scouting Alphen aan den Rijn
- Alphen aan den Rijn: Scouting Uithoek
- Boskoop: Scouting Meester van Daalgroep
- Boskoop: Scoutingvereniging De Schouw
- Hillegom: Scouting Hyllenkem
- Hillegom: Tjarda Hillegom
- Katwijk: De Katwijkse Zeeverkenners
- Leiden: Jan van Galen
- Leiden: Scouting St. Franciscus
- Leiden: Scouting St. Jozef
- Leiden: Paulusgroep Leiden
- Leiden: Lodewijksgroep
- Leiden: The Ventures
- Leiden: Waingunga
- Leiderdorp: Scouting Van der Does Liethorp groep
- Lisse: Graaf van Lyndengroep
- Lisse: Lisser Kaninefaten
- Lisse: Shawano's (Lisse)
- Noordwijk: Norvicus
- Noordwijkerhout: Scouting St. Jozef & Emerentiana
- Noordwijkerhout: Scouting Bosgeest
- Oegstgeest: Sagara Satrya's
- Oegstgeest: Shawano's Oegstgeest
- Sassenheim: Scouting Scojesa Sassenheim
- Sassenheim: Tjarda Sassenheim
- Ter Aar: Scouting Wapata
- Ter Aar: Scouting Welverro
- Voorhout: Arcus Belli
- Voorhout: Boerhaavegroep Voorhout
- Voorschoten: Scouting Impeesa
- Voorschoten: Scoutinggroep Kimball O'Hara
- Voorschoten: Leif Ericson
- Voorschoten: Scouting Mauritsgroep
- Wassenaar: Scouting De Paauw
- Wassenaar: Van Woesikgroep
- Zoeterwoude: Scouting Zoeterwoude
Opgeheven[bewerken | brontekst bewerken]
- Alphen aan den Rijn: Scouting De Hollandse Nachtegalen
- Alphen aan den Rijn: Scouting Willem Barendsz
- Alphen aan den Rijn: Sprokkelaarsgroep[3]
- Boskoop: Heestergroep
- Boskoop: Sint Jan de Dopergroep
- Boskoop: Sinte Zitagroep
- Hazerswoude: St. Hubertusgroep (Hazerswoude)
- Hillegom: Scouting De Bollenrakkers
- Hillegom: St. Bernardusgroep (Hillegom)[27][69]
- Katwijk: Brittenburggroep[1]
- Katwijk: Scouting Limes
- Katwijk: Gemma
- Katwijk: St. Petrusgroep
- Leiden: David O'Mackaygroep
- Leiden: Houtkampgroep
- Leiden: St. Hendricusgroep
- Leiden: Sleutelgroep
- Leiderdorp: De Dauwtrappers
- Lisse: Puntenburggroep
- Noordwijk: Scouting Upepogroep
- Noordwijkerhout: Emerentiana
- Noordwijkerhout: Scouting Bronsgeest
- Noordwijkerhout: Bernadettegroep
- Oegstgeest: Derjagroep
- Rijnsburg: Scouting Rijnsburg
- Warmond: Scouting Warmond
- Voorschoten: St. Laurentiusgroep (Voorschoten)
- Voorschoten: St. Irmagroep (Voorschoten)
- Wassenaar: De Spoorzoeksters
- Wassenaar: Duinverkenners
- Wassenaar: Marduin
- Wassenaar: Marlijngroep - Den Haag
- Wassenaar: De Monties
- Wassenaar: Margaretha Sinclairgroep
- Wassenaar: Pacelligroep
- Wassenaar: Priscillagroep
- Wassenaar: St. Stanislausgroep
- Wassenaar: Van Heeckeren Van Wassenaergroep
- Wassenaar: Van Wassenaer Van Obdam (opgegaan in Scouting De Paauw)
- Wassenaar: Scouting Willibrord (opgegaan in Scouting De Paauw)
- Wassenaar: Wohaliagroep
Regio Lek- en IJsselstreek[bewerken | brontekst bewerken]
(Rond de Lek en de Hollandse IJssel)
- Boskoop: Scoutingvereniging De Schouw
- Boskoop: Scoutingband De Schouw
- Gouda: Kastanujo
- Gouda: Die Kantanky's
- Gouda: St. Willibrordus (waterscouting)
- Gouda: Scoutinggroep Cornelis de Houtman
- Gouda: Scouting Jan van Hoof Groep
- Gouda: Scouting Wilo
- Krimpen a/d IJssel: Jan Willem Friso
- Krimpen a/d Lek: Admiraal De Ruyter (Krimpen a/d Lek)
- Moordrecht: Scouting Moordrecht
- Nieuwerkerk a/d IJssel: Scouting Nieuwerkerk
- Nieuwerkerk a/d IJssel: Waterscouting De IJssel
- Ouderkerk a/d IJssel: Scouting Christiaan de Wet
- Oudewater: Scouting Jorisgroep
- Reeuwijk: St. Willibrordus
- Reeuwijk: Scouting Reeuwijk
- Schoonhoven: Olivier van Noort II
- Waddinxveen: Klimopgroep
- Waddinxveen: Sint Victor
Opgeheven[bewerken | brontekst bewerken]
- Gouda: Copigro[1]
- Moordrecht: Albert Schweitzergroep (Moordrecht)
- Schoonhoven: Aloëgroep[1]
Regio Maasdelta[bewerken | brontekst bewerken]
(Zuidwesten van Zuid-Holland: Van Schiedam, Vlaardingen, Maassluis en de Zuid-Hollandse eilanden tot Goeree-Overflakkee)
- Barendrecht: Jhr. Beelaerts van Blokland
- Barendrecht: Fridtjof Nansen Groep 12[70]
- Barendrecht: Zeeverkennersgroep Brandaen
- Brielle: Bas 't Hart
- Brielle: Tasmaniagroep
- Heenvliet: Scouting Bernisse
- Heerjansdam: Scouting Ooievaarsgroep
- Hellevoetsluis: Scouting Hellevoetsluis
- Maassluis: Karel Doorman
- Maassluis: Paulus
- Mijnsheerenland: Lodewijck van Praetgroep
- Numansdorp: Driestromengroep
- Oostvoorne: Scoutinggroep Strandvogels
- Oud-Beijerland: Scouting De Hooglanders
- Ouddorp: Scouting Jan Joosten
- Puttershoek: Scouting Puttershoek
- Rockanje: G.J. Geysendorffergroep
- Rozenburg: Albert Schweitzer Groep Rotterdam
- Rotterdam: Scouting Charlois
- Schiedam: Burgemeester van Haarengroep
- Schiedam: Franciscus-Lodewijkgroep
- Schiedam: Scouting Taizé-groep
- Schiedam: Scouting Tono-groep
- Spijkenisse: Baden-Powell Band
- Spijkenisse: Scouting Ruwaard van Puttengroep
- Spijkenisse: Scouting Hartelgroep
- Stellendam: Scouting Goedereede
- Strijen: Nassaugroep
- Vlaardingen: Scouting Allart van Heemstede
- Vlaardingen: De Geuzen
- Vlaardingen: Marnix van Sint Aldegonde
- Vlaardingen: Maurits-Vioolgroep
- Vlaardingen: Willem de Zwijger
- Vlaardingen: Wesselgroep
Opgeheven[bewerken | brontekst bewerken]
- IJsselmonde: Groeninx van Zoelengroep
- Klaaswaal: Knotwilgen[1]
- Rotterdam: Martelaren van Gorkumgroep
- Rotterdam: St. Franciscusgroep (Rotterdam)
- Rotterdam: Anne Frankgroep
- Rotterdam: Maria Gorettigroep (Rotterdam)
- Rotterdam: Scouting Menod
- Rotterdam: Wadobgroep
- Rotterdam: Dodusigroep
- Rotterdam: Madame Curiegroep
- Rotterdam: A.R. Rutgersgroep
- Rotterdam: Carnissegroep[71]
- Vlaardingen: Prins Mauritsgroep (Vlaardingen) (gefuseerd)
- Vlaardingen: Prinses Irene
- Vlaardingen: Vioolgroep (gefuseerd)
Regio Rond de Biesbosch[bewerken | brontekst bewerken]
(Zuiden van Zuid-Holland: Dordrecht en omstreken)
- Alblasserdam: Scouting Alblasserdam
- Dordrecht: Arooda
- Dordrecht: Thomas Estill Schoch de Ravallet
- Dordrecht: Royal Rangers (pinkstergemeente / niet scouting Nederland)
- Dordrecht: Scouting Van Speijk
- Dordrecht: Scouting Christiaan de Wet
- Dordrecht: Scouting Johan & Cornelis de Witt
- Dordrecht: Willem de Zwijger
- Hardinxveld-Giessendam: Scouting A15
- Hendrik Ido Ambacht: Scouting Vikings
- Papendrecht: Scouting van Brederode
- Woudrichem: Scouting Loevestein
- Zwijndrecht: Scouting Panoord
Opgeheven[bewerken | brontekst bewerken]
- Alblasserdam: Louis Wesselsgroep (jongens, in 2004 gefuseerd tot Scouting Alblasserdam)
- Alblasserdam: Maketgroep (meisjes, in 2004 gefuseerd tot Scouting Alblasserdam)
- Dordrecht: Louise de Colignygroep (Dordrecht)[1]
- Dordrecht: Schoch de Ravalletgroep[1]
- Dordrecht: Medo-groep[1]
- Hardinxveld-Giessendam: Scouting Lutine (gefuseerd tot A15)
- Hardinxveld-Giessendam: Scouting Zilvermeeuwen (gefuseerd tot A15)
- Sliedrecht: Merwegroep
Regio Rond de Rotte[bewerken | brontekst bewerken]
(Rotterdam Noord en West)
- Berkel en Rodenrijs: Scouting Olave St. Clair
- Capelle a/d IJssel: Robert Baden-Powell Zeeverkennersgroep
- Capelle a/d IJssel: Johan van der Veeckengroep
- Capelle a/d IJssel: Hendrik van Halewijn
- Capelle a/d IJssel: Scouting Van Naeltwijck
- Hoogvliet: Tasmania
- Nieuwerkerk aan den IJssel: Scouting Nieuwerkerk
- Poortugaal: Scouting Albrandswaard
- Ridderkerk: Scouting Sint Joris
- Ridderkerk: Scouting Florence Nightingale
- Rotterdam: Albert Schweitzergroep (Rotterdam)
- Rotterdam: Brownsea Groep 66
- Rotterdam: Calandtroep
- Rotterdam: Cornelis Trompgroep 14
- Rotterdam: Scouting De Argonauten (Rotterdam)
- Rotterdam: Scouting Dorus Rijkers Nesselande
- Rotterdam: Dr. John Mottgroep
- Rotterdam: Scoutinggroep Hillegersberg
- Rotterdam: Hendrik van Halewijn
- Rotterdam: Ibn Battuta
- Rotterdam: Impeesagroep
- Rotterdam: J.C.J. van Speijk No 2
- Rottredam: John F. Coltheartgroep
- Rotterdam: Kralingsche Troep 10
- Rotterdam: Klaas Kitten Groep
- Rotterdam: Lischgroep
- Rotterdam: Maasgroep 18[70]
- Rotterdam: Menod (Plusscoutkring)
- Rotterdam: Metrogroep (BE/BV)
- Rotterdam: Oranje-Blauwgroep[70]
- Rotterdam: Margrietengroep
- Rotterdam: S.B.N. Doorman - MOVO
- Rotterdam: Scouting Olivier van Noort[72]
- Rotterdam: Scouting De Ruyter (Rotterdam)
- Rotterdam: Prinses Irene Groep 45[73]
- Rotterdam: The Rangers Rotterdam
- Rotterdam: De Spoorzoekers
- Rotterdam: Scouting Sint Patrick
- Rotterdam: Scouting Starrenburg Groep 38
- Rotterdam: Stella Maris
- Rotterdam: Willem de Zwijger
Opgeheven[bewerken | brontekst bewerken]
- Capelle a/d IJssel: Guy Gibson squadron
- Hoogvliet: Rijnmondgroep (Hoogvliet)[1]
- Rotterdam: Je Maintiendrai groep 67[74]
- Rotterdam: De Vredesduifjes[75]
- Rotterdam: Philips van Uyternessegroep[76]
- Rotterdam: Cornelis de Houtmangroep (Rotterdam)[77]
- Rotterdam: Decimagroep[70]
- Rotterdam: De Pioniers (Rotterdam)[70]
- Rotterdam: Calandgroep[70]
- Rotterdam: De Verkenners (Rotterdam)[70]
- Rotterdam: Berggroep (Rotterdam)[70]
- Rotterdam: Livingstonegroep (Rotterdam)[70]
- Rotterdam: De Tommies[70]
- Rotterdam: Prins Hendrikgroep (Rotterdam)[70]
- Rotterdam: Movogroep
- Rotterdam: St. Franciscusgroep
- Rotterdam: St. Tarcisiusgroep
- Rotterdam: St. Baafgroep
- Rotterdam: St. Jorisgroep
- Rotterdam: Louise de Colignygroep (LdH)
- Rotterdam: Junta Mo
- Rotterdam: De Verkenners Groep 7
- Rotterdam: Scoutinggroep Stedost
- Rotterdam: Wetrogroep
- Rotterdam: Phoenix
- Rotterdam: Bernadette/St. Willibrordus
- Rotterdam: Scoutinggroep Jan Stavast Groep 15
- Rotterdam: Spencer W. Kimball
- Rotterdam: Olympia
- Rotterdam: John Byington Groep
- Rotterdam: Scouting Het Malle Gat
- Rotterdam: Icarus IHS
- Rotterdam: John C. Bondam
- Rotterdam: Brigham Young
- Rotterdam: Scoutinggroep De Poolster
- Rotterdam: Zuiderkerkwijkgroep
- Rotterdam: Mary Stuartgroep
- Rotterdam: Damiaangroep[78]
- Rotterdam: Titus Brandsmagroep (Rotterdam)[79]
- Rotterdam: De Ketting[80]
Regio Vlietstreek[bewerken | brontekst bewerken]
(Midden van Zuid-Holland: Rijswijk, Voorburg en Leidschendam)
- Leidschendam: Scouting Pius XII
- Rijswijk: Martin Luther King Groep
- Rijswijk: Scoutinggroep 'De Jaguars'
- Rijswijk: Hoeve Ypenburg Groep
- Rijswijk: Waterscouting Dorus Rijkers
- Voorburg: Hubertus-Brandaan
- Voorburg: Scouting Livingstone-Miriam
- Voorburg: Scouting Damherten
- Voorburg: Scouting Sint Maarten-Hildegard
- Voorburg: Scouting Orion
Opgeheven[bewerken | brontekst bewerken]
- Leidschendam: Anthony Fokkergroep[81]
- Rijswijk: Scouting Gordongroep
- Rijswijk: St. Xaveriusgroep
- Rijswijk: St. Franciscus Xaveriusgroep
- Rijswijk: Timbergroep
- Rijswijk: Meeuwengroep
- Rijswijk: Karen Barrymoregroep
- Voorburg: Hildegardgroep
- Voorburg: Movertrogroep
- Voorburg: Brandaangroep
- Voorburg: St. Hubertusgroep
- Voorburg: St. Martinusgroep (Voorburg)
- Voorburg: Waingungagroep
Regio Westland[bewerken | brontekst bewerken]
- De Lier: Scouting De Lier
- 's-Gravenzande: Graaf Florisgroep
- Hoek van Holland: Prins Hendrikgroep
- Honselersdijk: Scouting Honselersdijk
- Kwintsheul: Scouting Kwintsheul
- Maasland: Scouting Maasland
- Monster: Scouting Polanen
- Naaldwijk: Scouting Naaldwijk
- Naaldwijk: Scouting Rambonnetgroep Naaldwijk
- Poeldijk: Scouting Poeldijk
- Wateringen: Scouting Wateringen
Opgeheven[bewerken | brontekst bewerken]
- Maasdijk: Scouting Maasdijk
- Naaldwijk: Scouting Miriam (Naaldwijk)
- Naaldwijk: Laurentiusgroep (Naaldwijk)
Overige regio's[bewerken | brontekst bewerken]
(Gorinchem is een deel van de Regio De Baronie)
- Gorinchem: Scouting APV
- Gorinchem: Gorinchemse Zeeverkenners (Scouting GZV)
Landelijke stammen[bewerken | brontekst bewerken]
- Bermudastam, Leusden
- Cyberscouts, Leusden
- Delta Echo Stam, Zeeland
- Explostam, Leusden
- F.R.E.T., Fryslân
- ICIS, Ossendrecht
- Kanderstam, Velp
- Kse Iii Stam, Utrecht
- La Thès, Landelijke Theater Stam uit Breda
- Landelijke Loodsen Zeezeil Stam, Leusden
- Landelijke Luchtscouting Stam, Rijswijk
- Landelijke Ondersteunings Stam, Rotterdam
- Medische en EHBO Stam, Ommen
- MPSE (Most Primitive Scouting Experience), Elst
- Radio Interesse Stam, Rotterdam
- Scouting Garbage Nederland Stam, Leusden
- Scoutlink Activiteiten Stam Holland, Leusden
- Sir Edmund Hillary-Stam, Almelo
- Scouting Motor Stam, Nuth
- Scoutnet Nederland, Maarssenbroek
- Z.O.U.T., Den Dolder
- Rampenstam, Sint Michielsgestel
- Scouting Doven Nederland,Landelijke Scoutinggroep voor Doven, Den Haag
- Landelijke Activiteiten en Regio Ondersteuning Stam, de Laro Stam
Bronnen en referenties
- ↑ 1,00, 1,01, 1,02, 1,03, 1,04, 1,05, 1,06, 1,07, 1,08, 1,09, 1,10, 1,11, 1,12, 1,13, 1,14, 1,15, 1,16, 1,17, 1,18, 1,19, 1,20, 1,21, 1,22, 1,23, 1,24, 1,25, 1,26, 1,27, 1,28, 1,29, 1,30, 1,31, 1,32, 1,33, 1,34, 1,35, 1,36, 1,37, 1,38, 1,39, 1,40, 1,41, 1,42, 1,43, 1,44, 1,45, 1,46, 1,47, 1,48, 1,49, 1,50, 1,51, 1,52, 1,53, 1,54, 1,55, 1,56, 1,57, 1,58, 1,59, 1,60, 1,61, 1,62, 1,63, 1,64, 1,65, 1,66, 1,67, 1,68, 1,69, 1,70, 1,71, 1,72, 1,73, 1,74, 1,75, 1,76, 1,77, 1,78, 1,79, 1,80, 1,81, 1,82, 1,83, 1,84, 1,85, 1,86, 1,87, 1,88, 1,89, 1,90, 1,91 1,92 Plaatsingslijst archief Het Nederlandse Padvindstersgilde, Katholiek Documentatiecentrum, 2021
- ↑ De Schalmei, 11-1950
- ↑ 3,00, 3,01, 3,02, 3,03, 3,04, 3,05, 3,06, 3,07, 3,08, 3,09, 3,10, 3,11, 3,12, 3,13, 3,14 3,15 De Schalmei, 10-1950
- ↑ Nieuwe Apeldoornsche Courant, 19 december 1936
- ↑ De Graafschapper, 19 juni 1948
- ↑ Arnhemsche Courant, 4 maart 1947
- ↑ Arnhemsche Courant, 28 oktober 1960
- ↑ Twentsch Dagblad Tubantia, 3 april 1951
- ↑ Twentsch dagblad Tubantia en Enschedesche courant, 21 november 1947
- ↑ 10,0 10,1 De Gelderlander, 10 januari 1941
- ↑ De Gelderlander, 1 maart 1945
- ↑ De Gelderlander, 26 maart 1937
- ↑ De Gelderlander, 18 februari 1938
- ↑ Zutphensch dagblad voor Achterhoek en Veluwezoom, 7 mei 1948
- ↑ De Padvindster, 1949-07
- ↑ Limburgsch Dagblad, 28 juni 1937
- ↑ De Nieuwe Limburger, 26 februari 1970
- ↑ 18,0, 18,1, 18,2, 18,3 18,4 De Nieuwe Limburger, 28 februari 1962
- ↑ BHIC
- ↑ Eindhovensch Dagblad, 10 augustus 1957
- ↑ BHIC
- ↑ Weest Paraat, 1934-12
- ↑ Weest Paraat, 1932-05
- ↑ Weest Paraat, 1938-03
- ↑ Piet Fentener van Vlissingen
- ↑ Weest Paraat, 1936-04
- ↑ 27,0 27,1 Weest Paraat, 1934-09
- ↑ Weest Paraat, 1932-11
- ↑ Rond de Toren, parochieblad van Heilige Lucia te Mierlo, NUMMER 36 JAARGANG 22 VAN 1 T/M 7 MAART 1986
- ↑ BHIC
- ↑ BHIC
- ↑ BHIC
- ↑ Heemkunde Zevenbergen
- ↑ De Schalmei, 1947-01
- ↑ De Tijd, 22 maart 1948
- ↑ De Maasbode, 21 juni 1931
- ↑ De Maasbode, 21 juni 1931
- ↑ De Maasbode, 21 juni 1931
- ↑ De Maasbode, 21 juni 1931
- ↑ Noordhollands Archief
- ↑ Noordhollands Archief
- ↑ 42,0 42,1 Weest Paraat, 1934-02
- ↑ De Verkenner, 1950-03
- ↑ Nieuw Utrechtsch Dagblad, 12 april 1954
- ↑ Weest Paraat, 1931-02
- ↑ Weest Paraat
- ↑ 47,0 47,1 Weest Paraat, 1931-07
- ↑ Weest Paraat, 1931-05
- ↑ 49,0 49,1 Weest Paraat, 1934-04
- ↑ 50,0 50,1 Weest Paraat, 1931-09
- ↑ Weest Paraat, 1938-06
- ↑ Weest Paraat, 1938-05
- ↑ Weest Paraat, 1938-05
- ↑ De Schalmei, 10-1950, Funtusvendel
- ↑ Leidersblad, 1950-02
- ↑ 56,0 56,1 PZC, 24 februari 1968
- ↑ Goudland, 7 januari 1939
- ↑ 58,0, 58,1 58,2 Het Vaderland, 17 januari 1916
- ↑ 59,0 59,1 Het Binnenhof, 21 september 1959
- ↑ Weest Paraat november 1935]
- ↑ 61,0 61,1 Het Binnenhof, 25 april 1960
- ↑ Het Vaderland, 2 november 1951
- ↑ Het Vaderland, 28 mei 1952
- ↑ Het Vaderland, 29 oktober 1952
- ↑ Het Vaderland, 5 november 1954
- ↑ Trouw, 11 juni 1958
- ↑ 67,0 67,1 De Telex, 7 mei 1945
- ↑ Het Binnenhof, 31 december 1959
- ↑ Nieuwe Haarlemsche Courant, 16 september 1946
- ↑ 70,00, 70,01, 70,02, 70,03, 70,04, 70,05, 70,06, 70,07, 70,08, 70,09 70,10 Rotterdamsch Nieuwsblad, 13 december 1935
- ↑ Stadsarchief Rotterdam
- ↑ Stadsarchief Rotterdam
- ↑ Stadsarchief Rotterdam
- ↑ Stadsarchief Rotterdam
- ↑ Haagsche Courant, 13 november 1926
- ↑ Stadsarchief Rotterdam
- ↑ Stadsarchief Rotterdam
- ↑ De Oud Rotterdammer, Dinsdag 16 september 2008 - Jaargang 4, nr. 19
- ↑ De Oud Rotterdammer, dinsdag 7 maart 2017
- ↑ Stadsarchief Rotterdam
- ↑ Trouw, 19 februari 1949