Scouting Celtica | 1 januari 2000 |
Wereldjamboree 1957 | 1 augustus 1957 |
Chauken | 1 juli 1981 |
Musinga Bennekom | 1 juli 1945 |
Vavatsiniá | 2011 |
Scouting Don Bosco (Sittard) | 1 januari 1957 |
Kamphuis Ahoy | 1954 |
Scouting Martin Luther King (Hoorn) | 29 augustus 1975 |
Scouting de Vliegende Pijl | juni 1945 |
Lischgroep | 5 januari 1911 |
Scouting Tekakwitha Zeeverkenners | 28 oktober 1936 |
Admiraal De Ruytergroep (Den Haag) | 20 november 1937 |
Willem Jacob van Hoytema | 17 september 1875 |
La versenne | 2004 |
Scoutinggroep Aquarius | 1 september 1981 |
Anthony Fokkergroep | 1 januari 1990 |
Zeeverkenners Canisius | 3 augustus 1963 |
Paulus & Petrus Dondersgroep | 17 augustus 1945 |
Scouting ’t Jagertje Hulst | 1 januari 1932 |
Scouts et Guides de France | 1 november 2004 |
Amsterdamsche Maatschappij voor Jongemannen | 16 november 1918 |
Scouting Z.V. de Batavieren | 1945 |
Ina Wildeboer | 8 november 1930 |
Camerons-Duinzwervers | 1 november 1923 |
Anton Fens | 11 april 1888 |
Cornelis Johannes Beukers | 17 januari 1866 |
Rita Bungenberg de Jong | 1 augustus 1904 |
Rotterdamsche Meisjes Padvinders | 1 november 1912 |
Scouting Olav | 26 november 1945 |
Kampeerterrein scoutinggroep Abel Tasman | 1978 |
Jan Volkmaars | 5 juli 1902 |
Scouting Hoogeveen | 20 oktober 1946 |
Anneke Baronesse van Heemstra-van der Lely | 23 november 1929 |
Albert Schweitzergroep (Sneek) | 29 augustus 1980 |
Scouting Brigitta (Haarlem) | 7 oktober 1945 |
St. Theresiagroep (Bergen op Zoom) | 1 januari 1945 |
Scout Camp Projekt DUGA | 1 mei 1999 |
Hélène H. Wilkensgroep | 16 november 1946 |
National Organization of the Scouts of Ukraine | 27 maart 2007 |
Athabascangroep | 10 oktober 1946 |
De Graal | 1962 |
Han Schokking | 16 augustus 1909 |
Szlovákiái Magyar Cserkészszövetség | 11 mei 1990 |
Pieter Smulders | 24 november 1911 |
Frits Baron van Tuyll van Serooskerken | 27 maart 1851 |
Catherine, Prinses van Wales | 9 januari 1982 |
Scouting Impeesa (Rotterdam) | 23 april 1955 |
Bund der Pfadfinder | mei 1971 |
Bundeshof Birkenfelde | 1998 |
Van Starckenrodegroep | 1 januari 1933 |
Scouting De Ruyter | 8 september 1945 |
Ridder Boudewijngroep | 20 maart 1935 |
Ko Oranje | 27 juli 1898 |
Alexander Slingervoet Ramondt | 9 augustus 1883 |
Scouting St. Lambertus (Venlo) | 1 januari 1946 |
Woutershof | 1966 |
Han Kersbergen | 16 maart 1906 |
Charles Maclean | 5 mei 1916 |
Jeanne Stam-Dresselhuys | 8 maart 1897 |
Scouting Oost 1 | 29 oktober 1973 |
Prinses Amalia Groep Zeist | 1 januari 2014 |
Driestromengroep | 1968 |
Sint Jorisgroep Maasniel | 1 januari 1946 |
John Hargrave | 6 juni 1894 |
Willem Adolph Hendrik Godfried, baron van Ittersum | 8 juni 1868 |
Justus Dato August de Fremery | 10 mei 1878 |
Marca Appoldro | 12 september 1988 |
Beslidhja Skaut Albanië | 2004 |
De Zonnegloren | 2015 |
Henk Heimbach | 6 september 1903 |
Claske Franck-Berndes | 24 juli 1918 |
Wereldjamboree 1937 | 31 juli 1937 |
Scouting Tarcisius (Ede) | 6 januari 1931 |
Jan Bautoengroep | 1 mei 1983 |
Willem de Zwijger (Utrecht) | september 1945 |
Annetje ten Doesschate | 2 mei 1912 |
Soebantoegroep | 9 maart 1966 |
Hendrik Gustaaf Adolf Quarles van Ufford | 1 oktober 1894 |
John F. Kennedy Groep 2 | 17 maart 1968 |
Scouting Haagse Beemden | 8 juli 1981 |
Cornelis Beets | 15 mei 1885 |
Bund Deutscher Pfadfinderinnen (1912–1933) | 1912 |
Scouting St. Rafaël | 19 juli 1945 |
Vita Nova | 11 september 1987 |
Scouting Pere Kersten Stratum | 4 juli 1950 |
Pim Froger | 24 april 1905 |
Jos Hoenen | 19 mei 1924 |
Scouting Pius XII | 1959 |
Marlijngroep | 17 september 1929 |
Egbertus Johannes van Doorn | 5 februari 1883 |
Sleutelstam | 1 juni 2017 |
Titus Leeser | 14 oktober 1903 |
Scouting Van der Does - Liethorp | 29 januari 1974 |
Philippus Jacobus Hoedemaker | 23 november 1905 |
Nederlandsche Padvindersbond | 10 maart 1912 |
Graaf van Lynden | 1 mei 1981 |
Broederschap van Orthodoxe Padvinders | 1991 |
Scouting Paul Kruger | 23 april 1982 |
Scouting Amalgama | 1 januari 1985 |
Savez izviđača Bosne i Hercegovine | 17 december 2011 |
Brouwers Interesse Kamp | 3 april 2010 |
Hein van der Kallen | 21 januari 1912 |
Scoutinggroep Cornelis de Houtman | 4 december 1945 |
All-Russian Scout Association | 15 februari 2014 |
Cor Wolzak | 12 juli 1890 |
De Mohicanen | 30 september 1939 |
Hayg Hovsepian Campsite | 11 juli 2011 |
Wereldjamboree 2023 | 1 augustus 2023 |
Nicolaas de Vicq | 24 januari 1861 |
Michael Walsh | 10 juni 1927 |
Scouting Brigitta Valentijn | 1 mei 1945 |
KampEvent | 2014 |
Willem Driessen | 11 juni 1886 |
Ger Koopmans | 14 augustus 1962 |
Landelijk Service Centrum | 6 januari 1973 |
Karel Willem Bouwensch | 20 maart 1870 |
Feike de Boer | 17 januari 1892 |
Scout Club of Hainan | mei 2004 |
Scouting Malden | 1 november 1985 |
Catharinus Johannes Hasselman | 21 oktober 1861 |
Vereeniging van Rotterdamsche Padvinders | 19 maart 1911 |
Herkenningsteken 1937 | 25 september 1987 |
Awardteam | 2014 |
St. Christophorusgroep (Arnhem) | 16 juni 1933 |
Zeeuws Houthakkers Kamp | 27 december 2024 |
Willem Joannes van Leeuwen | 23 december 1910 |
Anton Herbschleb | 28 maart 1891 |
Gijsbert ter Horst | 9 januari 1899 |
Scouting Laurentius (BiIthoven) | 16 december 1937 |
Mariagroep (Oosterhout) | 8 september 1960 |
Jan Wilmans | 2 december 1915 |
Scouting Dorus en Doortje Rijkersgroep | 1 juni 1933 |
De Voerman | 1 juli 1917 |
Scouting Caspar di Robles | 5 oktober 1988 |
Cluster Inhoud | 2017 |
Hubertus-Brandaan | 1989 |
Scoutinggroep Don Bosco | 11 januari 1945 |
StamP | 26 september 2008 |
Scouting Sint Joris (Ridderkerk) | 1 mei 1975 |
Kruisridders - Hever-Schiplaken | 1941 |
Centenary of the Founder's Birth, 1957 | 19 januari 1957 |
Scouting St. Jozef (Leiden) | 1 september 1980 |
Joop Ranneft | 1 juni 1894 |
Sangam | 1966 |
Guyana Girl Guides Association | 1922 |
Govert Bastiaan Pellikaan | 1 maart 1902 |
Sint-Antonius Moerbeke | 1945 |
Adolf Kolpinggroep | 1 mei 1930 |
Clemens Maria Hofbauer | 1 december 1959 |
Agnes Baden-Powell | 16 december 1858 |
Lolke van der Werf | 23 september 1989 |
Hans Jongmans | 25 september 1910 |
Prinses Beatrix Groep | 1 november 1946 |
St. Christinagroep (Eijsden) | 1 januari 1945 |
Scoutinggroep 'De Jaguars' | 10 maart 1945 |
Noordland | 1 maart 1966 |
Wiardus Willem Wichers Wierdsma | 14 januari 1853 |
Idunagroep | 16 maart 1925 |
Bep van Oyen-Poeleman | 1 april 1905 |
Scouting Pocahontas | 3 november 1983 |
Homenetmen Scouts | 1918 |
Scheldegroep | 30 augustus 1945 |
Scouting Dick van Toor | 13 april 1945 |
Scouting Assendelft | 1 januari 1946 |
Scouting Sea Lions | 16 mei 1993 |
Leendert Cornelis Kersbergen | 31 juli 1873 |
Scouting Jampeldekamp | 2 november 2016 |
Scouting Niej Begin | 1 oktober 1949 |
Paul Siple | 18 december 1908 |
Freek Vonk | 24 februari 1983 |
Petrus Paulus Wilhelmus van Leeuwen | 21 december 1888 |
Scouting de Granaet | 1961 |
Scouting Maximiliaan Kolbe | 11 juni 1979 |
Gustaaf Adolfgroep | 1 september 1956 |
Anna Siedenburg | 23 augustus 1882 |
Richard Adelbert Vastenou | 19 december 1896 |
Hans van Ketwich Verschuur | 11 januari 1905 |
Karel Doorman Stam | 19 januari 1965 |
Christiaan Johan Ferrée | 10 oktober 1895 |
Into the Frozen South | 15 februari 1874 |
Maurits Vanhaegendoren | 23 augustus 1903 |
Jeanne van den Bergh-van Teijn | 18 september 1876 |
Kornelis Herman de Raaf | 30 december 1871 |
Dolf Hartman | 18 september 1900 |
De Geuzen (Alkmaar) | 1934 |
Wesselgroep | 4 februari 1950 |
Scouting Don Bosco Ursem | 1 maart 1947 |
Herman Adriaan van Karnebeek | 21 augustus 1874 |
Scouting Meppel | 2 maart 1940 |
St. Willehadusgroep | 1 januari 1949 |
St. Radboudgroep (Santpoort) | 4 september 1945 |
Scouting St. Stanislaus | 30 mei 1945 |
Scouting Bunnik | 1 januari 1980 |
Harlugroep | 1 juli 1937 |
Scouting Sint Jan Baptist (Heerlen) | september 1918 |
Wereldjamboree 1971 | 10 augustus 1971 |
Dirk Fock | 19 juni 1858 |
Fries Zomerkamp | 5 augustus 1995 |
Scouting Charlois Rotterdam | 22 februari 2016 |
Fred Quené | 15 mei 1889 |
Walle van Popta | 10 juni 1897 |
Ralph Reader | 25 mei 1903 |
Jacques van Marsbergen | 30 april 1915 |
Theodoor Frederik Jan Muller Massis | 27 juli 1866 |
Burdine | 3 januari 1986 |
Asociación Guías Scouts del Paraguay | 1960 |
Associazione Guide Esploratori Cattolici Sammarinesi | 1 december 1993 |
Scouting St. Hubertus (Nuth) | 23 april 1945 |
Scouting St. Maarten (Hoofddorp) | 1945 |
Margaretha Hamaker-Beijerman | 21 april 1875 |
Boy Scouts van Suriname | 23 april 1972 |
United Arab Airlines Vlucht 869 (1963) | 1965 |
Jeugdherberg Zonnehoeve | 3 juni 1933 |
Suanablake | 1 december 1985 |
Kennisnetwerk | 6 januari 1973 |
Council of Irish Guiding Associations | 1992 |
Scouting Titus Brandsma (Someren-Eind) | 1 januari 1966 |
Burgemeester De Monchygroep | 18 maart 1950 |
Warington Baden-Powell | 3 februari 1847 |
Fatimagroep (Bergen op Zoom) | 1 juli 1947 |
Brittenburggroep | 22 februari 1934 |
Jacobus Antonius Hendrikus Maria van Schijndel | 24 oktober 1904 |
Mbagagroep | 5 november 1932 |
Brexbachtal | 1950 |
De Terwindtvaarders | 1 september 1974 |
Scouting Stanley 55 | 9 september 1945 |
De Soester Padvinders | 19 januari 1919 |
Scouting Salwega | 9 mei 1911 |
Fred Meijers | 19 oktober 1902 |
Scouting Rijnsburg | 4 februari 1996 |
Kornelis ter Laan | 8 juli 1871 |
Scouting Charles de Foucauld (Tilburg) | 1 juni 1960 |
Johan Moret | 29 september 1880 |
UIGSE-FSE | 1 november 1956 |
Aart Aantjes | 28 oktober 1910 |
Woudlopers (Zeist) | 22 mei 1945 |
Scouting Keizer Karel (Nijmegen) | 16 februari 1911 |
St. Anthoniusgroep (Oss) | 1 januari 1945 |
Scouting Westenenk | 1 januari 1917 |
Ferdinand Josephus Daniel Theyse | 3 maart 1896 |
Paula Geertsgroep (Hoofddorp) | 6 april 1946 |
Scouting Johan & Cornelis de Witt | 29 april 1911 |
Scouting Schonauwen | 24 juli 1985 |
Organizacja Harcerzy (ZHR) | 12 februari 1989 |
Dag Hammarskjöldgroep (Kortenhoef) | 25 oktober 1961 |
Titus Brandsma (Medemblik) | 26 april 1946 |
Scouting Wapata | 1967 |
Scouts de España | 1977 |
Alfrey Activity Centre Broadwater | 1968 |
Scouting de Korhoenders | 16 februari 2022 |
Koningin Máxima | 17 mei 1971 |
Herman Souverijn | 12 januari 1931 |
Dicksy van Beusekom | 15 juni 1921 |
Gewest Friesland | 1 juni 1973 |
Derjagroep | 30 januari 1937 |
Thomas Corbett | 19 december 1895 |
Jutters-Rainiero | 10 juni 1911 |
Nico Muller | 23 juni 1905 |
Scouting Kantankye | 1 januari 1999 |
Sentro di Kampamentu Ronde Klip | 1959 |
Scouting St. Victor | 1 oktober 1984 |
Universal Organization of Independent and Traditional Scouts | 1 september 2021 |
Scouting Rustenburg | 1 september 2007 |
Scouting Paulusgroep Maassluis | 30 juni 1957 |
Eric Bouwmeester | 10 april 1887 |
Dr. A.E. Hermansgroep | 1 september 1924 |
De Zwervers (Groningen) | 1 januari 1935 |
Jan Wijgerinck | 6 november 1912 |
Hr. Ms. Van Bochove | 1962 |
L’Association des Guides et Scouts de Monaco | 1992 |
Petrus Antonius Maria Emilianus van Velzen | 30 oktober 1908 |
Deutscher Pfadfinderbund (1911 - 1933) | 18 januari 1911 |
Scouting Erica | 15 februari 1920 |
Adrienne Hermans | 23 april 1931 |
Willem van Gelder | 19 maart 1896 |
Wim Schelberg | 4 mei 1930 |
Scouting Rooi | 1 januari 1947 |
OPV-Schoonoord | 13 september 1926 |
Grevelingengroep | 1 mei 1985 |
Asociación Argentina de Scouts de Baden Powell | juli 2001 |
Catholic Guides of Ireland | 1928 |
Willem Maarten van der Hoeven | 12 juni 1889 |
Scouting Satoko Kitahara | 1 februari 1963 |
Scouting Nunspeet | 1 juli 1931 |
Pfadfinder & Pfadfinderinnen Liechtensteins | 11 oktober 1931 |
Henk van der Schroeff | 20 maart 1910 |
Gerard Huis in 't Veld | 11 juni 1921 |
Scouting Charles de Foucauld (Kerkrade) | 1 september 1932 |
Scouting Peerke Donders (Oldenzaal) | 1 september 1960 |
Aad G. Rijks | 27 april 1906 |
Sagara Satrya's | 1 januari 1946 |
Sinne Maria van der Weide | 2 februari 1907 |
Nancy Tavenraat-Hoogewerff | 11 december 1855 |
Renatum 57 | 14 april 2007 |
Tine van Meurs-Bueninck | 20 juni 1891 |
Pax Ting | 25 juli 1939 |
WiWeWa | 1 januari 1986 |
Motu Moana Camp | 1941 |
Scouting Hoograven | 1 juli 1981 |
Hopman Masselman Groep | 12 oktober 1938 |
Hollandgroep, Singapore | 2 september 1937 |
Bataven Ludger | 23 april 1937 |
De Koala's | 1981 |
Scouting Niftarlake | 23 september 1949 |
Hil Bottema | 20 juni 1913 |
Scouting Jan van Hoof (Nijmegen) | 1 januari 1970 |
União dos Escoteiros do Brasil | 4 november 1924 |
Scouting Manitoba | 22 september 1945 |
De Vliegende Pijl | 26 mei 1926 |
St. Jozefgroep (Dongen) | 1 januari 1943 |
Scouting Montgomery (Huizen) | 1 oktober 1945 |
Scouts en Gidsen Peer | 2009 |
Skátasamband Reykjavíkur | 1963 |
Kiliaen van Rensselaer I | 1 maart 1948 |
Slovenska zamejska skavtska organizacija | 15 december 1976 |
Lize Stilma | 12 maart 1923 |
Mgr. Hamer/St. Stephanus | 1 december 1986 |
Scouting Icarus | 1 oktober 1960 |
Scouting Verbraak-Margriet | 13 juni 1934 |
Kiliaen van Rensselaer II | 1 november 1979 |
Scouting Tichlouw | 26 september 1977 |
Johannes Julianus Hendrik Martijn | 22 november 1873 |
Girl Scouts of Jamaica | 8 mei 2008 |
Antonia Fredrica Gouverne-Zaadnoordijk | 17 maart 1884 |
Scouts Sjaloom Oosterzele | 18 september 1971 |
Girl Scouts of Hawai`i | 1917 |
Scouting Brouwhuis | 6 maart 1985 |
Scouting Hedwig | 28 december 1945 |
Ko Swaan | 23 december 1902 |
Cor Renses | 3 oktober 1903 |
VCP Bundeszeltplatz Großzerlang | 90 JL |
Scouting Jorisgroep Oudewater | 29 oktober 1984 |
Scouting Mondriaan | 30 december 1997 |
Gilwell Park | 26 juli 1919 |
Nathalie de Peterson-Nabokoff | 2 februari 1862 |
De Trappers (Kropswolde) | 12 mei 1945 |
Geertruij Hammes-van Steenis | 1 september 1869 |
Scoutinglandgoed Zeewolde | 13 juni 2015 |
De Wâldswalkers | 15 september 1988 |
Eelco van Kleffens | 17 november 1894 |
Kampeerterrein Dwingeloo | 1947 |
Elias Viskoper | 4 maart 1878 |
Scout Center Badboeschelchen | 6 juli 2019 |
Christiaan Pieter Gunning | 12 oktober 1886 |
Belmontegroep | 14 juni 1947 |
John Thurman | 4 april 1911 |
Scouting Dominicus (Nijmegen) | 1 januari 1935 |
Ugchelse Woudlopers | 5 juni 1975 |
Scoutinggroep Delta | 29 juni 2020 |
Ardennen Oriëntatie Tocht | 26 mei 2023 |
Kanderstam | 8 oktober 1997 |
Scoutinggroep Jan de Rooij | 1 januari 1946 |
Elisabeth Hendrika Piepers | 7 januari 1873 |
Scouting Cornelis Lelygroep | 10 oktober 1981 |
Murk Cornelis de Jong | 11 september 1889 |
BE St. Joris Overijssel | 1 januari 1976 |
Frank van Hasselt | 29 november 1904 |
Theodorus Wilhelmus Quirinus Roefs | 14 februari 1887 |
Guides catholiques de Belgique | 1950 |
Kandersteg International Scout Centre | 12 april 1923 |
Jacques Dutilh | 19 juni 1884 |
Scouting Holendrecht | 10 oktober 1981 |
TOP-groep | 1 januari 1933 |
Scouting Heralda | 1939 |
Scouting Bos en Duin | 1 september 1974 |
De Menapiërs | 1943 |
Scouting Kon-Tiki (Putten) | 26 april 1969 |
Nico Steenbeekgroep | 25 maart 1982 |
Scouting Uitgeest | 10 juni 1946 |
Nannie van der Wiele | 4 mei 1969 |
Scouting Rijsbergen | 15 augustus 1945 |
Péronne Arntzenius | 20 mei 1883 |
Scouting Rijen | 26 december 1936 |
Scoutinggroep Shawano's (Lisse) | 13 januari 1962 |
Koningin Wilhelmina | 31 augustus 1880 |
Scouting Sint Aloysius | 6 september 1946 |
Gangshow Nederland | 1 januari 1975 |
Ridder van der Maelstedegroep | 1935 |
Scouting Lieshout - Mariahout | 17 september 1994 |
Maurits-Vioolgroep | 1 januari 2010 |
Con Tutti | 1997 |
Associação dos Escuteiros de Cabo Verde | 2 december 1990 |
Scouting Thomas More (Prinsenbeek) | 1 oktober 1938 |
Labelterrein Heerenveen | 28 november 2020 |
Scouting Weststellingwerf | 17 november 2018 |
Genevieve De Gaillardgroep | 1 mei 1962 |
Gerrit Wolda | 3 februari 1869 |
Scouting Lamoraal van Egmond | 15 februari 1964 |
Oegstgeester Satrya's | 1 januari 1930 |
St. Joris (Kerkrade) | 1 januari 1955 |
Skaut-Český Skautting ABS | 1 januari 2000 |
Jacob van der Kop | 25 juli 1868 |
1st Gilwell Park Scout Group | 8 september 1919 |
Scouting Bunde | 1948 |
Zeeverkennersgroep Sint Joris | 19 januari 1946 |
Scouting Markiezaatsgroep | 5 oktober 1946 |
Bigi Kroetoe | 20 augustus 1964 |
Lambertus Neher | 13 september 1889 |
Kees Hartman | 6 april 1903 |
Danny Kayegroep | 3 juni 1989 |
Anton Johan van Walraven | 5 mei 1903 |
Scouting Katimavik | 15 februari 1973 |
Jacob Gerzon | 27 december 1878 |
St. Petrus Bandengroep (Venray) | 1 januari 1937 |
De Geuzen (Vlaardingen) | 1 oktober 1936 |
Woudlopers Kipling | 1 januari 1937 |
André de Thayegroep (Den Haag) | 1 mei 1930 |
Scouting Tono-groep | 21 maart 1934 |
Scouting Himalaya | 1 januari 1950 |
Gerrit Arink | 16 oktober 1922 |
Manx Scouts | 1909 |
H.J.B. Llanos | 1 maart 1911 |
Scouting Groenlo | 22 maart 2009 |
Scouting Honselersdijk | 1 september 1945 |
Scouting Zoeterwoude | 1 september 1945 |
Leo Hendrik Christiaan, baron van Randwijck | 1 juli 1894 |
Sint Jorisgroep (Bergen op Zoom) | 1 januari 1945 |
International Scout Centre Rustavi | 2013 |
Zoomgroep | 11 april 1937 |
World Scout Parliamentary Union | 7 augustus 1991 |
Frederick Haydn Dimmock | 15 december 1895 |
Albert Coblijn | 1 november 1883 |
Grupo Scouts 1556 "Esperanza Blanca" | 4 september 2011 |
Bep Twaalfhoven | 19 maart 1918 |
Karen Barrymoregroep | 3 maart 1961 |
Koesoemo Joedo | 13 januari 1882 |
Scouting Drumband Den Haag | 1 oktober 1995 |
Scouting St. Stefanus | 1960 |
Pfadi Winterthur | 1938 |
500e Nationale structuren | 24 april 1966 |
Cornelia Takx | 11 januari 1909 |
Padvinders van Sint-Joris | 1922 |
Scouting Pater Bleijs | 15 februari 1946 |
Sint Bernardusgroep Lichtenvoorde | 28 februari 1946 |
President Steyngroep | 11 juni 1927 |
Schultegroep | 1 juni 1946 |
Edith Carpenter Macy | 16 november 1869 |
Miep de Wit-van de Stadt | 23 december 1913 |
Scouting St. Paulus (Venlo) | 27 september 1934 |
Scouting Don Bosco Lindenheuvel | 1 juni 1947 |
Scouting WABO Heemstede | 1 januari 1946 |
International Forum of Jewish Scouts | 2 november 2006 |
Anthony Fokkergroep (Schöppingen) | 26 maart 1966 |
Girlguiding Isle of Man | 1915 |
Scoutinggroep Gäöl | 6 december 1995 |
Arcadian Groep 12 | 10 augustus 1990 |
Jacob Hubert Muijsert | 12 september 1902 |
Asociación Scouts de Colombia | 1917 |
STK Met vel en gamel | 18 april 1996 |
Scouting Woezik | 1 januari 1978 |
Scouting Euregio Glanerbrug | 13 juni 1995 |
M.s. Hendrika | 1913 |
Johannes van Oldenborgh | 24 december 1875 |
Kralingsche Troep 10 | 17 januari 1918 |
Emma Groep (Renkum) | 1 september 1971 |
Engel Kools | 14 augustus 1881 |
Lady Olave Baden-Powell Groep | 25 mei 2004 |
Henri Menalda van Schouwenburg | 14 augustus 1884 |
Gouden Cirkelgroep | 1 december 1945 |
Scouting Margaretha Sinclair (Denekamp) | 1946 |
Scouting St. Willibrord (Didam) | 1 januari 1946 |
Universal Solidarity | 1995 |
Joannes van Besouw | 29 augustus 1898 |
Jonge Haagsche Speurders (1911) | 1 mei 1911 |
YMCA | 6 juni 1844 |
Scouting Aruba | 15 april 2000 |
Districtsjins St.-Priscilla | september 2000 |
Maria Aantjes-Kraal | 6 februari 1910 |
Scouting Uithoek | 1 september 1945 |
Scouting De Paauw | 1 januari 2020 |
Council of Protestants in Guiding and Scouting | 1965 |
Gerard van der Schroeff | 5 februari 1913 |
Mgr. De la Geneste | 1 september 1939 |
Burgemeester van Haarengroep | 1 november 1935 |
World Scout Foundation | 14 februari 1969 |
Lucas Questroo | 21 januari 1896 |
Scouting Pieter de Jong | 16 februari 1945 |
HWS Baron van Pallandtgroep | 7 januari 1911 |
Michael Baden-Powell | 11 december 1940 |
Hendrik Hudson groep (Hengelo) | 14 mei 1929 |
Ab Duijff | 5 oktober 1919 |
Plast (Oekraïne) | 12 april 1912 |
Scouting Alphen aan den Rijn | 1 januari 2003 |
Scouting Nautilus (Delft) | 4 juni 1983 |
Scouting Heinkenszand | 1 januari 1946 |
Aralez Scout Group | 2008 |
Scouting Kizito (Bergen op Zoom) | 6 augustus 1932 |
KFUK-KFUMs Scoutförbund | 18 december 1911 |
Centro di Campamento SA-SFSA-SKA | 7 januari 2019 |
1e Zeescouts Georges de Hasque | 1916 |
Goos Mante | 5 september 1898 |
Scouting Aarle-Rixtel | 13 november 1934 |
Herman van Voorst tot Voorst | 2 augustus 1886 |
Scouting Sparrenburg | 11 april 1984 |
Argonauten (Hilversum) | 10 september 1944 |
Reinildagroep (Zoetermeer) | 1 januari 1947 |
De Twirre | 31 mei 1997 |
Thorbeckegroep | 1 september 1927 |
Buitencentrum Gilwell Ada's Hoeve | 1923 |
Scouting Panta Rhei | 1 mei 1956 |