Gebruiker:Heleen van der Kolk-Huizinga: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(27 tussenliggende versies door 4 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{Gebruiker | |||
|Naam=Heleen van der Kolk - Huizinga | |||
|Naam = Heleen van der Kolk | |Groepsdas=Neckie_Bataven_Ludger.gif | ||
| | |Groep=Regio Twenteland | ||
| | |Beweging=Scouting Nederland | ||
|Beweging | |Groep 1=Landelijk Service Centrum | ||
|Groep = | |Beweging 1=Scouting Nederland | ||
|Beweging | |Groep 2=1st Gilwell Park Scout Group | ||
|Groep 2 = | |Beweging 2=The Scout Association | ||
| | |Woonplaats=Hengelo | ||
|Woonplaats = Hengelo | |Provincie=Overijssel | ||
|Provincie = Overijssel | |Land=Nederland | ||
|Land = Nederland | |Geboortedatum=8 februari 1968 | ||
| | |lat=52.25827 | ||
| | |lon=6.82643 | ||
| | |Beweging 4=The Scout Association | ||
| | |Groep 4=1st Gilwell Park Scout Group | ||
| | }} | ||
'''Heleen van der Kolk-Huizinga''' is [[praktijkcoach]] bij de [[regio]] [[Regio Twenteland|Twenteland]], [[opleider]] bij [[Scouting Academy Support]] en voorzitter van [[Team Informatie en Communicatie (Scouting Academy)|Communicatie en Informatie]]. Daarnaast doet ze veel losse projecten voor [[Scouting Nederland]]. | |||
}} | |||
== Scoutinghistorie == | |||
{|class="prettytable table table-striped table-hover sortable" style="width: auto;" | |||
!Functie||groep/onderdeel||Plaats||Startjaar||Eindjaar | |||
[[ | |- | ||
| Jeugdlid || [[Scouting Heralda]] || Hengelo (O) || 1976 || 1986 | |||
|- | |||
| Kabouterleidster || [[Scouting Heralda]] || Hengelo (O) || 1983 || 1986 | |||
|- | |||
| Stam || [[Bataven Ludger]] || Hengelo (O) || 1986 || 1989 | |||
|- | |||
| Kabouterleidster ||[[Scouting Hasselo]] || Hengelo (O)|| 1987 || 1992 | |||
|- | |||
| Scoutsleidster || [[Martin Luther King |Martin Luther King (Kaatsheuvel)]] || Kaatsheuvel || 1992 || 1996 | |||
|- | |||
| Lid communicatie || [[Wereldjamboree 1995]] || [[LSC]] || 1993 || 1995 | |||
|- | |||
| Bestuur || [[Bataven Ludger]] || Hengelo (O)|| 2004 || 2014 | |||
|- | |||
| [[praktijkbegeleider]] || [[Bataven Ludger]] || Hengelo (O)|| 2011 || 2017 | |||
|- | |||
| [[praktijkcoach]] || [[Regio Twenteland|Twenteland]] || Hengelo (O) || 2013 || heden | |||
|- | |||
| lid [[Team Informatie en Communicatie (Scouting Academy)|Communicatie en Informatie]] || [[Scouting Academy|Programmateam Scouting Academy]] || Leusden || 2014 || 2017 | |||
|- | |||
| Trainer || [[Regio Twenteland|Twenteland]] || Hengelo (O) || 2015 || 2018 | |||
|- | |||
| Opleider || [[Regio Fryslân|Fryslân]] || Leeuwarden || 2015 || heden | |||
|- | |||
| Helpdesk team [[Team Informatie en Communicatie (Scouting Academy)|Communicatie en Informatie]] || [[Scouting Academy|Programmateam Scouting Academy]] || Leusden || 2015 || heden | |||
|- | |||
| Lid werkgroep Routekaart [[praktijkbegeleider]]s || [[Scouting Academy Support]] || Leusden || 2016 || 2017 | |||
|- | |||
| Teamvoorzitter [[Team Informatie en Communicatie (Scouting Academy)|Communicatie en Informatie]] || [[Scouting Academy|Programmateam Scouting Academy]] || Leusden || 2017 || heden | |||
|- | |||
| [[Opleider]] || [[Scouting Academy Support]] || Leusden || 2017 || heden | |||
|- | |||
| Projectleider Inzet traintool bij bemiddelen || [[Scouting Academy Support]]/[[HRM (landelijk team)|HRM]] || Leusden || 2018 || 2018 | |||
|- | |||
| Projectleider [[kwalificatiekaart]] + toelichting [[groepsbegeleider]]s || [[Scouting Academy Support]]/[[HRM (landelijk team)|HRM]] || Leusden || 2018 || heden | |||
|- | |||
| Vice-Projectleider || [[Scout Out]] 2018 || Haren || 2018 || 2018 | |||
|} |
Huidige versie van 25 sep 2018 om 16:35
Heleen van der Kolk-Huizinga is praktijkcoach bij de regio Twenteland, opleider bij Scouting Academy Support en voorzitter van Communicatie en Informatie. Daarnaast doet ze veel losse projecten voor Scouting Nederland.
Scoutinghistorie[bewerken | brontekst bewerken]
Functie | groep/onderdeel | Plaats | Startjaar | Eindjaar |
---|---|---|---|---|
Jeugdlid | Scouting Heralda | Hengelo (O) | 1976 | 1986 |
Kabouterleidster | Scouting Heralda | Hengelo (O) | 1983 | 1986 |
Stam | Bataven Ludger | Hengelo (O) | 1986 | 1989 |
Kabouterleidster | Scouting Hasselo | Hengelo (O) | 1987 | 1992 |
Scoutsleidster | Martin Luther King (Kaatsheuvel) | Kaatsheuvel | 1992 | 1996 |
Lid communicatie | Wereldjamboree 1995 | LSC | 1993 | 1995 |
Bestuur | Bataven Ludger | Hengelo (O) | 2004 | 2014 |
praktijkbegeleider | Bataven Ludger | Hengelo (O) | 2011 | 2017 |
praktijkcoach | Twenteland | Hengelo (O) | 2013 | heden |
lid Communicatie en Informatie | Programmateam Scouting Academy | Leusden | 2014 | 2017 |
Trainer | Twenteland | Hengelo (O) | 2015 | 2018 |
Opleider | Fryslân | Leeuwarden | 2015 | heden |
Helpdesk team Communicatie en Informatie | Programmateam Scouting Academy | Leusden | 2015 | heden |
Lid werkgroep Routekaart praktijkbegeleiders | Scouting Academy Support | Leusden | 2016 | 2017 |
Teamvoorzitter Communicatie en Informatie | Programmateam Scouting Academy | Leusden | 2017 | heden |
Opleider | Scouting Academy Support | Leusden | 2017 | heden |
Projectleider Inzet traintool bij bemiddelen | Scouting Academy Support/HRM | Leusden | 2018 | 2018 |
Projectleider kwalificatiekaart + toelichting groepsbegeleiders | Scouting Academy Support/HRM | Leusden | 2018 | heden |
Vice-Projectleider | Scout Out 2018 | Haren | 2018 | 2018 |