Op eigenschap zoeken
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Deze pagina biedt een eenvoudige bladerinteractie voor het vinden van entiteiten met een eigenschap met een bepaalde waarde. Andere beschikbare zoekinteracties zijn de zoekpagina voor pagina-eigenschappen en de zoekopdrachtbouwer.
Lijst van resultaten
- Bob Blom + (december 14, 1919)
- Girl-Guides de Belgique + (december 17, 1919)
- 4e Sint-Joris + (december 19, 1919)
- Asociación de Scouts de Guatemala + (1920)
- M.s. Tsjerk Hiddes + (1920)
- Scoutsgroep Sint-Leo + (januari 1, 1920)
- Henk Bruntgroep + (januari 23, 1920)
- Scouting Erica + (februari 15, 1920)
- De Woudloopers (Loosduinen) + (mei 26, 1920)
- Heeromagroep + (juli 1, 1920)
- Wereldjamboree 1920 + (juli 30, 1920)
- Kindred of the Kibbo Kift + (augustus 18, 1920)
- HWS Baron van Pallandtgroep + (00:00:00, 5 september 1920)
- Delftsche Zwervers + (oktober 11, 1920)
- Die Kantanky's + (november 26, 1920)
- Scoutinggroep LOAAH Deventer + (december 1, 1920)
- Ynze de Boer + (december 21, 1920)
- Camp Andrée Clark + (1921)
- Emmy Dekkers-van Houten + (januari 5, 1921)
- Homenmen Scouts + (januari 21, 1921)
- Latvijas Skautu un Gaidu Centrālā Organizācija + (april 6, 1921)
- Gerard Huis in 't Veld + (juni 11, 1921)
- John Hargrave + (00:00:00, 11 juni 1921)
- John Hargrave + (00:00:00, 12 juni 1921)
- Dicksy van Beusekom + (juni 15, 1921)
- Wies IJsselmuiden + (augustus 29, 1921)
- Kik Potasse + (augustus 29, 1921)
- Hans G. Kresse + (december 3, 1921)
- Mango Kwane Wilco Jiskoot + (1922)
- Padvinders van Sint-Joris + (1922)
- Guyana Girl Guides Association + (1922)
- Camp Juliette Low + (1922)
- Gilwell Scout Grounds + (februari 9, 1922)
- Metodistkirkens Spejdere i Danmark + (maart 3, 1922)
- Anneke Caro + (mei 5, 1922)
- Scouting Prins Hendrik groep 1 + (juni 1, 1922)
- Paasheuvelgroep + (juli 15, 1922)
- Jan van Hoof + (augustus 7, 1922)
- Gerrit Arink + (oktober 16, 1922)
- Helena Henderika Margaretha Durville + (december 2, 1922)
- Piet Beke + (december 31, 1922)
- Buitencentrum Gilwell Ada's Hoeve + (1923)
- Scouting Grootstal + (januari 1, 1923)
- M.s. De Steur + (1923)
- Scouts Aotearoa + (1923)
- Lize Stilma + (maart 12, 1923)
- Kandersteg International Scout Centre + (april 12, 1923)
- Loe Landeweert + (april 30, 1923)
- TESRA + (mei 14, 1923)
- Corpo Nacional de Escutas - Escutismo Católico Português + (mei 27, 1923)
- Gilwelltraining + (juli 9, 1923)
- Jan Rademaker + (augustus 24, 1923)
- De Havik (Groningen) + (september 4, 1923)
- Camerons-Duinzwervers + (november 1, 1923)
- Fédération des Scouts de la République démocratique du Congo + (1924)
- Jos Hoenen + (mei 19, 1924)
- Wereldjamboree 1924 + (augustus 10, 1924)
- Dr. A.E. Hermansgroep + (september 1, 1924)
- União dos Escoteiros do Brasil + (november 4, 1924)
- De Tubanten + (januari 1, 1925)
- Idunagroep + (maart 16, 1925)
- Marius Holmer + (mei 12, 1925)
- William Gladstone + (oktober 29, 1925)
- Scouting Impeesa (Amersfoort) + (1926)
- Scoutinggroep Macdonald + (januari 1, 1926)
- Girl Guides Association of Kiribati + (1926)
- Edith Macy Center + (1926)
- Het Nederlandsche Meisjesgilde + (00:00:00, 23 januari 1926)
- Piet Muis + (februari 8, 1926)
- Scouting Rijswijkse Meeuwen Watergeuzen + (maart 1, 1926)
- Koningin Elisabeth II + (april 21, 1926)
- Camp Edith Macy, 1926 + (mei 11, 1926)
- Rotterdamsche Christelijke Padvinders Vereeniging + (mei 18, 1926)
- De Vliegende Pijl + (mei 26, 1926)
- Prins Claus + (september 6, 1926)
- OPV-Schoonoord + (september 13, 1926)
- Sint Jorisgroep 5 + (oktober 3, 1926)
- De Reiger + (1927)
- Kibblestone International Scout Camp + (1927)
- CJMV-padvinderij + (februari 19, 1927)
- Scouting Delmo + (april 1, 1927)
- Piet J. Kroonenberg + (mei 9, 1927)
- Michael Walsh + (juni 10, 1927)
- President Steyngroep + (juni 11, 1927)
- Nederlandsche Meisjes Club + (augustus 1, 1927)
- Thorbeckegroep + (september 1, 1927)
- Josephine Charlotte van Saksen-Coburg-Gotha + (oktober 11, 1927)
- 2e BP.Zeescouts Corneel Mayné + (november 1, 1927)
- Johannes Frederik Verniel + (november 20, 1927)
- Anita Irma Gerding-Charmes + (november 22, 1927)
- Catholic Guides of Ireland + (1928)
- Scouting Han Jordaan + (januari 1, 1928)
- 1e Charles de Foucauld Groep (Utrecht) + (februari 28, 1928)
- Miguel Pro Waterscouting + (maart 14, 1928)
- Fridtjof Nansen Groep 12 + (april 23, 1928)
- Burgin Field + (april 27, 1928)
- Baltus Oostburg + (augustus 20, 1928)
- Die Wijcker Duinjaghers + (september 1, 1928)
- Jeanne d'Arcgroep (Breda) + (december 8, 1928)
- Corpo Nacional de Escutas - Madeira + (december 8, 1928)
- Wiltz International Scout Centre + (1929)