Sjabloon:Leidersnamen: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
(aanvulling) |
||
Regel 5: | Regel 5: | ||
!(Assistent)leider | !(Assistent)leider | ||
|- | |- | ||
|[[Scouting Nederland|SN]] | |[[Scouting Nederland|SN]] tot 2010 | ||
| [[bevers]] | | [[bevers]] | ||
| [[Lange Doener]] | | [[Lange Doener]] | ||
| [[Hippe Springveer]], [[Lappezak]], [[Pompedomp]] enz. | | [[Hippe Springveer]], [[Lappezak]], [[Pompedomp]] enz. | ||
|- | |||
|SN vanaf 2010 | |||
| bevers | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |- | ||
|SN, [[De Nederlandse Padvinders|NPV]], [[Katholieke Verkenners|KV]], [[FOS Open Scouting|FOS]] | |SN, [[De Nederlandse Padvinders|NPV]], [[Katholieke Verkenners|KV]], [[FOS Open Scouting|FOS]] | ||
Regel 16: | Regel 21: | ||
|- | |- | ||
|SN | |SN | ||
| [[ | | [[kabouters]] | ||
| | |colspan=2|afgeleid van plaatsnamen in Bambilië | ||
| | |||
|- | |- | ||
|[[Nederlandse Padvindstersgilde|NPG | |[[Nederlandse Padvindstersgilde|NPG]] | ||
| | | kabouters | ||
| [[Oehoe]] | | [[Oehoe]] | ||
| [[Oebi]], [[Hiboe]] enz. | | [[Oebi]], [[Hiboe]] enz. | ||
|- | |- | ||
|[[Nederlandse Gidsen|NG]] | |[[Nederlandse Gidsenbeweging|NGB]], [[Nederlandse Gidsen|NG]] | ||
| kabouters | | kabouters | ||
| [[Rea]] | | [[Rea]] | ||
Regel 69: | Regel 73: | ||
|- | |- | ||
|SN, NG, NGB | |SN, NG, NGB | ||
| watergidsen / waterpadvindsters | |||
| [[kaptein]] | | [[kaptein]] | ||
| ? | | ? |
Versie van 18 jun 2014 10:30
Beweging | Speltak | Teamleider | (Assistent)leider |
---|---|---|---|
SN tot 2010 | bevers | Lange Doener | Hippe Springveer, Lappezak, Pompedomp enz. |
SN vanaf 2010 | bevers | ? | ? |
SN, NPV, KV, FOS | welpen | Akela | Baloe, Bagheera, Kaa, Raksha enz. |
SN | kabouters | afgeleid van plaatsnamen in Bambilië | |
NPG | kabouters | Oehoe | Oebi, Hiboe enz. |
NGB, NG | kabouters | Rea | Radi |
SN | esta's | zelfverzonnen namen | |
SN | dolfijnen | ? | ? |
SN | scouts | ? | ? |
SN, NPV, KV | verkenners | hopman | vaandrig |
SN, NG | gidsen | guido | adjuto, serga, kapi |
SN, NPG | padvindsters | zelfverzonnen namen | |
NPV | senior verkenners | hopman | vaandrig |
SN, NPV, KV | zeeverkenners | schipper | stuurman |
SN, NG, NGB | watergidsen / waterpadvindsters | kaptein | ? |
SN, NPV, KV | luchtverkenners | skipper | skipper |
SN, KV | rowans | chef | ? |
SN, NG | sherpa's | ? | ? |
NPV, KV | voortrekkers | oubaas | (jong)baas |
NPG | pioniers | ? | ? |
NG,NGB | pioniersters | ? | ? |