Op eigenschap zoeken
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Deze pagina biedt een eenvoudige bladerinteractie voor het vinden van entiteiten met een eigenschap met een bepaalde waarde. Andere beschikbare zoekinteracties zijn de zoekpagina voor pagina-eigenschappen en de zoekopdrachtbouwer.
Lijst van resultaten
- Sint Jorisgroep Maasniel + (januari 1, 1946)
- Scoutinggroep Munstergeleen + (januari 1, 1946)
- Scouting Lent + (januari 1, 1946)
- Scouting St. Martinus (Zaltbommel) + (januari 15, 1946)
- De Geuzen (Arnhem) + (januari 16, 1946)
- Scouting Brakkenstein + (januari 17, 1946)
- Zeeverkennersgroep Sint Joris + (januari 19, 1946)
- Bert Kuiper + (februari 2, 1946)
- Scouting Pater Bleijs + (februari 15, 1946)
- Margrietengroep + (februari 22, 1946)
- D' Olde Veste + (februari 22, 1946)
- Sint Bernardusgroep Lichtenvoorde + (februari 28, 1946)
- Scouting Sint Nicolaas + (maart 1, 1946)
- Scouting Zuilen + (maart 1946)
- Scouting Limmen + (maart 3, 1946)
- Scouting Amby + (maart 7, 1946)
- Scouting Zeddam + (maart 14, 1946)
- Scouting John McCormick + (maart 17, 1946)
- Scouting Berlicum + (maart 24, 1946)
- Herman Josephgroep + (maart 24, 1946)
- Christelijke Scoutinggroep Jan van Riebeeck + (maart 31, 1946)
- Paula Geertsgroep (Hoofddorp) + (april 6, 1946)
- Markiezaatsgroep + (april 13, 1946)
- Scouting St. Sebastiaan (Eindhoven) + (april 14, 1946)
- Rhedense Pioniers + (april 15, 1946)
- Titus Brandsma (Medemblik) + (april 26, 1946)
- Scouting Erskine + (april 30, 1946)
- Karel XVI Gustaaf van Zweden + (april 30, 1946)
- Scouting St. Lambertus (Kerkrade) + (mei 1946)
- St. Willibrordus (Treebeek) + (mei 1, 1946)
- Scouting Emisario + (mei 1, 1946)
- St. Lodewijkgroep (Mierlo) + (mei 1, 1946)
- Gerda Elgersma + (mei 2, 1946)
- Scouting Berghem - P.G. Frassati + (mei 9, 1946)
- Karel Doormangroep (Amersfoort) + (mei 17, 1946)
- Dr. Ariëns-Buettegroep + (juni 1, 1946)
- Schultegroep + (juni 1, 1946)
- Scouting Uitgeest + (juni 10, 1946)
- Dr. Mollergroep (Tilburg) + (juni 26, 1946)
- St. Gertrudisgroep (Bergen op Zoom) + (juli 1, 1946)
- Scouting Willibrordus (Gemert) + (juli 10, 1946)
- Guy de Fontgalland (Ter Apel) + (september 1, 1946)
- Scouting Sint Aloysius + (september 6, 1946)
- St. Joannesgroep + (september 11, 1946)
- Scouting Ravenstein + (september 12, 1946)
- Olavegroep (Maassluis) + (september 20, 1946)
- Scouting Markiezaatsgroep + (oktober 5, 1946)
- Athabascangroep + (oktober 10, 1946)
- Dr. Akkermansgroep + (oktober 17, 1946)
- Scouting Hoogeveen + (oktober 20, 1946)
- Prinses Beatrix Groep + (november 1, 1946)
- Scouting Willy Hems + (november 16, 1946)
- Hélène H. Wilkensgroep + (november 16, 1946)
- Scouting Jan Campert + (november 16, 1946)
- Kampeerterrein Dwingeloo + (1947)
- H.J.B. Wateregge + (1947)
- Reinildagroep (Zoetermeer) + (1947)
- De Rietkampers + (1947)
- Scouting Rooi + (1947)
- Scouting Scojesa Sassenheim + (1947)
- Scouting Tarcisius (Etten-Leur) + (1947)
- Wiawaha + (1947)
- G.J. Geysendorffergroep + (februari 20, 1947)
- Scouting Don Bosco Ursem + (maart 1, 1947)
- Scouting Uotha + (april 1, 1947)
- Scouting Bernadette (Den Dungen) + (april 16, 1947)
- Jeanne d’Arc Groep 5 + (april 26, 1947)
- Nationale Padvindersraad + (00:00:00, 3 mei 1947)
- Het Surinaamse Padvindsters Gilde + (mei 7, 1947)
- Scouting Don Bosco Lindenheuvel + (juni 1, 1947)
- Belmontegroep + (juni 14, 1947)
- Camp Barree, 1947 + (juni 29, 1947)
- Fatimagroep (Bergen op Zoom) + (juli 1, 1947)
- Dorschkampgroep + (juli 14, 1947)
- Scouting Frere Jacques + (juli 16, 1947)
- Wereldjamboree 1947 + (augustus 9, 1947)
- De Rangers + (september 1, 1947)
- Scouting Groessen + (september 1, 1947)
- 233ste Durendael + (september 1, 1947)
- Scouting Boekel + (september 1, 1947)
- Scouting Heesch + (september 1, 1947)
- Scouting Marie-Adelheid + (oktober 1, 1947)
- Scouting Jan de Rooij + (november 1, 1947)
- Scouting Bunde + (1948)
- Scouting St. Baafs (Aardenburg) + (januari 1, 1948)
- Landgoed Velder + (1948)
- Waiora Scout Camp + (1948)
- Pim Fortuyn + (februari 19, 1948)
- Kiliaen van Rensselaer I + (maart 1, 1948)
- Scoutinggroep Roncalli + (maart 1, 1948)
- Nationale Padvindstersraad + (maart 13, 1948)
- Scouting St. Jansgroep + (april 1, 1948)
- Scouting Livingstone (Eindhoven) + (april 9, 1948)
- NAKABAKA + (00:00:00, 5 mei 1948)
- Scouting St. Lambertus (Udenhout) + (juni 17, 1948)
- St. Christoffelgroep (Hoensbroek) + (juli 1, 1948)
- Peter Stuyvesant Groep 4 + (augustus 7, 1948)
- Kapelaan van Oostengroep + (augustus 8, 1948)
- Baden-Powell (Eeklo) + (september 1948)
- Zwolsche Zeeverkenners + (september 23, 1948)
- Scouting Dorus Rijkers Nesselande + (september 28, 1948)
- Admiralengroep + (oktober 1, 1948)
- Sint Joris (Heerhugowaard) + (november 1, 1948)
- Pionierorganisation Ernst Thälmann + (december 13, 1948)
- P.B.C. Austerlitz + (1949)
- St. Willehadusgroep + (januari 1, 1949)
- Scouting Nootdorp + (januari 24, 1949)
- Zeekadetkorps Nederland + (februari 18, 1949)