Op eigenschap zoeken
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Deze pagina biedt een eenvoudige bladerinteractie voor het vinden van entiteiten met een eigenschap met een bepaalde waarde. Andere beschikbare zoekinteracties zijn de zoekpagina voor pagina-eigenschappen en de zoekopdrachtbouwer.
Lijst van resultaten
- Scouting Jan van Speyk (Mijdrecht) + (oktober 1, 1966)
- Scoutinggroep Stedost + (november 26, 1966)
- Lijst van Afdelingen/101-150 + (00:00:00, 17 december 1966)
- Scouting Rudyard Kipling + (januari 1, 1967)
- Scouts en Gidsen Haegepoorters + (1967)
- De Wouw + (1967)
- Scouts Australia + (1967)
- Scouting Wapata + (1967)
- Gasthof Eichler + (1967)
- Scouting Murk Jansen + (januari 7, 1967)
- Scouting Groenewoud + (februari 1, 1967)
- Lijst van Afdelingen/101-150 + (00:00:00, 11 februari 1967)
- Lijst van Afdelingen/101-150 + (00:00:00, 12 februari 1967)
- Lijst van Afdelingen/101-150 + (00:00:00, 16 februari 1967)
- Johan van der Veeckengroep + (maart 1, 1967)
- Hendrik van Halewijn + (maart 30, 1967)
- Scouting Hildebrand + (april 1, 1967)
- Scouting Vrank + (mei 2, 1967)
- Lijst van Afdelingen/151-200 + (00:00:00, 3 juni 1967)
- Lijst van Afdelingen/151-200 + (00:00:00, 25 juni 1967)
- Lijst van Afdelingen/151-200 + (00:00:00, 25 juni 1967)
- Wereldjamboree 1967 + (juli 31, 1967)
- Lijst van Afdelingen/151-200 + (00:00:00, 19 augustus 1967)
- Lijst van Afdelingen/151-200 + (00:00:00, 1 september 1967)
- Scouting Willem-Alexander Harmelen + (september 2, 1967)
- Skautské středisko Lesní Moudrost + (september 6, 1967)
- Lijst van Afdelingen/151-200 + (00:00:00, 1 oktober 1967)
- Buitencentrum de Voshaar + (1968)
- Driestromengroep + (1968)
- Zeescouts Jan Bart (Harelbeke) + (1968)
- World Scout Bureau (Genève) + (1968)
- Alfrey Activity Centre Broadwater + (1968)
- Kopparbo + (1968)
- Federatie Scouting Nederland + (januari 30, 1968)
- Gebruiker:Heleen van der Kolk-Huizinga + (februari 8, 1968)
- Gebruiker:HeleenvdKolk + (februari 8, 1968)
- Scouting Erasmus + (maart 2, 1968)
- Maketgroep + (maart 4, 1968)
- John F. Kennedy Groep 2 + (maart 17, 1968)
- Scouting Karel de Stoute + (maart 23, 1968)
- Lijst van Afdelingen/151-200 + (00:00:00, 24 maart 1968)
- Lijst van Afdelingen/151-200 + (00:00:00, 24 maart 1968)
- Lijst van Afdelingen/151-200 + (00:00:00, 24 maart 1968)
- Jantje Beton + (april 2, 1968)
- Lijst van Afdelingen/151-200 + (00:00:00, 24 april 1968)
- Scoutinggroep Fraeylema + (mei 10, 1968)
- Lijst van Afdelingen/151-200 + (00:00:00, 25 mei 1968)
- Sherpa's + (00:00:00, 22 juni 1968)
- Lijst van Afdelingen/151-200 + (00:00:00, 1 augustus 1968)
- Robert Kennedy Groep (Horn) + (augustus 13, 1968)
- Twickelgroep (Delden) + (september 1, 1968)
- Scouting Metrogroep + (september 15, 1968)
- Lijst van Afdelingen/151-200 + (00:00:00, 7 november 1968)
- Marnewaard + (1969)
- FSE-Nederland + (1969)
- Scouting Ridder Fulco Groep + (1969)
- Gorinchemse Zeeverkenners + (januari 1, 1969)
- Scouting Mr. J.P.G. Moorrees + (januari 1, 1969)
- Stevninghus Spejdercenter + (1969)
- Watson Scout Centre + (1969)
- Scouts en Gidsen Alken + (1969)
- Scouting Mira Ceti + (februari 1, 1969)
- World Scout Foundation + (februari 14, 1969)
- Lijst van Afdelingen/151-200 + (00:00:00, 29 maart 1969)
- Scouting Kon-Tiki (Putten) + (april 26, 1969)
- Scouting Agger Martini + (mei 1, 1969)
- Nannie van der Wiele + (mei 4, 1969)
- Lijst van Afdelingen/201-250 + (00:00:00, 15 juni 1969)
- Gebruiker:Egel + (juni 25, 1969)
- Lijst van Afdelingen/201-250 + (00:00:00, 27 juni 1969)
- Lijst van Afdelingen/201-250 + (00:00:00, 18 oktober 1969)
- Scouting Prins Bernhard + (november 15, 1969)
- De Hinde + (1970)
- Scouting Jan van Hoof (Nijmegen) + (januari 1, 1970)
- Éclaireuses et Éclaireurs unionistes de France + (januari 18, 1970)
- Waterscouting Paltz- en Eemgeuzen + (maart 6, 1970)
- Lijst van Afdelingen/201-250 + (00:00:00, 18 april 1970)
- Baden-Powell Scouts' Association + (september 20, 1970)
- Lijst van Afdelingen/201-250 + (00:00:00, 21 oktober 1970)
- Neil Armstrong Scouting + (1971)
- Wegelaergroep + (januari 1, 1971)
- Ardnavally Scout Centre + (1971)
- Rabenhauptstam + (januari 1, 1971)
- Jugendzeltplatz Sauloch + (1971)
- Bilsdorf Guide and Scout Centre + (1971)
- Bund der Pfadfinder + (mei 1971)
- Koningin Máxima + (mei 17, 1971)
- Scouting Lord Baden-Powell (Maastricht) + (juni 1, 1971)
- Lijst van Afdelingen/201-250 + (00:00:00, 4 juni 1971)
- Wereldjamboree 1971 + (augustus 10, 1971)
- Emma Groep (Renkum) + (september 1, 1971)
- Scouts Sjaloom Oosterzele + (september 18, 1971)
- Klimopgroep + (oktober 16, 1971)
- Lijst van Afdelingen/201-250 + (00:00:00, 1 januari 1972)
- St-Rembert + (februari 1972)
- Scouting Wepadojeb + (februari 16, 1972)
- De Stichting Kampeerraad + (maart 23, 1972)
- Boy Scouts van Suriname + (april 23, 1972)
- Lijst van Afdelingen/201-250 + (00:00:00, 27 mei 1972)
- Lijst van Afdelingen/201-250 + (00:00:00, 3 juni 1972)
- Euroscout 72 + (juli 29, 1972)
- Robin-Hood-Wegeli + (november 1, 1972)
- Scouting Klaas Toxopeus + (december 19, 1972)
- Landelijk bestuur + (1973)
- Scouting Ernst van Kempen + (januari 1, 1973)
- Scouting Dieren + (1973)
- Kampterrein de Bosberg + (1973)
- Scouting Nederland + (januari 6, 1973)
- Landelijk Service Centrum + (januari 6, 1973)
- Kennisnetwerk + (januari 6, 1973)
- Grønlands Spejderkorps + (februari 2, 1973)
- Scouting Katimavik + (februari 15, 1973)
- Scouting Burgemeester Herman Witte + (maart 10, 1973)
- Lijst van Afdelingen/251-300 + (00:00:00, 7 april 1973)
- Südtiroler Pfadfinderschaft + (april 25, 1973)
- Gebruiker:Cor + (mei 29, 1973)
- Karmijngroep Winssen + (juni 1, 1973)
- Gewest Friesland + (juni 1, 1973)
- Movimiento Scout Católico + (juli 6, 1973)
- Scouting Lunteren + (juli 26, 1973)
- Scouting Sarto + (augustus 30, 1973)
- Alexandergroep + (september 1, 1973)
- Scouting Oost 1 + (oktober 29, 1973)
- Het Zuiderkruis + (1974)
- De Hoge Rielen (Verblijfsdomein) + (1974)
- Pfadfinder Centrum Callenberg + (1974)
- Scouting Van der Does - Liethorp + (januari 29, 1974)
- Dr. Ariënsgroep + (maart 13, 1974)
- Van Pallandtgroep + (april 23, 1974)
- Lijst van Afdelingen/251-300 + (00:00:00, 25 april 1974)
- Lijst van Afdelingen/251-300 + (00:00:00, 18 mei 1974)
- Lijst van Afdelingen/251-300 + (00:00:00, 18 mei 1974)
- Lijst van Afdelingen/251-300 + (00:00:00, 18 mei 1974)
- Jugendburg Balduinstein + (mei 22, 1974)
- Lijst van Afdelingen/251-300 + (00:00:00, 23 mei 1974)
- Bear Grylls + (juni 7, 1974)
- Lijst van Afdelingen/251-300 + (00:00:00, 22 juni 1974)
- Boudewijn Revis + (juli 21, 1974)
- Hunze Hikers + (september 1, 1974)
- Scouting Bos en Duin + (september 1, 1974)
- De Terwindtvaarders + (september 1, 1974)
- Scoutinggroep Hertog van Gelre + (oktober 2, 1974)
- Scouting Goedereede + (november 1, 1974)
- Scouting Bekkerveld + (januari 1, 1975)
- Gebruiker:Pascalvanboxel + (januari 1, 1975)
- Scouting Krommenie + (januari 1, 1975)
- Gangshow Nederland + (januari 1, 1975)
- Scouting Taizégroep + (januari 1, 1975)
- Lijst van Afdelingen/251-300 + (00:00:00, 18 januari 1975)
- Lijst van Afdelingen/251-300 + (00:00:00, 18 januari 1975)
- Scouting Sint Joris (Ridderkerk) + (mei 1, 1975)
- Ugchelse Woudlopers + (juni 5, 1975)
- Lijst van Afdelingen/251-300 + (00:00:00, 16 juni 1975)
- Lijst van Afdelingen/251-300 + (00:00:00, 16 juni 1975)
- Lijst van Afdelingen/251-300 + (00:00:00, 16 juni 1975)
- Lijst van Afdelingen/251-300 + (00:00:00, 19 juni 1975)
- Scouting Eliboe + (juli 4, 1975)
- Wereldjamboree 1975 + (juli 29, 1975)
- Wapitistam + (augustus 23, 1975)
- Scouting Martin Luther King (Hoorn) + (augustus 29, 1975)
- Scouting Nienoord + (augustus 30, 1975)
- Scouting Marsua + (november 1975)
- Scouting Prinses Irene + (november 15, 1975)
- Lijst van Afdelingen/251-300 + (00:00:00, 19 december 1975)
- BE St. Joris Overijssel + (januari 1, 1976)
- Scouting Baden-Powell (Venlo) + (januari 1, 1976)
- Prinses Margrietgroep + (januari 1, 1976)
- Scouting Lucas + (januari 1, 1976)
- Poolkamp + (1976)
- Lijst van Afdelingen/251-300 + (00:00:00, 17 januari 1976)
- Lijst van Afdelingen/251-300 + (00:00:00, 17 januari 1976)
- Scouting Hedera (Delft) + (februari 1, 1976)
- Scouting Andriessengroep + (april 6, 1976)
- Gebruiker:Edwtie + (mei 15, 1976)
- Lijst van Afdelingen/251-300 + (00:00:00, 22 mei 1976)
- Lijst van Afdelingen/251-300 + (00:00:00, 22 mei 1976)
- Zaoeja + (augustus 19, 1976)
- Slovenska zamejska skavtska organizacija + (december 15, 1976)
- Sint Jozef (Boseind) + (1977)
- De Havik (De Pinte) + (1977)
- Scouts de España + (1977)
- Lijst van Afdelingen/301-350 + (00:00:00, 29 januari 1977)
- Frans Naereboutgroep + (februari 11, 1977)
- Scouting Schutgraaf Arnhem + (maart 7, 1977)
- Scouting 't Volbert + (april 1, 1977)
- Lijst van Afdelingen/301-350 + (00:00:00, 25 juni 1977)
- Lijst van Afdelingen/301-350 + (00:00:00, 25 juni 1977)
- Federació Catalana d'Escoltisme i Guiatge + (juni 30, 1977)
- Gebruiker:Woeka + (juli 31, 1977)
- Scouting Tiflo Aalsmeer + (augustus 1, 1977)
- Lijst van Afdelingen/301-350 + (00:00:00, 1 september 1977)
- Scouting Tichlouw + (september 26, 1977)
- Scouting Pijnacker + (januari 1, 1978)
- Scouting Orion + (januari 1, 1978)
- Jan Houtmanstam + (1978)
- Kampeerterrein scoutinggroep Abel Tasman + (1978)
- Scouting Jubam + (1978)
- Cataract Scout Park + (1978)
- Scouting Woezik + (januari 1, 1978)
- President Rooseveltgroep + (januari 1, 1978)
- Houtkampgroep + (januari 1, 1978)
- Scouting Henri Dunant – Florence Nightingale + (januari 1, 1978)
- Lijst van Afdelingen/301-350 + (00:00:00, 17 februari 1978)
- Lijst van Afdelingen/301-350 + (00:00:00, 18 februari 1978)
- Lijst van Afdelingen/301-350 + (00:00:00, 29 april 1978)
- Lijst van Afdelingen/301-350 + (00:00:00, 3 juni 1978)
- Lijst van Afdelingen/301-350 + (00:00:00, 17 juni 1978)
- Scoutinggroep Van Naeltwijck + (september 23, 1978)
- Lijst van Afdelingen/301-350 + (00:00:00, 28 oktober 1978)
- Lijst van Afdelingen/301-350 + (00:00:00, 28 oktober 1978)
- Scoutinggroep de Bevers (Nijmegen) + (november 1, 1978)
- Lijst van Afdelingen/301-350 + (00:00:00, 1 november 1978)
- Lijst van Afdelingen/301-350 + (00:00:00, 3 november 1978)
- Confédération Européenne de Scoutisme + (november 11, 1978)
- Gebruiker:Marco + (1979)
- Scoutinggroep Kimball O'Hara + (januari 1, 1979)
- Mount Melleray Scout Centre + (1979)
- Lijst van Afdelingen/351-400 + (00:00:00, 1 februari 1979)
- Lijst van Afdelingen/351-400 + (00:00:00, 8 april 1979)
- Lijst van Afdelingen/351-400 + (00:00:00, 8 april 1979)
- Lijst van Afdelingen/351-400 + (00:00:00, 8 april 1979)
- Lijst van Afdelingen/351-400 + (00:00:00, 8 april 1979)
- Lijst van Afdelingen/351-400 + (00:00:00, 14 april 1979)
- Lijst van Afdelingen/351-400 + (00:00:00, 24 april 1979)
- Lijst van Afdelingen/351-400 + (00:00:00, 24 april 1979)
- Scouting Fons Olterdissen + (mei 20, 1979)
- Lijst van Afdelingen/351-400 + (00:00:00, 1 juni 1979)
- Lijst van Afdelingen/351-400 + (00:00:00, 1 juni 1979)
- Scouting Berkel-Enschot + (juni 8, 1979)
- Scouting Maximiliaan Kolbe + (juni 11, 1979)
- Lijst van Afdelingen/351-400 + (00:00:00, 14 juni 1979)
- De Vundelaar + (juli 1, 1979)
- Martin Gasmangroep + (juli 1, 1979)
- Wereldjamboree 1979 + (juli 15, 1979)
- Dalajamb ’79 + (augustus 14, 1979)
- Gebruiker:Gnoddep + (augustus 28, 1979)
- Scouting Were-di + (september 1, 1979)
- Gebruiker:Wolf79 + (september 5, 1979)
- Lijst van Afdelingen/351-400 + (00:00:00, 1 oktober 1979)
- Lijst van Afdelingen/351-400 + (00:00:00, 5 oktober 1979)
- Gebruiker:Kinky + (oktober 11, 1979)
- Scouting Maurice Flacard + (oktober 22, 1979)
- Kiliaen van Rensselaer II + (november 1, 1979)
- Lijst van Afdelingen/401-450 + (00:00:00, 8 december 1979)
- De Valkeniers + (1980)
- Scouting Gaanderen + (januari 1, 1980)
- Lijst van Afdelingen/351-400 + (00:00:00, 1 januari 1980)
- Lijst van Afdelingen/351-400 + (00:00:00, 1 januari 1980)
- Scouting Bunnik + (januari 1, 1980)
- Lijst van Afdelingen/351-400 + (00:00:00, 7 januari 1980)
- Gebruiker:Bartvankatwijk + (februari 5, 1980)
- Gebruiker:Heer.n.meester + (februari 23, 1980)
- Lijst van Afdelingen/401-450 + (00:00:00, 1 maart 1980)
- Lijst van Afdelingen/401-450 + (00:00:00, 18 maart 1980)
- Lijst van Afdelingen/401-450 + (00:00:00, 18 maart 1980)
- Lijst van Afdelingen/401-450 + (00:00:00, 18 maart 1980)
- Lijst van Afdelingen/401-450 + (00:00:00, 22 maart 1980)
- Lijst van Afdelingen/401-450 + (00:00:00, 1 april 1980)
- Gebruiker:Hielke + (april 29, 1980)
- Lijst van Afdelingen/251-300 + (00:00:00, 1 mei 1980)
- Lijst van Afdelingen/401-450 + (00:00:00, 17 mei 1980)
- Albert Schweitzergroep (Sneek) + (augustus 29, 1980)
- Lijst van Afdelingen/401-450 + (00:00:00, 30 augustus 1980)
- Lijst van Afdelingen/401-450 + (00:00:00, 30 augustus 1980)
- Scouting St. Jozef (Leiden) + (september 1, 1980)
- Scouting Voerendaal + (september 1, 1980)
- Lijst van Afdelingen/401-450 + (00:00:00, 14 september 1980)
- Lijst van Afdelingen/401-450 + (00:00:00, 14 september 1980)
- Lijst van Afdelingen/301-350 + (00:00:00, 20 september 1980)
- Lijst van Afdelingen/401-450 + (00:00:00, 4 oktober 1980)
- Lijst van Afdelingen/401-450 + (00:00:00, 5 oktober 1980)
- Lijst van Afdelingen/401-450 + (00:00:00, 25 oktober 1980)
- Scouting 't Eikske + (november 1, 1980)
- Gebruiker:Mlh 8861 + (december 27, 1980)
- De Koala's + (1981)
- Explostam + (1981)
- Katholische Pfadfinderschaft Europas - Österreich + (1981)
- Olave Baden-Powell + (00:00:00, 12 februari 1981)
- Scouting Hagemans + (april 1, 1981)
- Graaf van Lynden + (mei 1, 1981)
- Scouting Dryade + (mei 1, 1981)
- Lijst van Afdelingen/451-500 + (00:00:00, 27 mei 1981)
- Lijst van Afdelingen/451-500 + (00:00:00, 27 mei 1981)
- Lijst van Afdelingen/451-500 + (00:00:00, 27 mei 1981)
- Gebruiker:Gysta + (juni 7, 1981)
- Chauken + (juli 1, 1981)
- Scouting Hoograven + (juli 1, 1981)
- Scouting Haagse Beemden + (juli 8, 1981)
- Scoutinggroep Aquarius + (september 1, 1981)
- Lijst van Afdelingen/451-500 + (00:00:00, 6 oktober 1981)
- Scouting Cornelis Lelygroep + (oktober 10, 1981)
- Scouting Holendrecht + (oktober 10, 1981)
- Lijst van Afdelingen/451-500 + (00:00:00, 14 november 1981)
- Lijst van Afdelingen/451-500 + (00:00:00, 1 december 1981)
- Lijst van Afdelingen/401-450 + (00:00:00, 9 december 1981)
- Lijst van Afdelingen/401-450 + (00:00:00, 1 januari 1982)
- Lijst van Afdelingen/451-500 + (00:00:00, 1 januari 1982)
- Van Glymesgroep + (januari 9, 1982)
- Catherine, Prinses van Wales + (januari 9, 1982)
- Lijst van Afdelingen/451-500 + (00:00:00, 12 januari 1982)
- Gebruiker:412 + (januari 21, 1982)
- Lijst van Afdelingen/451-500 + (00:00:00, 26 januari 1982)
- Lijst van Afdelingen/451-500 + (00:00:00, 23 februari 1982)
- Lijst van Afdelingen/451-500 + (00:00:00, 25 februari 1982)
- Scouting Bramzijger + (maart 1, 1982)
- Lijst van Afdelingen/451-500 + (00:00:00, 11 maart 1982)
- Nico Steenbeekgroep + (maart 25, 1982)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (00:00:00, 1 april 1982)
- Scouting Paul Kruger + (april 23, 1982)
- Zandkreekgroep + (mei 3, 1982)
- Gebruiker:Tripple-B + (mei 7, 1982)
- International Scouting One Penny Monument + (mei 28, 1982)
- Scouting Ashanti + (juni 26, 1982)
- Scouting Titus Brandsma (Deventer) + (juli 26, 1982)
- Gebruiker:Trouwe Mara + (september 1, 1982)
- Scouting De Peelspeurders + (september 1, 1982)
- Lijst van Afdelingen/501-550 + (00:00:00, 12 oktober 1982)
- Lijst van Afdelingen/501-550 + (00:00:00, 12 oktober 1982)
- Lijst van Afdelingen/501-550 + (00:00:00, 15 november 1982)
- Lijst van Afdelingen/501-550 + (00:00:00, 19 november 1982)
- Scouting John F. Kennedy (Lelystad) + (1983)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (00:00:00, 1 januari 1983)
- Scouting Cunera-St. Marcellinus + (januari 1, 1983)
- Scouting Ussen + (januari 1, 1983)
- Lijst van Afdelingen/501-550 + (00:00:00, 24 januari 1983)
- Lijst van Afdelingen/501-550 + (00:00:00, 1 februari 1983)
- Freek Vonk + (februari 24, 1983)
- Lijst van Afdelingen/351-400 + (00:00:00, 1 maart 1983)
- Lijst van Afdelingen/501-550 + (00:00:00, 9 maart 1983)
- Lijst van Afdelingen/501-550 + (00:00:00, 30 maart 1983)
- De Vliegende Hollander (Den Haag) + (april 1, 1983)
- Voortrappers groep + (april 21, 1983)
- Grupo Scout Sint Joris + (april 23, 1983)
- Jan Bautoengroep + (mei 1, 1983)
- Scouting Vries + (mei 27, 1983)
- Scouting Nautilus (Delft) + (juni 4, 1983)
- Wereldjamboree 1983 + (juli 4, 1983)
- Scouting Zona + (augustus 25, 1983)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (00:00:00, 1 september 1983)
- Scouting Anne Frank (IJsselstein) + (oktober 1, 1983)
- Scouting Emmeloord + (november 1, 1983)
- Scouting Pocahontas + (november 3, 1983)
- Scouting Willemstad + (december 1, 1983)
- Associação de Escoteiros de Macau + (december 12, 1983)
- Gebruiker:Koter84 + (1984)
- Scouting Maasdijk + (januari 1, 1984)
- Driespronggroep + (januari 1, 1984)
- Scouting Mauritsgroep + (januari 27, 1984)
- Scouting De Eempad + (februari 4, 1984)
- Scouting Hartelgroep + (april 1, 1984)
- Scouting Rijpelberg + (april 1, 1984)
- Lijst van Afdelingen/501-550 + (00:00:00, 2 april 1984)
- Lijst van Afdelingen/501-550 + (00:00:00, 2 april 1984)
- Scouting Sparrenburg + (april 11, 1984)
- Lijst van Afdelingen/501-550 + (00:00:00, 24 mei 1984)
- Lijst van Afdelingen/501-550 + (00:00:00, 28 mei 1984)
- Lijst van Afdelingen/501-550 + (00:00:00, 28 mei 1984)
- De Needse berg + (juli 1, 1984)
- 't Saksisch Ros + (augustus 1, 1984)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (00:00:00, 19 september 1984)
- Scouting Geffen + (september 19, 1984)
- Lijst van Afdelingen/551-600 + (00:00:00, 27 september 1984)
- Scouting St. Victor + (oktober 1, 1984)
- Scouting Jorisgroep Oudewater + (oktober 29, 1984)
- Drostengroep + (november 1, 1984)
- Scouting Buys Ballot + (november 1, 1984)
- Scouting Bernisse + (november 1, 1984)
- Lijst van Afdelingen/501-550 + (00:00:00, 1 november 1984)
- Lijst van Afdelingen/501-550 + (00:00:00, 1 november 1984)
- Gebruiker:Netforce + (1985)
- Scouting Amalgama + (januari 1, 1985)
- Scouting Panoord + (januari 1, 1985)
- Partiomylly + (1985)
- Gebruiker:Eelco.bel + (1985)
- Valleigroep + (januari 1, 1985)
- Bevers (Scouting Nederland) + (00:00:00, 1 januari 1985)
- Harense Scoutingeiland + (1985)
- Scouting Jan Wandelaar + (januari 10, 1985)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (00:00:00, 21 januari 1985)
- Scouting Die Wiltgraeff + (februari 11, 1985)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (00:00:00, 1 maart 1985)
- Scouting Brouwhuis + (maart 6, 1985)
- Lijst van Afdelingen/551-600 + (00:00:00, 13 maart 1985)
- Grevelingengroep + (mei 1, 1985)
- Scouting Dirk Duyvel + (juni 1, 1985)
- Gebruiker:Hippe linda + (juni 4, 1985)
- Scouting Schonauwen + (juli 24, 1985)
- Scouting De Vier Ambachten + (september 1, 1985)
- Nassaugroep Strijen + (september 24, 1985)
- Robert Baden-Powell Zeeverkennersgroep + (oktober 12, 1985)
- Scouting Andromeda + (november 1, 1985)
- Scouting Malden + (november 1, 1985)
- Lijst van Afdelingen/551-600 + (00:00:00, 1 november 1985)
- Lijst van Afdelingen/551-600 + (00:00:00, 1 november 1985)
- Lijst van Afdelingen/551-600 + (00:00:00, 1 november 1985)
- Suanablake + (december 1, 1985)
- Lijst van Afdelingen/351-400 + (00:00:00, 1 december 1985)
- Gebruiker:Sander-boot + (1986)
- District Friesland Noord + (januari 1, 1986)
- WiWeWa + (januari 1, 1986)
- Burdine + (januari 3, 1986)
- Vinchem + (maart 1, 1986)
- Lijst van Afdelingen/651-700 + (00:00:00, 1 maart 1986)
- Lijst van Afdelingen/301-350 + (00:00:00, 1 maart 1986)
- Lijst van Afdelingen/551-600 + (00:00:00, 26 maart 1986)
- Scouting de Jutters + (april 9, 1986)
- De Brimzen + (mei 24, 1986)
- Scouting Hasselo + (mei 30, 1986)
- Scouting Klazienaveen + (juni 1, 1986)
- Scouting Pekela + (juni 1, 1986)
- Lijst van Afdelingen/501-550 + (00:00:00, 1 juni 1986)
- Lijst van Afdelingen/551-600 + (00:00:00, 13 juni 1986)
- Lijst van Afdelingen/551-600 + (00:00:00, 2 september 1986)
- Lijst van Afdelingen/551-600 + (00:00:00, 12 november 1986)
- De Stormvogels (Dongen) + (november 22, 1986)
- Mgr. Hamer/St. Stephanus + (december 1, 1986)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (00:00:00, 1 december 1986)
- Scouting Frama + (januari 1, 1987)
- Château de Courrière + (1987)
- Scouting Ridderhofgroep + (februari 1, 1987)
- Gebruiker:Wernerv + (februari 4, 1987)
- Gebruiker:Jiggelien + (februari 5, 1987)
- Lijst van Afdelingen/551-600 + (00:00:00, 9 februari 1987)
- Scouting Oud Best + (februari 20, 1987)
- De Wikel + (mei 23, 1987)
- Lijst van Afdelingen/601-650 + (00:00:00, 27 mei 1987)
- Lijst van Afdelingen/601-650 + (00:00:00, 1 juli 1987)
- Vita Nova + (september 11, 1987)
- Herkenningsteken 1937 + (september 25, 1987)
- Lijst van Afdelingen/601-650 + (00:00:00, 8 oktober 1987)
- Lijst van Afdelingen/601-650 + (00:00:00, 8 oktober 1987)
- Gebruiker:Nielsdimmers + (oktober 20, 1987)
- Wereldjamboree 1987 + (december 30, 1987)
- Scouting D'n Hartel + (1988)
- Scouting Ginneken + (januari 1, 1988)
- Gebruiker:Klipdas + (1988)
- Gebruiker:Kasper + (1988)
- Scouting Sint Victor (Waddinxveen) + (januari 1, 1988)
- Scouting Aymon + (april 1, 1988)
- Dowa doyngha + (april 19, 1988)
- Gebruiker:Egel/zandbak 1 + (juni 1988)
- Scouting Azoelen + (juli 20, 1988)
- Marca Appoldro + (september 12, 1988)
- De Wâldswalkers + (september 15, 1988)
- Gebruiker:Sean + (september 22, 1988)
- Scouting Caspar di Robles + (oktober 5, 1988)
- Gebruiker:HyperS + (december 30, 1988)
- Hubertus-Brandaan + (1989)
- Gebruiker:Jan + (1989)
- Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej + (februari 12, 1989)
- Organizacja Harcerzy (ZHR) + (februari 12, 1989)
- Stichting Langton Matravers + (mei 26, 1989)
- Danny Kayegroep + (juni 3, 1989)
- Merwegroep + (juni 13, 1989)
- Rozendaelgroep Scouting Heino + (juli 20, 1989)
- Lijst van Afdelingen/601-650 + (00:00:00, 30 augustus 1989)
- Scouting Elburg + (september 1989)
- Lolke van der Werf + (september 23, 1989)
- Lijst van Afdelingen/601-650 + (00:00:00, 27 september 1989)
- De Esdoorn + (oktober 16, 1989)
- Scouting Oostburg + (november 1, 1989)
- Lijst van Afdelingen/601-650 + (00:00:00, 13 november 1989)
- Lijst van Afdelingen/601-650 + (00:00:00, 6 december 1989)
- Pebbles + (1990)
- Gebruiker:Caber + (1990)
- Het Scoutshuis + (1990)
- Anthony Fokkergroep + (januari 1, 1990)
- Brownsea Island groep + (januari 2, 1990)
- Scouting Jan Hilgers + (februari 15, 1990)
- Lijst van Afdelingen/601-650 + (00:00:00, 19 maart 1990)
- De Biezenhutters + (maart 24, 1990)
- Guy Gibson squadron + (april 14, 1990)
- Szlovákiái Magyar Cserkészszövetség + (mei 11, 1990)
- Lijst van Afdelingen/601-650 + (00:00:00, 24 juni 1990)
- Arcadian Groep 12 + (augustus 10, 1990)
- Kerstboomstam + (september 28, 1990)
- Scouting Raamsdonksveer + (oktober 1, 1990)
- Zveza bratovščin odraslih katoliških skavtinj in skavtov + (november 4, 1990)
- St. Vicktor + (november 9, 1990)
- Associação dos Escuteiros de Cabo Verde + (december 2, 1990)
- Scouts en Gidsen Gisco Regenboog + (1991)
- Broederschap van Orthodoxe Padvinders + (1991)
- Belarusian Republican Scout Association + (1991)
- Belarusian Scout Association + (1991)
- Asociația Ghidelor și Ghizilor din România + (maart 1, 1991)
- D'Alflandgroep + (juni 1, 1991)
- Wereldjamboree 1991 + (juli 8, 1991)
- World Scout Parliamentary Union + (augustus 7, 1991)
- Indabagroep + (september 21, 1991)
- Scouting Sint Joris (Breda) + (oktober 3, 1991)
- Asociația Scout Catolică Română + (november 11, 1991)
- Gebruiker:Syran + (1992)
- Scouting Loevestein + (januari 1, 1992)
- Council of Irish Guiding Associations + (1992)
- L’Association des Guides et Scouts de Monaco + (1992)
- Kaštieľa Ivánka + (1992)
- Scouting Motor Stam + (september 21, 1992)
- Waterscouting De IJssel + (oktober 31, 1992)
- Organization of the Scout Movement of Kazakhstan + (december 28, 1992)
- Scouting Hannie Schaft + (december 31, 1992)
- Beszédes Lajos Scout Park + (1993)