Lijst van wachtschepen: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
(→Nederland: 'de bolster is niet meer bij de fivel') |
|||
(37 tussenliggende versies door 13 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 2: | Regel 2: | ||
==Nederland== | ==Nederland== | ||
{| class="prettytable table table table-striped table-hover sortable mw-collapsible" Width=100% | |||
{| class=" | |||
! Wachtschip || Thuishaven || Scoutinggroep | ! Wachtschip || Thuishaven || Scoutinggroep | ||
|- | |- | ||
|Alewijn de Groot | |Alewijn de Groot | ||
|Schiedam | |Schiedam | ||
| | |[[Burgemeester van Haarengroep]] | ||
|- | |- | ||
|Avontuur | |Avontuur | ||
|Rotterdam | |Rotterdam | ||
|Maasgroep | |[[Maasgroep 18]] | ||
|- | |- | ||
|Batavier | |Batavier | ||
|Nijmegen | |Nijmegen | ||
|De Batavieren | |[[De Batavieren]] | ||
|- | |- | ||
|Boekanier | |Boekanier | ||
|Rotterdam | |Rotterdam | ||
|Oranje Blauw | |[[Oranje Blauw 17]] | ||
|- | |- | ||
|<strike>Bolster</strike> | |<strike>Bolster</strike> | ||
| | |Delfzijl | ||
| | |Fivel | ||
|- | |- | ||
|Bornrif | |Bornrif | ||
|Krimpen a/d IJssel | |Krimpen a/d IJssel | ||
|Jan Willem Friso | |[[Jan Willem Friso]] | ||
|- | |- | ||
|Cirkel | |Cirkel | ||
|Roermond | |Roermond | ||
|Beatrix | |[[Waterscouting Beatrix]] | ||
|- | |- | ||
|Clasina | |Clasina | ||
|Diepenveen | |Diepenveen | ||
|President | |[[President Steyngroep]] | ||
|- | |- | ||
|Corbulo | |Corbulo | ||
|Delft | |Delft | ||
|Nautilus | |[[Scouting Nautilus (Delft)|Scouting Nautilus]] | ||
|- | |- | ||
|Cornelia | |Cornelia | ||
|Vlaardingen | |Vlaardingen | ||
|De Geuzen | |[[De Geuzen]] | ||
|- | |- | ||
|Corrie | |||
|Schagen | |||
|[[Vita Nova]] | |||
|- | |||
|d'Artagnan | |d'Artagnan | ||
|Aalsmeer | |Aalsmeer | ||
|Tiflo | |[[Scouting Tiflo Aalsmeer]] | ||
|- | |- | ||
|[[M.s. De Hoop|De Hoop]] | |[[M.s. De Hoop|De Hoop]] | ||
|Rotterdam | |Rotterdam | ||
|Argonauten | |[[Argonauten]] | ||
|- | |- | ||
|[[M.s. De Steur|De Steur]] | |[[M.s. De Steur|De Steur]] | ||
|Geertruidenberg | |Geertruidenberg | ||
|Mafeking | |[[Mafeking Waterscouts (Geertruidenberg)|Mafeking]] | ||
|- | |- | ||
|[[M.s. De tijd zal 't leren|De tijd zal 't leren]] | |[[M.s. De tijd zal 't leren|De tijd zal 't leren]] | ||
|Rotterdam | |Rotterdam | ||
|Lischgroep | |[[Lischgroep]] | ||
|- | |- | ||
|De Uitkomst | |De Uitkomst | ||
|Eindhoven | |Eindhoven | ||
|Stella Maris | |[[Stella Maris]] | ||
|- | |- | ||
|De Vertrouwen | |De Vertrouwen | ||
|Maasbracht | |Maasbracht | ||
|De Oude Tip | |[[De Oude Tip]] | ||
|- | |||
|[[Di Adventure]] | |||
|Harlingen | |||
|[[Caspar di Robles]] | |||
|- | |||
|[[M.s. De Drakar|De Drakar]] | |||
|Hendrik-Ido-Ambacht | |||
|[[Waterscouting De Vikings]] | |||
|- | |||
|<strike>Eendracht</strike> | |||
|Wassenaar | |||
|[[Van Wassenaer Van Obdam]] | |||
|- | |- | ||
| | |<strike>Eendracht</strike> | ||
| | |Leeuwarden | ||
| | |[[Admiraliteitsschip de Eendracht]] | ||
|- | |- | ||
|Eendracht | |Eendracht | ||
| | |Leeuwarden | ||
| | |[[Duco van Martena]] | ||
|- | |- | ||
|Energie | |Energie | ||
|Delft | |Delft | ||
|Nautilus | |[[Scouting Nautilus (Delft)|Scouting Nautilus]] | ||
|- | |- | ||
|[[M.s. Fram|Fram]] | |[[M.s. Fram|Fram]] | ||
Regel 88: | Regel 103: | ||
|Goede Verwachting | |Goede Verwachting | ||
|IJmuiden | |IJmuiden | ||
| | |[[Michiel Adriaenszn de Ruyter]] | ||
|- | |- | ||
|[[M.s. Hendrika|Hendrika]] | |[[M.s. Hendrika|Hendrika]] | ||
|Zevenbergen | |Zevenbergen | ||
|Matthijs Heldt | |[[Waterscouting Matthijs Heldt Groep]] | ||
|- | |- | ||
|IJzeren Kraak | |IJzeren Kraak | ||
|Dordrecht | |Dordrecht | ||
|Willem de | |[[Willem de Zwijgergroep III (Dordrecht)]] | ||
|- | |- | ||
| | |Imperator | ||
|Heel | |Heel | ||
|[ | |[[De Terwindtvaarders]] | ||
|- | |- | ||
|Jacoba II | |Jacoba II | ||
|Groningen | |Groningen | ||
| | |[[Chauken]] | ||
|- | |- | ||
|Jadi | |Jadi | ||
|Uitgeest | |Uitgeest | ||
| | |[[Scouting Uitgeest]] | ||
|- | |- | ||
|Jan van Gent | |Jan van Gent | ||
|Maastricht | |Maastricht | ||
|Jan van Gent | |[[Jan van Gent]] | ||
|- | |- | ||
|Koophandel | |Koophandel | ||
|Haarlem | |Haarlem | ||
|Marco Polo | |[[Scouting Marco Polo (waterscouts)]] | ||
|- | |- | ||
|Kromhout | |Kromhout | ||
|Haarlem | |Haarlem | ||
|Kromhout | |[[Kromhout]] | ||
|- | |- | ||
|L'Avenir | |L'Avenir | ||
|Zaandam | |Zaandam | ||
|De Watergeuzen | |[[De Watergeuzen (Zaandam)]] | ||
|- | |- | ||
|Makke Beer III | |Makke Beer III | ||
|Den Bosch | |Den Bosch | ||
|Sint Joris | |[[Sint Joris]] | ||
|- | |- | ||
|Mercury | |Mercury | ||
|Enkhuizen | |Enkhuizen | ||
|Mercury | |[[Scoutinggroep Mercury]] | ||
|- | |- | ||
| | |Nieuw Hoorn | ||
|Utrecht | |Utrecht | ||
| | |[[Scouting Jan Pieterszoon Coen]] | ||
|- | |- | ||
|Nieuwe Zorg | |Nieuwe Zorg | ||
|Nieuwegein | |Nieuwegein | ||
|Prins Bernhard | |[[Prins Bernhard]] | ||
|- | |- | ||
|Norvicus | |Norvicus | ||
|Noordwijk | |Noordwijk | ||
|Norvicus | |[[Norvicus]] | ||
|- | |- | ||
|[[M.s. Odysseus|Odysseus]] | |[[M.s. Odysseus|Odysseus]] | ||
|Rotterdam | |Rotterdam | ||
|Calandtroep | |[[Calandtroep]] | ||
|- | |- | ||
|Olympus | |Olympus | ||
|Uithoorn | |Uithoorn | ||
| | |[[Admiralengroep]] | ||
|- | |- | ||
|Orca | |Orca | ||
|Rotterdam | |Rotterdam | ||
|Willem de Zwijger | |[[Willem de Zwijger (Rotterdam)]] | ||
|- | |- | ||
|Paap | |||
|Delfzijl | |||
|[[Scouting Fivelgroep Delfzijl]] | |||
|- | |||
|Poseidon | |Poseidon | ||
|Den Helder | |Den Helder | ||
|Jutters Willemsoord | |[[Scouting Jutters Willemsoord]] | ||
|- | |- | ||
|[[M.s. Rambonnet|Rambonnet]] | |[[M.s. Rambonnet|Rambonnet]] | ||
|Brielle | |Brielle | ||
| | |[[Tasmaniagroep]] | ||
|- | |- | ||
|Res Nova | |Res Nova | ||
|Alkmaar | |Alkmaar | ||
|Marco Polo | |[[Scouting Marco Polo (Alkmaar)]] | ||
|- | |- | ||
|Risico | |[[M.s. Risico|Risico]] | ||
|Waalwijk | |Waalwijk | ||
|Andreas | |[[Scouting Andreas Zijlmansgroep]] | ||
|- | |- | ||
|Rival | |Rival | ||
|Wageningen | |Wageningen | ||
|Musinga-Rijn | |[[Musinga-Rijn]] | ||
|- | |- | ||
|Rola | |[[M.s. Rola|Rola]] | ||
|Oosterhout | |Oosterhout | ||
|Het Zuiderkruis | |[[Het Zuiderkruis]] | ||
|- | |- | ||
|Slangenkuil | |Slangenkuil | ||
|Rotterdam | |Rotterdam | ||
|J.C.J. van Speijk | |[[J.C.J. van Speijk]] | ||
|- | |||
|Stelmar II | |||
|Rotterdam | |||
|[[Stella Maris (Rotterdam)]] | |||
|- | |- | ||
|Stormvogel | |Stormvogel | ||
|Scheveningen | |Scheveningen | ||
|Baron van | |[[HWS Baron van Pallandtgroep]] | ||
|- | |- | ||
|Tsjerk Hiddes | |[[M.s. Tsjerk Hiddes|Tsjerk Hiddes]] | ||
|Breda | |Breda | ||
|Titus Brandsma | |[[Titus Brandsma]] | ||
|- | |- | ||
|Van | |[[Hr. Ms. Van Bochove]] | ||
|Goudswaard | |Goudswaard | ||
|Suanablake | |[[Suanablake]] | ||
|- | |- | ||
|Veruna | |Veruna | ||
|Eindhoven | |Eindhoven | ||
|Dr. A.F. Philips | |[[Waterscouting Dr. A.F. Philips]] | ||
|- | |||
|Vertrouwen | |||
|Haarlem | |||
|[[Scouting Kon-Tiki]] | |||
|- | |- | ||
|Volharding | |[[M.s. De Volharding|Volharding]] | ||
|Numansdorp | |Numansdorp | ||
|Driestromengroep | |[[Driestromengroep]] | ||
|- | |- | ||
|Volharding | |Volharding | ||
|Zutphen | |Zutphen | ||
|Nautilus | |[[Nautilus Zutphen]] | ||
|- | |- | ||
|WB30 | |||
|Dieren | |||
|[[Scouting Dieren]] | |||
|- | |||
|Wildevaer II | |Wildevaer II | ||
| | |Nijmegen | ||
|Zeeverkenners Canisius | |[[Zeeverkenners Canisius]] | ||
|- | |- | ||
|[[M.s. de Winthont|Winthont]] | |[[M.s. de Winthont|Winthont]] | ||
|Alphen a/d Rijn | |Alphen a/d Rijn | ||
|Willem Barendsz | |[[Scouting Willem Barendsz]] | ||
|- | |- | ||
|[[M.s. Zuid-Holland|Zuid-Holland]] | |[[M.s. Zuid-Holland|Zuid-Holland]] | ||
|Alphen a/d Rijn | |Alphen a/d Rijn | ||
|De Hollandse Nachtegalen | |[[Scouting De Hollandse Nachtegalen]] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Wachtschip]] | [[Categorie:Wachtschip]] |
Huidige versie van 14 mei 2024 om 09:41
Iedere zichzelf respecterende waterscoutinggroep heeft een eigen wachtschip. Dit is het moederschip van de groep. Hieronder volgt een lijst van wachtschepen.