Lijst van wachtschepen: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
(Nog een paar rode links) |
k (→Nederland) |
||
(31 tussenliggende versies door 11 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 2: | Regel 2: | ||
==Nederland== | ==Nederland== | ||
{| class="prettytable table table table-striped table-hover sortable mw-collapsible" Width=100% | |||
{| class=" | |||
! Wachtschip || Thuishaven || Scoutinggroep | ! Wachtschip || Thuishaven || Scoutinggroep | ||
|- | |- | ||
Regel 12: | Regel 11: | ||
|Avontuur | |Avontuur | ||
|Rotterdam | |Rotterdam | ||
|[[Maasgroep]] | |[[Maasgroep 18]] | ||
|- | |- | ||
|Batavier | |Batavier | ||
Regel 20: | Regel 19: | ||
|Boekanier | |Boekanier | ||
|Rotterdam | |Rotterdam | ||
|[[Oranje Blauw]] | |[[Oranje Blauw 17]] | ||
|- | |- | ||
|<strike>Bolster</strike> | |<strike>Bolster</strike> | ||
Regel 32: | Regel 31: | ||
|Cirkel | |Cirkel | ||
|Roermond | |Roermond | ||
|[[Beatrix]] | |[[Waterscouting Beatrix]] | ||
|- | |- | ||
|Clasina | |Clasina | ||
|Diepenveen | |Diepenveen | ||
|[[President | |[[President Steyngroep]] | ||
|- | |- | ||
|Corbulo | |Corbulo | ||
|Delft | |Delft | ||
|[[Scouting Nautilus]] | |[[Scouting Nautilus (Delft)|Scouting Nautilus]] | ||
|- | |- | ||
|Cornelia | |Cornelia | ||
Regel 52: | Regel 51: | ||
|d'Artagnan | |d'Artagnan | ||
|Aalsmeer | |Aalsmeer | ||
|[[Tiflo]] | |[[Scouting Tiflo Aalsmeer]] | ||
|- | |- | ||
|[[M.s. De Hoop|De Hoop]] | |[[M.s. De Hoop|De Hoop]] | ||
Regel 73: | Regel 72: | ||
|Maasbracht | |Maasbracht | ||
|[[De Oude Tip]] | |[[De Oude Tip]] | ||
|- | |||
|[[Di Adventure]] | |||
|Harlingen | |||
|[[Caspar di Robles]] | |||
|- | |- | ||
|Drakar | |[[M.s. De Drakar|De Drakar]] | ||
| | |Hendrik-Ido-Ambacht | ||
|[[De Vikings]] | |[[Waterscouting De Vikings]] | ||
|- | |- | ||
|Eendracht | |<strike>Eendracht</strike> | ||
|Wassenaar | |<strike>Wassenaar</strike> | ||
|[[Van Wassenaer Van Obdam]] | |<strike>[[Van Wassenaer Van Obdam]]</strike> | ||
|- | |- | ||
|Energie | |Energie | ||
|Delft | |Delft | ||
|[[Scouting Nautilus]] | |[[Scouting Nautilus (Delft)|Scouting Nautilus]] | ||
|- | |- | ||
|[[M.s. Fram|Fram]] | |[[M.s. Fram|Fram]] | ||
Regel 92: | Regel 95: | ||
|Goede Verwachting | |Goede Verwachting | ||
|IJmuiden | |IJmuiden | ||
|[[ | |[[Michiel Adriaenszn de Ruyter]] | ||
|- | |- | ||
|[[M.s. Hendrika|Hendrika]] | |[[M.s. Hendrika|Hendrika]] | ||
|Zevenbergen | |Zevenbergen | ||
|[[Matthijs Heldt]] | |[[Waterscouting Matthijs Heldt Groep]] | ||
|- | |- | ||
|IJzeren Kraak | |IJzeren Kraak | ||
|Dordrecht | |Dordrecht | ||
|[[Willem de | |[[Willem de Zwijgergroep III (Dordrecht)]] | ||
|- | |- | ||
|Imperator | |Imperator | ||
|Heel | |Heel | ||
|[[Terwindtvaarders]] | |[[De Terwindtvaarders]] | ||
|- | |- | ||
|Jacoba II | |Jacoba II | ||
Regel 120: | Regel 123: | ||
|Koophandel | |Koophandel | ||
|Haarlem | |Haarlem | ||
|[[Marco Polo]] | |[[Scouting Marco Polo (waterscouts)]] | ||
|- | |- | ||
|Kromhout | |Kromhout | ||
Regel 128: | Regel 131: | ||
|L'Avenir | |L'Avenir | ||
|Zaandam | |Zaandam | ||
|[[De Watergeuzen]] | |[[De Watergeuzen (Zaandam)]] | ||
|- | |- | ||
|Makke Beer III | |Makke Beer III | ||
Regel 138: | Regel 141: | ||
|[[Scoutinggroep Mercury]] | |[[Scoutinggroep Mercury]] | ||
|- | |- | ||
| | |Nieuw Hoorn | ||
|Utrecht | |Utrecht | ||
|[[Scouting Jan Pieterszoon Coen]] | |[[Scouting Jan Pieterszoon Coen]] | ||
Regel 160: | Regel 163: | ||
|Orca | |Orca | ||
|Rotterdam | |Rotterdam | ||
|[[Willem de Zwijger]] | |[[Willem de Zwijger (Rotterdam)]] | ||
|- | |- | ||
|Paap | |||
|Delfzijl | |||
|[[Scouting Fivelgroep Delfzijl]] | |||
|- | |||
|Poseidon | |Poseidon | ||
|Den Helder | |Den Helder | ||
Regel 174: | Regel 181: | ||
|[[Scouting Marco Polo (Alkmaar)]] | |[[Scouting Marco Polo (Alkmaar)]] | ||
|- | |- | ||
|Risico | |[[M.s. Risico|Risico]] | ||
|Waalwijk | |Waalwijk | ||
|[[Scouting Andreas Zijlmansgroep]] | |[[Scouting Andreas Zijlmansgroep]] | ||
Regel 182: | Regel 189: | ||
|[[Musinga-Rijn]] | |[[Musinga-Rijn]] | ||
|- | |- | ||
|Rola | |[[M.s. Rola|Rola]] | ||
|Oosterhout | |Oosterhout | ||
|[[Het Zuiderkruis]] | |[[Het Zuiderkruis]] | ||
Regel 189: | Regel 196: | ||
|Rotterdam | |Rotterdam | ||
|[[J.C.J. van Speijk]] | |[[J.C.J. van Speijk]] | ||
|- | |||
|Stelmar II | |||
|Rotterdam | |||
|[[Stella Maris (Rotterdam)]] | |||
|- | |- | ||
|Stormvogel | |Stormvogel | ||
Regel 194: | Regel 205: | ||
|[[HWS Baron van Pallandtgroep]] | |[[HWS Baron van Pallandtgroep]] | ||
|- | |- | ||
|Tsjerk Hiddes | |[[M.s. Tsjerk Hiddes|Tsjerk Hiddes]] | ||
|Breda | |Breda | ||
|[[Titus Brandsma]] | |[[Titus Brandsma]] | ||
|- | |- | ||
|Van | |[[Hr. Ms. Van Bochove]] | ||
|Goudswaard | |Goudswaard | ||
|[[Suanablake]] | |[[Suanablake]] | ||
Regel 206: | Regel 217: | ||
|[[Waterscouting Dr. A.F. Philips]] | |[[Waterscouting Dr. A.F. Philips]] | ||
|- | |- | ||
|Volharding | |Vertrouwen | ||
|Haarlem | |||
|[[Scouting Kon-Tiki]] | |||
|- | |||
|[[M.s. De Volharding|Volharding]] | |||
|Numansdorp | |Numansdorp | ||
|[[Driestromengroep]] | |[[Driestromengroep]] | ||
Regel 212: | Regel 227: | ||
|Volharding | |Volharding | ||
|Zutphen | |Zutphen | ||
|[[Nautilus]] | |[[Nautilus Zutphen]] | ||
|- | |- | ||
|WB30 | |||
|Dieren | |||
|[[Scouting Dieren]] | |||
|- | |||
|Wildevaer II | |Wildevaer II | ||
|Nijmegen | |Nijmegen |
Huidige versie van 6 jan 2024 om 12:13
Iedere zichzelf respecterende waterscoutinggroep heeft een eigen wachtschip. Dit is het moederschip van de groep. Hieronder volgt een lijst van wachtschepen.