Op eigenschap zoeken
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Deze pagina biedt een eenvoudige bladerinteractie voor het vinden van entiteiten met een eigenschap met een bepaalde waarde. Andere beschikbare zoekinteracties zijn de zoekpagina voor pagina-eigenschappen en de zoekopdrachtbouwer.
Lijst van resultaten
- De Biezenhutters + (1087 (oud 130235))
- Steunpunt Scouting Gelderland + (1088)
- Admiraliteit Maas en Waal + (1089)
- Admiraliteit Midden-IJssel + (1091)
- Admiraliteit De Hanze + (1092)
- Ruitergidsen Anne de Guigné + (1094 (oud 140102))
- Trolleystam + (1095)
- Scouting Aerendheem + (1096 (oud 140104))
- St. Christoforus-Lichtdraagsters + (1098)
- De Boekaniers + (11)
- Kastanjegroep + (1101)
- Lincolngroep + (1102 (oud 140113))
- Miguel Pro Waterscouting + (1105)
- St. Bernulphus + (1107)
- Scouting Schutgraaf Arnhem + (1112)
- St. Jorisgroep (Westervoort) + (1113)
- Scouting Dieren + (1115)
- Rhedense Pioniers + (1117)
- 1st Brussels (British) Scout Group + (111°)
- Velpsche Woudloopers + (1120)
- Stadhouder Willem III/Lady Baden-Powell + (1123)
- Ugchelse Woudlopers + (1124 (oud 140302))
- Scouting Balmoral + (1125)
- Scouting Dr. Ariënsgroep + (1126)
- Scouting Mr. J.P.G. Moorrees + (1127)
- St. Victor + (1128)
- Scouting St. Victor + (1128)
- Scouting Paulus en Petrus Dondersgroep + (1129)
- Paulus & Petrus Dondersgroep + (1129)
- Central Brussels Scouts + (112°)
- Scoutinggroep Jagermeester Johan Bentinck + (1130)
- Berg en Bosgroep + (1134)
- Scoutinggroep Hertog van Gelre + (1135)
- Marca Appoldro + (1137)
- Kapelaan van Oostengroep + (1139)
- Scoutinggroep Van Isendoorn + (1140)
- Scouting Buys Ballot + (1143)
- Regio Noord-Veluwe / Flevoland + (1145)
- Scouting N.S. Rambonnet + (1146)
- Scouting Irmin-Taweb + (1147)
- Alexandergroep + (1149)
- Flevo-Scouts Dronten + (1150)
- Gustaaf Adolfgroep + (1152)
- Tjerk Hiddes + (1153 (oud 140413))
- Scouting Verbraak-Margriet + (1154)
- Scouting Ragay Redoz + (1155)
- Scouting John F. Kennedy (Lelystad) + (1157 (oud 140418))
- Scouting Bramzijger + (1158 (oud 140419))
- Scouting Ascanen + (1159 (oud 140420))
- Guithégrogroep + (1161)
- Scouting Nunspeet + (1162)
- Bram IJzermangroep + (1162)
- Scoutinggroep Roncalli + (1163)
- Scouting Nijkerk + (1163)
- Kiliaen van Rensselaer I + (1164 (oud 140427))
- Kiliaen van Rensselaer II + (1165 (oud 140428))
- Scouting Kon-Tiki (Putten) + (1166)
- Scouting Hannie Schaft + (1168 (oud 140438))
- Scouting Cornelis Lelygroep + (1169 (oud 140439))
- Scouting de Meridiaan + (1170)
- Kompasnaaldgroep + (1172)
- Hélène H. Wilkensgroep + (1178)
- David G Alford + (1179)
- Scouting Zona + (1180)
- Karel Doormangroep (Zutphen) + (1181)
- Sint Joris (Zutphen) + (1182)
- Christelijke Scoutinggroep Jan van Riebeeck + (1183)
- Scouting Bennekom + (1187)
- Waterscouting Musinga-Rijn + (1188)
- Langenberggroep + (1189)
- Scouting Pieter Maritz (Ede) + (1190)
- Scouting Jan Hilgers + (1191)
- Scouting Tarcisius (Ede) + (1192 (oud 140614))
- Zandkleppers + (1194 (oud 140619))
- Hessengroep (Lunteren) + (1195 (oud 140620))
- OPV-Schoonoord + (1196)
- Emma Groep (Renkum) + (1198)
- Jhr. Schimmelpenninckgroep + (1199)
- Thorbeckegroep + (12 en 32)
- De Zwaluw (FOS) + (120)
- De Zwaluw (WFIS) + (120)
- Scouting Scherpenzeel e.o. + (1200)
- Valleigroep + (1200)
- Scouting Willaergroep + (1201)
- De Zwervers (Veenendaal) + (1202)
- Yggdrasilstam + (1203)
- Scouting Die Wiltgraeff + (1203)
- Regio Rivierenland + (1207)
- Scouting St. Stanislaus + (1208)
- Triton Scouting + (1209)
- Gelra-Malsena + (1211)
- Scouting Phoenix Tiel + (1214)
- Scouting Saffatin + (1215)
- Regio ZON + (1216)
- Scouting d'Almaras + (1218 (oud 140933))
- Scouting Brakkenstein + (1224)
- Scouting Paul Kruger + (1226 (oud 140945))
- De Rietkampers + (1227)
- Karmijngroep Winssen + (1229)
- Scouting Grootstal + (1230)
- Scouting Don Bosco Mook + (1231 (oud 140953))
- Scouting Jan van Hoof (Nijmegen) + (1232)
- Scouting Amalgama + (1233)
- Scouting Keizer Karel (Nijmegen) + (1233)
- Scouting Malden + (1235)
- Strandlopers + (123529)
- Scouting Z.V. de Batavieren + (1236)
- Zeeverkenners Canisius + (1240)
- Scouting De Cirkel + (124103)
- Scouting Albertus (Nijmegen) + (1243)
- Scoutinggroep de Bevers (Nijmegen) + (1244 (oud 140984))
- Plusscoutskring Aurora + (124722)
- Aurora-stam + (124722)
- Studentenscouting Amsterdam + (124722)
- Scouting Karel de Stoute + (1248)
- Koekoekspaal + (124931)
- Scouting Woezik + (1251)
- Scouting Beuningen '76 + (1253)
- De Drones + (125617)
- Majoor Bosshardt groep + (125949)
- De Stokstaartjes + (126)
- Scouting Dannenburcht + (1262)
- Scouting Lent + (1264)
- Scouting Valburg + (1265)
- Scouting Novo Mundo + (126509)
- Scouting Zetten + (1266)
- F.R.E.T. + (126668)
- Scouting Chaam + (126815)
- Scouting St. Willibrord (Didam) + (1269)
- Scouting Duiven + (1270)
- Scouting Groessen + (1271 (oud 141109))
- Scouting Rijnwaarden + (1272)
- Scouting Abel Tasman Giesbeek + (1275)
- Scouting Doesburg + (1277 (oud 141201))
- Scouting Hamaland + (1279)
- Scouting Graaf Ottogroep + (1280)
- Scouting Roothaangroep + (1281)
- Scouting Gaanderen + (1282)
- Scouting Gendringen + (1283 (oud 141211))
- Verenigde Scouting Regio's + (128354)
- Scouting Zeddam + (1288)
- Regio Scouting Achterhoek + (1290)
- Sleutelstam + (129172)
- Cycloongroep + (1292 (oud 141304))
- Scouting Weststellingwerf + (129271)
- Scouting Skoltaro + (1293)
- Jeanne d'Arcgroep (Groenlo) + (1294)
- St. Ludgergroep (Groenlo) + (1295)
- Scouting Groenlo + (1295 (oud 141315))
- Sint Bernardusgroep Lichtenvoorde + (1296)
- Scouting Polaris + (129776)
- Van Starckenrodegroep + (1299)
- LEDStam + (130070)
- Zeeverkenners Joh. de Doper + (130151)
- Regio Groningen + (1303)
- Chauken + (1306 (oud 150101))
- De Havik (Groningen) + (1308)
- De Voerman + (1313)
- Woudlopers Kipling + (1314 (oud 150112))
- De Zwervers (Groningen) + (1315 (oud 150113))
- Karel Doorman Stam + (1316 (oud 150114))
- Scouting de Jutters + (1317)
- Look Wide + (1318 (oud 150118))
- Scouting de Korhoenders + (131869)
- Tecumseh + (1319)
- De Trekvogels + (1320 (oud 150120))
- Scoutinggroep Delta + (132030)
- Scouts, Gidsen en Akabe Duffel + (A3277S)
- Bestevaer + (1321)
- Rabenhauptstam + (1323)
- Waterscoutinggroep De Bevers + (1324 (oud 150127))
- Fivelgroep-Eemsmond + (1326 (oud 150202))
- De Trappers (Kropswolde) + (1327 (oud 150207))
- Scoutinggroep Fraeylema + (1329)
- Scouting Menkema + (1330)
- Scouting Pegasus + (133032)
- Vinchem + (1332 (oud 150222))
- Scouting Pekela + (1334)
- Scouting Stadskanaal + (1335 (oud 150309))
- Guy de Fontgalland (Ter Apel) + (1336 (oud 150313))
- Scouting Veendam + (1337 (oud 150317))
- Scouting St. Vitus + (1338)
- Regio Carboonland + (1339)
- Steunpunt Scouting Limburg + (1339)
- Admiraliteit Limburgse en Bergse Maas + (1340)
- Regio Parkstad Limburg + (1341)
- Scouting Regio Zuid-Oost Limburg + (1341)
- Scouting Kapelaan Berix + (1343 (oud 170104))
- Scouting Bekkerveld + (1346)
- Scouting Sint Jan Baptist (Heerlen) + (1347)
- Scouting Nieuw-Einde + (1348)
- Scouting Amicus + (1352)
- Scouting Sint Willibrordus (Heerlen) + (1352)
- Scouting Vrank + (1353)
- Scouting Hedwig + (1358)
- Scouting 't Eikske + (1362)
- Scouting Voerendaal + (1363)
- Scouting Eygelshoven + (1365 (oud 170203))
- St. Joris (Kerkrade) + (1366 (oud 170208))
- Scouting St. Lambertus (Kerkrade) + (1367)
- Scouting St. Hubertus + (1368)
- Scouting St. Willibrord (Kerkrade) + (1370)
- Scouting de Landgraaf + (1372 (oud 170305))
- Scouting St. Vincentius Brunssum + (1373)
- Scouting St. Franciscus (Brunssum) + (1374)
- St. Christoffelgroep (Hoensbroek) + (1375)
- Scouting H. de Montfort + (1377)
- De Stutters + (1378)
- Scouting Pioniers Oude Mijnstreek + (1379)
- Scouting Nuth + (1380)
- Scouting Sint Hubertus (Nuth) + (1380)
- Scouting St. Hubertus (Nuth) + (1380)
- Scouting Schinnen + (1381)
- Scouting Marie-Adelheid + (1382)
- St. Willibrordus (Treebeek) + (1383)
- Regio Maastricht en Mergelland + (1385)
- Scouting Amby + (1385)
- St. Monulphus + (1387 (oud 170404))
- Scouting Bunde + (1388)
- Scouting Eijsden + (1391)
- Scouting Lord Baden-Powell (Maastricht) + (1395 (oud 170418))
- Scouting Fons Olterdissen + (1396)
- Scouting Don Bosco (Maastricht) + (1397)
- Titus Brandsma (Maastricht) + (1398 (oud: 170421))
- Scouting Theresia (Maastricht) + (1399 (oud 170422))
- De Faunaten + (14)
- Roodbaard + (140)
- Scouting Christus Koning (Maastricht) + (1400 (oud 170423))
- Scouting Henri Dunant – Florence Nightingale + (1402)
- Scouting St. Gerlach + (1403)
- Waterscouting Jan van Gent + (1405)
- Scouting Don Bosco (Sittard) + (1414)
- Scouting Beek + (1415)
- Scouting Don Bosco Lindenheuvel + (1417)
- Scoutinggroep Verkenners Kluis Geleen + (1419)
- Scouting Sint Salvius Limbricht + (1420 (oud 170509))
- Scoutinggroep Munstergeleen + (1421)
- Scouting St. Jozef (Sittard) + (1423)
- Scouting Stein + (1425)
- Scouting St. Tarcisius (Urmond) + (1427 (oud 170529))
- Robert Kennedy Groep (Horn) + (1433)
- Scouting Christus Koning (Koningsbosch) + (1434)
- Sint Jorisgroep Maasniel + (1436)
- Scouting Maria Goretti Pey + (1437)
- Scouting Pater Bleijs + (1440)
- Waterscouting St. Franciscus + (1441)
- Scouting Secretaris Moonen + (1445)
- Regio Weert + (1448)
- Scouting Paus Pius X + (1449 (oud 170701))
- Scouting Tungelroy + (1450 (oud 170703))
- Scouting Keent-Moesel + (1451)
- Scouting St. Rumoldus + (1454)
- Scouting St. Job Leuken-Weert + (1455)
- Scouting Regio Maasven + (1456)
- Scouting St. Lambertus (Venlo) + (1459)
- Scouting Maximiliaan Kolbe + (1460)
- Scouting Tichlouw + (1463)
- Waterscouting Belletable - Stella Maris + (1464)
- Scouting Baden-Powell (Venlo) + (1466)
- Scouting Miguel-Pro + (1467)
- Scouting St. Paulus (Venlo) + (1468)
- De Heeren van de Lemniscaat + (1471)
- Scouting De Peelspeurders + (1475)
- Van Glymesgroep + (1479 (oud 180101))
- Scouting Delmo + (1480)
- Karel Doormangroep (Bergen op Zoom) + (1481 (oud 230421))
- Scouting Markiezaatsgroep + (1482)
- Petrus en Paulusgroep (Bergen op Zoom) + (1483)
- Scheldestam + (1484 (oud 180107))
- Zoomgroep + (1485 (oud 180110))
- Menno van Coehoorngroep + (1486)
- Scouting Kizito (Bergen op Zoom) + (1487)
- Scouting Jeanne d'Arc (Halsteren) + (1489)
- Scouting Regio de Baronie + (1496)
- Scouting Ginneken + (1497 (oud 180201))
- Albert Schweitzer Groep (Breda) + (1498)
- Kraaienest + (15)
- Scouting Haagse Beemden + (1501)
- Titus Brandsma (Breda) + (1502)
- Scouting Charles de Foucauld/Simone Weil + (1504 (oud 180209))
- Scouting Blauwe Kei + (1505)
- Laros + (1507)
- De Koala's + (151)
- Scouting Sint Joris (Breda) + (1512)
- Jeanne d'Arcgroep (Breda) + (1513 (oud 180224))
- Scouting Sint Martinus (Princenhage) + (1515 (oud 180229))
- Scouting Murk Jansen + (1518)
- De Kangoeroes + (152)
- Regio Scouting Eindhoven + (1520)
- Scouting Frama + (1522)
- Dr. Albert Schweitzer (Eindhoven) + (1523)
- Scouting Graaf Folke Bernadotte groep 2 + (1525 (oud 180313))
- Scouting Pere Kersten Stratum + (1530)
- Scouting Hopman Latour + (1531)
- Scouting Livingstone (Eindhoven) + (1532)
- Waterscouting Dr. A.F. Philips + (1533)
- Scouting St. Sebastiaan (Eindhoven) + (1537)
- Waterscouting Stella Maris (Eindhoven) + (1539)
- Scouting Johannes Vianney + (1540)
- Scouting Wielewaal + (1542)
- Scouting Panta Rhei + (1544)
- Scouting Rudyard Kipling + (1545)
- Scouting Mgr. Bekkersgroep (Son en Breugel) + (1546)
- Dutmella + (1548)
- De Feniks + (155)
- Scouting Tarcisius (Etten-Leur) + (1551)
- Scouting Lambertus (Etten-Leur) + (1552)
- Scouting Paulus (Etten-Leur) + (1553)
- Scouting Maria Goretti (Hoeven) + (1554)
- Scouting Thomas More (Prinsenbeek) + (1555)
- Scoutinggroep St. Jan Sprundel + (1558)
- Scouting Sint Willebrord + (1559)
- De Havik (De Pinte) + (156)
- Scouting Aalst-Waalre + (1562 (oud 180502))
- Scouting Frere Jacques + (1565)
- Scoutinggroep Don Bosco + (1566)
- Neil Armstrong Scouting + (1567)
- St. Nicasius + (1569)
- De Ouistities + (157)
- Scouting Kizito Maarheeze + (1571 (oud nr: 180519))
- Scouting Rythovius + (1572)
- Scouting Dick van Toor + (1573 (oud 180523))
- Scouting Sint Maarten (Valkenswaard) + (1574 (oud 180525))
- Scouting St. Stefanus + (1575)
- Stanislaskostka groep + (1577)
- Scouting Gillesa + (1579)
- Scouting Rijen + (1580)
- Scouting Aarle-Rixtel + (1585)
- Scouting Beek en Donk + (1586)
- Scouting Willibrordus (Gemert) + (1587)
- Scouting Rijpelberg + (1589)
- Scouting Leonardus + (1590)
- Scouting Brouwhuis + (1591)
- Scouting Paulus (Helmond) + (1592)
- Scouting Lieshout - Mariahout + (1594)
- Scouting Mierlo + (1595)
- Scouting Jan Baloys Stiphout + (1596)
- Scouting Berlicum + (1598)
- Scouting Den Bosch Noord + (1600)
- Scouting Columbus + (1601)
- Scoutinggroep Jan de Rooij + (1603)
- Jeroen Bosch Verkennersband + (1604)
- Zeeverkennersgroep Sint Joris + (1605)
- Scouting St. Martinus (Zaltbommel) + (1606 (oud 180828))
- Scouting Prins Willem van Oranje + (1610)
- Scouting Sparrenburg + (1611)
- Scouting Schijndel + (1615)
- Scouting Bladel + (1619)
- Scouting Hertog Jan van Brabant + (1622)
- Scouting Were-di + (1625 (oud 180917))
- De Bevers (Aarschot) + (163)
- Scouting Boxtel + (1631)
- Scoutinggroep St. Joris (Haaren) + (1633)
- Scouting Don Garcia Moreno + (1635)
- Scouting Sint Odulphus Oirschot + (1637)
- Scouting Oisterwijk + (1638)
- Scouting St. Lambertus (Udenhout) + (1639)
- Scouting De Paraplu + (1640 (oud 181031))
- Scouting Berkel-Enschot + (1641)
- Scouting Boxmeer + (1645)
- Mgr. De la Geneste + (1647)
- Oranjeboomgroep + (165)
- Dr. Akkermansgroep + (1656)
- Scouting St. Jansgroep + (1657)
- St. Vicktor + (1658)
- Scouting Pastoor Simonsgroep + (1660)
- Scouting Garcia Moreno + (1661)
- Scouting Andreas Zijlmansgroep + (1663 (oud 181214))
- Scouting Mgr. Bekkersgroep (Waalwijk) + (1664)
- Scouting Maurice Flacard + (1665)
- St. Jozefgroep (Dongen) + (1667)
- Scouting Laurentius Dongen + (1668 (oud 181303))
- Scouting Hank + (1670)
- Scouting Zwalaho + (1671)
- Scouting Raamsdonksveer + (1674)
- Mafeking Waterscouts (Geertruidenberg) + (1675)
- Scouting D'n Hartel + (1677 (oud 181335))
- Regio Noordoost Brabant + (1678)
- Scouting Berghem - P.G. Frassati + (1679)
- Scouting Geffen + (1680)
- Scouting Heesch + (1681)
- Scouting Mira Ceti + (1682)
- Titus Brandsmagroep (Oss) + (1684 (oud 181415))
- Dorus Rijkersgroep Oss + (1685)
- Dr. Saal van Zwanenberggroep + (1688)
- Scouting Ravenstein + (1689)
- Scouting Schaijk + (1690)
- Scouting Asten + (1693 (oud 181501))
- Scouting St. Jozef Deurne + (1694)
- Scouting Deurne + (1695)
- Scouting Titus Brandsma (Someren-Eind) + (1699)
- Prins Albert + (17)
- Jan Bautoengroep + (1702)
- Luchtscouts "Seppe" + (1704 (oud 181607))
- Scouting St. Jan (Roosendaal) + (1706)
- Scouting Prinses Irene + (1708)
- Scouting Fridtjof Nansen + (1709 (oud 181617))
- Scouting Willemstad + (1711)
- Scouting Zevenbergen + (1714)
- Waterscouting Matthijs Heldt Groep + (1715)
- Scouting Andriessengroep + (1716)
- Regio Hart van Brabant + (1717)
- Scouting St. Willibrord (Goirle) + (1718)
- Scouting Lord Baden-Powell (Tilburg) + (1720)
- Scouting Charles de Foucauld (Tilburg) + (1721)
- Scouting Prins Hendrik groep 1 + (1723)
- Scouting Pieter de Jong + (1727)
- Dr. Mollergroep (Tilburg) + (1729)
- Scouting Groenewoud + (1731)
- Scouting Esjeeka + (1732 (oud 181730))
- Pastoor Vroomansgroep + (1733 (oud 181732))
- Scouting Boekel + (1735)
- Scouting Rooi + (1736)
- Scouting Uotha + (1737 (oud: 181807))
- Scouting Jeanne d’Arc (Uden) + (1738 (oud: 181808))
- Scouting Veghel + (1739)
- Scouting Volkel + (1740)
- Admiraliteit Haaks Gronden + (1748)
- Regio Noord-Holland Noord + (1749)
- I.N.K.A. + (1750)
- Jutters-Rainiero + (1751)
- Scouting Jutters Willemsoord + (1752)
- Scoutinggroep Aquarius + (1757 (oud 190111))
- Vita Nova + (1759 (oud 190115))
- Scouting Texel + (1760)
- Scouting Anna Paulowna + (1762)
- Scouting Don Bosco Alkmaar + (1766)
- De Geuzen (Alkmaar) + (1767)
- Scouting Sint Laurentius (Alkmaar) + (1769)
- Scouting Marco Polo (Alkmaar) + (1770)
- Sint Joris (Heerhugowaard) + (1776)
- Scouting Angela + (1777)
- Scouting Don Bosco Ursem + (1779)
- Scoutinggroep Mercury + (1783)
- Scouting Martin Luther King (Hoorn) + (1784 (oud 190311))