Op eigenschap zoeken
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Deze pagina biedt een eenvoudige bladerinteractie voor het vinden van entiteiten met een eigenschap met een bepaalde waarde. Andere beschikbare zoekinteracties zijn de zoekpagina voor pagina-eigenschappen en de zoekopdrachtbouwer.
Lijst van resultaten
- St. Martinus (Retie) + (Retie)
- Gebruiker:Trouwe Mara + (Retie)
- Mohican Scouting Group + (Retreat Estate,)
- Skátasamband Reykjavíkur + (Reykjavík)
- Bandalag íslenskra skáta + (Reykjavík)
- Útilífsskóli Skáta + (Reykjavík)
- Cor Braak#Geboorte + (Rheden)
- Rhedense Pioniers + (Rheden)
- Jhr. Schimmelpenninckgroep + (Rhenen)
- Pom van Voorthuisen#Geboorte + (Rhenen)
- Johan Schimmelpenninck#Geboorte + (Rhenen)
- Am Pfaffenwäldchen + (Rhens)
- Lees Wood + (Rickmansworth)
- Scouting Sint Joris (Ridderkerk) + (Ridderkerk)
- Scouting Rythovius + (Riethoven)
- Scouting Rijen + (Rijen)
- Scouting Rijnsburg + (Rijnsburg)
- Scouting Rijsbergen + (Rijsbergen)
- Jan Ellerman#Geboorte + (Rijsenburg)
- Scouting Oosterhof-Niej Begin + (Rijssen)
- Scouting Oosterhof + (Rijssen)
- Scouting Niej Begin + (Rijssen)
- Scoutinggroep 'De Jaguars' + (Rijswijk)
- Waterscouting Dorus Rijkers + (Rijswijk)
- Scouting Gordongroep + (Rijswijk)
- Scouting de Hoeve + (Rijswijk)
- Scouting Impala + (Rijswijk)
- Cornelis Beets#Geboorte + (Rijswijk)
- McKenziegroep + (Rijswijk)
- Karen Barrymoregroep + (Rijswijk)
- Arentsburghgroep + (Rijswijk)
- Nico Muller#Overlijden + (Rijswijk)
- Jopie Visser#Geboorte + (Rijswijk)
- Sjef Heemann#Overlijden + (Rijswijk)
- Cornelis Antonius Beukers#Overlijden + (Rijswijk)
- Sint Michaël Groep + (Rincon)
- Wereldjamboree 2011 + (Rinkaby)
- Federação de Bandeirantes do Brasil + (Rio de Janeiro)
- Waldschule Helenenschacht + (Ritzing)
- Scouting Mensinghe Roden + (Roden)
- Regio Roermond + (Roermond)
- Scouting Secretaris Moonen + (Roermond)
- JubJam100 + (Roermond)
- Waterscouting St. Franciscus + (Roermond)
- Scouting Pater Bleijs + (Roermond)
- Sint Jorisgroep Maasniel + (Roermond)
- Ds. Hoogendijkgroep + (Roermond)
- René Höppener#Geboorte + (Roermond)
- René Höppener#Overlijden + (Roermond)
- Richard Schoemaker#Geboorte + (Roermond)
- Jo Cals#Geboorte + (Roermond)
- Louis Raemaekers#Geboorte + (Roermond)
- Charles Ruijs de Beerenbrouck#Geboorte + (Roermond)
- International Scout Centre Rustavi + (Roestavi)
- Pieter Anthonius Drughorn#Overlijden + (Rolde)
- Roma Scout Center + (Rome)
- International Catholic Conference of Scouting + (Rome)
- Federazione Italiana dello Scautismo + (Rome)
- Associazione Guide e Scouts Cattolici Italiani + (Rome)
- Corpo Nazionale Giovani Esploratori ed Esploratrici Italiani + (Rome)
- Associazione Italiana Guide e Scouts d'Europa Cattolici + (Rome)
- Jan Loopuyt#Geboorte + (Rondebosch)
- De Ouistities + (Ronse)
- Gilwell Scout Grounds + (Roodepoort,)
- Luchtscouts "Seppe" + (Roosendaal)
- Scouting Fridtjof Nansen + (Roosendaal)
- Scouting Prinses Irene + (Roosendaal)
- Scouting St. Jan (Roosendaal) + (Roosendaal)
- Techuana International Scout and Guide Center + (Rosegg)
- Missionsforbundets Spejdere + (Roskilde)
- St. Tarcisius (Rosmalen) + (Rosmalen)
- Scouting Hintham + (Rosmalen)
- Scouting Sparrenburg + (Rosmalen)
- Leo Hendrik Christiaan, baron van Randwijck#Geboorte + (Rossum)
- Jean Jacques Rambonnet#Overlijden + (Rotterdam)
- Regio Oude Maas + (Rotterdam)
- Wetrogroep + (Rotterdam)
- Lischgroep + (Rotterdam)
- Prinses Irene Groep 45 + (Rotterdam)
- Kralingsche Troep 10 + (Rotterdam)
- Scouting Impeesa (Rotterdam) + (Rotterdam)
- Willem de Zwijger (Rotterdam) + (Rotterdam)
- Cornelis Tromp groep + (Rotterdam)
- Regio Rond de Rotte + (Rotterdam)
- Scouting Metrogroep + (Rotterdam)
- Rotterdam Jamboree + (Rotterdam)
- Scouting Dorus Rijkers Nesselande + (Rotterdam)
- Albert Schweitzer Groep Rotterdam + (Rotterdam)
- Gebruiker:MANYMOREEE + (Rotterdam)
- Euroscout 72 + (Rotterdam)
- Scouting Sint Patrick (Rotterdam) + (Rotterdam)
- Scoutinggroep Stedost + (Rotterdam)
- Margrietengroep + (Rotterdam)
- The Rangers Rotterdam + (Rotterdam)
- De Spoorzoekers (Rotterdam) + (Rotterdam)
- Regio Westland + (Rotterdam)
- John Goddard#Overlijden + (Rotterdam)
- Jacques Dutilh#Geboorte + (Rotterdam)
- Jacques Dutilh#Overlijden + (Rotterdam)
- Philippus Mees#Geboorte + (Rotterdam)
- Philippus Mees#Overlijden + (Rotterdam)
- Samuel Esmeijergroep + (Rotterdam)
- Calvijngroep + (Rotterdam)
- Scouting De Ruyter + (Rotterdam)
- Stella Maris (Rotterdam) + (Rotterdam)
- Scouting Charlois Rotterdam + (Rotterdam)
- Gerrit Opzoomer#Geboorte + (Rotterdam)
- Maria Aantjes-Kraal#Geboorte + (Rotterdam)
- Scouting Menod + (Rotterdam)
- Willem Ruysgroep + (Rotterdam)
- Scouting Olivier van Noort + (Rotterdam)
- Rotterdamsche Meisjes Padvinders + (Rotterdam)
- Rotterdamsche Christelijke Padvinders Vereeniging + (Rotterdam)
- Eric Bouwmeester#Geboorte + (Rotterdam)
- Haschomrim (Rotterdam) + (Rotterdam)
- Jan Henri Druif#Geboorte + (Rotterdam)
- Calandtroep + (Rotterdam)
- J.C.J. van Speijk + (Rotterdam)
- Bertodiegroep + (Rotterdam)
- Jacobus Antonius Hendrikus Maria van Schijndel#Overlijden + (Rotterdam)
- Christiaan Stokhuijzen#Overlijden + (Rotterdam)
- Bep van den Bosch-de Jongh#Geboorte + (Rotterdam)
- Wim Kloot#Geboorte + (Rotterdam)
- Annie de Hondt#Geboorte + (Rotterdam)
- Brigitta Mulock Houwer-Schottee de Vries#Geboorte + (Rotterdam)
- Johan Moret#Geboorte + (Rotterdam)
- Doeko Bosscher#Geboorte + (Rotterdam)
- Jelke van Wattum#Geboorte + (Rotterdam)
- Jelke van Wattum#Overlijden + (Rotterdam)
- Peter Nieuwstraten#Geboorte + (Rotterdam)
- Anna Elisabeth van Randwijck-Wackwitz#Geboorte + (Rotterdam)
- Geertruij Hammes-van Steenis#Geboorte + (Rotterdam)
- Piet Winkler Prins#Overlijden + (Rotterdam)
- Liesbeth Redeke-Hoek#Overlijden + (Rotterdam)
- Louise Maillette de Buy Wenniger-Hulsebos#Overlijden + (Rotterdam)
- Ottolina Bingham-Lels#Geboorte + (Rotterdam)
- Ottolina Bingham-Lels#Overlijden + (Rotterdam)
- Henny Ouborg-van Horssen#Geboorte + (Rotterdam)
- Lucas Maillette de Buy Wenniger#Overlijden + (Rotterdam)
- Nancy Tavenraat-Hoogewerff#Geboorte + (Rotterdam)
- Niel Kavelaars#Geboorte + (Rotterdam)
- Eduard Giltay#Geboorte + (Rotterdam)
- Leendert Berlijn#Geboorte + (Rotterdam)
- Leendert Berlijn#Overlijden + (Rotterdam)
- Renée Johanna Hudig-Hoogewerff#Geboorte + (Rotterdam)
- Renée Johanna Hudig-Hoogewerff#Overlijden + (Rotterdam)
- Frank van Hasselt#Geboorte + (Rotterdam)
- Henri Menalda van Schouwenburg#Geboorte + (Rotterdam)
- Rudolph Zuyderhoff#Geboorte + (Rotterdam)
- Johanna de Haas#Geboorte + (Rotterdam)
- Johanna de Haas#Overlijden + (Rotterdam)
- Alexander Willem Frederik Idenburg#Geboorte + (Rotterdam)
- Bep Twaalfhoven#Geboorte + (Rotterdam)
- Kees van Hasselt#Geboorte + (Rotterdam)
- Kees van Hasselt#Overlijden + (Rotterdam)
- Scoutingmuseum De Ducdalf + (Rotterdam)
- Louise Maillette de Buy Wenniger-Hulsebos#Geboorte + (Rotterdam-Charlois)
- Jim de Booij#Geboorte + (Rotterdam-Kralingen)
- Piet Winkler Prins#Geboorte + (Rotterdam-Kralingen)
- Lough Dan Scout Centre + (Roundwood)
- Thomas Corbett#Overlijden + (Rowallan Castle)
- Scoutinggroep St. Jan Sprundel + (Rucphen)
- Coton Scout Camp + (Rugby)
- Cor Meijers#Overlijden + (Ruinen)
- Christlichen Pfadfinderinnen und Pfadfinder der Adventjugend + (Ruit, Ostfildern)
- Scouts St. Jan Berchmans, Rupelmonde + (Rupelmonde)
- Kvemo Kartli Skauturi Modzraobis Organizatsia + (Rustavi)
- Jugendzeltplatz Sauloch + (Rödental)
- Pfadfinderheim Alte Schule Mittelberg + (Rödental)
- Diözesanzentrum Rüthen + (Rüthen)
- Latvijas Skautu un Gaidu Centrālā Organizācija + (Rīga)
- Scouts de Baleares + (S'Arenal)
- Johan Graafland#Overlijden + (Sachsenhausen)
- Florentinus Jacobus Abraham Calkoen#Overlijden + (Sachsenhausen)
- Richard Schoemaker#Overlijden + (Sachsenhausen)
- George van Medenbach de Rooij#Overlijden + (Sachsenhausen)
- Wereldjamboree 2023 + (Saemangeum)
- Antigua and Barbuda Scout Association + (Saint John's)
- Girl Guides Association of Barbados + (Saint Michael)
- Russian Scout Organization + (Samara)
- Asociación Civil Scouts Independientes de Venezuela + (San Cristóbal)
- Sint Tharcisius Groep 3 + (San Famia)
- Het Arubaanse Padvindsters Gilde + (San Nicolas)
- Grupo Scout Sint Paulus-Michael + (San Nicolas)
- Grupo Scout Sint Joris + (San Nicolas)
- Forest Camp Activity Centre + (Sandiway)
- Agrupament Escolta i Guia Lauredià + (Sant Julià de Lòria)
- Scouts Católicos de Canarias + (Santa Cruz de Tenerife)
- Grupo Maria Auxiliadorais + (Santa Cruze,)
- St. Antonius Group + (Santa Maria)
- Bernadette Groep 8 + (Santa Maria)
- Asociación de Guías y Scouts de Chile + (Santiago)
- Centro de Programas "La Castellana" + (Santiago de Surco,)
- St. Radboudgroep (Santpoort) + (Santpoort)
- St. Imeldagroep (Santpoort) + (Santpoort)
- Savez izviđača Bosne i Hercegovine + (Sarajevo)
- Savez Izviđača Federacije Bosne i Hercegovine + (Sarajevo,)
- Lodewijkgroep + (Sas van Gent)
- Scouting Scojesa Sassenheim + (Sassenheim)
- Johan Jacob Eliza van den Brandeler#Geboorte + (Sassenheim)
- Wereldjamboree 2003 + (Sattahip)
- Scout Group Sint Hyacinthus + (Savaneta)
- Jeanne d’Arc Groep + (Savaneta,)
- Juliette Gordon Low#Geboorte + (Savannah)
- Juliette Gordon Low#Overlijden + (Savannah)
- Juliette Gordon Low Birthplace Museum + (Savannah)
- Birch Hall Scout Campsite + (Scarborough)
- Pfadfinder & Pfadfinderinnen Liechtensteins + (Schaan)
- Lagerplatz Dux + (Schaan)
- Vita Nova + (Schagen)
- Scouting Schaijk + (Schaijk)
- Nationaal Buitencentrum de Holenberg + (Schaijk)
- Scoutinggroep LOAAH Deventer + (Schalkhaar)
- Lagerplatz Obere Burg + (Schellenberg)
- Scouting Willaergroep + (Scherpenzeel)
- Scouting Scherpenzeel e.o. + (Scherpenzeel)
- Valleigroep + (Scherpenzeel)
- Sint Jorisgroep 5 + (Scheveningen)
- Bep van den Bosch-de Jongh#Overlijden + (Scheveningen)
- Jacques Zaneveld#Geboorte + (Scheveningen)
- Louis Raemaekers#Overlijden + (Scheveningen)
- Wim Kalis#Geboorte + (Scheveningen)
- Burgemeester van Haarengroep + (Schiedam)
- Franciscus-Lodewijkgroep + (Schiedam)
- Scouting Tono-groep + (Schiedam)
- Scouting Taizégroep + (Schiedam)
- Arnold Anton van Pelt Lechner#Geboorte + (Schiedam)
- Cornelis Johannes Beukers#Geboorte + (Schiedam)
- Dûnotters + (Schiermonnikoog)
- Scouting Schijndel + (Schijndel)
- St.-Dominicus + (Schilde)
- Scouting Schinnen + (Schinnen)
- Scouting Schipluiden + (Schipluiden)
- Aloëgroep + (Schoonhoven)
- Jacob van der Kop#Geboorte + (Schoonhoven)
- Gebruiker:Jaguaragd + (Schoten)
- Pfadfinderplatz am Zethner See + (Schwarz)
- Jugendburg Jomsburg + (Schwedeneck)
- Jomsburg - Freier Pfadfinderbund + (Schwedeneck)
- Prins Hendrik#Geboorte + (Schwerin)
- Anthony Fokkergroep (Schöppingen) + (Schöppingen)
- Drummers Lodge + (Scredda, Saint Austell)
- VCP-Zeltplatz Bargkamp + (Seevetal)
- Úlfljótsvatn + (Selfoss)
- De Zonnegloren + (Sellingen)
- Johan Dormaar#Geboorte + (Semarang)
- George Henri Eduard Watson#Geboorte + (Semarang)
- World Buddhist Scout Council + (Seoul)
- World Scout Parliamentary Union + (Seoul)
- Ernest Thompson Seton#Overlijden + (Seton Village)
- 1st Gilwell Park Scout Group + (Sewardstonebury)
- Sharnbrook + (Sharnbrook)
- Bickley Coppice + (Shrewsbury)
- Adventist Youth Ministeries + (Silver Spring)
- Grupo Scout San Martin de Porres + (Simeon Antonio,)
- Hugo ten Bokkel Huinink#Geboorte + (Simonshaven)
- Wilhelmina Carolina Campioni-Kerlen#Geboorte + (Singapore)
- Hollandgroep, Singapore + (Singapore)
- Changi-stam + (Singapore)
- Somersstam + (Singapore)
- Scouting Rooi + (Sint Oedenrode)
- Nathalie de Peterson-Nabokoff#Geboorte + (Sint Petersburg)
- Scouting Sint Willebrord + (Sint Willebrord)
- Sint-Bernadette + (Sint-Amandsberg)
- 25 St. Joris (Antwerpen) + (Sint-Catharinaplein 1A, Kiel)
- International Scout and Guide Fellowship + (Sint-Joost-ten-Node, Brussel)
- Flamboree + (Sint-Joris-Weert)
- Antonius Verhoeven#Overlijden + (Sint-Michielsgestel)
- Sint-Trudo + (Sint-Truiden)
- Sint-Augustinusscouts + (Sint-Truiden)
- Yvonne Groffi#Geboorte + (Sint-Truiden)
- Steunpunt Scouting Limburg + (Sittard)
- Scouting Don Bosco (Sittard) + (Sittard)
- Regio Westelijke Mijnstreek + (Sittard)
- Scouting St. Jozef (Sittard) + (Sittard)
- Wim Schelberg#Geboorte + (Sittard)
- Pfadfinderzentrum Sparbach + (Sittendorf bei Wien)
- Oorspronggroep + (Skarsterlân)
- Sojuz na Izvidnici na Makedonija + (Skopje)
- Scouting Altena + (Sleeuwijk)
- Merwegroep + (Sliedrecht)
- Scoutinggroep Fraeylema + (Slochteren)
- Kornelis ter Laan#Geboorte + (Slochteren)
- Dorneywood Scout Camp + (Slough)
- Scouting Sluiskil + (Sluiskil)
- EUSK + (Sneek)
- Greate Pier + (Sneek)
- Tibrag + (Sneek)
- President Rooseveltgroep + (Sneek)
- Albert Schweitzergroep (Sneek) + (Sneek)
- Jot Brand-Groeneveld#Geboorte + (Sneek)
- Lize Stilma#Geboorte + (Sneek)
- Jacob Gerzon#Overlijden + (Sobibór)
- Gebruiker:Marco + (Soest)
- Hopman Masselman Groep + (Soest)
- Fakkeldraagsters + (Soest)
- Waterscouting Paltz- en Eemgeuzen + (Soest)
- Nederlands Kampioenschap Pionieren + (Soest)
- Padvinders Buitencentrum De Paltz + (Soest)
- Scouting Don Bosco (Soest) + (Soest)
- De Soester Padvinders + (Soest)
- De Groene Patrouille + (Soest)
- Jo van der Dussen-Biegel#Overlijden + (Soest)
- Adriaan Eerligh#Overlijden + (Soest)
- Louise Angelique Idaline Verbrugge van 's-Gravendeel en Leerambacht-Quarles van Ufford#Overlijden + (Soest)
- Koningin Juliana#Overlijden + (Soestdijk)
- Organizatsia na Bulgarskite Skauty + (Sofia)
- Karel XVI Gustaaf van Zweden#Geboorte + (Solna)
- Scouting Titus Brandsma (Someren-Eind) + (Someren-Eind)
- Jan Volkmaars#Overlijden + (Sommelsdijk)
- Scouting Mgr. Bekkersgroep (Son en Breugel) + (Son en Breugel)
- Dutmella + (Son en Breugel)
- Pfadfinderzeltplatz Schleifenberg + (Sonneberg)
- Freizeit- und Bildungsstätte der Falken + (Sonthofen)
- Baden-Powell House + (South Kensington)
- Ernest Thompson Seton#Geboorte + (South Shields)
- Green Withens Watersports Centre + (Sowerby Bridge)
- Punisher hike + (Spaarnwoude)
- Insh Scout Camp + (Spean Bridge)
- St. Moritiusgroep + (Spekholzerheide)
- Scouting Ruwaard van Puttengroep + (Spijkenisse)
- Scouting Hartelgroep + (Spijkenisse)
- Platania + (Spilia)
- Scouting Jan de Rooij + (Sprang-Capelle)
- Les Creux Scout Hall and Campsite + (St Brelade)
- Girl Guides Association of Antigua and Barbuda + (St John's)
- Jersey Scout Centrum + (St Ouen)
- De Flamingo's + (St. Amandsberg)
- Copley Scout Centre + (St. Ives)
- Mercator + (St. Niklaas)
- De Kluis + (St.-Joris-Weert)
- Puytvoet + (St.Niklaas)
- Guyana Girl Guides Association + (Stabroek)
- Cornelis Ferguson#Geboorte + (Stad)
- Scouting Stadskanaal + (Stadskanaal)
- Girlguiding Falkland Islands + (Stanley)
- Raroa Campsite + (Stanmore Bay,)
- Warren Oak + (Staplow)
- Baza Hufca ZHP Szczecin Bukowina + (Stare Czarnowo)
- De Struners + (Stedum)
- Annetje ten Doesschate#Geboorte + (Steenderen)
- Grupo Pater Paul Brenneker + (Steenrijk)
- Scouting Johan van den Kornput + (Steenwijk)
- D' Olde Veste + (Steenwijk)
- Wandervogel + (Steglitz)
- Scouting Stein + (Stein)
- Scouting Goedereede + (Stellendam)
- Frälsningsarméns scouter + (Stockholm)
- Nykterhetsrörelsens Scoutförbund + (Stockholm)
- KFUK-KFUMs Scoutförbund + (Stockholm)
- Svenska Scoutförbundet + (Stockholm)
- Svenska Scoutrådet + (Stockholm)
- Svenska Missionskyrkans Ungdom Scout + (Stockholm)
- Frälsningsarméns Scoutförbund + (Stockholm)
- Folke Bernadotte#Geboorte + (Stockholm)
- Linnet Clough + (Stockport)
- Walter Davies Scout Activity Centre + (Stoke Poges)
- Cyprus Scouts Corps + (Strovolos)
- Longrove + (Studham)
- Earleywood + (Sunninghill,)
- Jaarmarkt stam + (Surabaya)
- Willem Jan Hendrik Leuring#Geboorte + (Surabaya)
- Herman Constantijn van der Wijck#Geboorte + (Surakarta)
- De Wikel + (Surhuisterveen)
- Jamboree Stone (1957) + (Sutton Coldfield)
- Kampterrein de Bosberg + (Swalmen)
- Admiraliteit De Hanze + (Swifterbant)
- National Organization of Russian Scouts (in Ballingschap) + (Sydney)
- Dalajamb ’79 + (Söderbärke)
- Kopparbo + (Söderbärke)
- Associação de Escoteiros de Macau + (Taipa)
- Scouts of China + (Taipei)
- Girl Scouts of Taiwan + (Taipei)
- Eesti Skautide Ühing + (Tallinn)
- Eesti Gaidide Liit + (Tallinn)
- Ds. Hamelstam + (Tamarkan)
- Grupo Scout Ora Ubao + (Tanki Leendert,)
- Tansley Wood Scout Centre + (Tansley)
- British Boy Scouts and British Girl Scouts Association + (Tarrant Hinton)
- Whakaipō Bay + (Taupō)
- Sakartvelos Skauturi Modzraobis Organizatsia + (Tbilisi)
- Sakartvelos Gogona Skautebis Asociacia ‘Dia’ + (Tbilisi)
- Scouting Tichlouw + (Tegelen)
- St. Martinusgoep (Tegelen) + (Tegelen)
- Hitachdut Hatsofim Ve Hatsofot Be Israel + (Tel Aviv,)
- Arab Scout Movement in Israel + (Tel Aviv,)
- Catholic Scout Organization in Israel + (Tel Aviv,)
- Orthodox Christian Scout Association in Israel + (Tel Aviv,)
- Bnei Maruf + (Tel Aviv,)
- Arab Scouts for Peace Organization + (Tel Aviv,)
- Hebrew Scouts Movement in Israel + (Tel Aviv-Jaffa,)
- Wrekin Campsite + (Telford)
- Jos Hoenen#Geboorte + (Ten Esschen)
- Regio Zuidoost-Brabant + (Ten zuiden van Eindhoven)
- Scouting Wapata + (Ter Aar)
- Guy de Fontgalland (Ter Apel) + (Ter Apel)
- Grupo di Skout Pierre Lauffer + (Tera Corá)
- Scouting D'n Hartel + (Terheijden)
- Scouting EOS/St. Hubertus + (Terneuzen)
- EOS/St Hubertus + (Terneuzen)
- Scouting EOS / St. Hubertus + (Terneuzen)
- Casa di Caccia Luna Rossa + (Terragnolo)
- 1st Brussels (British) Scout Group + (Tervuren)
- Scouts en Gidsen Tessenderlo Centrum + (Tessenderlo)
- Hein van der Kallen#Geboorte + (Teteringen)
- Ati Toxopeus-Ufkes#Geboorte + (Teteringen)
- Buitenhuis Teteringen + (Teteringen,)
- Wereldjamboree 1957 + (The Royal Town of Sutton Coldfield)
- Bidwell Guide & Scout Centre + (Thetford)
- Bhutan Scout Tshogpa + (Thimphu)
- Scout Association of Guyana + (Thomas Lands)
- Tomperrow + (Threemilestone)
- Scouting Phoenix Tiel + (Tiel)
- Scouting Wereldspelen Tiel + (Tiel)
- Cabergames + (Tiel)
- Pieter Marinus Cevaal#Geboorte + (Tiel)
- Jeanne Stam-Dresselhuys#Geboorte + (Tiel)
- Johan Bodegraven#Geboorte + (Tiel)
- André Matthieu Venker#Geboorte + (Tiel)
- Cor Keij#Geboorte + (Tiel)
- De Hinde + (Tienen)
- De Klimop + (Tienen)
- Gilbanken Activity Centre + (Tierpoort, Tshwane)
- Scouting Esjeeka + (Tilburg)
- Pastoor Vroomansgroep + (Tilburg)
- Scouting Celtica + (Tilburg)
- Scouting The Challenge + (Tilburg)
- Scouting Prins Hendrik groep 1 + (Tilburg)
- Gebruiker:Hielke + (Tilburg)
- Scouting Rey de Carle + (Tilburg)
- Scouting Pieter de Jong + (Tilburg)
- Scouting Charles de Foucauld (Tilburg) + (Tilburg)
- Dr. Mollergroep (Tilburg) + (Tilburg)
- Miguel Progroep (Tilburg) + (Tilburg)
- William Doylegroep (Tilburg) + (Tilburg)
- St. Patrickgroep (Tilburg) + (Tilburg)
- Titus Brandsmagroep (Tilburg) + (Tilburg)
- Petrus Canisiusgroep (Tilburg) + (Tilburg)
- Adulphusgroep (Tilburg) + (Tilburg)
- St. Leonardgroep (Tilburg) + (Tilburg)
- Pius X-groep (Tilburg) + (Tilburg)
- Scouting Groenewoud + (Tilburg)
- St. Odulphusgroep (Tilburg) + (Tilburg)
- St. Raphaël (Tilburg) + (Tilburg)
- Frits Janssens#Geboorte + (Tilburg)
- Europascouts Tilburg + (Tilburg)
- Scouting Lord Baden-Powell (Tilburg) + (Tilburg)
- Regio Hart van Brabant + (Tilburg en omstreken)
- The National Memorial Cottage + (Tinnehinch)
- Scouts of Albania + (Tirana)
- Girl Scouts of Albania + (Tirana)
- Beslidhja Skaut Albanië + (Tirana)
- Shoqata e Guidave dhe Skoutëve në Shqipëri + (Tirana)
- Shoqates se Skauteve Shqiptar + (Tirana)
- Baden Powell Scouts-Paraguay + (Tobati)
- St-Rembert + (Torhout)
- Hooe Lake Scout Campsite + (Torpoint)
- St. Willibrordus (Treebeek) + (Treebeek)
- Scouting Marie-Adelheid + (Treebeek)
- Cornel Scout Centre + (Trefriw)
- Lagerplatz Triesen + (Triesen)
- Jan Marie Ravesloot#Geboorte + (Tull en 't Waal)
- Scouting Tungelroy + (Tungelroy)
- De Vundelaar + (Twello)
- Kardinaal De Jonggroep (Twello) + (Twello)
- Maria Gorettigroep (Twello) + (Twello)
- Gelregroep + (Twello)
- Føroya Skótaráð + (Tórshavn)
- Føroya Skótasamband + (Tórshavn)
- Føroya KFUK Skótar + (Tórshavn)
- KFUM Skótarnir í Føroyum + (Tórshavn)
- Anton Johan van Walraven#Overlijden + (Ubbergen)
- Scouting Jeanne d’Arc (Uden) + (Uden)
- Scouting Icarus + (Uden)
- Scouting Gabriël + (Uden)
- Scouting ADM. Kortenaer + (Uden)
- Scouting Uotha + (Uden)
- Scouting St. Lambertus (Udenhout) + (Udenhout)
- Ugchelse Woudlopers + (Ugchelen)
- Scouting Uitgeest + (Uitgeest)
- Scoutingcentrum de Stierop + (Uitgeest)
- Scouting Uitgeest Don Bosco + (Uitgeest)
- Admiralengroep + (Uithoorn)
- Admiralencup + (Uithoorn - Aalsmeer)
- Scouting Menkema + (Uithuizen)
- Europascouts - België + (Ukkel)
- St. Jacobgroep + (Ulvenhout)
- Maria Gorettigroep (Ulvenhout) + (Ulvenhout)
- Dodgson Wood (SSSI) + (Ulverston)
- S.C.O.U.T. „Campus“ Wienerwald + (Unterdambach)
- Girlguiding Gibraltar + (Upper Rock)
- Salt Scout + (Uppsala)
- Scouting Jampeldekamp + (Urk)
- Scouting St. Tarcisius (Urmond) + (Urmond)
- Scouting Don Bosco Ursem + (Ursum)
- Gebruiker:412 + (Usquert)
- Regio Drie Rivieren Utrecht + (Utrecht)
- Koshare Trail + (Utrecht)
- Willem de Zwijger (Utrecht) + (Utrecht)
- Scouting Baracuda + (Utrecht)
- Scouting Derde Utrechtse + (Utrecht)