Gebruiker:Mlh 8861: verschil tussen versies
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 4: | Regel 4: | ||
|Groep=Regio Fryslân | |Groep=Regio Fryslân | ||
|Beweging=Scouting Nederland | |Beweging=Scouting Nederland | ||
|Groep 1=De Ontdekkers | |||
|Beweging 1=Scouting Nederland | |||
|Groep 2=Landelijk Service Centrum | |Groep 2=Landelijk Service Centrum | ||
|Beweging 2=Scouting Nederland | |Beweging 2=Scouting Nederland | ||
Regel 108: | Regel 110: | ||
| [[Secretaris]] (tot 2018 ad interim) || [[Regio Fryslân]] || Leeuwarden || 2016 || heden | | [[Secretaris]] (tot 2018 ad interim) || [[Regio Fryslân]] || Leeuwarden || 2016 || heden | ||
|- | |- | ||
| lid || Projectteam vernieuwing waarderingstekens ([[HRM (landelijk team)|HRM]]) || Leusden | | lid || Projectteam vernieuwing waarderingstekens ([[HRM (landelijk team)|HRM]]) || Leusden || 2017 || 2019 | ||
|- | |- | ||
| voorzitter/secretaris || [[Scouting Academy Noord en Oost Nederland]] || Harlingen | | voorzitter/secretaris || [[Scouting Academy Noord en Oost Nederland]] || Harlingen || 2017 || 2018 | ||
|- | |- | ||
| Projectleider || [[Scout Out]] 2018 || Haren || 2018 || heden | | Projectleider || [[Scout Out]] 2018 || Haren || 2018 || heden | ||
|- | |||
| secretaris || Reüniecommissie [[St. Michiel & Lioba]] || Harlingen || 2019 || heden | |||
|- | |||
| lid || Werkgroep tevredenheidsonderzoek landelijk vrijwilligersbeleid || Leusden || 2020 || heden | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Versie van 4 jun 2020 10:11
|
In november 2013 kwam ik op de scoutpedia enkele artikelen tegen waarvan de inhoud aardig achterliep. Met Project 2010 was er zoveel veranderd binnen scouting en dan vooral op het gebied van trainingen (invoering van Scouting Academy), dat ik mijn bijdrage wilde leveren. Ook hier ontwikkel ik me, want ik leer iedere keer weer nieuwe trucjes.
Biografie
Melle van der Heide is al bijna zijn leven lang scout, geboren uit een scoutinghuwelijk. Momenteel is hij actief bij de de Ontdekkers, regio Fryslân, Scouting Academy Noord en Oost Nederland en bij Scouting Nederland. Daarnaast begeleidt hij met enige regelmaat mensen bij hun Gilwelltraject of bij andere typen van deskundigheidsbevordering. Hij is in het dagelijks leven werkzaam bij de gemeentelijke overheid in de ICT/informatiesector, voornamelijk als projectmedewerker/-secretaris of informatie-adviseur.
Hij heeft met veel plezier meegedaan aan de Gilwellcursus B522. Tijdens een zoektocht naar meer informatie over de Gilwelltraining stuitte hij op scoutpedia.
Omdat zijn levensmotto dat van Baden-Powell is, wil hij graag een bijdrage leveren aan Scoutpedia. Zijn specialismen zijn (op inhoud) Harlinger groepen, de regio Fryslân en Scouting Academy en (op vorm) eenvoudig en klantgericht Nederlands schrijven en taalkundige zaken.
Loopbaan bij Scouting
Functie | groep/onderdeel | Plaats | Startjaar | Eindjaar |
---|---|---|---|---|
Welp | St. Michiel & Lioba | Harlingen | 1987 | 1992 |
Verkenner | St. Michiel & Lioba | Harlingen | 1992 | 1994 |
Explorer RSA 252 | St. Michiel & Lioba | Harlingen | 1994 | 1997 |
Stamlid KBS | St. Michiel & Lioba | Harlingen | 1997 | 1999 |
Explorerbegeleiding | St. Michiel & Lioba | Harlingen | 1999 | 2005 |
Bestuurslid | St. Michiel & Lioba | Harlingen | 1999 | 2001 |
Kijker | Delftsche Zwervers | Delft | 2000 | 2000 |
Staflid explorerkamp PKD | PKD | Dwingeloo | 2001 | 2004 |
Zomerkampleider | De Ontdekkers | Harlingen | 2003 | 2010 |
Beverleiding | St. Michiel & Lioba | Harlingen | 2004 | 2005 |
Coördinator explorerkamp | PKD | Dwingeloo | 2004 | 2005 |
Teamleider beverleiding | St. Michiel & Lioba | Harlingen | 2005 | 2007 |
Plusscout | St. Michiel & Lioba | Harlingen | 2007 | 2010 |
Praktijkbegeleider | St. Michiel & Lioba | Harlingen | 2010 | 2012 |
Stamadviseur | St. Michiel & Lioba | Harlingen | 2011 | 2012 |
Trainer | Regio Fryslân | Leeuwarden | 2010 | heden |
Praktijkcoach | Regio Fryslân | Leeuwarden | 2011 | heden |
Coördinator Team Trainingen | Regio Fryslân | Leeuwarden | 2012 | 2018 |
Bestuurslid deskundigheidsbevordering | Regio Fryslân | Leeuwarden | 2012 | 2018 |
Adviseur dienstverlening | Scouting Nederland | Leusden | 2013 | heden |
Teamvoorzitter Communicatie en Informatie | Programmateam Scouting Academy | Leusden | 2014 | 2015 |
Helpdesk/lid team Communicatie en Informatie | Programmateam Scouting Academy | Leusden | 2014 | heden |
Opleider | Scouting Academy Support | Leusden | 2014 | heden |
Interim-bestuurder | De Ontdekkers | Harlingen | 2015 | 2016 |
Praktijkbegeleider | De Ontdekkers | Harlingen | 2016 | heden |
Awardbegeleider | Awardteam | Leusden | 2016 | 2019 |
Secretaris (tot 2018 ad interim) | Regio Fryslân | Leeuwarden | 2016 | heden |
lid | Projectteam vernieuwing waarderingstekens (HRM) | Leusden | 2017 | 2019 |
voorzitter/secretaris | Scouting Academy Noord en Oost Nederland | Harlingen | 2017 | 2018 |
Projectleider | Scout Out 2018 | Haren | 2018 | heden |
secretaris | Reüniecommissie St. Michiel & Lioba | Harlingen | 2019 | heden |
lid | Werkgroep tevredenheidsonderzoek landelijk vrijwilligersbeleid | Leusden | 2020 | heden |
Insignes
Mijn insignes (chronologisch):
Het teerpootinsigne voor 50 bijdragen
Het mijlpaalinsigne, voor het schrijven van het 3500ste artikel op deze scoutpedia
Mijn bijdrages
Mijn overlegpagina
Projecten
Ook al heb ik niet veel in projectvorm gedaan, de meeste aandacht ging tot nu uit naar:
- Categorie:Scouting Academy en alles er omheen
- St. Michiel & Lioba en andere Friese groepen
- Activiteiten in Fryslân, zoals Baden-Powell Wandeltocht, Fries Zomerkamp en Explorock, groepen in Fryslân
- Random pagina's die ik onderweg tegenkom maak ik meestal schoon van minder mooie opbouw of teksten
- Indeling Scouting Nederland, inclusief landelijke teams etc.