Op eigenschap zoeken
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Deze pagina biedt een eenvoudige bladerinteractie voor het vinden van entiteiten met een eigenschap met een bepaalde waarde. Andere beschikbare zoekinteracties zijn de zoekpagina voor pagina-eigenschappen en de zoekopdrachtbouwer.
Lijst van resultaten
- Hessengroep (Hummelo en Keppel) + (augustus 1, 1945)
- Titus Brandsmagroep (Oldenzaal) + (augustus 1, 1945)
- Hegwesgroep + (augustus 1, 1945)
- Scouting Volkel + (augustus 1, 1945)
- Reggegroep + (augustus 1, 1945)
- Scouting Laurentius Dongen + (augustus 10, 1945)
- Scouting Rijsbergen + (augustus 15, 1945)
- Scouting Paulus en Petrus Dondersgroep + (augustus 17, 1945)
- Paulus & Petrus Dondersgroep + (augustus 17, 1945)
- Wiawaha Beverwijk + (augustus 18, 1945)
- Scouting St. Tarcisius (Waalre) + (augustus 29, 1945)
- Scheldegroep + (augustus 30, 1945)
- Willem de Zwijger (Utrecht) + (september 1945)
- Scouting Zoeterwoude + (september 1, 1945)
- Scouting Veghel + (september 1, 1945)
- Scouting IJsselgroep + (september 1, 1945)
- Scouting Honselersdijk + (september 1, 1945)
- Berg en Bosgroep + (september 1, 1945)
- Scouting Uithoek + (september 1, 1945)
- Titus Brandsmagroep (Oss) + (september 1, 1945)
- St. Radboudgroep (Santpoort) + (september 4, 1945)
- Scouting De Ruyter + (september 8, 1945)
- Scouting Stanley 55 + (september 9, 1945)
- Scoutinggroep St. Jan Sprundel + (september 15, 1945)
- Willem de Zwijger (Rotterdam) + (september 16, 1945)
- Scouting Norvicus + (september 20, 1945)
- Scouting Manitoba + (september 22, 1945)
- Schakelgroep + (september 22, 1945)
- Scouting Miguel-Pro + (september 30, 1945)
- Scouting Montgomery (Huizen) + (oktober 1, 1945)
- Scouting The Buffalo's + (oktober 1, 1945)
- Scouting Johan van den Kornput + (oktober 1, 1945)
- Rover Crofts Groep + (oktober 1, 1945)
- Scouting Welverrro + (oktober 4, 1945)
- Scouting de Rimboejagers + (oktober 6, 1945)
- Scouting Brigitta (Haarlem) + (oktober 7, 1945)
- Willem de Zwijger (Delft) + (oktober 13, 1945)
- Vereniging voor Experimenteel Radio Onderzoek Nederland + (oktober 21, 1945)
- St. Jeroengroep (Texel) + (oktober 21, 1945)
- Mokunogroep + (november 1, 1945)
- Prinses Irenegroep + (november 6, 1945)
- Scouting Graaf Ottogroep + (november 10, 1945)
- Kompasnaaldgroep + (november 15, 1945)
- Pieter Maritzgroep (Waddinxveen) + (november 17, 1945)
- Scouting Van Weerden Poelman + (november 24, 1945)
- Scouting Olav + (november 26, 1945)
- Gouden Cirkelgroep + (december 1, 1945)
- St. Jan Don Bosco + (december 1, 1945)
- St. Imeldagroep (Santpoort) + (december 1, 1945)
- Scouting Leeghwater + (december 1, 1945)
- Scoutinggroep Cornelis de Houtman + (december 4, 1945)
- Scouting Keent-Moesel + (december 8, 1945)
- Samuel Esmeijergroep + (december 8, 1945)
- Lincolngroep + (december 15, 1945)
- Karel Doormangroep (Maassluis) + (december 15, 1945)
- Scouting Hedwig + (december 28, 1945)
- Sinte Zitagroep (Boskoop) + (december 31, 1945)
- Verkenners van de Katholieke Jeugdbeweging + (1946)
- Scouting Emmen + (januari 1, 1946)
- De Klimop + (januari 1, 1946)
- De Zwaluw (FOS) + (1946)
- De Zwaluw (WFIS) + (1946)
- Sagara Satrya's + (januari 1, 1946)
- Scouting Assendelft + (januari 1, 1946)
- Scouting Margaretha Sinclair (Denekamp) + (1946)
- Scouting WABO Heemstede + (januari 1, 1946)
- Lodewijck van Praetgroep + (1946)
- Scoutinggroep Jan de Rooij + (januari 1, 1946)
- Scouting St. Lambertus (Venlo) + (januari 1, 1946)
- Medo-groep + (januari 1, 1946)
- St. Michaëlgroep (Kortenhoef) + (januari 1, 1946)
- Scouting St. Willibrord (Didam) + (januari 1, 1946)
- Heidepolgroep + (januari 1, 1946)
- Scouting Heinkenszand + (januari 1, 1946)
- Look Wide + (januari 1, 1946)
- Sint Jorisgroep Maasniel + (januari 1, 1946)
- Scoutinggroep Munstergeleen + (januari 1, 1946)
- Scouting Lent + (januari 1, 1946)
- Scouting St. Martinus (Zaltbommel) + (januari 15, 1946)
- De Geuzen (Arnhem) + (januari 16, 1946)
- Scouting Brakkenstein + (januari 17, 1946)
- Zeeverkennersgroep Sint Joris + (januari 19, 1946)
- Bert Kuiper + (februari 2, 1946)
- Scouting Pater Bleijs + (februari 15, 1946)
- Margrietengroep + (februari 22, 1946)
- D' Olde Veste + (februari 22, 1946)
- Sint Bernardusgroep Lichtenvoorde + (februari 28, 1946)
- Scouting Sint Nicolaas + (maart 1, 1946)
- Scouting Zuilen + (maart 1946)
- Scouting Limmen + (maart 3, 1946)
- Scouting Amby + (maart 7, 1946)
- Scouting Zeddam + (maart 14, 1946)
- Scouting John McCormick + (maart 17, 1946)
- Scouting Berlicum + (maart 24, 1946)
- Herman Josephgroep + (maart 24, 1946)
- Christelijke Scoutinggroep Jan van Riebeeck + (maart 31, 1946)
- Paula Geertsgroep (Hoofddorp) + (april 6, 1946)
- Markiezaatsgroep + (april 13, 1946)
- Scouting St. Sebastiaan (Eindhoven) + (april 14, 1946)
- Rhedense Pioniers + (april 15, 1946)
- Titus Brandsma (Medemblik) + (april 26, 1946)
- Scouting Erskine + (april 30, 1946)
- Karel XVI Gustaaf van Zweden + (april 30, 1946)
- Scouting St. Lambertus (Kerkrade) + (mei 1946)
- St. Willibrordus (Treebeek) + (mei 1, 1946)
- Scouting Emisario + (mei 1, 1946)
- St. Lodewijkgroep (Mierlo) + (mei 1, 1946)
- Gerda Elgersma + (mei 2, 1946)
- Scouting Berghem - P.G. Frassati + (mei 9, 1946)
- Karel Doormangroep (Amersfoort) + (mei 17, 1946)
- Dr. Ariëns-Buettegroep + (juni 1, 1946)
- Schultegroep + (juni 1, 1946)
- Scouting Uitgeest + (juni 10, 1946)
- Dr. Mollergroep (Tilburg) + (juni 26, 1946)
- St. Gertrudisgroep (Bergen op Zoom) + (juli 1, 1946)
- Scouting Willibrordus (Gemert) + (juli 10, 1946)
- Guy de Fontgalland (Ter Apel) + (september 1, 1946)
- Scouting Sint Aloysius + (september 6, 1946)
- St. Joannesgroep + (september 11, 1946)
- Scouting Ravenstein + (september 12, 1946)
- Olavegroep (Maassluis) + (september 20, 1946)
- Scouting Markiezaatsgroep + (oktober 5, 1946)
- Athabascangroep + (oktober 10, 1946)
- Dr. Akkermansgroep + (oktober 17, 1946)
- Scouting Hoogeveen + (oktober 20, 1946)
- Prinses Beatrix Groep + (november 1, 1946)
- Scouting Willy Hems + (november 16, 1946)
- Hélène H. Wilkensgroep + (november 16, 1946)
- Scouting Jan Campert + (november 16, 1946)
- Kampeerterrein Dwingeloo + (1947)
- H.J.B. Wateregge + (1947)
- Reinildagroep (Zoetermeer) + (1947)
- De Rietkampers + (1947)
- Scouting Rooi + (1947)
- Scouting Scojesa Sassenheim + (1947)
- Scouting Tarcisius (Etten-Leur) + (1947)
- Wiawaha + (1947)
- G.J. Geysendorffergroep + (februari 20, 1947)
- Scouting Don Bosco Ursem + (maart 1, 1947)
- Scouting Uotha + (april 1, 1947)
- Scouting Bernadette (Den Dungen) + (april 16, 1947)
- Jeanne d’Arc Groep 5 + (april 26, 1947)
- Nationale Padvindersraad + (00:00:00, 3 mei 1947)
- Het Surinaamse Padvindsters Gilde + (mei 7, 1947)
- Scouting Don Bosco Lindenheuvel + (juni 1, 1947)
- Belmontegroep + (juni 14, 1947)
- Camp Barree, 1947 + (juni 29, 1947)
- Fatimagroep (Bergen op Zoom) + (juli 1, 1947)
- Dorschkampgroep + (juli 14, 1947)
- Scouting Frere Jacques + (juli 16, 1947)
- Wereldjamboree 1947 + (augustus 9, 1947)
- De Rangers + (september 1, 1947)
- Scouting Groessen + (september 1, 1947)
- 233ste Durendael + (september 1, 1947)
- Scouting Boekel + (september 1, 1947)
- Scouting Heesch + (september 1, 1947)
- Scouting Marie-Adelheid + (oktober 1, 1947)
- Scouting Jan de Rooij + (november 1, 1947)
- Scouting Bunde + (1948)
- Scouting St. Baafs (Aardenburg) + (januari 1, 1948)
- Landgoed Velder + (1948)
- Waiora Scout Camp + (1948)
- Pim Fortuyn + (februari 19, 1948)
- Kiliaen van Rensselaer I + (maart 1, 1948)
- Scoutinggroep Roncalli + (maart 1, 1948)
- Nationale Padvindstersraad + (maart 13, 1948)
- Scouting St. Jansgroep + (april 1, 1948)
- Scouting Livingstone (Eindhoven) + (april 9, 1948)
- NAKABAKA + (00:00:00, 5 mei 1948)
- Scouting St. Lambertus (Udenhout) + (juni 17, 1948)
- St. Christoffelgroep (Hoensbroek) + (juli 1, 1948)
- Peter Stuyvesant Groep 4 + (augustus 7, 1948)
- Kapelaan van Oostengroep + (augustus 8, 1948)
- Baden-Powell (Eeklo) + (september 1948)
- Zwolsche Zeeverkenners + (september 23, 1948)
- Scouting Dorus Rijkers Nesselande + (september 28, 1948)
- Admiralengroep + (oktober 1, 1948)
- Sint Joris (Heerhugowaard) + (november 1, 1948)
- Pionierorganisation Ernst Thälmann + (december 13, 1948)
- P.B.C. Austerlitz + (1949)
- St. Willehadusgroep + (januari 1, 1949)
- Scouting Nootdorp + (januari 24, 1949)
- Zeekadetkorps Nederland + (februari 18, 1949)
- Scouting Don Garcia Moreno + (april 1, 1949)
- Scoutcentrum Buitenzorg + (juni 25, 1949)
- Eymardgroep (Den Haag) + (juli 1, 1949)
- Scouts en Gidsen Lede + (september 1, 1949)
- Katholieke Meisjesgidsen van België + (september 4, 1949)
- Scouting Jan Willem Friso + (september 7, 1949)
- Scouting Niftarlake + (september 23, 1949)
- Scouting Niej Begin + (oktober 1, 1949)
- Scouting Himalaya + (januari 1, 1950)
- Brexbachtal + (1950)
- Guides catholiques de Belgique + (1950)
- Scouting Oosterhof + (januari 1, 1950)
- Wesselgroep + (februari 4, 1950)
- Burgemeester De Monchygroep + (maart 18, 1950)
- Van Wassenaer Van Obdam + (april 1, 1950)
- NAKABAKA + (00:00:00, 29 april 1950)
- Ossewa + (mei 19, 1950)
- Koningin Juliana + (00:00:00, 30 mei 1950)
- Scouting Pere Kersten Stratum + (juli 4, 1950)
- Musinga Bennekom + (00:00:00, 15 juli 1950)
- Woudlopers Borger + (augustus 5, 1950)
- Pathfinders (Zevendedagsadventisten) + (september 21, 1950)
- Catholic Scout Organization in Israel + (1951)
- Waterscouting Dorus Rijkers + (mei 15, 1951)
- Dr. Albert Schweitzer (Eindhoven) + (mei 21, 1951)
- Scoutinggroep Verkenners Kluis Geleen + (augustus 1, 1951)
- Wereldjamboree 1951 + (augustus 3, 1951)
- Scouting Duiven + (september 1, 1951)
- Scouting St. Tarcisius (Urmond) + (december 17, 1951)
- Scouting Kampeerbos De Rendierhoeve + (1952)
- Houens Odde International Scout Centre + (1952)
- Jeroen Bosch Verkennersband + (1952)
- Jambville + (1952)
- Ikatan Pandu Indonesia + (februari 22, 1952)
- St. Nicasius + (april 2, 1952)
- NAKABAKA + (00:00:00, 3 mei 1952)
- Peter Nieuwstraten + (juli 13, 1952)
- Huize Witteveen + (september 17, 1952)
- Waterscouting De Vikings + (december 1, 1952)
- FKK-jugend + (1953)
- Asociación Guías Argentinas + (1953)
- Juliette Gordon Low Birthplace Museum + (1953)
- Scouting Nederland Museum + (maart 21, 1953)
- Thriantastam + (juni 13, 1953)
- St.-Pieter (Mol) + (oktober 19, 1953)
- International Scout and Guide Fellowship + (oktober 25, 1953)
- Scouting Lambertus (Etten-Leur) + (december 8, 1953)
- Hitachdut Hatsofim Ve Hatsofot Be Israel + (1954)
- Kamphuis Ahoy + (1954)
- Woodhouse Park + (1954)
- Scouting Twickel + (april 16, 1954)
- Peter Duncan + (mei 3, 1954)
- Hans van Ark + (augustus 20, 1954)
- Petrus en Paulusgroep (Bergen op Zoom) + (oktober 24, 1954)
- Titus Brandsma (Breda) + (november 1, 1954)
- St. Joris (Kerkrade) + (januari 1, 1955)
- Gebruiker:Jossan + (1955)
- Padvinders Buitencentrum De Paltz + (januari 1, 1955)
- Scouting Archipel + (februari 1, 1955)
- Scouting Impeesa (Rotterdam) + (april 23, 1955)
- Scouting Beek + (mei 1, 1955)
- Scouting Christus Koning (Koningsbosch) + (mei 1, 1955)
- Scouting St. Jozef Deurne + (mei 5, 1955)
- Titus Brandsma (Maastricht) + (juni 1, 1955)
- Comunidade do Escutismo Lusófono + (augustus 6, 1955)
- Wereldjamboree 1955 + (augustus 18, 1955)
- De IJmondtrekkers + (september 1, 1955)
- Sint Dominicus Grupo 7 + (oktober 15, 1955)
- Scouting Gordongroep + (december 1, 1955)
- Scouts en Gidsen Tessenderlo Centrum + (1956)
- De Pepijn + (januari 1, 1956)
- (Schiedams) Schoolbuitenhuis + (1956)
- Kaninefatengroep Westerschouwen + (januari 31, 1956)
- Scouting Nieuw-Einde + (april 1, 1956)
- Scouting Panta Rhei + (mei 1, 1956)