Februari: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
|||
Regel 8: | Regel 8: | ||
===Alle gebeurtenissen=== | ===Alle gebeurtenissen=== | ||
{| | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Algemeen''' | |||
|- | |||
||[[2006]].||De eerste stam voor doventolken wordt opgericht, onder de vlag van [[Scouting Doven Nederland]] | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''12 februari''' | |||
|- | |||
||[[1981]]||In de Westminster Abbey in Londen wordt een plaquette onthuld ter nagedachtenis aan Lord en Lady Baden-Powell | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''22 februari''' | |||
|- | |||
||[[1857]]||[[Robert Baden-Powell|Baden-Powell]], de oprichter van scouting, wordt geboren | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''23 februari''' | |||
|- | |||
||[[1957]]||Het "Baden-Powell-jaar" wordt geopend in de Domkerk te Utrecht | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''25 februari''' | |||
|- | |||
||[[1958]]||[[Scouting Lutine]] wordt opgericht | |||
|- | |||
|} | |||
[[category:Geschiedenis naar maand|02]] | [[category:Geschiedenis naar maand|02]] |
Versie van 7 jan 2007 16:05
Januari · Februari · Maart · April · Mei · Juni · Juli · Augustus · September · Oktober · November · December |
Dit artikel geeft een overzicht van de verschillende gebeurtenissen met betrekking tot scouting die in de maand februari plaatsvonden.
Februari in vogelvlucht
Dit korte uittrekseltje verschijnt jaarlijks in februari op de hoofdpagina
- 1857: Lord Robert Baden-Powell, de oprichter van scouting, wordt geboren
- 1957: Het "Baden-Powell-jaar" wordt geopend in de Domkerk te Utrecht
- 1981: In de Westminster Abbey in Londen wordt een plaquette onthuld ter nagedachtenis aan Robert en Olave Baden-Powell
Alle gebeurtenissen
Algemeen | |
2006. | De eerste stam voor doventolken wordt opgericht, onder de vlag van Scouting Doven Nederland |
12 februari | |
1981 | In de Westminster Abbey in Londen wordt een plaquette onthuld ter nagedachtenis aan Lord en Lady Baden-Powell |
22 februari | |
1857 | Baden-Powell, de oprichter van scouting, wordt geboren |
23 februari | |
1957 | Het "Baden-Powell-jaar" wordt geopend in de Domkerk te Utrecht |
25 februari | |
1958 | Scouting Lutine wordt opgericht |