November

Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Ga naar:navigatie, zoeken
Januari · Februari · Maart · April · Mei · Juni · Juli · Augustus · September · Oktober · November · December

Dit artikel geeft een overzicht van de verschillende gebeurtenissen met betrekking tot scouting die in de maand november plaatsvonden.

Alle gebeurtenissen[bewerken]

Algemeen
1 november
1927  2e BP.Zeescouts Corneel Mayné wordt opgericht in Antwerpen LO (Antwerpen) België.
1883  Albert Coblijn wordt geboren in Parijs (Île-de-France) Frankrijk.
1935  Burgemeester van Haarengroep wordt opgericht in Schiedam (Zuid-Holland) Nederland.
1923  Camerons-Duinzwervers wordt opgericht in Overveen (Noord-Holland) Nederland.
1984  Drostengroep wordt opgericht in Coevorden (Drenthe) Nederland.
1872  Hendrik Seyffardt wordt geboren in Breda (Noord-Brabant) Nederland.
1936  Ijafik wordt opgericht in Leeuwarden (Fryslân) Nederland.
1979  Kiliaen van Rensselaer II wordt opgericht in Nijkerk (Gelderland) Nederland.
1862  Laurens Vuyck wordt geboren in Dordrecht (Zuid-Holland) Nederland.
1978  land explorers van Scouting Traianus uit Nijmegen krijgt afdelingsnummer 345
1984  Explorers [meisjes] van Maria Goretti - Pey uit Echt krijgt afdelingsnummer 526
1984  Explorers [jongens] van Maria Goretti - Pey uit Echt krijgt afdelingsnummer 538
1985  R.S.A. 406 van Hartelgroep uit Spijkenisse krijgt afdelingsnummer 576
1985  E.A. 576 van Hartelgroep uit Spijkenisse krijgt afdelingsnummer 576
1985  BE Explorers van Hartelgroep uit Spijkenisse krijgt afdelingsnummer 576
1945  Mokunogroep wordt opgericht in Deventer (Overijssel) Nederland.
1946  Prinses Beatrix Groep wordt opgericht in Zeist (Utrecht) Nederland.
1972  Robin-Hood-Wegeli wordt opgericht in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
1912  Rotterdamsche Meisjes Padvinders wordt opgericht in Rotterdam Nederland.
1980  Scouting 't Eikske wordt opgericht in Landgraaf (Limburg) Nederland.
1985  Scouting Andromeda wordt opgericht in Franeker (Fryslân) Nederland.
1984  Scouting Bernisse wordt opgericht in Heenvliet (Zuid-Holland) Nederland.
1984  Scouting Buys Ballot wordt opgericht in Epe/Heerde (Gelderland) Nederland.
1983  Scouting Emmeloord wordt opgericht in Emmeloord (Flevoland) Nederland.
1947  Scouting Jan de Rooij wordt opgericht in Sprang-Capelle (Noord-Brabant) Nederland.
1985  Scouting Malden wordt opgericht in Malden (Gelderland) Nederland.
2008  Scouting St. Pancratius / Maria Immaculata Erica wordt opgericht in Erica (Drenthe) Nederland.
1994  Scoutinggroep De Gold'n Zende wordt opgericht in Nieuwleusen (Overijssel) Nederland.
1948  Sint Joris (Heerhugowaard) wordt opgericht in Heerhugowaard (Noord-Holland) Nederland.
1954  Titus Brandsma (Breda) wordt opgericht in Breda (Noord-Brabant) Nederland.
1956  UIGSE-FSE wordt opgericht.
1933  Unie van Nederlandsche Padvinders wordt opgericht Nederland.
1934  Waterscoutinggroep De Bevers wordt opgericht in Lettelbert (Groningen) Nederland.
1995  Ijafik wordt opgeheven.
1945  Nederlandsche Meisjes Club wordt opgeheven.
1979  Philip van Pallandt overlijdt in Zwolle (Overijssel) Nederland.
2 november
1999  land explorers van Dr. Moller uit Tilburg krijgt afdelingsnummer 686
2016  Scouting Jampeldekamp wordt opgericht in Urk (Flevoland) Nederland.
1986  Cornelis Donicië overlijdt in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
3 november
1978  Explorers van Scouting Sint Joris Ridderkerk uit Ridderkerk krijgt afdelingsnummer 343
1983  Scouting Pocahontas wordt opgericht in Zoetermeer (Zuid-Holland) Nederland.
1918  Gos de Voogt overlijdt in Amsterdam (Noord-Holland) Nederland.
4 november
1993  Explorers van Scouting D'n Hartel uit Terheijden krijgt afdelingsnummer 653
2013  Explorers van Scoutinggroep de Esdoorn uit Leeuwarden krijgt afdelingsnummer 762
1930  St. Tarcisiusgroep (Bergen op Zoom) wordt opgericht in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) Nederland.


5 november
1897  Cornelis Antonius Beukers wordt geboren in Gestel (Noord-Brabant) Nederland.
1938  De Lutherverkenners wordt opgericht Nederland.
1859  Jacob Rademaker wordt geboren in Meeuwen (Noord-Brabant) Nederland.
1900  Jenny van Nispen-van Wely wordt geboren in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
1932  Mbagagroep (Bergen op Zoom) wordt opgericht in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) Nederland.


6 november
1912  Jan Wygerinck wordt geboren in Groenlo (Gelderland) Nederland.
1865  Maurits Polak wordt geboren in Veendam (Groningen) Nederland.
1945  Prinses Irenegroep wordt opgericht in Vlaardingen (Zuid-Holland) Nederland.


7 november
1968  land explorers van Scouting Willaergroep uit Scherpenzeel Gld krijgt afdelingsnummer 174
1998  Scoutinggroep Graaf Daron wordt opgericht in Alkmaar (Noord-Holland) Nederland.


8 november
1915  Delftsche Studentenclub van Oud-Padvinders wordt opgericht in Delft (Zuid-Holland) Nederland.
1930  Ina Wildeboer wordt geboren in Eindhoven (Noord-Brabant) Nederland.
1913  Marjan Schröder wordt geboren in Utrecht (Utrecht) Nederland.
1885  Reint Hendrik de Vos van Steenwijk wordt geboren in Zwolle (Overijssel) Nederland.


9 november
1911  Algemeene Nederlandsche Vereeniging van Boy-Scouts wordt opgericht Nederland.
1879  Joannes Jacobus Wilhelmus Beuns wordt geboren in Amsterdam (Noord-Holland) Nederland.
1990  St. Vicktor wordt opgericht in Oud Heusden (Noord-Brabant) Nederland.
1967  Johanna Duyvendak-Ligtvoet overlijdt in Markelo (Overijssel) Nederland.
1982  Wouter de Vries overlijdt in Lunteren (Gelderland) Nederland.
10 november
2005  RSA 719 van Scoutinggroep Sint Joris uit Zutphen krijgt afdelingsnummer 719
1945  Scouting Graaf Ottogroep wordt opgericht in Doetinchem (Gelderland) Nederland.
1966  Sara Riedel-van der Bijll overlijdt in Assen (Drenthe) Nederland.
11 november
1978  Confédération Européenne de Scoutisme wordt opgericht.
1859  Conrad Collette wordt geboren in Maastricht (Limburg) Nederland.
1882  Jos Schmutzer wordt geboren in Wenen Oostenrijk.
1911  Order of World Scouts wordt opgericht Nederland.
1944  Scouting Schijndel wordt opgericht in Schijndel (Brabant) Nederland.
1944  Scouting Sint Maarten (Valkenswaard) wordt opgericht in Valkenswaard (Noord-Brabant) Nederland.
1993  Jan van Swigchum overlijdt.
2004  Marty Budde overlijdt in Heerenveen (Fryslân) Nederland.
1956  Welmoet Wijnaendts Francken-Dyserinck overlijdt in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
12 november
1986  Explorer Afdeling 595 van Stadhouder Willem III/Lady Baden-Powell uit Apeldoorn krijgt afdelingsnummer 595
1934  Scouting Meester van Daal groep wordt opgericht in Boskoop (Zuid-Holland) Nederland.


13 november
1989  land explorers van Scouting Blauwe Kei uit Breda krijgt afdelingsnummer 620
2009  land explorers van Jagermeester Johan Bentinck uit Apeldoorn krijgt afdelingsnummer 739
2009  Explorer van Scouting Don Bosco Lindenheuvel uit Geleen krijgt afdelingsnummer 740
2012  explorers dinsdag van Scouting Margaretha Sinclair (Denekamp) uit Denekamp krijgt afdelingsnummer 752
2012  Explorers van Scouting Raamsdonksveer uit Raamsdonksveer krijgt afdelingsnummer 751
1934  Scouting Aarle-Rixtel wordt opgericht in Aarle-Rixtel (Noord-Brabant) Nederland.
1949  Addick Adrianus Gosling Land overlijdt in Haarlem (Noord-Holland) Nederland.
2017  Litjo wordt opgeheven.
14 november
1878  Adolph Blussé van Oud-Alblas wordt geboren in Dordrecht (Zuid-Holland) Nederland.
1959  Albert Schweitzergroep (Moordrecht) wordt opgericht in Moordrecht (Zuid-Holland) Nederland.
1981  land explorers van Scouting Don Bosco uit Beneden-leeuwen krijgt afdelingsnummer 486
1992  Cor Meijers overlijdt in Ruinen (Drenthe) Nederland.
15 november
1945  Kompasnaaldgroep wordt opgericht in Gorssel (Gelderland) Nederland.
1958  Sherpa afdeling 657 van Franciscus Lodewijkgroep uit Schiedam krijgt afdelingsnummer 1
1982  RSA 513 van St. Jan Baptist (Scouting Heerlen) uit Heerlen krijgt afdelingsnummer 513
2007  Het startschot wordt gegeven voor de Maatschappelijke stage onder Nederlandse scholieren
1969  Scouting Prins Bernhard wordt opgericht in Nieuwegein (Utrecht) Nederland.
1975  Scouting Prinses Irene wordt opgericht in Roosendaal (Noord-Brabant) Nederland.
1923  TESRA wordt opgericht in Dordrecht (Zuid-Holland) Nederland.
1949  Eduard van de Mortel overlijdt in Den Bosch (Noord-Brabant) Nederland.
1997  Jan Volkmaars overlijdt in Sommelsdijk (Zuid-Holland) Nederland.
16 november
1918  Amsterdamsche Maatschappij voor Jongemannen wordt opgericht in Amsterdam (Noord-Holland) Nederland.
1893  Anton van Leeuwen wordt geboren in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
1946  Hélène H. Wilkensgroep wordt opgericht in Voorst (Gelderland) Nederland.
1935  Oorspronggroep wordt opgericht in Skarsterlân (Fryslân) Nederland.
1946  Scouting Willy Hems wordt opgericht in Maarssen (Utrecht) Nederland.
2016  Scouting Leckelant wordt opgeheven.
17 november
1869  Eduard van de Mortel wordt geboren in Den Bosch (Noord-Brabant) Nederland.
1894  Eelco van Kleffens wordt geboren in Heerenveen (Fryslân) Nederland.
1945  Pieter Maritzgroep (Waddinxveen) wordt opgericht in Waddinxveen (Zuid-Holland) Nederland.
2018  Scouting Weststellingwerf wordt opgericht in Wolvega (Fryslân) Nederland.
1856  William de Bois Maclaren wordt geboren in Glasgow Schotland.
1938  Nathalie de Peterson-Nabokoff overlijdt in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
18 november
1929  Scouting Charles de Foucauld/Simone Weil wordt opgericht in Breda (Noord-Brabant) Nederland.
1958  Adolph Blussé van Oud-Alblas overlijdt in Amersfoort (Utrecht) Nederland.
19 november
1865  Arendina Johanna Catharina Frederika Jacometti-Koster wordt geboren in Kampen (Overijssel) Nederland.
1886  Coenraad Wilhelm Becking wordt geboren in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) Nederland.
1909  Hendrik Goossens wordt geboren in Fort Willem I (Java) Nederlands-Indië.
1982  RSA 294 van Scouting Groenewoud uit Tilburg krijgt afdelingsnummer 514
1993  Explorers / R.S.A. van De Brimzen uit Buitenpost krijgt afdelingsnummer 654
1931  Laurens Vuyck overlijdt in Deventer (Overijssel) Nederland.
20 november
1898  George Smyth Powell (later Baden-Powell), een broer van Robert Baden-Powell, overlijdt
1959  Scouting Bronsgeest wordt opgericht in Noordwijkerhout (Zuid-Holland) Nederland.


21 november
1995  land explorers van karmijngroep uit Winssen krijgt afdelingsnummer 669
1982  John Hargrave overlijdt in Hampstead (Greater London) Engeland.
1962  Leendert Sjoerd Hannema overlijdt in Wassenaar (Zuid-Holland) Nederland.
22 november
1986  De Stormvogels (Dongen) wordt opgericht in Dongen (Noord-Brabant) Nederland.
1873  Johannes Julianus Hendrik Martijn wordt geboren in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
2012  Explorers van Scouting Hoograven uit Utrecht krijgt afdelingsnummer 753


23 november
1909  Emile Schüttenhelm wordt geboren in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
1944  Arnaud Diemont overlijdt in Bussum (Noord-Holland) Nederland.
24 november
1902  Adrianus Johannes van Soest wordt geboren in Vlissingen (Zeeland) Nederland.
2017  Explorers van Van Wassenaer Van Obdam uit Wassenaar krijgt afdelingsnummer 779
1999  Martinistam wordt opgericht in Groningen (Groningen) Nederland.
1911  Pieter Smulders wordt geboren in Utrecht (Utrecht) Nederland.
1945  Scouting Van Weerden Poelman wordt opgericht in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.


25 november
1995  Asotsiatsiya Haydiv Ukraïni wordt opgericht in Kiev Oekraïne.
1855  Jessie Smyth Powell, een broer van Robert Baden-Powell, wordt geboren
1996  Scouting Stratum wordt opgericht in Eindhoven (Noord-Brabant) Nederland.


26 november
1920  Die Kantanky's wordt opgericht in Gouda (Zuid-Holland) Nederland.
1945  Scouting Olav wordt opgericht in Naarden (Noord-Holland) Nederland.
1960  Scouting Sint Salvius Limbricht wordt opgericht in Limbricht (Limburg) Nederland.
1966  Scoutinggroep Stedost wordt opgericht in Rotterdam (Zuid-Holland) Nederland.
1962  Lucas Questroo overlijdt in Leiden (Zuid-Holland) Nederland.
27 november
2006  land explorers van Scouting Groessen uit Groessen krijgt afdelingsnummer 721
1944  Scouting St. Hubertus wordt opgericht in Kerkrade (Limburg) Nederland.
1992  Jacques van Marsbergen overlijdt.
1953  Péronne Arntzenius overlijdt in Hollywood (Californië) Verenigde Staten.
2013  ScoutLink Activiteiten Stam Holland wordt opgeheven.
28 november
1889  Bep van den Bosch-de Jongh wordt geboren in Rotterdam (Zuid-Holland) Nederland.
1878  Geertje de Groot-Werner wordt geboren in Leiden (Zuid-Holland) Nederland.
1962  Koningin Wilhelmina overlijdt in Paleis Het Loo, Apeldoorn (Gelderland) Nederland.
29 november
1904  Frank van Hasselt wordt geboren in Rotterdam (Zuid-Holland) Nederland.
1892  Pieter van Kleffens wordt geboren in Harlingen (Fryslân) Nederland.
1916  Abraham George Ellis overlijdt in Amsterdam (Noord-Holland) Nederland.
2017  Dr. Mollergroep (Tilburg) wordt opgeheven.
1997  Jan Klaasesz overlijdt in Voorschoten (Zuid-Holland) Nederland.
30 november
1884  Allard Pierson wordt geboren in Amsterdam (Noord-Holland) Nederland.
1865  Constancia Maria Jeannette van Paasschen-Vos wordt geboren in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
1977  Thomas Corbett overlijdt in Rowallan Castle (East Ayrshire) Schotland.
Cookies helpen ons onze services aan te bieden. Door onze services te gebruiken stemt u in met het gebruik van onze cookies.