Lijst van scoutinggroepen in Nederland: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
k (→Limburg) |
|||
Regel 186: | Regel 186: | ||
* Maastricht: [[Titus Brandsma (Maastricht)|Titus Brandsma]] | * Maastricht: [[Titus Brandsma (Maastricht)|Titus Brandsma]] | ||
* Mechelen: [[St. Martinus (Mechelen)|St. Martinus]] | * Mechelen: [[St. Martinus (Mechelen)|St. Martinus]] | ||
* Middelaar: [[Scouting Sint Gabriël]] | * Middelaar: [[Scouting Sint Gabriël]] | ||
* Middelaar: [[Loodsenstam Lucifer ]] | |||
* Mook: [[Scouting Don Bosco Mook]] | * Mook: [[Scouting Don Bosco Mook]] | ||
* Munstergeleen: [[Scoutinggroep Munstergeleen]] | * Munstergeleen: [[Scoutinggroep Munstergeleen]] |
Versie van 12 jan 2007 21:16
Beste bezoeker,
Staat jouw scoutinggroep er niet tussen? Zet hem er dan bij! Dit doe je zo:
Wil je een artikel over je groep schrijven maar weet je niet hoe, hier heb je een voorbeeldartikel. Zet op deze pagina géén link naar de website van jouw scoutinggroep: Links naar andere websites worden namelijk van deze pagina verwijderd. |
Dit is een lijst van scoutinggroepen die probeert om (ooit) alle scoutinggroepen in Nederland in kaart te brengen. Over scoutinggroepen met rode letters is nog geen artikel. Onderstaande groepen zijn voorlopig ingedeeld per provincie. Wanneer de lijst te lang wordt, zullen de groepen ingedeeld worden per regio of admiraliteit.
Drenthe[bewerken | brontekst bewerken]
- Assen: Johannes Post Groep
- Assen: Anthonie van Diemenstam (stam Johannes Post Groep)
- Assen: St. George
- Assen: Thriantastam
- Assen: De Zwervers
- Beilen: Beyloo ter Horstgroep
- Borger: Woudlopers
- Coevorden: Drostengroep
- Diever: Schultegroep
- Emmen: Scouting Emmen
- Erica: Scouting Erica
- Exloo: Hunze-Hikers
- Hoogeveen: Scouting Hoogeveen
- Meppel: Scouting Meppel
- Nieuw Schoonebeek: St. Willehadus
- Paterswolde: De Trekvogels
- Roden: Mensinghe
- Vledder: Scouting Van Swietengroep
- Vries: Scouting Vries
- Zuidlaren: De Rangers
Flevoland[bewerken | brontekst bewerken]
- Almere: Scouting Cornelis Lelygroep
- Dronten: Flevo-Scouts Dronten
- Emmeloord: Scouting Emmeloord
- Lelystad: Ascanen
- Lelystad: Bramzijger
- Lelystad: Scouting John F. Kennedy
- Lelystad: Luchtscouts Vliegveld Lelystad
Friesland[bewerken | brontekst bewerken]
- Beetsterzwaag: Ba-Ow
- Beetsterzwaag: Ossewa
- Bolsward: Jambowa
- Buitenpost: Brimzen
- Dokkum: De Granaet
- Drachten: de Wâldswalkers
- Franker: Andromeda
- Harlingen: Caspar di Robles
- Harlingen: De Ontdekkers
- Harlingen: St. Michiel & Lioba
- Heerenveen (Oranjewoud): Van Maasdijk
- Joure: Borgergroep
- Leeuwarden: Burmania
- Leeuwarden: Duco van Martena
- Leeuwarden: De Esdoorn
- Leeuwarden: Schout bij Nacht Doorman
- Makkum: Burdine
- Oosterwolde: De Biezenhutters
- Sneek: Greate Pier
- Sneek: Tibrag
- Tytsjerkeradiel (Noardburgum): De Twirre
- Wolvega: Litjo
Gelderland[bewerken | brontekst bewerken]
- Amerongen: Zuylensteyn
- Arnhem: Ruitergidsen Anne de Guigné
- Arnhem: De Geuzen
- Beneden-Leeuwen: Scouting Don Bosco (Beneden-Leeuwen)
- Bennekom: Scouting Bennekom
- Borculo: Scouting Cycloongroep Borculo.
- Culemborg: Scouting St. Stanislaus
- Culemborg: Triton Scouting
- Didam: Scouting St. Willibrord
- Dieren: Bospatrouille 74 (onafhankelijke groep)
- Doesburg: Scouting Doesburg
- Dreumel: Paulusgroep
- Ede: Jan Hilgers
- Ede: Langenberg
- Ede: Pieter Maritz
- Ede: Tarcisius
- Eerbeek: Tapawingo
- Epe/Heerde: Buys Ballot
- Ermelo: Alexandergroep
- Ermelo: Irmingroep
- Ermelo: Tawebgroep
- Gendringen: Scouting Gendringen
- Gorssel: Scouting IJsselgroep
- Groessen: Scouting Groessen
- Hattem: Voermangroep
- Hattem: Wijnaendts Franckengroep
- Herveld: De Spoorzoekers
- Hummelo en Keppel: Scouting Sweder van Voorst
- Lichtenvoorde: Girlscouting Lichtenvoorde
- Lichtenvoorde: Sint Bernardusgroep Lichtenvoorde
- Lunteren: Hessengroep (gefuseerd in 1973 tot Scouting Lunteren)
- Lunteren: De Zandkleppers (gefuseerd in 1973 tot Scouting Lunteren)
- Lunteren: Scouting Lunteren (fusie van de Hessengroep en De Zandkleppers)
- Maurik: Scouting Saffatin
- Nijkerk: Kiliaen van Rensselaer I
- Nijkerk: Kiliaen van Rensselaer II (waterscouting)
- Nijmegen: De Batavieren
- Nijmegen: De Bevers
- Nijmegen: Scouting d'Almaras
- Nijmegen: Scouting Karel de Stoute
- Nijmegen: Scouting Paul Kruger
- Nijmegen: Sint Paulus Zeeverkenners
- Nijmegen: Zeeverkenners Canisius
- Nijmegen: Zeeverkennergroep Phileretmai
- Ommeren: Baron van Brakell
- Oosterbeek: OPV-Schoonoord
- Renkum: Don Bosco Lucia
- Renkum: Emmagroep
- Rheden: Rhedense Pioniers
- Rhenen: Jhr.Schimmelpenninck
- Scherpenzeel: Valleigroep
- Scherpenzeel: Willaergroep
- Tiel: Scouting Phoenix Tiel
- Ugchelen: Ugchelse Woudlopers-Groep II
- Veenendaal: De Zwervers
- Veenendaal: Sionie
- Vorden: David G Alford (DGA)
- Wageningen: Scouting Die Wiltgraeff
- Wageningen: Yggdrasilstam (Studentenscoutinggroep; onderdeel van Scouting Die Wiltgraeff)
- Wageningen: Musinga-Rijn
- Zaltbommel: Scouting St. Martinus (Zaltbommel)
- Zevenaar: Subanhara Liemersgroep
- Zetten: Scouting Zetten
Groningen[bewerken | brontekst bewerken]
- Delfzijl: Fivelgroep-Eemsmond
- Groningen: Chauken
- Groningen: De Jutters
- Groningen: De Havik
- Groningen: De Heeren van de Lemniscaat
- Groningen: Karel Doorman Stam (communicatie)
- Groningen: Martinistam (studentenscouting)
- Groningen: Woudlopers Kipling
- Groningen: De Voerman
- Groningen: De Zwervers
- Haren: Look Wide
- Haren: Tecumseh
- Haren: De Trekvogels
- Hoogezand-Sappemeer: De Trappers
- Leek: Nienoord
- Lettelbert: Waterscoutinggroep de Bevers
- Pekela: Impeesa Pekela
- Slochteren: Freaylema
- Stadskanaal Scouting Stadskanaal (Schotse- en Pagistagroep)
- Ter Apel Guy de Fontgalland
- Uithuizen: Menkema
- Veendam: Veendam
- Winschoten: Scouting St. Vitus
- Winsum: Vinchem
Limburg[bewerken | brontekst bewerken]
- Beek: Scouting St. Martinus groep
- Berg & Terblijt: St. Monulphus
- Brunssum: St. Willibrordus
- Eygelshoven: Scouting Eygelshoven
- Eygelshoven: Verkennersgroep St. Hubertus (gefuseerd met St. Lidwina tot Scouting Eygelshoven)
- Eygelshoven: Gidsengroep St. Lidwina (gefuseerd met St. Hubertus tot Scouting Eygelshoven)
- Heerlen: Scouting Don Bosco Heerlerbaan
- Heerlen: Scouting Kapelaan Berix
- Heerlen: St. Willibrordus
- Kerkrade: Scouting St. Lambertus
- Kerkrade: Scouting St. Willibrord
- Kerkrade: St. Joris
- Kerkrade: Scouting Gregor Brokamp
- Kerkrade: Scouting St. Petrus (opgeheven)
- Kerkrade: Scouting Indaba (opgeheven)
- Kerkrade: Scouting Charles de Foucauld (opgeheven)
- Kerkrade: Scouting St. Jozef (opgeheven)
- Kerkrade: Scouting St. Hubertus
- Koningsbosch: Scouting Christus Koning
- Landgraaf: Scouting St. Tarcisius
- Landgraaf: Scouting Pioniers Oude Mijnstreek
- Maastricht: Scouting Lord Baden-Powell
- Maastricht: Scouting Christus Koning
- Maastricht: Scouting Theresia
- Maastricht: Titus Brandsma
- Mechelen: St. Martinus
- Middelaar: Scouting Sint Gabriël
- Middelaar: Loodsenstam Lucifer
- Mook: Scouting Don Bosco Mook
- Munstergeleen: Scoutinggroep Munstergeleen
- Nederweert: Scouting Paus Pius X
- Roermond: Pater Bleijsgroep
- Schinnen: Royal Rangers (pinkstergemeente / niet scouting Nederland)
- Sittard: St. Tarcisius-Limburg
- Sittard-Geleen: Scouting Sint Salvius Limbricht
- Tungelroy: Scouting Tungelroy
- Urmond: Scouting St. Tarcisius Urmond
- Venlo: Scouting Baden powell
Noord-Brabant[bewerken | brontekst bewerken]
- Bergeijk: Sint Lambertus
- Bergen op Zoom: Scouting Delmo
- Bergen op Zoom: Scouting Kizito
- Bergen op Zoom: Scouting Markiezaatsgroep
- Bergen op Zoom: Menno van Coehoorngroep
- Bergen op Zoom: Petrus en Paulusgroep
- Bergen op Zoom: Van Glymesgroep (Opgegaan/Gefuseerd met Petrus & Paulusgroep)
- Bergen op Zoom: Scheldestam
- Bergen op Zoom: Zoomgroep
- Bergen op Zoom: Karel Doormangroep Waterscouts
- Biezenmortel: Scouting De Paraplu Biezenmortel
- Bladel: Scouting Bladel
- Boxtel: Scouting Boxtel
- Breda: Jeanne d'Arcgroep (opgeheven 2005)
- Breda: Scouting Sint Martinus
- Breda: Scouting Blauwe Kei
- Breda: Scouting Ginneken
- Budel: Frere Jacques
- Den Bosch: Scouting Den Bosch Noord
- Den Bosch: Scouting Sint Joris
- Den Bosch: Prins Willem van Oranje (PWVO)
- Dongen: Scouting Laurentius Dongen
- Drunen: Dr. Akkermansgroep
- Duizel: Jubam
- Eersel: Scouting Eersel
- Eindhoven: Scouting Angelo Roncalli
- Eindhoven: Scouting Graaf Folke Bernadotte groep 2
- Elshout: St. Jan
- Etten-Leur: Scouting Paulus
- Etten-Leur: Tarcisius
- Geldrop: Scoutinggroep Don Bosco
- Geldrop: Hikegroep
- Geldrop: Neil Armstrong Scouting
- Geldrop: Stella Maris Zeeverkenners
- Gemert: Scouting Willibrordus
- Gilze: Scouting Gillesa
- Heeze: Sint Nicasius
- Helmond: Scouting Brandevoort
- Helmond: Scouting Brouwhuis
- Helmond: Scouting Paulus
- Helmond: Scouting Jan Baloys Stiphout
- Heusden St. Vicktor
- Kaatsheuvel Martin Luther King
- Kaatsheuvel Mgr. Bekkersgroep
- Lierop: St. Willibrordusgroep
- Loon op Zand: Pastoor Simons Groep
- Luyksgestel: Sint Andries
- Maarheze: Kizito
- Mierlo: Scouting Mierlo
- Moergestel: Scouting St. Jan Moergestel
- Nieuwkuijk: Garcia Moreno
- Nuenen: Scouting Rudyard Kipling
- Oisterwijk: Scouting Oisterwijk
- Oosterhout: Erasmusgroep
- Oosterhout: Marioagroep
- Oss: Dorus Rijkers Groep Waterscouts
- Oss: Dr. Saal van Zwanenberggroep
- Oss: Titus Brandsmagroep
- Riethoven: Rythovius
- Roosendaal: Luchtscouts "Seppe" Luchtscouts
- Roosendaal: Scouting st. Jan Luchtscouts
- Roosendaal: Scouting Fridtjof Nansen
- Rosmalen: St. Tarcisius
- Schaijk: Scouting Schaijk
- Sleeuwijk: Scouting Altena
- Sprang-Capelle: Jan de Rooij
- Steensel: Margarita
- Terheijden: D'n Hartel
- Tilburg: Esjeeka
- Tilburg: Pastoor Vroomansgroep (Scouting PVG)
- Tilburg: Scouting Groep Prins Hendrik
- Uden: Scouting Uotha
- Valkenswaard: Dick van Toor
- Valkenswaard: Sint Maarten
- Valkenswaard: Sint Stefanus
- Veldhoven: Hertog Jan van Brabant
- Veldhoven: Were-Di
- Veldhoven: Sint Stanislaus Kostka
- Veldhoven-Zeelst: Sint Aloysuis
- Waalre: Scouting Aalst-Waalre (SAW2)
- Waalre: Scouting Anton Coolen (in 1996 gefuseerd tot Scouting Aalst-Waalre)
- Waalre: Scouting St. Tarcisius (in 1996 gefuseerd tot Scouting Aalst-Waalre)
- Vlijmen: Maurice Flacard
- Waalwijk: Scouting Andreas Zijlmansgroep (AZG)
- Woudrichem: Scouting Loevestein Waterscouts
Noord-Holland[bewerken | brontekst bewerken]
- Alkmaar: Dirk Duyvel
- Alkmaar: Graaf Daron
- Alkmaar: Scouting Sint Laurentius
- Amstelveen: Scouting Hedera
- Amstelveen: Keizer Karel Groep
- Amstelveen: Scouting Kantankye
- Amsterdam: Scouting Sarto
- Beverwijk: Andre de Thaye
- Beverwijk: De Banjaert
- Beverwijk: Scouting Admiraal van Kinsbergen
- Beverwijk: M'Hlala Panzi
- Beverwijk: Mees Toxopeus
- Beverwijk: Wiawaha Beverwijk
- Beverwijk: Die Wijcker Duinjaghers
- Bussum: Scouting Himalaya
- Den Helder: Scouting Jutters Willemsoord
- Dirkshorn: Scoutinggroep Aquarius
- Haarlem: Scouting Brigitta
- Haarlem: Kameleon Kinheim
- Haarlem: Tarcisius
- Heemskerk: Adelbertusgroep
- Heemstede: Spaarnegeuzen
- Hilversum: Athabascangroep
- Hilversum: Zuiderkruisgroep
- Hoofddorp: Scouting St. Maarten
- Hoorn: Scouting Martin Luther King
- Overveen: Camerons-Duinzwervers
- Koog aan de Zaan: Scouting Koog-Zaandijk
- Schagen: Ridder Magnusgroep
- Schagen: Vita Nova
- Uithoorn: Admiralengroep
- IJmuiden: Nannie van der Wiele
- Zandvoort: StellaMaris St. Willibrordus
- Velsen Zuid: Wiawaha
- Zwaag: Scouting Discovery
Overijssel[bewerken | brontekst bewerken]
- Borne: Scouting Twickel
- Dalfsen: D'Alflandgroep
- Dedemsvaart: Scouting Dedemsvaart
- Delden: Van Rossum-Elisabethgroep
- Elburg: Scouting N.S. Rambonnet
- Emmeloord: Scouting Emmeloord
- Enschede: Scouting 't Volbert
- Enschede: Scouting Emisario
- Enschede: Scouting Euregio Glanerbrug
- Enschede: Scouting 't Geuzennest
- Enschede: Scouting Nanne Zwiep
- Enschede: Vaandrig Leppink Groep
- Giethoorn: Scouting Brederwiede
- Haaksbergen: Scouting de Klomp
- Hardenberg: Stanleygroep
- Hasselt: Scouting de Veste
- Hattem: Voermangroep
- Hattem: Wijnaendts Franckengroep
- Heino: Scouting Heino
- Hellendoorn - Nijverdal: De Reggegroep
- Hengelo: Bataven Ludger
- Hengelo: De Bataven (gefuseerd met Ludger-ursula groep tot Bataven Ludger)
- Hengelo: Scouting Cunera-St. Marcellinus
- Hengelo: Hendrik Hudson Groep
- Hengelo: Ludger-ursula groep (gefuseerd met De Bataven tot Bataven Ludger)
- Harderwijk: Tjerk Hiddes
- Holten: BE St. Joris Overijssel
- Kampen: Henk Bruntgroep
- Kampen: Hanzeluiden
- Kampen: Martin Gasmangroep
- Nieuwleusen: Gold'n Zendegroep
- Oldenzaal: Scouting Titus Brandsma
- Ommen: Van Pallandtgroep
- Rijssen: Scouting Oosterhof- Niej Begin
- Steenwijk: Johan van de Kornputgroep
- Vilsteren: St. Lodewijkgroep
- Zwartsluis: Pieter Marits
- Zwolle: Christofoor Zeeverkenners
- Zwolle: Henk Eelsinggroep
- Zwolle: Hopman Kippersgroep
- Zwolle: Huysmangroep III
- Zwolle: Indabagroep
- Zwolle: IJsselgroep
- Zwolle: Jan Lijdinggroep
- Zwolle: Vaandrig Lengton Groep
- Zwolle: Zwolse Zeeverkenners
Utrecht[bewerken | brontekst bewerken]
- Abcoude: Scouting Pandergroep
- Amersfoort: Karel Doormangroep
- Amersfoort: Scouting St. Ansfridus
- Amersfoort: Scouting Cay-Noya
- Amersfoort: Scouting Impeesa
- Amersfoort: Scouting Mondriaan
- Amersfoort: Scouting Soekwa
- Baarn: Scouting Ernst van Kempen
- Baarn: Mango Kwane Wilco Jiskoot
- Baarn: Scouting Merhula
- de Bilt: Scouting Ben Labre
- de Bilt: Scouting Laurentius
- Bilthoven: Akoteh
- Bilthoven: Rover Crofts Groep
- Breukelen: Scouting Niftarlake
- Bunnik: Scouting Bunnik
- Doorn: Scouting Thorheim
- Driebergen: Scouting Dr. A.E. Hermansgroep
- Harmelen: Scouting Willem Alexander
- Hoevelaken: Scouting Hiawatha
- Hooglanderveen: Scouting St. Jozef
- Houten: Scouting Schonauwen
- Huis ter Heide: A.J.V. Dirk Vink
- Huis ter Heide: A.J.V. Hiram Edson
- Leusden: Scouting Manitoba
- Lopik: Scouting Cliffort Reichert
- Maarn-Maarsbergen: Scouting Maarn-Maarsbergen
- Maarssen: Scouting Jan Campert
- Maarssen: Scouting Marsua
- Maarssen: Scouting Willy Hems
- Maartensdijk: Scouting Agger Martini
- de Meern: Scouting Rhenova
- Montfoort: Scouting Montfoort
- Mijdrecht/Wilnis: Scouting Jan van Speyk
- Nieuwegein: Scouting Jan van Hoof
- Nieuwegein: Scouting Livingstone
- Nieuwegein: Scouting Prins Bernhard
- Odijk: Scouting Katimavik
- Soest: Scouting Don Bosco (Soest)
- Soest: Scouting De Fakkeldraagsters
- Soest: Hopman Masselmangroep
- Utrecht: Scouting Baracuda
- Utrecht: Scouting Derde Utrechtse
- Utrecht: Scouting Hoograven
- Utrecht: Scouting Jan Pieterszoon Coen
- Utrecht: Scouting Peka 18
- Utrecht: Scouting Salwega
- Utrecht: Scouting Tekakwitha Zeeverkenners
- Utrecht: Scouting Utrecht Oost
- Utrecht: Scouting de Vliegende Pijl
- Utrecht: Scouting Wepadojeb
- Utrecht: Scouting Wilhelmina
- Utrecht: Willem de Zwijger
- Utrecht: Scouting Zuilen
- Vianen: Scouting Batenstein
- Vinkeveen: Scouting Eliboe
- Vleuten: Scouting Ridderhofgroep
- Wijk bij Duurstede: Scouting Sea Lions
- Woerden: Scouting Albert Schweitzer
- IJsselstein: Scouting Anne Frank
- IJsselstein: Nico Steenbeekgroep
- IJsselstein: Scouting Sint Nicolaas
- Zeist: Scouting De Bison
- Zeist: Scouting Dryade
- Zeist: Scouting LuVaZe
- Zeist: Prinses Beatrix Groep
- Zeist: Scouting Rambonnet
- Zeist: Sleutelgroep
- Zeist: Woudlopers
Zeeland[bewerken | brontekst bewerken]
- Bruinisse: Prinses Margrietgroep
- Kloosterzande: Canisiusgroep
- Oostburg: Scouting Oostburg
- Sas van Gent: Lodewijkgroep
- Sluiskil: Scouting Sluiskil
- Vlissingen: Scheldezwervers
- Vlissingen: De Watergeuzen-St. Willibrordus
Zuid-Holland[bewerken | brontekst bewerken]
- Alblasserdam: Louis Wesselsgroep (jongens, in 2004 gefuseerd tot Sc. Alblasserdam)
- Alblasserdam: Maketgroep (meisjes, in 2004 gefuseerd tot Sc. Alblasserdam)
- Alblasserdam: Scouting Alblasserdam
- Barendrecht: Jhr. Beelaerts van Blokland
- Capelle a/d IJssel: Johan van der Veeckengroep
- Capelle a/d IJssel: Robert Baden-Powell Zeeverkennersgroep
- Delft: Scouting Aymon
- Delft: Scouting Hedera
- Delft: Scouting Paulus
- Delft: Delftsche Zwervers (studentenscouting)
- Delft: Scouting Nautilus
- Delft: Willem de Zwijger
- Den Haag: scoutinggroep ds Ferguson
- Den Haag: De Mohicanen
- Den Haag: Dom Helder Camara Scouts
- Den Haag: HWS Baron van Pallandtgroep
- Den Haag: Scouting Haagse Hout
- Den Haag: scouting El Andalus opgeheven in 2006
- Dordrecht: Royal Rangers (pinkstergemeente / niet scouting Nederland)
- Dordrecht: Scouting Van Speijk
- Dordrecht: Willem de Zwijger
- Gorinchem: Scouting APV
- Gorinchem: Gorinchemse Zeeverkenners (ook wel "Scouting GZV")
- Gouda: Die Kantanky's
- Gouda: Scouting Jan van Hoof Groep
- Gouda: Scouting Wilo
- Hardinxveld-Giessendam: Scouting A15
- Hardinxveld-Giessendam: Scouting Lutine (gefuseerd tot A15)
- Hardinxveld-Giessendam: Scouting Zilvermeeuwen (gefuseerd tot A15)
- Hoek van Holland: Prins Hendrikgroep
- Hillegom: Tjarda Hillegom
- Katwijk: De Katwijkse Zeeverkenners
- Leerdam: Scouting Hagemans
- Leiden: St. Jozef Leiden
- Lisse: Graaf van Lyndengroep
- Lisse: Lisser Kaninefaten
- Lisse: Shawano's Lisse
- Nieuwerkerk a/d IJssel: Zeeverkennersgroep De IJssel
- Noordwijk: Norvicus Noordwijk
- Noordwijkerhout: St. Jozef / Emenrentianagroep
- Noordwijkerhout: Scouting Bostreno
- Noordwijkerhout: Scouting Bronsgeest
- Oegstgeest: Shawano's Oegstgeest
- Oegstgeest: Derjagroep
- Oostvoorne: G.J. Geysendorffergroep
- Pijnacker: Scouting Pijnacker
- Reeuwijk: St. Willibrordus
- Rijswijk: Martin Luther King Groep
- Rijswijk: Scoutinggroep 'De Jaguars'
- Rijswijk: Scouting Gordongroep
- Rotterdam: Bernadette/St. Willibrordus
- Rotterdam: Menod
- Rotterdam: The Rangers Rotterdam
- Rotterdam: De Spoorzoekers
- Rotterdam: Wetrogroep
- Rotterdam: Willem de Zwijger
- Sassenheim: Scojesagroep
- Sassenheim: Tjarda Sassenheim
- Schiedam: Franciscus-Lodewijkgroep
- Sliedrecht: Merwegroep (inmiddels opgeheven)
- Spijkenisse: Scouting Ruwaard van Puttengroep
- Spijkenisse: Scouting Hartelgroep
- Vlaardingen: De Geuzen
- Vlaardingen: Willem de Zwijger
- Voorburg: Scouting Sint Maarten-Hildegard
- Voorburg: Scouting Orion
- Voorhout: Boerhaavegroep Voorhout
- Waddinxveen: Klimop
- Wassenaar: Van Wassenaer Van Obdam
- Wassenaar: Van Woesik groep
- Wassenaar: Marduin
- Zoetermeer: Scouting Impeesa
- Zoetermeer: Brownsea Island groep (FSE/CES groep)
Landelijke stammen[bewerken | brontekst bewerken]
- Bermudastam, Leusden
- Cyberscouts, Leusden
- Delta Echo Stam, Uden
- Explo Stam, Leusden
- ICIS, Ossendrecht
- Kanderstam, Velp
- Kse Iii Stam, Utrecht
- La Thes, Landelijke Theater Stam uit Breda
- Landelijke Loodsen Zeezeil Stam, Leusden
- Landelijke Luchtscouting Stam, Rijswijk
- Landelijke Ondersteunings Stam, Rotterdam
- Medische en EHBO Stam, Ommen
- Radio Interesse Stam, Rotterdam
- Scouting Garbage Nederland Stam, Leusden
- Scoutlink Activiteiten Stam Holland, Leusden
- Sir Edmund Hillary-Stam, Almelo
- Scouting Motor Stam, Nuth
- Scoutnet Nederland, Maarssenbroek
- Z.O.U.T., Den Dolder
- Rampenstam, Sint Michielsgestel
- Scouting Doven Nederland,Landelijke Scoutinggroep voor Doven, Den Haag