Op eigenschap zoeken
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Deze pagina biedt een eenvoudige bladerinteractie voor het vinden van entiteiten met een eigenschap met een bepaalde waarde. Andere beschikbare zoekinteracties zijn de zoekpagina voor pagina-eigenschappen en de zoekopdrachtbouwer.
Lijst van resultaten
- De IJmondtrekkers + (1808 (oud 190429))
- Scouting Limmen + (1809)
- Scouting Doven Nederland + (1810)
- Scouting Assendelft + (1811)
- Scouting Krommenie + (1815)
- Scouting Lamoraal van Egmond + (1816)
- Claes Compaen groep + (1817)
- Regio Haarlem + (1820)
- Scouting Bos en Duin + (1821)
- Scouting Elswout + (1822)
- BIM-bakennessergroep + (1823)
- Scouting Brigitta (Haarlem) + (1826)
- Camerons-Duinzwervers + (1827)
- Kameleon Kinheim + (1829 (oud 190724))
- Scouting Kon-Tiki (Haarlem) + (1831)
- Scouting Menno Simonsz + (1833)
- Spaarnegeuzen + (1844 (oud 190751))
- Scouting The Buffalo's + (1849)
- St. Radboudgroep (Santpoort) + (1850)
- Nannie van der Wiele + (1852 (oud 190765))
- Stella Maris - St. Willibrordus + (1853)
- Scouting Tiflo Aalsmeer + (1857)
- Scouting Kantankye + (1859 (oud 110608)<br />1862 (oud 110612)<br />1864 (oud 110614))
- Keizer Karel Groep (Amstelveen) + (1861)
- Radboudgroep (Amstelveen) + (1865)
- Scouting Leeghwater + (1867)
- Paula Geertsgroep (Hoofddorp) + (1869)
- Scouting St. Maarten (Hoofddorp) + (1870)
- St. Joannesgroep + (1871)
- Scouting Jan van Speyk (Mijdrecht) + (1872)
- Admiralengroep + (1875)
- Regio Het Gooi + (1877)
- Scouting Erica + (1879)
- Scouting Himalaya + (1880 (oud 190909))
- Scouting Montgomery (Huizen) + (1881)
- Scouting Vasanta + (1884)
- Maggy Lekeuxgroep + (1886)
- Scouting Olav + (1888)
- Argonauten (Hilversum) + (1891 (oud 191001))
- Athabascangroep + (1892 (oud 191002))
- Scouting Heidepark + (1895)
- Scouting Hilfertheem - 1e Hilversumsche Groep + (1896)
- De Kievit + (190)
- Scoutinggroep de Burcht + (1901 (oud 191017))
- Zuiderkruisgroep + (1902 (oud 191018))
- Scouting Klaas Toxopeus + (1904)
- Mango Kwane Wilco Jiskoot + (1905 (oud 191026))
- Steunpunt Scouting Overijssel + (1906)
- De Reiger + (191)
- Dr. Ariëns-Buettegroep + (1910)
- Scoutinggroep LOAAH Deventer + (1911)
- President Steyngroep + (1912)
- Scouting Westenenk + (1913)
- BE St. Joris Overijssel + (1914 (oud 200115))
- Scouting Achille Ratti + (1915)
- Scouting Kornet van Limburg Stirum + (1917)
- Scouting Titus Brandsma (Deventer) + (1919)
- De Wouw + (192)
- Gelregroep + (1920)
- De Vundelaar + (1921)
- Scouting Aalten + (1921)
- Scouting St. Stephanus Martina + (1925)
- Scouting Twickel + (1926)
- Van Rossum-Elisabethgroep + (1928)
- Kardinaal Van Rossumgroep + (1928)
- Twickelgroep (Delden) + (1929)
- Scouting Stoevelaargroep + (1930)
- Scouting Dr. Ariëns Ingrid + (1931)
- Bataven Ludger + (1933)
- Scouting Hasselo + (1934)
- St. Christoffel (Hengelo) + (1935)
- Hendrik Hudson Groep + (1936)
- Scouting Cunera-St. Marcellinus + (1938 (oud 200233))
- Scouting Jeanne d'Arc / St. Patrick + (1939)
- De Poema's + (194)
- 't Saksisch Ros + (1940)
- Scouting Euregio Glanerbrug + (1943 (oud 200305))
- Scouting de Klomp + (1944)
- Scouting Han Jordaan + (1945)
- Scouting Emisario + (1947 (oud 200320))
- Vaandrig Leppink Groep + (1948 (oud 200327))
- Scouting Nanne Zwiep + (1949 (oud nr. 200330))
- Scouting 't Geuzennest + (1951)
- Scouting 't Volbert + (1952 (oud 200340))
- Scouting Margaretha Sinclair (Denekamp) + (1954)
- Dr. Ariënsgroep + (1955)
- Scouting Peerke Donders (Oldenzaal) + (1957)
- Titus Brandsmagroep (Oldenzaal) + (1959)
- H.J.B. Llanos + (1968 (oud 200510))
- De Tubanten + (1970)
- H.J.B. Wateregge + (1972)
- Scouting Oosterhof-Niej Begin + (1978)
- Scouting Oosterhof + (1978)
- Scouting Azoelen + (1982)
- Scouting Dedemsvaart + (1984)
- Voermangroep (Hattem) + (1985 (oud 200602))
- Wijnaendts Franckengroep + (1986 (oud 200603))
- Stanleygroep Hardenberg + (1987 (oud 200604))
- D'Alflandgroep + (1988)
- Jan Houtmanstam + (1988)
- Scoutinggroep De Gold'n Zende + (1989)
- BS Stam + (1989)
- Van Pallandtgroep + (1990 (oud 200608))
- St. Lodewijkgroep + (1991)
- Scouting Pieter Marits (Zwartsluis) + (1992)
- Christofoor Zeeverkenners + (1993)
- Huysmangroep + (1994 (oud 200617))
- Vaandrig Lengton Groep + (1996 (oud 200620))
- Indabagroep + (1997)
- Jan Lijdinggroep + (1999)
- ESG-B 1e Antwerpen + (1e Antwerpen)
- ESG-B 1e Gent - Heilige Don Bosco + (1e Gent)
- ESG-B 1e Halle-Vilvoorde - St. Lambertus + (1e Halle-Vilvoorde)
- De Westhinder + (2)
- Bezuidenhoutgroep + (20)
- De Vleermuis + (200)
- De IJsselgroep + (2000)
- De Zilverdassen + (2000)
- Scouting Emmeloord + (2002 (oud 200631))
- Henk Bruntgroep + (2003 (oud 200638))
- Martin Gasmangroep + (2005)
- Rozendaelgroep Scouting Heino + (2007)
- Steunpunt Scouting Rotterdam + (2012)
- Scoutcentrum Achter de Berg + (2013)
- Admiraliteit van de Maze + (2014)
- Regio Rond de Rotte + (2016)
- J.C.J. van Speijk + (2018)
- Calandtroep + (2021)
- Albert Schweitzer Groep Rotterdam + (2023)
- Cornelis Tromp groep + (2025)
- Olavegroep (Maassluis) + (203)
- Lischgroep + (2031 (oud: 210127)
- Prinses Irene Groep 45 + (2034 (oud 210145))
- Scouting De Ruyter + (2035)
- Johan van der Veeckengroep + (2039 (oud 210203))
- De Tortels + (204)
- Scoutinggroep Van Naeltwijck + (2040)
- Robert Baden-Powell Zeeverkennersgroep + (2041)
- Guy Gibson squadron + (2042)
- Waterscouting De IJssel + (2044)
- Scouting Impeesa (Rotterdam) + (2045)
- Impeesa (Deurne) + (205)
- Stella Maris (Rotterdam) + (2050)
- Wetrogroep + (2052 (oud 210222))
- Scoutinggroep Stedost + (2053)
- Scouting Dorus Rijkers Nesselande + (2054)
- Scouting Olivier van Noort + (2055)
- Regio Oude Maas + (2056)
- De Flamingo's + (206)
- Scouting Sint Patrick (Rotterdam) + (2060)
- Scouting Sint Joris (Ridderkerk) + (2061)
- Fridtjof Nansen Groep 12 + (2063 (oud 210312))
- Scouting Metrogroep + (2065)
- Margrietengroep + (2067)
- Scouting Charlois Rotterdam + (2067)
- Scouting Menod + (2068)
- De Eekhoorn + (207)
- Scouting Ooievaarsgroep + (2070)
- The Rangers Rotterdam + (2072)
- De Spoorzoekers (Rotterdam) + (2074)
- Scouting Jhr. Beelaerts van Blokland + (2076 (oud 210360))
- Willem de Zwijger (Rotterdam) + (2077)
- Regio Maasdelta + (2078)
- Scouting Willem de Zwijgergroep 1 + (2079)
- Wesselgroep + (2080)
- Prins Mauritsgroep (Vlaardingen) + (2081 (oud 210503))
- De Geuzen (Vlaardingen) + (2082 (oud: 210504))
- Prinses Irenegroep + (2083)
- Scouting Allart van Heemstede + (2084 (210506))
- Vioolgroep + (2086 (oud 210509))
- Scouting Tono-groep + (2088)
- Burgemeester van Haarengroep + (2089 (oud 210514))
- De Vrijbuiters + (209)
- Scouting Taizégroep + (2090)
- Scouting Paulusgroep Maassluis + (2093)
- Admiraliteit Zuidwal + (2096)
- P.B.C. Austerlitz + (2098)
- Regio Utrechtse Heuvelrug + (2099)
- De Jolle + (21)
- De Dakotas + (210)
- St. Ansfridusgroep + (2101)
- Scouting St. Ansfridus + (2101)
- Karel Doormangroep (Amersfoort) + (2102)
- Scouting Manitoba + (2106)
- Scouting Cay-Noya + (2107)
- Scouting Soekwa + (2109)
- De Arend + (211)
- Scouting De Eempad + (2110)
- Scouting Hiawatha + (2111)
- Scouting Ernst van Kempen + (2114 (oud 220201))
- Scoutinggroep Merhula + (2115)
- Scouting Ben Labre (De Bilt) + (2117)
- Akoteh + (2118 (oud 220210))
- Scouting Laurentius (BiIthoven) + (2119)
- Rover Crofts Groep + (2120 (oud 220212))
- Scouting Agger Martini + (2121)
- Scouting Don Bosco (Soest) + (2122)
- Fakkeldraagsters + (2123 (oud 220222))
- Hopman Masselman Groep + (2124 (oud 220223))
- Scouting Jan van Hoof (Nieuwegein) + (2128)
- Scouting Clifford Reichert + (2129)
- De Hinde + (213)
- Scouting Montfoort + (2130)
- Scouting Batenstein + (2132)
- Scouting Sea Lions + (2134)
- Scouting Prins Bernhard + (2135)
- Scouting Vreeswijk, Livingstonegroep + (2136)
- Scouting Anne Frank (IJsselstein) + (2137)
- Scouting Sint Nicolaas + (2138)
- Scouting Anne Frank & St. Nicolaas + (2138)
- Nico Steenbeekgroep + (2139 (oud 220335))
- De Klimop + (214)
- Scouting Pandergroep + (2141)
- Scouting Niftarlake + (2142)
- Scouting Willem-Alexander Harmelen + (2143)
- Scouting Jan Campert + (2145)
- Scouting Willy Hems + (2146)
- Scouting Marsua + (2147)
- Scouting Eliboe + (2148)
- Scouting Rhenova + (2149)
- Scouting Ridderhofgroep + (2150)
- Scouting Zuylensteyn + (2152)
- Scouting Thorheim + (2153)
- Dr. A.E. Hermansgroep + (2154)
- Scouting Salwega + (2158)
- Scouting Derde Utrechtse + (2159)
- Scouting Wepadojeb + (2160)
- Scouting Archipel + (2164)
- Scouting Jan Pieterszoon Coen + (2165)
- Scouting Wilhelmina + (2166)
- Scouting Peka 18 + (2167)
- Scouting de Vliegende Pijl + (2168)
- Scouting Baracuda + (2169)
- Scouting Utrecht Oost + (2171)
- Scouting Hoograven + (2173)
- Scouting Zuilen + (2174)
- Willem de Zwijger (Utrecht) + (2176)
- Scouting Tekakwitha Zeeverkenners + (2178)
- De Kariboes + (218)
- Scouting Bunnik + (2180)
- Prinses Amalia Groep Zeist + (2181)
- Prinses Beatrix Groep + (2181 (oud 220708))
- Scoutinggroep De Bison + (2182)
- Scouting Dryade + (2183)
- Woudlopers (Zeist) + (2186)
- Scouting Luvaze + (2187 (oud 220714))
- Scouting Katimavik + (2189)
- Scouting Schonauwen + (2191)
- Regio Scouting Zeeland + (2193)
- Admiraliteit Zeeuwse Stromen + (2195)
- Berdenis van Berlekomgroep + (2198)
- Gouden Cirkelgroep + (2199)
- Scouting Kazan de Wolfgroep + (2202)
- Scheldezwervers + (2205)
- Scouting De Vier Ambachten + (2214 (oud 230302))
- Scouting ’t Jagertje Hulst + (2215)
- Canisiusgroep + (2216 (oud 230309))
- Lodewijkgroep + (2217 (oud 230312))
- Scouting Sluiskil + (2219)
- Scouting EOS/St. Hubertus + (2222)
- Scouting EOS / St. Hubertus + (2222)
- Scouting Oostburg + (2225)
- St. Paulustroep (IJzendijke) + (2227 (oud 230333))
- Prinses Margrietgroep + (2229)
- Scouting Bernadette (Goes) + (2230)
- Hertog van Beijeren-Gosaha + (2231)
- Jacob Valcke Groep + (2233)
- Scouting Heinkenszand + (2235)
- Ridder van der Maelstedegroep + (2236)
- Kaninefatengroep Westerschouwen + (2237)
- Mr. Bakkergroep + (2239)
- Frans Naereboutgroep + (2240)
- Zandkreekgroep + (2241)
- Voortrappers groep + (2242)
- Grevelingengroep + (2243)
- Steunpunt Scouting Zuid-Holland + (2244)
- Admiraliteit Rijnland + (2245)
- Admiraliteit Lek- en IJsselstreek + (2246)
- Admiraliteit Zuid-Hollandse Stromen + (2247)
- Admiraliteit De Biesbosch + (2248)
- Admiraliteit Delfland + (2249)
- Scouting APV + (2252 (oud 240101))
- Gorinchemse Zeeverkenners + (2253)
- Scouting A15 + (2254 (oud 240106))
- Scouting Hagemans + (2256)
- Scouting Altena + (2257)
- Merwegroep + (2258 (oud 240113))
- Scouting Loevestein + (2259)
- De Leeuwerik + (226)
- Suanablake + (2261)
- Scouting Puttershoek + (2265)
- Nassaugroep Strijen + (2266)
- Scouting Bas 't Hart + (2268)
- Scouting Goedereede + (2269)
- G.J. Geysendorffergroep + (2272 (oud 240310))
- Scouting Ruwaard van Puttengroep + (2275 (oud 240316))
- Scouting Hartelgroep + (2276 (oud 240317))
- Scouting Bernisse + (2277)
- Scouting Jan Joosten + (2281)
- Scouting Alblasserdam + (2283)
- Louis Wesselsgroep + (2283)
- Maketgroep + (2284)
- Scouting Johan & Cornelis de Witt + (2287)
- Johan & Cornelis de Witt - Medo + (2287)
- TESRA + (2289)
- Scouting van Brederode + (2292)
- Waterscouting De Vikings + (2294)
- Scouting Panoord + (2295)
- Scouting mr. Van Daalgroep + (2297)
- Sint Jan de Dopergroep (Boskoop) + (2298)
- Sinte Zitagroep (Boskoop) + (2299)
- Scoutinggroep Cornelis de Houtman + (2301)
- Scouting Jan van Hoof (Gouda) + (2302)
- Die Kantanky's + (2303)
- Scouting Wilo + (2305)
- St. Willibrordus (Gouda) + (2306)
- Admiraal De Ruyter + (2308)
- Scouting Jan Willem Friso + (2309)
- Scouting Moordrecht + (2310)
- Scouting Christiaan de Wet (Ouderkerk) + (2311 (oud 240526))
- Scouting Jorisgroep Oudewater + (2312)
- Klimopgroep + (2315 (oud 240539))
- Pieter Maritzgroep (Waddinxveen) + (2316)
- Scouting Sint Victor (Waddinxveen) + (2317)
- Scouting Hedera (Delft) + (2319 (oud 240601))
- Scouting Aymon + (2320)
- Delftsche Zwervers + (2321 (oud 240604))
- Willem de Zwijger (Delft) + (2327)
- Scouting Nootdorp + (2329)
- 233ste Durendael + (233)
- Scouting Pijnacker + (2330 (oud nr. 240624))
- Scouting Impeesa (Zoetermeer) + (2332)
- Scouting John McCormick + (2333)
- Scouting Pocahontas + (2334)
- Scouting Ashanti + (2336 (oud 240639))
- Scouting Honselersdijk + (2339)
- Scouting Maasdijk + (2343)
- Scouting De Lier + (2350)
- De Katwijkse Zeeverkenners + (2354 (oud: 240806))
- Lodewijksgroep (Leiden) + (2359)
- Scouting St. Jozef (Leiden) + (2360 (oud 240819))
- Scouting Van der Does - Liethorp + (2364)
- Houtkampgroep + (2366)
- Derjagroep + (2367)
- Sagara Satrya's + (2368)
- Shawano's Oegstgeest + (2369)
- Scouting Rijnsburg + (2370)
- Scoutinggroep Kimball O'Hara + (2371)
- Impeesa (Voorschoten) + (2372)
- Scouting Mauritsgroep + (2374)
- Scouting De Paauw + (2375)
- Van Wassenaer Van Obdam + (2375 (oud 240845))
- Scouting Willibrord (Wassenaar) + (2376)
- Van Woesikgroep + (2377)
- Scouting Zoeterwoude + (2378)
- Scouting Uithoek + (2381)
- Scouting Alphen aan den Rijn + (2383)
- Lisser Kaninefaten + (2393 (oud nr. 241007))
- Graaf van Lynden + (2394)
- Scoutinggroep Shawano's (Lisse) + (2395)
- Scouting Norvicus + (2396)
- Scouting Bostreno + (2399)
- Scouting Bosgeest + (2399)
- Tom Wilson + (24)
- Scouting Bronsgeest + (2400)
- Scouting Scojesa Sassenheim + (2402)
- Boerhaavegroep Voorhout + (2404)
- Regio Den Haag + (2405)
- Burgemeester De Monchygroep + (2407)
- Scouting Ferguson + (2408 (oud 241103))
- De Mohicanen + (2409)
- Scoutinggroep Macdonald + (2410)
- Scouting de Rimboejagers + (2411)
- Robin-Hood-Wegeli + (2413)
- Eurogroep + (2414)
- Scoutinggroep Be Pals-Prinses Juliana + (2416)
- Scouting Brigitta Valentijn + (2417)
- HWS Baron van Pallandtgroep + (2424 (oud 241201))
- Wegelaergroep + (2426)
- Sint Jorisgroep 5 + (2427)
- Admiraal De Ruytergroep (Den Haag) + (2428)
- St. Tarcisius (Den Haag) + (2433)
- Scouting Stanley 55 + (2435)
- De Vliegende Hollander (Den Haag) + (2436)
- Scouting Haagse Hout + (2438 (oud groepsnr.: 241223))
- Scouting Gordongroep + (2441)
- Scouting de Hoeve + (2442)
- Scoutinggroep 'De Jaguars' + (2443)
- Karen Barrymoregroep + (2446)
- Scouting Van Weerden Poelman + (2447)
- Scouting Sint Maarten-Hildegard + (2449)
- McKenziegroep + (2454)
- Scouting Damherten + (2455)
- Scouting Pius XII + (2456)
- Scouting Satoko Kitahara + (2457)
- Dûnotters + (246)
- Medische en EHBO Stam + (2466)
- Intergewest + (2468)
- Scouting Jambowa + (2472 (oud 130203))
- Scoutinggroep Gäöl + (2474)
- Amestellagroep + (2477)
- Scouting Albert Schweitzer + (2479)
- Kameleongroep Scouting Vasse e.o. + (2480)
- Scouting Don Bosco (Beneden-Leeuwen) + (2485)
- Scouting Stratum + (2487)
- Con Tutti + (2492)
- Corvus Corone + (2494)
- Sioniegroep (Veenendaal) + (2496)
- Homenetmen Almelo + (2498)
- De Twirre + (2499)
- De Grizzly + (250)
- Kanderstam + (2502)
- Scouting Mondriaan + (2506)
- Scoutinggroep Graaf Daron + (2508)
- Girlscouting Lichtenvoorde + (2509)
- De Verbinding + (2510)
- Hilversum International Scout Group + (2517)
- Scouting Van Swietengroep + (2538)
- Renatum 57 + (2540)
- Scouting de Linde + (2544)
- Scouting Rustenburg + (2565)
- Maurits-Vioolgroep + (2577)
- Scouting Lunteren + (2578)
- Scoutingvereniging De Schouw + (2580)
- Clemens Maria Hofbauer + (2581)
- Scouting Anne Frank - St. Jan Heer + (2586)
- Scoutinggroep Waterland + (2591)
- Scouting Rheijnewoud + (2593)
- De Pepijn + (260)
- De Dolfijn + (263)
- Radix Enschede + (2630)
- De Vlievleger + (264)
- Scouting Walraven + (2690)
- Scouting Leckelant + (2698)
- Scouting Klazienaveen + (2715)
- D' Olde Veste + (272)
- WiWeWa + (2725)
- Ijafik + (2726)
- Stanleygroep (Leeuwarden) + (2727)
- Dowa doyngha + (2728)
- Albert Schweitzergroep (Sneek) + (2731)
- Driespronggroep + (2736)
- Schakelgroep + (2742)
- Mgr. Hamer/St. Stephanus + (2760)
- Genevieve De Gaillardgroep + (2761)
- Scouting Icarus + (2763)
- De Sperwer + (28)
- De Zebra's + (281)
- De Leeuwkens + (285)
- Hermes + (286)
- Scouting Caldarium + (2868)
- Maria Gorettigroep (Ulvenhout) + (2887)
- St. Jacobgroep + (2888)
- Titus Brandsmagroep (Waalre) + (2897)
- Willem Ruysgroep + (29)
- Heralda + (2943)
- H.J.B. Boemerang + (2950)
- Scouting St. Baafs (Aardenburg) + (2989)
- ESG-B 2e Antwerpen + (2e Antwerpen)
- ESG-B 2e Gent - Heilige Moeder Theresa + (2e Gent)
- ESG-B 2e Halle-Vilvoorde - Maria-Ghoretti + (2e Halle-Vilvoorde)
- De Wilde Eend + (3)
- St. Odulphusgroep (Tilburg) + (3)
- Heestergroep + (3002)
- Catharina van Siënagroep + (3004)
- Charles de Foucauldgroep (Waddinxveen) + (3005)
- Wapitistam + (3006)
- Danny Kayegroep + (3016)
- Zonnegroep + (303)
- Scouting Sweder van Voorst + (3047 (oud 141212))
- De Spoorzoeksters + (305)
- Scouting Brandevoort + (3067)
- Scouting El Andalus + (3069)
- Scouting Burgemeester Welschen + (3097)
- Wiekengroep + (318 (NPG))
- De Navajo's + (33)
- De Toekan + (345)
- St.-Dominicus + (35e 56e)
- De Jakketoes + (36)
- De Menapiërs + (39)
- Samuel Esmeijergroep + (39)
- Extender Dieren + (3929 (oud 261020))
- Scouting Discovery + (3939 (oud 190327))
- De Ontdekkers + (3950)
- 4th Derby (Derwent) Scout Group HQ + (4)
- Prins Willem I-groep (Eindhoven) + (4)
- Jan Bart + (44)
- De Schrans + (45)
- Scouting Lancker + (4505)
- Arentsburghgroep + (46)
- InterLink Computer Interesse Stam + (4618 (oud 250015))
- Scouting Celtica + (4633)
- Regio Noord-Holland Midden + (4671)
- Regio Rondom de IJssel + (4687)
- Regio Twenteland + (4690)
- Regio De Meierij + (4700)
- Regio Overijsselse Vechtstreek + (4706)
- Scouting De Doerebouten + (4723)
- Regio Klein Gelderland + (4725)
- Regio Westland + (4728)
- Regio Roermond + (4734)