November: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
Regel 2: | Regel 2: | ||
Dit artikel geeft een overzicht van de verschillende gebeurtenissen met betrekking tot [[scouting]] die in de maand november plaatsvonden. | Dit artikel geeft een overzicht van de verschillende gebeurtenissen met betrekking tot [[scouting]] die in de maand november plaatsvonden. | ||
===Alle gebeurtenissen=== | |||
{| | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Algemeen''' | |||
|- | |||
||[[]].|| | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''1 november''' | |||
|- | |||
||[[1923]]||Scoutinggroep [[Camerons-Duinzwervers]] wordt opgericht in Overveen | |||
|- | |||
||[[1956]].||[[Wereldorganisatie]] ''Fédération du Scoutisme Européen'' [[FSE]] wordt opgericht | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''3 november''' | |||
|- | |||
||[[1911]]||Scoutinggroep [[APV]] wordt opgericht in Gorinchem | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''7 november''' | |||
|- | |||
||[[1998]]||Scouting [[Graaf Daron]] houdt haar eerste opkomst | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''8 november''' | |||
|- | |||
||[[1915]]||De (Delftsche) Studentenclub voor Oud-Padvinders wordt opgericht | |||
|- | |||
||[[2005]]||[[Scouting Doven Nederland]] wordt door [[Scouting Nederland]] erkend | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''11 november''' | |||
|- | |||
||[[1911]]||Wereldorganisatie ''The Order of World Scouts'' [[OWS]] wordt opgericht | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''15 november''' | |||
|- | |||
||[[1958]]||De [[oudste scoutinggroep|allereerste Rowanafdeling]] wordt opgericht in Schiedam | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''24 november''' | |||
|- | |||
||[[1999]]||Scoutinggroep [[Martinistam]] wordt opgericht in Groningen | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''26 november''' | |||
|- | |||
||[[1920]]||Scoutinggroep [[Die Kantanky's]] wordt opgericht in Gouda | |||
|- | |||
||[[1960]]||[[Scouting Sint Salvius Limbricht]] wordt opgericht | |||
|- | |||
|} | |||
==={{PAGENAME}} in vogelvlucht=== | ==={{PAGENAME}} in vogelvlucht=== | ||
''[[sjabloon:Geschiedenis november|Dit korte uittrekseltje verschijnt jaarlijks in november op de hoofdpagina]]'' {{Geschiedenis november}} | ''[[sjabloon:Geschiedenis november|Dit korte uittrekseltje verschijnt jaarlijks in november op de hoofdpagina]]'' {{Geschiedenis november}} | ||
[[category:Geschiedenis naar maand|0B]] | [[category:Geschiedenis naar maand|0B]] |
Versie van 21 feb 2007 19:56
Januari · Februari · Maart · April · Mei · Juni · Juli · Augustus · September · Oktober · November · December |
Dit artikel geeft een overzicht van de verschillende gebeurtenissen met betrekking tot scouting die in de maand november plaatsvonden.
Alle gebeurtenissen
Algemeen | |
[[]]. | |
1 november | |
1923 | Scoutinggroep Camerons-Duinzwervers wordt opgericht in Overveen |
1956. | Wereldorganisatie Fédération du Scoutisme Européen FSE wordt opgericht |
3 november | |
1911 | Scoutinggroep APV wordt opgericht in Gorinchem |
7 november | |
1998 | Scouting Graaf Daron houdt haar eerste opkomst |
8 november | |
1915 | De (Delftsche) Studentenclub voor Oud-Padvinders wordt opgericht |
2005 | Scouting Doven Nederland wordt door Scouting Nederland erkend |
11 november | |
1911 | Wereldorganisatie The Order of World Scouts OWS wordt opgericht |
15 november | |
1958 | De allereerste Rowanafdeling wordt opgericht in Schiedam |
24 november | |
1999 | Scoutinggroep Martinistam wordt opgericht in Groningen |
26 november | |
1920 | Scoutinggroep Die Kantanky's wordt opgericht in Gouda |
1960 | Scouting Sint Salvius Limbricht wordt opgericht |
November in vogelvlucht
Dit korte uittrekseltje verschijnt jaarlijks in november op de hoofdpagina
- 1911: Wereldorganisatie The Order of World Scouts OWS wordt opgericht
- 1956: Wereldorganisatie Fédération du Scoutisme Européen FSE wordt opgericht
- 1958: De allereerste Rowanafdeling wordt opgericht in Schiedam
- 2005: Scouting Doven Nederland wordt door Scouting Nederland erkend