Juni: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
|||
Regel 8: | Regel 8: | ||
===Alle gebeurtenissen=== | ===Alle gebeurtenissen=== | ||
{| | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Algemeen''' | |||
|- | |||
|| ||De [[Bever-Doe-Dag]] vindt deze maand plaats | |||
|- | |||
|| ||De [[BIRD]] vindt deze maand plaats | |||
|- | |||
||[[1999]].||Het groepsblad van [[Scouting Gregor Brokamp]] wint de titel "Koning Groepsblad" | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''1 juni''' | |||
|- | |||
||[[1945]]||Scoutinggroep [[Fakkeldraagsters]] wordt opgericht | |||
|- | |||
||[[1955]]||In Maastricht wordt de Scoutinggroep [[Titus Brandsma (Maastricht)|Titus Brandsma]] opgericht | |||
|- | |||
||[[1991]]||[[D'Alflandgroep]] wordt opgericht | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''2 juni''' | |||
|- | |||
||[[1945]]||[[Agnes Baden-Powell]] overlijdt, de oprichtster van scouting voor meisjes | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''4 juni''' | |||
|- | |||
||[[1983]]||[[Scouting Nautilus]] wordt opgericht | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''12 juni''' | |||
|- | |||
||[[1994]]||In Ierland wordt de eerste scoutinggroep voor dove scouts opgericht | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''13 juni''' | |||
|- | |||
||[[1995]]||[[Scouting Euregio Glanerbrug]] wordt opgericht | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''16 - 18 juni''' | |||
|- | |||
||[[2006]]||Het eerste [[Landelijk Luchtvaartweekend]] voor [[luchtscouts]] vindt plaats | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''19 juni''' | |||
|- | |||
||[[1932]]||Scoutinggroep de [[Lisser Kaninefaten]] wordt opgericht | |||
|- | |||
||[[1977]]||[[Lady Baden-Powell]] overlijdt | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''21 juni''' | |||
|- | |||
|| ||[[Lange Doener]] is jarig | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''25 juni''' | |||
|- | |||
||[[1949]]||[[Scoutcentrum Buitenzorg]] wordt geopend als hoofdkampeerterrein van het [[Nederlandse Padvindstersgilde]] | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''26 juni''' | |||
|- | |||
||[[1982]]||[[Scouting Ashanti]] wordt opgericht | |||
|- | |||
|} | |||
[[category:Geschiedenis naar maand|06]] | [[category:Geschiedenis naar maand|06]] |
Versie van 7 jan 2007 20:13
Januari · Februari · Maart · April · Mei · Juni · Juli · Augustus · September · Oktober · November · December |
Dit artikel geeft een overzicht van de verschillende gebeurtenissen met betrekking tot scouting die in de maand Juni plaatsvonden.
Juni in vogelvlucht
Dit korte uittrekseltje verschijnt jaarlijks in Juni op de hoofdpagina
- Algemeen: De Bever-Doe-Dag vindt deze maand plaats
- 1938: De Verkennersgroep St. Hubertus wordt opgericht
- 1945: Agnes Baden-Powell overlijdt, de oprichtster van scouting voor meisjes
- 1949: Scoutcentrum Buitenzorg wordt geopend
Alle gebeurtenissen
Algemeen | |
De Bever-Doe-Dag vindt deze maand plaats | |
De BIRD vindt deze maand plaats | |
1999. | Het groepsblad van Scouting Gregor Brokamp wint de titel "Koning Groepsblad" |
1 juni | |
1945 | Scoutinggroep Fakkeldraagsters wordt opgericht |
1955 | In Maastricht wordt de Scoutinggroep Titus Brandsma opgericht |
1991 | D'Alflandgroep wordt opgericht |
2 juni | |
1945 | Agnes Baden-Powell overlijdt, de oprichtster van scouting voor meisjes |
4 juni | |
1983 | Scouting Nautilus wordt opgericht |
12 juni | |
1994 | In Ierland wordt de eerste scoutinggroep voor dove scouts opgericht |
13 juni | |
1995 | Scouting Euregio Glanerbrug wordt opgericht |
16 - 18 juni | |
2006 | Het eerste Landelijk Luchtvaartweekend voor luchtscouts vindt plaats |
19 juni | |
1932 | Scoutinggroep de Lisser Kaninefaten wordt opgericht |
1977 | Lady Baden-Powell overlijdt |
21 juni | |
Lange Doener is jarig | |
25 juni | |
1949 | Scoutcentrum Buitenzorg wordt geopend als hoofdkampeerterrein van het Nederlandse Padvindstersgilde |
26 juni | |
1982 | Scouting Ashanti wordt opgericht |