Lijst van scoutinggroepen in Nederland: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Regel 627: | Regel 627: | ||
* Vlissingen: [[De Watergeuzen-St. Willibrordus]] | * Vlissingen: [[De Watergeuzen-St. Willibrordus]] | ||
* Kamperland: [[Zandkreekgroep]] | * Kamperland: [[Zandkreekgroep]] | ||
* Zierikzee: [[Mr.Bakkergroep]] | |||
==Zuid-Holland== | ==Zuid-Holland== |
Versie van 24 dec 2008 14:26
Beste bezoeker,
Staat jouw scoutinggroep er niet tussen? Zet hem er dan bij! Dit doe je zo:
Zet op deze pagina géén link naar de website van jouw scoutinggroep: Links naar andere websites worden namelijk van deze pagina verwijderd. |
Dit is een lijst van scoutinggroepen die probeert om (ooit) alle scoutinggroepen in Nederland in kaart te brengen. Over scoutinggroepen met rode letters is nog geen artikel. Onderstaande groepen zijn voorlopig ingedeeld per provincie. Wanneer de lijst te lang wordt, zullen de groepen ingedeeld worden per regio of admiraliteit.
Drenthe[bewerken | brontekst bewerken]
- Assen: Thriantastam
- Assen: De Zwervers
- Assen: Johannes Post Groep (JPG)
- Assen: Anthonie van Diemenstam (AVD)
- Assen: St. George
- Beilen: Beyloo ter Horstgroep
- Borger: Woudlopers
- Coevorden: Drostengroep
- Diever: Schultegroep
- Emmen: Scouting Emmen
- Erica: St. Pancratius / Maria Immaculata
- Erica: Scoutinggroep Maria Immaculata (fusie in 2008)
- Erica: Scoutinggroep Sint Pancratius (fusie in 2008)
- Exloo: Hunze-Hikers
- Hoogeveen: Scouting Hoogeveen
- Leek: Scouting Nienoord
- Meppel: Scouting Meppel
- Nieuw Schoonebeek: St. Willehadus
- Paterswolde: De Trekvogels
- Roden: Mensinghe
- Steenwijk Johan van der Kornputgroep
- Vledder: Scouting Van Swietengroep
- Vries: Scouting Vries
- Zuidlaren: De Rangers
Flevoland[bewerken | brontekst bewerken]
- Almere: Con Tutti
- Almere: Scouting Cornelis Lelygroep
- Almere: Scouting Hannie Schaft
- Biddinghuizen: Scouting Osbornegroep
- Dronten: Flevo-Scouts Dronten
- Emmeloord: Scouting Emmeloord
- Lelystad: Ascanen
- Lelystad: Bramzijger
- Lelystad: Scouting John F. Kennedy
- Lelystad: Luchtscouts Vliegveld Lelystad
Friesland[bewerken | brontekst bewerken]
- Beetsterzwaag: Ba-Ow
- Beetsterzwaag: Ossewa
- Bolsward: Jambowa
- Buitenpost: Brimzen
- Dokkum: De Granaet
- Drachten: de Wâldswalkers
- Franker: Andromeda
- Harlingen: Caspar di Robles
- Harlingen: De Ontdekkers
- Harlingen: St. Michiel & Lioba
- Heerenveen (Oranjewoud): Van Maasdijk
- Joure: Borgergroep
- Joure: Jan van Hoof groep (opgeheven)
- Leeuwarden: Burmania
- Leeuwarden: Duco van Martena
- Leeuwarden: De Esdoorn
- Leeuwarden: Schout bij nacht Doorman
- Makkum: Burdine
- Oosterwolde: De Biezenhutters
- Sint Nicolaasga: Oorspronggroep (opgeheven)
- Sneek: Greate Pier
- Sneek: Tibrag
- Tytsjerkeradiel (Noardburgum): De Twirre
- Wolvega: De Linde
- Wolvega: Litjo
Gelderland[bewerken | brontekst bewerken]
- Amerongen: Zuylensteyn
- Apeldoorn: Scouting St.Victor
- Apeldoorn: Scoutinggroep Jagermeester Johan Bentinck
- Apeldoorn: Stadhouder Willem III/Lady Baden-Powell
- Arnhem: Aerendheemgroep
- Arnhem: Lincolngroep
- Arnhem: Ruitergidsen Anne de Guigné
- Arnhem: De Geuzen
- Beneden-Leeuwen: Scouting Don Bosco
- Bennekom: Scouting Bennekom
- Bennekom: Musinga Bennekom
- Beuningen: Scouting Beuningen '76 (SB'76)
- Borculo: Scouting Cycloongroep Borculo.
- Culemborg: Scouting St. Stanislaus
- Culemborg: Triton Scouting
- Didam: Scouting St. Willibrord
- Dieren: Extender Dieren
- Dieren: Scouting Dieren
- Dieren: Bospatrouille 74 (onafhankelijke groep)
- Doesburg: Scouting Doesburg
- Doetinchem Scouting Roothaangroep
- Dreumel: Paulusgroep
- Ede: Jan Hilgers
- Ede: Langenberg
- Ede: Pieter Maritz
- Ede: Tarcisius
- Eerbeek: Tapawingo
- Epe/Heerde: Buys Ballot
- Ermelo: Alexandergroep
- Ermelo: Irmingroep
- Ermelo: Tawebgroep
- Gendringen: Scouting Gendringen
- Gorssel: Scouting IJsselgroep
- Gorssel: Scoutinggroep Sint Joris
- Groenlo: Scouting Groenlo
- Groessen: Scouting Groessen
- 't Harde: Guustaaf Adolfgroep
- Harderwijk Tjerk Hiddes
- Harderwijk Scouting Verbraak-Margriet
- Hattem: Voermangroep
- Hattem: Wijnaendts Franckengroep
- Herveld: De Spoorzoekers
- Hummelo en Keppel: Scouting Sweder van Voorst
- Lichtenvoorde: Girlscouting Lichtenvoorde
- Lichtenvoorde: Sint Bernardusgroep Lichtenvoorde
- Lunteren: Hessengroep (gefuseerd in 1973 tot Scouting Lunteren)
- Lunteren: De Zandkleppers (gefuseerd in 1973 tot Scouting Lunteren)
- Lunteren: Scouting Lunteren (fusie van de Hessengroep en De Zandkleppers)
- Maurik: Scouting Saffatin
- Nijkerk: Scoutinggroep Roncalli
- Nijkerk: Kiliaen van Rensselaer I
- Nijkerk: Kiliaen van Rensselaer II (waterscouting)
- Nijmegen: De Batavieren
- Nijmegen: De Bevers
- Nijmegen: Scouting Albertus
- Nijmegen: Scouting Amalgama
- Nijmegen: Scouting d'Almaras
- Nijmegen: Scouting Karel de Stoute
- Nijmegen: Scouting Keizer Karel
- Nijmegen: Scouting Paul Kruger
- Nijmegen: Sint Paulus Zeeverkenners
- Nijmegen: Zeeverkenners Canisius
- Nijmegen: Zeeverkennergroep Phileretmai
- Ommeren: Baron van Brakell
- Oosterbeek: OPV-Schoonoord
- Renkum: Don Bosco Lucia
- Renkum: Emmagroep
- Rheden: Rhedense Pioniers
- Rhenen: Jhr.Schimmelpenninck
- Scherpenzeel: Valleigroep
- Scherpenzeel: Willaergroep
- Tiel: Scouting Phoenix Tiel
- Ugchelen: Ugchelse Woudlopers-Groep II
- Veenendaal: De Zwervers
- Veenendaal: Sionie
- Vorden: David G Alford (DGA)
- Wageningen: Scouting Die Wiltgraeff
- Wageningen: Yggdrasilstam (Studentenscouting, onderdeel van Scouting Die Wiltgraeff)
- Wageningen: Musinga-Rijn
- Zaltbommel: Scouting St. Martinus
- Zevenaar: Subanhara Liemersgroep
- Zetten: Scouting Zetten
Groningen[bewerken | brontekst bewerken]
- Delfzijl: Fivelgroep-Eemsmond
- Groningen: Chauken
- Groningen: De Jutters
- Groningen: De Havik
- Groningen: De Heeren van de Lemniscaat
- Groningen: Scouting Impeesa
- Groningen: Karel Doorman Stam (communicatie)
- Groningen: Martinistam (studentenscouting)
- Groningen: Woudlopers Kipling
- Groningen: De Voerman
- Groningen: De Zwervers
- Haren: Look Wide
- Haren: Tecumseh
- Haren: De Trekvogels
- Hoogezand-Sappemeer: De Trappers
- Leek: Nienoord
- Lettelbert: Waterscoutinggroep de Bevers
- Slochteren: Scoutinggroep Fraeylema
- Stadskanaal Scouting Stadskanaal (Schotse- en Pagistagroep)
- Ter Apel Guy de Fontgalland
- Uithuizen: Menkema
- Veendam: Veendam
- Winschoten: Scouting St. Vitus
- Winsum: Vinchem
Limburg[bewerken | brontekst bewerken]
- Beek: Scouting St. Martinus groep
- Berg & Terblijt: St. Monulphus
- Brunssum: St. Willibrordus
- Brunssum: Scouting de Landgraaf
- Elsloo: Scouting Elsloo
- Eygelshoven: Scouting Eygelshoven
- Eygelshoven: Verkennersgroep St. Hubertus (gefuseerd met St. Lidwina tot Scouting Eygelshoven)
- Eygelshoven: Gidsengroep St. Lidwina (gefuseerd met St. Hubertus tot Scouting Eygelshoven)
- Geleen: Scouting Christiaan de Wet
- Heerlen: Scouting Sint Jan Baptist
- Heerlen: Scouting Don Bosco Heerlerbaan
- Heerlen: Scouting Kapelaan Berix
- Heerlen: Scouting Nieuw-einde
- Heerlen: St. Willibrordus
- Heerlen: Scouting Bekkerveld
- Heerlen: Scouting Welten
- Kerkrade: Scouting St. Lambertus
- Kerkrade: Scouting St. Willibrord
- Kerkrade: St. Joris
- Kerkrade: Scouting Gregor Brokamp
- Kerkrade: Scouting St. Petrus (opgeheven)
- Kerkrade: Scouting Indaba (opgeheven)
- Kerkrade: Scouting Charles de Foucauld (opgeheven)
- Kerkrade: Scouting St. Jozef (opgeheven)
- Kerkrade: Scouting St. Hubertus
- Koningsbosch: Scouting Christus Koning
- Landgraaf: Scouting St. Tarcisius
- Landgraaf: Scouting 't Eikske
- Landgraaf: Scouting Pioniers Oude Mijnstreek
- Maastricht: Scouting Lord Baden-Powell
- Maastricht: Scouting Christus Koning
- Maastricht: Scouting Theresia
- Maastricht: Titus Brandsma
- Mechelen: St. Martinus
- Middelaar: Scouting Sint Gabriël
- Middelaar: Loodsenstam Lucifer
- Mook: Scouting Don Bosco Mook
- Munstergeleen: Scoutinggroep Munstergeleen
- Nederweert: Scouting Paus Pius X
- Pey: Scouting Maria Goretti Pey
- Roermond: Pater Bleijsgroep
- Roermond: Scouting Secretaris Moonen
- Roermond: Scouting Sint Joris Leeuwen
- Roermond: Sint Jorisgroep Maasniel
- Schinnen: Royal Rangers (pinkstergemeente / niet scouting Nederland)
- Sittard: St. Tarcisius-Limburg
- Sittard: Scouting St. Jozef
- Sittard-Geleen: Scouting Sint Salvius Limbricht
- Tungelroy: Scouting Tungelroy
- Urmond: Scouting St. Tarcisius
- Venlo: Scouting Baden-Powell
- Venlo: Scouting Miguel Pro
- Venray: Peelspeurders
Noord-Brabant[bewerken | brontekst bewerken]
- Asten: Scouting Asten
- Bergeijk: Sint Lambertus
- Bergen op Zoom: Scouting Delmo
- Bergen op Zoom: Scouting Kizito
- Bergen op Zoom: Scouting Markiezaatsgroep
- Bergen op Zoom: Menno van Coehoorngroep
- Bergen op Zoom: Petrus en Paulusgroep
- Bergen op Zoom: Van Glymesgroep (Opgegaan/Gefuseerd met Petrus & Paulusgroep)
- Bergen op Zoom: Scheldestam
- Bergen op Zoom: Zoomgroep
- Bergen op Zoom: Karel Doormangroep (waterscouts)
- Berghem: P.G. Frassatigroep
- Berkel-Enschot: Livingstonegroep
- Best: Scouting Frama
- Best: Scouting Oud Best
- Berlicum: Scouting Berlicum
- Biezenmortel: Scouting De Paraplu Biezenmortel
- Bladel: Scouting Bladel
- Boekel: Scouting Boekel
- Boxtel: Scouting Boxtel
- Boxmeer: Scouting Boxmeer
- Cromvoirt: Prins Willem van Oranje (PWVO)
- Breda: Scouting Haagse Beemden
- Breda: Albert Schweitzer Groep
- Breda: Jeanne d'Arcgroep (opgeheven)
- Breda: Scouting Driesprong
- Breda: Scouting Sint-Joris
- Breda: Scouting Sint Martinus
- Breda: Scouting Blauwe Kei
- Breda: Scouting Ginneken
- Breda: Scouting Charles de Foucauld/Simone Weil
- Budel: Frere Jacques
- Den Bosch: Scouting Den Bosch Noord (DeBoNo)
- Den Bosch: Scouting Columbus
- Den Bosch: Jeroen Bosch Verkennersband
- Den Bosch: Scouting Petrus en Paulus (P&P)
- Den Bosch: Scouting Lucas
- Den Bosch: Scouting Sint Joris
- Den Bosch: Prins Willem van Oranje (PWVO)
- Den Dungen: Scouting Bernadette
- Dongen: Scouting Laurentius Dongen
- Dongen: Scouting St. Jozef Dongen
- Drunen: Dr. Akkermansgroep
- Duizel: Jubam
- Eersel: Scouting Eersel
- Eindhoven: Scouting Doornakkers
- Eindhoven: Scouting Angelo Roncalli
- Eindhoven: Scouting Graaf Folke Bernadotte groep 2
- Eindhoven: Scouting St. Frans
- Eindhoven: Scouting St. Joris
- Eindhoven: Scouting Père Kersten
- Eindhoven: Scouting Hopman Latour
- Eindhoven: Scouting Livingstone
- Eindhoven: Waterscouting Dr. A.F. Philips (waterscouts)
- Eindhoven: Scouting St. Rafaël
- Eindhoven: Scouting President F.D. Roosevelt
- Eindhoven: Scouting Dr. A. Schweitzer
- Eindhoven: Scouting St. Sebastiaan
- Eindhoven: Scouting Stratum
- Eindhoven: Scouting Johannes Vianney
- Eindhoven: Scouting Burgemeester Welschen
- Eindhoven: Scouting Wielewaal
- Eindhoven: Scouting Burgemeester Herman Witte
- Elshout: St. Jan
- Etten-Leur: Scouting Paulus
- Etten-Leur: Scouting Tarcisius
- Etten-Leur: Scouting Lambertus
- Geertruidenberg: Scouting Mafeking
- Geldrop: Scoutinggroep Don Bosco
- Geldrop: Hikegroep
- Geldrop: Neil Armstrong Scouting
- Geldrop: Stella Maris Zeeverkenners (waterscouts)
- Gemert: Scouting Willibrordus
- Gilze: Scouting Gillesa
- Hintham-Rosmalen: Scouting Sint-Christoffel
- Heeze: Sint Nicasius
- Helmond: Scouting Brandevoort
- Helmond: Scouting Brouwhuis
- Helmond: Scouting Paulus
- Helmond: Scouting Jan Baloys Stiphout
- Heusden St. Vicktor
- Kaatsheuvel Martin Luther King
- Kaatsheuvel Mgr. Bekkersgroep
- Lierop: St. Willibrordusgroep
- Loon op Zand: Pastoor Simons Groep
- Luyksgestel: Sint Andries
- Maarheze: Kizito
- Mierlo: Scouting Mierlo
- Moergestel: Scouting St. Jan Moergestel
- Nieuwkuijk: Garcia Moreno
- Nistelrode: Scouting Mira Ceti
- Nuenen: Scouting Rudyard Kipling
- Nuenen: Scouting Panta Rhei
- Prinsenbeek: Scouting Thomas More
- Oisterwijk: Scouting Oisterwijk
- Oosterhout: Erasmusgroep
- Oosterhout: Het Zuiderkruis
- Oosterhout: Marioagroep
- Oss: Dorus Rijkers Groep (waterscouts)
- Oss: Dr. Saal van Zwanenberggroep
- Oss: Titus Brandsmagroep
- Overloon : St Theobaldusgroep
- Riethoven: Rythovius
- Rijen: Sint Bonifaas Groep
- Roosendaal: Luchtscouts "Seppe" (luchtscouts)
- Roosendaal: Scouting st. Jan (luchtscouts)
- Roosendaal: Scouting Fridtjof Nansen
- Roosendaal: Scouting Baden-Powell
- Rosmalen: St. Tarcisius
- Schaijk: Scouting Schaijk
- Schijndel: Scouting Schijndel
- Sint-Michielsgestel Scouting Petrus Donders
- Sleeuwijk: Scouting Altena
- Son en Breugel: Scouting Mgr. Bekkers
- Son en Breugel: Scouting Dutmella
- Son en Breugel: Scouting Margaretha Sinclair
- Sprang-Capelle: Jan de Rooij
- Steensel: Margarita
- Terheijden: D'n Hartel
- Tilburg: Scouting Lord Baden-Powell
- Tilburg: Celtica
- Tilburg: Scouting Charles de Foucauld (gefuseerd tot Scouting The Challenge)
- Tilburg: Esjeeka
- Tilburg: Scouting St. Jan Baptist (gefuseerd tot Scouting Esjeeka)
- Tilburg: Scouting St. Stanislaus Kostka (gefuseerd tot Scouting Esjeeka)
- Tilburg: St.Joris (opgeheven)
- Tilburg: Pastoor Vroomansgroep
- Tilburg: Scouting Prins Hendrik groep 1 (gefuseerd tot Scouting The Challenge)
- Tilburg: Scouting The Challenge
- Tilburg: Dr. Mollergroep
- Tilburg: St. Raphaël
- Tilburg: Scouting Rey de Carle
- Tilburg: Scouting Groenewoud
- Uden: Jeanne d'Arc
- Uden: Scouting Uotha
- Uden: Scouting Icarus (opgeheven Luchtscouts)
- Valkenswaard: Dick van Toor
- Valkenswaard: Scouting Sint Maarten
- Valkenswaard: Sint Stefanus
- Veghel: Scouting Veghel
- Veldhoven: Hertog Jan van Brabant
- Veldhoven: Were-Di
- Veldhoven: Sint Stanislaus Kostka
- Veldhoven-Zeelst: Sint Aloysuis
- Vught: Scouting Vught Noord
- Vught: Scouting JEEP Vught Zuid
- Waalre: Scouting Aalst-Waalre (SAW2)
- Waalre: Scouting Anton Coolen (in 1996 gefuseerd tot Scouting Aalst-Waalre)
- Waalre: St. Tarcisius (in 1996 gefuseerd tot Scouting Aalst-Waalre)
- Vlijmen: Maurice Flacard
- Waalwijk: Scouting Andreas Zijlmansgroep (AZG)
- Woudrichem: Scouting Loevestein (waterscouts)
- Wouw: Scouting Wouw
- Zevenbergen: Matthijs Heldtgroep
Noord-Holland[bewerken | brontekst bewerken]
- Alkmaar: Dirk Duyvel
- Alkmaar: De Geuzen
- Alkmaar: Graaf Daron
- Alkmaar: Scouting Sint Laurentius
- Amstelveen: Scouting Hedera
- Amstelveen: Keizer Karel Groep
- Amstelveen: Scouting Kantankye
- Amstelveen: Livingstonegroep
- Amstelveen: Radboudgroep
- Amstelveen: TylTylgroep
- Amsterdam: Scouting Sint Maarten
- Amsterdam: Scouting Elfregi
- Amsterdam: Scouting Holendrecht
- Amsterdam: Scouting Wartburg
- Amsterdam: Scouting Erskine
- Amsterdam: Scouting Sloterplas
- Amsterdam: Scouting Sarto
- Amsterdam: Impeesa groep 19
- Amsterdam: Scouting Holendrecht
- Anna Paulowna: Scouting Anna Paulowna
- Badhoevedorp: Leeghwatergroep
- Badhoevedorp: Lady Baden-Powell
- Beverwijk: Andre de Thaye
- Beverwijk: De Banjaert
- Beverwijk: Scouting Admiraal van Kinsbergen
- Beverwijk: M'Hlala Panzi
- Beverwijk: Mees Toxopeus
- Beverwijk: Wiawaha Beverwijk
- Beverwijk: Die Wijcker Duinjaghers
- Bergen: Scoutinggroep de Heerlijkheid
- Bussum: Scouting Himalaya
- Bussum: Arrowegroep
- Den Burg (Texel): Scouting Texel
- Den Helder: Scouting Jutters Willemsoord
- Dirkshorn: Scoutinggroep Aquarius
- Haarlem: Scouting Menno Simonsz
- Haarlem: Scouting Brigitta
- Haarlem: Kameleon Kinheim
- Haarlem: Tarcisius
- Heemskerk: Adelbertusgroep
- Heemskerk: Elfregi Helen Keller
- Heemskerk: Graaf Floris V
- Heemstede: Spaarnegeuzen
- Heiloo: Victoriegroep
- Hilversum: Argonauten
- Hilversum: Athabascangroep
- Hilversum: Scoutinggroep de Burcht
- Hilversum: Zuiderkruisgroep
- Hoofddorp: Scouting St. Maarten
- Hoorn: Scouting Martin Luther King
- Huizen: Scouting Montgomery
- Overveen: Camerons-Duinzwervers
- Koog aan de Zaan: Scouting Koog-Zaandijk
- Laren (N-H): Scouting Raboes
- Muiden: Scouting Pampus Muiden
- Nieuwe Niedorp: Scouting Dirck Rembrantsz
- Schagen: Ridder Magnusgroep
- Schagen: Vita Nova
- Uitgeest: Scouting Uitgeest, Jeugdvereniging Don Bosco
- Uithoorn: Admiralengroep
- Wieringerwerf: Scouting Die Robben
- IJmuiden: de IJmondtrekkers
- IJmuiden: Nannie van der Wiele
- Zaandam: Claes Compaen groep
- Zandvoort: Stella Maris - St. Willibrordus
- Zandvoort: The Buffalo's
- Velsen Zuid: Wiawaha
- Zwaag: Scouting Discovery
Overijssel[bewerken | brontekst bewerken]
- Almelo: Homeentmeen
- Almelo: H.J.B. Boemerang (opgeheven)
- Almelo: H.J.B. Llanos
- Almelo: H.J.B. Wateregge
- Almelo: John F. Kennedygroep
- Borne: Scouting Twickel
- Dalfsen: D'Alflandgroep
- Den Ham & Vroomshoop: Scouting Azoelen
- Dedemsvaart: Scouting Dedemsvaart
- Delden: Van Rossum-Elisabethgroep
- Elburg: Scouting N.S. Rambonnet
- Enschede: Scouting Mgr. Ariënsgroep
- Enschede: Scouting 't Volbert
- Enschede: Scouting Emisario
- Enschede: Scouting Euregio Glanerbrug
- Enschede: Scouting 't Geuzennest
- Enschede: Scouting Nanne Zwiep
- Enschede: Vaandrig Leppink Groep
- Enschede: Enschedese Padvinders Marsband
- Giethoorn: Scouting Brederwiede
- Haaksbergen: Scouting de Klomp
- Hardenberg: Stanleygroep
- Hasselt: Scouting de Veste
- Hattem: Voermangroep
- Hattem: Wijnaendts Franckengroep
- Heino: Scouting Heino
- Hellendoorn - Nijverdal: Reggegroep
- Hengelo: dr. Ariëns Ingrid
- Hengelo: St. Jeroen Bambi
- Hengelo: St. Christoffel
- Hengelo: Bataven Ludger
- Hengelo: De Bataven (gefuseerd met Ludger-ursula groep tot Bataven Ludger)
- Hengelo: Scouting Cunera-St. Marcellinus
- Hengelo: Hendrik Hudson Groep
- Hengelo: Ludger-ursula groep (gefuseerd met De Bataven tot Bataven Ludger)
- Harderwijk: Tjerk Hiddes
- Holten: BE St. Joris Overijssel
- Kampen: Henk Bruntgroep
- Kampen: Hanzeluiden
- Kampen: Martin Gasmangroep
- Nieuwleusen: Gold'n Zendegroep
- Oldenzaal: Titus Brandsmagroep
- Ommen: Van Pallandtgroep
- Rijssen: Scouting Oosterhof- Niej Begin
- Steenwijk: Johan van de Kornputgroep
- Vilsteren: St. Lodewijkgroep
- Zwartsluis: Pieter Marits
- Zwolle: Christofoor Zeeverkenners
- Zwolle: Henk Eelsinggroep
- Zwolle: Hopman Kippersgroep
- Zwolle: Huysmangroep III
- Zwolle: Indabagroep
- Zwolle: IJsselgroep
- Zwolle: Jan Lijdinggroep
- Zwolle: Vaandrig Lengton Groep
- Zwolle: Zwolse Zeeverkenners
Utrecht[bewerken | brontekst bewerken]
- Abcoude: Scouting Pandergroep
- Amerongen-Leersum: Scouting Zuylensteyn
- Amersfoort: Karel Doormangroep
- Amersfoort: Scouting St. Ansfridus
- Amersfoort: Scouting Cay-Noya
- Amersfoort: Scouting Impeesa
- Amersfoort: Scouting Mondriaan
- Amersfoort: Scouting Soekwa
- Baarn: Scouting Ernst van Kempen
- Baarn: Mango Kwane Wilco Jiskoot
- Baarn: Scouting Merhula
- de Bilt: Scouting Ben Labre
- de Bilt: Scouting Laurentius
- Bilthoven: Akoteh
- Bilthoven: Rover Crofts Groep
- Breukelen: Scouting Niftarlake
- Bunnik: Scouting Bunnik
- Doorn: Scouting Thorheim
- Driebergen: Scouting Dr. A.E. Hermansgroep
- Harmelen: Scouting Willem Alexander
- Hoevelaken: Scouting Hiawatha
- Hooglanderveen: Scouting St. Jozef
- Houten: Scouting Schonauwen
- Huis ter Heide: A.J.V. Dirk Vink
- Huis ter Heide: A.J.V. Hiram Edson
- Leusden: Scouting Manitoba
- Lopik: Scouting Cliffort Reichert
- Maarn-Maarsbergen: Scouting Maarn-Maarsbergen
- Maarssen: Scouting Jan Campert
- Maarssen: Scouting Marsua
- Maarssen: Scouting Willy Hems
- Maartensdijk: Scouting Agger Martini
- de Meern: Scouting Rhenova
- Montfoort: Scouting Montfoort
- Mijdrecht/Wilnis: Scouting Jan van Speyk
- Nieuwegein: Scouting Jan van Hoof
- Nieuwegein: Scouting Livingstone
- Nieuwegein: Scouting Prins Bernhard
- Odijk: Scouting Katimavik
- Soest: Scouting Don Bosco
- Soest: Scouting De Fakkeldraagsters
- Soest: Hopman Masselmangroep
- Utrecht: Scouting Baracuda
- Utrecht: Scouting Derde Utrechtse
- Utrecht: Scouting Hoograven
- Utrecht: Scouting Jan Pieterszoon Coen
- Utrecht: Scouting Peka 18
- Utrecht: Scouting Salwega
- Utrecht: Scouting Tekakwitha Zeeverkenners
- Utrecht: Scouting Utrecht Oost
- Utrecht: Scouting de Vliegende Pijl
- Utrecht: Scouting Wepadojeb
- Utrecht: Scouting Wilhelmina
- Utrecht: Willem de Zwijger
- Utrecht: Scouting Zuilen
- Veenendaal: De Zwervers
- Vianen: Scouting Batenstein
- Vinkeveen: Scouting Eliboe
- Vleuten: Scouting Ridderhofgroep
- Wijk bij Duurstede: Scouting Sea Lions
- Woerden: Scouting Albert Schweitzer
- IJsselstein: Scouting Anne Frank
- IJsselstein: Nico Steenbeekgroep
- IJsselstein: Scouting Sint Nicolaas
- Zeist: Scouting De Bison
- Zeist: Scouting Dryade
- Zeist: Scouting LuVaZe
- Zeist: Prinses Beatrix Groep
- Zeist: Scouting Rambonnet
- Zeist: Sleutelgroep
- Zeist: Woudlopers
Zeeland[bewerken | brontekst bewerken]
- Arnemuiden: Baden-Powell
- Axel: Gregoriusgroep (opgeheven- oud KV/VKJB)
- Axel: groep 1/ Ottawa groep (opgeheven- oud NPV)
- Axel: Jhr. de Casembrootgroep (opgeheven- oud NPV)
- Axel: Oda-groep (opgeheven- oud NGB)
- Axel: Szydlowskigroep (opgeheven)
- Axel: Scouting De Vier Ambachten
- Bruinisse: Prinses Margrietgroep
- Hulst: 't Jagertje
- IJzendijke: St. Paulustroep
- Kloosterzande: (St.)Canisiusgroep
- Kloosterzande: De Zwarte Dassen (in 1985 met St.Canisius gefuseerd tot Canisiusgroep)
- Kloosterzande (Groenedijk: Charles de Foucauld (na de oorlog St.Canisiusgroep)
- Kloosterzande: Greetje Schouten groep (opgeheven- oud NGB)
- Middelburg: Scouting Kazan de Wolfgroep
- Oostburg: Scouting Oostburg
- Overslag: St. Gerlofgroep (opgeheven- oud KV/VKJB)
- Sas van Gent: Lodewijkgroep
- Sluiskil: Scouting Sluiskil
- Tholen: Scouting Heenetrecht
- Vlissingen: Scheldezwervers
- Vlissingen: De Watergeuzen-St. Willibrordus
- Kamperland: Zandkreekgroep
- Zierikzee: Mr.Bakkergroep
Zuid-Holland[bewerken | brontekst bewerken]
- Alblasserdam: Louis Wesselsgroep (jongens, in 2004 gefuseerd tot Sc. Alblasserdam)
- Alblasserdam: Maketgroep (meisjes, in 2004 gefuseerd tot Sc. Alblasserdam)
- Alblasserdam: Scouting Alblasserdam
- Alphen aan den Rijn: Scouting Alphen aan den Rijn
- Barendrecht: Jhr. Beelaerts van Blokland
- Barendrecht: Fridtjof Nansen Groep 12
- Capelle a/d IJssel: Robert Baden-Powell Zeeverkennersgroep
- Capelle a/d IJssel: Guy Gibson squadron (luchtscouts, opgeheven)
- Capelle a/d IJssel: Johan van der Veeckengroep
- Capelle a/d IJssel: Hendrik van Halewijn
- Capelle a/d IJssel: Van Naeltwijck groep
- Delft: Scouting Aymon
- Delft: Scouting Hedera
- Delft: Scouting Paulus
- Delft: Delftsche Zwervers (studentenscouting)
- Delft: Scouting Nautilus
- Delft: Willem de Zwijger
- Delft: Scouting Marco Polo Delft
- Den Haag: Scouting Stanley 55
- Den Haag: Scoutinggroep ds Ferguson
- Den Haag: De Mohicanen
- Den Haag: Dom Helder Camara Scouts
- Den Haag: HWS Baron van Pallandtgroep
- Den Haag: Scouting Haagse Hout
- Den Haag: Scouting de Rimboejagers
- Den Haag: Scouting El Andalus (opgeheven)
- Dordrecht: Royal Rangers (pinkstergemeente / niet scouting Nederland)
- Dordrecht: Scouting Van Speijk
- Dordrecht: Scouting Christiaan de Wet
- Dordrecht: Willem de Zwijger
- Gorinchem: Scouting APV
- Gorinchem: Gorinchemse Zeeverkenners (Scouting GZV)
- Gouda: Die Kantanky's
- Gouda: St. Willibrordus (waterscouting)
- Gouda: Scoutinggroep Cornelis de Houtman
- Gouda: Scouting Jan van Hoof Groep
- Gouda: Scouting Wilo
- Hardinxveld-Giessendam: Scouting A15
- Hardinxveld-Giessendam: Scouting Lutine (gefuseerd tot A15)
- Hardinxveld-Giessendam: Scouting Zilvermeeuwen (gefuseerd tot A15)
- Hellevoetsluis: Scouting Hellevoetsluis
- Hendrik IDO Ambacht: Scouting Vikings
- Hoek van Holland: Prins Hendrikgroep
- Hillegom: Tjarda Hillegom
- Katwijk: De Katwijkse Zeeverkenners
- Kwintsheul: Scouting Kwintsheul
- Leerdam: Scouting Hagemans
- Leiden: Scouting St. Jozef
- Leiderdorp: Scouting Van der Does Liethorp groep
- Lisse: Graaf van Lyndengroep
- Lisse: Lisser Kaninefaten
- Lisse: Shawano's Lisse
- Mijnsherenland: Scouting Mijnsherenland Lodewijk van Praetgroep
- Moordrecht: Scouting Moordrecht
- Naaldwijk: Scouting Rambonnetgroep Naaldwijk
- Nieuwerkerk a/d IJssel: Scouting Nieuwerkerk
- Nieuwerkerk a/d IJssel: Zeeverkennersgroep De IJssel
- Noordwijk: Norvicus Noordwijk
- Noordwijkerhout: St. Jozef / Emenrentianagroep
- Noordwijkerhout: Scouting Bostreno
- Noordwijkerhout: Scouting Bronsgeest
- Numansdorp: Driestromengroep
- Oegstgeest: Shawano's Oegstgeest
- Oegstgeest: Derjagroep
- Oostvoorne: G.J. Geysendorffergroep
- Ouderkerk a/d IJssel: Scouting Christiaan de Wet
- Pijnacker: Scouting Pijnacker
- Reeuwijk: St. Willibrordus
- Ridderkerk: Scouting Sint Joris
- Ridderkerk: Scouting Florence Nightingale
- Rijswijk: Martin Luther King Groep
- Rijswijk: Scoutinggroep 'De Jaguars'
- Rijswijk: Hoeve Ypenburg Groep
- Rijswijk: Scouting Gordongroep
- Rotterdam: Bernadette/St. Willibrordus
- Rotterdam: Brownsea Groep 66
- Rotterdam: Calandtroep
- Rotterdam: Cornelis Tromp groep
- Rotterdam: Hillegersberg
- Rotterdam: Hendrik van Halewijn
- Rotterdam: Impeesagroep
- Rotterdam: Kralingsche Troep 10
- Rotterdam: Klaas Kitten Groep
- Rotterdam: Lischgroep
- Rotterdam: Maasgroep 18
- Rotterdam: Menod
- Rotterdam: Olivier van Noort groep 48
- Rotterdam: Prinses Irene Groep 45
- Rotterdam: The Rangers Rotterdam
- Rotterdam: De Spoorzoekers
- Rotterdam: Starrenburg
- Rotterdam: Stedost groep
- Rotterdam: Stella Maris
- Rotterdam: Wetrogroep
- Rotterdam: Willem de Zwijger
- Sassenheim: Scojesagroep
- Sassenheim: Tjarda Sassenheim
- Scheveningen: Sint Jorisgroep 5
- Schiedam: Burgemeester van Haarengroep
- Schiedam: Franciscus-Lodewijkgroep
- Sleeuwijk: Altenagroep
- Sliedrecht: Merwegroep (opgeheven)
- Spijkenisse: Baden-Powell Band
- Spijkenisse: Scouting Ruwaard van Puttengroep
- Spijkenisse: Scouting Hartelgroep
- Vlaardingen: Scouting Allart van Heemstede
- Vlaardingen: De Geuzen
- Vlaardingen: Prins Mauritsgroep
- Vlaardingen: Vioolgroep
- Vlaardingen: Willem de Zwijger
- Voorburg: Hubertus-Brandaan
- Voorburg: Livingstonegroep
- Voorburg: Scouting Sint Maarten-Hildegard
- Voorburg: Scouting Orion
- Voorhout: Boerhaavegroep Voorhout
- Voorschoten: Scouting Impeesa
- Waddinxveen: Klimop
- Wassenaar: Van Wassenaer Van Obdam
- Wassenaar: Van Woesik groep
- Wassenaar: Marduin
- Zoetermeer: Scouting Impeesa
- Zoetermeer: Scouting John McCormick
- Zoetermeer: Scouting Pocahontas
- Zoetermeer: Brownsea Island groep (FSE/CES groep)
- Zoetermeer: Scouting Ashanti
- Zoeterwoude: Scouting Zoeterwoude
- Zwijndrecht: Scouting Panoord
Landelijke stammen[bewerken | brontekst bewerken]
- Bermudastam, Leusden
- Cyberscouts, Leusden
- Delta Echo Stam, Zeeland
- Explo Stam, Leusden
- F.R.E.T., Friesland
- ICIS, Ossendrecht
- Kanderstam, Velp
- Kse Iii Stam, Utrecht
- La Thes, Landelijke Theater Stam uit Breda
- Landelijke Loodsen Zeezeil Stam, Leusden
- Landelijke Luchtscouting Stam, Rijswijk
- Landelijke Ondersteunings Stam, Rotterdam
- Medische en EHBO Stam, Ommen
- Radio Interesse Stam, Rotterdam
- Scouting Garbage Nederland Stam, Leusden
- Scoutlink Activiteiten Stam Holland, Leusden
- Sir Edmund Hillary-Stam, Almelo
- Scouting Motor Stam, Nuth
- Scoutnet Nederland, Maarssenbroek
- Z.O.U.T., Den Dolder
- Rampenstam, Sint Michielsgestel
- Scouting Doven Nederland,Landelijke Scoutinggroep voor Doven, Den Haag