Op eigenschap zoeken
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Deze pagina biedt een eenvoudige bladerinteractie voor het vinden van entiteiten met een eigenschap met een bepaalde waarde. Andere beschikbare zoekinteracties zijn de zoekpagina voor pagina-eigenschappen en de zoekopdrachtbouwer.
Lijst van resultaten
- Association des Scouts Armeniens + (1929)
- Stella Maris (schip) + (1929)
- Damiaangroep (Den Haag) + (januari 1, 1929)
- St. Jorisgroep (Nijmegen) + (april 23, 1929)
- Burmania + (april 29, 1929)
- Hendrik Hudson groep (Hengelo) + (mei 14, 1929)
- Wereldjamboree 1929 + (juli 29, 1929)
- Jelke van Wattum + (augustus 25, 1929)
- Marlijngroep + (september 17, 1929)
- Bezuidenhoutgroep + (oktober 4, 1929)
- Deutsche Jungenschaft vom 1.11.1929 + (november 1, 1929)
- Scouting Charles de Foucauld/Simone Weil + (november 18, 1929)
- Anneke Baronesse van Heemstra-van der Lely + (november 23, 1929)
- Bets Goettsch + (december 21, 1929)
- Vlaams Verbond der Katholieke Scouts + (1930)
- St. Ansfridusgroep + (januari 1, 1930)
- Scouting Kampeerterrein Belmont + (1930)
- Oegstgeester Satrya's + (januari 1, 1930)
- André de Thayegroep (Den Bosch) + (januari 1, 1930)
- Boazgroep + (februari 8, 1930)
- Scouting Don Bosco (Soest) + (februari 26, 1930)
- Scouting Sint Maarten-Hildegard + (maart 1, 1930)
- Katholieke Verkenners + (april 23, 1930)
- Adolf Kolpinggroep + (mei 1, 1930)
- André de Thayegroep (Den Haag) + (mei 1, 1930)
- Wim Schelberg + (mei 4, 1930)
- De Katwijkse Zeeverkenners + (mei 15, 1930)
- 35e Onze-Lieve-Vrouw ster der zee + (mei 18, 1930)
- Menno van Coehoorngroep + (juli 1, 1930)
- Scouting St. Joris (Eindhoven) + (juli 15, 1930)
- Koning Boudewijn + (september 7, 1930)
- St. Tarcisius (Rosmalen) + (september 27, 1930)
- Canisiusgroep (Helmond) + (oktober 15, 1930)
- St. Tarcisiusgroep (Bergen op Zoom) + (november 4, 1930)
- Ina Wildeboer + (november 8, 1930)
- Scouting St. Ansfridus + (december 1, 1930)
- Langenberggroep + (december 14, 1930)
- St. Tarcisius (Den Haag) + (januari 1, 1931)
- Svenska Missionskyrkans Ungdom Scout + (1931)
- Armenian General Benevolent Union - Scouts + (1931)
- Memorial to World Boy Scout Jamboree (1929) + (1931)
- Scouting Christiaan de Wet (Geleen) + (januari 1, 1931)
- Scouting Ben Labre (De Bilt) + (januari 2, 1931)
- Scouting Tarcisius (Ede) + (januari 6, 1931)
- Herman Souverijn + (januari 12, 1931)
- Karel Budde + (februari 17, 1931)
- Scouting Mgr. Ariënsgroep + (maart 5, 1931)
- Cor Braak + (maart 21, 1931)
- Adrienne Hermans + (april 23, 1931)
- Rien Kurtz + (april 24, 1931)
- Kampeercentrum Coldenhove + (mei 23, 1931)
- Stadhouder Willem III groep + (juni 11, 1931)
- Scouting Nunspeet + (juli 1, 1931)
- Bram IJzermangroep + (juli 1, 1931)
- St. Ansfridusgroep (Utrecht) + (augustus 1, 1931)
- St. Stephanusgroep (Nijmegen) + (september 1, 1931)
- Scoutinggroep Be Pals-Prinses Juliana + (oktober 10, 1931)
- Pfadfinder & Pfadfinderinnen Liechtensteins + (oktober 11, 1931)
- Scouting Sint Martinus (Princenhage) + (januari 1, 1932)
- Scouting Elswout + (januari 1, 1932)
- Scouting St. Jozef (Sittard) + (januari 1, 1932)
- Gelra-Malsena + (januari 1, 1932)
- Scouting ’t Jagertje Hulst + (januari 1, 1932)
- Fred Regeer + (februari 6, 1932)
- Scouting Heidepark + (april 1, 1932)
- Abington Woods + (april 6, 1932)
- Scouting Sint Laurentius (Alkmaar) + (april 23, 1932)
- Woudlopers (Mechelen) + (april 24, 1932)
- Guido de Fontgallandgroep (Baarn) + (mei 11, 1932)
- Scouting St. Vincentius Brunssum + (mei 20, 1932)
- Sis van Berkel + (mei 29, 1932)
- Scouting Willem de Zwijgergroep 1 + (juni 30, 1932)
- Scouting Kapelaan Berix + (augustus 1, 1932)
- Scouting Kizito (Bergen op Zoom) + (augustus 6, 1932)
- Waterscouting St. Franciscus + (september 1, 1932)
- Scouting Charles de Foucauld (Kerkrade) + (september 1, 1932)
- Scouting Stein + (september 3, 1932)
- Scouting St. Stephanus Martina + (september 7, 1932)
- Scouting H. de Montfort + (september 17, 1932)
- Mbagagroep (Bergen op Zoom) + (november 5, 1932)
- Mbagagroep + (november 5, 1932)
- Scouting Albertus (Nijmegen) + (november 19, 1932)
- Pieter Beelaerts van Blokland + (december 8, 1932)
- Het Nederlandse Padvindstersgilde + (1933)
- Jonge Wacht + (1933)
- Scouting Eijsden + (januari 1, 1933)
- Kruisvaart + (1933)
- TOP-groep + (januari 1, 1933)
- Van Starckenrodegroep + (januari 1, 1933)
- Guithégrogroep + (januari 1, 1933)
- Asociación de Scouts de Venezuela + (1933)
- Scouting Rijnwaarden + (januari 2, 1933)
- Prins Willem I-groep (Eindhoven) + (februari 9, 1933)
- Scouting Hilfertheem - 1e Hilversumsche Groep + (maart 5, 1933)
- Scouting Menod + (maart 22, 1933)
- Franciscus-Lodewijkgroep + (mei 11, 1933)
- Scouting Dorus en Doortje Rijkersgroep + (juni 1, 1933)
- Jeugdherberg Zonnehoeve + (juni 3, 1933)
- St. Christoforus-Lichtdraagsters + (juni 16, 1933)
- St. Christophorusgroep (Arnhem) + (juni 16, 1933)
- Nationaal Voortrekkerskamp + (augustus 1, 1933)
- Wereldjamboree 1933 + (augustus 4, 1933)
- Scouting Vasanta + (september 30, 1933)
- Padvindersvereeniging Nederland + (oktober 29, 1933)
- Unie van Nederlandsche Padvinders + (november 1, 1933)
- De Geuzen (Alkmaar) + (1934)
- Scouting Petrus en Paulus (Den Bosch) + (januari 1, 1934)
- De Kluis + (1934)
- St. Odulphusgroep (Tilburg) + (januari 1, 1934)
- Scouting Gillesa + (maart 1, 1934)
- Scouting Tono-groep + (maart 21, 1934)
- Roothaangroep + (april 23, 1934)
- St. Leonardgroep (Tilburg) + (april 28, 1934)
- Nationale Jeugdstorm + (mei 1, 1934)
- Adelbertusgroep + (mei 4, 1934)
- Scouting Verbraak-Margriet + (juni 13, 1934)
- St. Paulusgroep (Oldenzaal) + (september 1, 1934)
- Prins Mauritsgroep (Vlaardingen) + (september 6, 1934)
- Scouting St. Paulus (Venlo) + (september 27, 1934)
- Scouting Andreas Zijlmansgroep + (oktober 10, 1934)
- Waterscouting Belletable - Stella Maris + (oktober 10, 1934)
- Scouting Deurne + (oktober 21, 1934)
- Waterscoutinggroep De Bevers + (november 1, 1934)
- Scouts of China + (november 1, 1934)
- Scouting mr. Van Daalgroep + (november 12, 1934)
- Scouting Aarle-Rixtel + (november 13, 1934)
- Lodewijksgroep (Leiden) + (december 8, 1934)
- Sint Joris (Zutphen) + (december 14, 1934)
- St. Ludgergroep (Groenlo) + (december 29, 1934)
- AYMA 77th Scouts + (1935)
- Scouting Dominicus (Nijmegen) + (1935)
- Scouting St. George + (1935)
- Guido de Fontgalland (Kloosterzande) + (1935)
- Padvindersboerderij + (1935)
- Ridder van der Maelstedegroep + (1935)
- Scouting Secretaris Moonen + (1935)
- Tibrag + (1935)
- De Zwervers (Groningen) + (1935)
- Ridder Boudewijngroep + (maart 20, 1935)
- Albert Schweitzer Groep Rotterdam + (mei 4, 1935)
- De Nederlandsche Christelijke Vereeniging van Padvinders + (mei 25, 1935)
- Scouting Sint Odulphus Oirschot + (juni 24, 1935)
- Scouting St. Franciscus (Brunssum) + (september 7, 1935)
- Burgemeester van Haarengroep + (november 1, 1935)
- Oorspronggroep + (november 16, 1935)
- Scouting d'Almaras + (december 7, 1935)
- Scouting Oisterwijk + (januari 1, 1936)
- Scouting Dannenburcht + (januari 1, 1936)
- Asociación de Guías Scouts de Colombia + (1936)
- H.J.B. Boemerang + (januari 1, 1936)
- Stanleygroep (Groningen) + (januari 1, 1936)
- Freie Deutsche Jugend + (1936)
- Heralda + (januari 1, 1936)
- St. Martinusgoep (Tegelen) + (januari 1, 1936)
- Scouting St. Willibrord (Goirle) + (maart 11, 1936)
- Jan van der Steen + (april 10, 1936)
- Cornelis Tromp groep + (mei 1, 1936)
- Hanzeluiden + (mei 11, 1936)
- Mgr. Hamergroep + (september 8, 1936)
- De Geuzen (Vlaardingen) + (oktober 1, 1936)
- Robert Crause Baden-Powell + (oktober 15, 1936)
- Scouting Tekakwitha Zeeverkenners + (oktober 28, 1936)
- Ijafik + (november 1, 1936)
- Louis Wesselsgroep + (december 16, 1936)
- Scouting Rijen + (december 26, 1936)
- Scouting Stadskanaal + (januari 1, 1937)
- Woudlopers Kipling + (januari 1, 1937)
- Scouting EOS/St. Hubertus + (1937)
- Scouting EOS / St. Hubertus + (januari 1, 1937)
- Armenian Young Men's Society (Hoyetchmen) + (1937)
- Beaudesert + (1937)
- St. Petrus Bandengroep (Venray) + (januari 1, 1937)
- Camp Maluhia + (1937)
- Derjagroep + (januari 30, 1937)
- Scouting de Hoeve + (februari 17, 1937)
- Scouting Hamaland + (maart 13, 1937)
- Scouting Willaergroep + (april 1, 1937)
- Zoomgroep + (april 11, 1937)
- Bataven Ludger + (april 23, 1937)
- De Bataven + (april 23, 1937)
- Petrus Canisiusgroep (Tilburg) + (mei 27, 1937)
- Gill Clay + (juni 14, 1937)
- Harlugroep + (juli 1, 1937)
- Wereldjamboree 1937 + (juli 31, 1937)
- Koningin Wilhelmina + (00:00:00, 31 juli 1937)
- Hollandgroep, Singapore + (september 2, 1937)
- 1st Buckingham Palace Guide Company + (september 6, 1937)
- De Stutters + (oktober 1, 1937)
- Admiraal De Ruytergroep (Den Haag) + (november 20, 1937)
- EOS/St Hubertus + (december 15, 1937)
- Scouting Laurentius (BiIthoven) + (december 16, 1937)
- Sint-Trudo + (1938)
- Camp scout de la Fresnaye + (1938)
- Irish Girl Guides + (1938)
- Katholieke Verkenners Suriname + (1938)
- Pfadi Winterthur + (1938)
- Pogotowie Harcerek i Harcerzy (ZHR) + (1938)
- Scouting Jan Pieterszoon Coen + (januari 8, 1938)
- De Zwervers (Veenendaal) + (februari 23, 1938)
- Scouting St. Gerlach + (maart 25, 1938)
- Scouting van Maasdijk + (maart 30, 1938)
- Nationale Padvindersraad + (mei 28, 1938)
- Nationale Padvindersraad + (00:00:00, 28 mei 1938)
- Scouting Eygelshoven + (juni 18, 1938)
- Stella Maris (Rotterdam) + (september 26, 1938)
- Scouting Thomas More (Prinsenbeek) + (oktober 1, 1938)
- De Spoorzoekers (Rotterdam) + (oktober 7, 1938)
- Hopman Masselman Groep + (oktober 12, 1938)
- De Lutherverkenners + (november 5, 1938)
- Marty Budde + (december 1, 1938)
- Scouting Heralda + (1939)
- Zeilschip Mytilus + (1939)
- Ispa-groep + (januari 22, 1939)
- Karel Doormangroep (Zutphen) + (maart 1, 1939)
- Our Ark + (mei 2, 1939)
- The Rangers Rotterdam + (mei 10, 1939)
- Oranjeboomgroep + (juli 1, 1939)
- Pax Ting + (juli 25, 1939)
- Mgr. De la Geneste + (september 1, 1939)
- De Mohicanen + (september 30, 1939)
- Derech Erets-groep + (december 10, 1939)
- Scouting Meppel + (maart 2, 1940)
- Pim van Dorp + (april 6, 1940)
- Scouting Soekwa + (april 23, 1940)
- Michael Baden-Powell + (december 11, 1940)
- Kruisridders - Hever-Schiplaken + (1941)
- Scouts St. Jan Berchmans, Rupelmonde + (1941)
- Úlfljótsvatn + (1941)
- Scouts, Gidsen en Akabe Lint + (1941)
- Motu Moana Camp + (1941)
- Scouting in Nederland + (00:00:00, 2 april 1941)
- Oorlogsblaadje + (april 2, 1941)
- Het Arubaanse Padvindsters Gilde + (juni 12, 1941)
- Perkino + (juli 19, 1941)
- George Purdy + (april 16, 1942)
- Kale Koppen Kamp Stam + (juli 1, 1942)
- Ronald Oudshoorn + (juli 8, 1942)
- Afdeling Brastagi + (augustus 10, 1942)
- Jaap Copini + (oktober 9, 1942)
- Changi-stam + (december 1, 1942)
- St. Jozefgroep (Dongen) + (januari 1, 1943)
- De Menapiërs + (1943)
- Birmastam + (maart 1, 1943)
- Garth Morrison + (april 8, 1943)
- Gebruiker:Jaguaragd + (april 10, 1943)
- Prins Bernardgroep + (mei 31, 1943)
- Wilhelmina stam + (augustus 31, 1943)
- Menum Khwae Noi stam + (oktober 15, 1943)
- Kapitein Servaes Stam + (december 2, 1943)
- Scouting Johannes Vianney + (januari 1, 1944)
- St. Tarcisiusgroep (Westdorpe) + (januari 1, 1944)
- Paul Kruger stam + (januari 15, 1944)
- Prinses Benedikte van Denemarken + (april 29, 1944)
- Colonel Dunlop Stam + (mei 18, 1944)
- Argonauten (Hilversum) + (september 10, 1944)
- Scoutinggroep St. Joris (Haaren) + (oktober 1, 1944)
- B.P.-stam + (oktober 1, 1944)
- Scouting Don Bosco (Maastricht) + (oktober 13, 1944)
- Scouting Sint Maarten (Valkenswaard) + (november 11, 1944)