Lijst van scoutinggroepen in Nederland
Beste bezoeker,
Staat jouw scoutinggroep er niet tussen? Zet hem er dan bij! Dit doe je zo:
Zet in onderstaande lijst géén link naar de website van jouw scoutinggroep: Links naar andere websites worden namelijk van deze pagina verwijderd. |
Dit is een lijst van scoutinggroepen die probeert om (ooit) alle scoutinggroepen in Nederland in kaart te brengen. Over scoutinggroepen met rode letters is nog geen artikel. Onderstaande groepen zijn voorlopig ingedeeld per provincie. Wanneer de lijst te lang wordt, zullen de groepen ingedeeld worden per regio of admiraliteit.
Drenthe[bewerken | brontekst bewerken]
- Assen: Thriantastam
- Assen: De Zwervers
- Assen: Johannes Post Groep (JPG)
- Assen: Anthonie van Diemenstam (AVD)
- Assen: St. George
- Beilen: Beyloo ter Horstgroep
- Borger: Woudlopers
- Coevorden: Drostengroep
- Diever: Schultegroep
- Emmen: Scouting Emmen
- Erica: St. Pancratius / Maria Immaculata
- Erica: Scoutinggroep Maria Immaculata (fusie in 2008)
- Erica: Scoutinggroep Sint Pancratius (fusie in 2008)
- Exloo: Hunze-Hikers
- Hoogeveen: Scouting Hoogeveen
- Leek: Scouting Nienoord
- Meppel: Scouting Meppel
- Nieuw Schoonebeek: St. Willehadus
- Paterswolde: De Trekvogels
- Roden: Mensinghe
- Steenwijk Johan van der Kornputgroep
- Vledder: Scouting Van Swietengroep
- Vries: Scouting Vries
- Zuidlaren: De Rangers
Flevoland[bewerken | brontekst bewerken]
- Almere: Con Tutti
- Almere: Scouting Cornelis Lelygroep
- Almere: Scouting Hannie Schaft
- Almere: Scouting de Meridiaan
- Almere: Novo Mundo
- Biddinghuizen: Scouting Osbornegroep
- Dronten: Flevo-Scouts Dronten
- Emmeloord: Scouting Emmeloord
- Lelystad: Ascanen
- Lelystad: Bramzijger
- Lelystad: Scouting John F. Kennedy
- Lelystad: Luchtscouts Vliegveld Lelystad
- Lelystad: luchtscouts vliegveld Lelystad
- Urk: Scouting Jampeldekamp
Opgeheven: Charles Alexandergroep, Lelystad Albert Schweitzergreop, Lelystad Luchtverkenners Eskader, Lelystad
Ascanen is ontstaan uit een fusie van Charles Alexander en Albert Schweitzer. Zie de combi van alle eerste letters.
Fryslân[bewerken | brontekst bewerken]
- Beetsterzwaag: Ba-Ow
- Beetsterzwaag: Ossewa (bestuur gevestigd te Groningen; dus valt onder regio Groningen)
- Bolsward: Scouting Jambowa
- Buitenpost: Brimzen
- Dokkum: De Granaet
- Drachten: de Drones
- Drachten: de Wâldswalkers
- Franeker: Andromeda
- Harlingen: Caspar di Robles
- Harlingen: De Ontdekkers
- Harlingen: St. Michiel & Lioba
- Heerenveen: Scouting Polaris
- Heerenveen (Oranjewoud): Van Maasdijk
- Joure: Borgergroep
- Leeuwarden: Burmania
- Leeuwarden: Duco van Martena
- Leeuwarden: De Esdoorn
- Leeuwarden: FRET
- Leeuwarden: Schout bij nacht Doorman
- Makkum: Burdine
- Oosterwolde: De Biezenhutters
- Sneek: Greate Pier
- Sneek: Tibrag
- Tytsjerkeradiel (Noardburgum): De Twirre
- Wolvega: De Linde
Opgeheven[bewerken | brontekst bewerken]
- Damwoude: Dowa doyngha (1993)
- Joure: Jan van Hoof groep (vóór 1973)
- Leeuwarden: Ijafik (1995)
- Leeuwarden: [[Impeesa (Leeuwarden}|Impeesa]] (opgegaan in de Esdoorn in 1989)
- Leeuwarden: Lolke van der Werf (1997)
- Leeuwarden: Prinses Julianagroep (opgegaan in Duco van Martena in 1984)
- Leeuwarden: Prins Bernhardgroep (opgegaan in Duco van Martena in 1984)
- Leeuwarden: Stanley (opgegaan in de Esdoorn in 1989)
- Leeuwarden: WiWeWa (opgegaan in de Esdoorn in 1989)
- Sint Nicolaasga: Oorspronggroep (mogelijk opgegaan in Van Maasdijk)
- Surhuisterveen: Wikel (2014 uitgeschreven in SOL)
- Terschelling (Lies): Strandlopers
- Wolvega: Litjo
Gelderland[bewerken | brontekst bewerken]
- Alverna: Scouting Alverna
- Amerongen: Zuylensteyn
- Apeldoorn: Scouting Paulus en Petrus Dondersgroep
- Apeldoorn: Scouting Balmoral
- Apeldoorn: Scouting Dr. Ariënsgroep
- Apeldoorn: Scouting St.Victor
- Apeldoorn: Scoutinggroep Jagermeester Johan Bentinck
- Apeldoorn: Stadhouder Willem III/Lady Baden-Powell
- Apeldoorn: Scoutinggroep Hertog van Gelre
- Apeldoorn: M J.P.G Moorrees
- Arnhem: Aerendheemgroep
- Arnhem: Kastanjegroep
- Arnhem: Scoutinggroep Lido '76
- Arnhem: St. Christoforus-Lichtdraagsters groep
- Arnhem: Lincolngroep
- Arnhem: Miguel Pro Waterscouting
- Arnhem: WASA Willem Alexander Scouting Arnhem
- Arnhem: Ruitergidsen Anne de Guigné
- Arnhem: De Geuzen
- Beneden-Leeuwen: Scouting Don Bosco
- Bennekom: Scouting Bennekom
- Bennekom: Musinga Bennekom (nu onderdeel van Scouting Bennekom)
- Beuningen: Scouting Beuningen '76 (SB'76)
- Borculo: Scouting Cycloongroep Borculo.
- Culemborg: Scouting St. Stanislaus
- Culemborg: Triton Scouting
- Didam: Scouting St. Willibrord
- Dieren: Extender Dieren
- Dieren: Scouting Dieren
- Dieren: Bospatrouille 74 (onafhankelijke groep)
- Doesburg: Scouting Doesburg
- Doetinchem Scouting Graaf Ottogroep
- Doetinchem Scouting Roothaangroep,hameland
- Dreumel: Paulusgroep
- Druten: Scouting De Rietkampers
- Duiven : Scouting Duiven
- Ede: Jan Hilgers
- Ede: Langenberg
- Ede: Pieter Maritz
- Ede: Tarcisius
- Eerbeek: Tapawingo
- Elburg: N.S. Rambonnetgroep
- Epe/Heerde: Buys Ballot
- Ermelo: Alexandergroep
- Ermelo: Irmingroep
- Ermelo: Tawebgroep
- Ewijk: Scouting Ewijk
- Gaanderen: Scoga, Scouting Gaanderen
- Gendringen: Scouting Gendringen
- Giesbeek: Scouting Abel Tasman Giesbeek
- Gorssel: Scouting IJsselgroep
- Gorssel: Scoutinggroep Sint Joris
- Gorssel: Kompasnaald groep
- Groenlo: Scouting Groenlo
- Groessen: Scouting Groessen
- 't Harde: Guustaaf Adolfgroep
- Harderwijk Scouting Ragay Redoz
- Harderwijk Tjerk Hiddes
- Harderwijk Scouting Verbraak-Margriet
- Hattem: Voermangroep
- Hattem: Wijnaendts Franckengroep
- Herveld: De Spoorzoekers
- Huissen: Scouting Dannenburcht
- Hummelo en Keppel: Scouting Sweder van Voorst
- Lent:Scouting Lent
- Lichtenvoorde: Girlscouting Lichtenvoorde
- Lichtenvoorde: Sint Bernardusgroep Lichtenvoorde
- Lochem: Graaf Ottogroep Lochem
- Lochem: Scouting de Witte Wieven
- Lunteren: Hessengroep (gefuseerd in 1973 tot Scouting Lunteren)
- Lunteren: De Zandkleppers (gefuseerd in 1973 tot Scouting Lunteren)
- Lunteren: Scouting Lunteren (fusie van de Hessengroep en De Zandkleppers)
- Malden: Scouting Malden
- Maurik: Scouting Saffatin
- Neede: Pakaweversgroep Scouting Neede
- Nijkerk: Scoutinggroep Roncalli
- Nijkerk: Kiliaen van Rensselaer I
- Nijkerk: Kiliaen van Rensselaer II (waterscouting)
- Nijmegen: De Batavieren
- Nijmegen: De Bevers
- Nijmegen: Scouting Albertus
- Nijmegen: Scouting Amalgama
- Nijmegen: Scouting Brakkenstein
- Nijmegen: Scouting d'Almaras
- Nijmegen: Scouting Karel de Stoute
- Nijmegen: Scouting Keizer Karel
- Nijmegen: Scouting Paul Kruger
- Nijmegen: Scouting Traianus
- Nijmegen: Sint Paulus Zeeverkenners
- Nijmegen: Zeeverkenners Canisius
- Nijmegen: Zeeverkennergroep Phileretmai
- Ommeren: Baron van Brakell
- Oosterbeek: OPV-Schoonoord
- Oosterbeek: St. Bernulphus
- Renkum: Don Bosco Lucia
- Renkum: Emmagroep
- Rheden: Rhedense Pioniers
- Rhenen: Jhr.Schimmelpenninck
- Scherpenzeel: Valleigroep
- Scherpenzeel: Willaergroep
- Tiel: Scouting Phoenix Tiel
- Ugchelen: Ugchelse Woudlopers-Groep II
- Veenendaal: De Zwervers
- Veenendaal: Sioniegroep
- Velp: De Markesteen
- Voorst: Hélène H. Wilkensgroep
- Vorden: David G Alford (DGA)
- Wageningen: Scouting Die Wiltgraeff
- Wageningen: Yggdrasilstam (Studentenscouting, onderdeel van Scouting Die Wiltgraeff)
- Wageningen: Musinga-Rijn
- Warnsveld: Scouting Zona
- Wijchen: Scouting St. Franciscus
- Winterswijk: van Starckenrodegroep (Scouting Winterswijk)
- Zaltbommel: Scouting St. Martinus
- Zeddam: Scouting St. Oswaldus
- Zevenaar: Scouting Gimborngroep
- Zevenaar: Subanhara Liemersgroep
- Zetten: Scouting Zetten
- Zutphen: Nautilus
- Zutphen: Jan van Riebeeck (JVR)
- Zutphen: Scoutinggroep Sint Joris
Groningen[bewerken | brontekst bewerken]
- Delfzijl: Fivelgroep-Eemsmond
- Groningen: Chauken
- Groningen: De Jutters
- Groningen: De Havik
- Groningen: De Heeren van de Lemniscaat
- Groningen: Scouting Impeesa
- Groningen: Karel Doorman Stam (communicatie)
- Groningen: Martinistam (studentenscouting)
- Groningen: Woudlopers Kipling
- Groningen: De Voerman
- Groningen: De Zwervers
- Haren: Bestevaer
- Haren: Look Wide
- Haren: Tecumseh
- Haren: De Trekvogels
- Hoogezand-Sappemeer: De Trappers
- Leek: Scouting Nienoord
- Lettelbert: Waterscoutinggroep de Bevers
- Pekela: Scouting Pekela
- Slochteren: Scoutinggroep Fraeylema
- Stadskanaal Scouting Stadskanaal (Schotse- en Pagistagroep)
- Stedum: De Struners
- Ter Apel Guy de Fontgalland
- Uithuizen: Scouting Menkema
- Veendam: Scouting Veendam
- Winschoten: Scouting St. Vitus
- Winschoten: Winschoter Joodse Jeugd Groep (opgeheven 1939)
- Winschoten: Groep III (fusie 1945)
- Winschoten: André de Thayegroep (fusie 1967)
- Winschoten: Widagroep (fusie 1972)
- Winsum: Vinchem
Limburg[bewerken | brontekst bewerken]
- Beek: Scouting St. Martinus groep
- Berg & Terblijt: St. Monulphus
- Blerick: Scouting St. Lambertus
- Bunde scouting Bunde
- Brunssum: St. Willibrordus
- Brunssum: Scouting de Landgraaf
- Brunssum: Scouting St. Vincentius
- Eijsden: Scouting Eijsden
- Elsloo: Scouting Elsloo
- Eygelshoven: Scouting Eygelshoven
- Eygelshoven: Verkennersgroep St. Hubertus (gefuseerd met St. Lidwina tot Scouting Eygelshoven)
- Eygelshoven: Gidsengroep St. Lidwina (gefuseerd met St. Hubertus tot Scouting Eygelshoven)
- Geleen: Scouting Christiaan de Wet
- Geulle: Scoutinggroep Gäöl (tussen 2000 en 2004 enige tijd onder de naam "Scouting Sint Joris Geulle")
- Heerlen Scouting Amicus, Vroeger Willibrordus Heerlen en 't Eikske Landgraaf
- Heerlen: Scouting Sint Jan Baptist
- Heerlen: Scouting Don Bosco Heerlerbaan
- Heerlen: Scouting Kapelaan Berix
- Heerlen: Scouting Nieuw-Einde
- Heerlen: St. Willibrordus
- Heerlen: Scouting Bekkerveld, vroeger: St Joris, St Hubertus en St Lidwina
- Heerlen: Scouting Welten
- Hoensbroek: De Stutters
- Horn: Robert Kennedy Groep
- Kerkrade: Scouting St. Lambertus
- Kerkrade: Scouting St. Willibrord
- Kerkrade: St. Joris
- Kerkrade: Scouting Gregor Brokamp
- Kerkrade: Scouting St. Petrus (opgeheven)
- Kerkrade: Scouting Indaba (opgeheven)
- Kerkrade: Scouting Charles de Foucauld (opgeheven)
- Kerkrade: Scouting St. Jozef (opgeheven)
- Kerkrade: Scouting St. Hubertus
- Koningsbosch: Scouting Christus Koning
- Landgraaf: Scouting Pius XII (Landgraaf)
- Landgraaf: Scouting St. Tarcisius
- Landgraaf: Scouting 't Eikske
- Landgraaf: Scouting Pioniers Oude Mijnstreek
- Leunen: Scouting Don Bosco Leunen
- Maastricht: Scouting Lord Baden-Powell
- Maastricht: Scouting Christus Koning
- Maastricht: Scouting Theresia
- Maastricht: Titus Brandsma
- Maastricht: Waterscouting Jan van Gent
- Mechelen: St. Martinus
- Middelaar: Scouting Sint Gabriël
- Middelaar: Loodsenstam Lucifer
- Mook: Scouting Don Bosco Mook
- Munstergeleen: Scoutinggroep Munstergeleen
- Nederweert: Scouting Paus Pius X
- Pey: Scouting Maria Goretti Pey
- Roermond: Pater Bleijsgroep
- Roermond: Scouting Secretaris Moonen
- Roermond: Scouting Sint Joris Leeuwen
- Roermond: Sint Jorisgroep Maasniel
- Schinnen: Scouting Schinnen
- Schinnen: Royal Rangers (pinkstergemeente / niet scouting Nederland)
- Sittard: St. Tarcisius-Limburg
- Sittard: Scouting St. Jozef
- Sittard-Geleen: Scouting Sint Salvius Limbricht
- Stein: Scouting Stein
- Susteren: Scouting Jeanne d'Arc
- Tungelroy: Scouting Tungelroy
- Urmond: Scouting St. Tarcisius
- Venlo: Scouting Baden-Powell
- Venlo: Belletable Stella-Maris (waterscouting)
- Venlo: Scouting Miguel Pro
- Venlo: Scouting St. Paulus (Venlo)
- Venray: Peelspeurders
- Voerendaal: Scouting Voerendaal (ook Scouting Windthagen-city Zuyd)
- Weert: Scouting Sint Maarten
- Weert: Scouting Keent-Moesel
Noord-Brabant[bewerken | brontekst bewerken]
Scouting Regio De Baronie[bewerken | brontekst bewerken]
- Breda: Albert Schweitzer Groep
- Breda: Scouting Blauwe Kei
- Breda: Scouting Charles de Foucauld/Simone Weil (opgeheven)
- Breda: Clemens Maria Hofbouwer (Blauwe vogels)
- Breda: Scouting Driesprong
- Breda: Scouting Frederik Hendrik
- Breda: Scouting Ginneken
- Breda: Scouting Haagse Beemden
- Breda: Jeanne d'Arcgroep (opgeheven)
- Breda: Scouting Sint-Joris
- Breda: Scouting Sint Martinus
- Breda: Scouting Murk Jansen (Blauwe vogels)
- Breda: Scouting Thomas More
- Breda: Titus Brandsma (waterscouts)
- Dongen: De Stormvogels (Blauwe vogels)
- Dongen: Scouting Laurentius Dongen
- Dongen: St. Jozefgroep
- Etten-Leur: Scouting Paulus
- Etten-Leur: Scouting Tarcisius
- Etten-Leur: Scouting Sint Lambertus
- Geertruidenberg: Mafekingroep (waterscouts)
- Oosterhout: Scouting Erasmus
- Oosterhout: Het Zuiderkruis (waterscouts)
- Oosterhout: Mariagroep
- Raamsdonksveer : Scouting Raamsdonksveer
- Sint Willebrord: Scouting Sint Willebrord
- Sleeuwijk: Scouting Altena (waterscouts)
- Terheijden: D'n Hartel
Regio De Meierij[bewerken | brontekst bewerken]
- Berlicum: Scouting Berlicum
- Cromvoirt / Den Bosch: Prins Willem van Oranje groep (PWVO)
- Den Bosch: Scouting 's-Hertogenbosch Noord (DeBoNo)
- Den Bosch: Scouting Columbus
- Den Bosch: Jeroen Bosch Verkennersband
- Den Bosch: Scouting Petrus en Paulus (P&P)
- Den Bosch: Scouting Lucas
- Den Bosch: Scouting Sint Joris
- Den Dungen: Scouting Bernadette
- Hintham-Rosmalen: Scouting Sint-Christoffel
- Rosmalen: St. Tarcisius
- Sint-Michielsgestel Scouting Petrus Donders
- Vught: Scouting Vught Noord
- Vught: Scouting JEEP Vught Zuid
- Zaltbommel: Scouting St. Martinus
Regio De Langstraat[bewerken | brontekst bewerken]
- Drunen: Dr. Akkermansgroep
- Elshout: St. Jan
- Heusden St. Vicktor
- Kaatsheuvel Martin Luther King
- Kaatsheuvel Mgr. Bekkersgroep (Kaatsheuvel)
- Loon op Zand: Pastoor Simons Groep
- Nieuwkuijk: Garcia Moreno
- Sprang-Capelle: Jan de Rooij
- Vlijmen: Maurice Flacard
- Vlijmen: St. Jansgroep
- Waalwijk: Scouting Andreas Zijlmansgroep (AZG)
- Waalwijk: Scouting Mgr. Bekkersgroep (MBG)
Regio Scouting Eindhoven[bewerken | brontekst bewerken]
- Best: Scouting Frama
- Best: Scouting Oud Best
- Eindhoven: Scouting Doornakkers
- Eindhoven: Scouting Angelo Roncalli
- Eindhoven: Scouting Graaf Folke Bernadotte groep 2
- Eindhoven: Scouting St. Frans
- Eindhoven: Scouting St. Joris
- Eindhoven: Scouting Père Kersten
- Eindhoven: Scouting Hopman Latour
- Eindhoven: Scouting Livingstone
- Eindhoven: Waterscouting Dr. A.F. Philips (waterscouts)
- Eindhoven: Scouting St. Rafaël
- Eindhoven: Scouting President F.D. Roosevelt
- Eindhoven: Scouting Dr. A. Schweitzer
- Eindhoven: Scouting St. Sebastiaan
- Eindhoven: Scouting Stratum
- Eindhoven: Scouting Johannes Vianney
- Eindhoven: Scouting Burgemeester Welschen
- Eindhoven: Scouting Wielewaal
- Eindhoven: Scouting Burgemeester Herman Witte
- Nuenen: Scouting Rudyard Kipling
- Nuenen: Scouting Panta Rhei
- Sint-Oedenrode: Scouting Rooi
- Son en Breugel: Scouting Mgr. Bekkersgroep
- Son en Breugel: Scouting Dutmella
- Son en Breugel: Scouting Margaretha Sinclair
Regio Hart van Brabant[bewerken | brontekst bewerken]
- Biezenmortel: Scouting De Paraplu
- Berkel-Enschot: Livingstonegroep
- Boxtel: Scouting Boxtel
- Gilze: Scouting Gillesa
- Goirle: Scouting St. Willibrord Goirle
- Moergestel: Scouting St. Jan Moergestel
- Oisterwijk: Scouting Oisterwijk
- Oost- west en Middelbeers : Scouting Don Garcia Moreno
- Riel : Scouting Bolstergroep
- Rijen: Sint Bonifaas Groep
- Tilburg: Scouting Lord Baden-Powell
- Tilburg: Celtica
- Tilburg: Scouting Charles de Foucauld (gefuseerd tot Scouting The Challenge)
- Tilburg: Scouting Esjeeka
- Tilburg: Scouting St. Jan Baptist (gefuseerd tot Scouting Esjeeka)
- Tilburg: Scouting St. Stanislaus Kostka (gefuseerd tot Scouting Esjeeka)
- Tilburg: St.Joris (opgeheven)
- Tilburg: Pastoor Vroomansgroep
- Tilburg: Scouting Prins Hendrik groep 1 (gefuseerd tot Scouting The Challenge)
- Tilburg: Scouting The Challenge
- Tilburg: Dr. Mollergroep
- Tilburg: St. Raphaël
- Tilburg: Scouting Rey de Carle
- Tilburg: Scouting Groenewoud
Scouting Regio Helmond[bewerken | brontekst bewerken]
- Asten: Scouting Asten
- Bergeijk: Sint Lambertus
- Gemert: Scouting Willibrordus
- Helmond: Scouting Leonardus
- Helmond: Scouting Brandevoort
- Helmond: Scouting Brouwhuis
- Helmond: Scouting Paulus
- Helmond: Scouting Jan Baloys Stiphout
- Helmond: Scouting Rijpelberg
- Lierop: St. Willibrordusgroep
- Mierlo: Scouting Mierlo
- Deurne: Scouting Deurne
Regio Rond de Biesbosch[bewerken | brontekst bewerken]
- Woudrichem: Scouting Loevestein (waterscouts)
Regio Noordoost Brabant[bewerken | brontekst bewerken]
- Berghem: P.G. Frassatigroep
- Boekel: Scouting Boekel
- Geffen: Scouting Geffen
- Heesch: Scouting Heesch
- Langenboom: Scouting Langenboom
- Nistelrode: Scouting Mira Ceti
- Oss: Dorus Rijkersgroep Oss (waterscouts)
- Oss: Scouting Ussen
- Oss: Dr. Saal van Zwanenberggroep
- Oss: Titus Brandsmagroep
- Schaijk: Scouting Schaijk
- Schijndel: Scouting Schijndel
- Uden: Jeanne d'Arc
- Uden: Scouting Uotha
- Uden: Scouting Icarus (Opgeheven "Luchtverkenners Groep Icarus" (Luchtscouts))
- Uden: Scouting Gabriël (Gefuseerd tot "Luchtverkenners Groep Icarus")
- Uden: Scouting ADM. Kortenaer (Opgeheven "Zeeverkenners Groep ADM. Kortenaer" (Waterscouts)) (Gelieerd met Scouting Icarus)
- Veghel: Scouting Veghel
- Vorstenbosch: Scouting Vorstenbosch
Regio West-Brabant[bewerken | brontekst bewerken]
- Bergen op Zoom: Scouting Delmo
- Bergen op Zoom: Scouting Kizito
- Bergen op Zoom: Scouting Markiezaatsgroep
- Bergen op Zoom: Menno van Coehoorngroep
- Bergen op Zoom: Petrus en Paulusgroep
- Bergen op Zoom: Van Glymesgroep (Opgegaan/Gefuseerd met Petrus & Paulusgroep)
- Bergen op Zoom: Scheldestam
- Bergen op Zoom: Zoomgroep
- Bergen op Zoom: Karel Doormangroep (waterscouts)
- Ossendrecht: Scouting Ossendrecht
- Oud Gastel: Scouting Andriessengroep
- Roosendaal: Luchtscouts "Seppe" (luchtscouts)
- Roosendaal: Scouting st. Jan (luchtscouts)
- Roosendaal: Scouting Fridtjof Nansen
- Roosendaal: Scouting Baden-Powell
- Wouw: Scouting Wouw
- Zevenbergen: Scouting Zevenbergen
- Zevenbergen: Matthijs Heldtgroep (waterscouts)
Regio Zuidoost-Brabant[bewerken | brontekst bewerken]
- Bladel: Scouting Bladel
- Budel: Frere Jacques
- Duizel: Jubam
- Eersel: Scouting Eersel
- Eersel: D’n Hazlaar
- Heeze: Sint Nicasius
- Geldrop: Scoutinggroep Don Bosco
- Geldrop: Hikegroep
- Geldrop: Neil Armstrong Scouting
- Geldrop: Stella Maris Zeeverkenners (waterscouts)
- Luyksgestel: Sint Andries
- Maarheze: Scouting Kizito Maarheeze
- Riethoven: Rythovius
- Valkenswaard: Dick van Toor
- Valkenswaard: Scouting Sint Maarten
- Valkenswaard: Sint Stefanus
- Veldhoven: Hertog Jan van Brabant
- Veldhoven: Were-Di
- Veldhoven: Sint Stanislaus Kostka
- Veldhoven-Zeelst: Sint Aloysuis
- Waalre: Scouting Aalst-Waalre (SAW2)
- Waalre: Scouting Anton Coolen (in 1996 gefuseerd tot Scouting Aalst-Waalre)
- Waalre: St. Tarcisius (in 1996 gefuseerd tot Scouting Aalst-Waalre)
- Weerselo: Scouting Weerselo
Regio Zuidoost Nederland (Regio ZON)[bewerken | brontekst bewerken]
- Boxmeer: Scouting Boxmeer
- Overloon: St Theobaldusgroep
- Wijchen: Scouting Woezik
Noord-Holland[bewerken | brontekst bewerken]
Regio Noord-Holland Noord[bewerken | brontekst bewerken]
- Anna Paulowna: Scouting Anna Paulowna
- Akersloot: Jacobusgroep
- Alkmaar: Don Bosco
- Alkmaar: Scouting Marco Polo
- Alkmaar: Scouting Sint Laurentius
- Alkmaar: Dirk Duyvel
- Alkmaar: De Geuzen
- Alkmaar: Scoutinggroep Graaf Daron
- Bergen: Scoutinggroep de Heerlijkheid
- Den Burg (Texel): Scouting Texel
- Den Helder: Jutters Rainiero
- Den Helder: Scouting Jutters Willemsoord
- Den Helder: I.N.K.A.
- Den Helder: Minerva
- Den Helder: Helders Jachthoornkorps
- Den Helder: Prinses Wilhelmina
- Den Helder: Abel Tasman
- Den Oever: Corvus Corone
- Dirkshorn: Scoutinggroep Aquarius
- Enkhuizen: Scoutinggroep Mercury
- Grootebroek: Arcadia
- Heerhugowaard: Angela
- Heerhugowaard: Sint Joris
- Heiloo: Scouting Rurik Heiloo
- Heiloo: Victoriegroep
- Hoorn: Scouting Martin Luther King
- Hoorn: Vaandrig Peetoom Vendel
- Langedijk: Scouting Langedijk
- Medemblik: Titus Brandsma
- Nieuwe Niedorp: Scouting Dirck Rembrantsz
- Purmerend: Lamoraal van Egmond
- Schagen: Ridder Magnusgroep
- Schagen: Vita Nova
- Ursem: Don Bosco
- Venhuizen: St. Lidwina
- Wieringerwerf: Scouting Die Robben
- Wognum: Pius X
- Zwaag: Scouting Discovery
Regio Noord-Holland Midden[bewerken | brontekst bewerken]
- Assendelft: Scouting Assendelft
- Beverwijk: Scouting Admiraal van Kinsbergen
- Beverwijk: Die Wijcker Duinjaghers
- Beverwijk: Mees Toxopeus
- Beverwijk: M'Hlala Panzi
- Beverwijk: Wiawaha Beverwijk
- Castricum: Scouting JL Die Bogeheimers
- Heemskerk: Adelbertusgroep
- Heemskerk: Graaf Floris V
- Heemskerk: Elfregi Helen Keller
- Krommenie: Scouting Krommenie
- Limmen Scouting Limmen
- Uitgeest: Scouting Uitgeest, Jeugdvereniging Don Bosco
- Uitgeest: Thor Heyerdahl
- Velsen Zuid: Wiawaha
- Velserbroek: Scouting Velserbroek
- IJmuiden: de IJmondtrekkers
- Zaandam: De Watergeuzen
- Zaandam: Scouting Elfregi Zaanstreek
- Zaandijk: Scouting Koog-Zaandijk
Regio Amsterdam Amstelland[bewerken | brontekst bewerken]
- Aalsmeer: TIFLO-groep
- Aalsmeer: WIOL & Willem Barendsz
- Amstelveen / Nes a/d Amstel: De Jonge Woudlopers
- Amstelveen: Radboudgroep
- Amstelveen: Livingstonegroep
- Amstelveen: Kantankye
- Amstelveen: Japanse Scouting Amsterdam
- Amstelveen: Keizer Karel Groep
- Amstelveen: Scouting Hedera
- Amsterdam: Scouting Oost I
- Amsterdam: Scouting Holendrecht
- Amsterdam: Scouting Gijsbrecht van Aemstel
- Amsterdam: Scouting Frankendael
- Amsterdam: Sarto Groep
- Amsterdam: Scouting Phoenix
- Amsterdam: Dunnewold - Hendrick de Keysergroep
- Amsterdam: Elfregi Zeeverkenners Amsterdam
- Amsterdam: Scouting Erskine
- Amsterdam: Wartburggroep
- Amsterdam: Majoor Bosshardt groep
- Badhoevedorp: Lady Baden-Powell
- Badhoevedorp: Leeghwater
- De Kwakel: St. Joannes
- Diemen: Scouting Diemen I
- Hoofddorp: St. Maartengroep
- Hoofddorp: Paula Geertsgroep
- Monnickendam: Scoutinggroep Waterland
- Nieuw-Vennep: Scouting Kagiwepi
- Uithoorn: Admiralengroep
Historische groepen RAA[bewerken | brontekst bewerken]
- Amsterdam: Scouting Marsband
- Amsterdam: District Amsterdam-Noord
- Amsterdam: Scouting St. Stefanus
- Amsterdam: Hendrick de Keyser
- Amsterdam: Echnatongroep
- Amsterdam: Mytylgroep
- Amsterdam: Oranje-Vredesgroep
- Amsterdam: Impeesa groep 19
- Amsterdam: Tarcisius-groep
- Amsterdam: District Amsterdam-West
- Amsterdam: Scouting Sloterplas
- Amsterdam: Lucasgroep
- Amsterdam: Aladingroep
- Amsterdam: District Amsterdam-Oost
- Amsterdam: Jan van Nassaugroep
- Amsterdam: Novastoshnah
- Amsterdam: De Zwervers
- Amsterdam: Kagawa Toyohiko
- Amsterdam: Fr.D. Rooseveltgroep
- Amsterdam: Walraven Groep
- Amsterdam: St. Clara
- Amsterdam: Ludwig Nommensen
- Amsterdam: Th. de Celles
- Amsterdam: Alma
- Amsterdam: Amsterdam-Zuid/Amstelveen VVS
- Amsterdam: A'dam-Noord Zuidwaterland VVS
- Amsterdam: Gewest Amsterdam/Amstel
- Amsterdam: Scouting de Piraten
- Amsterdam: Scouting SPBA
- Amsterdam: Scouting Jasmin
- Amsterdam: Mawadda
- Amsterdam: Scouting Sint Maarten
- Amsterdam: Franklin Delano Rooseveltgroepen 54 en 74
- Amsterdam: Scouting Sloterplas
- Amsterdam: Impeesa groep 19
- Amstelveen: District Amsterdam-Zuid
- Amstelveen: Tyltyl Mytylgroep / Scouting de Teil
- Amstelveen: Guy de Larigaudie
- Amstelveen: Heimansgroep
- Amstelveen: Margarita
- Amstelveen: Vernum. naar:190810 Jac P Thijsse
- Amstelveen: District Amstelland
- Monnickendam: Joseph Wolff
Regio het Gooi[bewerken | brontekst bewerken]
- Bussum: Scouting Himalaya
- Bussum: Arrowegroep
- Hilversum: Argonauten
- Hilversum: Athabascangroep
- Hilversum: Scouting Heidepark
- Hilversum: Scoutinggroep de Burcht
- Hilversum: Zuiderkruisgroep
- Huizen: Scouting Flevo
- Huizen: Scouting Montgomery
- Huizen: Scouting Vasanta
- Kortenhoef: Scouting Klaas-Toxopeus
- Laren (N-H): Scouting Raboes
- Laren (N-H): Maggy Lekeuxgroep
- Muiden: Scouting Pampus Muiden
- Naarden: Scouting Olav
- Naarden: Scouting Erica
Regio Haarlem[bewerken | brontekst bewerken]
- Bloemendaal: Bos en Duin
- Bloemendaal: Elswout
- Haarlem: B.I.M. Bakenessergroep
- Haarlem: Brigitta
- Haarlem: Vliegende Pijl
- Haarlem: Hildebrand
- Haarlem: Kameleon Kinheim
- Haarlem: Kon Tiki
- Haarlem: Marco Polo
- Haarlem: Scouting Menno Simonsz
- Haarlem: Prins Willem
- Haarlem: Doortje en Dorus Rijkers
- Haarlem: Pieter Hasselear / Bernadette
- Haarlem: Kromhout
- Haarlem: de Brug
- Haarlem: Tarcisius
- Heemstede: Graaf Bernadotte
- Heemstede: Paschalis Baylon
- Heemstede: Spaarnegeuzen
- Heemstede: NVJ de Haven
- Heemstede: Wabo
- Overveen: Camerons-Duinzwervers
- Santpoort: St. Radboudgroep
- Velsen Zuid: Michiel Adrieanszn de Ruyter
- IJmuiden: Nannie van der Wiele
- Zandvoort: Stella Maris - St. Willibrordus
- Zandvoort: The Buffalo's
- Zwanenburg: Rijnlandgroep
Historische groepen[bewerken | brontekst bewerken]
- Beverwijk: Andre de Thaye
- Beverwijk: De Banjaert
Overijssel[bewerken | brontekst bewerken]
- Almelo: B.E. de Blauwe Reigers
- Almelo: Homeentmeen
- Almelo: H.J.B. Boemerang (opgeheven)
- Almelo: H.J.B. Llanos
- Almelo: H.J.B. Wateregge
- Almelo: John F. Kennedygroep
- Almelo: Tubanten
- Bathmen: Scouting James Lovell Groep
- Borne: Scouting Twickel
- Dalfsen: D'Alflandgroep
- Den Ham & Vroomshoop: Scouting Azoelen
- Dedemsvaart: Scouting Dedemsvaart
- Delden: Van Rossum-Elisabethgroep
- Denekamp: Margaretha sinclair
- Elburg: Scouting N.S. Rambonnet
- Enschede: Scouting Mgr. Ariënsgroep
- Enschede: Scouting 't Volbert
- Enschede: Scouting Emisario
- Enschede: Scouting Euregio Glanerbrug
- Enschede: Scouting 't Geuzennest
- Enschede: Scouting Nanne Zwiep
- Enschede: Vaandrig Leppink Groep
- Enschede: Enschedese Padvinders Marsband
- Enschede: Radix Enschede
- Giethoorn: Scouting Brederwiede
- Goor: Scouting Stoevelaargroep
- Haaksbergen: Scouting de Klomp
- Hardenberg: Stanleygroep
- Hasselt: Scouting de Veste
- Hattem: Voermangroep
- Hattem: Wijnaendts Franckengroep
- Heino: Rozendaelgroep Scouting Heino
- Hellendoorn - Nijverdal: Reggegroep
- Hengelo: Scouting Hasselo
- Hengelo: dr. Ariëns Ingrid
- Hengelo: St. Jeroen Bambi
- Hengelo: St. Christoffel
- Hengelo: Bataven Ludger
- Hengelo: De Bataven (gefuseerd met Ludger-ursula groep tot Bataven Ludger)
- Hengelo: Scouting Cunera-St. Marcellinus
- Hengelo: Hendrik Hudson Groep
- Hengelo: Ludger-ursula groep (gefuseerd met De Bataven tot Bataven Ludger)
- Harderwijk: Tjerk Hiddes
- Holten: BE St. Joris Overijssel
- Kampen: Henk Bruntgroep
- Kampen: Hanzeluiden
- Kampen: Martin Gasmangroep
- Nieuwleusen: Gold'n Zendegroep
- Ootmarsum: Scouting Ootmarsum
- Oldenzaal: Titus Brandsmagroep
- Ommen: Van Pallandtgroep
- Rijssen: Scouting Oosterhof-Niej Begin
- Raalte: Scouting Miguel Pro
- Steenwijk: Johan van de Kornputgroep
- Vasse: Kameleongroep
- Vilsteren: St. Lodewijkgroep
- Vriezenveen: Admiraal Kruysgroep 1
- Wierden: Scouting Lancker
- Zwartsluis: Pieter Marits
- Zwolle: Christofoor Zeeverkenners
- Zwolle: Henk Eelsinggroep
- Zwolle: Hopman Kippersgroep
- Zwolle: Huysmangroep III
- Zwolle: Indabagroep
- Zwolle: IJsselgroep
- Zwolle: Jan Lijdinggroep
- Zwolle: Vaandrig Lengton Groep
- Zwolle: Zwolse Zeeverkenners
Utrecht[bewerken | brontekst bewerken]
- Abcoude: Scouting Pandergroep
- Amerongen-Leersum: Scouting Zuylensteyn
- Amersfoort: Karel Doormangroep
- Amersfoort: Scouting St. Ansfridus
- Amersfoort: Scouting Cay-Noya
- Amersfoort: Scouting Impeesa
- Amersfoort: Scouting Mondriaan
- Amersfoort/Hoogland: Scouting Soekwa
- Baarn: Scouting Ernst van Kempen
- Baarn: Mango Kwane Wilco Jiskoot
- Baarn: Scouting Merhula
- de Bilt: Scouting Ben Labre
- de Bilt: Scouting Laurentius
- Bilthoven: Akoteh
- Bilthoven: Rover Crofts Groep
- Breukelen: Scouting Niftarlake
- Breukelen: Zeeverkenners Joh. de Doper
- Bunnik: Scouting Bunnik (is gefuseerd met Scouting Katimavik uit Odijk)
- Doorn: Scouting Thorheim
- Driebergen: Scouting Dr. A.E. Hermansgroep
- Harmelen: Scouting Willem Alexander
- Hoevelaken: Scouting Hiawatha
- Hooglanderveen: Scouting St. Jozef
- Houten: Scouting Schonauwen
- Huis ter Heide: A.J.V. Dirk Vink
- Huis ter Heide: A.J.V. Hiram Edson
- Leusden: Scouting Manitoba
- Lopik: Scouting Cliffort Reichert
- Maarn-Maarsbergen: Scouting Maarn-Maarsbergen
- Maarssen: Scouting Jan Campert
- Maarssen: Scouting Marsua
- Maarssen: Scouting Willy Hems
- Maartensdijk: Scouting Agger Martini
- de Meern: Scouting Rhenova
- Montfoort: Scouting Montfoort
- Mijdrecht/Wilnis: Scouting Jan van Speyk
- Nieuwegein: Scouting Jan van Hoof
- Nieuwegein: Scouting Livingstone
- Nieuwegein: Scouting Prins Bernhard
- Odijk: Scouting Katimavik
- Oudewater: Scouting Jorisgroep Oudewater
- Soest: Waterscouting Paltz- & Eemgeuzen
- Soest: Scouting Don Bosco
- Soest: Scouting De Fakkeldraagsters
- Soest: Hopman Masselmangroep
- Utrecht: 1e Charles de Foucauld Groep Opgeheven/Gefuseerd met Willem de Zwijger
- Utrecht: Groep 7 Padvinders Groep "Brigade Prinses Irene" Opgeheven/Gefuseerd met Willem de Zwijger
- Utrecht: Kardinaal De Jonggroep (Utrecht) oud-KV-groep Opgeheven
- Utrecht: Paulus/Paula Groep Opgeheven/Gefuseerd met 1e Charles De Foucauld Groep
- Utrecht: Padvindersgroep Johan Friso Opgeheven/Gefuseerd met 1e Charles De Foucauld Groep
- Utrecht: Scouting Baracuda
- Utrecht: Scouting Derde Utrechtse
- Utrecht: Scouting Hoograven
- Utrecht: Scouting Jan Pieterszoon Coen
- Utrecht: Scouting Peka 18
- Utrecht: Scouting Salwega
- Utrecht: Scouting Tekakwitha Zeeverkenners
- Utrecht: Scouting Utrecht Oost
- Utrecht: Scouting de Vliegende Pijl
- Utrecht: Scouting Wepadojeb
- Utrecht: Scouting Wilhelmina
- Utrecht: Willem de Zwijger
- Utrecht: Scouting Zuilen
- Veenendaal: De Zwervers
- Vianen: Scouting Batenstein
- Vinkeveen: Scouting Eliboe
- Vleuten: Scouting Ridderhofgroep
- Wijk bij Duurstede: Scouting Sea Lions
- Woerden: Scouting Albert Schweitzer
- IJsselstein: Scouting Anne Frank
- IJsselstein: Nico Steenbeekgroep
- IJsselstein: Scouting Sint Nicolaas
- Zeist: Scouting De Bison
- Zeist: Scouting Dryade (Opgeheven 31-12-2014)
- Zeist: Scouting Luvaze
- Zeist: Prinses Amalia Groep
- Zeist: Prinses Beatrix Groep (Opgeheven 31-12-2014)
- Zeist: Scouting Rambonnet
- Zeist: Sleutelgroep
- Zeist: Woudlopers
Zeeland[bewerken | brontekst bewerken]
- Aardenburg: St.Baafsgroep
- Arnemuiden: Baden-Powell
- Axel: Gregoriusgroep (opgeheven- oud KV/VKJB)
- Axel: groep 1/ Ottawa groep (opgeheven- oud NPV)
- Axel: Jhr. de Casembrootgroep (opgeheven- oud NPV)
- Axel: Oda-groep (opgeheven- oud NGB)
- Axel: Szydlowskigroep (opgeheven- oud NPG)
- Axel: Scouting De Vier Ambachten
- Brouwershaven Grevelingengroep
- Bruinisse: Prinses Margrietgroep
- Burgh(-Haamstede): Kaninefatengroep/Scouting Westerschouwen
- Goes: st.Bernadette
- Goes: Hertog van Beijeren-Gosaha
- Goes: Jacob Valcke
- Goes: Frans Naereboutgroep
- Hulst: 't Jagertje
- IJzendijke: St. Paulustroep
- Kapelle: Ridder van der Maelstedegroep
- Kamperland: Zandkreekgroep+
- Koudekerke: de Valkeniers
- Kloosterzande: (St.)Canisiusgroep
- Kloosterzande: De Zwarte Dassen (in 1985 met St.Canisius gefuseerd tot Canisiusgroep)
- Kloosterzande-Groenendijk: Charles de Foucauld (na de oorlog St.Canisiusgroep)
- Kloosterzande: Greetje Schouten groep (opgeheven- oud NGB)
- Middelburg: Berdenis van Berlekomgroep
- Middelburg: Gouden Cirkelgroep
- Middelburg: Scouting Kazan de Wolfgroep
- Middelburg: Paul Krugergroep
- Oostburg: Scouting Oostburg
- Overslag: St. Gerlofgroep (opgeheven- oud KV/VKJB)
- Sas van Gent: Lodewijkgroep
- 's-Gravenpolder: Voortrappers groep
- Sluiskil: Scouting Sluiskil
- Terneuzen: EOS/St. Hubertus
- Terneuzen: Sint Hubertusgroep (RK - jongensgroep) (opgegaan in fusiegroep EOS/St. Hubertus)
- Terneuzen: Eendracht Ons Streven / EOS-groep (opgegaan in fusiegroep EOS/St. Hubertus)
- Terneuzen: Doormangroep
- Terneuzen: Sint Gertrudis groep (RK - meisjesgroep)
- Tholen: Scouting Heenetrecht
- Vlissingen: Scheldezwervers
- Vlissingen: De Watergeuzen-St. Willibrordus
- Westdorpe: WeWeKaBo
- Yerseke: Ridder Boudewijngroep
- Zierikzee: Mr. Bakkergroep
Zuid-Holland[bewerken | brontekst bewerken]
Regio Delfland[bewerken | brontekst bewerken]
(Delft, Noordorp-Pijnacker en Zoetermeer)
- Delft: Scouting Aymon (opgeheven)
- Delft: Scouting Hedera
- Delft: Scouting Paulus
- Delft: Delftsche Zwervers (studentenscouting)
- Delft: Scouting Nautilus
- Delft: Willem de Zwijger
- Delft: Scouting Marco Polo Delft
- Nootdorp: Scouting Nootdorp
- Pijnacker: Scouting Pijnacker
- Zoetermeer: Scouting Impeesa
- Zoetermeer: Scouting John McCormick
- Zoetermeer: Scouting Pocahontas
- Zoetermeer: Brownsea Island groep (opgeheven)
- Zoetermeer: Scouting Ashanti
Regio Den Haag[bewerken | brontekst bewerken]
- Den Haag: Scoutinggroep Be Pals-Prinses Juliana
- Den Haag: Scoutinggroep Macdonald
- Den Haag: Scouting Brigitta Valentijn
- Den Haag: Scouting Stanley 55
- Den Haag: Scouting Ferguson
- Den Haag: Scouting De Mohicanen
- Den Haag: HWS Baron van Pallandtgroep
- Den Haag: Scouting Haagse Hout
- Den Haag: Scouting de Rimboejagers
- Den Haag: Scouting Rustenburg
- Den Haag: De Vliegende Hollander
- Den Haag: Scouting Van Weerden Poelman
- Den Haag: Wegelaergroep (BE-scouting)
- Scheveningen: Sint Jorisgroep 5
Opgeheven Haagse groepen:
- Scheveningen: Admiraal De Ruytergroep
- Den Haag: Archipelgroep
- Den Haag: Aymongroep
- Den Haag: Be Palsgroep II
- Den Haag: Be Palsgroep III
- Den Haag: Beatagroep
- Den Haag: Beatrixgroep (Den Haag)
- Den Haag: Benoordenhoutgroep
- Den Haag: Bernadettegroep
- Den Haag: Bethelgroep
- Den Haag: Bezuidenhoutgroep
- Den Haag: Bloys van Treslonggroep
- Den Haag: Brandaangroep
- Den Haag: Scouting Buitengeest
- Den Haag: Burgemeester De Monchygroep
- Den Haag: Camerons
- Den Haag: Duinzwervers
- Den Haag: Catharina van der Hoevegroep
- Den Haag: Charles de Foucauldgroep
- Den Haag: Charlotte de Bourbongroep
- Den Haag: Christelijke scoutinggroep Wulfila
- Den Haag: Christiaan de Wetgroep I/Generaal Spoorgroep
- Den Haag: Christiaan de Wetgroep II
- Den Haag: Christiaan Huygensgroep
- Den Haag: Christophorusgroep
- Den Haag: Christus Koninggroep
- Den Haag: Claragroep
- Den Haag: Colijngroep
- Den Haag: Commandant v.d.Werken (LdH)
- Den Haag: David O'Mackaygroep
- Den Haag: Danny Kayegroep
- Scheveningen: De Colignygroep
- Den Haag: De Duinjagersgroep
- Den Haag: Haagsche Waterscouts
- Den Haag: De Jonge Verkenners
- Den Haag: De Inca's
- Den Haag: De Jacob
- Den Haag: De Millipitten
- Den Haag: De Mohicanen 33
- Den Haag: De Mohicanen 88
- Den Haag: De Pioniers
- Den Haag: De Roode Burcht
- Den Haag: De Speurders
- Den Haag: De Spoorzoekers (Den Haag)
- Den Haag: De Stormvogels
- Den Haag: De Vonkende Vlam
- Den Haag: Dom Helder Camara Scouts
- Den Haag: Don Bosco (Den Haag)
- Den Haag: Doolhofgroep
- Den Haag: Dorus Rijkers
- Den Haag: Dr. Martin Luther King (Rijswijk)
- Den Haag: Ds. Fergusongroep II
- Den Haag: Ds. Fergusongroep III
- Den Haag: Ds. Kalkman II
- Den Haag: Ds. Laarman I
- Den Haag: Ds. Laarman II/Ds. Kalkman
- Den Haag: Ds. Laarman III/De Inca’s
- Den Haag: Ds. Van den Bosch I
- Den Haag: Ds. Van den Bosch II
- Den Haag: Ds. Van Evert
- Den Haag: Duinoord
- Den Haag: Duinwolven
- Den Haag: Edmund Campion
- Den Haag: Eerste Voorburgsche
- Den Haag: Scouting El Andalus
- Den Haag: Eurogroep
- Den Haag: Eltheto
- Den Haag: Eltheto - De Rimboejagers
- Den Haag: Epistel
- Den Haag: Eymard
- Den Haag: Flonkerende Sterren
- Den Haag: Fridtjof Nansen (Den Haag)
- Den Haag: G.S. Railton (LdH)
- Den Haag: Gemini
- Den Haag: Generaal Colette
- Den Haag: George Williams
- Den Haag: Gouden Pijl
- Den Haag: Graaf Willem
- Den Haag: Groep 22 - Wassenaar
- Scheveningen: Groep 23
- Den Haag: Groep 24
- Den Haag: Groep 26
- Den Haag: Groep 28
- Scheveningen: Groep 81
- Den Haag: Gustav Adolf
- Den Haag: H.H. Driekoningen
- Den Haag: Haagsche Woudloopers
- Den Haag: Haagse Speurders
- Den Haag: Haagse Trappers
- Den Haag: Haagse voortrekkersstam
- Den Haag: Hercogroep (WIK)
- Den Haag: Hildegard
- Den Haag: Himlala Panistam
- Den Haag: Hoeve Ypenburg
- Den Haag: Hopman Spijkerman
- Den Haag: Houtduiven
- Den Haag: Huvavendel
- Den Haag: [[Ilmarinen]
- Den Haag: Impeesa (Den Haag)
- Den Haag: Impeesa/Jutters
- Den Haag: Ispa
- Den Haag: Jacob Andreas
- Den Haag: Jacob Andreas/Beata
- Den Haag: Jan Roothaan
- Den Haag: Jan van Hoof I
- Den Haag: Jan van Hoof II/Kenya
- Den Haag: Jan van Schaffelaar I
- Den Haag: Jan van Schaffelaar II
- Den Haag: J.J. Buitendijkgroep/Mount Everestgroep
- Den Haag: Joan Bosco en Theresia van Lisieux
- Den Haag: Joan Bosco
- Den Haag: Jornagroep
- Den Haag: Joseph Bates
- Den Haag: Kalongs
- Den Haag: Kapitein Steinbuchtroep
- Den Haag: Karel Doorman (Den Haag)
- Den Haag: King Arthur
- Den Haag: Koekoekgroep
- Den Haag: Koningin Sophie
- Den Haag: Kravo I
- Den Haag: Kravo II
- Den Haag: Kravo III
- Den Haag: Le Clan
- Den Haag: Le Cocq d'Armandvillegroep
- Den Haag: Livingstone
- Den Haag: Luchtbruggroep
- Den Haag: Luthergroep
- Den Haag: Macdonald II
- Den Haag: Margaretha Sinclair
- Den Haag: Mary Slessor (LdH)
- Den Haag: McDuffgroep
- Den Haag: McKenziegroep
- Den Haag: Meeuwentroep
- Den Haag: Miguel Progroep
- Den Haag: Minnie Carpentergroep
- Den Haag: Miriam
- Den Haag: Movertrogroep
- Den Haag: Movertro II
- Den Haag: Movertro Fakkels
- Den Haag: Movertro Zwaarden
- Den Haag: Movogroep
- Den Haag: Nelsongroep
- Den Haag: Nelson 23
- Den Haag: Nettenboetstersvendel
- Den Haag: Noordhindergroep
- Den Haag: Oranjegroep
- Den Haag: Oubaas Buitendijkgroep
- Den Haag: Scouting PéPé Loosduinen
- Den Haag: Pieter Maritsgroep I
- Den Haag: Pieter Maritsgroep II
- Den Haag: Pieter Maritsgroep III
- Den Haag: Parcivalgroep
- Den Haag: Pater Damiaangroep
- Den Haag: Petrus en Paulusgroep (Den Haag)
- Den Haag: Pivanagroep
- Den Haag: Prairiejagersgroep
- Den Haag: Prempehgroep
- Den Haag: Prinses Irenegroep/Andrew Rowangroep
- Den Haag: Prinses Julianagroep
- Den Haag: Prinses Margrietgroep
- Den Haag: Radboudgroep (Den Haag)
- Den Haag: Radenggroep
- Den Haag: Rad'In
- Den Haag: Repelaergroep (WIK)
- Den Haag: Robin Hoodgroep
- Den Haag: Ruufflairttroep
- Den Haag: Savak
- Den Haag: Sioniegroep
- Den Haag: Spoorwijk
- Den Haag: St. Agnes (Den Haag)
- Den Haag: St. Antonius (Den Haag)
- Den Haag: St. Brigitta
- Den Haag: St. Christophorus
- Den Haag: St. Frans van Assisie
- Den Haag: St. Hubertus (Den Haag)
- Den Haag: St. Jacobs
- Den Haag: St. Joris
- Den Haag: St. Joris 2
- Den Haag: St. Joris 3
- Den Haag: St. Joris 5
- Den Haag: St. Joris 15
- Den Haag: St. Lucia (Den Haag)
- Den Haag: St. Maarten
- Den Haag: St. Martinusgroep
- Den Haag: St. Michael (Den Haag)
- Den Haag: St. Paulus (Den Haag)
- Den Haag: St. Paulus / St.Thecla
- Den Haag: St. Sebastiaan (Den Haag)
- Den Haag: St. Tarcisius (Den Haag)
- Den Haag: St. Tecla (Den Haag)
- Den Haag: St. Thomas van Aquino
- Den Haag: St. Victor
- Den Haag: St. Willibrordus (Den Haag)
- Den Haag: Sterrengroep
- Den Haag: Theresia van Lisieux
- Den Haag: Thorbeckegroep
- Den Haag: Top
- Den Haag: Transvaalgroep
- Den Haag: Trekvogels
- Den Haag: Triop
- Den Haag: Triop I
- Den Haag: Triop II
- Den Haag: Ulver - Wassenaar
- Den Haag: Troep 1
- Den Haag: Troep 2
- Den Haag: Troep 3
- Den Haag: Troep 4
- Den Haag: Troep 5
- Den Haag: Troep 6
- Den Haag: Troep 7
- Den Haag: Troep 8
- Den Haag: Van de Veldegroep
- Den Haag: Valentijn
- Den Haag: Van Heutszgroep
- Den Haag: Van Laar
- Den Haag: Van Laer
- Den Haag: Van Overvoorde
- Den Haag: Vikingengroep
- Den Haag: Vliegende Honden
- Den Haag: W.I.K. 1
- Den Haag: W.I.K. 2
- Den Haag: W.I.K. 3
- Den Haag: W.I.K. 4
- Den Haag: W.I.K. 5
- Den Haag: W.I.K. 6
- Den Haag: Waingunga
- Den Haag: Watergeuzen
- Den Haag: Wegeli II
- Den Haag: WEGELI-Arcewa
- Den Haag: WEGELI-Archipel
- Den Haag: WEGELI-Centrum
- Den Haag: WEGELI-Duinwijk
- Den Haag: WEGELI - Van Pallandt
- Den Haag: WEGELI-Waalsdorp
- Den Haag: WEGELI-West
- Den Haag: Wij zijn bereid
- Den Haag: McKenziegroep II/William Carey
- Den Haag: William Doylegroep
- Den Haag: Wolfskuil
- Den Haag: Zeemeeuwen
- Den Haag: Zevende Haagse Groep
- Den Haag: Zevende Haagse Groep II
- Den Haag: Zwarte Panters
Opgeheven Haagse scoutingbands:
- Den Haag: Archipelband
- Den Haag: CJMV-padvindersband
- Den Haag: Drum & Brass Corps Scouting
- Den Haag: Drumband Sterrengroep
- Den Haag: Eltheto Drumband
- Den Haag: Haagse Districtsband NPV
- Den Haag: Haagse Padvindsters Band
- Den Haag: Jachthoornkorps Scouting
- Den Haag: Jeugddrumband Scouting Den Haag
- Den Haag: Jonge Verkenners Band
- Den Haag: Melchior Band
- Den Haag: N.P.G. Drumband
- Den Haag: Padvindsters Drumband
- Den Haag: Randstad Brass Adventure
- Den Haag: Scouting Drumband Den Haag
- Den Haag: St.Hubertus Groepsband
- Den Haag: WIK-band
Regio Hollands Midden[bewerken | brontekst bewerken]
(Noorden van Zuid-Holland: Leiden en omstreken)
- Alphen aan den Rijn: Scouting Alphen aan den Rijn
- Alphen aan den Rijn: Scouting De Hollandse Nachtegalen
- Alphen aan den Rijn: Scouting Willem Barendsz
- Boskoop: Scouting Meester van Daal groep
- Hillegom: Tjarda Hillegom
- Katwijk: De Katwijkse Zeeverkenners
- Langeraar: Scouting Welverro
- Leiden: Scouting St. Jozef
- Leiden: Paulusgroep Leiden
- Leiden: De Lodewijksgroep
- Leiderdorp: Scouting Van der Does Liethorp groep
- Lisse: Graaf van Lyndengroep
- Lisse: Lisser Kaninefaten
- Lisse: Shawano's Lisse
- Noordwijk: Norvicus
- Noordwijkerhout: St. Jozef / Emenrentianagroep
- Noordwijkerhout: Scouting Bosgeest
- Oegstgeest: Sagara Satrya's
- Oegstgeest: Shawano's Oegstgeest
- Oegstgeest: Derjagroep
- Rijnsburg: Scouting Rijnsburg (opgeheven)
- Sassenheim: Scouting Scojesa Sassenheim
- Sassenheim: Tjarda Sassenheim
- Ter Aar: Scouting Wapata
- Voorhout: Boerhaavegroep Voorhout
- Voorschoten: Scouting Impeesa
- Voorschoten: Scouting Mauritsgroep
- Wassenaar: Scouting Willibrord
- Wassenaar: Van Wassenaer Van Obdam
- Wassenaar: Van Woesik groep
- Wassenaar: Marduin
- Zoeterwoude: Scouting Zoeterwoude
Regio Lek- en IJsselstreek[bewerken | brontekst bewerken]
(Rond de Lek en de Hollandse IJssel)
- Boskoop: Scoutingvereniging De Schouw
- Boskoop: Scoutingband De Schouw
- Gouda: Kastanujo
- Gouda: Die Kantanky's
- Gouda: St. Willibrordus (waterscouting)
- Gouda: Scoutinggroep Cornelis de Houtman
- Gouda: Scouting Jan van Hoof Groep
- Gouda: Scouting Wilo
- Krimpen a/d IJssel: Jan Willem Friso
- Krimpen a/d Lek: Admiraal de Ruyter
- Moordrecht: Scouting Moordrecht
- Nieuwerkerk a/d IJssel: Scouting Nieuwerkerk
- Nieuwerkerk a/d IJssel: Waterscouting De IJssel
- Ouderkerk a/d IJssel: Scouting Christiaan de Wet
- Oudewater: Scouting Jorisgroep
- Reeuwijk: St. Willibrordus
- Reeuwijk: Scouting Reeuwijk
- Schoonhoven: Olivier van Noort II
- Waddinxveen: Klimopgroep
- Waddinxveen: Sint Victor
Regio Maasdelta[bewerken | brontekst bewerken]
(Zuidwesten van Zuid-Holland: Van Schiedam, Vlaardingen, Maassluis en de Zuid-Hollandse eilanden tot Goeree-Overflakkee)
- Barendrecht: Jhr. Beelaerts van Blokland
- Barendrecht: Fridtjof Nansen Groep 12
- Barendrecht: Zeeverkennersgroep Brandaen
- Brielle: Bas 't Hart
- Heenvliet: Scouting Bernisse
- Hellevoetsluis: Scouting Hellevoetsluis
- Maassluis: Karel Doorman
- Maassluis: Paulus
- Mijnsheerenland: Lodewijck van Praetgroep
- Numansdorp: Driestromengroep
- Oostvoorne: G.J. Geysendorffergroep
- Oostvoorne: Scoutinggroep Strandvogels
- Ouddorp: Scouting Jan Joosten
- Rotterdam: Albert Schweitzer Groep Rotterdam
- Schiedam: Burgemeester van Haarengroep
- Schiedam: Franciscus-Lodewijkgroep
- Schiedam: Scouting Taizé-groep
- Schiedam: Scouting Tono-groep
- Spijkenisse: Baden-Powell Band
- Spijkenisse: Scouting Ruwaard van Puttengroep
- Spijkenisse: Scouting Hartelgroep
- Stellendam: Scouting Goedereede
- Vlaardingen: Scouting Allart van Heemstede
- Vlaardingen: De Geuzen
- Vlaardingen: Marnix van Sint Aldegonde
- Vlaardingen: Prins Mauritsgroep (gefuseerd)
- Vlaardingen: Vioolgroep (gefuseerd)
- Vlaardingen: Maurits-Vioolgroep
- Vlaardingen: Prinses Irene
- Vlaardingen: Willem de Zwijger
- Vlaardingen: Wesselgroep
Regio Rond de Biesbosch[bewerken | brontekst bewerken]
(Zuiden van Zuid-Holland: Dordrecht en omstreken)
- Alblasserdam: Louis Wesselsgroep (jongens, in 2004 gefuseerd tot Sc. Alblasserdam)
- Alblasserdam: Maketgroep (meisjes, in 2004 gefuseerd tot Sc. Alblasserdam)
- Alblasserdam: Scouting Alblasserdam
- Dordrecht: Arooda
- Dordrecht: Thomas Estill Schoch de Ravallet
- Dordrecht: Royal Rangers (pinkstergemeente / niet scouting Nederland)
- Dordrecht: Scouting Van Speijk
- Dordrecht: Scouting Christiaan de Wet
- Dordrecht: Scouting Johan & Cornelis de Witt
- Dordrecht: Willem de Zwijger
- Hardinxveld-Giessendam: Scouting A15
- Hardinxveld-Giessendam: Scouting Lutine (gefuseerd tot A15)
- Hardinxveld-Giessendam: Scouting Zilvermeeuwen (gefuseerd tot A15)
- Hendrik IDO Ambacht: Scouting Vikings
- Leerdam: Scouting Hagemans
- Papendrecht: van Brederode
- Sliedrecht: Merwegroep (opgeheven)
- Woudrichem: Scouting Loevestein
- Zwijndrecht: Scouting Panoord
Regio Rond de Rotte[bewerken | brontekst bewerken]
(Rotterdam Noord en West)
- Berkel en Rodenrijs: Scouting Berkel
- Capelle a/d IJssel: Robert Baden-Powell Zeeverkennersgroep
- Capelle a/d IJssel: Guy Gibson squadron (luchtscouts, opgeheven)
- Capelle a/d IJssel: Johan van der Veeckengroep
- Capelle a/d IJssel: Hendrik van Halewijn
- Capelle a/d IJssel: Scouting Van Naeltwijck
- Hoogvliet: Tasmania
- Nieuwerkerk aan den IJssel: Scouting Nieuwerkerk
- Poortugaal: Scouting Albrandswaard
- Ridderkerk: Scouting Sint Joris
- Ridderkerk: Scouting Florence Nightingale
- Rotterdam: Bernadette/St. Willibrordus
- Rotterdam: Brownsea Groep 66
- Rotterdam: Calandtroep
- Rotterdam: Cornelis Tromp groep
- Rotterdam: Scouting Dorus Rijkers Nesselande
- Rotterdam: Hillegersberg
- Rotterdam: Hendrik van Halewijn
- Rotterdam: Impeesagroep
- Rotterdam: Kralingsche Troep 10
- Rotterdam: Klaas Kitten Groep
- Rotterdam: Lischgroep
- Rotterdam: Maasgroep 18
- Rotterdam: Margrietengroep
- Rotterdam: Menod
- Rotterdam: Olivier van Noort groep 48
- Rotterdam: Prinses Irene Groep 45
- Rotterdam: The Rangers Rotterdam
- Rotterdam: De Spoorzoekers
- Rotterdam: Scouting Sint Patrick
- Rotterdam: Starrenburg
- Rotterdam: Stedost groep
- Rotterdam: Stella Maris
- Rotterdam: Wetrogroep
- Rotterdam: Willem de Zwijger
Regio Vlietstreek[bewerken | brontekst bewerken]
(Midden van Zuid-Holland: Rijswijk, Voorburg en Leidschendam)
- Leidschendam: Scouting Pius XII
- Rijswijk: Martin Luther King Groep
- Rijswijk: Scoutinggroep 'De Jaguars'
- Rijswijk: Hoeve Ypenburg Groep
- Rijswijk: Waterscouting Dorus Rijkers
- Rijswijk: Scouting Gordongroep (opgeheven)
- Voorburg: Hubertus-Brandaan
- Voorburg: Scouting Livingstone-Miriam
- Voorburg: Scouting Sint Maarten-Hildegard
- Voorburg: Scouting Orion
Regio Westland[bewerken | brontekst bewerken]
- De Lier: Scouting De Lier
- 's-Gravenzande: Graaf Florisgroep
- Hoek van Holland: Prins Hendrikgroep
- Honselersdijk: Scouting Honselersdijk
- Kwintsheul: Scouting Kwintsheul
- Maasland: Scouting Maasland
- Monster: Scouting Polanen
- Naaldwijk: Scouting Naaldwijk
- Naaldwijk: Scouting Rambonnetgroep Naaldwijk
- Poeldijk: Scouting Poeldijk
- Wateringen: Scouting Wateringen
Overige regio's[bewerken | brontekst bewerken]
(Gorinchem is een deel van de Regio De Baronie)
- Gorinchem: Scouting APV
- Gorinchem: Gorinchemse Zeeverkenners (Scouting GZV)
Landelijke stammen[bewerken | brontekst bewerken]
- Bermudastam, Leusden
- Cyberscouts, Leusden
- Delta Echo Stam, Zeeland
- Explostam, Leusden
- F.R.E.T., Fryslân
- ICIS, Ossendrecht
- Kanderstam, Velp
- Kse Iii Stam, Utrecht
- La Thès, Landelijke Theater Stam uit Breda
- Landelijke Loodsen Zeezeil Stam, Leusden
- Landelijke Luchtscouting Stam, Rijswijk
- Landelijke Ondersteunings Stam, Rotterdam
- Medische en EHBO Stam, Ommen
- MPSE (Most Primitive Scouting Experience), Elst
- Radio Interesse Stam, Rotterdam
- Scouting Garbage Nederland Stam, Leusden
- Scoutlink Activiteiten Stam Holland, Leusden
- Sir Edmund Hillary-Stam, Almelo
- Scouting Motor Stam, Nuth
- Scoutnet Nederland, Maarssenbroek
- Z.O.U.T., Den Dolder
- Rampenstam, Sint Michielsgestel
- Scouting Doven Nederland,Landelijke Scoutinggroep voor Doven, Den Haag
- Landelijke Activiteiten en Regio Ondersteuning Stam, de Laro Stam