Op eigenschap zoeken
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Deze pagina biedt een eenvoudige bladerinteractie voor het vinden van entiteiten met een eigenschap met een bepaalde waarde. Andere beschikbare zoekinteracties zijn de zoekpagina voor pagina-eigenschappen en de zoekopdrachtbouwer.
Lijst van resultaten
- Scouting A15 + (januari 6, 2000)
- Landelijk Service Centrum + (januari 6, 2000)
- Scouting Nederland + (januari 6, 2000)
- Scouting Tarcisius (Ede) + (januari 6, 2000)
- HWS Baron van Pallandtgroep + (januari 7, 2000)
- Scouting Murk Jansen + (januari 7, 2000)
- Lijst van Afdelingen/351-400 + (00:00:00, 7 januari 2000)
- Elisabeth Hendrika Piepers + (januari 7, 2000)
- Nederlandsche Bond van Jonge Verkenners (Boy-Scouts) + (januari 7, 2000)
- De Nederlandsche Padvindersorganisatie + (januari 7, 2000)
- Scouting Jan Pieterszoon Coen + (januari 8, 2000)
- Van Glymesgroep + (januari 9, 2000)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (00:00:00, 9 januari 2000)
- Gijsbert ter Horst + (januari 9, 2000)
- Catherine, Prinses van Wales + (januari 9, 2000)
- Scouting Jan Wandelaar + (januari 10, 2000)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (00:00:00, 10 januari 2000)
- 2e BP.Zeescouts Corneel Mayné + (januari 11, 2000)
- Scoutinggroep Don Bosco + (januari 11, 2000)
- Hans van Ketwich Verschuur + (januari 11, 2000)
- Cornelia Takx + (januari 11, 2000)
- Gerrit Opzoomer + (januari 12, 2000)
- Lijst van Afdelingen/451-500 + (00:00:00, 12 januari 2000)
- Evert Gerrit Cornelis de Groot van Embden + (januari 12, 2000)
- Herman Souverijn + (januari 12, 2000)
- Koesoemo Joedo + (januari 13, 2000)
- Lijst van Afdelingen/651-700 + (00:00:00, 13 januari 2000)
- Scoutinggroep Shawano's (Lisse) + (januari 13, 2000)
- Willem Jan Kruys + (januari 13, 2000)
- Wiardus Willem Wichers Wierdsma + (januari 14, 2000)
- Herman van Wagtendonk + (januari 14, 2000)
- Hilary St. George Saunders + (januari 14, 2000)
- Scouting St. Martinus (Zaltbommel) + (januari 15, 2000)
- Paul Kruger stam + (januari 15, 2000)
- Aart van der Sluys + (januari 15, 2000)
- De Geuzen (Arnhem) + (januari 16, 2000)
- Ocker Repelaer + (januari 16, 2000)
- Jopie Visser + (januari 16, 2000)
- Kralingsche Troep 10 + (januari 17, 2000)
- Scouting Brakkenstein + (januari 17, 2000)
- Iet Stants + (januari 17, 2000)
- Feike de Boer + (januari 17, 2000)
- Lijst van Afdelingen/251-300 + (00:00:00, 17 januari 2000)
- Lijst van Afdelingen/101-150 + (00:00:00, 17 januari 2000)
- Lijst van Afdelingen/251-300 + (00:00:00, 17 januari 2000)
- Lies Redeke + (januari 17, 2000)
- Cornelis Johannes Beukers + (januari 17, 2000)
- Éclaireuses et Éclaireurs unionistes de France + (januari 18, 2000)
- Lijst van Afdelingen/251-300 + (00:00:00, 18 januari 2000)
- Lijst van Afdelingen/251-300 + (00:00:00, 18 januari 2000)
- De Groene Patrouille + (januari 18, 2000)
- Guillaume Boulle de Larigaudie + (januari 18, 2000)
- Zeeverkennersgroep Sint Joris + (januari 19, 2000)
- De Soester Padvinders + (januari 19, 2000)
- Johan Wijnsouw + (januari 20, 2000)
- David Cossgrove + (januari 20, 2000)
- Gebruiker:CeeBee + (januari 21, 2000)
- Hein van der Kallen + (januari 21, 2000)
- Johan van Gelein Vitringa + (januari 21, 2000)
- Homenmen Scouts + (januari 21, 2000)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (00:00:00, 21 januari 2000)
- Lucas Questroo + (januari 21, 2000)
- Griffin Moriarty + (januari 21, 2000)
- Ispa-groep + (januari 22, 2000)
- Lijst van Afdelingen/101-150 + (00:00:00, 22 januari 2000)
- Henk Bruntgroep + (januari 23, 2000)
- Het Nederlandsche Meisjesgilde + (00:00:00, 23 januari 2000)
- Scouting Nootdorp + (januari 24, 2000)
- Scoutinggroep Van Isendoorn + (januari 24, 2000)
- Scouting for Boys + (00:00:00, 24 januari 2000)
- Lijst van Afdelingen/501-550 + (00:00:00, 24 januari 2000)
- Nicolaas de Vicq + (januari 24, 2000)
- Scouts et Guides Pluralistes de Belgique + (januari 24, 2000)
- Universal Solidarity + (januari 24, 2000)
- World Scout Bureau (Genève) + (januari 24, 2000)
- Council of Irish Guiding Associations + (januari 24, 2000)
- Skátasamband Reykjavíkur + (januari 24, 2000)
- Scouts de España + (januari 24, 2000)
- United Arab Airlines Vlucht 869 (1963) + (januari 24, 2000)
- Die Deutsche Jugendbewegung + (januari 24, 2000)
- Arab Scout Movement in Israel + (januari 24, 2000)
- Eurasia Scout Region (WOSM) + (januari 24, 2000)
- Lijst van Afdelingen/451-500 + (00:00:00, 26 januari 2000)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (00:00:00, 26 januari 2000)
- Henny Ouborg-van Horssen + (januari 26, 2000)
- Tirso Sprockel + (januari 28, 2000)
- Scouting Van der Does - Liethorp + (januari 29, 2000)
- Lijst van Afdelingen/301-350 + (00:00:00, 29 januari 2000)
- Jan Rouffaer + (januari 29, 2000)
- Federatie Scouting Nederland + (januari 30, 2000)
- Russische vereniging van Navigators / Scouts + (januari 30, 2000)
- Derjagroep + (januari 30, 2000)
- Sjef Heemann + (januari 30, 2000)
- Klaas Adam Hoekstra + (januari 30, 2000)
- Het Nederlandsche Meisjesgilde + (januari 31, 2000)
- Kaninefatengroep Westerschouwen + (januari 31, 2000)
- Scouting Hedera (Delft) + (februari 1, 2000)
- Scouting Sweder van Voorst + (februari 1, 2000)
- Scouting Ridderhofgroep + (februari 1, 2000)
- Scouting Mira Ceti + (februari 1, 2000)
- Berdenis van Berlekomgroep + (februari 1, 2000)
- Scouting Satoko Kitahara + (februari 1, 2000)
- Scouting Balmoral + (februari 1, 2000)
- Scouting Archipel + (februari 1, 2000)
- Lijst van Afdelingen/351-400 + (00:00:00, 1 februari 2000)
- Lijst van Afdelingen/501-550 + (00:00:00, 1 februari 2000)
- Scouting Groenewoud + (februari 1, 2000)
- Scouting Maria Goretti (Hoeven) + (februari 1, 2000)
- Grønlands Spejderkorps + (februari 2, 2000)
- Bert Kuiper + (februari 2, 2000)
- Nathalie de Peterson-Nabokoff + (februari 2, 2000)
- Sinne Maria van der Weide + (februari 2, 2000)
- Warington Baden-Powell + (februari 3, 2000)
- Jan Donner + (februari 3, 2000)
- Jo van Heutsz + (februari 3, 2000)
- Lijst van Afdelingen/651-700 + (00:00:00, 3 februari 2000)
- Gerrit Wolda + (februari 3, 2000)
- De Zwervers (Assen) + (februari 4, 2000)
- Scouting Rijnsburg + (februari 4, 2000)
- Gebruiker:Wernerv + (februari 4, 2000)
- Scouting De Eempad + (februari 4, 2000)
- BS Stam + (februari 4, 2000)
- Wesselgroep + (februari 4, 2000)
- Gebruiker:Jiggelien + (februari 5, 2000)
- Egbertus Johannes van Doorn + (februari 5, 2000)
- Waterscouting Stella Maris (Eindhoven) + (februari 5, 2000)
- Jan Klaasesz + (februari 5, 2000)
- Gerard van der Schroeff + (februari 5, 2000)
- Fred Regeer + (februari 6, 2000)
- Maria Aantjes-Kraal + (februari 6, 2000)
- Welmoet Wijnaendts Francken-Dyserinck + (februari 7, 2000)
- De Jutters (Den Helder) + (februari 7, 2000)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (00:00:00, 7 februari 2000)
- FSE-Nederland + (februari 7, 2000)
- Boazgroep + (februari 8, 2000)
- Lijst van Afdelingen/051-100 + (00:00:00, 8 februari 2000)
- Piet Muis + (februari 8, 2000)
- Prins Willem I-groep (Eindhoven) + (februari 9, 2000)
- Lijst van Afdelingen/551-600 + (00:00:00, 9 februari 2000)
- Calvijngroep + (februari 9, 2000)
- Gilwell Scout Grounds + (februari 9, 2000)
- Scouting Jambowa + (februari 10, 2000)
- Aat van de Polder + (februari 10, 2000)
- Frans Naereboutgroep + (februari 11, 2000)
- Scouting Die Wiltgraeff + (februari 11, 2000)
- Lijst van Afdelingen/101-150 + (00:00:00, 11 februari 2000)
- Bep Oskam + (februari 11, 2000)
- Janus Oomen + (februari 12, 2000)
- Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej + (februari 12, 2000)
- Organizacja Harcerzy (ZHR) + (februari 12, 2000)
- Olave Baden-Powell + (00:00:00, 12 februari 2000)
- Lijst van Afdelingen/101-150 + (00:00:00, 12 februari 2000)
- Lijst van Afdelingen/001-050 + (00:00:00, 14 februari 2000)
- Theodorus Wilhelmus Quirinus Roefs + (februari 14, 2000)
- Scouting Jan Hilgers + (februari 15, 2000)
- Scouting Leckelant + (februari 15, 2000)
- Scouting Katimavik + (februari 15, 2000)
- Scouting Erica + (februari 15, 2000)
- Van Woesikgroep + (februari 15, 2000)
- All-Russian Scout Association + (februari 15, 2000)
- Lijst van Afdelingen/051-100 + (00:00:00, 15 februari 2000)
- Scouting Pater Bleijs + (februari 15, 2000)
- Scouting Lamoraal van Egmond + (februari 15, 2000)
- Willem Roest van Limburg + (februari 15, 2000)
- Into the Frozen South + (februari 15, 2000)
- Scouting Wepadojeb + (februari 16, 2000)
- Scouting Pieter de Jong + (februari 16, 2000)
- Scouting de Korhoenders + (februari 16, 2000)
- Lijst van Afdelingen/051-100 + (00:00:00, 16 februari 2000)
- Lijst van Afdelingen/051-100 + (00:00:00, 16 februari 2000)
- Lijst van Afdelingen/001-050 + (00:00:00, 16 februari 2000)
- Lijst van Afdelingen/101-150 + (00:00:00, 16 februari 2000)
- Jo van der Dussen-Biegel + (februari 16, 2000)
- Johanna de Haas + (februari 16, 2000)
- Scouting de Hoeve + (februari 17, 2000)
- Lijst van Afdelingen/301-350 + (00:00:00, 17 februari 2000)
- Scouting Graaf Floris V + (februari 17, 2000)
- Karel Budde + (februari 17, 2000)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (00:00:00, 18 februari 2000)
- Lijst van Afdelingen/301-350 + (00:00:00, 18 februari 2000)
- CJMV-padvinderij + (februari 19, 2000)
- Pim Fortuyn + (februari 19, 2000)
- G.J. Geysendorffergroep + (februari 20, 2000)
- Scouting Oud Best + (februari 20, 2000)
- Cornelis Hermanus Martinus van Wieringen + (februari 20, 2000)
- Piet ten Kate + (februari 20, 2000)
- Scouting de Meridiaan + (februari 20, 2000)
- Lijst van Afdelingen/651-700 + (00:00:00, 21 februari 2000)
- Robert Baden-Powell + (februari 22, 2000)
- Olave Baden-Powell + (februari 22, 2000)
- Margrietengroep + (februari 22, 2000)
- Scouting Charlois Rotterdam + (februari 22, 2000)
- Trolleystam + (februari 22, 2000)
- D' Olde Veste + (februari 22, 2000)
- Jan Wils + (februari 22, 2000)
- Scouting Lutemgroep + (februari 22, 2000)
- Brittenburggroep + (februari 22, 2000)
- De Zwervers (Veenendaal) + (februari 23, 2000)
- Lijst van Afdelingen/451-500 + (00:00:00, 23 februari 2000)
- Olave Baden-Powell + (00:00:00, 23 februari 2000)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (00:00:00, 23 februari 2000)
- Frits Janssens + (februari 23, 2000)
- Maurits Constant Westerman + (februari 24, 2000)
- Freek Vonk + (februari 24, 2000)
- Scouting Lutine + (februari 25, 2000)
- Rie de Balbian Verster-Bolderheij + (februari 25, 2000)
- Lijst van Afdelingen/451-500 + (00:00:00, 25 februari 2000)
- Gos de Voogt + (februari 25, 2000)
- Scouting Don Bosco (Soest) + (februari 26, 2000)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (00:00:00, 26 februari 2000)
- Louise Maillette de Buy Wenniger-Hulsebos + (februari 26, 2000)
- Sint Bernardusgroep Lichtenvoorde + (februari 28, 2000)
- 1e Charles de Foucauld Groep (Utrecht) + (februari 28, 2000)
- Pieter Reenalda + (februari 28, 2000)
- Eerste Nederlandsche Meisjes Gezellen Vereeniging + (maart 1, 2000)
- Scouting Sint Maarten-Hildegard + (maart 1, 2000)
- Girlscouting Lichtenvoorde + (maart 1, 2000)
- Kiliaen van Rensselaer I + (maart 1, 2000)
- Scouting Bramzijger + (maart 1, 2000)
- Scouting Sint Nicolaas + (maart 1, 2000)
- H.J.B. Llanos + (maart 1, 2000)
- Ottawa groep / groep 1 + (maart 1, 2000)
- Scouting Gillesa + (maart 1, 2000)
- Stanleygroep Hardenberg + (maart 1, 2000)
- Scoutinggroep Roncalli + (maart 1, 2000)
- Sioniegroep (Veenendaal) + (maart 1, 2000)
- Scouting Rythovius + (maart 1, 2000)
- Scouting Rijswijkse Meeuwen Watergeuzen + (maart 1, 2000)
- Birmastam + (maart 1, 2000)
- Asociația Ghidelor și Ghizilor din România + (maart 1, 2000)
- Lijst van Afdelingen/401-450 + (00:00:00, 1 maart 2000)
- Lijst van Afdelingen/351-400 + (00:00:00, 1 maart 2000)
- Lijst van Afdelingen/651-700 + (00:00:00, 1 maart 2000)
- Lijst van Afdelingen/751-800 + (00:00:00, 1 maart 2000)
- Lijst van Afdelingen/301-350 + (00:00:00, 1 maart 2000)
- Scouting Don Bosco Ursem + (maart 1, 2000)
- Govert Bastiaan Pellikaan + (maart 1, 2000)
- Ton Koot + (maart 1, 2000)
- Karel Doormangroep (Zutphen) + (maart 1, 2000)
- Charles Hoadley + (maart 1, 2000)
- Scouting Meppel + (maart 2, 2000)
- Adée Muller-van Geuns + (maart 2, 2000)
- Scouting Limmen + (maart 3, 2000)
- Roelof Johannes de Boer + (maart 3, 2000)
- Metodistkirkens Spejdere i Danmark + (maart 3, 2000)
- Karen Barrymoregroep + (maart 3, 2000)
- Ferdinand Josephus Daniel Theyse + (maart 3, 2000)
- Maketgroep + (maart 4, 2000)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (00:00:00, 4 maart 2000)
- Willem Henri van Helsdingen + (maart 4, 2000)
- William James Cohen Stuart + (maart 4, 2000)
- Elias Viskoper + (maart 4, 2000)
- Scouting Mgr. Ariënsgroep + (maart 5, 2000)
- Scouting Hilfertheem - 1e Hilversumsche Groep + (maart 5, 2000)
- Philippus Mees + (maart 5, 2000)
- Johan Jacob Eliza van den Brandeler + (maart 5, 2000)
- Catharina de Jong-Fanoy + (maart 5, 2000)
- Waterscouting Paltz- en Eemgeuzen + (maart 6, 2000)
- Velpsche Woudloopers + (maart 6, 2000)
- Lijst van Afdelingen/101-150 + (00:00:00, 6 maart 2000)
- Lijst van Afdelingen/101-150 + (00:00:00, 6 maart 2000)
- Scouting Schutgraaf Arnhem + (maart 7, 2000)
- Arbeidsomstandighedenwet + (00:00:00, 7 maart 2000)
- Scouting Amby + (maart 7, 2000)
- Jean Jacques Rambonnet + (maart 8, 2000)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (00:00:00, 8 maart 2000)
- Jeanne Stam-Dresselhuys + (maart 8, 2000)
- Soebantoegroep + (maart 9, 2000)
- Baden Powell + (00:00:00, 9 maart 2000)
- Lijst van Afdelingen/501-550 + (00:00:00, 9 maart 2000)
- Wisse Smit + (maart 9, 2000)
- Scoutinggroep 'De Jaguars' + (maart 10, 2000)
- Scouting Burgemeester Herman Witte + (maart 10, 2000)
- Baden Powell + (00:00:00, 10 maart 2000)
- Scouting St. Willibrord (Goirle) + (maart 11, 2000)
- Lijst van Afdelingen/451-500 + (00:00:00, 11 maart 2000)
- Naud Crebolder + (maart 12, 2000)
- Manna de Wijs-Mouton + (maart 12, 2000)
- Theodorus Stuart + (maart 12, 2000)
- Lize Stilma + (maart 12, 2000)
- Scouting Hamaland + (maart 13, 2000)
- Dr. Ariënsgroep + (maart 13, 2000)
- Baden Powell + (00:00:00, 13 maart 2000)
- Lijst van Afdelingen/551-600 + (00:00:00, 13 maart 2000)
- Nationale Padvindstersraad + (maart 13, 2000)
- Robert Polis + (maart 13, 2000)
- Petrus van Rijen + (maart 13, 2000)
- Miguel Pro Waterscouting + (maart 14, 2000)
- Arnold Beekes + (maart 14, 2000)
- Scouting Zeddam + (maart 14, 2000)
- Anton Gijsbert Landaal + (maart 14, 2000)
- Johanna Duyvendak-Ligtvoet + (maart 14, 2000)
- Niel Kavelaars + (maart 15, 2000)
- Scouts Australia + (maart 15, 2000)
- Idunagroep + (maart 16, 2000)
- Lijst van Afdelingen/651-700 + (00:00:00, 16 maart 2000)
- Han Kersbergen + (maart 16, 2000)
- Belarusian Scout Association + (maart 16, 2000)
- Scouting John McCormick + (maart 17, 2000)
- Antonia Fredrica Gouverne-Zaadnoordijk + (maart 17, 2000)
- André de Thaye + (maart 17, 2000)
- Lijst van Afdelingen/001-050 + (00:00:00, 17 maart 2000)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (00:00:00, 17 maart 2000)
- Camp Fire + (maart 17, 2000)
- Arbeiders Jeugd Centrale + (maart 18, 2000)
- Burgemeester De Monchygroep + (maart 18, 2000)
- Asociaţia Cercetaşilor Tradiţionali din România + (maart 18, 2000)
- Baden Powell + (00:00:00, 18 maart 2000)
- Lijst van Afdelingen/401-450 + (00:00:00, 18 maart 2000)
- Lijst van Afdelingen/401-450 + (00:00:00, 18 maart 2000)
- Lijst van Afdelingen/401-450 + (00:00:00, 18 maart 2000)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (00:00:00, 18 maart 2000)
- Hilda Emily Pippel-Clatworthy + (maart 18, 2000)
- Scouting Van Swietengroep + (maart 19, 2000)
- Lijst van Afdelingen/701-750 + (00:00:00, 19 maart 2000)
- Lijst van Afdelingen/601-650 + (00:00:00, 19 maart 2000)
- Willem van Gelder + (maart 19, 2000)
- Bep Twaalfhoven + (maart 19, 2000)
- Kiribati Scout Association + (maart 19, 2000)
- Ridder Boudewijngroep + (maart 20, 2000)
- Arthur Somers-Cocks + (maart 20, 2000)
- Karel Willem Bouwensch + (maart 20, 2000)
- Lijst van Afdelingen/051-100 + (00:00:00, 20 maart 2000)
- Will Burger + (maart 20, 2000)
- Louis Coblijn + (maart 20, 2000)
- Abraham Everardus Dudok van Heel + (maart 20, 2000)