Op eigenschap zoeken
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Deze pagina biedt een eenvoudige bladerinteractie voor het vinden van entiteiten met een eigenschap met een bepaalde waarde. Andere beschikbare zoekinteracties zijn de zoekpagina voor pagina-eigenschappen en de zoekopdrachtbouwer.
Lijst van resultaten
- Lies Redeke + (januari 17, 1903)
- Jan Rouffaer + (januari 29, 1903)
- Jo van der Dussen-Biegel + (februari 16, 1903)
- Cor Meijers + (maart 24, 1903)
- Jan van Swigchum + (maart 27, 1903)
- Alida Margaretha Buitendijk + (april 1, 1903)
- Kees Hartman + (april 6, 1903)
- Anton Johan van Walraven + (mei 5, 1903)
- Mimi Wrede + (mei 12, 1903)
- Ralph Reader + (mei 25, 1903)
- Mieke van Hasselt-Hamaker + (juni 6, 1903)
- René Höppener + (juli 9, 1903)
- Quirin Laumans + (juli 31, 1903)
- Maurits Vanhaegendoren + (augustus 23, 1903)
- Henk Heimbach + (september 6, 1903)
- Cor Renses + (oktober 3, 1903)
- Titus Leeser + (oktober 14, 1903)
- Lein Schuman + (april 14, 1904)
- Rita Bungenberg de Jong + (augustus 1, 1904)
- Willem Fuijt + (september 1, 1904)
- Frans van der Veer + (september 22, 1904)
- Adri Knappert + (oktober 7, 1904)
- Jacobus Antonius Hendrikus Maria van Schijndel + (oktober 24, 1904)
- Frank van Hasselt + (november 29, 1904)
- Bertus Eliza Johannes Bik + (december 19, 1904)
- Hans van Ketwich Verschuur + (januari 11, 1905)
- Bep van Oyen-Poeleman + (april 1, 1905)
- Herman Frieling + (april 5, 1905)
- Pim Froger + (april 24, 1905)
- Pau Burger + (mei 5, 1905)
- Harry Linthorst Homan + (mei 29, 1905)
- Nico Muller + (juni 23, 1905)
- Tammo Bezemer + (augustus 5, 1905)
- Doeko Bosscher + (augustus 8, 1905)
- Mas Wildschut + (september 5, 1905)
- Lodewijk Hendrik le Fèvre de Montigny + (november 13, 1905)
- Philippus Jacobus Hoedemaker + (november 23, 1905)
- Nel van der Grift + (december 27, 1905)
- Willem Jan Kruys + (januari 13, 1906)
- Han Kersbergen + (maart 16, 1906)
- Aad G. Rijks + (april 27, 1906)
- George van Medenbach de Rooij + (juni 14, 1906)
- Bernardus Nooy + (november 2, 1906)
- Cornelius Verbeek + (november 8, 1906)
- Sinne Maria van der Weide + (februari 2, 1907)
- Jan Klaasesz + (februari 5, 1907)
- Bep Oskam + (februari 11, 1907)
- Ton Koot + (maart 1, 1907)
- Naud Crebolder + (maart 12, 1907)
- John de Jong + (mei 30, 1907)
- Christiaan Stokhuijzen + (juni 10, 1907)
- Brownsea Island + (juli 31, 1907)
- Nico Koelink + (september 7, 1907)
- Henk Wijnmaalen + (september 15, 1907)
- Jan Marie Ravesloot + (oktober 28, 1907)
- Johan Wijnsouw + (januari 20, 1908)
- Scouting for Boys + (00:00:00, 24 januari 1908)
- Scouting for Boys + (00:00:00, 1 mei 1908)
- Wim Kloot + (juli 22, 1908)
- Herman Post + (augustus 10, 1908)
- Hans ten Berg + (september 4, 1908)
- Herman Holtz + (september 10, 1908)
- Petrus Antonius Maria Emilianus van Velzen + (oktober 30, 1908)
- Cook Sluijter + (november 4, 1908)
- Dicky Bosscher-Conijn + (december 14, 1908)
- Paul Siple + (december 18, 1908)
- Cornelis Donicië + (december 30, 1908)
- Svenska Scoutförbundet + (1909)
- Manx Scouts + (1909)
- Cornelia Takx + (januari 11, 1909)
- Koningin Juliana + (april 30, 1909)
- British Boy Scouts and British Girl Scouts Association + (mei 7, 1909)
- Jan Boezeman + (mei 28, 1909)
- Han Schokking + (augustus 16, 1909)
- Antonius Verhoeven + (augustus 30, 1909)
- Pen Wood-Hill + (september 1, 1909)
- Philippus Jacobus Ledegang + (september 8, 1909)
- Jan Waldorp + (november 5, 1909)
- Hendrik Goossens + (november 19, 1909)
- Emile Schüttenhelm + (november 23, 1909)
- Jacques Zaneveld + (december 9, 1909)
- The Scout Association + (1910)
- GIRL GUIDES South Africa + (1910)
- Girl Guides Australia + (1910)
- GirlGuiding New Zealand + (1910)
- Maria Aantjes-Kraal + (februari 6, 1910)
- Niel Kavelaars + (maart 15, 1910)
- Henk van der Schroeff + (maart 20, 1910)
- Dora Lignac + (mei 13, 1910)
- Pieternella Barendina Kloot-van der Wolk + (juni 24, 1910)
- Scouting Prins Hendrik groep 1 + (00:00:00, 27 juli 1910)
- Scouting in Nederland + (00:00:00, 3 augustus 1910)
- Fen Bierman-de Bruyn + (september 3, 1910)
- Rosa Peek-Schröder + (september 5, 1910)
- Korps Surinaamsche Boy Scouts + (september 12, 1910)
- Jo Neijens + (september 14, 1910)
- Hans Jongmans + (september 25, 1910)
- Ena Oosthoek-Robijns + (oktober 23, 1910)
- Aart Aantjes + (oktober 28, 1910)
- Vaandrig Lengton Groep + (december 19, 1910)
- Willem Joannes van Leeuwen + (december 23, 1910)
- Mr. Bakkergroep + (januari 1, 1911)
- M.s. Rola + (1911)
- Scouting APV + (januari 3, 1911)
- Lischgroep + (januari 5, 1911)
- De Nederlandsche Padvindersorganisatie + (januari 7, 1911)
- HWS Baron van Pallandtgroep + (januari 7, 1911)
- Nederlandsche Bond van Jonge Verkenners (Boy-Scouts) + (januari 7, 1911)
- Deutscher Pfadfinderbund (1911 - 1933) + (januari 18, 1911)
- Berdenis van Berlekomgroep + (februari 1, 1911)
- De Zwervers (Assen) + (februari 4, 1911)
- De Jutters (Den Helder) + (februari 7, 1911)
- Scouting Keizer Karel (Nijmegen) + (februari 16, 1911)
- Eerste Nederlandsche Meisjes Gezellen Vereeniging + (maart 1, 1911)
- H.J.B. Llanos + (maart 1, 1911)
- Vereeniging voor Scouts-werk + (maart 1, 1911)
- Nederlandsche Padverkenners + (maart 10, 1911)
- Vereeniging van Rotterdamsche Padvinders + (maart 19, 1911)
- Scouting Aerendheem + (maart 21, 1911)
- Scouting Gijsbrecht van Aemstel + (april 1, 1911)
- John Thurman + (april 4, 1911)
- J.C.J. van Speijk + (april 11, 1911)
- Scoutinggroep De Bison + (april 21, 1911)
- Scouting Johan & Cornelis de Witt + (april 29, 1911)
- Jonge Haagsche Speursters + (mei 1, 1911)
- Jonge Haagsche Speurders (1911) + (mei 1, 1911)
- Scouting Salwega + (mei 9, 1911)
- Jutters-Rainiero + (juni 10, 1911)
- Prins Bernhard + (juni 29, 1911)
- Wilhelmina Timmermans + (juli 17, 1911)
- Yvonne Groffi + (november 2, 1911)
- Algemeene Nederlandsche Vereeniging van Boy-Scouts + (november 9, 1911)
- Order of World Scouts + (november 11, 1911)
- Pieter Smulders + (november 24, 1911)
- KFUK-KFUMs Scoutförbund + (december 18, 1911)
- Youlbury Scout Activity Centre + (1912)
- Vaandrig Peetoom Vendel + (januari 1, 1912)
- Bund Deutscher Pfadfinderinnen (1912–1933) + (1912)
- Palestinian Scout Association + (januari 4, 1912)
- Hein van der Kallen + (januari 21, 1912)
- Henny Ouborg-van Horssen + (januari 26, 1912)
- Nederlandsche Padvindersbond + (maart 10, 1912)
- Girl Scouts of the USA + (maart 12, 1912)
- André de Thaye + (maart 17, 1912)
- Plast (Oekraïne) + (april 12, 1912)
- Surinaamsche Padvinders Organisatie + (mei 1, 1912)
- Annetje ten Doesschate + (mei 2, 1912)
- Medusagroep + (juli 1, 1912)
- Marga Klompé + (augustus 16, 1912)
- Jhr. Schimmelpenninckgroep + (september 17, 1912)
- Rotterdamsche Meisjes Padvinders + (november 1, 1912)
- Jan Wijgerinck + (november 6, 1912)
- Amsterdamsche Padvindsters-Organisatie + (november 10, 1912)
- Frits Jonker + (november 11, 1912)
- Bob van Griethuysen + (december 13, 1912)
- Magyar Cserkészszövetség + (december 28, 1912)
- M.s. Hendrika + (1913)
- Nederlandsch Indische Padvinders Organisatie + (januari 5, 1913)
- Gerard van der Schroeff + (februari 5, 1913)
- Hil Bottema + (juni 20, 1913)
- M.s. Risico + (juli 15, 1913)
- Calandtroep + (september 14, 1913)
- Nel Lind + (oktober 12, 1913)
- Peter Baden-Powell + (oktober 30, 1913)
- Marjan Schröder + (november 8, 1913)
- Miep de Wit-van de Stadt + (december 23, 1913)
- Onze-Lieve-Vrouwegroep + (1914)
- Archipelgroep + (januari 1, 1914)
- M.s. De Volharding + (1914)
- Aloha Council + (1914)
- Sea Scouts New Zealand + (1914)
- Jopie Visser + (januari 16, 1914)
- Dunnewold & Hendrick de Keyser + (april 18, 1914)
- Eddij Cornelia van de Waal + (april 28, 1914)
- Wil Baumans + (mei 7, 1914)
- Johan Bodegraven + (juli 3, 1914)
- Bert van der Burg + (juli 11, 1914)
- Jo Cals + (juli 18, 1914)
- Lange Wapper + (september 1, 1914)
- 4e St.-Jan Berchmans Antwerpen + (september 24, 1914)
- Scouting Derde Utrechtse + (oktober 13, 1914)
- Mien de Gooijer + (oktober 13, 1914)
- Ko Botden + (november 30, 1914)
- Girlguiding Isle of Man + (1915)
- Bart van Slobbe + (april 8, 1915)
- Jacques van Marsbergen + (april 30, 1915)
- Frits Venstra + (oktober 22, 1915)
- Delftsche Studentenclub van Oud-Padvinders + (november 8, 1915)
- Jan Wilmans + (december 2, 1915)
- De Nederlandse Padvinders + (december 11, 1915)
- 1e Zeescouts Georges de Hasque + (1916)
- Tirso Sprockel + (januari 28, 1916)
- Het Nederlandsche Meisjesgilde + (januari 31, 1916)
- André Peters + (maart 25, 1916)
- Utrechtsche Studentenclub van oud-Padvinders + (maart 30, 1916)
- Scouting Graaf Folke Bernadotte groep 2 + (maart 31, 1916)
- Het Nederlandsche Meisjesgilde + (00:00:00, 24 april 1916)
- Charles Maclean + (mei 5, 1916)
- 10e St.-Paulus Antwerpen + (juni 15, 1916)
- Groep 2 (Wageningen) + (augustus 7, 1916)
- Simon Kranenburg + (september 19, 1916)
- Gerard Vogelezang + (december 8, 1916)
- Adriaan Hutzezon + (december 18, 1916)
- Asociación Scouts de Colombia + (1917)
- Scouting Westenenk + (januari 1, 1917)
- Girl Scouts of Hawai`i + (1917)
- Scouting Lutemgroep + (februari 22, 1917)
- Betty Clay + (april 16, 1917)
- De Voerman + (juli 1, 1917)
- McKenziegroep + (juli 1, 1917)
- Joodsch Nationale Padvinders Organisatie Haschomrim + (juli 9, 1917)
- Vereeniging Nederlandsch Indische Padvinders + (september 4, 1917)
- Baden Powell + (00:00:00, 20 oktober 1917)
- Homenetmen Scouts + (1918)
- Kralingsche Troep 10 + (januari 17, 1918)
- Arbeiders Jeugd Centrale + (maart 18, 1918)
- Bep Twaalfhoven + (maart 19, 1918)
- Scouting St. Vitus + (maart 26, 1918)
- Claske Franck-Berndes + (juli 24, 1918)
- Scouting Ferguson + (augustus 13, 1918)
- Scouting Sint Jan Baptist (Heerlen) + (september 1918)
- Elly den Haan-Groen + (oktober 30, 1918)
- Amsterdamsche Maatschappij voor Jongemannen + (november 16, 1918)
- Ati Toxopeus-Ufkes + (november 25, 1918)
- Gonnie Schotel + (december 11, 1918)
- De Groene Patrouille + (januari 18, 1919)
- De Soester Padvinders + (januari 19, 1919)
- Velpsche Woudloopers + (maart 6, 1919)
- Teun van Gelder + (april 9, 1919)
- Scouting Ragay Redoz + (juni 12, 1919)
- Gilwell Park + (juli 26, 1919)
- Dansk Spejderkorps Sydslesvig + (augustus 10, 1919)
- Federação de Bandeirantes do Brasil + (augustus 13, 1919)
- Ria Wijgerinck-Schelbergen + (augustus 14, 1919)
- Zuiderkruisgroep + (september 1, 1919)
- 1st Gilwell Park Scout Group + (september 8, 1919)
- Huysmangroep + (oktober 1, 1919)
- Ab Duijff + (oktober 5, 1919)
- Bob Blom + (december 14, 1919)
- Girl-Guides de Belgique + (december 17, 1919)
- 4e Sint-Joris + (december 19, 1919)
- Asociación de Scouts de Guatemala + (1920)
- M.s. Tsjerk Hiddes + (1920)
- Scoutsgroep Sint-Leo + (januari 1, 1920)
- Henk Bruntgroep + (januari 23, 1920)
- Scouting Erica + (februari 15, 1920)
- De Woudloopers (Loosduinen) + (mei 26, 1920)
- Heeromagroep + (juli 1, 1920)
- Wereldjamboree 1920 + (juli 30, 1920)
- Kindred of the Kibbo Kift + (augustus 18, 1920)
- HWS Baron van Pallandtgroep + (00:00:00, 5 september 1920)
- Delftsche Zwervers + (oktober 11, 1920)
- Die Kantanky's + (november 26, 1920)
- Scoutinggroep LOAAH Deventer + (december 1, 1920)
- Ynze de Boer + (december 21, 1920)
- Camp Andrée Clark + (1921)
- Emmy Dekkers-van Houten + (januari 5, 1921)
- Homenmen Scouts + (januari 21, 1921)
- Latvijas Skautu un Gaidu Centrālā Organizācija + (april 6, 1921)
- Gerard Huis in 't Veld + (juni 11, 1921)
- John Hargrave + (00:00:00, 11 juni 1921)
- John Hargrave + (00:00:00, 12 juni 1921)
- Dicksy van Beusekom + (juni 15, 1921)
- Wies IJsselmuiden + (augustus 29, 1921)
- Kik Potasse + (augustus 29, 1921)
- Hans G. Kresse + (december 3, 1921)
- Mango Kwane Wilco Jiskoot + (1922)
- Padvinders van Sint-Joris + (1922)
- Guyana Girl Guides Association + (1922)
- Camp Juliette Low + (1922)
- Gilwell Scout Grounds + (februari 9, 1922)
- Metodistkirkens Spejdere i Danmark + (maart 3, 1922)
- Anneke Caro + (mei 5, 1922)
- Scouting Prins Hendrik groep 1 + (juni 1, 1922)
- Paasheuvelgroep + (juli 15, 1922)
- Jan van Hoof + (augustus 7, 1922)
- Gerrit Arink + (oktober 16, 1922)
- Helena Henderika Margaretha Durville + (december 2, 1922)
- Piet Beke + (december 31, 1922)
- Buitencentrum Gilwell Ada's Hoeve + (1923)
- Scouting Grootstal + (januari 1, 1923)
- M.s. De Steur + (1923)
- Scouts Aotearoa + (1923)
- Lize Stilma + (maart 12, 1923)
- Kandersteg International Scout Centre + (april 12, 1923)
- Loe Landeweert + (april 30, 1923)
- TESRA + (mei 14, 1923)
- Corpo Nacional de Escutas - Escutismo Católico Português + (mei 27, 1923)
- Gilwelltraining + (00:00:00, 9 juli 1923)
- Jan Rademaker + (augustus 24, 1923)
- De Havik (Groningen) + (september 4, 1923)
- Camerons-Duinzwervers + (november 1, 1923)
- Fédération des Scouts de la République démocratique du Congo + (1924)
- Jos Hoenen + (mei 19, 1924)
- Wereldjamboree 1924 + (augustus 10, 1924)
- Dr. A.E. Hermansgroep + (september 1, 1924)
- União dos Escoteiros do Brasil + (november 4, 1924)
- De Tubanten + (januari 1, 1925)
- Idunagroep + (maart 16, 1925)
- Marius Holmer + (mei 12, 1925)
- William Gladstone + (oktober 29, 1925)
- Scouting Impeesa (Amersfoort) + (1926)
- Scoutinggroep Macdonald + (januari 1, 1926)
- Girl Guides Association of Kiribati + (1926)
- Edith Macy Center + (1926)
- Het Nederlandsche Meisjesgilde + (00:00:00, 23 januari 1926)
- Piet Muis + (februari 8, 1926)
- Scouting Rijswijkse Meeuwen Watergeuzen + (maart 1, 1926)
- Koningin Elisabeth II + (april 21, 1926)
- Camp Edith Macy, 1926 + (mei 11, 1926)
- Rotterdamsche Christelijke Padvinders Vereeniging + (mei 18, 1926)
- De Vliegende Pijl + (mei 26, 1926)
- Prins Claus + (september 6, 1926)
- OPV-Schoonoord + (september 13, 1926)
- Sint Jorisgroep 5 + (oktober 3, 1926)
- De Reiger + (1927)
- Kibblestone International Scout Camp + (1927)
- CJMV-padvinderij + (februari 19, 1927)
- Scouting Delmo + (april 1, 1927)
- Piet J. Kroonenberg + (mei 9, 1927)
- Michael Walsh + (juni 10, 1927)
- President Steyngroep + (juni 11, 1927)
- Nederlandsche Meisjes Club + (augustus 1, 1927)
- Thorbeckegroep + (september 1, 1927)
- Josephine Charlotte van Saksen-Coburg-Gotha + (oktober 11, 1927)
- 2e BP.Zeescouts Corneel Mayné + (november 1, 1927)
- Johannes Frederik Verniel + (november 20, 1927)
- Anita Irma Gerding-Charmes + (november 22, 1927)
- Catholic Guides of Ireland + (1928)
- Scouting Han Jordaan + (januari 1, 1928)
- 1e Charles de Foucauld Groep (Utrecht) + (februari 28, 1928)
- Miguel Pro Waterscouting + (maart 14, 1928)
- Fridtjof Nansen Groep 12 + (april 23, 1928)
- Burgin Field + (april 27, 1928)
- Baltus Oostburg + (augustus 20, 1928)
- Die Wijcker Duinjaghers + (september 1, 1928)
- Jeanne d'Arcgroep (Breda) + (december 8, 1928)
- Corpo Nacional de Escutas - Madeira + (december 8, 1928)
- Wiltz International Scout Centre + (1929)
- Les Scouts - Fédération des scouts Baden-Powell de Belgique + (1929)
- 13e St.-Joris Zeescouts + (1929)
- Association des Scouts Armeniens + (1929)
- Stella Maris (schip) + (1929)
- Damiaangroep (Den Haag) + (januari 1, 1929)
- St. Jorisgroep (Nijmegen) + (april 23, 1929)
- Burmania + (april 29, 1929)
- Hendrik Hudson groep (Hengelo) + (mei 14, 1929)
- Wereldjamboree 1929 + (juli 29, 1929)
- Jelke van Wattum + (augustus 25, 1929)
- Marlijngroep + (september 17, 1929)
- Bezuidenhoutgroep + (oktober 4, 1929)
- Deutsche Jungenschaft vom 1.11.1929 + (november 1, 1929)
- Scouting Charles de Foucauld/Simone Weil + (november 18, 1929)
- Anneke Baronesse van Heemstra-van der Lely + (november 23, 1929)
- Bets Goettsch + (december 21, 1929)
- Vlaams Verbond der Katholieke Scouts + (1930)
- St. Ansfridusgroep + (januari 1, 1930)
- Scouting Kampeerterrein Belmont + (1930)
- Oegstgeester Satrya's + (januari 1, 1930)
- André de Thayegroep (Den Bosch) + (januari 1, 1930)
- Boazgroep + (februari 8, 1930)
- Scouting Don Bosco (Soest) + (februari 26, 1930)
- Scouting Sint Maarten-Hildegard + (maart 1, 1930)
- Katholieke Verkenners + (april 23, 1930)
- Adolf Kolpinggroep + (mei 1, 1930)
- André de Thayegroep (Den Haag) + (mei 1, 1930)
- Wim Schelberg + (mei 4, 1930)
- De Katwijkse Zeeverkenners + (mei 15, 1930)
- 35e Onze-Lieve-Vrouw ster der zee + (mei 18, 1930)
- Menno van Coehoorngroep + (juli 1, 1930)
- Scouting St. Joris (Eindhoven) + (juli 15, 1930)
- Koning Boudewijn + (september 7, 1930)
- St. Tarcisius (Rosmalen) + (september 27, 1930)
- Canisiusgroep (Helmond) + (oktober 15, 1930)
- St. Tarcisiusgroep (Bergen op Zoom) + (november 4, 1930)
- Ina Wildeboer + (november 8, 1930)
- Scouting St. Ansfridus + (december 1, 1930)
- Langenberggroep + (december 14, 1930)
- St. Tarcisius (Den Haag) + (januari 1, 1931)
- Svenska Missionskyrkans Ungdom Scout + (1931)
- Armenian General Benevolent Union - Scouts + (1931)
- Memorial to World Boy Scout Jamboree (1929) + (1931)
- Scouting Christiaan de Wet (Geleen) + (januari 1, 1931)
- Scouting Ben Labre (De Bilt) + (januari 2, 1931)
- Scouting Tarcisius (Ede) + (januari 6, 1931)
- Herman Souverijn + (januari 12, 1931)
- Karel Budde + (februari 17, 1931)
- Scouting Mgr. Ariënsgroep + (maart 5, 1931)
- Cor Braak + (maart 21, 1931)
- Adrienne Hermans + (april 23, 1931)
- Rien Kurtz + (april 24, 1931)
- Kampeercentrum Coldenhove + (mei 23, 1931)
- Stadhouder Willem III groep + (juni 11, 1931)
- Scouting Nunspeet + (juli 1, 1931)
- Bram IJzermangroep + (juli 1, 1931)
- St. Ansfridusgroep (Utrecht) + (augustus 1, 1931)
- St. Stephanusgroep (Nijmegen) + (september 1, 1931)
- Scoutinggroep Be Pals-Prinses Juliana + (oktober 10, 1931)
- Pfadfinder & Pfadfinderinnen Liechtensteins + (oktober 11, 1931)
- Scouting Sint Martinus (Princenhage) + (januari 1, 1932)
- Scouting Elswout + (januari 1, 1932)
- Scouting St. Jozef (Sittard) + (januari 1, 1932)
- Gelra-Malsena + (januari 1, 1932)
- Scouting ’t Jagertje Hulst + (januari 1, 1932)
- Fred Regeer + (februari 6, 1932)
- Scouting Heidepark + (april 1, 1932)
- Abington Woods + (april 6, 1932)
- Scouting Sint Laurentius (Alkmaar) + (april 23, 1932)
- Woudlopers (Mechelen) + (april 24, 1932)
- Guido de Fontgallandgroep (Baarn) + (mei 11, 1932)
- Scouting St. Vincentius Brunssum + (mei 20, 1932)
- Sis van Berkel + (mei 29, 1932)
- Scouting Willem de Zwijgergroep 1 + (juni 30, 1932)
- Scouting Kapelaan Berix + (augustus 1, 1932)
- Scouting Kizito (Bergen op Zoom) + (augustus 6, 1932)
- Waterscouting St. Franciscus + (september 1, 1932)
- Scouting Charles de Foucauld (Kerkrade) + (september 1, 1932)
- Scouting Stein + (september 3, 1932)
- Scouting St. Stephanus Martina + (september 7, 1932)
- Scouting H. de Montfort + (september 17, 1932)
- Mbagagroep (Bergen op Zoom) + (november 5, 1932)
- Mbagagroep + (november 5, 1932)
- Scouting Albertus (Nijmegen) + (november 19, 1932)
- Pieter Beelaerts van Blokland + (december 8, 1932)
- Het Nederlandse Padvindstersgilde + (1933)
- Jonge Wacht + (1933)
- Scouting Eijsden + (januari 1, 1933)
- Kruisvaart + (1933)
- TOP-groep + (januari 1, 1933)
- Van Starckenrodegroep + (januari 1, 1933)
- Guithégrogroep + (januari 1, 1933)
- Asociación de Scouts de Venezuela + (1933)
- Scouting Rijnwaarden + (januari 2, 1933)
- Prins Willem I-groep (Eindhoven) + (februari 9, 1933)
- Scouting Hilfertheem - 1e Hilversumsche Groep + (maart 5, 1933)
- Scouting Menod + (maart 22, 1933)
- Franciscus-Lodewijkgroep + (mei 11, 1933)
- Scouting Dorus en Doortje Rijkersgroep + (juni 1, 1933)
- Jeugdherberg Zonnehoeve + (juni 3, 1933)
- St. Christoforus-Lichtdraagsters + (juni 16, 1933)
- St. Christophorusgroep (Arnhem) + (juni 16, 1933)
- Nationaal Voortrekkerskamp + (augustus 1, 1933)
- Wereldjamboree 1933 + (augustus 4, 1933)
- Scouting Vasanta + (september 30, 1933)
- Padvindersvereeniging Nederland + (oktober 29, 1933)
- Unie van Nederlandsche Padvinders + (november 1, 1933)
- De Geuzen (Alkmaar) + (1934)
- Scouting Petrus en Paulus (Den Bosch) + (januari 1, 1934)
- De Kluis + (1934)
- St. Odulphusgroep (Tilburg) + (januari 1, 1934)
- Brittenburggroep + (februari 22, 1934)
- Scouting Gillesa + (maart 1, 1934)
- Scouting Tono-groep + (maart 21, 1934)
- Roothaangroep + (april 23, 1934)
- St. Leonardgroep (Tilburg) + (april 28, 1934)
- Nationale Jeugdstorm + (mei 1, 1934)
- Adelbertusgroep + (mei 4, 1934)
- Scouting Verbraak-Margriet + (juni 13, 1934)
- St. Paulusgroep (Oldenzaal) + (september 1, 1934)
- Prins Mauritsgroep (Vlaardingen) + (september 6, 1934)
- Scouting St. Paulus (Venlo) + (september 27, 1934)
- Scouting Andreas Zijlmansgroep + (oktober 10, 1934)
- Waterscouting Belletable - Stella Maris + (oktober 10, 1934)
- Scouting Deurne + (oktober 21, 1934)
- Waterscoutinggroep De Bevers + (november 1, 1934)
- Scouts of China + (november 1, 1934)
- Scouting mr. Van Daalgroep + (november 12, 1934)
- Scouting Aarle-Rixtel + (november 13, 1934)
- Lodewijksgroep (Leiden) + (december 8, 1934)
- Sint Joris (Zutphen) + (december 14, 1934)
- St. Ludgergroep (Groenlo) + (december 29, 1934)
- De Zwervers (Groningen) + (januari 1, 1935)
- Tibrag + (1935)
- Guido de Fontgalland (Kloosterzande) + (januari 1, 1935)
- Scouting Secretaris Moonen + (januari 1, 1935)
- Scouting St. George + (januari 1, 1935)
- Ridder van der Maelstedegroep + (1935)
- Scouting Dominicus (Nijmegen) + (januari 1, 1935)
- AYMA 77th Scouts + (januari 1935)
- Padvindersboerderij + (1935)
- Ridder Boudewijngroep + (maart 20, 1935)
- Albert Schweitzer Groep Rotterdam + (mei 4, 1935)
- De Nederlandsche Christelijke Vereeniging van Padvinders + (mei 25, 1935)
- Scouting Sint Odulphus Oirschot + (juni 24, 1935)
- Scouting St. Franciscus (Brunssum) + (september 7, 1935)
- Burgemeester van Haarengroep + (november 1, 1935)
- Oorspronggroep + (november 16, 1935)
- Scouting d'Almaras + (december 7, 1935)
- Scouting Oisterwijk + (januari 1, 1936)
- Scouting Dannenburcht + (januari 1, 1936)
- Asociación de Guías Scouts de Colombia + (1936)
- H.J.B. Boemerang + (januari 1, 1936)
- Stanleygroep (Groningen) + (januari 1, 1936)
- Freie Deutsche Jugend + (1936)
- Heralda + (januari 1, 1936)
- St. Martinusgoep (Tegelen) + (januari 1, 1936)
- Scouting St. Willibrord (Goirle) + (maart 11, 1936)
- Jan van der Steen + (april 10, 1936)
- Cornelis Tromp groep + (mei 1, 1936)
- Hanzeluiden + (mei 11, 1936)
- Mgr. Hamergroep + (september 8, 1936)